1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. سیاسی
پوشش خبری

قاسم سلیمانی عاملان حمله تروریستی زاهدان را تهدید کرد

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس: وزیر کشور برای بررسی حادثه تروریستی زاهدان به مجلس دعوت شد

تسنیمخبرگزاری تسنیم
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس: وزیر کشور برای بررسی حادثه تروریستی زاهدان به مجلس دعوت شد

- اخبار استانها -

حشمت‌‌الله فلاحت‌پیشه‌ در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سنندج، در پاسخ به سؤالی درباره ‌جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ‌برای بررسی حادثه تروریستی زاهدان ‌اظهار داشت: بیش از ۹۹ درصد از اقدامات تروریستی در ایران قبل از آنکه انجام شود خنثی می‌شود، تصریح کرد: درباره محدود اقداماتی هم که صورت می‌گیرد، معتقدیم شأن امنیتی کشور به‌گونه‌ای هست که مانع این اقدامات شویم.

وی با بیان اینکه موظفیم مسائل اخیر را پیگیری و نقش پیشگیرانه داشته باشیم، ‌ افزود: هفته آینده وزیر کشور را به جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دعوت کرده‌ایم و باید موضوع و مسائل حادثه تروریستی زاهدان بررسی و اگر ضعفی هم وجود دارد، مجلس به بودجه مرزها کمک کند و با همکاری و هماهنگی بیشتر مانع راهبرد جدید دشمنان برعلیه جمهوری اسلامی ایران شویم.

فلاحت‌پیشه با بیان اینکه جمهوری اسلامی انتقام خون شهدای حادثه تروریسی زاهدان را می‌گیرد، گفت: در گذشته هم انتقام خون شهدا گرفته شده اما بخشی از آن به‌دلایل خاص راهبردی اعلام نشده است.

رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس: وزیر کشور برای بررسی حادثه تروریستی زاهدان به مجلس دعوت شد - 7

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

عکس/ سیلی زدن نماینده زن مجلس افغانستان به صورت افسر پلیس

10+
انتخابانتخاب1 ساعت قبل

فیلم/ رانش زمین در سوادکوه مازندران

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

بروز سیلاب در «مانه و سملقان»

مهرمهر21 ساعت قبل
همشهریهمشهری1 روز قبل
شبکه نهم تلویزیون دولتی استرالیا روز شنبه ۱۶ مارس در شهر گرافتون در ایالت نیو ساوت ولز این کشور با مادربزرگ و دایی مهاجم حمله تروریستی نیوزیلند مصاحبه کرد. به گزارش یورونیوز برنتون هریسون تارنت، مظنون استرالیایی الاصل حمله به مساجد شهر کرایست چرچ نیوزیلند، روز گذشته در دادگاه این شهر تفهیم اتهام شد. ماری فیتز جرالد مادربزرگ این مهاجم ۲۸ ساله در این مصاحبه تلویزیونی گفت: «ما همه شوکه هستیم و نمی‌دانیم چه باید بکنیم. از زمانی که به خارج کشور سفر کرد با پسری که ما می‌شناختیم خیلی متفاوت شد.» مادربزرگ و دایی این مهاجم می‌گویند که وضعیت سختی را می‌گذرانند و آنچه برنتون ترنت انجام داده آنها را نیز خرد کرده است. تری فیتز جرالد، دایی برنتون ترنت در این مصاحبه گفت: «اولش می‌گفتم ممکن نیست.
نامه‌نیورنامه‌نیور1 روز قبل
نامه نیوز بررسی کردپیشنهاد صفار هرندی مبنی برچیده شدن جایگاه ریاست جمهوری و پارلمانی شدن نظام سیاسی شاهدی است بر این مدعا که طیفی در درون مجمع تشخیص مصلحت میل دارند روحانی آخرین رئیس جمهور ایران باشد. گروه سیاست نامه نیوز – شاهدی دیگر از غیب رسید تا معلوم شود گزاره «نامه نیوز» مبنی بر آخرین رئیس جمهور بودن روحانی هر روز جدی‌تر می‌شود. ا» شبکه ۴ تلویزیون پیشنهاد کرد که در ساختار اداره کشور نخست وزیر جایگزین رئیس جمهور شود. هرچه پیش می‌رود شواهد بیشتری از جدی بودن گزاره پارلمانی شدن نظام مشاهده می‌شود و این طور که معلوم است روحانی آخرین رئیس جمهور نظام جمهوری اسلامی خواهد بود. نام روحانی به عنوان آخرین رئیس جمهور کشور در تاریخ ایران ثبت می‌شود و آن طور که آقایان طرفدار پارلمانی شدن نظام می‌گویند خدشه‌ای هم به جمهوریت نظام وارد نمی‌شود.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز19 ساعت قبل
صاحب این کبوتر ساکن شهر انژلمنسته می‌گوید اقبال کبوترش بوده است تا قهرمان شود اما او هیچ‌گاه فکر نمی‌کرد که چنین قیمت‌ بالایی برای این پرنده پپیشنهاد شود. آفتاب‌‌نیوز: کبوتری از غرب منطقه فلاندری بلژیک در حراجی آنلاین، رکورددار گران‌ قیمت‌ترین کبوتر دنیا شد. این کبوتر با نام آرماندو که قهرمان چند دوره مسابقات است با قیمت ۱ میلیون و ۲۵۲ هزار یورو فروخته شد. صاحب این کبوتر ساکن شهر انژلمنسته می‌گوید اقبال کبوترش بوده است تا قهرمان شود اما او هیچ‌گاه فکر نمی‌کرد که چنین قیمت‌ بالایی برای این پرنده پپیشنهاد شود. صاحب جدید آرماندو یک فرد چینی است و هدفش از پرداخت بیش از یک میلیون یورو برای این پرنده، پرورش نژاد است.

اخبار بیشتر