آخرین اخبار سرگرمی از سایت برترین‌ها

تازه‌ترین اخبار خبرگزاری «برترین‌ها»

برترین‌هابرترین‌ها21 ساعت قبل
خبرگزاری ایسنا: رییس علوم پزشکی ساوه گفت: ظرف دو روز ۷ بیمار مشکوک به کرونا که نتیجه آزمایش آنها مثبت نبوده از قرنطینه خارج شده‌اند. دکتر عباس نیک روش با اشاره به انجام و ارتقاء اقدامات بهداشتی و پیشگیرانه در ساوه و زرندیه همزمان با شیوع بیماری در قم اظهار کرد: توصیه‌های وزارتخانه و دستورات دولت و وزارتخانه در این منطقه اجرایی شده و وجود آزمایشگاه تشخیص این آلودگی ویروسی در استان به میزان زیادی به تشخیص بیماری‌های ویروسی کمک کرده و نقطه قوتی برای استان است. وی اظهار کرد: در حال حاضر در ساوه در دو بیمارستان شهید چمران و مدرس ۲۳ فرد بیمار مشکوک به کرونا داریم که از این تعداد دو مورد مثبت هستند و بقیه یا نمونه گیری شده و نمونه‌ها برای تشخیص ارسال شده‌اند یا در نوبت معاینات بالینی برای نمونه گیری و ارسال به آزمایشگاه هستند. وی با بیان اینکه ظرف دو روز ۷ بیمار که نتیجه آزمایش آنها مثبت نبوده از قرنطینه خارج شده‌اند، اظهار کرد: با توجه به مجاورتی که با استان قم داریم خوشبختانه آمادگی خوبی برای پیشگیری در شهرستان‌های ساوه و زرندیه وجود دارد ولی با توجه به دوره کمون بیماری ممکن است تا ۷ یا ۸ روز دیگر شاهد پیک این بیماری باشیم در نتیجه مردم ضمن رعایت بهداشت فردی و بهداشت دست باید به نوعی یک قرنطینه اختیاری اتخاذ کرده و با دوری از تجمعات و فضاهای عمومی امکان شیوع بیماری را پایین بیاورند.
برترین‌هابرترین‌ها21 ساعت قبل
رئیس اتحادیه هتل و رستوران‌داران زنجان گفت: همه مجالس عروسی و جشن تولد در تالارهای زنجان لغو شده است. خبرگزاری ایسنا: رئیس اتحادیه هتل و رستوران‌داران زنجان گفت: همه مجالس عروسی و جشن تولد در تالارهای زنجان لغو شده است. محمد بازرگان اظهار کرد: یکی از راه‌های انتقال ویروس کرونا مصرف قلیان است که موجب می‌شود، سرعت انتقال آن بیشتر شود؛ از همین‌رو از سوی مرکز بهداشت، عرضه قلیان در قهوه‌خانه‌ها، سفره‌خانه‌های سنتی و سایر مراکز ممنوع شده است. این مسئول ادامه داد: عرضه قلیان تا اطلاع ثانوی ممنوع شده و در صورتی که قهوه‌خانه‌ای نسبت به عرضه قلیان اقدام کند، اماکن و سایر مراکز بهداشتی و نظارتی با آن‌ها برخورد خواهند کرد. وی با اشاره به فعالیت تالارهای عروسی و لغو کردن این مراسمات، اظهار کرد: در راستای پیشگیری از شیوع کروناویروس، همه مجالس عروسی و جشن تولد در تالارهای زنجان لغو شده است؛ همچنین به رستوران‌ها نیز اعلام شده که از تجمعات و برگزاری مهمانی‌ها در آن اماکن خودداری شود.
برترین‌هابرترین‌ها21 ساعت قبل
انجمن حمایت از حقوق کودکان و چند ان‌جی‌اوی دیگر به وزیر بهداشت در خصوص رسیدگی فوری به وضعیت بهداشتی کودکان در معرض آسیب برای پیشگیری از ویروس کرونا نامه‌ای ارسال کردند. خبرآنلاین: انجمن حمایت از حقوق کودکان و چند ان‌جی‌اوی دیگر به وزیر بهداشت در خصوص رسیدگی فوری به وضعیت بهداشتی کودکان در معرض آسیب برای پیشگیری از ویروس کرونا نامه‌ای ارسال کردند. بدر متن نامه انحمن حمایت از حقوق کودکان آمده است: «با توجه به شرایط خاص به وجود آمده در کشور پیرو شیوع ویروس کووید-۱۹ جمعی از سازمان‌های مردم‌نهاد فعال در منطقه ۱۲ تهران که با هدف حمایت از کودکان و افراد در معرض آسیب در این منطقه فعالیت می‌کنند، لازم دانستند تا شرایط ویژه ساکنین این منطقه را در راستای پیشگیری از آسیب‌های احتمالی این بیماری به استحضار برسانند. با عنایت به تراکم جمعیتی بالا در این منطقه، شرایط اقتصادی نامناسب خانواده‌ها و کمبود و گرانی امکانات بهداشتی، دسترسی محدود به منابع اطلاعاتی موثق، مشکلات تغذیه‌ای و ضعف جسمانی، آمار بالای اشتغال کودکان (زباله‌گردی، دست‌فروشی، کار در کارگاه‌های زیرزمینی) و دیگر عواملی که شرایط را برای شیوع این ویروس در این منطقه و گسترش آن در سطح وسیع‌تر شهر فراهم می‌کند، ضروری است اقدامات تخصصی و فوری در خصوص موارد زیر انجام گیرد:۱. اقدامات آموزشی و اطلاع‌رسانی گسترده در سطح منطقه (از جمله تهیه و توزیع بروشورهای آموزشی جهت آشنایی افراد با علائم این بیماری و راه‌های ساده پیشگیری از ابتلا به آن و هم‌چنین تهیه و نصب پوسترهای آموزشی در معابر پر تردد منطقه) ۲. توزیع رایگان وسایل بهداشتی از قبیل موادضدعفونی کننده، ماسک و انواع شوینده‌ها (از جمله اجرای طرح خانه به خانه توزیع اقلام بهداشتی با استفاده از ظرفیت سمن‌های فعال در منطقه، برپایی پایگاه‌های موقت محلی توزیع اقلام بهداشتی) ۳. ضدعفونی کردن مکرر مراکز پرتردد محله و مراکز خدمات‌دهی۴. معرفی مراکز درمانی رایگان برای شهروندان ایرانی و اتباع مقیم و همچنین اطلاع‌رسانی در این خصوص به صورت گستردهامید است با همکاری در این مسیر بتوانیم در کنترل همه گیری این ویروس موثر واقع شویماز طرف انجمن حمایت از حقوق کودکان (خانه‌ کودک شوش و خانه کودک ناصرخسرو)، خانه خورشید، انجمن حمایت از کودکان کار، موسسه آوای مهر تاک، آوای ماندگار دروازه غار و خانه کودک بهنام»
برترین‌هابرترین‌ها21 ساعت قبل
با تصمیم مدیران دانشگاه قم، این دانشگاه به منظور محافظت بهداشتی در مقابل همه گیر شدن ویروس کرونا تا پایان سال تعطیل شد. خبرگزاری ایسنا: با تصمیم مدیران دانشگاه قم، این دانشگاه به منظور محافظت بهداشتی در مقابل همه گیر شدن ویروس کرونا تا پایان سال تعطیل شد. با فراگیر شدن ویروس کرونا در قم و ابتلای برخی از همشهریان به این بیماری مسئولان استان قم در بخش‌های علمی، فرهنگی و اجتماعی و …. برنامه‌های مختلفی را برای جلوگیری از همه گیر شدن این ویروس در نظر گرفته‌اند. در همین راستا بنابر اعلام معاونت آموزشی دانشگاه کلاس‌های آموزشی دانشگاه قم تا پایان سال ۹۸ تعطیل است و از آغاز هفته آینده برخی درس‌های نظری به صورت الکترونیکی و غیر حضوری ارائه خواهد شد. بر اساس اعلام روابط عمومی دانشگاه قم، مرکز آموزش‌های الکترونیکی دانشگاه در حال آماده سازی این محتواهای درسی است و هر مقدار که اساتید محترم و دانشجویان عزیز در اجرای این برنامه همکاری نمایند از حجم کلاس‌های جبرانی بعد از تعطیلات کاسته می‌شود.
برترین‌هابرترین‌ها21 ساعت قبل
رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با بیان این‌که جواب آزمایش سه مورد از ۴۵ مورد آزمایش شده در تبریز، مشکوک است، افزود: نتایج آزمایش را به تهران ارسال کرده‌ایم و امیدواریم تا ۴۸ ساعت آینده بررسی کرده و نظر قطعی را اعلام کنند. خبرگزاری ایسنا: رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز با بیان این‌که جواب آزمایش سه مورد از ۴۵ مورد آزمایش شده در تبریز، مشکوک است، افزود: نتایج آزمایش را به تهران ارسال کرده‌ایم و امیدواریم تا ۴۸ ساعت آینده بررسی کرده و نظر قطعی را اعلام کنند. محمدحسین صومی، با بیان این‌که طی ۲۴ ساعت اخیر تعداد مراجعات در مورد ویروس کرونا به مراکز بهداشتی افزایش پیدا نکرده است، اظهار کرد: روز سه شنبه ۴۵ مراجعه کننده داشتیم و روز چهارشنبه ۳۲ نفر به مراکز بهداشتی مراجعه کرده‌اند. وی افزود: جواب آزمایش ۴۲ نفر از ۴۵ نفری که روز سه شنبه در بیمارستان‌ها بستری بودند، منفی قطعی است اما جواب آزمایش سه نفر مشکوک بود که این افراد تحت نظر هستند. نتایج را به تهران ارسال کرده‌ایم و منتظر بررسی‌های تهران هستیم تا نظر قطعی را اعلام کنیم.
برترین‌هابرترین‌ها21 ساعت قبل
برترین‌ها: تعداد آزمایشگاه‌های تشخیص کرونا در کشور تا هفته آینده به ۲۲ آزمایشگاه خواهد رسید. دکتر کیانوش جهانپور - رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت در حساب توییتری خود نوشت: «تعداد آزمایشگاه‌های مورد تایید برای تشخیص کرونا از دو آزمایشگاه به هفت و تا پایان هفته ۱۵ و ظرف هفته آتی به ۲۲ آزمایشگاه خواهد رسید، این ظرفیت آزمایشگاهی در مقایسه با کشورهای همتراز، کم نظیر و حتی در پیک نمودار شیوع بیماری #کووید۱۹ پاسخگوی نیاز خواهد بود.»
برترین‌هابرترین‌ها21 ساعت قبل
متخصص بیماری‌های عفونی کرونا را کشنده‌تر از آنفلوآنزا ندانست و گفت: افرادی که علائم آنفلوآنزا را دارند به پزشکان مطب‌ها مراجعه و از خوددرمانی پرهیز کنند. خبرگزاری ایسنا: متخصص بیماری‌های عفونی کرونا را کشنده‌تر از آنفلوآنزا ندانست و گفت: افرادی که علائم آنفلوآنزا را دارند به پزشکان مطب‌ها مراجعه و از خوددرمانی پرهیز کنند. دکتر آیدین پورکاظمی با اشاره به شایعات ساخته شده درباره کرونا، اظهار کرد: ماسک عامل اصلی و موثر برای پیشگیری از کرونا نیست، زیرا ذرات ویروس کرونا حداکثر تا فاصله دو متری منتقل می‌شوند. مدیر گروه علمی دانشگاه علوم پزشکی گیلان ۸۰ درصد مبتلایان به ویروس کرونا را بدون علائم و یا بیمار سرماخورده دانست و عنوان کرد: قوی‌ترین ویروس‌ها هم با رعایت مسائل بهداشتی مهار خواهد شد. همچنین توصیه‌های طب سنتی درباره استفاده از دارچین و زنجبیل نیز برای مقابله با کرونا ضرری ندارد.
برترین‌هابرترین‌ها21 ساعت قبل
خبرگزاری ایسنا: مدیرشبکه بهداشت و درمان ماکو گفت: ۲۵ ترکیه‌ای مشکوک به کرونا در بازرگان قرنطینه موقت شدند. دکتر رحیم صمدی از عدم پذیرش کشور ترکیه از ۲۵مسافر اهل ترکیه که به گمرک بازرگان مراجعه کردند، خبر داد و تصریح کرد: این مسافران از قم عازم ترکیه هستند و عدم پذیرش مرز ترکیه، باعث تجمع در مرز بازرگان شده است. رئیس شبکه بهداشت و درمان ماکو ادامه داد: شبکه بهداشت و درمان ماکو بلافاصله جهت کنترل و پیشگیری از ویروس کرونا در منطقه تیمی متشکل از معاون فرماندار و مدیر کل گمرک بازرگان، مدیر شبکه بهداشت و درمان، نهادهای امنیتی، شورای شهر بازرگان و مسئول پایانه مرزی بازرگان تشکیل جلسه اضطراری داد و براساس تصمیم گیری‌های جلسه فوق، این مسافرین که به تعداد ۲۵ نفر بودند در یکی از هتلهای بازرگان در شهرستان ماکو و زیر نظر مسئولین امنیتی و بهداشتی اسکان داده شدند. وی با تاکید برای اینکه گمرک بازرگان به عنوان بزرگترین مرز ۲۴ ساعته زمینی کشور جزو نقاط پر خطر برای ورود افراد آلوده به کشور میتوانست باشد، اظهار کرد: در سایه افزایش تعداد نیروهای غربال کننده، میزان مراقبت‌ها در مرز ایران در سطح بالایی قرار دارد. دکتر صمدی از آمادگی شبکه بهداشت و درمان ماکو برای صدور کارت سلامت جهت تردد مردم از مرز خبر داد و گفت: دلیلی وجود ندارد کشور ترکیه از تردد افراد سالم جلوگیری کند.
برترین‌هابرترین‌ها21 ساعت قبل
همزمان با شیوع ویروس کرونا در قم و دیگر نقاط کشور جمعی از طلاب حوزه علمیه برای کمک به پرستاران و یاری بیماران وارد بیمارستان‌های اختصاص یافته به این بیماری شدند.
برترین‌هابرترین‌ها21 ساعت قبل
برترین‌هابرترین‌ها21 ساعت قبل
رئیس اتحادیه چلوکباب و چلوخورش گفت: شیوع کرونا باعث شده که در همین چند روز فروش اعضای صنف ما به کمتر از یک چهارم برسد به طوریکه اگر وضعیت به همین منوال ادامه داشته باشد ما حقوق اسفند ماه پرسنل را نمی‌توانیم پرداخت کنیم. خبرگزاری ایلنا: رئیس اتحادیه چلوکباب و چلوخورش گفت: شیوع کرونا باعث شده که در همین چند روز فروش اعضای صنف ما به کمتر از یک چهارم برسد به طوریکه اگر وضعیت به همین منوال ادامه داشته باشد ما حقوق اسفند ماه پرسنل را نمی‌توانیم پرداخت کنیم. محمد رضا باباخانی گفت: مطابق توصیه‌های پزشکی برای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا باید حتی الامکان از حضور در مکان‌های شلوغ اجتناب کرد که رستوران‌ها نیز از جمله این اماکن محسوب می‌شوند. وی افزود: این اتفاقات باعث شده که در همین چند روز فروش اعضای صنف ما به کمتر از یک چهارم برسد به طوریکه اگر وضعیت به همین منوال ادامه داشته باشد ما حقوق اسفند ماه پرسنل را نمی‌توانیم پرداخت کنیم. حالا با این وضعیت و خلوت شدن بازار و قرنطینه خود خواسته مردم، دیگر بازاری وجود ندارد و مردم الان حاضر هستند شب گرسنه بخوابند ولی غذا از بیرون نگیرند.
برترین‌هابرترین‌ها21 ساعت قبل
خبرگزاری ایرنا: رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۱۳ فقره قتل در سطح این استان اتفاق افتاده که این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵۰ درصد کاهش یافته است. سرهنگ کارآگاه جعفر رحمتی، با تاکید براینکه کلیه عاملین این قتل‌های رخ داده در سطح زنجان از سوی پلیس آگاهی این استان شناسایی، دستگیر و به مراجع قضایی استان تحویل شده‌اند، اظهار داشت: کنترل خشم و مراجعه به قانون هنگام اختلافات، می‌تواند در کاهش میزان قتل‌ها بسیار موثر واقع شود. وی افزود: زنجان به لحاظ تعداد وقوع قتل در رتبه پایین است و اگر افراد آستانه تحمل خود را بیشتر کنند به حتم میزان نزاع و درگیری منجر به قتل نیز روند کاهشی به خود خواهد گرفت. رحمتی تصریح کرد: متاسفانه برخی افراد هنگام رو در رو شدن با یکدیگر و وجود کوچکترین مشکلی، بی اختیار از کوره درفته، خشمشان فزونی یافته و رفتارشان از کنترل خارج شده و با توجه به دسترس بودن آلات قتاله مرتکب قتل می‌شوند و وقتی به خود می‌آیند که کار از کار گذشته است و پشیمانی فایده‌ای نخواهد داشت. وی با بیان اینکه اغلب جرمها به خاطر مصرف مواد مخدر اتفاق می‌افتد، افزود: در واقع مواد افیونی سنتی و صنعتی، سبب‌ ساز بروز اقدامات مجرمانه است و فرد می‌تواند با مصرف آنها دست به هر کاری زده و حتی مرتکب جنایت شود.
برترین‌هابرترین‌ها21 ساعت قبل
مقامات شهر کیانجیانگ در استان هوبئی برای تشویق مبتلایان به اعلام وضعیت خود و خودداری از پنهان کردن این بیماری اعلام کردند که به هرکدام از ساکنان این شهر که مشاهدۀ علائم کرونا در بدن خود را گزارش کنند و پس از انجام آزمایش‌های پزشکی ابتلای آنها به کرونا تایید شود، مبلغ ۱۰ هزار یوان (۱۴۲۵٫۹۶ دلار) جایزه خواهند داد. عصر ایران: مقامات شهر کیانجیانگ در استان هوبئی برای تشویق مبتلایان به اعلام وضعیت خود و خودداری از پنهان کردن این بیماری اعلام کردند که به هرکدام از ساکنان این شهر که مشاهدۀ علائم کرونا در بدن خود را گزارش کنند و پس از انجام آزمایش‌های پزشکی ابتلای آنها به کرونا تایید شود، مبلغ ۱۰ هزار یوان (۱۴۲۵٫۹۶ دلار) جایزه خواهند داد. در این شهر تا کنون ۱۹۷ مورد ابتلای به کرونا گزارش داده شده است و مقامات شهر در تلاشند تا مطمئن شوند که همه افراد آلوده شناسایی شده‌اند و تحت درمان هستند. پیش از این نیز برخی دیگر از شهرهای چین، ابتکاری مشابه را به اجرا گذاشته بودند.
برترین‌هابرترین‌ها21 ساعت قبل
روزنامه بریتانیایی سان به تازگی تصاویری ماهواره‌ای منتشر کرده است که نشان می‌دهد از دو شهر قرنطینه شده ووهان و چونگ‌کینگ چین مقادیر قابل ملاحظه‌ای از دی‌اکسید سولفور به هوا وارد شده است.
برترین‌هابرترین‌ها21 ساعت قبل
مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: از بعدازظهر شنبه (۱۰ اسفندماه) با ورود سامانه بارشی از سمت شمال غرب به کشور، بارش باران و برف در این منطقه شروع خواهد شد. خبرگزاری ایسنا: مدیر کل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: از بعدازظهر شنبه (۱۰ اسفندماه) با ورود سامانه بارشی از سمت شمال غرب به کشور، بارش باران و برف در این منطقه شروع خواهد شد. صادق ضیاییان افزود: براساس تحلیل آخرین نقشه‌های هواشناسی امروز (۸ اسفندماه) در برخی نقاط استان‌های خراسان رضوی و خراسان جنوبی بارش برف و باران و وزش باد شدید تداوم دارد و به‌تدریج سامانه بارشی از کشور خارج می‌شود. در سایر مناطق کشور تا روز شنبه (۱۰ اسفندماه) افزایش نسبی دما را خواهیم داشت که در استان‌های گیلان و اردبیل با وزش باد نسبتا شدید جنوبی همراه خواهد داد. در روز دوشنبه کاهش دما در نوار شمالی کشور پیش‌بینی می‌شود.
برترین‌هابرترین‌ها21 ساعت قبل
کرونا آمده اما معلوم نیست به این زودی‌ها برود! خبرگزاری ایلنا: کرونا آمده اما معلوم نیست به این زودی‌ها برود! فضا ملتهب است؛ زن‌ها همگی با ماسک‌هایی بر صورت و اغلب، دستکش‌های یکبار مصرف بر دست، روی صندلی‌ها به انتظار رسیدن به ایستگاه مقصد، لحظه‌شماری می‌کنند. تازه روزی که خدای نکرده مریض شوم، اول مصیبت است؛ کل خانواده آن روز از هم می‌پاشد! کرونا آمده اما معلوم نیست به این زودی‌ها برود!
برترین‌هابرترین‌ها21 ساعت قبل
برترین‌ها: بنا بر اعلام برخی منابع خبری کنسرت برخی خوانندگان لس‌آنجلسی در جشن زمستانی پادشاهی عربستان سعودی برگزار خواهد شد. عربستان سعودی در چند سال گذشته سخت کوشیده است تا تحولی بزرگ در صنعت گردشگری خود ایجاد کند. برای اولین بار ویزاهای گردشگری صادر می‌شود و برای بسیاری از اتباع خارجی روادید در فرودگاه اعطا صادر می‌شود. جشن «طنطوره» در شهر کهن العلا در شمال غربی عربستان برگزار می‌شود و نام خود را از یک ساعت خورشیدی می‌گیرد که مردم محل سال‌هاست از آن برای تعیین تغییر فصل استفاده می‌کنند. قرار است هفته آینده برخی خوانندگان لس‌آنجلسی از جمله لیلا فروهر، ابی، اندی، شهرام شب‌پره، شادمهر عقیلی و ساسی مانکن، در جشن زمستانی پادشاهی سعودی، در این کشور برنامه اجرا کنند.
برترین‌هابرترین‌ها21 ساعت قبل
داوود فنایی مربی دروازه بان‌های تیم پرسپولیس در این خصوص گفت: از هر لحاظ که بگویید، آماده تقابل با سپاهان بودیم و شک ندارم که بازی را با برد پشت سر می‌گذاشتیم اما هنوز در شوک اتفاقات آن روز هستیم. واقعا عجیب بود؛ بازیکنان ما، عوامل اجرایی بازی، داوران، ناظر بازی، عکاسان، خبرنگاران و گزارشگران داخل زمین حضور داشتند اما تیم سپاهان هنوز حتی وارد ورزشگاه هم نشده بود! فنایی افزود: ما حدود ۷۰، ۸۰ دقیقه در استادیوم ماندیم تا شاید شرایط برگزاری بازی مهیا شود. ما هیچ بازیکنی از این تیم را در راهرو ندیدیم که مشغول گرم کردن بدنش باشد. تا به حال هم، این طور بوده و چیزی غیر از این نیست.»
برترین‌هابرترین‌ها21 ساعت قبل
ایسنا: به نقل از اسکای اسپورت، منچسترسیتی در دیدار رفت برابر رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو توانست با نتیجه دو بر یک به پیروزی دست پیدا کند. در ۱۵ دقیقه نخست بد بازی کردیم اما این یک قانون است که باید برابر توفان ایستادگی کرد. در نیمه دوم خوب شروع کردیم اما رئال گل زد. دی بروین ادامه داد: رئال مادرید در بدترین زمان ممکن به ما گل زد. سه هفته بعد باید این بار در خانه از رئال پذیرایی کنیم و باید کاملا آماده این بازی شد.
برترین‌هابرترین‌ها21 ساعت قبل
آرسن ونگر مربی اسطوره‌ای آرسنال با ستایش از تاثیر رحیم استرلینگ ستاره منچسترسیتی در پیروزی دیشب این تیم مقابل رئال مادرید، ورود او به میدان را مهم‌ترین عامل پیروزی سیتیزن‌ها دانست. آرسن ونگر سرمربی افسانه‌ای آرسنال با ستایش از نمایش سیتی در مقابل رئال می‌گوید ورود استرلینگ به میدان مهم‌ترین نقش را در پیروزی این تیم انگلیسی داشته است. سیتی با دریافت این گل ضربه روحی دریافت کرده بود و تا مدتی به نظر می‌رسید رئال گل دوم را خواهد زد و سیتی موفق به گلزنی نخواهد شد". از این به بعد ژسوس در وسط بازی کرد و استرلینگ در سمت چپ قرار گرفت و به این ترتیب شکل بازی سیتی به کلی تغییر کرد. رویهم‌رفته از وقتی سیتی گل تساوی را زد دیگر هیچ خبری از رئال در بازی نبود".
برترین‌هابرترین‌ها21 ساعت قبل
زیدان در نشست خبری بعد از بازی گفت: ۷۵ دقیقه بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و نداشتن تمرکز در ۱۰ دقیقه باعث شکست ما شد. زیدان در ادامه صحبت‌های خود گفت: تلاش زیادی برای سیتی داشتیم. تنها نداشتن ۱۰ دقیقه تمرکز باعث شد تا تاوان آن را بدهیم. بعد از گلی که زدیم بهتر شدیم اما چند اشتباه و نداشتن تمرکز این نتیجه را رقم زد. زیدان درباره دلیل استفاده نکردن از تونی کروس گفت: او بازیکنی بسیار مهم برای ما است اما تصمیم من این بود که او نباشد.
برترین‌هابرترین‌ها21 ساعت قبل
با پیروزی ۲-۱ منچسترسیتی مقابل رئال مادرید، پپ گواردیولا از نظر تعداد پیروزی در مراحل حذفی چمپیونزلیگ موفق شد از نام‌های بزرگی مثل مورینیو، فرگوسن و آنچلوتی پیشی بگیرد. ورزش سه: پیروزی ۲-۱ منچسترسیتی بر رئال مادرید که دیشب در بازی رفت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا و در خانه رئال، برنابئو بدست آمد باعث شد پپ گواردیولا سرمربی سیتی رکورددار تعداد پیروزی در مراحل حذفی چمپیونزلیگ شود و از مربیان بزرگ این رقابتها مثل الکس فرگوسن، ژوزه مورینیو و کارلو آنچلوتی پیشی بگیرد. شاگردان گواردیولا که دیشب ابتدا از رئال عقب افتاده بودند در نهایت موفق شدند بازی را با پیروزی ۲-۱ به پایان برسانند. گواردیولا که علاوه بر منچسترسیتی، به عنوان سرمربی بارسلونا و رئال مادرید هم پیروزی‌های زیادی در این رقابتها بدست آورده و با بارسا دو بار قهرمان چمپیونزلیگ شده به لطف این پیروزی رکورددار تعداد برد در مراحل حذفی لیگ قهرمانان شد. پیروزی مقابل رئال بیست و هشتمین پیروزی پپ در مراحل حذفی چمپیونزلیگ بود و باعث شد او با پیشی گرفتن از الکس فرگوسن، مورینیو و آنچلوتی که همگی ۲۷ پیروزی در این مراحل بدست آورده‌اند رکورددار شود.
برترین‌هابرترین‌ها21 ساعت قبل
دیروز با انصاریان درخصوص اتفاقات بازی سپاهان- پرسپولیس و همچنین حضورش در برنامه دورهمی گفت‌وگویی انجام دادیم که در ادامه می‌خوانید. حضورت در برنامه دورهمی حسابی سر و صدا کرد و مردم استقبال خوبی داشتند. در جریان اتفاقات بازی پرسپولیس و سپاهان قرار گرفتی؟ بله، می‌دانم چه اتفاقی افتاده است. من نمی‌دانم کمیته انضباطی چه رأیی صادر می‌کند، ولی فکر می‌کنم بازی ۳ بر صفر به نفع پرسپولیس شود. ولی در مجموع رفتار سپاهانی‌ها دور از انتظار بود.
برترین‌هابرترین‌ها21 ساعت قبل
خبرگزاری تسنیم: به نقل از روزنامه الریاضیه عربستان، لغو دیدار تیم‌های پرسپولیس ایران و التعاون عربستان به دلیل شیوع ویروس کرونا و لغو پروازها از این کشور به امارات با تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا صورت گرفت. اکنون باشگاه النصر نیز انتظار دارد این نهاد بازی با سپاهان را نیز لغو و به زمان دیگری موکول کند. بر اساس این گزارش؛ فدراسیون فوتبال عربستان با کنفدراسیون فوتبال آسیا برای لغو بازی النصر برابر سپاهان در حال رایزنی است. باشگاه النصر ۳ روز قبل با ارسال نامه‌ای به کنفدراسیون فوتبال آسیا خواستار تعویق بازی با سپاهان شده بود. بازی تیم‌های النصر و سپاهان طبق برنامه باید روز ۱۳ اسفند به میزبانی تاشکند، پایتخت ازبکستان برگزار شود.
برترین‌هابرترین‌ها21 ساعت قبل
برترین‌هابرترین‌ها21 ساعت قبل
ایسنا: به نقل از اسکای اسپورت، منچسترسیتی با هدایت گواردیولا دست به کار بزرگی زد. سیتی که در دیدار رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در برنابئو به مصاف رئال رفت با وجود آنکه با یک گل عقب افتاد اما در نهایت با نتیجه دو بر یک به پیروزی دست پیدا کرد. او ادامه داد: وقتی تیم برتر میدان بودیم دروازه ما باز شد و وقتی رئال تیم برتر بود ما دروازه آنها را باز کردیم. سرمربی منچستر سیتی در پایان گفت: گام نخست را محکم برداشتیم و باید در گام دوم هم مقتدرانه ظاهر شویم. سپس در لیگ برتر به میدان می‌رویم و بعد از آن آماده دیدار برگشت می‌شویم.

برترین‌ها

برترین‌ها مجله‌ی سبک زندگی است که در دسته‌های آشپزی، سبک زندگی، مدل لباس، سلامت، دکوراسیون، فرهنگ و هنر، هنرمندان و چهره‌ها و فال‌های روزانه مطالب زیادی را منتشر می‌کند که می‌توانید جذاب‌ترین آن‌ها را در صفحه‌ی این وبسایت در خبری ببینید.