تقدیر از افسری که فرهاد مجیدی را جریمه کرد
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اجتماعی
پوشش خبری

تقدیر از افسری که فرهاد مجیدی را جریمه کرد

فیلمی که فرهاد مجیدی بازیکن فوتبال از برخورد پلیس گرفته بود واکنش‌های زیادی را در پی داشت. افسر پلیس که می‌خواست از مجیدی تست الکل بگیرد با مخالفت وی روبه‌رو شد. سردار حسین رحیمی فرمانده پلیس تهران ضمن ستایش حس وظیفه‌شناسی مامور پلیس اظهار داشت قانون همیشه باید حرف اول را بزند. سردار حسین اشتری فرمانده ناجا نیز در این رابطه گفت فرقی نمی‌کند چه کسی باشد، مامور باید به وظیفه خود عمل کند.

سایت خبری

افسری که فرهاد مجیدی را جریمه کرد، تجلیل شد

ایرناخبرگزاری ایرنا
افسری که فرهاد مجیدی را جریمه کرد، تجلیل شد
تهران- ایرنا- فرماندهی انتظامی تهران بزرگ اعلام کرد: افسر وظیفه شناسی که کار خود را ( در برخورد و جریمه فرهاد مجیدی بازیکن سابق استقلال) بدرستی انجام داده بود تجلیل شد.

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطاع رسانی پلیس پایتخت، سردار حسین رحیمی فرمانده پلیس تهران بزرگ گفت: این افسر وظیفه شناس طبق قانون عمل کرده بود و از خدمات وی تشکر می‌کنم.

وی افزود: این افسر پلیس راهور حین انجام وظیفه با مقاومت یکی از بازیکنان سابق فوتبال برای تست الکل مواجه شد و در عین حال فرد مذکور اقدام به فیلمبرداری و به اشتراک گذاری آن در فصای مجازی کرد که با واکنش‌های متفاوتی همراه بود.

رحیمی در پایان این دیدار از عملکرد دقیق و مطابق قانون و در عین حال مودبانه این افسر تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش ایرنا ماجرای درگیری کلامی فرهاد مجیدی با یک مامور راهنمایی و رانندگی و واکنش‌های پس از آن، طی روزهای گذشته بازتاب‌های زیادی در رسانه‌ها بویژه فضای مجازی ایجاد کرده بود.

مجیدی با گوشی تلفن فیلمی از گفت و گویش با مامور راهنمایی و رانندگی را که در حال اعمال قانون وی بود منتشر کرد و بازتاب‌های مربوط به این رویداد نیز از همان زمان شروع شد.

فرماندهان پلیس بعد از این ماجرا از مامورشان دفاع و از اقدام مجیدی انتقاد کردند؛ در عین حال مجیدی پست دیگری در اینستاگرامش منتشر کرد و با اشاره به تماس سردار رحیمی فرمانده پلیس تهران بزرگ با خودش نوشت: خیلی خوشحالم رئیس پلیس مردمی پایتخت که حس پدرانه‌ای به مردم تهران داده با تدبیر و پیگیری و در جریان قرار گرفتن کامل داستان روز جمعه و در اولین فرصت وارد موضوع شدند و حرف‌های من و مامور مربوطه را شنیدند و تصمیم گرفتند.

به دنبال این مسائل، برخی رسانه‌ها نیز از قول سردار حسین اشتری فرمانده ناجا نوشتند: هیچکس حق ندارد از مامور پلیس تصویر بردارد و وی را تهدید کند.

وی همچنین افزود: نه خودرو و نه فرد برای ما مهم نیست هر کس قانون را رعایت نکند هر که باشد اعمال قانون می‌کنیم.

اشتری اظهارداشت: اگر در اجرای قانون مأموران ما کوتاهی کردند، مردم به سامانه ۱۹۷ می‌توانند اطلاع دهند و رسیدگی می‌کنیم.

تهرام/۳۲۲۵/ ۱۰۰۸

خواندن خبر در سایت منبع

فتح‌الله زاده: حرکت فرهاد مجیدی جالب نبود (ویدئوی اختصاصی)

ایلناخبرگزاری ایلنا
مدیرعامل سابق استقلال صحبت‌های جالبی در مورد مسائل روز فوتبال ایران مطرح کرد.

فتح‌الله زاده: حرکت فرهاد مجیدی جالب نبود (ویدئوی اختصاصی) - 2

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، صحبت با علی فتح‌الله‌زاده همیشه جذابیت‌های خاص خودش را دارد. مدیرعامل سابق استقلال که رابطه صمیمانه‌ای با فرهاد مجیدی دارد، در رابطه با اتفاق اخیر در خصوص مشکل مربی جدید و محبوب آبی‌ها با مامور راهنمایی رانندگی صحبت کرد که در ادامه مصاحبه تصویری او با ایلنا را مشاهده می‌فرمایید:

حجم ویدئو: ۲۵٫۳۰M | زمان ویدئو: ۰۰:۰۲:۵۹دانلود فایل ویدئویی

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

همشهریهمشهری2 ساعت قبل
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا دکتر محمد مهدی گویا گفت هر دو مورد مثبت مبتلا به کرونا ویروس شناسایی شده در استان قم، ایرانی هستند. وی تاکید کرد: ارائه اطلاعات بیشتر در این خصوص منوط به انجام آزمایش‌های کاملتر است. قبلا دکتر کیانوش جهانپور، رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت بهداشت از مثبت شدن دو نفر در آزمایش‌ از لحاظ ویروس جدید کورونا و ایزوله شدن آنها در شهر قم خبر داده بود.
همشهریهمشهری4 ساعت قبل
حالا چند روز تا آغاز رای‌گیری یازدهمین دوره انتخابات مجلس یعنی دوم اسفند ماه باقی مانده، اما حواشی آن با شروع تبلیغات انتخابات رونق گرفته است. نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرهای مختلف هر کدام به روشی در تلاشند تا توجه مردم را به خود جلب کنند. این موارد بخش از وعده‌های این نامزد انتخابات مجلس است. وعده «ارضای حلال غریزه جنسی جوانان» روزنامه جمهوری اسلامی در شماره امروز خود از «ابتذال در تبلیغات انتخاباتی برخی نامزدهای انتخابات مجلس» انتقاد کرده و نوشته است: «تبلیغات انتخاباتی نامزدهای مجلس در مواردی به ابتذال کشیده شده. یکی از نامزدهای ورود به مجلس در تابلوی تبلیغاتی خود «ارضای حلال غریزه جنسی جوانان» را وعده داده است.
خبر فوریخبر فوری12 ساعت قبل
فرمانده انتظامی شهرستان قرچک از جان باختن یک نفر بر اثر آتش سوزی در یک کیوسک نگهبانی خبر داد. سرهنگ علی موسی پورفرمانده انتظامی شهرستان قرچک گفت: در پی اعلام خبری به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع آتش سوزی در یک کیوسک نگهبانی و محبوس شدن یک نفر در آن بلافاصله عوامل انتظامی و امدادی در محل حاضر شدند. وی افزود: با حضور عوامل آتش نشانی به سرعت آتش مهار شد، ولی متاسفانه یک جوان ۲۴ ساله به علت شدت جراحات وارده ناشی از سوختگی جان خود را از دست داد. سرهنگ موسی پور ادامه داد: کارشناسان علت اولیه مرگ این جوان را آتش گرفتن ۲ کپسول پیک نیک و محبوس شدن در کیوسک در هنگام آتش سوزی عنوان کردند. فرمانده انتظامی شهرستان قرچک در خاتمه بیان داشت: جسد متوفی تحویل پزشکی قانونی شد و تحقیقات تکمیلی در این رابطه ادامه دارد.
ایرناایرنا3 ساعت قبل
تهران- ایرنا- وزیر آموزش و پرورش توییت کرد: مسوولیت اجتماعی ما در انتخابات، مشارکت فعال و انتخاب آگاهانه در انتخابات مجلس شورای اسلامی است. انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و میان دوره‌ای پنجمین مجلس خبرگان رهبری به طور همزمان روز جمعه آینده دوم اسفند در سراسر کشور برگزار می‌شود. در انتخابات میان دوره‌ای مجلس خبرگان در استان تهران ۱۷ نفر برای تصدی سه کرسی این استان با یکدیگر رقابت می‌کنند. این افراد جایگزین مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی، آیت‌الله نصرالله شاه‌آبادی و آیت الله سیدابوالفضل میرمحمدی در مجلس خبرگان خواهند شد. تبلیغات نامزدهای انتخابات میان دوره‌ای مجلس خبرگان از هفدهم بهمن آغاز شده است و همچون مجلس تا صبح پنجشنبه اول اسفند ادامه خواهد داشت.
تابناکتابناک5 ساعت قبل
به گزارش «تابناک»، دکتر کیانوش جهانپور، رییس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت بهداشت با اعلام این خبر گفت: آزمایش اولیه به عمل آمده از نمونه‌های ارسالی مشکوک به ابتلا به کروناویروس جدید، در دو مورد مثبت گزارش شده است و آزمایشات بعدی برای بررسی قطعیت موضوع در حال انجام است و نتایج آن نیز به محض آماده شدن به اطلاع عموم خواهد رسید. وی افزود: ظرف دو روز گذشته موارد مشکوک به ابتلا به کروناویروس در شهر قم مشاهده شد که به محض دریافت گزارش، تیم‌های شناسایی و مدیریت بیماری‌های واگیر و تیم‌های واکنش سریع در شهر قم مستقر شده و طبق پروتکل‌های موجود افراد مشکوک تحت ایزولاسیون قرار گرفته و از آن‌ها نمونه آزمایشگاهی اخذ شد، در میان نمونه‌های ارسالی، آزمایشگاه مرجع، دقایقی پیش نتایج آزمایش اولیه دو مورد از موارد مشکوک را از نظر ابتلا به کروناویروس مثبت گزارش کرده و برخی موارد نیز آنفلوآنزای تیپ B اعلام شده است. جهانپور در ادامه گفت: مراحل بعدی آزمایشات در حال انجام است و نتیجه قطعی آزمایشات نهایی این موارد، پس از مشخص شدن به اطلاع عموم خواهد رسید. وی در پایان تاکید کرد: تیم‌های مدیریت و کنترل بیماری‌های واگیر در شهر قم مستقر شده‌اند، بخش ایزوله منفی برای ایزولاسیون موارد مشکوک، تجهیز و آماده ارایه خدمت است و همگی هموطنان عزیز بویژه شهروندان قم، توصیه‌های بهداشتی مبنی بر رعایت بهداشت فردی و عمومی، بهداشت دست دادن (پرهیز از مصافحه و دست دادن و روبوسی) و تنفس، شست‌وشوی مکرر دست‌ها با آب و صابون مایع، پرهیز از حضور در محل کار و تحصیل در صورت وجود علایم شبه آنفلونزا را مد نظر قرار دهند.
تسنیمتسنیم2 ساعت قبل
حسین مظفر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج در مورد ابزارهای نظارتی مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: در قانون اساسی ابزارهای متفاوتی برای نظارت مجلس پیش بینی شده و در آیین‌نامه اجرایی و آیین‌نامه داخلی مجلس هم موادی به آن اضافه شده است. وی افزود: ابزارهایی مانند تذکر، سئوال، استیضاح و تحقیق و تفحص از ابزارهای مجلس است که این ابزارهای کارآمد به ابزارهای سوری و نمایشی تبدیل شده است. وی با بیان اینکه یکی از مشکلات کشور عدم نظارت جدی و دقیق به مسائل کشور است، گفت: در دوره جدید مجلس باید این ابزار نظارتی به شیوه درست و جدی مورد استفاده قرار گیرد. مظفر با بیان اینکه مردم مالیات خوبی در کرج پرداخت می‌کنند که در آمد خوبی محسوب می‌شود، تصریح کرد: از محل این درآمدها می‌توان در حوزه اشتغالزایی و رفع مشکلات استفاده کرد. انتهای پیام/ش

اخبار بیشتر