اخبار و حواشی سپیدرود؛ خرج سپیدرود را کریمی می‌دهد!
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

اخبار و حواشی سپیدرود؛ خرج سپیدرود را کریمی می‌دهد!

سه امتیاز واجب‌تر از نان شب برای سپیدرود

ایرناخبرگزاری ایرنا
سه امتیاز واجب‌تر از نان شب برای سپیدرود
رشت - ایرنا - تیم های فوتبال سپیدرود رشت و ماشین سازی تبریز در هفته هیجدهم رقابت های فوتبال لیگ برتر کشور به مصاف هم می روند که پیروزی و کسب سه امتیاز این بازی برای سپیدرود بسیار مهم و به قولی ، واجب تر از نان شب است.

به گزارش روز پنجشنبه خبرنگار ایرنا، این مسابقه عصر فردا (جمعه ۲۶ بهمن ماه) از ساعت ۱۶ در ورزشگاه سردار جنگل رشت برگزار و تیم فوتبال سپیدرود رشت در یک دیدار خانگی، رو در روی تیم ماشین سازی تریز قرار می‌گیرد.

این دیدار یکی از حساس‌ترین و مهم‌ترین بازی‌های سپیدرود محسوب می‌شود چون با توجه به شرایط جدول رده بندی، سرخپوشان رشتی در این دیدار خانگی فقط باید به پیروزی دست یابند تا با کسب سه امتیاز این دیدار، امیداور به آینده باقی بمانند.

یاران عی کریمی که وضعیت نامناسبی در جدول رده بندی دارند و همچین در دو بازی انجام شده در دور برگشت نیز فقط یک امتیاز برابر سایپا در رشت کسب کرده‌اند، کسب نتیجه مساوی برابر ماشین سازی نتیجه مطلوبی برای این تیم محسوب نمی‌شود و فقط پیروزی می‌تواند تا حدی برای سپیدرودی‌ها مثمرثمر باشد.

البته ارتش سرخ گیلان در دور رفت این رقابت‌ها و پس از بازی عجیب برابر سپاهان در رشت و شکست شش بر یک که تبعات زیادی نیز به همراه داشت، در تبریز مقابل ماشین سازی به نتیجه مساوی دست یافتند و با اتمام بازی دور رفت برابر ماشین سازی، کادرفنی و مدیریت باشگاه سپیدرود دستخوش تغییرات شد و علی کریمی به عنوان سرمربی جانشین خداداد عزیزی در این تیم شد.

تیم سپیدرود هفته گذشته نیز در برابر سپاهان به خصوص در نیمه دوم بسیار ضعیف ظاهر و با نتیجه سه بر صفر مغلوب جریف قدرتمند خود شد و دوباره با یک شکست سنگین رو در روی تیم ماشین سازی تبریز قرار می‌گیرد.

این در حالی است که طرفداران سپیدرود انتظار دارند که تیشمان در دیدار خانگی برابر ماشین سازی تبریز، با انجام یک بازی هجومی بتوانند به پیروزی دست یافته تا شکست برابر سپاهان را فراموش کرده و همچنان امیدوارتر رقابت‌های لیگ برتر را ادامه دهند.

سپیدرودی‌ها که تاکنون در رقابت‌های فصل جاری لیگ برتر نتوانسته‌اند نتایج قابل قبولی را کسب کنند، مترصد پیروزی برابر ماشین سازی تبریز هستند تا دوباره این تیم تبریزی، سرخپوشان رشتی را تا حدی احیاء کند.

به طور حتم علی کریمی سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت و یارانش نیز با این طرز تفکر رو در روی ماشین سازی قرار خواهد گرفت تا با کسب پیروزی برابر این تیم، مرهمی بر زخمهای سپیدرود باشد و این تیم شروع دیگری را در لیگ برتر آغاز کند.

البته تیم فوتبال ماشین سازی تبریز نیز که هم اینک جایگاه مناسبی در جدول رده بندی دارد و در مکان هشتم قرار گرفته، برای کسب حداقل امتیاز مقابل سپیدرود قرار می‌گیرد تا بتواند همچنان در میانه جدول رده بندی قرار داشته باشد.

با توجه به این امر، کار تا حدی برای سپیدرودی‌ها در این دیدار مشکل خواهد شد چون از طرفی باید از خطوط دفاعی تیم ماشین سازی عبور کند و از طرف دیگر نیز باید مواظب ضد حملات این تیم تبریزی باشد تا در رشت دروازه خود را برابر ماشین سازی گشوده نبیند.

با این وجود علی کریمی و سایر کادر فنی تیم فوتبال سپیدرود رشت تاکنون چاره‌ای را برای این کار اندیشیده‌اند و با نقاط قوت و ضعف تیم حریف نیز آشنایی یافته و در این راستا فقط بازیکنان سرخپوشان رشتی باید از فرصت‌های به دست آمده استفاده کنند تا بتوانند برابر ماشین سازی تبریز به یک پیروزی خانگی دست یابند.

این در حالی است که هم اینک عده‌ای نیز مخالف حضور علی کریمی در سپیدرود هستند و معتقدند که گرچه کریمی یکی از بزرگترین بازیکنان فوتبال ایران بوده اما در امر مربیگری در سپیدرود توفیقی نداشته و با توجه به اینکه این تیم وضعیت بسیار بدی در جدول رده بندی دارد، باید از سمت خود کناره گیری کند و مربی دیگری جایگزینش شود.

این شرایط و نوع تفکرات مختلف به طور حتم به گوش بازیکنان تیم سپیدرود نیز رسیده و اگر ارتش سرخ گیلان بتواند در دبدار برابر ماشین سازی تبریز به پیروزی برسد، به طور حتم این مخالفت‌ها کمرنگ‌تر می‌شود اما اگر سپیدرود نتواند در این دبدارخانگی پیروز شود، نه تنها یک گام دیگر به سقوط از لیگ برتر نزدیکتر می‌شود، از طرف دیگر به طور حتم مخالفت‌ها با ادامه کار علی کریمی در سپیدرود نیز بیشتر و عیان‌تر خواهد شد.

با توجه به شرایط موجود، کار برای سپیدرود بسیار مشکل است و این تیم نیاز مبرم به کسب پیروزی خانگی برابر ماشین سازی تبریز را دارد تا بتواند با کسب هر سه امتیاز این دیدار، با روحیه بهتری رقابت‌های لیگ برتر را ادامه دهد.

البته تا پایان رقابت‌های لیگ برتر فرصت زیادی باقی مانده و هر تیم ۱۳ بازی پیش رو دارد اما اگر سپیدرود فرصت سوزی کند و در دیدارهای خانگی خود نتواند برابر رقبایش به برتری برسد، به طور حتم کار این تیم برای ماندن در لیگ برتر بسیار دشوار می‌شود و یکی از گزینه‌های سقوط از این مسابقات محسوب خواهد شد.

با این وجود طرفداران و تماشاگران پرشور سپیدرود که جایگاه ویژه‌ای در کسب نتایج خوب این تیم تاکنون داشته‌اند، امبدوارند که با حمایت آنان سپیدرود برابر ماشین سازی به برتری برسد تا سرخپوشان رشتی خود را به تیم‌های بالات از خود در جدول رده بندی نزدیکتر کند.

به هرحال باید منتظر ماند و دید که یاران علی کریمی می‌توانند در دیدار خانگی خود برابر ماشین سازی تبریز به برتری برسند و این تیم تبریزی هوای تازه‌ای را به سرخپوشان رشتی ببخشد و یا ماشین سازی با کسب امتیاز از سپیدرود، شرایط این تیم را در جدول ره بندی خطرناک‌تر می‌کند.

تا پایان هفته هفدهم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور با حضور ۱۶ تیم، ماشین سازی تبریز با ۱۸ امتیاز در مکان هشتم و سپیدرود رشت با ۱۱ امتیاز در مکان پانزدهم جدول رده بندی قرار دارند.

۷۲۸۵ /۶۰۳۰

خواندن خبر در سایت منبع

امامی‌فر: مالک و سرمربی سپیدرود، علی کریمی است!

ایسناخبرگزاری ایسنا
امامی‌فر: مالک و سرمربی سپیدرود، علی کریمی است!
مربی تیم سپیدرود رشت می‌گوید به دنبال خوشحالی هواداران است و این امر با پیروزی در بازی برابر ماشین‌سازی اتفاق می‌افتد.

به گزارش ایسنا، علیرضا امامی‌فر مربی تیم سپیدرود رشت در نشست خبری قبل بازی تیمش برابر ماشین‌سازی در هفته هجدهم لیگ دسته یک اظهار کرد: مالک و سرمربی تیم شخص آقای علی کریمی هستند. من اینجا به نمایندگی از ایشان اینجا هستم. ما به اندازه کافی در بازی‌های گذشته امتیاز از دست دادیم و با تمام وجود به دنبال سه امتیاز این مسابقه هستیم. ضمن احترام به تیم ماشین‌سازی، همه تیم به دنبال پیروزی هستند. امیدواریم این اتفاق بیفتد. ما به دنبال خوشحالی هواداران هستیم و این امر با پیروزی در این بازی اتفاق می‌افتد.

او درباره اضافه شدن جلال چراغ‌پور به کادر فنی باشگاه گفت: در این مساله من اطلاعی ندارم.

امامی‌فر ادامه داد: ما پارسال وقتی به سپیدرود آمدیم که ۱۰ بازی تا پایان بازی‌ها باقی مانده بود و توانستیم با کسب امتیازهای لازم در لیگ‌برتر بمانیم. الان با این بازی ۱۳ بازی در پیش داریم. چیزی که مهم است، این است که حساسیت شرایط را مجموعه سپیدرود درک کرده است. اینکه مسائل فنی چگونه رقم بخورد، ما تمام تلاش خود را انجام داده‌ایم و امیدوارم اتفاقات فوتبالی به نفع ما رقم بخورد.

او افزود: ما نزدیک به ۳۰۰ بازیکن در نیم‌فصل در نظر داشتیم اما به علت محدویت‌های مالی به مشکل برخوردیم. بازیکنانی که خوب باشند، جذب‌شان در باشگاه‌های خصوصی مقداری سخت است. شاید تیم‌های دیگر تأمین مالی‌شان به شکلی باشد که این مسائل را نداشته باشند یا حتی تعهدی نسبت به دادن مبلغ مورد نظر نداشته باشند اما تا آقای کریمی تعهد دارد و تا ریال آخر به مبلغی که تعهد کرده است پایبند است و آن را پرداخت می‌کند. با این وجود سعی کردیم بازیکن خارجی بگیریم اما بازیکنی که انتخاب کردیم به تیم امید خودمان هم نتوانست گل بزند و کیفیت لازم را نداشت. ما فورواردهای خوبی داریم و این مساله را در بازی برابر سایپا نشان دادیم. نقطه ضعف را در خط دفاع داریم برطرف می‌کنیم و امیدوارم فردا روز خوبی برای ما باشد.

امامی‌فر درباره بازیکن مصدوم و محروم تیم گفت: ابراهیم لطفی مصدوم تیم است و بازیکن محروم نداریم.

او در پاسخ به این سوال که بازیکنانی که به تیم اضافه شدند نظر کادر فنی را جذب کرده‌اند گفت: تشخیص و انتخاب بازیکنان به عهده آقای کریمی و آن‌ها بازیکنان خوبی بودند که به تیم اضافه شدند.

خواندن خبر در سایت منبع

کریمی تا امروز ٤میلیارد هزینه‌های سپیدرود را از جیبش پرداخت کرده است

ایلناخبرگزاری ایلنا
کریمی تا امروز ٤میلیارد هزینه‌های سپیدرود را از جیبش پرداخت کرده است
باشگاه سپیدرود درباره علی کریمی بیانیه ای صادر کرد.

کریمی تا امروز ٤میلیارد هزینه‌های سپیدرود را از جیبش پرداخت کرده است - 1

به گزارش ایلنا، باشگاه سپیدرود درباره علی کریمی بیانیه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه می‌خوانیم:

به نام خدا

حقایق سپیدرود بزرگ

بعد از اینکه گروه مالکیتی اقای نوین نتوانستند اقدام به تیمداری نمایند و مراتب را به اطلاع مالک سابق وهیت فوتبال رساندند، با علی کریمی تماس گرفته شد که بعنوان مربی به تیم برگرد. در این برهه هیچ کسی حاضر به قبول تیم نبود. حتی تیم توان مالی پرداخت هزینه‌های هتل و هزینه سفر به اهواز رو نداشت. علی کریمی علیرغم اینکه در باشگاه هیچ سمتی نداشت، هزینه‌های سفر تیم که مبلغ …. می‌شد را پرداخت کرد.

در این برهه با اشخاص متعددی صحبت شد که متاسفانه هیچ کس تمایلی حتی به کمک مالی نداشت، چه رسد انتقال مالکیت یک تیم بدهکار و دارای دعاوی متعدد حقوقی از جمله دعوی تن زاده علیه باشگاه و احتمال پیروزی وی در دعوی مالکیتی. این تنها علی کریمی بود که بعنوان یه گیلانی و رشتی ریسک بزرگی رو هم نسبت به مال خویش و هم اعتبار خویش نمود.

علی کریمی تا به امروز تمام هزینه‌های تیم سپیدرود را از جیب شخصی خویش پرداخت نموده، تمامی مبالغ قراردادهای بازیکنان وکادر اجرایی، اداری باشگاه را ازجیب خویش پرداخت نموده است. قرارداد تمامی بازیکنان توسط وی پرداخت و پرداخت بدهی بازیکنان توسط وی صورت گرفته است.

او بدون چشم داشت سالن بدنسازی مجهزی را برای استفاده باشگاه سپیدرود در مجموعه سردار جنگل ایجاد نموده وحتی ورزشگاه را مجهز به امکانات اولیه که متاسفانه فاقد آن بوده از جمله ماشینهای لباسشویی، یخساز …. نموده است.

علی کریمی در بدو ورود بیش از ۴ میلیارد بدهی باشگاه سپیدرود رو پرداخت کرد تا کشتی به گل نشسته به لطف مردانگی وی امروز به ساحل آرامش رسیده باشد. متاسفانه به دلیل عدم توجه مسولین ورزش استان وعدم انجام تعهدات آنان امروز بنوعی دلسرد گردیده لیکن برای آرامش تیم لب به سخن نگشوده است.

علی کریمی رشتی و گیلانی بودن را معنا کرد. چون بخاطر دلش بود هرگز در هیچ جا چنین کارهایی رو بیان ننمود. او نشان داد چرا فراتر از رنگهاست و مردم به او احترام می‌گذارند. او نشان داد رشتی و گیلانی بودن به حرف نیست. انسانها باید درعمل ادعاهای خود رو اثبات نمایند. ممنونیم سپیدرودی و رشتی اصیل. ای کاش فقط این دیار به تعداد انگشتان یک دست به مانندت مرد داشت.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

(1)

سلام ....معمولا توفوتبال همه دریافت میکنند..پرداخت جادوگر سرخپوش با سپیدرود معجزه کرده ...ان شالله بازی رو 3-0 ببرند....

5 ماه قبل

در ادامه بخوانید

فیلم/گل‌هاومهارت‌های مهاجم مدنظر پرسپولیس

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

فیلم/گل دیدنی رامین رضاییان برای الشحانیه از روی ضربه ایستگاهی

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
افکارنیوزافکارنیوز20 ساعت قبل
افکارنیوز، به گزارشتورنمنت جام شهدا ۱۳۹۸ درحالی قرار است از ۲ مرداد در ورزشگاه شهدای شهرقدس برگزار شود که طبق برنامه در نخستین بازی، ماشین سازی تبریز تبریزبه مصاف فولاد خوزستان می‌رود و پرسپولیس و سایپا رو در روی یکدیگر قرار می‌گیرند. هنوز ساعت برگزاری رقابت‌ها مشخص نیست و اتحادیه باشگاه‌های فوتبال ایران قرار است ساعت آن را اعلام کند. در آخرین دوره‌ای که در سال ۱۳۹۶ برگزار شد، تراکتور با هدایت یحیی گل محمدی به قهرمانی رسید و اکنون چهار تیم شانس دارند تا عنوان قهرمانی جام شهدا را از آن خود کنند. خبر دیگر اینکه کادرفنی پرسپولیس درصدد است در این رقابت‌ها با ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه حضور یابد تا شناخت کامل‌تری از بازیکنان داشته باشد. قرار است کالدرون آرژانتینی به برخی ستاره‌ها و ملی پوشان استراحت دهد تا بازیکنان جوان در شرایط مسابقه محک بخورند.
نودنود1 روز قبل
جناح چپ استقلال در این سال‌ها، مرحله برو و بیا بوده و گزینه‌های زیادی در آن امتحان شده‌اند. به گزارش وب‌سایت نود، شایان مصلح بعد از حضور در لیست مازاد کالدرون اعلام کرد که شاید به تیم رقیب سنتی قرمزها برود. اما آیا این انتقال انجام خواهد شد؟ حضور مصلح در استقلال شاید برای بازیکن مازاد پرسپولیسی‌ها یک انتقال خوب به حساب بیاید اما برای استقلال شاید یک مهره دیگر به مهره‌های ناموفق استقلال در دفاع چپ اضافه کند. بعد از رفتن نیکبخت، استقلال برخلاف جناح راست در جناح چپ همواره از نداشتن یک دفاع چپ تخصصی ضربه خورد. استقلال در این سال‌ها گزینه‌های مختلفی را برای این پست امتحان کرده است.
وانانیوزوانانیوز12 ساعت قبل
به گزارش وانانیوز، تیم فوتبال استقلال تهران در حالی برای کسب مجوز حرفه‌ای برای حضور در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا تلاش می‌کرد که طبق خواسته مدیران باشگاه طلب کاران با حضور در دفتر باشگاه چک و یا پول‌های مطالبات خود را با دریافت یک برگه تسویه می‌رفتند تا آبی‌ها مشکلی برای حضور در این مسابقات نداشته باشد. آندو تیموریان نیز جزو شاکیاتی بود که رقم ۱۶۰ میلیون تومان از استقلالی‌ها خواستار بود تا اینکه در نشست با مدیران آبی پوش نیمی از طلب خود را دریافت کرد و قرار بود مابقی طی چکی به او تحویل داده شود. اما در این میان توافقات میان آندو و مدیران استقلال بازیکن خارجی سابق آبی‌ها بابت پولی که دریافت می‌کند و قرار می‌شود در آینده بگیرد برگه تسویه به استقلالی‌ها می‌دهد تا آن‌ها منعی برای حضور در رقابت‌های آسیایی نداشته باشند. البته این بازیکن با توجه به توافقات حاصل شده باز هم می‌تواند با در اختیار دادن برگه تسویه به مدیران استقلال باز هم پیگیر طلبش از آبی پوشان شود و با شکایت دردسر جدیدی را برای آن‌ها رقم بزند.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 روز قبل
به گزارش اقتصاد نیوز و به نقل از سایت نود، با رفتن برانکو و آمدن کالدرون، آرایش پرسپولیس برای فصل جدید تغییر می‌کند. حالا از تمرینات پرسپولیس شنیده می‌شود کالدرون می‌خواهد پرسپولیس را به آرایش ۱-۳-۲-۴ برگرداند. در این آرایش احتمالا چهار دفاع فصل قبل پرسپولیس در لیگ نوزدهم هم کنار هم قرار می‌گیرند. در پرسپولیس برای سه بازیکن پشت مهاجم ترافیک سنگینی شکل گرفته است. احتمالا این تیم با ترابی، امیری و احمدزاده فصل را شروع می‌کند، تا با بهبود مصدومیت بشار رسن، این بازیکن در پست هافبک تهاجمی به ترکیب پرسپولیس برگردد.

اخبار بیشتر