آخرین اخبار از خبرگزاری‌های مختلف در آخرین خبر

تازه‌ترین اخبار خبرگزاری «آخرین خبر»

آخرین خبرآخرین خبر1 ماه قبل
روحانی پاسخ رئیسی را داد ۲عصر ایران/ واکنش رییس جمهور به بخشنامه رییس قوه قضاییه در خصوص تصدی‌گری صدا و سیما در صوت و تصویر فراگیر: «احتراما، اینگونه امور مرتبط به شورای عالی فضای مجازی است»
آخرین خبرآخرین خبر1 ماه قبل
تیپ همیشه مشکی هلیا امامی ۵آخرین خبر/ هلیا امامی بازیگر جوان و خوش چهره سینما و تلویزیون ایران است که سال گذشته با سریال از یادها رفته دوباره به کانون توجه طرفدارانش تبدیل شد. این بازیگر در مراسم‌ها و مکان‌های عمومی اغلب با پوشش تیره رنگ حضور می‌یابد. انتخاب کفش هیچ ارتباطی با استایل ندارد و تنها بوتی ساده انتخاب می‌شد استایل را بی نقص‌تر می‌کرد. عینک انتخابی هم با فرم چهره جذاب شده است و هم رنگ آن زیبا است و عینکی است که در اماکن بسته هم می‌توانید استفاده کنید. همچنین میکاپ نسبتا غلیظی که مستلزم آن این است که به چهره تان بنشیند چهره‌ی او را جذاب‌تر کرده است و بی روحی رنگ مشکی را گرفته است.
آخرین خبرآخرین خبر1 ماه قبل
۲ دستور پخت حلیم خوشمزه مشهد و نیشابوربیتوته/ حلیم خراسان رضوی یکی از بهترین غذاهای سنتی و خوشمزه مربوط به استان خراسان رضوی و شهر نیشابور می‌باشد. در حین پخت گوشت کف گوشت را مرتب بگیرید. زیر شعله را متوسط کنید و نمک حلیم را به آن اضافه کرده و مدام تا جا افتادن حلیم با قاشق چوبی به هم بزنید. اگر عجله دارید می‌توانید حلیم گندم را داخل زودپز بپزید. برای پخت حلیم گندم از گوشت‌های دیگر مانند گوشت مرغ، بوقلمون و … هم می‌توان استفاده کرد.

واکنش به تهدید ترور سردار قاآنی

آخرین خبرآخرین خبر1 ماه قبل

آخرین خبر

سایت آخرین خبر روزانه اخبار را از خبرگزاری‌های معتبر زیادی جمع‌آوری می‌کند و در دسته‌های مختلف خبری نمایش می‌دهد. آخرین اخبار این سایت را می‌توانید در صفحه‌ آن در خبری دنبال کنید.