حضور داوران در یک کانال مساله‌ساز شد
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. ورزشی
پوشش خبری

حضور داوران در یک کانال مساله‌ساز شد

رییس کمیته داورن، فریدون اصفهانیان، درخصوص احضار مدیر یک کانال مربوط به «داوری» توضیح داد که این کانال مطالبی خلاف واقع منتشر کرده و مدیر آن که یکی از داوران جوان است باید برای ارائه توضیحات در کمیته داوری حاضر شود. پس از آن برایش تصمیم گرفته می‌شود. او اذعان نمود که تمامی داوران از عضویت در این کانال منع شدند و اگر کسی خلاف این دستور عمل کند، از کلیه فعالیت‌های فوتبالی منع خواهد شد.

سایت خبری

تهدید داوران فوتبال به خارج شدن از یک کانال تلگرامی!

نودخبرگزاری نود
تهدید داوران فوتبال به خارج شدن از یک کانال تلگرامی!
کمیته داوران با ارسال نامه‌ای رسمی به داورها و ناظران از آن‌ها خواسته است تا از یک کانال و یک صفحه اینستاگرام خارج شوند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، فریدون اصفهانیان، رئیس کمیته داوران نامه‌ای که به امضای داوود رفعتی، رئیس دپارتمان داوری رسیده را به هیأت‌های فوتبال استان‌ها ارسال کرده و درخواست عجیبی را مطرح کرده است.

در درخواست کمیته داوران آمده است کلیه داوران، ناظران و اهالی فوتبال از یک صفحه و کانال خاص در فضای مجازی خارج شوند و دیگر عضو آن نباشند.

البته این درخواست با تهدید هم همراه و در این نامه عنوان شده هر کدام از داوران، ناظران و اهالی فوتبال در این کانال و صفحه عضو باشند از فعالت در کلیه مسابقات منع می‌شوند.

این اتفاق در حالی رخ داده که اخیرا انتقاد از داوری‌های فوتبال در لیگ برتر افزایش یافته و داوران از سوی باشگاه‌های مختلف و هوادارانشان متهم به جانبداری از تیم‌های خاصی شده‌اند.

خواندن خبر در سایت منبع

احضار مدیرکانال تلگرامی جنجالی داوران به فدراسیون فوتبال!

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
احضار مدیرکانال تلگرامی جنجالی داوران به فدراسیون فوتبال!
ایسنا نوشت: رئیس کمیته داوران از احضار مدیر کانال تلگرامی داوران که جنجال‌ساز شده بود، به فدراسیون فوتبال خبر داد.

فریدون اصفهانیان رئیس کمیته داوران درباره ممنوعیت عضو شدن داوران در یک کانال جنجالی داوری توضیح داد: آن کانال مطلبی را عنوان کرده بود که درست نبود و ما هم طبق همان نامه منتشر شده دستور دادیم که داوران از آن خارج شوند و دیگر حق عضویت در آن را نداشته باشند.

وی ادامه داد: اگر ما متوجه شویم که داوری در آن کانال حضور دارد، از تمام فعالیت‌های فوتبالی منع خواهد شد.

رئیس کمیته داوران درباره اینکه مدیریت آن کانال بر عهده یکی از داوران جوان است تصریح کرد: این موضوع درست است. البته ما او را به کمیته داوران فدراسیون فوتبال احضار خواهیم کرد تا توضیحات قانع‌کننده‌ای درباره مطالبی که در فضای مجازی انتشار داده است، بدهد و سپس درباره او تصمیم خواهیم گرفت.

یکی از اعضای کمیته داوران فدراسیون فوتبال مدعی است که در کانال تلگرامی مذکور، پیش از این الفاظ رکیکی علیه اعضای این کمیته منتشر شده است.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

پربحث‌ترین خبرها