1. خبری
  2. پوشش‌های خبری
  3. سیاسی
پوشش خبری

راه‌آهن قزوین - رشت امروز با حضور حسن روحانی در گیلان افتتاح شد

روحانی: افتتاح راه‌آهن قزوین - رشت، مهمترین پروژه سفر به گیلان است

الفخبرگزاری الف
روحانی: افتتاح راه‌آهن قزوین - رشت، مهمترین پروژه سفر به گیلان است

به گزارش ایرنا حجت الاسلام حسن روحانی صبح چهارشنبه در فرودگاه سردارجنگل رشت در جمع خبرنگاران، با خوشحالی از حضور در میان مردم مرزدار و میهمان نواز این استان اظهار کرد: بخش بزرگی از پروژه‌ها امروز و بخشی نیز فردا افتتاح می‌شود که مهمترین پروژه افتتاح راه آهن قزوین - رشت و آغاز عملیات اجرایی خط ریلی رشت - آستاراست و طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی که برای این سفر مد نظر قرار دادیم، در شورای اداری فردا مطرح خواهد شد.

رئیس جمهوری در خاتمه ابراز امیدواری کرد که این سفر مایه خیر و برکت برای گیلان باشد.

حجت الاسلام روحانی تا دقایقی دیگر در جمع مردم استان گیلان و در ورزشگاه شهر لاهیجان سخنرانی می‌کند.

گفتنی است افتتاح رسمی راه آهن قزوین - رشت، آغاز عملیات اجرایی تکمیل هشت کیلومتر باقی مانده آزادراه قزوین - رشت در محدوده منجیل شهرستان رودبار و نشست توسعه استان از برنامه‌های امروز سفر رئیس جمهوری اعلام شده است.

حجت الاسلام روحانی صبح فردا در شورای اداری استان حضور می‌یابد و پس از آن؛ در نشست خبری با اصحاب رسانه روند پیشرفت و توسعه گیلان و مصوبات را اعلام می‌کند.

در جریان سفر دو روزه رئیس جمهوری به استان، ۵۱ پروژه افتتاح و عملیات اجرایی پنج پروژه نیز آغاز می‌شود؛ در مجموع برای ۵۶ پروژه یادشده، چهار هزار میلیارد تومان اعتبار هزینه و در نظر گرفته شده است.

مهمترین پروژه افتتاحی، بهره برداری رسمی از خط آهن قزوین - رشت با یک هزار و ۸۵۰ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده و مهمترین طرحی که امروز عملیات اجرایی آن آغاز می‌شود، هشت کیلومتر باقی مانده آزادراه قزوین - رشت در محدوده رودبار با اعتبار اولیه ۴۰۰ میلیارد تومان است.

حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهوری در اواخر فروردین ماه سال ۹۴ در پانزدهمین سفر استانی خود و نیز اوایل فروردین ماه سال ۹۶ برای بهره برداری از چندین پروژه مهم عمرانی و صنعتی به گیلان سفر کرده بود.

خواندن خبر در سایت منبع

روحانی: آغاز عملیات اجرایی راه‌آهن رشت آستارا در دستور کار است

انتخابخبرگزاری انتخاب
روحانی: آغاز عملیات اجرایی راه‌آهن رشت  آستارا در دستور کار است
روحانی: آغاز عملیات اجرایی راه‌آهن رشت  آستارا در دستور کار است - 0

رئیس‌جمهور در فرودگاه سردار جنگل رشت با اشاره به تحقق وعده‌های سفر قبلی هیئت دولت در گیلان گفت: دولت پروژه‌های بزرگی را برای گیلانیان در دستور کار دارد.

به گزارش فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی صبح امروز در فرودگاه سردار جنگل رشت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این سفر برای افتتاح پروژه‌های مهمی که قبلا در سفر استانی به مردم قول داده‌شده انجام گرفته است.

وی از اجرایی شدن وعده راه‌آهن قزوین رشت به عنوان مهمترین وعده هیئت دولت در گیلان یاد کرد و گفت: آغاز عملیات اجرایی راه‌آهن رشت آستارا از برنامه‌های سفر هیئت دولت به گیلان است.

رئیس‌جمهور با بیان اینکه دولت پروژه‌های بزرگی را برای گیلانیان در دستور کار قرار داده گفت: پروژه‌های دیگری در گیلان آغاز می‌شود که در شورای اداری فردا اعلام و امیدواریم این سفر مایه خیر و برکت برای گیلانیان باشد.

روحانی تا دقایقی دیگر در جمع مردم گیلان در ورزشگاه تختی شهرستان لاهیجان به سخنرانی خواهد پرداخت.

خواندن خبر در سایت منبع

رئیس جمهور وارد رشت شد

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین
رئیس جمهور وارد رشت شد
رئیس جمهور وارد رشت شد - 0

گروه سیاسی خبرگزاری میزان؛ حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در ادامه سفر‌های استانی، صبح امروز با استقبال نماینده ولی فقیه در استان گیلان، استاندار، نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مقامات محلی، وارد فرودگاه سردار جنگل در رشت شد. افتتاح و بهره برداری از چندین طرح و پروژه توسعه‌ای استانی و شرکت در جلسه توسعه و سرمایه گذاری استان و همچنین نشست شورای اداری استان گیلان از جمله برنامه‌های این سفر دو روزه روحانی است.قرار است رئیس جمهور تا ساعاتی دیگر در استادیوم ورزشی لاهیجان و در جمع پرشور مردم این شهر سخنرانی کند.به گزارش میزان؛ افتتاح رسمی راه آهن قزوین - رشت، آغاز عملیات اجرایی تکمیل هشت کیلومتر باقی مانده آزادراه قزوین -رشت در محدوده منجیل شهرستان رودبار و نشست توسعه استان از برنامه‌های امروز سفر رئیس جمهوری اعلام شده است. همچنین صبح فردا در شورای اداری استان حضور می‌یابد و پس از آن؛ در نشست خبری با اصحاب رسانه روند پیشرفت و توسعه گیلان و مصوبات را اعلام می‌کند.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

در ادامه بخوانید

فیلم | سیل شیراز از زاویه‌ای دیگر (هشدار تصاویر ناراحت‌کننده)

خبرآنلاینخبرآنلاین5 ساعت قبل
سیل سهمگین شیراز که از حوالی ۱۱ صبح امروز آغاز شد، تاکنون دست کم ۱۷ کشته و ۷۴ مصدوم در پی داشته است. ویدئویی که می‌بینید، زوایای تازه‌ای از این سیل را نشان می‌دهد. این ویدئو حاوی تصاویر ناراحت کننده است.

کنایه‌های سنگین جناب خان به روحانی!

برترین‌هابرترین‌ها16 ساعت قبل
خبر فوریخبر فوری7 ساعت قبل
دادستان عمومی و انقلاب شیراز با حضور در منطقه دروازه قرآن از متولیان توضیح خواست اما شهردار شیراز نیست. علی صالحی در حاشیه حضور در مناطق سیل زده شیراز گفت: کشته و مجروح شدن تعدادی از هم وطنان در سیلاب شیراز ناشی از سهل انگاری دستگاه‌های متولی است. وی ادامه داد: بر این اساس بنده شخصا در محل سیلاب از متولیان امر توضیح خواستم و اظهاراتشان گرفته شد. دادستان شیراز با اشاره به اینکه با مدیران سهل انگار برخورد می‌شود، اظهار کرد: پرونده‌ای در این خصوص در دادستانی شیراز گشوده و تحت بررسی است. وی در رابطه با عدم حضور شهردار شیراز افزود: شهردار در شیراز نیست اما تلفنی با او صحبت شده و قرار است برگردد.

تصاویر هوایی از حمله به تل‌آویو / ۷ صهیونیست زخمی شدند

مهرمهر12 ساعت قبل

استودیو عصر جدید، مجلس «بله برون» شد/علی‌خانی مدیران سیما خوش‌شانس‌تر از زوج اراکی!

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ علیرضا یعقوبی شرکت‌کننده عصر جدید که با برادرش در این مسابقه شرکت کرد و توانست نظر مثبت داوران را جلب کند، از یکی از آشنایانش که با پدر و مادرش در استودیو حضور داشت، خواستگاری کرد. فایل آن‌را از اینجا دانلود کنید: video/mp۴خواستگاری که با جواب مثبت دختر و پدرومادرش همراه شد و پس از آن پسر با زانو زدن در مقابل دختر حلقه‌ای به او داد. اتفاق جالبی که با تشویق تماشاگران حاضر در استودیو همراه شد. انتشار ویدئویی از یک خواستگاری وسط یک پاساژ کار دست این دختر و پسر داد و کارشان به دادسرا و بازداشت رسید. البته در رسانه ملی که این روزها برنامه عصر جدید مدام اصلاحیه می‌خورد، این تصاویر خواستگاری که به سرعت وایرال می‌شوند احتمالا کار دست علیخانی نمی‌دهد و کارش همراه این زوج افغانستانی احتمالا به کلانتری نمی‌کشد.
الفالف11 ساعت قبل
برایان هوک: کارمان با ایران تازه شروع شده! گروه سیاسی الف، ۵ فروردین ۱۳۹۸، ۱۳:۱۲ ۳۹۸۰۱۰۵۰۳۳۰ نظر، ۲ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشارنماینده ویژه آمریکا در امور ایران مدعی است در راستای اعمال فشار حداکثری بر ایران، درآمدهای نفتی این کشور هدف قرار گرفته و این تازه شروع ماجرا است.

اخبار بیشتر