1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اجتماعی
پوشش خبری

واژگونی مرگبار اتوبوس تهران - قم

اولین تصاویر از واژگونی مرگبار اتوبوس در جاده قم-تهران

فراروخبرگزاری فرارو
اولین تصاویر از واژگونی مرگبار اتوبوس در جاده قم-تهران

حوالی ساعت ۷:۴۰ بامداد امروز جمعه در کیلومتر ۴۶ جاده قم - تهران یک دستگاه اتوبوس ولوو واژگون شد که در پی این حادثه ۸ تن کشته شدند. این اتوبوس از کرمان به سمت تهران در حال حرکت بود.

اسامی مصدومان حادثه اتوبوس

اولین تصاویر از واژگونی مرگبار اتوبوس در جاده قم-تهران - 2

به گفته کارشناسان پلیس راه، راننده اتوبوس علی رغم این که دو ساعت قبل از وقوع حادثه در یک استراحتگاه توقف داشته و سرعت اتوبوس نیز در زمان وقوع حادثه، مجاز بوده است، اما به دلیل خستگی و خواب آلودگی دچار این حادثه شده است.

اولین تصاویر از واژگونی مرگبار اتوبوس در جاده قم-تهران - 5اولین تصاویر از واژگونی مرگبار اتوبوس در جاده قم-تهران - 6اولین تصاویر از واژگونی مرگبار اتوبوس در جاده قم-تهران - 8اولین تصاویر از واژگونی مرگبار اتوبوس در جاده قم-تهران - 9اولین تصاویر از واژگونی مرگبار اتوبوس در جاده قم-تهران - 10اولین تصاویر از واژگونی مرگبار اتوبوس در جاده قم-تهران - 11

خواندن خبر در سایت منبع

ملاقات استاندار و رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با مصدومان حادثه اتوبوس

ایسناخبرگزاری ایسنا
ملاقات استاندار و رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با مصدومان حادثه اتوبوس

به گزارش ایسنا، در این حادثه ۳ نفر در دم فوت کرده و ۱۱ نفر هم مصدوم شدند که یک نفر از این مصدومان نیز در بیمارستان جان خود را از دست داد.

گفتنی است اسامی مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس در محور اتوبان قم تهران که به بیمارستان شهید بهشتی قم منتقل شدند شامل محمد سلطان زاده ۴۷ ساله، سید حسین حسین زاده ۵۰ ساله، بیژن حیدری پور ۴۵ ساله، فاطمه محسنی ۲۰ ساله، هادی خشک شانه ۲۵ ساله، حمید بابایی ماهانی ۴۱ ساله و احمد رشیدی فرخی ۴۲ ساله است.

همچنین سه تن از مصدومان نیز به بیمارستان فرقانی انتقال یافتند که اسامی آن‌ها پدرام موسوی ۳۴ ساله، مهری توکلی ۳۹ ساله و بهناز حسینی ۳۵ ساله است.

این اتوبوس از کرمان به سمت تهران در حرکت بود که صبح امروز جمعه در اتوبان قم تهران دچار واژگونی شد.

خواندن خبر در سایت منبع

جزئیات واژگونی اتوبوس ولوو در اتوبان تهران - قم اعلام شد

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
جزئیات واژگونی اتوبوس ولوو در اتوبان تهران - قم اعلام شد
جزئیات واژگونی اتوبوس ولوو در اتوبان تهران - قم اعلام شد - 0

سردار حمیدی در گفتگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان افزود: حوالی ساعت ۷:۴۰ بامداد جمعه در کیلومتر ۴۶ محور قم - تهران یک دستگاه اتوبوس ولوو واژگون شد که در پی این حادثه چهار تن در سر صحنه کشته و ۱۵ نفر مجروح شدند.

وی با بیان اینکه اتوبوس مذکور از کرمان به سمت تهران در حال حرکت بود که دچار این حادثه شد خاطرنشان کرد: بنابر نظر کارشناسان پلیس راه، راننده اتوبوس علی رغم این که دو ساعت قبل از وقوع حادثه در یک استراحتگاه توقف داشته و سرعت اتوبوس نیز در زمان وقوع حادثه، مجاز بوده است، اما به دلیل خستگی و خواب آلودگی دچار این حادثه شده است.

به گفته رئیس پلیس راه راهور ناجا در این حادثه راننده و کمک راننده و دو نفر دیگر از سرنشینان اتوبوس در سر صحنه شدند.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

آتش‌نشانان تهران در جمع سیل‌زدگان

همشهریهمشهری9 ساعت قبل

شگفت‌انگیزترین ماهی جهان در لرستان + تصاویر

3+
الفالف6 ساعت قبل

خواستگاری در برنامه عصر جدید (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران2 ساعت قبل
در برنامه عصر جدید امشب، یکی از شرکت کنندگان که از افغانستانی‌های مقیم ایران بود بعد از گرفتن چهار چراغ سفید از داوران، از دختر مورد علاقه‌اش که با خانواده در استودیو حضور داشت خواستگاری کرد و با حرکتی آکروباتیک، حلقه نامزدی را به او تقدیم کرد.
فارسفارس16 ساعت قبل
استاندار کرمانشاه ضمن لغو مرخصی تمام مدیران دستگاه‌های خدمات‌رسان، امدادی و اعضای ستاد بحران استان، گفت: بدنبال پیش‌بینی سازمان هواشناسی مبنی بر وقوع بارندگی سیل‌آسا، از این اعضا هیچ کوتاهی و اشتباهی پذیرفته نیست. به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سامانه فعال بارشی از شب گذشته جو استان را تحت تاثیر قرار داده و فعالیت آن تا روز سه شنبه ادامه دارد. با توجه به هشدار سازمان هواشناسی مبنی بر ورود سامانه بارشی بسیار قوی و سیل‌آسا، ستاد بحران کرمانشاه برای جلوگیری از حوادث احتمالی به حالت آماده باش درآمده است. وی تاکید کرد: تلفن همراه هیچ کدام از اعضا خاموش و غیرقابل دسترس نباشد. به دنبال آن، جلسه مدیریت بحران آمادگی در برابر وقوع احتمالی سیلاب در سایر فرمانداری شهرستان‌های تابعه استان نیز برگزار شد.

طغیان اروندرود و نهرهای‌ آن (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران7 ساعت قبل
افکارنیوزافکارنیوز11 ساعت قبل
افکارنیوز، به گزارشبر اساس آمار ثبت شده در پایگاه اطلاعات جمعیتی کشور، بیشترین درصد دلایل مرگ و میر جوانان ۱۵ تا ۲۴ سال حوادث غیر عمدی است. حوادث غیر عمدی با ۴۵/۲۱، بیمار‌هایی قلبی و عروقی با ۸/۰۷، سرطان و تومور‌ها با ۴/۶۶، بیماری‌های دستگاه تنفسی با ۴/۴۶ و خودکشی با ۳/۹ درصد بیشترین دلایل مرگ و میر در بین جوان ۱۵ تا ۲۴ ساله دارا بوده است. همچنین میزان مرگ و میر به دلیل خودکشی برای مردان و زنان در این گروه سنی نشان می‌دهد که در سال ۱۳۹۶ به ازای هر صد هزار پسر نوجوان ۱۵ تا ۲۴ ساله نزدیک به ۵ نفر جان خود را از دست داده‌اند، در حالی که این رقم برای دختران این گروه سنی بسیار کمتر است. محاسبه میزان‌های مرگ و میر به دلیل حوادث ترافیکی برای مردان و زنان نشان می‌دهد که در گروه‌های سنی ۱۵ تا ۲۴ سال، میزان مرگ و میر به این دلیل در مردان برابر با ۳۴/۳۷ به ازای هر صد هزار مرد ۱۵ تا ۲۴ ساله و در زنان برابر ۵/۲ به ازای هر صد هزار در این سنین است.

اخبار بیشتر