اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه 29 بهمن‌ماه
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اقتصادی
پوشش خبری

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه 29 بهمن‌ماه

خرده‌فروشی‌ها تا سقف ۳۵ درصد مجاز به افزایش قیمت هستند+جدول قیمت

ایلناخبرگزاری ایلنا
خرده‌فروشی‌ها تا سقف ۳۵ درصد مجاز به افزایش قیمت هستند+جدول قیمت
رئیس اتحادیه میوه و سبزی گفت: برخی باغداران که محصول کمی دارند محصولات خود را به انبار و سردخانه نمی‌فرستند و محصولشان مستقیم وارد بازار می‌شود و به همین دلیل در فصل آن محصول بازار اشباع است اما پس از آن محصول در بازار کم‌تر می‌شود.

خرده‌فروشی‌ها تا سقف ۳۵ درصد مجاز به افزایش قیمت هستند+جدول قیمت - 1

اسدالله کارگر رئیس اتحادیه میوه و سبزی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا، در خصوص افزایش قیمت سیب در کشور اظهار کرد: طبق اعلام کمیسیون میوه و تره‌بار، نرخ‌نامه میوه و سبزی اعلام می‌شود و هر خرده‌فروشی می‌تواند تا سقف ۳۵ درصد برای خود سود در نظر بگیرد و قیمت را افزایش دهد که در مورد سیب هم نرخ ۹ هزار تومانی نرخ‌نامه با در نظر گرفتن ۳۵ درصد سود به همان ۱۱ تا ۱۳ هزار تومان می‌رسد.

وی افزود: امسال ۲۵ تا ۳۰ درصد کمبود سیب در کشور وجود داشت که باعث افزایش این قیمت شده است. ذخیره سازی سیب و پرتقال توسط نهاد‌های ذیربط در بازار، جو روانی هم ایجاد کرده و قیمت این دو محصول را افزایش داده است و این در حالی است که در بازار کمبودی را شاهد نیستیم.

رئیس اتحادیه میوه و سبزی در ادامه تصریح کرد: البته سیب از ۴ هزار تومان تا ۹ هزار تومان قیمت‌گذاری شده که قیمت بالا به خاطر کیفیت محصول است.

کارگر با اشاره به این نکته که کشاورزان بازار را در فصل میوه اشباع می‌کنند، تشریح کرد: برخی باغداران که محصول کمی دارند محصولات خود را به انبار و سردخانه نمی‌فرستند و محصولشان مستقیم وارد بازار می‌شود و به همین دلیل در فصل آن محصول بازار اشباع است اما پس از آن محصول در بازار کم‌رنگ‌تر می‌شود. تا زمانی که بار اندک باغداران در بازار است مشکلی در بازار نیست اما پس از آن که تنها میوه‌های سردخانه‌ای می‌ماند کمی کمبود در بازار کاملا طبیعی است.

به گزارش ایلنا، قیمت باقی اقلام میوه و سبزی نسبت به هفته گذشته بدون تغییر مانده که به شرح زیر است:

خرده‌فروشی‌ها تا سقف ۳۵ درصد مجاز به افزایش قیمت هستند+جدول قیمت - 9

خواندن خبر در سایت منبع

هاشمی: ثابت نگه داشتن قیمت دارو خطرناک است

ایسناخبرگزاری ایسنا
هاشمی: ثابت نگه داشتن قیمت دارو خطرناک است
رئیس فراکسیون غذا و داروی مجلس با تاکید بر اینکه «اصرار بر توقف و ثابت ماندن قیمت داروها خطرناک است»، گفت: با توجه به شرایط فعلی دولت باید سالانه قیمت داروها را به میزان ثابت اضافه کند و در عین حال یارانه‌ای به بخش دارو اختصاص دهد تا به مردم فشار مضاعف وارد نشود.

همایون هاشمی در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد افزایش قیمت دارو، گفت: قیمت گذاری دارو به کار کارشناسی نیاز دارد، هزینه‌های تمام شده دارو در دو بخش هزینه مواد اولیه و هزینه‌های دیگری همچون بسته بندی و توزیع دارو می‌گنجد.

وی افزود: از طرف دیگر در نظام توزیع دارو قسمت سه گانه وجود دارد که بخشی از آن سودی مشخص را برای تولید کنندگان و وارد کنندگان و داروخانه‌ها لحاظ می‌کند. لذا اگر قیمت دارو بر اساس تورم و سایر مؤلفه‌های اثرگذار در حوزه دارو افزایش پیدا نکند قطعا یکی از این بخش‌ها ضرر مضاعف خواهد کرد.

این عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس خاطرنشان کرد: کشورها وقتی دچار تورم مضاعف و غیر قابل جبران می‌شوند برای حل مشکل یارانه در نظر می‌گیرند. بارها به سازمان غذا و دارو پیشنهاد کردم که در تعیین قیمت دارو کار مثلثی بین حاکمیت، مصرف کننده و تولیدگر و توزیع‌گر انجام دهد تا در نهایت قیمتی تعیین شود که به نفع مردم و صاحبان صنعت دارو باشد.

هاشمی با بیان اینکه «اصرار بر توقف و ثابت ماندن قیمت دارو بدون در نظر گرفتن سایر مولفه‌ها می‌تواند خطرناک باشد»، گفت: این روش بر روی انگیزه تولید کنندگان و وارد کنندگان تأثیر گذاشته و در نهایت به مردم آسیب وارد می‌کند. دولت می‌تواند ضمن تشدید نظارت بر عرضه دارو، یارانه مستقیم برای صنعت دارو در نظر گیرد تا قیمت‌ها افزایش شدید نداشته باشد. از آن طرف هم می‌تواند تکالیفی برای بیمه‌ها لحاظ کند که مطالبات بیمه‌ها به وقتش پرداخت شده و بیمه‌ها تعهداتشان را به بیمه گذاران انجام دهند.

رئیس فراکسیون غذا و دارو در جمع‌بندی گفت: دولت باید سالانه میزانی را برای افزایش قیمت دارو در نظر گیرد و در عین حال برای جلوگیری از افزایش بیش از حد، یارانه‌ای به تولید کنندگان دارو بدهد. چون مردم توان پرداخت مضاعف را در حوزه دارو ندارند و دولت باید با دادن یارانه جبران کند.

خواندن خبر در سایت منبع

ایسنا : رئیس اتحادیه شیرینی‌پزان و شیرینی‌فروشان مشهد از ۴ برابر شدن قیمت جعبه شیرینی خبر داد. محمد فرزانی درباره وضعیت بازار شیرینی در آستانه روز مادر و روزهای پایان سال اظهار کرد: علت گران‌فروشی، قیمت بالای مواد اولیه است، ضمن اینکه قیمت‌های مصوب ما مربوط به سال ۹۵ است و هنوز موفق به دریافت قیمت‌های جدید نشده‌ایم، علت آن نیز مراحل سخت اداری است و تاکنون به درخواست ما مبنی بر تشکیل جلسه جوابی نداده‌اند. وی اضافه کرد: امیدواریم مشکلات مربوط به مواد اولیه حل شود، زیرا ما با گران‌فروشی مخالف هستیم و نتیجه گران‌‎فروشی ریزش مشتریان است. فرزانی درباره وضعیت کارتن و جعبه‌های شیرینی گفت: بعد از مشکلات مربوط به کاغذ، کارتن نیز با کمبوداتی مواجه شد اما این کمبود به اندازه‌ای نیست که مشکلی در کار ایجاد کند، اما به‌طور کلی کارتن ۳۰۰ درصد افزایش قیمت داشته است. وی ادامه داد: در حال حاضر جعبه مقوایی از کیلویی ۱۸ هزار تا ۲۲ هزار تومان به فروش می‌رسد.

قیمت سال آینده لوازم خانگی مطابق امسال خواهد بود / فیلم

آخرین خبرخبرگزاری آخرین خبر

آخرین خبر/ پورابراهیمی از وضعیت قیمت لوازم خانگی در سال آینده می‌گوید.

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت‌های بازار طلا، سکه و دلار کاهشی شد

آخرین خبرخبرگزاری آخرین خبر
قیمت‌های بازار طلا، سکه و دلار کاهشی شد

اقتصاد نیوز/ بازار طلا و ارز تهران روز گذشته روند صعودی را تجربه کرد و امروز نیز با نرخ‌های بازگشایی صعودی شروع و با افزایش قیمت ادامه دارد، اما بعدازظهر نرخ‌ها به مدار نزولی بازگشتند و از نرخ‌های بازگشایی امروز نیز پایین‌تر آمدند. اما قیمت‌ها همچنان بالاتر از قیمت‌های ثبت شده دیروز هستند. نهایتا دلار در میانه کانال ۱۲ هزار تومانی و سکه در نیمه پایین کانال ۴٫۳ میلیونی قرار گرفتند. طلای آب‌شده نیز در نزدیکی مرز ۱٫۷ میلیونی قرار دارد.

روز گذشته در بازار طلا و ارز پایتخت قیمت‌ها روند صعودی را پیمودند و از بعدازظهر شیب این رشد قیمت تندتر شد. امروز یکشنبه ۲۸ بهمن‌ماه بازار با نرخ‌های افزایش یافته بازگشایی شد و در معاملات اولیه رشد قیمت ادامه داشت. تا ظهر قیمت‌ها در مواردی کاهش یافتند اما روند کلی صعودی بود. بعدازظهر نرخ‌ها وارد مدار نزولی شدند و رفته رفته از نرخ‌های بازگشایی و در مواردی از نرخ‌های ثبت شده دیروز هم پایین‌تر آمدند.

قیمت انواع سکه و طلا

بازار سکه و طلا امروز تحت تأثیر شاخص‌های جهانی صعود قابل توجهی داشت. اونس طلا در بازار جهانی در پایان هفته به بالای ۱۳۲۰ دلار صعود کرد. کارشناسان معتقدند تضعیف شاخص دلار و تقویت شاخص طلا تحت تاثیر گزارش‌های نه چندان امیدوارکننده از رشد اقتصادی در آمریکا و چشم‌انداز مبهم از آینده رشد اقتصادی جهان رخ داده است.

سکه امامی (طرح جدید) روز گذشته را با قیمت ۴ میلیون و ۳۳۵ هزار تومان به پایان رساند و امروز با نرخ ۴ میلیون و ۳۵۸ هزار تومان بازگشایی شد. سکه امروز حداکثر تا ۴ میلیون و ۳۷۰ هزار تومان پیشروی کرد. صرافی‌ها تا ۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان نیز سکه طرح جدید را به فروش رساندند اما با آغاز روند نزولی در بعدازظهر قیمت سکه رفته رفته به نیمه پایین کانال ۴٫۳ میلیونی بازگشت و در لحظه تنظیم گزارش (حوالی ساعت ۴ بعدازظهر) به ۴ میلیون و ۳۲۰ هزار تومان رسیده‌است.

سکه بهار آزادی (طرح قدیم) امروز ۴ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان، نیم‌سکه ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و ربع‌سکه تا ۱ میلیون و ۴۸۰ هزار تومان شد. سکه گرمی نیز ۷۸۰ هزار تومان قیمت داشت. با توجه به روند نزولی قیمت‌ها در ساعات بعدازظهر، قیمت این مسکوکات نیز با کاهش مواجه شود.

مثقال طلای آب‌شده روز گذشته نهایتا قیمت ۱ میلیون و ۶۸۶ هزار تومان را به ثبت رساند و امروز هر مثقال طلای ۱۷ عیار با قیمت ۱ میلیون و ۶۹۵ هزار تومان کار خود را آغاز کرد. طلای آبشده در معاملات اولیه مرز ۱٫۷ میلیون را شکست و در ادامه تا ۱ میلیون و ۷۱۲ هزار تومان بالا رفت. بعدازظهر قیمت طلای آبشده دوباره به مرز ۱٫۷ میلیونی نزدیک شد و در لحظه تنظیم گزارش (حوالی ساعت ۴ بعدازظهر) موفق شد این مرز مقاومتی را شکسته و به ۱ میلیون و ۶۹۸ هزار تومان برسد.

اونس طلا در روز تعطیل بازار جهانی ۱۳۲۱ دلار بود. در بازار داخلی گرم طلای ۱۸ عیار به مرز ۴۰۰ هزار تومانی نزدیک شد و گرم طلای ۲۴ عیار به بالای ۵۲۰ هزار تومان رسید.

قیمت دلار و ارزهای رایج

امروز برخلاف روند رایج قیمت دلار آمریکا در صرافی‌ها صعود قابل توجهی داشت و در مواردی از نرخ بازار آزاد هم بالاتر بود. در بازار غیر رسمی هم مطابق روند بازار طلا، قیمت ارزهای رایج افزایش یافت و سپس با اندکی کاهش قیمت به نرخ‌های بازگشایی امروز رسیدند.

دلار آمریکا در بازار غیررسمی روز گذشته با نرخ ۱۲ هزار و ۳۵۰ تومان به کار خود پایان داد و امروز با نرخ ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان بازگشایی شد. در صرافی‌ها هر دلار آمریکا با نرخ ۱۲ هزار و ۲۰۰ تومان برای خرید، و ۱۲ هزار و ۲۵۰ تومان برای فروش قیمت خورد. در صرافی‌ها دلار تا ۱۲ هزار و ۷۰۰ تومان و در بازار غیررسمی تا ۱۲ هزار و ۶۰۰ تومان پیشروی کرد. بعدازظهر روند قیمت ارز نیز کاهشی شد و در لحظه تنظیم گزارش (حدود ساعت ۴٫۳۰ بعدازظهر) دلار آمریکا به قیمت ۱۲ هزار ۴۵۰ تا ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان معامله می‌شود.

امروز یورو در نیمه پایین کانال ۱۴ هزار تومانی و پوند انگلیس در نیمه پایین کانال ۱۶ هزار تومانی جابه‌جا شدند. درهم امارات نیز در حدود ۳ هزار و ۴۰۰تومان بود.

نرخ‌های امروز در بازار طلا و ارز پایتخت به شرح زیر است:

ما را در کانال «آخرین خبر» دنبال کنید

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

صدا و سیماصدا و سیما47 دقیقه قبل
به گزارش به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، مدیرکل حفاظت و ایمنی دریانوردی سازمان بنادر و دریانوردی، از انتشار تازه‌ترین قطعنامه آیمو به کشور‌های عضو این سازمان مبنی بر «اتخاذ اقدامات قانونی، فنی، عملیاتی و اقتصادی مقتضی برای تسهیل کاهش انتشار گاز‌های گلخانه‌ای از کشتی‌ها» خبر داد. آقای علیرضا خجسته با اشاره به هفتاد و چهارمین نشست کمیته حفاظت از محیط زیست دریایی (MEPC) سازمان بین‌المللی دریانوردی (IMO)، و اعلام این خبر، تاکید کرد: کمیته حفاظت از محیط زیست دریایی (MEPC) آیمو، قطعنامه شماره ۳۲۳ حفاظت از محیط زیست دریایی (MEPC,۳۲۳ (۷۴))، مصوب ۱۷ می‌۲۰۱۹ را به منظور ارتقای همکاری بخش‌های بندری و دریایی کشور‌ها برای کاهش انتشار گاز‌های گلخانه‌ای از کشتی‌ها منتشر کرده است. وی، تصویب راهبرد آیمو برای کاهش انتشار گاز‌های گلخانه‌ای را اقدامی موثر برای لزوم ظرفیت‌سازی، تبادل دانش و همکاری میان کشور‌ها (به ویژه کشور‌های کمتر توسعه یافته) ارزیابی کرد و گفت: آیمو طی این قطعنامه از کشور‌های عضو دعوت کرد از بندرهای تحت حاکمیت خود بخواهند اقدامات قانونی، فنی، عملیاتی و اقتصادی مقتضی را برای تسهیل کاهش انتشار گاز‌های گلخانه‌ای از کشتی‌ها اتخاذ کنند. آقای خجسته افزود: طی این قطعنامه همچنین از کشور‌های عضو درخواست شده تا راهبرد تسهیل کاهش انتشار گاز‌های گلخانه‌ای از کشتی‌ها را با حمایت از راهکار‌های نوین استفاده از منابع تجدیدپذیر و با رویکرد ترغیب همکاری میان بندرها تدوین و اجرا کنند. به گفته وی بنا بر این قطعنامه، همکاری با شرکت‌های سوخت‌رسان، شرکت‌های کشتیرانی و مراجع ذیربط در همه سطوح برای تامین و تضمین وجود سوخت‌های کم‌کربن و بی‌کربن جایگزین، ارتقای طرح‌های مشوق و حمایت از تلاش صنایع برای بهبود کیفیت و سطح پوشش داد‌ه‌های مرتبط، از دیگر راهکار‌های تسهیل کاهش انتشار گاز‌های گلخانه‌ای از کشتی‌ها قلمداد می‌شود. مدیرکل حفاظت و ایمنی دریانوردی سازمان بنادر تاکید کرد: همچنین بر اساس این قطعنامه، از سازمان‌های بین‌المللی و کشور‌های عضو دعوت شده است به کمک تدابیر مشوق و تسهیل‌کننده، از همکاری، ظرفیت‌سازی و تبادل روش‌های مفید پیشین حمایت کنند و نمونه‌های موفق پیشین، مانند نتایج، رویکرد‌های توسعه بنادر و اقدامات تسهیل‌کننده کاهش انتشار گاز‌های گلخانه‌ای از کشتی‌ها را به اطلاع کمیته فوق برسانند. بر اساس این گزارش، کمیته حفاظت از محیط زیست دریایی (MEPC)، از کشور‌های عضو و سازمان‌های بین‌المللی ذیربط خواست قطعنامه یاد شده را به اطلاع مراجع بندری، اپراتور‌های بنادر و پایانه‌ها، مالکان کشتی‌ها، شرکت‌های کشتیرانی و حمل بار، شرکت‌های خدمات دریایی و سایر ذینفعان برسانند.
ایبناایبنا5 ساعت قبل
علمداری تاکید کرد: رشد ۲۵ درصدی در تعداد تسهیلات مشارکت مدنی پرداخت شده، مربوط به بازار ساخت و ساز است و ارتباطی به روند پرداخت تسهیلات مربوط به بازسازی اماکن مسکونی حوادث غیرمترقبه همچون سیل و زلزله نیست چرا که تسهیلات بازسازی در گروه تسهیلات مشارکت مدنی طبقه ­بندی نمی­ شود. براساس این گزارش، در هفت ماهه اول امسال بیش از ۲۱ هزار فقره تسهیلات مشارکت مدنی توسط بانک مسکن پرداخت شد. رشد ۲۵ درصدی در تعداد پرداخت تسهیلات ساخت مسکن طی هفت ماهه اول امسال مدیون جهش اساسی پرداخت تسهیلات در ماه مهر است. در مهر ماه پارسال ۲ هزار و ۷۰۰ فقره تسهیلات مشارکت مدنی پرداخت شد اما افزایش تقاضا از سمت تولیدکنندگان مسکن در مهر ماه امسال برای دریافت تسهیلات باعث شد بیش از ۶ هزار و ۵۰۰ فقره تسهیلات مشارکت مدنی توسط بانک مسکن در این ماه پرداخت شود. پیش‌بینی می­‌شود ادامه این روند افزایشی در پرداخت تسهیلات مشارکت مدنی ساخت ناشی از رشد تقاضا از سمت تولیدکنندگان مسکن باعث شود عرضه مسکن جدید در شهرها رونق بگیرد.
نامه‌نیورنامه‌نیور8 ساعت قبل
متن زیر مشروح گفتگوی نامه نیوز با اوست: *کارشناسان دولتی معتقد هستند که افزایش قیمت بنزین اثر تورمی زیادی ندارد و مردم نباید نگران گرانی باشند. افزایش قیمت ناگهانی نیز قطعا در کوتاه‌مدت آثار تورمی بر کالاهای پرمصرف معیشتی خواهد داشت. *یکی از راهکارهای اعلام‌شده دولت و سایر قوا درزمینهٔ کنترل تبعات افزایش قیمت بنزین، کنترل قیمت‌ها و دادن هشدار به بنگاه‌ها درزمینهٔ افزایش قیمت است. خود این اقدام موجب افزایش سطح تقاضا و رشد سطح نقدینگی به‌نوبت کالاهای موجود می‌شود و تورم را افزایش خواهد داد. با احتساب مصرف ۱۰۵ میلیون لیتری روزانه بنزین، درآمد ماهانه دولت از افزایش قیمت بنزین ۳هزار ۳۰۰ میلیارد تومان بوده است.
الفالف1 روز قبل
قیمت دلار و یورو در صرافی‌هاگروه اقتصادی الف، ۲۸ آبان ۱۳۹۸، ۱۱:۳۰ ۳۹۸۰۸۲۸۰۷۱دنیای اقتصاد نوشت: دلار در صرافی بانک ملی ایران امروز ۱۱,۸۰۰ (یازده هزار و هشتصد تومان) خریداری شد که نسبت به روزهای گذشته تغییری نداشت.
صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
رئیس هیئت عامل ایمیدرو با بیان اینکه ایمیدرو آماده تامین نیاز‌های ارزی شرکت گل گهر است، گفت: این شرکت می‌تواند با افزایش سرمایه، منابع خود را صرف اقدامات توسعه‌ای کند. وی با تاکید بر اینکه سود بنگاه‌ها باید صرف توسعه شود، گفت: توسعه بخش معدن باید از بنگاه‌های بزرگ معدنی آغاز شود. در این زمینه تشکیل کنسرسیوم‌های معدنی با هدف رونق تولید، اکتشافات و … اجرا و این روند ادامه دارد. رئیس هیئت عامل ایمیدرو با اشاره به اقدامات موثر گل گهر در تامین خوراک صنایع فولادی، افزود: گل گهر طی ماه‌های اخیر با توجه به سیاست‌های ابلاغی وزارت صنعت، معدن و تجارت، نقش موثر و کلیدی در تامین خوراک صنایع ایفا کرد که جای تقدیر دارد. غریب پور با تاکید بر توسعه اکتشافات، گفت: با توجه به چالش این شرکت در تامین سنگ، توسعه عملیات‌های اکتشافی توسط این مجموعه ضروری است.
صدا و سیماصدا و سیما2 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صداو سیما از سنا، در پایان معاملات امروز، شاخص کل بورس تهران با ۳۰۸ واحد (۰٫۱۰ درصد) رشد به ۳۰۴ هزار و ۹۹۶ واحد رسید. همچنین در پایان معاملات امروز شاخص کل قیمت وزنی-ارزشی با ۸۲ واحد (۰٫۱۰ درصد) افزایش به ۸۱هزار و ۷۰۹ واحد، شاخص کل هم وزن با ۹۷۷ واحد (۱٫۱۳ درصد) رشد به ۸۷هزار و ۷۷۹ واحد، شاخص قیمت هم وزن با ۶۵۳ واحد افزایش (۱٫۱۳ درصد) به ۵۸هزار و ۶۸۴ واحد، شاخص آزاد شناور با هزار و ۱۹۱ واحد (۰٫۳۴ درصد) رشد به ۳۵۵هزار و ۲۹۷ واحد، شاخص بازار اول با منفی ۱۸۲ واحد (۰٫۰۸ درصد) کاهش به ۲۲۰هزار و ۷۸۶ واحد و شاخص بازار دوم نیز با ۲هزار و ۴۵۸ واحد رشد (۰٫۴۰ درصد) به ۶۲۴ هزار و ۲۲۴ واحد رسید. در معاملات امروز دو میلیارد و ۳۷ میلیون و ۷۸۳ هزار و ۱۵۴ برگه سهم به ارزش بیش از هزار و ۸۲ میلیارد تومان در ۲۶۲ هزار و ۶۸۸ نوبت معاملاتی داد و ستد شد. نماد‌هایی که بیشترین تاثیر را در شاخص کل بازار بورس تهران داشتند نیز به ترتیب (شپدیس با منفی ۱۲۲ واحد، حکشتی با ۱۰۸ واحد، فولاد با منفی ۱۰۳ واحد، پارس با منفی ۸۱ واحد، شپنا با منفی ۷۸ واحد، فارس با منفی ۷۵ واحد و شبهرن با ۶۴ واحد) بودند. نماد‌های پربیننده امروز نیز به ترتیب (وبملت، وتجارت، خساپا، خودرو، شپنا، ونوین و وبصادر) بود.

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

حسن روحانی در مورد اعتراض مردم به گرانی بنزین چه گفت؟

خبری3 ساعت قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری2 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری2 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

آیت‌الله علوی گرگانی: استکبار منتظر کوچک‌ترین جرقه برای فتنه‌انگیزی در کشورمان است

قدس آنلاین5 دقیقه قبل

فیلم | شوک افزایش قیمت خودرو برخلاف پیش بینی‌ها

همشهری5 دقیقه قبل

امام جمعه شهرکرد از تجمع خودجوش روز گذشته مردم قدردانی کرد

ایسنا6 دقیقه قبل

قیمت کالا و خدمات به هیچ وجه نباید افزایش یابد /برخورد قهری با متخلفان بازار

ایسنا7 دقیقه قبل

اصلاح نرخ بنزین تاثیری بر قیمت تخم‌مرغ ندارد

ایسنا7 دقیقه قبل