تازه‌ترین اخبار خبرگزاری «برترین‌ها»

برترین‌هابرترین‌ها4 ساعت قبل
بانی فیلم: این موضوع در دستور کار شورای نظارت بر صدا و سیما قرار گرفته است و در نشست پیش روی این شورا بررسی خواهد شد. عضو شورای نظارت بر صدا و سیما از بررسی موضوع پخش مجدد برنامه ۹۰ از رسانه ملی در نشست آتی شورای نظارت بر صدا و سیما خبر داد. غلامرضا کاتب عضو شورای نظارت بر صدا و سیما در گفت‌وگو با خانه ملت درباره حذف برنامه ۹۰ از رسانه ملی و نامه جمعی بزرگ از روزنامه نگاران و اهالی رسانه به رییس سازمان صداوسیما که خواهان تجدید نظر در نحوه رفتار و برخورد با عادل فردوسی شده‌اند، گفت: این موضوع در دستور کار شورای نظارت بر صدا و سیما قرار گرفته است و در نشست پیش روی این شورا بررسی خواهد شد. نماینده مردم گرمسار در مجلس دهم شورای اسلامی در پاسخ به این سئوال که با توجه به انتخاب برنامه ۹۰ به عنوان برنامه منتخب شاخص از نگاه مردم در جشنواره جام جم، چقدر احتمال پخش مجدد این برنامه وجود دارد؛ افزود: موضوع پخش یا عدم پخش برنامه ۹۰ در نشست شورای نظارت بر صدا و سیما بررسی و اظهارها در این خصوص به پس از نشست موکول می‌شود. یادآور می‌شود؛ هفته گذشته جمعی بزرگ از روزنامه نگاران فعال ایرانی و اهالی رسانه در نامه‌ای به رییس سازمان صداوسیما خواهان تجدید نظر در نحوه رفتار و برخورد با عادل فردوسی پور شده‌اند و مسئولیت حذف این چهره سرشناس رسانه ملی را متوجه شخص وی دانستند.
برترین‌هابرترین‌ها4 ساعت قبل
رپورتاژ آگهیهمایش آموزشی توسعه‌ فردی و توسعه کسب و کار توسط گروه کوچینگ علی مسچی (حامین) و با سخنرانی آقای دکتر علیرضا آزمندیان، مهندس علیرضا مسچی و اساتید برجسته دیگر بین المللی در تاریخ ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ برگزار می‌گردد. همایش آموزشی توسعه‌فردی و توسعه کسب‌و‌کار توسط گروه کوچینگ علی مسچی (حامین) و با سخنرانی آقای دکتر علیرضا آزمندیان، مهندس علیرضا مسچی و اساتید برجسته دیگر بین المللی در تاریخ ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ برگزار می‌گردد. از آنجا که توسعه فردی و توسعه کسب و کار و حرفه کوچینگ در ایران بسیار حائز اهمیت و نوپا است، سمینار حاضر با هدف توسعه فردی و کسب و کار شما و شناساندن کوچینگ در کشور همچنین آموزش حرفه‌ای مخاطبین عزیز در حوزه‌های کوچینگ، توسعه فردی، خودشناسی، مدیریت و توسعه کسب و کار برگزار می‌شود. توسعه فردی و توسعه کسب و کار و آموزش مهارت‌های کوچینگ در چه زمینه‌هایی به من کمک می‌کنندکسب و کارمدیریت زمانتحصیلمدیریت زندگیفروش و بازاریابییادگیریتصمیم گیریارتباطاتتوانمندسازینظم ذهنییافتن نقاط قوتارتباطات شغلی بهترافزایش عملکردگواهی حضور در همایشاعطای گواهینامه حضور در همایش از شرکت تخصصی کوچینگ حامینمحل رویداد: تهران، خیابان ولیعصر، ابتدای اتوبان نیایش (هاشمی رفسنجانی) جنب پردیس ملت، در سالن مرکز همایش هتل قلب منتظرتان هستیم. زمان‌بندی: ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۹:۰۰ الی ۱۴:۰۰بلیت عادی: ۱۳۰٫۰۰۰بلیت زودهنگام: ۵۰٫۰۰۰بلیت مهمانان ویژه: ۵۰۰٫۰۰۰پارکینگ اختصاصی دارد.
برترین‌هابرترین‌ها4 ساعت قبل
در مورخه ۲۱ شهریور ماه ۱۳۹۴ موضوع واگذاری شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه مطرح و مورد بحث و بررسی قرار گرفت. با این واگذاری صاحبان جدید شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه، دو شرکت زئیوس و آریاک بودندکه با پیش پرداخت ۶۰ میلیارد ریال صاحب این شرکت عظیم شدند. از همان زمان واگذاری شرکت کشت و صنعت هفت تپه، اعتراضات به نحوه واگذاری آغاز شد. امید اسدبیگی که مدیرعامل شرکت آریاک بود به عنوان سهامدار اصلی شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه به مدیرعاملی این شرکت نیز منصوب شد و مهرداد رستمی چگنی نیز رئیس هیات مدیره این شرکت شد. به هر صورت، در اواخر سال گذشته و با ورود دولت به ماجرای شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه تا حدودی مشکلات این شرکت حل شد.
برترین‌هابرترین‌ها5 ساعت قبل
تابناک باتو: گروه کره‌ای «بی تی إس»، نخستین گروه کره‌ای است که آلبومش در فهرست بهترین آلبوم‌های بریتانیا قرار گرفته است. این ترانه، اولین تک آهنگ گروه کره جنوبی است که در فهرست پانزده ترانه برتر بریتانیا قرار گرفت و در رتبه سیزدهم قرار گرفت. گروه «بی تی إس» مختصر «بنگتان سونیوندان» نخستین گروه کره جنوبی است که در فهرست برترین آلبوم‌های ایالات متحده آمریکا قرار گرفت. سال گذشته ۸۰۰ هزار نفر معتدل با ۷ درصد از گردشگران این کشور برای دیدن اجرای این گروه به کره جنوبی مسافرت کردند. بی‌تی‌اس یا بنگتن بویز (پسران ضد گلوله) یک گروه موسیقی کره‌ای است که با هفت عضو: جین (کیم سوکجین)، شوگا (مین یونگی)، جی- هوپ (جانگ هوسوک)، آر ام (کیم نامجون)، جیمین (پارک جیمین)، وی (کیم تهیونگ) و کوکی (جئون جانگ کوک) به فعالیت می‌پردازد.
برترین‌هابرترین‌ها5 ساعت قبل
مراسم امضای پوستر و آلبوم «جام تهی» با حضور حسین علیزاده، فریدون شهبازیان و بهزاد جوانبخت برگزار خواهد شد. ایسنا: مراسم امضای پوستر و آلبوم «جام تهی» با حضور حسین علیزاده، فریدون شهبازیان و بهزاد جوانبخت برگزار خواهد شد. این رویداد که برای یاری رساندن به سیل زدگان هم‌وطن تدارک دیده شده روز پنجشنبه (پنجم اردیبهشت ماه) از ساعت ۵ تا ۷ عصر در کافه «کارفه» اجرا می‌شود. آلبوم «جام تهی» در سال ۱۳۸۳ با صدای محمدرضا شجریان و بر مبنای ملودی‌های قدیمی آهنگسازان ایرانی منتشر شد اما فریدون شهبازیان با تنظیم مجدد و نوآورانه‌اش بر این ملودی‌ها بار دیگر آنها را جاودانه و ماندگار کرد. کافه «کارفه» واقع در ضلع شرقی پارک هنرمندان، انتهای بن بست بیژن در این روز میزبان عموم مردم خواهد بود.
برترین‌هابرترین‌ها5 ساعت قبل
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: عملکرد ستاد احیای دریاچه ارومیه برای این دریاچه آب نشد اما برای بعضی‌ها نان شد که از قبل آن دلار گرفتند و به سفرهای خارجی و حتی آمریکا رفتند. نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ از کارگران قبل از شروع به کار برگ و چک سفید می‌گیرند که کارگر به تمام حق و حقوقش رسیده است تا خون کارگران را در شیشه کنند. قاضی‌پور با اشاره به وضعیت آب دریاچه ارومیه خاطرنشان کرد: بارندگی‌های اخیر وضعیت دریاچه ارومیه را بهبود بخشید، اما عملکرد ستاد مرگ آذربایجان (ستاد احیای دریاچه ارومیه) بسیار کوچک و ناچیز بود. این ستاد فقط و فقط هزینه تراشید که برای دریاچه آب نشد، اما برای بعضی‌ها نان شد. نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ چرا دولت چند ماه است صادرات سیب آذربایجان غربی را ممنوع کرده است؟ بیش از یکصدهزار تن سیب کشاورزان در سردخانه‌های ارومیه مانده است.
برترین‌هابرترین‌ها5 ساعت قبل
معاون فنی و شهرسازی شهرداری لواسان گفت: عملیات تخریب بخش غیرمجاز ویلای خانم شبنم نعمت‌زاده امروز با حضور مسؤولان مربوط، مجدد آغاز شد. خبرگزاری فارس: عزت‌اله چراغی سخنگو و معاون فنی و شهرسازی شهرداری لواسان درباره روند عملیات تخریب ویلای خانم شبنم نعمت‌زاده اظهار داشت: مالک پس از پایان مهلت قانونی از رأی صادره تمکین و عملیات تخریب را شروع کرده است. به همین جهت مالک همزمان توسط مهندسین ذیربط نسبت به طراحی و تخریب اقدام کرده و عملیات تخریب بدون وقفه انجام خواهد گرفت. چراغی گفت: عملیات تخریب بخش غیر مجاز ویلای خانم شبنم نعمت‌زاده امروز با حضر مسؤولین مربوطه مجدد آغاز شد. وی درباره به وجود آمدن هرگونه وقف در طول مدت تخریب خاطرنشان کرد: هر زمان که عملیات تخریب متوقف شود شهرداری وارد عمل شده و ادامه تخریب را انجام می‌دهد.
برترین‌هابرترین‌ها5 ساعت قبل
وزارت خارجه چین در واکنش به گمانه‌زنی‌های رسانه‌‌ای درباره احتمال توقف صدور معافیت برای خرید نفت ایران توسط آمریکا اعلام کرد که پکن «همواره مخالف تحریم‌های یکجانبه علیه ایران است». به نوشته خبرگزاری «رویترز»، این مقام دولت چین در نشست خبری امروز دوشنبه خود با سوالی درباره گمانه‌زنی‌های رسانه‌ای در خصوص اقدام آمریکا به منظور متوقف کردن فروش نفت ایران روبرو شد. «گنگ شوانگ» سخنگوی وزارت خارجه چین که کشورش یکی از خریداران اصلی نفت ایران است، در پاسخ به سوالی درباره احتمال پایان صدور معافیت آمریکا برای خرید نفت ایران گفت که «چین همواره مخالف تحریم‌های یکجانبه آمریکا علیه ایران است». دولت چین پیش از این هم بارها از مواضع دولت «دونالد ترامپ» در قبال ایران به ویژه خروج از برجام و بازگرداندن تحریم‌ها انتقاد کرده است. علاوه بر چین، متحدان اروپایی آمریکا هم با مواضع دولت آمریکا درباره ایران به ویژه در زمینه تحریم‌ها مخالفت کرده‌ و آن را غیرقانونی خوانده‌اند اما واشنگتن می‌گوید به دنبال پیش بردن «کارزار فشار حداکثری» علیه ایران است.

چهارمین جلسه دادگاه حسین فریدون

3+
برترین‌هابرترین‌ها5 ساعت قبل
برترین‌هابرترین‌ها5 ساعت قبل
خبرگزاری مهر: هادی طباطبایی درمورد وضعیت تیم امید ایران و عملکرد این تیم در مرحله انتخابی المپیک، عنوان کرد: شاید فدراسیون و کمیته المپیک به تیم امید بها بدهند اما چیزی که مسلم است جامعه خیلی برای این تیم اهمیت قائل نیست و این یکی از معضلات همیشگی بوده است. تیم امید عملکرد خوبی نداشت و به نظر می‌رسد این مشکلات در دور بعدی هم بیشتر باشد. قطعا با این اتفاق شرایط بهتر خواهد شد و با وضعیت فعلی تیم امید نمی‌تواند از گروهش صعود کند. امیدوارم این تغییرات خوب در بدنه تیم امید هم اتفاق بیفتد. اگر این اتفاق بیفتد صعود تیم ما قطعی خواهد بود.
برترین‌هابرترین‌ها5 ساعت قبل
ورزش سه: از عصر امروز دور برگشت رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۱۹ در منطقه غرب کلید خواهد خورد و تیم‌های حاضر در این بازی‌ها به مصاف یکدیگر می‌روند. در قسمت بهترین گلسازهای حاضر در این بازی‌ها در سه دیدار رفت، نام سه بازیکن از تیم‌های ایرانی نیز به چشم می‌خورد که البته ذوبی‌ها در این قسمت نفرات بیشتری نسبت به سایر تیم‌ها دارند. بهترین گلساز رقابت‌های این فصل لیگ قهرمانان آسیا از تیم دگو کره جنوبی است. کسین‌ها، بازیکن تیم دگو کره جنوبی تاکنون توانسته با ارسال ۳ پاس گل خود را به عنوان بهترین گلساز بازی‌ها معرفی کرده است. در صدر این لیست و در رده دوم، نام سه بازیکن از تیم‌های ایرانی نیز به چشم می‌خورد و بدین ترتیب اوساگوانا و آیاندا پاتوسی، دو بازیکن هجومی تیم‌های استقلال و ذوب آهن به همراه حمید ملکی، مدافع چپ پای اصفهانی‌ها توانستند با ثبت دو پاس گل در جدول بهترین گلسازها حضور داشته باشند.
برترین‌هابرترین‌ها5 ساعت قبل
خبرگزاری فارس: تیم فوتبال پرسپولیس امشب از ساعت ۲۰ در ورزشگاه آل‌مکتوم در شهر دوبی مقابل الاهلی عربستان قرار خواهد گرفت تا چهارمین بازی خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را برگزار کند. بر همین اساس شاگردان برانکو امروز پیش از ظهر و زیر نظر مربیان خود در محوطه هتل جودپالاس تمرین سبک انجام دادند و عرق‌گیری کردند. طبق برنامه‌ای که برانکو به بازیکنان اعلام کرده بعد از صرف ناهار بازیکنان باید به استراحت بپردازند و سپس در جلسه فنی قبل از بازی با الاهلی عربستان حاضر شوند.
برترین‌هابرترین‌ها5 ساعت قبل
ملی‌پوش فوتبال ایران با اشاره به واکنشش به برخورد یک هوادار با مسعود شجاعی افزود: «واقعا خودم هم از کار خودم و واکنشم تعجب کردم. البته خب من سعی کردم از آقای شجاعی دفاع کنم. من خودم هرجای دنیا بودم و در هر تیمی بازی کردم با جان و دل بازی کردم. هم آقا مسعود و در کل همه بازیکنانی که در تیم هستند با جان و دل بازی کردند. ولی خب شاید در خونم است از هم تیمی‌ام دفاع کنم، از برادرم دفاع کنم، اصلا هر کسی باشد و مورد حمله قرار بگیرد از او دفاع کنم».
برترین‌هابرترین‌ها5 ساعت قبل
خیلی خوشحالم که در این بازی گل زدم و دوست دارم در مورد خودم صحبت کنم. از ابتدای این فصل شرایط سختی داشتم و خیلی‌ها این را می‌دانند. من گل زدم و توقع داشتم که فیکس بازی کنم، اما این فرصت به من داده نشد. آل‌کثیر درباره اینکه آیا آن زمان با مجید جلالی در مورد این مسائل صحبت کرده بود یا نه، گفت: من با سرمربی تیم صحبت کردم. مهاجم پیکان در پایان حرف‌هایش خاطرنشان کرد: امسال خیلی اذیت شدم، در نفت تهران مشکلات مالی تمرکزم را به هم ریخت و امسال هم طور دیگری اذیت شدم.
برترین‌هابرترین‌ها5 ساعت قبل
خبرگزاری فارس: محسن فروزان بعد از دیدار تراکتورسازی مقابل سپیدرود از سوی مالک این باشگاه به دلیل برخی اتهامات که در فضای مجازی به او وارد شده بود کنار گذاشته شد. تصمیم گیری در مورد این دروازه‌بان به تصمیم کمیته انضباطی باشگاه منوط شد. در همین راستا فروزان ساعت ۱۴ امروز به جلسه کمیته انضباطی باشگاه تراکتورسازی می‌رود. این جلسه در تهران برگزار خواهد شد.
برترین‌هابرترین‌ها5 ساعت قبل
علی علیپور تنها یک گل کمتر از طارمی در آسیا دارد و می‌تواند با گلزنی برابر الاهلی به رکورد طارمی برسد. ورزش سه: در دو فصل اخیر علی علیپور آقای گل سرخ‌ها بوده و توانسته نمایش خوبی را در غیاب طارمی ارائه کند. اما در لیگ قهرمانان آسیا اوضاع متفاوت است و علیپور با تنها دو گل دیگر، طارمی را جا خواهد گذاشت. طارمی با پیراهن پرسپولیس توانست ۸ گل در آسیا بزند که یک گل در سال ۲۰۱۵ و هفت گل در سال ۲۰۱۷ بود. علیپور نیز در طول سه فصل، ۷ گل زده و فقط یک گل دیگر تا مهدی طارمی فاصله دارد.
برترین‌هابرترین‌ها5 ساعت قبل
با توجه به اینکه معمولا در فروردین ماه شرایط افزایش حقوق برای تمامی دستگاه‌ها فراهم نیست افزایش از ماه‌های بعد در دستور کار آنها قرار می‌گیرد. اما برای فروردین ماه امسال طبق آن چه سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد مبلغ ۴۰۰ هزار تومانی که برای افزایش حقوق مصوب شده بود باید در تمامی دستگاه‌ها پرداخت می‌شد. از این رو در شرایطی که انتظار می‌رفت کارکنان و بازنشسته‌ها حتی خارج از حکم جدید امسال، برای فروردین ماه رقم ۴۰۰ هزار تومان را در حقوق خود دریافت کنند در برخی دستگاه‌ها این اتفاق نیفتاد. اما به هر حال حتی اگر برای ماه ابتدایی هم واریز انجام نشده باشد، افزایش حقوق برای آن محاسبه و معوقات در ماه‌های بعدی به حساب کارکنان واریز خواهد شد. این در حالی است که طبق مصوبه هیأت دولت حداقل حقوق مشمولان قانون نظام هماهنگ پرداخت‌ها یک میلیون و ۵۶۳ هزار تومان تعیین شده است که در مقایسه با سال گذشته حدود ۴۴۰ هزار تومان افزایش دارد.
برترین‌هابرترین‌ها5 ساعت قبل
خبرگزاری مهر: دولت اتریش تصمیم دارد با تصویب یک قانون افراد را ملزم کند هنگام ثبت کامنت در یک وب سایت نام و آدرس خود را نیز ثبت کنند. دولت اتریش نیز لایحه قانونی را به دولت ارائه کرده که طبق آن افراد قبل از اظهارنظر و ثبت کامنت در وب سایت‌های بزرگ باید نام واقعی و آدرس خود را ارائه کنند. البته این قانون فقط برای سایت‌هایی اجرا می‌شود که بیش از ۱۰۰ هزار کاربر ثبت شده دارند. در کنار این موارد سایت‌های تجارت الکترونیک و سایت‌هایی که از این طریق درآمدزایی نمی‌کنند نیز از این قانون مستثنی هستند. البته نگرانی‌هایی درباره این لایحه وجود دارد که بیشتر آنها مربوط به سایت‌هایی است که از این قانون مستثنی شده‌اند.
برترین‌هابرترین‌ها5 ساعت قبل
هوآوی روز دوشنبه با انتشار گزارش مالی سه ماهه نخست سال جاری میلادی اعلام کرد که برخلاف فشار و جریان سازی‌های آمریکا علیه این شرکت چینی، درآمد آن با ۳۹ درصد رشد به بالغ بر ۲۶ میلیارد دلار رسیده است. یکی از جنجال‌برانگیزترین اتفاقاتی که در سال ۲۰۱۸ میلادی رخ داد، بدون شک تلاش دولت ایالات متحده آمریکا برای تحریم و ممنوعیت استفاده از گوشی‌های هوشمند و تجهیزات مخابراتی ساخت شرکت چینی هواوی بود. این رقم به قدری قابل توجه بوده است که بالاترین میزان درآمد سه ماهه این شرکت چینی محسوب و عنوان شده است. نسل پنجم شبکه تلفن همراه ۵G، استانداردهای پیشنهادی برای نسل جدید ارتباطات سیار است که پس از نسل چهارم شبکه تلفن همراه فعلی ارائه می‌شود. حال یکی از بزرگترین شرکت‌های مخابراتی و اپراتورهای فعال در این حوزه، شرکت هواوی است که فعالیت‌های گسترده‌ای در کشورهای متعددی از جهان داشته و به برقراری زیرساخت‌های مربوط به آن تلاش‌های زیادی کرده است.
برترین‌هابرترین‌ها5 ساعت قبل
خبرگزاری صبا: اجرای علیرضا افتخاری به نفع سیل زدگان در حوزه هنریبه گزارش صبا به نقل از روابط عمومی سپهر سوره هنر، کنسرت گروه همایون پرنیا با اجرای علیرضا افتخاری به نفع هموطنان آسیب دیده از سیل روز شنبه ۷ اردیبهشت ماه از ساعت ۲۱ در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار می‌شود. در این کنسرت که با هدف کمک به سیل زدگان استان‌های سراسر کشور توسط مرکز موسیقی حوزه هنری اجرا خواهد شد، شامل دو بخش موسیقی ایرانی و لری است. نوازندگان و هنرمندان حاضر در این اجرا عبارتند از آهنگساز و سرپرست گروه: حسین پرنیا، تار: صائب کاکاوند، عود: مجید یحیی نژاد، تار: ساسان بازگیر، بم تار: سهیل سان احمدی، رباب: سیاوش الهی نیا، تنبک: پژمان پرنیا، دف و دهل: رامین ملکی، خواننده: یونس خان بیگی، نی: احسان لیوانی، کمانچه: میلاد مرادی. همچنین حامد فیضیان، فرشاد سیفی و امین عباسیان نیز به عنوان خوانندگان مهمان در این اجرا حضور خواهند داشت. علاقه مندان به حضور در این رویداد خیریه و کمک به مردم آسیب دیده از سیل‌های اخیر در کشور می‌توانند بلیت این اجرا را از سایت ایران کنسرت تهیه کنند.
برترین‌هابرترین‌ها5 ساعت قبل
رییس جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران گفت: مشکل دیگر مسئله تعرفه است و متأسفانه کسانی در مورد تعرفه پزشکی تصمیم می‌گیرند که هیچ تجربه مطب داری یا اداره بیمارستان ندارند و فکر می‌کنند همه پزشکان همان پنج درصد پزشک پر مریض صاحب ویلاهای بالای شهر و شمال کشور هستند. خبرگزاری ایسنا: رییس جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران همزمان با آغاز بکار سی امین کنگره علمی سالیانه این انجمن از برخی محدودیت‌ها در تجویزها و نسخه‌نویسی برای این پزشکان انتقاد کرد. سازمان‌های بیمه‌گر هم از این آب گل آلود استفاده کرده و از پرداخت هزینه آندوسکوپی انجام شده توسط متخصص داخلی جلوگیری می‌کنند. بنابر اعلام روابط عمومی جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران، وی ادامه داد: مشکل دیگر مسئله تعرفه است و متأسفانه کسانی در مورد تعرفه پزشکی تصمیم می‌گیرند که هیچ تجربه مطب داری یا اداره بیمارستان ندارند و فکر می‌کنند همه پزشکان همان پنج درصد پزشک پر مریض صاحب ویلاهای بالای شهر و شمال کشور هستند. رییس سی امین کنگره جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران تصریح کرد: بیشترین ضرر را بیمارستان‌های دولتی و خصوصی خواهند دید، بدهی آنها افزایش پیدا می‌کند؛ اگر قرار است مطابق تورم ویزیت تعیین شود آیا تورم ۱۰ درصد است؟ افزایش نرخ اجاره ملک، گرانی قیمت مواد غذایی و … ۱۰ درصد بوده است؟ سی امین کنگره جامعه پزشکان متخصص داخلی ایران با حضور ۱۵۰۰ نفر در بیش از ۱۰ رشته تخصصی، سوم تا ششم اردیبهشت ۹۷ در مرکز همایش‌های رازی تهران برگزار می‌شود.
برترین‌هابرترین‌ها5 ساعت قبل
پایگاه هواشناسى بین‌المللى AccuWeather نسبت به وقوع توفان همراه با رعد و برق و بارش شدید باراندر مناطق جنوب غربى، مرکز و شرق ایران در روز دوشنبه هفته جارى (فردا) هشدار داد. باشگاه خبرنگاران جوان: پایگاه هواشناسى بین‌المللى AccuWeather نسبت به وقوع توفان همراه با رعد و برق و بارش شدید باراندر مناطق جنوب غربى، مرکز و شرق ایران در روز دوشنبه هفته جارى (فردا) هشدار داد. به دنبال وقوع بارندگی‌های اوایل هفته گذشته، دور تازه‌ای از توفان و بارش‌های شدید در ایران و مناطقی از افغانستان و پاکستان در اوایل هفته جاری پیش‌بینی شده است. وقوع سیل و بارندگی شدید در اوایل هفته گذشته در پاکستان ده‌ها کشته برجای گذاشت. پیش‌بینی می‌شود توفان‌های رعد و برقی خطرناک همراه با وزش بادهای شدید، تگرگ، بارش و رعد و برق خواهد بود.
برترین‌هابرترین‌ها5 ساعت قبل
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، گفت: تنگه هرمز طبق قوانین بین‌المللی یک گذرگاه دریایی است و اگر از استفاده از آن منع شویم، آن را خواهیم بست و درصورت وجود هرگونه تهدید در حمایت و دفاع از آب‌های ایران کوچک‌ترین تردیدی نخواهیم کرد. خبرگزاری فارس: دریادار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفتگو با العالم، گفت: سپاه پاسداران برای دفاع از انقلاب اسلامی تاسیس شد و دفاع از انقلاب اسلامی ایران حد و مرزی ندارد، تغییر فرمانده کل سپاه پاسداران هیچ ارتباطی به تصمیم اخیر آمریکا ندارد. دریادار تنگسیری از حمایت‌های مجلس جمهوری اسلامی ایران از سپاه قدردانی کرد و گفت: حامی واقعی تروریسم در منطقه و جهان را همه می‌شناسند و تصمیم آمریکا علیه سپاه پاسداران تنها در راستای گمراهی افکار عمومی صورت گرفت. وی تصریح کرد: دشمنی آمریکا با ایران به حمایت کامل وانشگتن از رژیم صهیونیستی باز می‌گردد. دریادار تنگسیری با اشاره به حضور مستشاری ایران در جنگ عراق و سوریه علیه تروریسم گفت: سپاه پاسداران به درخواست دولت سوریه و عراق به این کشورها رفت و سپاه دربرابر هیچ ظلمی علیه مسلمانان سکوت نخواهیم کرد.
برترین‌هابرترین‌ها5 ساعت قبل
هزاران نفر در مراکش علیه بیکاری، فساد و بارداشت تعدادی از کنشگران به خیابان‌ها آمدند. خبرگزاری ایلنا: هزاران نفر در مراکش علیه بیکاری، فساد و بارداشت تعدادی از کنشگران به خیابان‌ها آمدند. آنها خواستار آزادی چند کنشگر و خبرنگاری شده‌اند که به خاطر پیگیری مطالبات معترضان بازداشت شده‌اند. سال‌های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ هم مراکش شاهد شعله ور شدن اعتراض‌ها بود. آن زمان با یک صیاد به خاطر اعتراض به ضبط ماهی‌هایش توسط ماموران، برخورد شد.

۱۰ مکان ممنوعه که هیچ کس اجازه ورود به آن‌ها را ندارد!

6+
برترین‌هابرترین‌ها5 ساعت قبل
برترین‌هابرترین‌ها5 ساعت قبل
دروازه‌بان تیم فوتبال تراکتورسازی امروز از طریق وکیل خود از مالک باشگاه تراکتورسازی و یک رسانه در دادسرای فرهنگ و رسانه‌ شکایت کرد. خبرآنلاین: محسن فروزان بعد از دیدار تراکتورسازی مقابل سپیدرود رشت از سوی مالک باشگاه تراکتورسازی اخراج شد. بعد از این اتفاق مالک باشگاه تراکتورسازی مصاحبه‌ای علیه فروزان انجام داد و اتهاماتی به وی وارد کرد. فروزان صبح امروز از طریق وکیل خود از محمدرضا زنوزی و یک رسانه که علیه او مطالبی را منتشر کرده بود به دادسرای فرهنگ و رسانه شکایت کرد.
برترین‌هابرترین‌ها5 ساعت قبل
بر اساس گزارش تفریغ بودجه ۹۶، ایران در این سال از مجموع ۱٫۸ میلیارد دلار ارزش گاز صادراتی به ترکیه، ۱٫۲ میلیارد دلار از گاز صادر شده را به دلیل رای دیوان داوری بین‌المللی به رایگان در اختیار طرف ترک قرار داد. خبرگزاری فارس: بر اساس گزارش تفریغ بودجه سال ۹۶ که به تازگی متن کامل آن از سوی دیوان محاسبات کشور منتشر شده است، بخشی از ارزش گاز صادراتی به ترکیه در سال ۱۳۹۶ به مبلغ یک میلیارد و ۱۱۲ میلیون و ۲۹۶ هزار و ۲۰۶ یورو معادل یک میلیارد و ۲۷۵ میلیون و ۳۷۲ هزار و ۶۵۳ دلار بابت تعدیلات ناشی از رای دادگاه داوری بین‌المللی اختصاص یافته است. بر اساس گزارش تفریغ بودجه ۹۶، کل میزان گاز صادراتی ایران در سال ۹۶ بالغ بر ۱ میلیارد و ۸۸۵ میلیون و ۵۰۵ هزار و ۳۱۳ دلار بوده است. حمیدرضا عراقی معاون سابق وزیر نفت درباره شکایت گازی ترکیه از ایران و رای داوری بین‌المللی در این باره به دو شکایت ترکیه اشاره کرده و گفته بود: «ترکیه در شکایت نخست خود با ادعای کم فروشی گاز برای سال‌های ۲۰۰۴ تا ۲۰۱۵ ادعای خسارت کرده بود که در صورت محکومیت باید ۲۰ میلیارد دلار پرداخت می‌کردیم، اما دادگاه به نفع ایران رای داد. اما آنکارا در شکایت دوم ادعا کرده بود قیمت گاز صادراتی ایران به ترکیه در مقایسه با گاز صادراتی سایر کشورها گران‌تر است و برای تائید ادعای خود به کاهش قیمت جهانی گاز و سایر سوخت‌ها استناد کرده بود.» در نهایت ایران به کاهش ۱۳ درصدی قیمت گاز از سال ۲۰۱۱ به ترکیه محکوم شد که تحویل مجانی گاز در سال ۱۳۹۶ به این کشور بخشی از بازپرداخت مربوط به این کاهش قیمت بوده است.
برترین‌هابرترین‌ها5 ساعت قبل
افکار عمومی جهان مهم‌ترین عامل تأثیر‌گذار در صحنه‌های بین‌المللی است که بخش مهمی از آن در دوران جدید در شبکه‌های اجتماعی شکل می‌گیرد. از بین رفتن شغل‌های خانگی و هزینه‌های فنی و مالی که با فیلترینگ احتمالی پرطرفدارترین شبکه مجازی ایران رخ می‌دهد، تبعات بسیاری برای کشور خواهد داشت. همشهری در این گزارش، مسائلی را که با فیلترینگ اینستاگرام برای کشور پیش خواهد آمد با کارشناسان بررسی کرده است. باز شدن همه شبکه‌های اجتماعی، نیاز جدی ایرانتأثیرگذاری حساب‌های مجازی بزرگان کشور در اینستاگرام باعث جلب توجه و بسته شدن آن‌ها شده بود. حالا اگر اینستاگرام فیلتر شود، ترامپ بسیار خوشحال خواهد شد که ببیند بخشی از مردم از سپاه ناراحت شده‌اند.

برترین‌ها

برترین‌ها مجله‌ی سبک زندگی است که در دسته‌های آشپزی، سبک زندگی، مدل لباس، سلامت، دکوراسیون، فرهنگ و هنر، هنرمندان و چهره‌ها و فال‌های روزانه مطالب زیادی را منتشر می‌کند که می‌توانید جذاب‌ترین آن‌ها را در صفحه‌ی این وبسایت در خبری ببینید.