1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. فرهنگ
پوشش خبری

ماجرای درگیری فرهاد مجیدی با پلیس چه بود؟

ورود رئیس پلیس پایتخت به موضوع توقیف خودرو فرهاد مجیدی

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین
ورود رئیس پلیس پایتخت به موضوع توقیف خودرو فرهاد مجیدی

به گزارش خبرآنلاین، فرهاد مجیدی ستاره سابقاستقلال و مربی فعلی این باشگاه، شب گذشته با ماموران ناجا دچار مشکلاتی به دلیل سرعت بالای خودروی سوپرلوکسش شد.

فرهاد مجیدی از مشاجرات خود و پلیس فیلم تهیه کرد که این ویدئو حواشی بسیاری داشت و در نهایت پای سردار رحیمی را به این پرونده باز کرد!

فرهاد مجیدی لحظاتی پیش در صفحۀ اینستاگرام رسمی‌اش با قرار دادن تصویری از سردار رحیمی ضمن تشکر از او، اعلام داشت که با مساعدت این سردار شناخته شده ناجا، مشکلش حل شده است.

پیش از این سرهنگ جهانی معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور کشور در توضیحاتی به خبرآنلاین گفت: «خودروی توقیف شده بر اساس سرعت‌سنج پلیس ۱۳۰ کیلومتر سرعت داشته درحالی که سرعت مجاز در بزرگراه مدرس ۸۰ کیلومتر است. افسر مربوطه از راننده خودرو درخواست مدارک خودرو را دارد که متاسفانه راننده مدارکی ارائه نمی‌کند. این سرعت غیر مجاز و نداشتن مدارک برای توقیف خودرو کافی است و در حقیقت افسر مربوطه مر قانون را اجرا کرده است.»

حال سوال این است که وقتی عنوان می‌شود همه در برابر قانون برابر هستند، آیا به تخلفات این فوتبالیست سابق، رسیدگی شده یا صرفا با یک دستور خودرو او رها شده است؟ این سوالی است که پلیس باید به آن پاسخ دهد.

ورود رئیس پلیس پایتخت به موضوع توقیف خودرو فرهاد مجیدی - 5

خواندن خبر در سایت منبع

فیلم | ماجرای درگیری فرهاد مجیدی با افسر راهنمایی و رانندگی چه بود؟

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین

دریافت ۲ MB

مجیدی نوشت: متاسفانه بعضی از افراد بجای انجام وظیفه، مردم ازاری یاد گرفته‌اند. ما امنیت شهر و مردم رو از تلاش و جانفشانی عزیزان ناجا داریم. دیشب بعد از سفر اهواز و خروج از فرودگاه مهرآباد، در یکی از اتوبان‌های تهران به سمت منزلم در حرکت بودم که با ایست ناجا توقف کردم. مامور مربوطه بلافاصله بعد از توقف من در کمال بی ادبی و توهین، از من درخواست تست الکل کرد! من هم تست دادم و وقتی که گفتم من از اهواز و فرودگاه آمدم نه مهمانی و فهمید که من در حال فیلم گرفتن از ادبیات نامناسبش هستم با بی ادبی و به دروغ گفت سرعت شما زیاد بوده! و ماشین را به دلیل سرعت زیاد توقیف کرد. من هم به قانون احترام گذاشتم اما کلیه مکالمه را فیلم گرفتم تا برای برخورد با مامور خاطی تحویل مراجع مربوطه بدهم.

فیلم | ماجرای درگیری فرهاد مجیدی با افسر راهنمایی و رانندگی چه بود؟ - 4

خواندن خبر در سایت منبع

درگیری لفظی پلیس و فرهاد مجیدی بر سر تست الکل

برترین‌هاخبرگزاری برترین‌ها

برترین‌ها: فرهاد مجیدی، مربی تیم استقلال ویدیویی را منتشر کرد که نشان می‌دهد وی با افسر پلیس راهوری که او را به دلیل سرعت بالا متوقف کرده درگیری لفظی پیدا کرده است.

توضیح اینستاگرامى فرهاد مجیدی درباره ماجرای متوقف شدن خودروی وی توسط ماموران راهور را در ادامه می‌بینید:

درگیری لفظی پلیس و فرهاد مجیدی بر سر تست الکل - 2

ویدئوی مربوطه در ادامه آمده است:

توضیحات تکمیلی فرهاد مجیدی را که در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است را می‌بینید:

سلام عزیزانی که منو میشناسند میدونند اهل حاشیه نبوده و نیستم اما در اتفاق دیشب از دو جهت احساس وظیفه کردم تا موضوع را منعکس کنم یکی بخاطر حیف شدن و نادیده گرفتن زحمات شبانه روزی پلیس بخصوص سایر نیروهای خدوم راهور که در سرما و گرما شرافتمندانه زحمت میکشند و دوم مردم گرفتاری که شب عید با کلی فشارهای اقتصادی و مشکلات، ممکن است مثل من گیر این مامور وظیفه نشناس بی افتند و فرصت و مجال انتقال و بیان مظلومیت و حق شهروندی خود را نداشته باشند به همین دلیل که سخنگوی مردمم باشم این فیلم را منتشر کردم و باید بگم اکثرا من و دوستانم و حتی هنرمندان همواره مورد احترام و لطف پلیس بوده و هستیم و واقعا دنبال و متوقع چشم پوشی جرایم و توجه بیشتر نیستیم اما احترام و ادب حق مردم است و امیدوارم شاهد رفتارها و برخوردهای اینچنینی نباشیم راهور ویترین پلیس است و عملکردش کاملا زیر ذره بین مردم.

اما خیلی خوشحالم رئیس پلیس مردمی پایتخت که حس پدرانه‌ای به مردم تهران داده با تدبیر و پیگیری و در جریان قرار گرفتن کامل داستان، روز جمعه و در اولین فرصت وارد موضوع شدند و حرف‌های من و گویا و مامور مربوطه را شنیدند و تصمیم گرفتند از پیگیری، دلسوزی و سرعت عمل سردار رحیمی و دفتر ایشان ممنونم امیدوارم همه ما به وظایف خود اشنا باشیم و با کوتاهی خودمان زحمات کلی از همکارانمان را خدشه دار نکنیم.

درگیری لفظی پلیس و فرهاد مجیدی بر سر تست الکل - 11

اما در تازه‌ترین اتفاق، پلیس به درگیری فرهاد مجیدی با مامور راهنمایی و رانندگی واکنش نشان داد

سردار محمدرضا مهماندار رئیس پلیس راهور تهران بزرگ در خصوص برخورد مامور پلیس راهور با فرهاد مجیدی بازیکن سابق تیم استقلال تهران اظهار کرد: بنده فیلم استوری فرهاد مجیدی را در اینستاگرام دیدم و برخورد مامور ما کاملا درست بوده است.

وی تاکید کرد: برای پلیس تفاوتی نمی‌کند فرد متخلف چه کسی باشد تمام افراد در برابر قانون یکسان هستند؛ اینکه کسی تصور کند، چون چهره یا بازیکن فوتبال و یا هنرپیشه است و یا مقامی دارد با بقیه افراد جامعه تفاوت دارد و نباید مقررات را اجرا کند ایراد بسیار بزرگی است.

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ گفت: همه‌ی افراد در هر جایگاهی در برابر قانون یکسان هستند و باید به قانون احترام بگذارند.

سردار مهماندار بیان کرد: پلیس اگر از فردی تست می‌گیرد؛ آن فرد اگر مشکلی ندارد چرا باید در برابر تست دادن مقاومت کند!

وی افزود: در رابطه با این اتفاق، بررسی‌های بیشتر در خصوص سرعت خودروی آقای فرهاد مجیدی و دلیل تست ندادن وی در انجام است و حتما اطلاع رسانی کامل را انجام خواهیم داد.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

(8)

همه در برابر قانون یکسانند

3 هفته قبل

هر که بامش بیش برفش بیشتر ...

3 هفته قبل

قانون برای همه یکسان هس..چرا برای ماافرادعادی قانون اعمال بشه ولی برااوناغیرمنطقی هس.

3 هفته قبل

نظرم اینه که فرهاد لنگ پاره کن خوبیه و بس

3 هفته قبل

حرف مفت نزن،لنگ،این حرف های دروغت تهمت وجز گناه پیگرد دارد

3 هفته قبل

اگربرادرمن مشکل نداشتی،میزاشتی ازت تست بگیرن و این جنگولک بازیا رو درنمیاوردی؟

3 هفته قبل

مجیدی دروغ میگوید .... پول زیاد و دوپینگ و شیخ نشینی و توهین به ایران و ایرانی همیشه این بازیکن عرب نشین که مقیم و شهروند آنجا نیز هست برای همه واقع بینان عیان است...دوپینگ خون در همه دوران فوتبالیش را همه میدانند و برای همین دوپینگ حتی ولش میکردی تا فردا صبح در زمین مسابقه میدوید....

اینک با استفاده از شهرتش که واقعا؛ در مقابل ناصرخان حجازی و نوازی و حتی اکبرپور کمتر است و با تبلیغات مادی شهرت آفرینی کرده برای خودش ...اینک پلیس بدبخت و وظیفه شناس را به باران توهین و تهمت بسته ...متاسفم که سردارها هم در این مسائل ضد قانون و توهین به پلیس طرف این افراد را میگیرند....درود بر ایرانی بدون تبعیض و دفاع از اعراب به ظاهر ایرانی

3 هفته قبل

پلیس با کسی خصومت نداره در سرما و گرما برای امنیت ما تلاش میکنه ضمنا پلیس زیر ذره بین دستگاه نظارتی خودش هست ضمن اینکه همه با شماره تلفن 197 میتوانند از پلیس متخلف شکایت کنند پس نیاز به جنجال نیست خواسته پلیس رو اقای مجیدی باید انجام میداد بعد مشکلش رو قانونی پیگیری میکرد.

2 هفته قبل

در ادامه بخوانید

فیلم هوایی از فاجعه سیل در آق قلا

خبرآنلاینخبرآنلاین9 ساعت قبل

گلستان در سیل، استاندار در خارج کشور!

آخرین خبرآخرین خبر21 ساعت قبل
برای دیدن این کلیپ لطفا امکان استفاده از جاوا اسکریپت را در مرورگر خود فعال نمایید، و از مرورگر خود را بروزرسانی نماییدآخرین خبر/ عبدالرضا رحمانی فضلی صبح امروز در گفتگویی تلویزیونی اعلام کرد که استاندار گلستان از یک ماه قبل برای رسیدگی به مسایل خانوادگی در خارج از کشور حضور دارد و به همین دلیل در هنگام بروز سیل در این استان نتوانسته شخصا در محل حضور داشته باشد. صحبت‌های او را بشنوید.

ویدیو/ استاندار گمشده گلستان کجاست؟

انتخابانتخاب19 ساعت قبل

ویدیو/ ورود دیرهنگام استاندار معزول گلستان به جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان

انتخابانتخاب9 ساعت قبل
افکارنیوزافکارنیوز1 روز قبل
مهاجم نیجریه‌ای آبی پوشان عکس هایی را از خودروی خود در صفحه اجتماعی اش انتشار داده است. منشا برای حضور در تمرینات استقلالی‌ها به زودی راهی تهران می‌شود و گفته می‌شود او به همراه خانواده خود به ایران می‌آید و خانواده او مهمان دربی ۸۹ نیز خواهند بود.

ویدیو/ اولین تصاویر از گریم بازیگران «هیولا» و ویدیوی تبریک سال نو: سال ۹۸ بیشتر به هم رحم کنیم!

انتخابانتخاب15 ساعت قبل

اخبار بیشتر