1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. سیاسی
پوشش خبری

نتیجه شکایت سید محمد خاتمی از کریمی‌قدوسی، سردار نقدی و حسین شریعتمداری

هیچ‌کدام از شکایات خاتمی به نتیجه نرسیده است

اعتمادآنلاینخبرگزاری اعتمادآنلاین
هیچ‌کدام از شکایات خاتمی به نتیجه نرسیده است
رییس بنیاد باران آخرین وضعیت شکایت رییس دولت اصلاحات از نماینده اصولگرای مجلس را تشریح کرد و گفت: هیچ‌کدام از شکایات به نتیجه نرسیده است البته وکلا در حال پیگیری هستند اما نه وقتی تعیین شده و نه آقایان برای ارائه توضیحات احضار شده‌اند.

اعتمادآنلاین| جواد امام در خصوص شکایت سید محمد خاتمی از جواد کریمی قدوسی گفت: این شکایت به صحبت‌هایی است که آقای کریمی قدوسی کرده بود و تهمت‌هایی که به آقای خاتمی زده‌اند، مربوط است. شکایت کرده‌ایم اما هنوز نتیجه‌ای حاصل نشده است.

وی در خصوص دو شکایت پیشین رییس دولت اصلاحات هم گفت: پیش از این هم دو شکایت از سردار نقدی و حسین شریعتمداری انجام شده است که هیچکدام از این دو شکایت هم به جایی نرسیده و مورد رسیدگی واقع نشده و منتج به نتیجه نشده است که بخواهم اعلام کنم. وکلا در حال پیگیری هستند اما نه وقتی تعیین شده و نه آقایان برای ارائه توضیحات احضار شده‌اند.

امام همچنین در خصوص آخرین وضعیت دفتر سید محمد خاتمی گفت: ایشان همچنان در دفتر بنیاد باران مستقر هستند و دفتری برای انتقال آماده نشده است.

منبع: ایلنا

خواندن خبر در سایت منبع

جزئیات شکایت سید محمد خاتمی از کریمی‌قدوسی، شریعتمداری و سردار نقدی

ایلناخبرگزاری ایلنا
جزئیات شکایت سید محمد خاتمی از کریمی‌قدوسی، شریعتمداری و سردار نقدی
رییس بنیاد باران آخرین وضعیت شکایت رییس دولت اصلاحات از نماینده اصولگرای مجلس را تشریح کرد.

جزئیات شکایت سید محمد خاتمی از کریمی‌قدوسی، شریعتمداری و سردار نقدی - 1

جواد امام در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایلنا در خصوص شکایت سید محمد خاتمی از جواد کریمی قدوسی گفت: این شکایت به صحبت‌هایی است که آقای کریمی قدوسی کرده بود و تهمت‌هایی که به آقای خاتمی زده‌اند، مربوط است. شکایت کرده‌ایم اما هنوز نتیجه‌ای حاصل نشده است.

وی در خصوص دو شکایت پیشین رییس دولت اصلاحات هم گفت: پیش از این هم دو شکایت از سردار نقدی و حسین شریعتمداری انجام شده است که هیچکدام از این دو شکایت هم به جایی نرسیده و مورد رسیدگی واقع نشده و منتج به نتیجه نشده است که بخواهم اعلام کنم.

وی ادامه داد: وکلا در حال پیگیری هستند اما نه وقتی تعیین شده و نه آقایان برای ارائه توضیحات احضار شده‌اند.

امام همچنین در خصوص آخرین وضعیت دفتر سید محمد خاتمی گفت: ایشان همچنان در دفتر بنیاد باران مستقر هستند و دفتری برای انتقال آماده نشده است.

در همین راستا، روز یکشنبه سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به سوالی در خصوص آخرین وضعیت پرونده شکایت سید محمد خاتمی که از سال ٨٨ مفتوح است، گفت: این پرونده به شعبه بازگشته و خیلی هم در دست دادستان نبوده است.

وی افزود: این پرونده یا در دست دادستان نبوده و یا مدتش کم بوده اما در جابجایی‌ها اینکه عمدا یا سهوا بوده قدری زمان برده است که گفتیم پیگیری کنند.

سخنگوی قوه قضاییه یادآور شد: گاهی در جابجایی پرونده مغفول می‌ماند و به نظرم بیشتر از حد متعارف این پرونده دنبال شده و آقای شریعتمداری هم گفته که دفاعیاتش آماده است.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

(9)

مگه قرار بود چی بشه ؟ فرمایشی ترین دادگاههای دنیا تو ایرانه

2 ماه قبل

واقعا اینا میخوان ک شریعتمداری و .........بیان تودادگاه جواب بدن انگار تو ایران زندگی نمیکنندو تو باغ ننیند

2 ماه قبل

نظری ندارم چون نه سرپیازم ونه ته پیاز فقط مردم عادی دراین مملکت ضرر میکنند

2 ماه قبل

چرا خاتمی که مدعی شفافیت است در خصوص مذاکراتی که با پادشاه عربستان داشته است حرفی نمیزند؟ بیاد بگه به پادشاه عربستان چه گفته و چه شنیده است؟

2 ماه قبل

توی این کشورهای کسی مورد تأیید صلاحیت قرار نمیگیره مگردرحوضه فکری خودآقایون باشه الباقب اتفاقات مربوط میشه به بعدازانتخاب که باهم بخورن یاتک خوری کنن که احتمال زیادخاتمی تک خوری کرده ومغضوب شده والباقی قضایا همش فیلمه

2 ماه قبل

ایشالله همه باهم ماشاللا

2 ماه قبل

با سلام و عرض ادب

اول خاتمی بیاد قضیه دیدارش با جورج سوروس از رهبران کودتای مخملی در بیکون هیل نیویورک در شهریور 1385 که به ضیافت بلوط سبز مشهور است رو شفاف سازی کنه بعد.همون زمان که داشتند برای فتنه88 برنامه ریزی میکردند. همین که تا الان تیربارانش نکردند برود خدا رو شکر کند.جزای خائن چیه؟؟؟

2 ماه قبل

بابا دست برداریداینا همه سرته یک کرباسند سرملت را گرم کردند تا جیباشون را پر کنند

2 ماه قبل

کاری به چم و راست ندارم چون همه شون یکی هستن ولی خدایی هم از لحاظ جو روانی جامعه و هم از لحاظ اقتصادی دوران خاتمی از همه دوره ها بهتر بود با وجود همه کارشکنی هایی که گروه ها و نهادهای معلوم الحال ایجاد میکردن

2 ماه قبل

در ادامه بخوانید

فیلم | لحظه انفجار مغز جوانی که مسموم شده بود!

خبرآنلاینخبرآنلاین7 ساعت قبل
بیمار جوانی در هند که به دلیل مسمومیت و وجود سم در معده‌اش به یکی از بیمارستان‌های این کشور مراجعه کرده بود حین درمان با دستگاه‌های پزشکی ناگهان مغزش دچار انفجار شد و با منفجر شدن ناگهانی سرش در مقابل پزشکان، پرستاران و خانواده‌اش جانش را به طرز دلخراشی از دست داد.

داستان سورنا، سردار مقتول / نخستین جنگ میان ایران و روم (+فیلم)

عصر ایرانعصر ایران16 ساعت قبل
سورنا، سردار ایرانی در این جنگ بود. کیفیت پایینکیفیت خوبعصر ایران؛ محسن ظهوری - «مارکوس لیسینیوس کراسوس» سردار بزرگ روم، از رود فرات در سوریه امروز که گذشت، پا به قلمروی تازه‌ای گذاشت. او از خیانت ارمنستان آگاه شده و همزمان پیشروی سپاه روم را می‌دید. پس سپاه ایران را به دو بخش تقسیم کرد تا بخشی به ارمنستان رفته و بخش دیگر مقابل روم بایستد. سپاه روم در تعقیب آن‌ها، وارد دشتی می‌شود که ۹ هزار کماندار اشکانی از هر سو آن‌ها را تیرباران می‌کنند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز10 ساعت قبل
به گزارش مشرق، خدیجه چنگیز، نامزد جمال خاشقجی، تصویری از دیدار خود با نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان آمریکا منتشر کرد. یک فعال فضای مجازی در توئیتر نوشت:
نامه‌نیورنامه‌نیور14 ساعت قبل
جواد طباطبایی علیه خاتمیسید محمد خاتمی چندوز پیش در دیدار با اعضای شورای شهر مناسب‌ترین شیوه اداره کشور را فدرالیسم دانست. مهم‌ترین واکنش مربوط به سید جواد طباطبایی، استاد سرشناس علوم سیاسی و ایران‌پژوه برجسته به این سخنان واکنش نشان داد. من اضافه می‌کنم: آقای خاتمی بعید نیست، حتمی است! ضرورت تحقق برجام داخلیمحمدصادق جوادی‌حصار باور دارد که محدودیت‌های موجود بر دولت روحانی به مراتب بیش از دولت اصلاحات است. جوادی حصار در گفت‌وگو با روزنامه آرمان درباره محدوده اختیارات حسن روحانی گفت: «من معتقدم بخش زیادی از این اتفاقاتی که رخ می‌دهد در دولت رقم نمی‌خورد.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز16 ساعت قبل
عادل الجبیر گفته عربستان برای جلوگیری از جنگ، تمامی تلاش خود را به کار خواهد گرفتعربستان سعودی ضمن تاکید بر اینکه خواهان جنگ در منطقه نیست، ضمن انتقاد شدید از ایران، از سران کشورهای عرب برای بررسی اوضاع خلیج فارس دعوت کرده است. هفته گذشته، در دو نفتکش متعلق به عربستان سعودی و دو نفتکش دیگر متعلق به امارات و نروژ در آب‌های بندر فجیره در امارات عربی متحده انفجارهایی روی داد و خساراتی به بار آورد. در پی انفجار در این چهار نفتکش، وزارت امور خارجه ایران خواستار تحقیقات مستقل در این زمینه شده بود. هفته گذشته همچنین عربستان سعودی گزارش کرد که چند پهپاد حامل مواد منفجره به خطوط لوله نفتی این کشور حمله کرده و خساراتی بر جای گذاشته‌اند. عربستان خواهان جنگ نیستآژانس خبری سعودی در گزارش دیگری در روز یکشنبه، اظهارات عادل الجبیر، وزیر مشاور سعودی در امور خارجه را در مورد حوادث اخیر در خلیج فارس منتشر کرده است.

اخبار بیشتر