راه‌آهن قزوین - رشت امروز با حضور حسن روحانی در گیلان افتتاح شد
  1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. سیاسی
پوشش خبری

راه‌آهن قزوین - رشت امروز با حضور حسن روحانی در گیلان افتتاح شد

روحانی: افتتاح راه‌آهن قزوین - رشت، مهمترین پروژه سفر به گیلان است

الفخبرگزاری الف
روحانی: افتتاح راه‌آهن قزوین - رشت، مهمترین پروژه سفر به گیلان است
رئیس جمهوری با اشاره به افتتاح پروژه های مختلف در گیلان گفت: افتتاح راه آهن قزوین - رشت مهمترین پروژه سفر به این استان است.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام حسن روحانی صبح چهارشنبه در فرودگاه سردارجنگل رشت در جمع خبرنگاران، با خوشحالی از حضور در میان مردم مرزدار و میهمان نواز این استان اظهار کرد: بخش بزرگی از پروژه‌ها امروز و بخشی نیز فردا افتتاح می‌شود که مهمترین پروژه افتتاح راه آهن قزوین - رشت و آغاز عملیات اجرایی خط ریلی رشت - آستاراست و طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی که برای این سفر مد نظر قرار دادیم، در شورای اداری فردا مطرح خواهد شد.

رئیس جمهوری در خاتمه ابراز امیدواری کرد که این سفر مایه خیر و برکت برای گیلان باشد.

حجت الاسلام روحانی تا دقایقی دیگر در جمع مردم استان گیلان و در ورزشگاه شهر لاهیجان سخنرانی می‌کند.

گفتنی است افتتاح رسمی راه آهن قزوین - رشت، آغاز عملیات اجرایی تکمیل هشت کیلومتر باقی مانده آزادراه قزوین - رشت در محدوده منجیل شهرستان رودبار و نشست توسعه استان از برنامه‌های امروز سفر رئیس جمهوری اعلام شده است.

حجت الاسلام روحانی صبح فردا در شورای اداری استان حضور می‌یابد و پس از آن؛ در نشست خبری با اصحاب رسانه روند پیشرفت و توسعه گیلان و مصوبات را اعلام می‌کند.

در جریان سفر دو روزه رئیس جمهوری به استان، ۵۱ پروژه افتتاح و عملیات اجرایی پنج پروژه نیز آغاز می‌شود؛ در مجموع برای ۵۶ پروژه یادشده، چهار هزار میلیارد تومان اعتبار هزینه و در نظر گرفته شده است.

مهمترین پروژه افتتاحی، بهره برداری رسمی از خط آهن قزوین - رشت با یک هزار و ۸۵۰ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده و مهمترین طرحی که امروز عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود، هشت کیلومتر باقی مانده آزادراه قزوین - رشت در محدوده رودبار با اعتبار اولیه ۴۰۰ میلیارد تومان است.

حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهوری در اواخر فروردین ماه سال ۹۴ در پانزدهمین سفر استانی خود و نیز اوایل فروردین ماه سال ۹۶ برای بهره برداری از چندین پروژه مهم عمرانی و صنعتی به گیلان سفر کرده بود.

خواندن خبر در سایت منبع

روحانی: آغاز عملیات اجرایی راه‌آهن رشت آستارا در دستور کار است

انتخابخبرگزاری انتخاب
روحانی: آغاز عملیات اجرایی راه‌آهن رشت  آستارا در دستور کار است
رئیس‌جمهور در فرودگاه سردار جنگل رشت با اشاره به تحقق وعده‌های سفر قبلی هیئت دولت در گیلان گفت: دولت پروژه‌های بزرگی را برای گیلانیان در دستور کار دارد.
روحانی: آغاز عملیات اجرایی راه‌آهن رشت  آستارا در دستور کار است - 0

رئیس‌جمهور در فرودگاه سردار جنگل رشت با اشاره به تحقق وعده‌های سفر قبلی هیئت دولت در گیلان گفت: دولت پروژه‌های بزرگی را برای گیلانیان در دستور کار دارد.

به گزارش فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی صبح امروز در فرودگاه سردار جنگل رشت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این سفر برای افتتاح پروژه‌های مهمی که قبلا در سفر استانی به مردم قول داده‌شده انجام گرفته است.

وی از اجرایی شدن وعده راه‌آهن قزوین رشت به عنوان مهمترین وعده هیئت دولت در گیلان یاد کرد و گفت: آغاز عملیات اجرایی راه‌آهن رشت آستارا از برنامه‌های سفر هیئت دولت به گیلان است.

رئیس‌جمهور با بیان اینکه دولت پروژه‌های بزرگی را برای گیلانیان در دستور کار قرار داده گفت: پروژه‌های دیگری در گیلان آغاز می‌شود که در شورای اداری فردا اعلام و امیدواریم این سفر مایه خیر و برکت برای گیلانیان باشد.

روحانی تا دقایقی دیگر در جمع مردم گیلان در ورزشگاه تختی شهرستان لاهیجان به سخنرانی خواهد پرداخت.

خواندن خبر در سایت منبع

خط آهن قزوین، رشت امروز افتتاح می‌شود

مهرخبرگزاری مهر
خط آهن ریلی قزوین- رشت امروز با حضور رئبیس جمهور افتتاح می‌شود. این پروژه مقدمه‌ای برای ساخت پروژه‌های ریلی رشت-آستارا و رشت-کاسپین است.

رئیس جمهور وارد رشت شد

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
رئیس جمهور وارد رشت شد
خبرگزاری میزان- رئیس جمهور در ادامه سفر‌های استانی ، صبح امروز با استقبال نماینده ولی فقیه در استان گیلان، استاندار، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مقامات محلی، وارد فرودگاه سردار جنگل در رشت شد.
رئیس جمهور وارد رشت شد - 0

گروه سیاسی خبرگزاری میزان؛ حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در ادامه سفر‌های استانی، صبح امروز با استقبال نماینده ولی فقیه در استان گیلان، استاندار، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مقامات محلی، وارد فرودگاه سردار جنگل در رشت شد. افتتاح و بهره برداری از چندین طرح و پروژه توسعه‌ای استانی و شرکت در جلسه توسعه و سرمایه گذاری استان و همچنین نشست شورای اداری استان گیلان از جمله برنامه‌های این سفر دو روزه روحانی است.قرار است رئیس جمهور تا ساعاتی دیگر در استادیوم ورزشی لاهیجان و در جمع پرشور مردم این شهر سخنرانی کند.به گزارش میزان؛ افتتاح رسمی راه آهن قزوین - رشت، آغاز عملیات اجرایی تکمیل هشت کیلومتر باقی مانده آزادراه قزوین -رشت در محدوده منجیل شهرستان رودبار و نشست توسعه استان از برنامه‌های امروز سفر رئیس جمهوری اعلام شده است. همچنین صبح فردا در شورای اداری استان حضور می‌یابد و پس از آن؛ در نشست خبری با اصحاب رسانه روند پیشرفت و توسعه گیلان و مصوبات را اعلام می‌کند.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

اصلاح ساختار بودجه؛ دستور کار امروز هیئت دولت

صدا و سیماصدا و سیما1 ساعت قبل
مهم‌ترین دستور کار امروز هیئت دولت به اصلاح ساختار بودجه اختصاص داشتبه گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ مهم‌ترین دستور کار امروز هیئت دولت به اصلاح ساختار بودجه اختصاص داشت. به گفته سخنگو در حاشیه این جلسه، دولت برای جلوگیری از افزایش تورم برنامه‌ای برای حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی تا پایان سال ندارد.
نامه‌نیورنامه‌نیور6 ساعت قبل
فلاحت پیشه ادامه داد: هم اکنون پرونده ایران دیگر ذیل فصل هفتم منشور سازمان ملل متحد نیست که آمریکا بخواهد آن بند تحریم دیپلماتیک را علیه ایران در قالب جهانی به اجرا درآورد. گروه سیاست نامه نیوز: خبر سیاسی مهم روزهای اخیر این بود که دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا تحریم‌های جدیدی علیه ایران را امضا کرد. بعد از مقامات دولت او اعلام کردند «محمدجواد ظریف وزیر خارجه ایران در لیست تحریم‌های جدید امریکا قرار خواهد گرفت و ظریف نیز شامل دور جدید تحریم‌ها خواهد بود». پیش از برجام، واشنگتن و لندن به ویژه بعد از تسخیر سفارت انگلیس در تهران دنبال اعمال تحریم دیپلماتیک ایران بودند اما خواسته آنها هیچ گاه عملیاتی نشد تا آنکه برجام مورد توافق قرار گرفت. اروپا با آمریکا در تحریم دیپلماتیک ایران همراهی نمی‌کندفلاحت پیشه ادامه داد: هم اکنون پرونده ایران دیگر ذیل فصل هفتم منشور سازمان ملل متحد نیست که آمریکا بخواهد آن بند تحریم دیپلماتیک را علیه ایران در قالب جهانی به اجرا درآورد.
عصر ایرانعصر ایران11 ساعت قبل
جسد این پدر و دختر روز دوشنبه در رود مرزی «برونسویل» بین ایالات تگزاس و مکزیک کشف شده است. بر اساس گزارش آسوشیتدپرس، نخستین عکس از جسد این پدر و دختر از سوی یک خبرنگار مکزیکی گرفته شده است. این عکس طی ساعات گذشته به شدت در رسانه‌ها و فضای مجازی در جهان در حال انتشار است. این عکس همچنین یادآور ماجرای پسربچه خردسال کرد سوری «آیلان» است که ۴ سال پیش پیکر بی‌جان او در سواحل بدروم ترکیه، جهان را شوکه کرد. عکس پیکر بی جان «آیلان» که ۴ سال پیش دنیا را شوکه و غمگین کرد.

اخبار مهم ۲۴ ساعت گذشته: روسیه تمام قد پشت ایران ایستاد

3+
نامه‌نیورنامه‌نیور8 ساعت قبل
نامه‌نیورنامه‌نیور14 ساعت قبل
على علیه السلام فرمود: ریاکار را سه نشانه است: هرگاه مردم را ببیند، با نشاط و تحرک مى شود، هرگاه تنهاست، سست و بى حال است، و دوست دارد در همه کارهایش از او تعریف کنند. على علیه السلام فرمود: ریاکار را سه نشانه است: هرگاه مردم را ببیند، با نشاط و تحرک مى شود، هرگاه تنهاست، سست و بى حال است، و دوست دارد در همه کارهایش از او تعریف کنند.
نامه‌نیورنامه‌نیور15 ساعت قبل
معتقدم اصلاح طلبان امروز در مسیر نوعی افکارسازی برای آقای روحانی پیش می‌روند. آنها می‌خواهند آقای روحانی زیر پای خود را شل ببیند و استعفا دهد. روحانی از اول هم روحیه نداشتآقای روحانی روز گذشته گفته بود «اذیت کردند و غر زدند که نگذاشتند یک روز لذت ببریم»، آیا می‌توان گفت تاب آوری دولت روحانی کم شده است؟ آقای روحانی از اول هم روحیه نداشت. جهانگیری یکجاهایی از دست روحانی کلافه و عصبانی می‌شودآیا آقای جهانگیری نقش کاتالیزور را برای استعفای آقای روحانی ایفا می‌کند؟ خیر این ناراحتی‌های آقای جهانگیری از آقای روحانی را برنامه ریزی شده نمی‌دانم. دولت روحانی به پایان ۹۸ می‌رسد؟ زمان نمی‌توانم بدهم چون دولت حتی یک نقطه اتکا ندارد که براساس آن بتواند سایر حوزه‌ها را ترمیم کند.

اخبار بیشتر