جدیدترین اخبار اصلاحات از سایت خبری اصلاحات‌ پرس

تازه‌ترین اخبار خبرگزاری «اصلاحات پرس»

اصلاحات پرساصلاحات پرس1 هفته قبل
به این ترتیب، حامد بعد از چندین بار بازجویی سرانجام اعتراف کرد دوستش را به قتل رسانده ‌است. روز حادثه هم او را بیرون از خانه کشاندم و گفتم باید دست از کارهایش بردارد اما قبول نکرد و دوباره من را تهدید کرد. به دلیل این اعتماد کلید اتاق‌های مهم مدرسه دست حامد بود، در یکی از اتاق‌ها سؤال‌های امتحانی نگهداری می‌شد و ما با کمک حامد توانستیم سؤال‌های امتحانی را برداریم و سؤال‌ها لو رفت. قبول نکرد و من را کتک زد. می‌خواستم با او صحبت کنم و از راه گفت‌وگو وادارش کنم که دیگر این کار را نکند اما قبول نکرد و مجبور شدم بکشمش.
اصلاحات پرساصلاحات پرس1 هفته قبل
سه کارخانه کاغذ در کشور وجود دارد که به طور اسمی ۱۷۰ هزار تن تولید دارند ولی باید گفت تولید این کارخانه‌ها در سال ۹۶ حدود حدود ۱۰ هزار تن و در سال ۹۷ هم حدود ۲۰ هزار تن بوده و این در حالیست که نیاز کاغذ ما سالانه حدود چهارصد هزار تن است. در اوایل سال مطرح بود که آیا می‌توانیم ارز ۴۲۰۰ تومانی را از کاغذ برداریم و به ارز نیمایی تبدیل کنیم یا خیر که همین امر باعث ایجاد تلاطم در بازار کاغذ شد. قرار همه آن چه در گمرکات است ترخیص شود که حدود شش الی ۱۰ هزار تن در یک تا دو هفته آینده ترخیص و به بازار عرضه می‌شود. همچنین حدود ۲۰ الی ۳۰ هزار تن کاغذ هم در مسیر است که به کشور برسد و با این واردات مشکل برطرف خواهد شد. در تعزیرات وزرات ارشاد کمیته‌ای تشکیل شده و به شکل جدی وارد میدان شدند تا مجموعه کسانی که ارز گرفته ولی کاغذ وارد نکردند یا وارد کرده‌اند اما توزیع‌شان مشخص نیست را مورد بررسی قرار دهند.»
اصلاحات پرساصلاحات پرس1 هفته قبل
مهدی یاری در گفت‌وگو با ایلنا ضمن تایید این حادثه گفت: شب گذشته این حادثه در حالی برای «مکی شمخانی» شهردار دارخوین رخ داد که پس از شرکت در جلسه تودیع و معارفه‌ای در شهرستان شادگان قصد داشت محل را به مقصد شهرستان دارخوین ترک کند که مورد این سوء قصد قرار گرفت. وی افزود: در مسیر بازگشت از شادگان افرادی ناشناس با خودروی پراید به سوی خودروی شهردار تیراندازی کردند که این تیرها به خودروی شهردار اصابت کرد و خوشبختانه صدمه‌ای به ایشان وارد نشد. یاری ادامه داد: شهردار دارخوین بلافاصله پس از این حادثه خود را به محل فرمانداری این شهرستان می‌رساند و خبر حادثه را به حراست فرمانداری منتقل می‌کند. وی عنوان کرد: علت این حادثه توسط عوامل نیروی انتظامی در دست بررسی است. رئیس شورای بخش دارخوین ادامه داد: چند روز پیش نیز به سوی منزل شهردار دارخوین توسط افرادی ناشناس تیراندازی شد.
اصلاحات پرساصلاحات پرس1 هفته قبل
ایلنا نوشت: علیرضا خطیر معاون وزرشی استقلال از سمت خود استعفا داد. خطیر که این روزها گلایه‌های تندی را نسبت به عملکرد فدراسیون فوتبال نسبت به داوری دیدار این تیم مقابل نفت آبادان انجام داده بود. باید دید امیرحسین فتحی مدیرعامل استقلال با این استعفا موافقت خواهد کرد یا خیر. نام علی خطیر ابتدا در فوتبال ایران با حضور به عنوان مذاکره کننده ارشد فدراسیون فوتبال در موضوع البسه تیم ملی مطرح شد که با توجه به کیفیت این البسه و البته قرارداد منعقد شده، انتقادات و حاشیه‌های زیادی همراه بود. او درست در روزهایی که استقلال با آرامش باید فعالیت خود را در پیش فصل آغاز کند، تبدیل به چهره‌ای جنجالی شده که باید منتظر اقدامات بعدی او باشیم.
اصلاحات پرساصلاحات پرس1 هفته قبل
استدلال دسته دوم هم این است که پرداختن رقم دستمزد سنگین او دردسر تازه‌ای است و فدراسیون هزینه زیادی برای ویلموتس کرده است. این همان سوژه‌ای است که روز گذشته یکی، دو تا از فوتبالیست‌های قدیمی به آن طعنه زده و گفته بودند مشخص نیست فدراسیون می‌خواهد ۷۵ میلیارد تومان را از کجا بیاورد. برای روشن‌شدن بیشتر بحث کافی است به آخرین قرارداد کی‌روش در تیم ملی نگاهی انداخته شود. کی‌روش در قراردادی که با ایران تا پایان جام جهانی ۲۰۱۸ داشت، سالانه ۱٫۹ میلیون یورو دستمزد می‌گرفت. اینجاست که مشخص می‌شود اگر فدراسیون بتواند با ویلموتس قرارداد ببندد، چیزی نزدیک به ۳۰ میلیارد تومان در هزینه‌هایش صرفه‌جویی کرده است (با در نظر گرفتن رقم ۱٫۳ میلیون یورو).
اصلاحات پرساصلاحات پرس1 هفته قبل
همچنین شاخص بازار اول با ۴۵۲ واحد افت مواجه شد و تا رقم ۱۵۸ هزار و ۴۹۷ واحدی پایین آمد. شاخص بازار دوم نیز افت ۱۲۶۱ واحدی را تجربه کرد و به عدد ۴۰۶ هزار و ۴۵۵ رسید. نوسان قیمت در سهام فراورده‌های نفتیدر عین حال در گروه فرآورده‌های نفتی، کک و سوخت هسته‌ای رقم قیمت سهم‌ها با نوسان متفاوتی همراه بود. معاملات ۳٫۸ میلیارد سهم و اوراق مالی در بورس تهرانارزش معاملات بورس تهران به رقم حدود ۱۲۸ میلیارد تومان رسید و حجم معاملات رقم ۳٫۸ میلیارد سهم و اوراق مالی را تجربه کرد. ارزش معاملات فرابورس ایران تا عدد ۷۴۱ میلیارد تومان بالا رفت حجم معاملات این بازار عدد ۱٫۲ میلیارد سهم و اوراق مالی را تجربه کرد.

اصلاحات پرس

خبرگزاری اصلاحات پرس خبرگزاری وابسته به جریان اصلاحات است که روزانه با پوشش اخبار سیاسی و سایر دسته‌ها، نقش مهمی را در جریان اصلاحات ایفا می‌کند. اخبار این خبرگزاری را می‌توانید در خبری دنبال کنید.