آخرین اخبار سرگرمی از سایت برترین‌ها

تازه‌ترین اخبار خبرگزاری «برترین‌ها»

برترین‌هابرترین‌ها4 ساعت قبل

عصبانیت رئیس جمهور از شنودهای غیرقانونی

برترین‌هابرترین‌ها4 ساعت قبل
حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی در واکنش به شنودهای غیر قانونی در جلسه هیات دولت گفت: امام (س) دو قاضی عالی رتبه را به خاطر توجه به شنود عزل کرد. با شنود نمی‌شود مردم را محاکمه کرد.
برترین‌هابرترین‌ها4 ساعت قبل
نماینده اتحادیه اروپا در سازمان ملل متحد با ابراز تاسف نسبت به خروج آمریکا از توافق هسته‌ای و اعمال تحریم‌های یکجانبه علیه ایران، ‌ گفت: جایگزینی برای برجام وجود ندارد و اروپا برای حفاظت از آن تلاش می‌کند. ایرنا: نماینده اتحادیه اروپا در سازمان ملل متحد با ابراز تاسف نسبت به خروج آمریکا از توافق هسته‌ای و اعمال تحریم‌های یکجانبه علیه ایران، ‌ گفت: جایگزینی برای برجام وجود ندارد و اروپا برای حفاظت از آن تلاش می‌کند. دی المیدا با اشاره به تنش‌های اخیر منطقه‌ای، اظهار داشت: اتحادیه اروپا همواره خواستار کاهش تنش و نظامی‌گری تمام بازیگران است. در سایه برجام، اتحادیه اروپا توانسته است در مورد مسائل منطقه‌ای با ایران بحث و گفت وگو کند. نماینده اتحادیه اروپا یادآور شد: گفت وگوهای اتحادیه اروپا با فرانسه، آلمان، ایتالیا و انگلیس پنج بار با تمرکز بر تبادل نظر با ایران در مورد ثبات منطقه انجام شده است.
برترین‌هابرترین‌ها4 ساعت قبل
طبق حکم فرماندهی محترم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران سرهنگ حسین امیرلی به عنوان جانشین جدید رئیس پلیس فتا ناجا معرفی شد. خبرگزاری مهر: آیین معارفه جانشین رئیس پلیس فتا با حضور رئیس پلیس سایبری کشور و جمعی از معاونان، مدیران و کارمندان در ساختمان فرماندهی این پلیس برگزار شد. در این مراسم برابر حکم فرماندهی محترم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران سرهنگ «حسین امیرلی» به عنوان جانشین جدید رئیس پلیس فتا ناجا معرفی شد.

اولین تمرین پرسپولیس با حاشیه‌های فراوان

5+
برترین‌هابرترین‌ها5 ساعت قبل
برترین‌هابرترین‌ها5 ساعت قبل
دروازه بان استقلال با بیان اینکه برای استقلال شرط بازوبند کاپیتانی نگذاشتم، گفت: سابقه من در استقلال از همه بازیکنان بیشتر است اما وریا غفوری دوست صمیمی ام است و برایم فرقی نمی‌کند بازوبند را چه کسی ببندد. خبرگزاری ایرنا: دروازه بان استقلال با بیان اینکه برای استقلال شرط بازوبند کاپیتانی نگذاشتم، گفت: سابقه من در استقلال از همه بازیکنان بیشتر است اما وریا غفوری دوست صمیمی ام است و برایم فرقی نمی‌کند بازوبند را چه کسی ببندد. «سید حسین حسینی» پس از تمدید قرارداد با استقلال در جمع خبرنگاران اظهار داشت: خوشحالم از اینکه قراردادم را با استقلال تمدید کردم و دوباره در خدمت استقلال خواهم بود. حسینی تصریح کرد: امروز وقتی برای امضای قرارداد به باشگاه استقلال مراجعه کردم، امیر حسین فتحی اعلام کرد باید مبلغ دیگری از قراردادت را کسر کنی و من به خاطر نام بزرگ استقلال باز هم تخفیف دادم. من نه طلب گذشته‌ام را گرفتم و نه یک هزار تومانی برای تمدید قرارداد دریافت کردم.
برترین‌هابرترین‌ها5 ساعت قبل
ایرنا: ویدیوی صحبت‌های امیر جعفری که اخیرا در اینترنت پخش شده تا کنون واکنش‌های زیادی را به همراه داشته است. وزیر ارتباطات نیز در صفحه توییتر خود به این صحبت‌ها واکنش نشان داد. کاربرانی که می‌گویند پدران آنها هم زحمت‌کشیده‌اند و بی‌خوابی‌های زیادی را تحمل کرده‌اند، اما نه تنها به رؤیای بنز فکر هم نمی‌کنند، بلکه عمدتا در تأمین معاش‌شان هم مانده‌اند. کارگران، پاکبان‌ها، کارگران معادن و خیلی از مشاغل دیگر جزو افرادی هستند که هم زحمت بسیار می‌کشند، هم بی‌خوابی جزئی از زندگی‌شان شده. اما کدام‌شان بنز سوارند؟ فرزند کدام‌شان بنز دارد؟
برترین‌هابرترین‌ها5 ساعت قبل
مالکان ناوگان عمومی حمل و نقل بار و مسافر جاده‌ای می‌توانند با در دست داشتن مدارک متعلق به خود و وسیله نقلیه نسبت به دریافت لاستیک مورد نیاز به نرخ مصوب اقدام کنند. خبرگزاری مهر: به نقل از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، مالکان ناوگان عمومی حمل و نقل بار و مسافر جاده‌ای سراسر کشور (ناوگان سنگین و نیمه سنگین) می‌توانند با در دست داشتن مدارک متعلق به خود و وسیله نقلیه (شامل کارت هوشمند ناوگان، کارت ناوگان و برگ سبز مالکیت ناوگان) نسبت به دریافت لاستیک مورد نیاز به نرخ مصوب اقدام کنند. مراحل دریافت لاستیک از سوی متقاضیان به این شرح است:۱- مراجعه به ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان منطبق با سریال پلاک وسیله نقلیه در سراسر کشور۲- ثبت نام متقاضی۳- دریافت حواله لاستیک بر اساس کارکردهای مندرج در جدول ذیل۴- مراجعه به نمایندگی فروش مشخص شده در حواله، پرداخت وجه مندرج در حواله و دریافت لاستیک مورد درخواستنوع ناوگان عمومی جاده‌ای میزان لاستیک تخصیص یافته به ازای پیمایش ناوگان: اتوبوس به ازای هر ۲۰۰۰۰ کیلومتر کارکرد ۲ حلقهمینی بوس به ازای هر ۱۵۰۰۰ کیلومتر کارکرد ۲ حلقهباری با ظرفیت تا ۲۰ تن به ازای هر ۲۰۰۰۰ کیلومتر کارکرد ۲ حلقهباری با ظرفیت بیش از ۲۰ تن تا ۴۰ تن به ازای هر ۱۵۰۰۰ کیلومتر کارکرد ۲ حلقهباری با ظرفیت بیش از ۴۰ تن به ازای هر ۱۰۰۰۰ کیلومتر کارکرد ۲ حلقه
برترین‌هابرترین‌ها5 ساعت قبل
برترین‌هابرترین‌ها5 ساعت قبل
اینجانب با تسلط به مجموعه «کلاه قرمزی» و تولید نشدن سه سال این سریال، آماده ارائه مستنداتی هستم که بیش از ۵۰ میلیارد تومان به صداوسیما ضرر و زیان وارد کردید. یا ابتکار عمل خود سیما در تشکیل میزگردی با حضور متخصصین این حوزه و ایجاد راهکار این معضل اجتماعی؟! تمنا می‌کنم اجازه دهید حال که در شرایط گذار از این بحران‌های بی‌سابقه در کشور هستیم، موضوع کلاه قرمزی موضوع بحث رسانه‌ها نشود. تهیه‌کننده «کلاه قرمزی» با اعلام خبرهای جدید از این پروژه، در یادداشت خود چنین نوشته است: «ولی چند نکته، مجموعه کلاه قرمزی با حضور ستارگان و هنرمندان خود شرایط تولید و نمایش خیابانی را در نظر دارد، به صورت کاملا عام‌المنفعه برای سیل‌زدگان و نیازمندان، که در حال پیگیری است. دعوت می‌کردید با اقدام منطقی و محترمانه با حضور کارشناسان محترم سیما و سازندگان این مجموعه، این حقوق را تقدیم می‌کردیم.
برترین‌هابرترین‌ها5 ساعت قبل
خبرگزاری مهر: به نقل از آسوشیتدپرس، گزارش سازمان ملل در مورد پرونده قتل «جمال خاشقچی» که در آن مقامات ریاض مسئول این جنایت معرفی شده‌اند، خشم سعودی‌ها را برانگیخت. بر این اساس «عبدالعزیز الواصل» نماینده عربستان در دفتر سازمان ملل در ژنو مدعی شد «اگنس کالامارد» گزارشگر ویژه سازمان ملل در پرونده قتل روزنامه نگار منتقد سعودی‌ها در استانبول، نتیجه گیری‌های خود را بر اساس پیشداوری و عقاید جعلی انجام داده است. این در حالی است که وی در سخنان دو دقیقه‌ای اش در شورای حقوق بشر سازمان ملل از بیان دلایل مستدل و کافی برای این ادعاها خودداری کرد. در نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل کالامارد با ارائه روش و شیوه انجام تحقیقات خود برای اعضا، تاکید کرد که این گزارش بر پایه گزارش‌های رسانه‌ای نبوده و کار میدانی و تخصصی در این زمینه انجام گرفته است. رئیس کمیته تحقیق سازمان ملل در پرونده قتل خاشقچی در این باره ادامه داد: خواستار سفر به عربستان شدم؛ اما تا کنون پاسخی دریافت نکرده‌ام.
برترین‌هابرترین‌ها6 ساعت قبل
خبرگزاری فارس: تیم فوتبال بزرگسالان شهرخودرو خراسان در چارچوب دیداری دوستانه به مصاف مهرام مشهد رفت و در نهایت با نتیجه ۱۰ بر‌ صفر، بر حریف خود غلبه کرد. در نیمه نخست حسین مهربان، محمد آقاجانپور و محمدمهدی مهدیخانی برای شهرخودرو خراسان گلزنی کردند. میلاد عباسی، سینا زامهران، رضا ناصحی، اکبر صادقی، سعید صادقی، امین قاسمی‌نژاد، فرشاد محمدی‌مهر، یونس شاکری و تقی‌زاده از جمله بازیکنانی بودند که در نیمه دوم برای شهرخودرو خراسان به میدان رفتند. یونس شاکری و اکبر صادقی (۲بار)، جعفری، رضا ناصحی‌و امین‌ قاسمی‌نژاد در نیمه دوم، گل‌های تیم شهر خودرو را وارد دروازه حریف کرد. حدودا ۱۵۰ هوادار شهرخودرو خراسان، این دیدار را از نزدیک تماشا کردند.
برترین‌هابرترین‌ها6 ساعت قبل
نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد، اجرای تعهد طرف‌های دیگر برجام را رکن دیگر این توافق دانست و گفت: وعده‌های تکراری اروپا تاکنون نتیجه ملموسی نداشته است و آنها باید مسئولیت پیامدهای احتمالی عدم اجرای برجام را بپذیرند. ایرنا: نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد، اجرای تعهد طرف‌های دیگر برجام را رکن دیگر این توافق دانست و گفت: وعده‌های تکراری اروپا تاکنون نتیجه ملموسی نداشته است و آنها باید مسئولیت پیامدهای احتمالی عدم اجرای برجام را بپذیرند. نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد اضافه کرد: آژانس بین‌المللی انرژی اتمی براساس ماموریت خود، درحال بررسی و نظارت بر اجرای تعهدات هسته‌ای ایران است. نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد تاکید کرد: اما حسن نیت و صبر حداکثری ایران و همچنین وعده‌های تکراری دیگر اعضای برجام برای اتخاذ تدابیر عملی، هیچ نتیجه ملموسی به دنبال نداشته است. **دو رویی محض آمریکانماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد ادامه داد: مقامات آمریکایی ادعا می‌کنند که هدف از اعمال تحریم‌های آنها آسیب رساندن به مردم ایران نیست.
برترین‌هابرترین‌ها6 ساعت قبل
کنفرانس دو روزه منامه که به درخواست آمریکا تشکیل شده بود، بدون نتیجه چشمگیر و در حالی پایان یافت که مشاور ترامپ درباره علت این ناکامی مدعی شده رهبران فلسطینیان نمی‌خواهند به مردمشان کمک کنند. واشنگتن امیدوار است که مخارج طرح نام‌برده را کشورهای عربی حوزه خلیج فارس تأمین کنند. در این کنفرانس طرف‌های درگیر در بحران خاورمیانه شرکت نداشتند؛ اسرائیل دعوت نشده بود و فلسطینیان مانند شماری از کشورهای عربی آن را تحریم کردند. شیخ خالد بن احمد آل خلیفه، وزیر امور خارجه بحرین گفت، این طرح «فرصتی است که نباید از دست داد»! بسیاری از کارشناسان پیش از آغاز کنفرانس، طرح کوشنر را «اقدامی بی‌نتیجه» اعلام کردند.
برترین‌هابرترین‌ها6 ساعت قبل
پلیس اتریش از وقوع یک انفجار بزرگ و مشکوک در وین خبر داد. خبرگزاری مهر: به نقل از رویترز، پلیس اتریش امروز چهارشنبه اعلام کرد که انفجار بزرگ و مشکوکی در پایتخت این کشور روی داده است. بر اساس اعلام پلیس، در بررسی‌های اولیه ۶ نفر در این حادثه زخمی شده‌اند. به گزارش پلیس، بر اثر این حادثه چندین طبقه از ۲ ساختمان مجاور تخریب شده است. برخی از رسانه‌ها پیشتر این حادثه را به دلیل انفجار گاز اعلام کرده بودند؛ اما پلیس هم اکنون از مشکوک بودن این رویداد خبر داده است.
برترین‌هابرترین‌ها6 ساعت قبل
شاید کمتر کسی تصور می‌کرد که سرمربی سابق بارسا اینچنین علیه مسی مصاحبه کند. این تیم چند لیگ قهرمانان با بازیکنی که او را بهترین در تاریخ می‌دانند، برده است؟ به نیمار در پی اس جی نگاه کنید. او چند لیگ قهرمانان برای پی اس جی به ارمغان آورده؟ نیمار و مسی فوتبالیست هایی با خلاقیت‌های انفرادی هستند. همان‌ها الان به عنوان مربی، بازی تیمی و گروهی را برای زیر سوال بردن بازیکنانی چون مسی و رونالدو بهانه می‌کنند. تیم همیشه در اولویت است ولی هر تیم بزرگی به بازیکنانی چون مسی و رونالدو نیاز دارد تا تفاوت‌ها را رقم بزنند.»
برترین‌هابرترین‌ها6 ساعت قبل
خبرگزاری فارس: محمد انصاری در جلسه با ایرج عرب توافق کرد تا یک فصل دیگر پیراهن پرسپولیس را بر تن کند. محمد انصاری پیشنهاد نجوی از تراکتور دریافت کرد و دو باشگاه چینی و کره جنوی خواهان به خدمت گرفتن او بودند اما در نهایت تصمیم گرفت یک فصل دیگر در جمع سرخ‌پوشان باقی بماند. همچنین سید حسین حسینی در طول یکی دو هفته اخیر در چند نوبت با مسئولان باشگاه استقلال وارد مذاکره شد و روز گذشته نیز برای امضای قرارداد با فتحی جلسه گذاشت اما در نهایت موفق به امضای قرارداد نشد. این بازیکن امروز در باشگاه استقلال حاضر شد و در نشست با مدیرعامل باشگاه استقلال با وی به توافق رسید و در نهایت قرارداد خود را با این باشگاه به امضا رساند. قرارداد او دوساله است. این بازیکن قرار است از فردا در تمرینات تیم فوتبال استقلال شرکت کند.
برترین‌هابرترین‌ها6 ساعت قبل
خبرگزاری فارس: در اوایل تمرین امروز تیم پرسپولیس بین برخی از هواداران این تیم و با حمایت از مربیان اختلاف به وجود آمد و کار به درگیری لفظی کشیده شد. در حالیکه حدود ۵۰۰ تماشاگر امروز در محل تمرین پرسپولیس حضور داشتند بخشی از هواداران به تشویق برانکو سرمربی سابق پرسپولیس پرداختند که این موضوع با واکنش برخی دیگر از هواداران روبه‌رو شد. این مسئله باعث به وجود آمدن درگیری لفظی بین برخی از هواداران شد اما با وساطت سایر هواداران این مسئله به پایان رسید.
برترین‌هابرترین‌ها6 ساعت قبل
خبرورزشی: کمیته بین‌المللی المپیک تصمیم جالبی گرفت و آن‌هم اضافه کردن یک رشته هیجان‌انگیز و پرطرفدار به المپیک ۲۰۲۴ بود. قرار است در المپیک پاریس در رشته «بریک‌دنس» در این رویداد بزرگ ورزشی برگزار شود. رقص بریک (به انگلیسی: Break dancing)، که در ایران به تکنو زدن هم معروف است، سبکی محبوب از رقص خیابانی است که به عنوان بخشی از فرهنگ هیپ‌هاپ در بین جوانان آمریکایی-آفریقایی‌تبار (سیاه‌پوستان آمریکا) شهر نیویورک به وجود آمد و گسترش یافت.
برترین‌هابرترین‌ها6 ساعت قبل
با این حال مگان راپینوئه، عضو تیم ملی زنان آمریکا می‌گوید اگر او و هم‌تیمی‌هایش قهرمان جام جهانی شوند، او در اعتراض به وضعیت موجود در آمریکا، از رفتن به محل اقامت رئیس جمهور این کشور خودداری می‌کند. مهاجم ۳۳ ساله تیم ملی زنان آمریکا که تیمش با غلبه بر اسپانیا حریف فرانسه میزبان در مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌ها شده است، در پاسخ به این سؤال که آیا اگر او و هم‌تیمی‌هایش قهرمان جام جهانی شوند به کاخ سفید خواهند رفت، گفت: من پایم را در آن کاخ سفید لعنتی نمی‌‌گذارم. راپینوئه در اقدامی مشابه به کاپرنیک، از ابتدای جام جهانی ۲۰۱۹ فرانسه، هنگام پخش سرود ملی آمریکا برخلاف هم‌تیمی‌هایش از خواندن این سرود خودداری و صرفا سکوت می‌کند. ترامپ پیش از این اعتراضات سیاسی ورزشکاران ملی‌پوش آمریکایی هنگام پخش سرود ملی این کشور را بی‌احترامی کامل به میراث آمریکا دانسته بود. همچنین پیش از این اعضای تیم بسکتبال گلدن استیت وریرز که دو سال متوالی قهرمان NBA شدند، بر خلاف سنت هر ساله حاضر به حضور در کاخ سفید نشدند.
برترین‌هابرترین‌ها6 ساعت قبل
خبرگزاری مهر: به نقل از یورونیوز، «رزماری دیکارلو» معاون سیاسی دبیرکل سازمان ملل متحد امروز چهارشنبه در نشست شورای امنیت با موضوع بررسی میزان پایبندی ایران به قطعنامه ۲۲۳۱، در سخنانی اعلام کرد: تصمیم آمریکا در عدم تمدید معافیت‌های نفتی ممکن است مانع از اجرای توافق اتمی با ایران موسوم به برجام شود. معاون سیاسی دبیرکل سازمان ملل بدون اشاره به اقدامات خصمانه واشنگتن علیه تهران و نیز نقض قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت با خروج یکجانبه از برجام، گفت: اقدام جدید ایران در کاهش تعهدات برجامی خود کمکی به حفظ توافق نخواهد کرد. وی در ادامه اضافه کرد: از ایران می‌خواهیم به نگرانی‌های بین المللی درباره برنامه هسته‌ای خود توجه داشته باشد. حوادث اخیر در خلیج فارس نشان دهنده آن است که ما در برهه حساسی قرار داریم. دبیرکل سازمان ملل در پی حوادث اخیر در خلیج فارس، همه طرف‌ها را به خویشتنداری دعوت می‌کند.
برترین‌هابرترین‌ها6 ساعت قبل
وزیر امور خارجه کشورمان گفت: اروپایی‌ها متاسفانه با توجه به اینکه به تعهداتشان عمل نکرده‌اند نمی‌توانند علیه ایران بیانیه بدهند، اگر اقدامی از طرف آنها صورت بگیرد، اشتباه بزرگی خواهد بود. وزیر خارجه کشورمان درباره بیانیه سه کشور اروپایی در خصوص ماندن ایران در برجام و اینکه اگر ایران گام دوم را بردارد عواقبی به دنبال خواهد داشت، گفت: آنچه ما اعلام کردیم در قالب حقوقمان و در چهار چوب برجام است، اروپایی‌ها متاسفانه با توجه به اینکه به تعهداتشان عمل نکرده‌اند نمی‌توانند علیه ایران بیانیه بدهند، اگر اقدامی از طرف آنها صورت بگیرد، اشتباه بزرگی خواهد بود. ما طبق برنامه خود پیش خواهیم رفت از قبل اعلام کردیم که اروپایی‌ها و سایر اعضای برجام می‌توانند با اجرای تعهداتشان اقدامات ما را برگشت پذیر کنند. ما دنبال جنگ نیستیم. ایران تعهداتش را در برجام اجرا کرده است و آمریکا آن را نقض کرده است.
برترین‌هابرترین‌ها6 ساعت قبل
خبرگزاری فارس: مسابقه تکمیلی بین سارا خادم الشریعه و مبینا علی نسب برای معرفی قهرمان رقابت‌های غرب آسیا برگزار شد و خادم الشریعه با پیروزی در هر دو دیدار، علاوه بر کسب عنوان قهرمانی، سهمیه حضور در جام جهانی را کسب کرد. با توجه به آنکه در پایان ۹ دور رقابت بخش بانوان مسابقات غرب آسیا، نتایج و امتیاز شکنی سارا خادم الشریعه و مبینا علی نسب برابر گردید، تصمیم گرفته شد یک مسابقه دو جانبه تکمیلی در سه مرحله برگزار شود تا تکلیف قهرمان مسابقات روشن شود. با این قهرمانی خادم الشریعه به عنوان پنجیمن شطرنج باز ایران سهمیه حضور در جام جهانی را کسب کرد. لازم به یادآوری است که عصر امروز در بخش مردان مسابقات قهرمانی غرب آسیا، احسان قائم مقامی به مقام قهرمانی رسیده بود. بدین ترتیب پرهام مقصودلو، محمدامین طباطبایى، علیرضا فیروزجا، احسان قائم مقامی و سارا خادم الشریعه نفرات ایران در جام جهانی شطرنج خواهند بود.
برترین‌هابرترین‌ها6 ساعت قبل
ایسنا: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان از تصادف مرگبار خودرو سواری پژو ۲۰۶ با کامیون کشنده ماک خبر داد. وی با اشاره به اینکه این تصادف در کمربندی مریانج اتفاق افتاده است، عنوان کرد: متأسفانه راننده که نوجوان ۱۵ ساله فاقد گواهینامه بوده است، همراه با سرنشین خود که یک نوجوان ۱۷ ساله بود، به علت شدت آسیب جان خود را از دست دادند. فکری تصریح کرد: متأسفانه نظارت و کنترل خانواده‌ها بر روی نوجوانان به ویژه پسران به شدت کم بوده وهیچ کنترلی بر روی اقدامات فرزندان خود از جمله رانندگی بدون گواهینامه ندارند. رئیس پلیس راه استان همدان با اشاره به اینکه صحنه تصادف کاملا بیانگر عدم توانایی راننده در کنترل خودرو بوده است، یادآور شد: شدت برخورد خودرو با کامیون پارک شده به قدری بوده است که هر دو سرنشین در همان لحظه اول جان خود را از دست می‌دهند. وی در پایان از خانواده‌ها درخواست کرد: به هیچ عنوان به فرزندان خود که توانایی رانندگی را
برترین‌هابرترین‌ها6 ساعت قبل
دبیر علمی نشست نگاهی به تعیین کننده‌ها و مشکلات میل جنسی با بیان اینکه این مساله باید از دیدگاه‌های مختلف زیستی، روانشناختی و اجتماعی بررسی شود، گفت: اگر برای تعیین فاکتورهای تاثیرگذار در میل جنسی خانم‌ها یک ترازو را متصور شویم، تاثیر و وزن فاکتورهای زیست شناختی و پزشکی نسبت به فاکتورهای ارتباطی و روانشناختی در میل جنسی خانم‌ها بسیار کمتر است. در حالی که نظریه پردازان جدید معتقدند میل جنسی به عنوان یک پتانسیل از «بیولوژی انسانی» سرچشمه می‌گیرد و بعد از آن بطور وسیعی توسط فرهنگ و تجربیات شخص و با توجه به تفاوت هنجارها و مفهوم رضایت جنسی در جوامع مختلف شکل می‌گیرد. علائم اختصاصی‌تر کمبود تستوسترون شامل اختلال در کارکرد جنسی و حتی مشکلاتی در قدرت باروری فرد است. وی با اشاره به نقش فاکتورهای مختلف در میل جنسی خانم‌ها، اظهار کرد: اگر برای تعیین فاکتورهای تأثیرگذار در میل جنسی خانم‌ها یک ترازو را متصور شویم، تأثیر و وزن فاکتورهای زیست شناختی و پزشکی نسبت به فاکتورهای ارتباطی و روانشناختی در میل جنسی خانم‌ها بسیار کمتر است. به جز در شرایطی که مشخصا مشکلات هورمونی یا بیماری‌های خاص روانپزشکی وجود دارد، رژیم‌های دارویی برای درمان میل جنسی کماکان خیلی محدود است.
برترین‌هابرترین‌ها6 ساعت قبل
خبرآنلاین: یک کلانتر در ایالت جورجیا تصویری از نوزاد دختری که در یک کیسه زباله پیدا شده بود منتشر کرد. او امیدوار است با انتشار این تصاویر بتواند مشخصات این نوزاد و سرپرستش را پیدا کند. این نوزدا که ۶ ژوئن در ایالت جورجیا با صدای گریه‌اش پیدا شد، ایندیا نام گرفت. براساس گزارش پلیس، دختر نوجوانی که با خانواده‌اش در نزدیکی محل پیدا شدن این نوزاد زندگی می‌کرد، متوجه صدای گریه‌ی ایندیا شد و پدر و مادرش را خبر کرد. آن‌ها وقتی مطمئن شدند که این صدا صرفا صدای یک حیوان نیست، به پلیس خبر دادند.
برترین‌هابرترین‌ها6 ساعت قبل
عصر ایران: فریزر می‌تواند وسیله‌ای خوب برای نگهداری از مواد خوراکی و کاهش زباله‌های غذایی در زندگی شما باشد. در ادامه با برخی خوراکی‌ها که نباید در فریزر نگهداری شوند، بیشتر آشنا می‌شویم. زمانی که سیب زمینی خام منجمد یخ‌زدایی می‌شود، بافتی خمیری و لزج به خود می‌گیرد که مصرف آن به هیچ عنوان خوشایند نخواهد بود. زمانی که خیار منجمد یخ‌زدایی می‌شود، بافتی نرم و شل پیدا می‌کند. گوجه فرنگیزمانی که یک گوجه فرنگی منجمد یخزدایی می‌شود به جای بافت سفت گوجه فرنگی تازه با محصولی آبدار و چسبنده مواجه می‌شوید.
برترین‌هابرترین‌ها7 ساعت قبل
انتشار خبرهایی مبنی بر توقف و انبار هزاران خودرو در پارکینگ‌های شرکت‌های ایران‌خودرو و سایپا به بهانه کمبود قطعات، در حالی که تنها با کمبود لوازمی چون دستمال کاغذی، آینه و مواردی از این دست روبه‌رو هستند، سوژه کارتون شد.
برترین‌هابرترین‌ها7 ساعت قبل
وزارت نفت اعلام کرد: با اقدام به‌موقع این وزارتخانه و دستگاه‌های مسئول، وجوه ارزی راکد در یکی از صرافی‌ها به حساب شرکت پتروپارس واریز و خسارتی به بیت‌المال وارد نشد. ایرنا: وزارت نفت اعلام کرد: با اقدام به‌موقع این وزارتخانه و دستگاه‌های مسئول، وجوه ارزی راکد در یکی از صرافی‌ها به حساب شرکت پتروپارس واریز و خسارتی به بیت‌المال وارد نشد. وزارت نفت روز چهارشنبه گزارش داد: حدود یک هفته پیش در پی بررسی صورت‌های مالی یکی از شرکت‌های زیر مجموعه پتروپارس (به نام پتروپارس ایران) مشخص شد مبالغی ارز به صورت راکد در حساب یکی از صرافی‌های طرف حساب باقی مانده است که به‌منظور جلوگیری از سوء‌استفاده‌های احتمالی، مدیر مالی آن شرکت که در محل کار خود حاضر بود به همراه صراف مرتبط از سوی مراجع ذیصلاح امنیتی و قضایی تحت تحقیق و بررسی‌های قانونی قرار گرفتند. شایان ذکر است، در فاصله کمتر از یک هفته تمام وجوه، بدون کم و کاست به حساب پتروپارس منتقل شد.

برترین‌ها

برترین‌ها مجله‌ی سبک زندگی است که در دسته‌های آشپزی، سبک زندگی، مدل لباس، سلامت، دکوراسیون، فرهنگ و هنر، هنرمندان و چهره‌ها و فال‌های روزانه مطالب زیادی را منتشر می‌کند که می‌توانید جذاب‌ترین آن‌ها را در صفحه‌ی این وبسایت در خبری ببینید.