آیا علی معینی به خاطر پخش جام‌جهانی در پارک‌ صفه اصفهان زندانیست؟
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. اجتماعی
پوشش خبری

آیا علی معینی به خاطر پخش جام‌جهانی در پارک‌ صفه اصفهان زندانیست؟

علی معینی، یکی از مدیران شهرداری اصفهان روانه زندان شد. این خبر در شبکه‌های اجتماعی بسیار داغ شد چون معینی در توئیتی شکایتی که منجر به صدور چنین حکمی شده را به اعطای مجوز پخش بازی‌های جام‌جهانی در پارک صفه اصفهان نسبت داده بود. در اخباری دیگر اما علت اجرای این حکم توهین این فرد به مسئولان عالی‌رتبه کشور اعلام شده.

حجت‌الاسلام احمد عبدالهی‌نژاد با اشاره به این موضوع اظهار کرد در حاشیه پخش فوتبال در پارک صفه یکی از نیروهای ستاد امر به معروف مورد توهین یکی از مدیران این مجموعه قرار گرفت و به همین دلیل شکایتی را به دادگاه برد. بنابراین موضوع حبس مدیر این مجموعه به توهین به مقامات کشور برمی‌گردد و شکایت نیز در دادگاه انقلاب بررسی شده است.

سایت خبری

ستاد امر به معروف در پرونده مدیر شهرداری اصفهان اعلام رضایت کرده بود+سند

فارسخبرگزاری فارس
ستاد امر به معروف در پرونده مدیر شهرداری اصفهان اعلام رضایت کرده بود+سند
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر اصفهان در پاسخ به این که برخی رسانه‌ها دلیل زندانی شدن یک مدیر شهری را پخش فوتبال دانسته بودند، گفت: پخش فوتبال جرم نبوده که کسی بخواهد به خاطرش محکوم شود.

حجت‌الاسلام احمد عبدالهی‌نژاد امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان با اشاره به شایعه محکومیت حبس یکی از مدیران شهرداری اصفهان با شکایت ستاد امر به معروف اظهار داشت: در حاشیه برگزاری پخش بازی‌های ایران در جام جهانی فوتبال در مجموعه صفه، یکی از نیروهای ستاد امر به معروف مورد ضرب و شتم و توهین توسط مدیر مجموعه صفه قرار گرفت و به همین دلیل شکایتی را شخصا به دادگاه برده و دنبال کرد.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر اصفهان افزود: البته ما نسبت به نحوه برگزاری این برنامه اعتراض داشتیم، نامه‌ای به استاندار هم نوشتیم که طبق گزارش‌هایی که رسیده نحوه برخورد با مردم و بلیت‌فروشی صحیح نیست و باید تدبیر بهتری صورت بگیرد؛ هرچند دو شب بعد هم این برنامه در شرایط بدتری برگزار شد، اما اصلا شکایتی با این موضوع و از سوی ستاد امر به معروف و نهی از منکر اصفهان به کل صحت ندارد.

وی تصریح کرد: اصلا دادگاه مربوطه که در این پرونده رأی صادر کرده «دادگاه انقلاب» بوده نه دادگاه عمومی، دادگاه انقلاب برای برگزاری مسابقه فوتبال رأی نمی‌دهد؛ تا جایی که از رسانه‌ها اطلاع پیدا کردیم موضوع زندانی شدن مدیر مجموعه سیاحتی سپاهان مربوط به دلیل توهین به مقامات کشور بوده است.

عبدالهی‌نژاد در پاسخ به این که برخی رسانه‌ها دلیل زندانی شدن یک مدیر شهری را پخش فوتبال دانسته بودند، تاکید کرد: پخش فوتبال جرم نبوده که کسی بخواهد به خاطرش محکوم شود.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر اصفهان در پایان خاطرنشان کرد: شکایت شخصی صورت گرفته در حاشیه برگزاری مسابقات فوتبال بوده که البته آن هم با صحبتی که انجام شد، نیروی ستاد امر به معروف اعلام رضایت داشته است.

ستاد امر به معروف در پرونده مدیر شهرداری اصفهان اعلام رضایت کرده بود+سند - 7

به گزارش فارس، مدیرعامل شرکت توسعه گردشگری سپاهان وابسته به شهرداری اصفهان به علت توهین به مقامات عالی رتبه کشور در توئیترش به یک سال حبس محکوم و صبح شنبه برای طی کردن مدت محکومیت خود به زندان دستگرد اصفهان معرفی شد. اما برخی رسانه‌های زنجیره‌ای در حرکتی هماهنگ تلاش کردند با انتشار توئیت خلاف واقع عکاس خبری یکی از رسانه‌های دولتی، این حکم را به پخش بازی‌های فوتبال در پارک کوهستانی صفه اصفهان ارتباط دهند.

این در حالی است که علی‌رغم اعلام اداره‌کل ارشاد اصفهان مبنی بر تخلف رخ داده در بلیت‌فروشی غیرقانونی برای پخش عمومی فوتبال در پارک صفه، این حکم صادر شده ارتباطی با این موضوع نداشته است و روز گذشته بسیاری از رسانه‌های رسمی کشور از جمله خبرگزاری رسمی دولت نیز بر عدم ارتباط محکومیت این مدیر شهرداری اصفهان با پخش عمومی فوتبال در پارک صفه اصفهان را تأکید کردند.

خواندن خبر در سایت منبع

زندانی‌شدن‌ یک‌ مدیر در اصفهان‌ بخاطر پخش‌ جام‌جهانی؟

ایران‌جیبخبرگزاری ایران‌جیب
زندانی‌شدن‌ یک‌ مدیر در اصفهان‌ بخاطر پخش‌ جام‌جهانی؟
علی معینی از مدیران شهرداری اصفهان راهی زندان شد. این خبر امروز با دو دلیل متفاوت در شبکه‌های اجتماعی دست به دست شد. از یک سو برخی ...

علی معینی از مدیران شهرداری اصفهان راهی زندان شد. این خبر امروز با دو دلیل متفاوت در شبکه‌های اجتماعی دست به دست شد. از یک سو برخی زندانی شدن معینی را به صدور مجوز او برای تماشای بازی‌های تیم ملی ایران در جام جهانی در پارک کوهستانی صفه ربط داده‌اند و از سوی دیگر برخی محتوای شکایت نماینده مدعی‌العموم را توهین توئیتری مربوط به پیش از انتصاب وی داتسه‌اند.

به گزارش تابناک ورزشی به نقل از «آزادی»، آقای معینی پیش‌تر در حساب توئیترش از طرح شکایت از خودش به دلیل فراهم اوردن امکان تماشای دسته جمعی بازی‌های فوتبال جام‌جهانی در پارک کوهستانی صفه خبر داده بود. خبرگزاری ایرنا اما این خبر را چنین پوشش داد: یک منبع آگاه در دادگستری کل استان اصفهان از اجرای حکم زندان مدیر یک شرکت تفریحی وابسته به شهرداری اصفهان خبر داد.

وی که خواست نامش در خبر ذکر نشود گفت: این فرد ‘علی معینی’ نام دارد و در توییترش به مسوولان عالی رتبه کشور توهین کرده است. به گفته وی، این فرد برای اجرای حکم راهی زندان مرکزی اصفهان شد و مدت محکومیتش یک سال است.

گفته می‌‌شود بر اساس محتوای شکایت نماینده مدعی‌العموم، این توهین توئیتری مربوط به پیش از انتصاب وی در این شرکت بوده است. این در حالی است که برخی شبکه‌های اجتماعی علت محکومیت این فرد را به پخش بازی‌‌های فوتبال جام جهانی در پارک کوهستانی صفه اصفهان ارتباط می‌دهند.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین23 ساعت قبل
پیام خوزستان -به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان غلامرضا شریعتی در مراسم معارفه شهردار با بیان اینکه من و شورای تأمین خوزستان حمایت خود را از او اعلام می‌کنیم، گفت: شاعری جزو بدنه شهرداری است و در زمینه فرهنگی سوابق خوبی در شهرداری داشته و امیدواریم نواقص موجود در این زمینه و سایر حوزه‌های عمرانی و اجتماعی را برطرف کند. غلامرضا شریعتی استاندار خوزستان در مراسم تودیع و معارفه شهردار اهواز، با تقدیر از زحمات شهردار سابق، اظهار کرد: انتظار داشتیم شهردار سابق نیز در این نشست حضور داشته باشد زیرا اقدامات بسیاری به‌ویژه در زمان سیل انجام دادند که جای تقدیر دارد. وی افزود: شاعری شهردار جدید نیز از جوانان باانگیزه، با شور و با برنامه است؛ آنچه من در این مدت از او دیدم، این بود که می‌خواهد آنچه در توان دارد برای خدمت به مردم، انجام دهد. شریعتی افزود: اکنون بار بر دوش شهردار جدید است؛ او جزو این بدنه شهرداری است و در زمینه فرهنگی سوابق خوبی در شهرداری داشته و امیدواریم نواقص موجود در این زمینه و سایر حوزه‌های عمرانی و اجتماعی را برطرف کند؛ من و شورای تأمین خوزستان حمایت خود را از او اعلام می‌کنیم. کد: ۵۲۴۷۶نویسنده خبر: سید حسین موسوی کشکا
ایسناایسنا13 ساعت قبل
مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران با بیان اینکه ۲۲۰ پروژه نیمه تمام در سال گذشته داشتیم که تا کنون ۵۰ درصد آن را تحویل داده‌ایم اظهار کرد: در حال حاضر ۱۱۰ پروژه نیمه تمام دیگر داریم که امیدواریم نیمی از آنها را تا مهر ماه به مرحله بهره‌برداری برسانیم. وی افزود: پروژه‌های باقی مانده تا مهرماه تکمیل نمی‌شوند و ساخت آنها کمی زمان می‌برد ولی امیدوارم نیمی از پروژه‌های ناتمام را به مرحله بهره برداری برسانیم. شهری با اشاره به کمبود فضای آموزشی در تهران گفت: با توجه به جمعیت فعلی دانش آموزی به ۱۲ هزار کلاس درس جدید نیاز داریم که البته با احتساب رشد جمعیت به ۱۸ هزار کلاس طی چندسال آینده می‌رسد. وی همچنین به مدارس فرسوده استان تهران اشاره کرد و گفت: ۸۵۰۰ کلاس درس در تهران باید مورد تخریب و بازسازی قرار گرفته و ۱۴ هزار و ۵۰۰ کلاس درس مقاوم سازی شوند. مدیرکل نوسازی مدارس استان تهران تاکید کرد که تهران نیازمند توجه ویژه و تخصیص ردیف‌های اعتباری ویژه جهت احداث و بازسازی فضاهای آموزشی است.
جام نیوزجام نیوز1 روز قبل
شما قبلا به این مطلب رای داده ایدبه گزارش جام نیوز، تاکنون ارقام متفاوتی در خصوص میزان اموالی که خاندان پهلوی هنگام فرار از کشور در سال ۵۷ با خود خارج کرده است منتشر شده است. با این وجود نشریه آمریکایی فانشنال تایمز در سال ۹۱ طی گزارشی به مناسبت قیام‌های موجود در کشور‌های عربی علیه دیکتاتورها، میزان دارایی‌های خارج شده از سوی دیکتاتور‌های فراری از کشور‌های مختلف را بررسی و اعلام کرد محمدرضا پهلوی، شاه مخلوع ایران ۳۵ میلیارد دلار دارایی از ایران خارج کرده‌است. در خصوص ثروت بی حد و اندازه خاندان پهلوی در زمان سلطنت نیز روایت‌های متفاوتی بیان شده است اما یکی از کاربران توئیتر بخشی از کتاب جان فوران، جامعه شناس آمریکایی را در خصوص دارایی‌های افسانه‌ای خاندان پهلوی منتشر کرده است. فوران می‌نویسد: «خانواده ۶۳نفره سلطنتی بین ۵تا۲۰ میلیارد دلار سرمایه داشتند که برابر یک پنجم کل دارایی‌های خصوصی کشور بوده! شامل سهام ۲۷۰ کمپانی کشاورزی، ساختمان‌سازی، هتل‌داری، خودروسازی، بیمه، انتشارات و نساجی.» به نظر می‌رسد این حجم از دارایی در زمان حکومت و خروج آن پس از فرار از کشور باعث شده تا کماکان بعد از گذشت ۴ دهه از ینگه دنیا رویای براندازی را در سر خود بپرورانند!
خبر فوریخبر فوری14 ساعت قبل
رئیس‌جمهور آمریکا روز سه‌شنبه در جمع خبرنگاران ادعای تازه‌ای درباره ایران مطرح کرد. «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا امروز سه‌شنبه در جمع خبرنگاران گفت که آمریکا برای [مقابله با] هر اقدامی که ایران می‌خواهد انجام بدهد، آماده است. آدم‌های فوق‌العاده‌ای هستند.» رئیس‌جمهور آمریکا درباره تحریم‌های اعمال‌شده علیه ایران گفت: «خیلی بد است که این اتفاق‌ها می‌افتد. ارتش آمریکا در ادامه سیاست‌های تحریک‌آمیز علیه ایران، پنجشنبه هفته گذشته یک فروند پهپاد تجسسی را روانه مرزهای ایران کرد. نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی این پهپاد از نوع «گلوبال‌هاک» را پس از نقض حریم هوایی ایران سرنگون کرد.
فراروفرارو5 ساعت قبل
حدود ۵۰ روز از تعیین این ضرب الاجل گذشته است، اما اروپایی‌ها تاکنون هیچ اقدام ملموسی برای انتفاع ایران از توافق هسته‌ای انجام نداده‌اند. هم اکنون، نجات این توافق، که ظاهرا شمارش معکوس پایان آغاز شده، به تلاش اروپا برای جبران خسارت‌های ایران از تحریم‌های آمریکایی وابسته است. پریروز شورای امنیت سازمان ملل، درباره ایران یک جلسه غیرعلنی برگزار کرد و قرار است روز پنج‌شنبه هم جلسه دیگری درباره پایبندی ایران به توافق هسته‌ای برگزار کند. همزمان با جلسه گذشته شورای امنیت، آمریکا برای بازگشت سریع (Snapback) تحریم‌ها در صورت تخطی ایران از برجام تلاش می‌کند. اگر اروپا نتواند ایران را به ماندن در توافق هسته‌ای متقاعد کند، وضعیت دشواری خواهد داشت.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، «نهنگ آبی» به کارگردانی فریدون جیرانی، نویسندگی بهرام توکلی و تهیه‌کنندگی سعید ملکان، سریالی است که در شبکه نمایش خانگی پخش می‌شود. پخش این سریال اجتماعی-معمایی از ۹ بهمن ۱۳۹۷ آغاز شده‌ است و در کل ۳۰ قسمت خواهد بود. ویشکا آسایش، یکی از بازیگران اصلی «نهنگ آبی» است که به تازگی تصویر پوستر این سریال را در اینستاگرام به اشتراک گذاشته و نوشته است: «خیره شدن کوبریکی مثلا» ۵۷۵۷

اخبار بیشتر