اخبار روز فوتبال ایران و جهان از سایت نود

تازه‌ترین اخبار خبرگزاری «نود»

نودنود5 روز قبل
مهاجم لایپزیگ در لیست خرید لیورپول قرار دارد. به گزارش وبسایت نود، نشریه بیلد آلمان مدعی شده که تیمو ورنر در لیست خرید تابستانی لیورپول قرار دارد و یورگن کلوپ دوست دارد این بازیکن را به خدمت بگیرد. بیلد مدعی شده که لیورپول تابستان گذشته هم به جذب ورنر علاقه داشته اما طرفین در آن زمان به توافق نرسیده‌اند. این بازیکن ۲۳ ساله آلمانی موفق شده ۸۶ بار برای تیم لایپزیگ گلزنی کند و قراردادش دارای بند فسخی به ارزش ۵۰ میلیون پوند است.
نودنود5 روز قبل
سرمربی الدحیل قطر گفت: به بازیکنانم به خاطر این عملکرد خوب تبریک می‌گویم. به گزارش وب‌سایت نود، تیم فوتبال پرسپولیس در اولین بازی خود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الدحیل قطر رفت و با نتیجه ۲ بر صفر شکست خورد. الرکراکی، سرمربی الدحیل بعد از این پیروزی گفت: به بازیکنانم به خاطر این عملکرد خوب تبریک می‌گویم. در نیمه دوم از عملکرد بازیکنان رضایت ندارم چون فرصت هایی را به بازیکنان رقیب دادند. این پیروزی ارزشمندی بود چون پرسپولیس در ۱۲ بازی گذشته نباخته بود و بازیکنان بهترین عملکرد را داشتند.
نودنود5 روز قبل
پرسپولیسی‌ها بعد از فینالیست شدن در آسیا، چهارمین بازی پیاپی خارج از خانه‌ی خود در لیگ قهرمانان آسیا را هم باختند. به بهانه‌ی شروع همراه با باخت پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰، در این گزارش عملکرد پرسپولیسی‌ها بعد از فینالیست شدن در آسیا را بررسی کرده‌ایم. باخت در تمام بازی‌های خارج از خانه بعد از فینال آسیاپرسپولیسی‌ها عملکرد خیلی ضعیفی این سال‌ها در بازی‌های خارج از خانه‌ی خود در لیگ قهرمانان آسیا داشته‌اند. سرخپوشان پایتخت در ۱۰۰ درصد بازی‌های خود بعد از حضور در فینال آسیا که میهمان بوده‌اند، شکست خورده‌اند. باخت مقابل الدحیل در اولین بازی این فصل لیگ قهرمانان آسیا، آمار ۱۰۰ درصد باخت پرسپولیسی‌ها در بازی‌های خارج از خانه بعد از حضور در فینال این رقابت‌ها را حفظ کرد.
نودنود5 روز قبل
هافبک عراقی پرسپولیس بعد از بازی با الدحیل گفت: الدحیل بعد از زدن دو گل با بازیکنان دست به دفاع زد و به ضدحملات اکتفا کرد. بشار رسن هافبک عراقی پرسپولیس بعد از این بازی در مصاحبه با شبکه الکاس قطر، گفت: در ابتدا به تیم الدحیل به خاطر این برد تبریک می‌گویم. به نظرم به خاطر عدم تمرکز برخی از بازیکنان در ۱۵ دقیقه ابتدایی باعث شد ما ۲ گل دریافت کنیم. وی افزود: الدحیل بعد از زدن دو گل با بازیکنان دست به دفاع زد و به ضدحملات اکتفا کرد. اما تیم الدحیل تیمی منظم و قدرتمند است.

نود

سایت نود مربوط به برنامه‌ نود عادل فردوسی‌پور شامل اخبار فوتبال ایران و جهان از لیگ برتر گرفته تا سایر لیگ‌های جهانی، نتایج زنده و ویدئوهای ورزشی و خلاصه بازی‌ها همه در صفحه‌ی نود در خبری قابل مشاهده است.