اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه 6 اسفندماه
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اقتصادی
پوشش خبری

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه 6 اسفندماه

آخرین قیمت ارز مسافرتی

الفخبرگزاری الف
آخرین قیمت ارز مسافرتی
شعب منتخب بانکی امروز قیمت فروش ارز مسافرتی را بدون کارمزد ۱۵ هزار و ۶۷۵ تومان اعلام کرده‌اند.

به گزارش تسنیم، شعب منتخب بانک‌های ملی، تجارت، ملت، سامان و پارسیان که مسئولیت فروش ارز مسافرتی به مردم را برعهده دارند، روزانه بعد از دریافت نرخ ارز از سوی بانک مرکزی توزیع ارز به مسافران را آغاز می‌کنند.

قیمت فروش ارز مسافرتی روزانه بعد از ساعت ۱۱ صبح به شعب منتخب اعلام و بعد از آن فروش ارز مسافرتی در بانک‌های عامل آغاز می‌شود. گفتنی است، تجربه هفته‌های اخیر نشان داده که فروش ارز مسافرتی در شعب محدود است و روزانه این شعب به تعداد مشخصی از مسافران می‌توانند ارز بفروشند.

شعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی در نظام بانکی فروش ارز مسافرتی را طبق روال روزهای قبل، بعد از ساعت ۱۱ آغاز کرده و به مسافران یورو را با قیمت ۱۵ هزار و ۶۷۵ تومان و ۹ ریال می‌فروشند که با احتساب کارمزد ۷ در هزار به رقمی حدود ۱۵ هزار و ۷۱۰ تومان می‌رسد. قیمت ارز مسافرتی نسبت به روز قبل کاهش یافته است.

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت ارز در صرافی ملی امروز ۹۷/۱۲/۰۶|دلار ۱۳۵۵۰ تومان شد

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
قیمت ارز در صرافی ملی امروز ۹۷/۱۲/۰۶|دلار ۱۳۵۵۰ تومان شد
صرافی‌های بانک ها قیمت دلار را برای روز جاری، 13 هزار و 550 تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت 13 هزار و 450 تومان خریداری می‌کنند. قیمت دلار نسبت به روز گذشته 100 تومان کاهش داشته است.

برهمین اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۵ هزار و ۷۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۵ هزار و ۶۰۰ تومان است. قیمت یورو نسبت به روز قبل ۱۰۰ تومان رشد داشته است.

به گزارش تسنیم، ۵ صرافی بانکی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می‌کنند.

این صرافی‌ها در طول روز متناسب با نوسان قیمتی در بازار آزاد، خرید و فروش دلار و یورو را با قیمت‌های مختلفی انجام می‌دهند.

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت طلا و قیمت سکه در بازار امروز دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۷

فراروخبرگزاری فرارو
قیمت طلا و قیمت سکه در بازار امروز دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۷
در بازار امروز دوشنبه ششم اسفند ماه قیمت سکه و قیمت طلا نسبت به روز گذشته کاهش یافت و هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۷۸۰ هزار تومان معامله شد.
قیمت طلا و قیمت سکه در بازار امروز دوشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۷ - 0

فرارو-امروز دوشنبه ششم اسفند ماه در بازار آزاد قیمت سکه و قیمت طلا نسبت به روز گذشته کاهش یافت و هر سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۷۸۰ هزار تومان معامله شد.

براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر امروز قیمت انواع سکه و طلا نسبت به یکشنبه کاهش یافته است؛ برهمین اساس در بازار تهران سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در قیمت ۴ میلیون و ۷۸۰ هزار تومان و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۴ میلیون و ۶۸۰ هزار تومان معامله می‌شود.

هر گرم طلای ۱۸ عیار هم ۴۳۸ هزار و ۶۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است، ضمن آنکه در بازار‌های جهانی نیز هر اونس طلا ۱۳۳۱ دلار قیمت خورد.قیمت طلا و قیمت سکه در بازار امروز دوشنبه ششم اسفند ۹۷نوعقیمت روز معاملاتی گذشته (ریال)قیمت امروز (ریال)مثقال طلا۱۹,۳۵۰,۰۰۰۱۸,۹۵۰,۰۰۰طلای ۱۸ عیار۴,۵۱۳,۱۱۰۴,۳۷۴,۶۰۰سکه جدید۴۸,۸۰۰,۰۰۰۴۷,۸۰۰,۰۰۰سکه قدیم۴۷,۰۰۰,۰۰۰۴۶,۸۰۰,۰۰۰نیم سکه۲۷,۸۰۰,۰۰۰ربع سکه۱۷,۸۰۰,۰۰۰سکه گرمی۸,۶۰۰,۰۰۰انس طلا۱۳۲۸/۴۵ دلار۱۳۲۹/۴۴ دلار

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت گوشت یک ساله دو برابر شد

تجارت‌نیوزخبرگزاری تجارت‌نیوز
قیمت گوشت یک ساله دو برابر شد

به گزارش تجارت‌نیوز، از ابتدای فروردین ماه امسال تا پایان تیر ماه امسال تورم ماهانه فرآورده‌های گوشتی یک روند یک‌دستی داشته، اما این کالا در مرداد ماه با جهش تورمی ۱۱ درصدی نسبت به ماه قبل از ۲٫۷ درصد به ۱۳٫۸ درصد جهش یافته است.

از تورم ماهانه فرآورده‌های گوشتی در شهریور ماه و مهر ماه کاسته شده و به سه درصد رسیده، اما پس از این دوره این نرخ دوباره از آبان ماه روند صعودی خود را از سر گرفته و در نهایت در بهمن ماه امسال به ۱۰٫۵ درصد رسیده است.

همچنین تورم نقطه به نقطه فرآورده‌های گوشتی از ابتدای فروردین ماه تا پایان بهمن ماه سال جاری روند صعودی داشته است. بیشترین درصد تغییر تورم نقطه به نقطه طی سه ماه اخیر (آذر، دی و بهمن) اتفاق افتاده، به طوری که در دی و بهمن ماه نسبت به ماه‌ قبل افزایش حدود ۱۶ درصدی را داشته است. به نحوی که تورم نقطه به نقطه آذر ماه معادل ۶۰ درصد، دی ماه معادل ۷۶٫۵ درصد و بهمن ماه معادل ۹۲٫۴ درصد است.

بررسی تورم نقطه به نقطه فرآورده‌های گوشتی طی سه ماهه اخیر نشان می‌دهد این میزان بیش از ۴۰ درصد افزایش داشته است.

قیمت گوشت یک ساله دو برابر شد - 6

روند تورم نقطه به نقطه فرآورده‌های گوشتی و شدت یافتن آن در سه ماه اخیر

تورم ۱۲ ماه منتهی به بهمن ماه سال جاری فرآورده‌های گوشتی معادل ۳۹٫۴ درصد بوده که این نرخ نسبت به دی ماه امسال حدود هفت درصد رشد داشته، به طوری که تورم سالانه آن در دی ماه امسال ۳۲٫۷ درصد بوده است.

خواندن خبر در سایت منبع

افزایش ۲۶ درصدی قیمت نفت در سال جاری

تجارت‌نیوزخبرگزاری تجارت‌نیوز
افزایش ۲۶ درصدی قیمت نفت در سال جاری

به دنبال اجرایی شدن توافق کاهش تولید از سوی اوپک و متحدان غیراوپکی آنها،قیمت نفت در سال جاری میلادی حدود ۲۶ درصد افزایش یافته است. این در حالی است که تحریم‌های ایالات متحده آمریکا علیه صادرات نفت ونزوئلا و ایران نیز اخلال‌هایی را در عرضه نفت به بازار جهانی ایجاد کرده است.

به گزارش تجارت‌نیوز به نقل از بلومبرگ، این در حالی است که افزایش امیدها در مورد حل مناقشات تجاری میان پکن و واشینگتن نیز به افزایش قیمت نفت در سال جاری کمک کرده است. به عقیده تحلیل‌گران، حصول توافق تجاری میان آمریکا و چین می‌تواند مانع تضعیف رشد اقتصاد جهانی شود و این روند افزایش تقاضا برای نفت را به دنبال دارد.

هر بشکه نفت خام برنت در معاملات امروز، دوشنبه‎ با ۰٫۳۱ درصد کاهش، با قیمت ۶۷٫۰۴ دلار معامله شد و هر بشکه نفت خام وست‌تگزاس اینترمدیت نیز با ۰٫۲۴ درصد کاهش، به ۵۷٫۱۲ دلار رسید.

طی دو هفته گذشته، قیمت نفت به طور فزاینده‌ای روند صعودی داشته که به عقیده تحلیل‌گران یکی از دلایل آن اعلام عربستان سعودی مبنی بر کاهش ۵۰۰ هزار بشکه‌ای تولید در ماه مارس (ماه آینده میلادی) است.

جدیدترین اتفاقات مربوط به نفت را می‎توانید در سلسله اخبار قیمت نفت تجارت‌نیوز ملاحظه کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

قیمت دستمال توالت در بازار

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری
قیمت دستمال توالت در بازار
دستمال توالت پاکان بسته ۱۶ عددی با مبلغ ۷۰ هزار تومان در بازار به فروش می‌رسد.

قیمت انواع دستمال توالت در بازار به شرح زیر است:

قیمت دستمال توالت در بازار - 2

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
کرمان موتور طرح فروش اقساطی هیوندای آزرا با مدل ۲۰۱۹ را آغاز می‌کند. به گزارش عصر ایران، در طرح فروش نقد و اقساط برای آزرا ۲۰۱۹، قیمت ۹۵۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است که با اقساط ۱۲ تا ۲۴ماهه و تحویل ۳۰ روزه قابل واگذاری است. کرمان موتور زمان تحویل این خودرو را یک ماهه تعیین کرده و در ازای هرماه تأخیر ۲٫۵ درصد سود به خریداران پرداخت خواهد شد. این طرح از شنبه ۲۹ تیر به مدت یک هفته اجرایی می‌شود. برای مشاهده جدول در ابعاد بزرگ بر روی آن کلیک نمایید.
خبرآنلاینخبرآنلاین19 ساعت قبل
رییس اتحادیه طلا و سکه در گفتگو با خبرانلاین، پیش بینی کرد در ۶۰ تا ۷۵ روز آینده تحولی جدی در بازار سکه و طلا و ارز رخ ندهد و روند حاکم بر بازار مشابه دو ماه گذشته خواهد بود. که در ۶۰ تا ۷۵ روز آینده قیمتها روندی مشابه دو ماه گذشته را داشته باشند و نوسانات بزرگی در بازار مشاهده نشود. ما در دو سال گذشته درگیر این نوسانات بودیم ولی امروز معتقدم تصمیمات از پختگی بیشتری برخوردار است، چیزی که حتی ۶ ماه پیش هم نمی‌توانستیم ادعا کنیم. این میان منتشر نشدن دستورالعمل و آیین نامه جدید نیز به ذهنیت بازار کمک کرده است. وی با اشاره به تحولات روزهای اخیر، مدعی شد صندوق‌های کشور خالی نیست و ادامه داد: فراموش نکنیم در بازار طلا هم بازار جهانی و ارز تاثیر مضاغف داشتند.
وانانیوزوانانیوز1 روز قبل
به گزارش وانانیوز، هر اونس طلا برای تحویل فوری در معاملات روز جاری بازار سنگاپور به ۱۴۵۲ دلار و ۶۰ سنت صعود کرد که بالاترین قیمت از دوم مه سال ۲۰۱۳ بود و اندکی بعد، ۰٫۲ درصد کاهش یافت و به ۱۴۴۲ دلار و ۵۶ سنت رسید. در بازار معاملات آتی آمریکا، هر اونس طلا ۱٫۱ درصد کاهش یافت و به ۱۴۴۴ دلار و ۱۰ سنت رسید. به گفته وانگ تائو، تحلیلگر فنی رویترز، هر اونس طلا برای تحویل فوری اکنون که از مقاومت در سطح ۱۴۳۹ دلار عبور کرده ممکن است تا مرز ۱۴۶۱ دلار پیشروی کند. هر اونس پلاتین برای تحویل فوری ۰٫۶ درصد افزایش یافت و به ۸۵۳ دلار و ۷۰ سنت رسید. هر اونس پالادیم برای تحویل فوری با ۰٫۱ درصد کاهش، به ۱۵۲۴ دلار و ۳۰ سنت رسید.

بازارهای مالی

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، دو کشتی باری ایران چند هفته است که در برزیل به دلیل تحریم‌های آمریکا قادر به سوختگیری و بازگشت به ایران نیستند. شرکت نفت دولتی برزیل، پتروبراس به دلیل تحریم‌های آمریکا از سوخت رسانی به این دو کشتی باری ایرانی خودداری کرده است. آمریکا اخیرا محصولات شیمیایی ایران را تحریم کرده است، اما رویترز می‌گوید یک شرکت محلی برزیلی اقدام به خرید اوره از ایران کرده است. یک خریدار محصولات شیمیایی هم به رویترز گفته است: دو کشتی باری گیر افتاده‌اند. طبق این گزارش، کشتی باوند ۵۰ هزار تن ذرت بارگیری کرده و قرار است کشتی ترمه هم ۶۶ هزار تن ذرت بارگیری کند.
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ قدیری ابیانه با اشاره به سایت بدهی لحظه‌ای امریکا افزود: بدهی دولت فدرال امریکا حدود ۲۲ تریلیون دلار معادل ۴۴۰ سال درآمد نفت ایران است، جمع بدهی دولت، شرکت‌ها و مردم امریکا نیز حدود ۷۲ تریلیون دلار معادل هزار و ۴۴۰ سال درآمد نفت ایران است. سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه تهران با بیان اینکه امریکا در حال سقوط است، گفت: ​ از نظر توزیع ثروت هم اکنون ۳ نفر بیش از نیمی از جمعیت امریکا ثروت دارند. امریکا ۳۲۰ میلیون نفر جمعیت دارد که این ۳ نفر بیش از ۱۶۰ میلیون نفر ثروت دارند. قدیری ابیانه با بیان اینکه هرچند اقتصاد امریکا بزرگ است، اما میزان بدهی امریکا به اندازه اقتصادش خیلی بزرگ‌تر است، گفت: این امر برای اقتصاد امریکا بسیار شکننده است. یک زمانی بیش از ۴۰ درصد اقتصاد جهان در دست امریکا بود، اما اکنون میزان اقتصاد امریکا به زیر ۱۵ درصد رسیده است.

اخبار بیشتر