مصدومیت سرخ‌ها، هدایت برانکو و خروج محتمل بودیمیر از ایران
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

مصدومیت سرخ‌ها، هدایت برانکو و خروج محتمل بودیمیر از ایران

ماریو بودیمیر بازیکن اهل کرواسی که تازه به پرسپولیس پیوسته قرار بود مبلغ اولیه قراردادش را بلافاصله پس از حضور در تیم دریافت کند اما این اتفاق هنوز نیفتاده. او هم ضرب‌العجل 10 روزه تعیین کرده و گفته در صورت عدم پرداخت این مبلغ، تیم را ترک خواهد کرد.

پس از مساوی دیروز پرسپولیس در مقابل مسجد سلیمان، انتقاد به برانکو شدت گرفت اما بازیکنان پرسپولیس در صفحه اینستاگرامشان از مربی خود حمایت کردند.

مجتبی محرمی کاپیتان اسبق تیم پرسپولیس نیز نارضایتی خود را از بازی دیروز ابراز کرد و گفت تاکتیک تیم خوب نبود. او اضافه کرد اگر قرار بود بودیمیر روی نیمکت بنشیند همان گادوین منشا را نگه می‌داشتید که دست‌کم با تیم آشنایی داشت و می‌توانست مفیدتر باشد.

برانکو دیروز گفته بود از هافبک‌های تیم راضی نیستم اما گویا منظور پنهان او دو بازیکنی بودند که در نقل و انتقالات تازه به این تیم ملحق شدند اما از نظر برانکو در حد و اندازه خود بازی نمی‌کنند، از این رو تیم را به‌هم ریخته‌اند.

کمال کامیابی‌نیا دیروز مصدوم شد و بازی بعدی مقابل صنعت نفت آبادان را از دست داد. پیش از آن سرمربی تیم از غیبت قطعی شجاع خلیل‌زاده نیز در بازی با نفت خبر داده بود.

سایت خبری

پرسپولیس در آینده بهتر می‌شود

اعتمادآنلاینخبرگزاری اعتمادآنلاین
پرسپولیس در آینده بهتر می‌شود
برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در مورد برخی مسائل باید با بازیکنان صحبت کنم، اما این اطمینان را می‌دهم که در آینده بازی‌های خیلی بهتری را به نمایش بگذاریم.

اعتمادآنلاین|پرسپولیس در هفته نوزدهم لیگ برتر دو امتیاز حساس را در مسجدسلیمان از دست داد و چون بازی خوبی را به نمایش نگذاشت، مورد انتقاد قرار گرفت. البته در نیم‌فصل دوم هنوز تیم برانکو نتوانسته بازی‌های خوب نیم‌فصل اول خود را تکرار کند. در مورد شرایط پرسپولیس و اینکه آیا ممکن است برانکو در پایان فصل روی نیمکت تیم ملی بنشیند، گفت‌وگویی با این مربی کروات داشتیم که مشروح آن در زیر می‌آید:

به نظر می‌آید تساوی پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان خیلی‌ها را خوشحال کرده است!

رقابت در لیگ برتر به مانند یک دوی ماراتن است و زمان زیادی طول می‌کشد تا برنده مشخص شود. بازی در زمین بی‌کیفیت مسجدسلیمان واقعا سخت بود و به نظر من سازمان لیگ نباید اجازه برگزاری مسابقات را در این زمین بدهد. البته باید از مسئولان باشگاه نفت مسجدسلیمان، مردم خونگرم و هواداران پرشورشان تشکری ویژه داشته باشم که میزبانی خوبی از ما داشتند و از همه مهم‌تر بسیار مودب و عالی رفتار کردند. واقعا مردم مسجدسلیمان شایسته این ورزشگاه و امکانات نیستند و بهترین‌ها برازنده آنهاست. برای این بازی مشکلات زیادی داشتیم و ناراحتیم که دو امتیاز حساس را از دست دادیم.

 اینکه پرسپولیس مورد انتقاد قرار می‌گیرد، منصفانه است؟ این‌طور به نظر می‌آید که خودتان انتظارات را از تیم‌تان خیلی بالا برده‌اید.

مسلما انتظارات از پرسپولیس خیلی بالا رفته است. همه فکر می‌کنند ما در هر بازی باید دو سه یا حتی پنج گل به حریفان‌‌مان بزنیم در حالی که این غیرممکن است. رقابت در لیگ بسیار نزدیک و فشرده شده است. تیم‌های خوبی مثل سپاهان، استقلال و تراکتورسازی همراه ما در یک رقابت سخت برای قهرمانی هستند و برای هیچ تیمی حریف آسان در لیگ وجود ندارد. ضمن اینکه ممکن نیست ما بتوانیم در هر بازی با اختلاف پیروز شویم.

 به نظر می‌آید خط هافبک پرسپولیس هنوز فرمانده اصلی خود را پیدا نکرده است و ناهماهنگی اصلی در این خط دیده می‌شود. نظر شما در این مورد چیست؟

ما نقاط مثبت و منفی در هر بازی داریم که باید در مورد آنها با بازیکنان صحبت کنم تا بتوانیم در بازی‌های آینده نمایش بهتری داشته باشیم. در مورد عملکرد خط هافبک تیم در مسجدسلیمان هم باید بگویم در آن زمین امکان بازیسازی برای بازیکنان میانی ما فراهم نبود. من فکر می‌کنم هر تیمی که به ورزشگاه مسجدسلیمان برود با چنین مشکلی مواجه خواهد شد.

 با توجه به فشردگی بازی‌ها آیا فرصت کافی برای رفع نواقص تیم‌تان و رسیدن به هماهنگی ایده‌آل خواهید داشت؟

ما همیشه به دنبال این هستیم که بهتر شویم و بازی‌های زیبایی را به نمایش بگذاریم. برنامه سختی پیش روی ما قرار دارد و برای بازی آینده هم شجاع و کمال را در اختیار نخواهیم نداشت. البته من این اطمینان را به هواداران می‌دهم که شرایط تیم در آینده بسیار بهتر خواهد شد و نمایش خوبی در بازی‌‌های‌مان خواهیم داشت.

گفته می‌شود ماریو بودیمیر به خاطر عدم دریافت مطالباتش از باشگاه پرسپولیس دلخور است و به این خاطر شرایط بازی کردن را در مسجدسلیمان پیدا نکرد. آیا این موضوع صحت دارد؟

در مورد این مسئله بهتر است از باشگاه سؤال کنید.

شما در نشست خبری بعد از بازی با نفت مسجدسلیمان پاسخ پر از ابهامی را در مورد حضورتان روی نیمکت تیم ملی دادید. ممکن است که چند ماه دیگر شما را روی نیمکت تیم ملی ببینیم؟

خبرنگاری در نشست خبری در مورد حضورم در تیم ملی گمانه‌زنی کرد و من به آن شکل پاسخ دادم. در این مورد همه چیز در حد حرف است و چیزی مشخص نیست. من همه تمرکزم را روی پرسپولیس گذاشته‌ام و به چیزی غیر از آن فکر نمی‌کنم، اما سه ماه بعد و پایان لیگ چه اتفاقی رخ می‌دهد، مشخص نیست. در آینده ممکن است خیلی اتفاقات رخ دهد.

منبع: تسنیم

خواندن خبر در سایت منبع

سونامی مصدومیت‌ها در پرسپولیس به کمال رسید

خبر ورزشیخبرگزاری خبر ورزشی
سونامی مصدومیت‌ها در پرسپولیس به کمال رسید
هافبک دفاعی تیم فوتبال پرسپولیس ممکن است به دلیل مصدومیت دیدار آینده سرخپوشان مقابل صنعت نفت آبادان را از دست بدهد.
سونامی مصدومیت‌ها در پرسپولیس به کمال رسید - 1

به گزارش خبرورزشی،کمال کامیابی‌نیا، هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در بازی روز گذشته سرخپوشان مقابل نفت مسجدسلیمان دچار مصدومیت شد.

هافبک دفاعی پرسپولیس بعد از بازی هم احساس درد داشت و قرار شد برای بررسی میزان مصدومیتش MRI بگیرد. این احتمال وجود دارد که کامیابی‌نیا بازی آینده پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان را هم از دست بدهد.

برانکو ایوانکوویچ این خبر را تأیید کرد. این در حالی است که سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از غیبت قطعی شجاع خلیل‌زاده در بازی با صنعت نفت آبادان خبر داد.

خواندن خبر در سایت منبع

پشت پرده طعنه برانکو به هافبک‌های پرسپولیس

خبر ورزشیخبرگزاری خبر ورزشی
پشت پرده طعنه برانکو به هافبک‌های پرسپولیس
سرخپوشان پایتخت در دیدار مقابل نفت مسجدسلیمان، به لحاظ تاکتیکی شرایط خوبی نداشتند و نمرات فنی پایین کسب کردند.

به گزارشخبرورزشی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بعد از دیدار مقابل نفت مسجدسلیمان، در کنفرانس خبری گفت: «از هیچ کدام از هافبک‌های تیم مان راضی نیستم!»

در مورد صحبت‌های برانکو شنیدیم، این جمله را در مورد دو بازیکنان تیم به زبان آورده و منظورش در واقع، همه هافبک‌ها نبودند!

او معتقد است دو بازیکنی که با تبلیغ فراوان در نیم فصل و با باز شدن پنجره نقل و انتقالات زمستانی، به پرسپولیس ملحق شدند، در حد و اندازه‌های نام شان بازی نمی‌کنند و همه تیم را به دردسر انداخته‌اند. این دو بازیکن بیش از اندازه با توپ کار می‌کنند در حالی که در سیستم برانکو، بازی تکضرب و سرعت دادن به پاسکاری و طراحی حمله در دستور کار قرار دارد.

برای بازی روز پنجشنبه، این احتمال وجود دارد که هر دو هافبک مورد انتقاد برانکو نیمکت نشین شوند و دیدار مقابل صنعت نفت آبادان را از دست بدهند!

خواندن خبر در سایت منبع

پست مشترک بازیکنان پرسپولیس در حمایت از برانکو

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها
پست مشترک بازیکنان پرسپولیس در حمایت از برانکو
روز گذشته تیم فوتبال پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان تن به تساوی داد. با این تساوی بازار انتقادات از برانکو و سبک بازی تیم داغ شده است. بازیکنان پرسپولیس در اینستاگرام خود از سرمربی تیم خود حمایت کردند.

برترین‌ها: روز گذشته تیم فوتبال پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان تن به تساوی داد. با این تساوی بازار انتقادات از برانکو و سبک بازی تیم داغ شده است. بازیکنان پرسپولیس در اینستاگرام خود از سرمربی تیم خود حمایت کردند.

پست مشترک بازیکنان پرسپولیس در حمایت از برانکو - 1پست مشترک بازیکنان پرسپولیس در حمایت از برانکو - 4پست مشترک بازیکنان پرسپولیس در حمایت از برانکو - 5

خواندن خبر در سایت منبع

بازیکن خارجی سرخ‌ها نیامده باشگاه پرسپولیس را تهدید کرد

مهرخبرگزاری مهر
بازیکن خارجی سرخ‌ها نیامده باشگاه پرسپولیس را تهدید کرد
مهاجم خارجی تیم فوتبال پرسپولیس بابت عدم دریافت مبلغ اولیه قراردادش این باشگاه را تهدید به جدایی کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، ماریو بودیمیر در تعطیلات نیم فصل رقابت‌های لیگ برتر با نظر سرمربی سرخپوشان از دیناموزاگرب کرواسی به پرسپولیس پیوست تا جمع خارجی‌های کروات این تیم تکمیل شود.

مهاجم بلندقامت پرسپولیس که هنوز نتوانسته برای تیمش گلزنی کند در بازی با نفت مسجدسلیمان روی نیمکت نشست تا شاهد تساوی سرخپوشان مقابل نفت مسجدسلیمان باشد.

بودیمیر که هنوز تکلیف اقامتش در تهران مشخص نیست با مشکل جدیدی روبرو شده است. مهاجم کروات پرسپولیس قرار بود بلافاصله پس از حضور در تهران مبلغ اولیه قراردادش را دریافت کند اما هنوز این پول را دریافت نکرده است تا مسئولان باشگاه را تهدید به جدایی کند. بودیمیر اعلام کرده تنها ۱۰ روز دیگر منتظر پول می‌ماند در غیر این‌صورت تهران را ترک می‌کند!

خواندن خبر در سایت منبع

نظر مجتبی محرمی درمورد بازیکنان جدید پرسپولیس

مهرخبرگزاری مهر
نظر مجتبی محرمی درمورد بازیکنان جدید پرسپولیس
کاپیتان اسبق پرسپولیس ضمن انتقاد از عملکرد بازیکنان جدید پرسپولیس گفت: اگر قرار بود بودیمیر هم نیمکت نشین شود چرا او را آوردند. گادوین منشا می‌توانست مفیدتر از او باشد.

مجتبی محرمی در گفتگو با خبرنگار مهر، درخصوص تساوی بدون گل پرسپولیس مقابل نفت مسجدسلیمان گفت: پرسپولیس بازی خوبی را به نمایش نگذاشت. در دقایقی از بازی تاکتیک این تیم طوری بود که برای نباختن تلاش می‌کرد. پرسپولیس باید در تمام بازی هایش برای بردن تلاش کند تا بتواند موفق ظاهر شود.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره عملکرد بازیکنان جدید پرسپولیس تصریح کرد: شاید با انتقادم برخی آقایان ناراحت شوند اما من باید حقیقت را بگویم. بازیکنان جدید پرسپولیس نظیر مهدی ترابی و سروش رفیعی به هیچ وجه خوب نبوده‌اند. آنها باید زودتر از اینها به هماهنگی لازم می‌رسیدند تا بتوانند موفقیت‌های خود را تکرار کنند.

کاپیتان اسبق پرسپولیس در ادامه افزود: به نظرم مهدی شیری بین تمام بازیکنان جدید بهتر از بقیه بوده است. او خودش را خیلی خوب با سایر بازیکنان هماهنگ کرده است. یکی از مدافعان خوب و کم حاشیه‌ای است که باید روند پیشرفت خود را ادامه دهد.

نظر مجتبی محرمی درمورد بازیکنان جدید پرسپولیس - 5

محرمی درباره عدم گلزنی ماریو بودیمیر و نیمکت نشینی مهاجم کروات پرسپولیس در بازی با نفت مسجدسلیمان نیز اظهار داشت: اگر قرار بود ماریو بودیمیر دلار بگیرد و روی نیمکت بنشیند بهتر بود گادوین منشا را که یک سال با تیم بود نگه می‌داشتند. او هم روی نیمکت می‌توانست بنشیند و شاید به خاطر شناختی که از تیم داشت می‌توانست مفیدتر از بودیمیر هم باشد.

وی درباره اینکه پرسپولیس با این تساوی نتوانست با سایر مدعیان فاصله خودش را حفظ کند اظهار داشت: پرسپولیس می‌تواند بهتر از اینها عمل کند اما این دلیل نمی‌شود فکر کنیم حالا دیگر پرسپولیس از رقبایش عقب افتاده است. این تیم ساختار خوبی پیدا کرده است و می‌تواند همچنان در هرسه جام مدعی قهرمانی باشد.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

توضیحات خبرنگار مهر درباره وضعیت سرمربی پرسپولیس

مهرمهر1 روز قبل
مهدی مرتضویان، خبرنگار ورزشی مهر، درباره آخرین وضعیت سرمربیگری برانکو در پرسپولیس گفت: گزینه سرمربیگری پرسپولیس هنوز برانکو است اما مسئولین با مربیان مد نظر باشگاه در حال مذاکره هستند.

سرکوب اقدام احساسی هواداران پرسپولیس توسط ایرج عرب + فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش گروه ورزشی رکنا هواداران پرسپولیس در پی اعتراض به جدایی برانکو ایوانکوویچ اعتراض خود را با تجمع مقابل ساختمان باشگاه پرسپولیس به گوش مدیران و مسئولان این تیم رساندند که با واکنش عجیب و دور از انتظار مدیرعامل این تیم پرطرفدار و مردمی روبرو شد. ایرج عرب به جای هم‌صحبتب به هواداران و پاسخ‌گویی به اعتراض آن‌ها برای سرکوب این معترضان با پلیس نیروی انتظامی تماس گرفت تا طرفدارن عصبانی پرسپولیس را متفرق کند. این واکنش از سوی شخصی که مقصر اصلی جدایی برانکو قلمداد می‌شود کاملا دور از ذهن و عجیب می‌باشد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خلاصه بازی آمریکا ۳-۰ شیلی (جام جهانی زنان ۲۰۱۹)

طرفداریطرفداری1 روز قبل

آخرین وضعیت برانکو و پرسپولیس از زبان عضو هیئت مدیره

مهرمهر2 روز قبل
روزنوروزنو1 روز قبل
درحالی که در چند روز گذشته از توافق علی دشتی ستاره تیم سایپا با استقلال صحبت شده بود، این بازیکن با انتشار عکسی در استوری اینستاگرامی باز هم به شایعات پیوستنش به پرسپولیس دامن زد. در چند سال گذشته فضای مجازی به محلی برای بازارگرمی چنین بازیکنانی تبدیل شده است. نمونه بارز آن دانشگر در فصل گذشته بود که در استوری اینستاگرام هم تیم‌هایش خبر پیوستن او به پرسپولیس منتشر شد ولی شبانه در کنار پندار توفیقی با پیراهن استقلال عکس یادگاری گرفت. حال مشخص نیست علی دشتی قصد بازارگرمی و بالا بردن قیمتش را دارد یا یکی از بمب‌های مدیران پرسپولیس در فصل نقل‌وانتقالات می‌باشد؟ برای رسیدن به جواب این سوال باید منتظر ماند تا او تکلیفش را با سرخابی‌های تهران مشخص کند.

تجمع هواداران پرسپولیس مقابل باشگاه؛ کار به درگیری کشید

ایلناایلنا1 روز قبل
هواداران پرسپولیس در اعتراض به جدایی برانکو مقابل باشگاه تجمع کردند. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، شب گذشته خبر توافق برانکو ایوانکوویچ با الاهلی عربستان منتشر شد و این موضوع باعث خشم و ناراحتی هواداران پرسپولیس شده و آنها صبح امروز مقابل دفتر باشگاه تجمع کردند. هواداران پرسپولیس که مدیریت باشگاه را در جدایی سرمربی کروات مقصر می‌دانستند شعارهایی علیه ایرج عرب دادند. محسن خلیلی‌، مدیر تیم پرسپولیس به میان هواداران آمد تا با صحبت فضا را آرام کند ولی خیلی موفق نبود. در نهایت کار به درگیری در مقابل ساختمان باشگاه و دخالت نیروی انتظامی کشیده شد.

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

امضای ۱۲ سند همکاری بین ایران و روسیه و خروج این کشور از توافق تسلیحاتی

خبری1 ساعت قبل

آخرین جلسه دادگاه محمدرضا خاتمی با موضوع تقلب در انتخابات ۸۸ برگزار شد

خبری2 ساعت قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - سه‌شنبه 28 خردادماه

خبری3 ساعت قبل

امام جمعه زنجان: ‌ هزینه استقامت، عزت و اقتدار است!

اقتصادنیوز5 دقیقه قبل

امیدواریم اصفهان به شهر جهانی گردشگری تبدیل شود

ایمنا7 دقیقه قبل

لوییس سوارز: چه کسی از هم بازی شدن با نیمار لذت نمی‌برد؛ اتفاقی که در آنفیلد افتاد، تقصیر ما بازیکنان بود نه والورده

طرفداری8 دقیقه قبل

پاسخ هلال احمر درباره شایعه واردات داروی جعلی «گلوکانتیم»

فارس8 دقیقه قبل

استخدام فروشنده حضوری با درآمد عالی در شرکت سولیکو کاله در یزد

اقتصادنیوز9 دقیقه قبل

دنیزلی: هدفم برآوردن انتظارات هواداران است

اصلاحات پرس9 دقیقه قبل

روسیه به تولید اورانیوم بیش از ۳۰۰ کیلوگرم در ایران واکنش نشان داد

اقتصادنیوز9 دقیقه قبل