قاسم سلیمانی عاملان حمله تروریستی زاهدان را تهدید کرد
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. سیاسی
پوشش خبری

قاسم سلیمانی عاملان حمله تروریستی زاهدان را تهدید کرد

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس: وزیر کشور برای بررسی حادثه تروریستی زاهدان به مجلس دعوت شد

تسنیمخبرگزاری تسنیم
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس: وزیر کشور برای بررسی حادثه تروریستی زاهدان به مجلس دعوت شد
فلاحت پیشه گفت: هفته آینده وزیر کشور را به جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس برای بررسی حادثه تروریستی زاهدان ‌دعوت کرده‌ایم‌.

- اخبار استانها -

حشمت‌‌الله فلاحت‌پیشه‌ در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سنندج، در پاسخ به سؤالی درباره ‌جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ‌برای بررسی حادثه تروریستی زاهدان ‌اظهار داشت: بیش از ۹۹ درصد از اقدامات تروریستی در ایران قبل از آنکه انجام شود خنثی می‌شود، تصریح کرد: درباره محدود اقداماتی هم که صورت می‌گیرد، معتقدیم شأن امنیتی کشور به‌گونه‌ای هست که مانع این اقدامات شویم.

وی با بیان اینکه موظفیم مسائل اخیر را پیگیری و نقش پیشگیرانه داشته باشیم، ‌ افزود: هفته آینده وزیر کشور را به جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دعوت کرده‌ایم و باید موضوع و مسائل حادثه تروریستی زاهدان بررسی و اگر ضعفی هم وجود دارد، مجلس به بودجه مرزها کمک کند و با همکاری و هماهنگی بیشتر مانع راهبرد جدید دشمنان برعلیه جمهوری اسلامی ایران شویم.

فلاحت‌پیشه با بیان اینکه جمهوری اسلامی انتقام خون شهدای حادثه تروریسی زاهدان را می‌گیرد، گفت: در گذشته هم انتقام خون شهدا گرفته شده اما بخشی از آن به‌دلایل خاص راهبردی اعلام نشده است.

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس: وزیر کشور برای بررسی حادثه تروریستی زاهدان به مجلس دعوت شد - 7

خواندن خبر در سایت منبع

فیلم | سردار سلیمانی: حتما انتقام حمله تروریستی زاهدان را می‌گیریم

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
سردار قاسم سلیمانی در سخنرانی اخیر خود گفت: حتما جمهوری اسلامی انتقام خون شهدای خود را از مزدوران در پاکستان که دست به اقدام تروریستی زدند خواهد گرفت.

نظرها

در ادامه بخوانید

خوانندگی و رقص خانم‌ها در ستاد انتخاباتی! / فیلم

خبر فوریخبر فوری23 ساعت قبل

رقص و پایکویی در ستاد انتخابی یکی از نامزدها و در حضور یک روحانی / فیلم

خبر فوریخبر فوری1 روز قبل

فیلم/ تهدید اسرائیل با هم‌پیمانان سنی‌مذهب ایران

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز23 ساعت قبل
«افضل اشرف» کارشناس مسائل نظامی: اعلام معامله‌قرن، گروه‌های فلسطینی را به ایران نزدیکتر کرده و بعید نیست که علاوه بر هم‌پیمانان شیعی، در تحولی تازه شاهد استفاده ایران از گروه‌های نیابتی سنی‌مذهب باشیم.

تعطیلات آغاز سال در بلاتکلیفی بنزین نوروز/تخصیص سهمیه ٣هزار میلیارد تومان بار مالی دارد

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
به گزارش اقتصادآنلاین، از ٢۶ آبان ماه که بنزین سهمیه بندی شده و قیمت آزاد آن با رشد سه برابری مواجه گشت، به اذعان مسئولین افت قابل توجهی در گردشگری ایران نفت افتاده که به احتمال زیاد ادامه این روند تعطیلات و گردشگری نوروز را نیز تحت تأثیر قرار خواهد داد. در این بین روز جاری علی ربیعی سخنگوی دولت روز جاری و در حاشیه نشست هیات دولت در پاسخ به پرسش سهمیه بندی بنزین نوروز گفت: اگر خواسته باشیم ۴۰ لیتر به سهیمه فعلی اضافه کنیم حدود ۳ هزار میلیارد تومان بار مالی دارد که برای تامین آن شاید مجبور باشیم از بسته معیشتی ۶۰ میلیون نفر کم کنیم. به همین خاطر تصمیم دشواری است و ما به تصمیم روشنی برای محل تامین بنزین نوروزی نداریم. معتقدیم کاهش کمک معیشتی نیز به مصلحت نیست. از سوی دیگر محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهور نیز در حاشیه هیئت دولت گفت: موضوع سهمیه بنزین نوروز در حال بررسی است اما نباید پیش از نهایی شدن این بررسی‌ها، به مردم امید دهیم.

پاسخ به شبهه‌ای درباره کشتار مردم زمان محمدرضا پهلوی

مهرمهر1 روز قبل

فیلم/ ماشین‌سواری امروز روحانی و جهانگیری

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

اخبار بیشتر