تازه‌ترین اخبار خبرگزاری «فرارو»

فراروفرارو1 ساعت قبل
هیچ‌کس درست نمی‌دانست که این هواپیما کجا دچار حادثه شده. این‌که چرا رادار‌ها و ردیاب‌های ماهواره‌ای نتوانستند در این حادثه به کمک بیایند را کسی به درستی نمی‌داند، حتی نحوه مشخص‌شدن مختصات محل حادثه هم به درستی معلوم نشد. بیشتر بخوانید: واکنش سازمان هواپیمایی به برخی ادعاهاخانواده‌های قربانیان پرواز یاسوج خواستار معرفی مقصران اصلی (ویدئو) تجمع خانواده‌های جانباختگان هواپیمای یاسوجهواپیمای یاسوج اگر ۵۰ متر بالاتر می‌رفت، سالم می‌ماند و به دنا نمی‌خورد! رئیس ستاد مدیریت بحران کشور ٣روز پس از سقوط هواپیما خودشان را به دنا رساند، هنگامی که دیگر ارتفاع برف در محل حادثه به ٣متر رسیده بود. قسمت عجیب‌تر ماجرا آمادگی همه نیرو‌ها اعم از هلال‌احمر، ارتش، تیم‌های ویژه کوهنوردی و حتی بومیان داوطلب و آشنا به محل حادثه برای صعود به ارتفاعات و انتقال اجساد بود.
فراروفرارو2 ساعت قبل
هواپیمای ای‌تی‌آر ۷۲ شرکت هواپیمایی آسمان بعد ‏از ۵۰ دقیقه پرواز از تهران به سمت یاسوج در حوالی سمیرم بعد از اصابت به کوه دنا سقوط کرد و تمام سرنشینان آن از دست ‏رفتند. به همین مناسبت هم انتظار می‌رفت که اظهارنظر‌هایی از سوی مسئولان مختلف در مورد این حادثه شنیده شود. کمیسیون ‏اصل نود بعد از تکمیل پرونده هفته گذشته جلسه‌ای را در دفتر وزیر راه و شهرسازی تشکیل داد. خوشبختانه وزیر کاملا به مسائل فرودگاهی و هواپیمایی آشنایی ‏داشته و روی این موضوع هم اشراف خوبی داشتند که این مسأله برای ما امیدوار‌کننده است. در زمان بررسی ‏حادثه باید پارامتر‌های مختلفی بررسی می‌شد و بررسی هم شد، نتیجه بررسی‌ها هم در کمترین زمان ممکن روی سایت سازمان ‏قرار گرفت و در مصاحبه‌های مختلف هم تشریح شد.
فراروفرارو2 ساعت قبل
فرارو- یوسف بن علوی، وزیر خارجه عمان، چند روز پس از شرکت در کنفرانس ورشو، گفته روند پایان «بازی‌های بزرگ» در خاورمیانه آغاز شده است. او بر حل مسئله فلسطین بر اساس راه حل «دو دولتی» تاکید کرد. به گزارش فرارو، در کشور‌های عربی، هرگونه رابطه با اسرائیل، مانند رابطه نامشروع جنسی می‌ماند که افشای آن صاحبش را نزد مردم رسوا می‌کند. به همین دلیل، برخی از کشور‌های عربی، برای تحت فشار قرار دادن کشور‌های رقیب، مدام آن‌ها را به برقراری روابط سری با اسرائیل متهم می‌کنند. او در این گفتگو اعلام کرده که پایان بازی‌های بزرگ در خاورمیانه، از جمله بحران سوریه، آغاز شده است.
فراروفرارو2 ساعت قبل
اولین جلسه رسیدگی به اتهامات حسین فریدون و مرتبطین وی در شعبه ۱۰۵۷ مجتمع قضایی کارکنان دولت برگزار شد. به گزارش مرکز رسانه قوه قضاییه، اولین جلسه رسیدگی به اتهامات حسین فریدون و شش نفر از مرتبطین وی در پرونده، در شعبه ۱۰۵۷ مجتمع قضایی کارکنان دولت به ریاست قاضی عالیشاه برگزار شد. در این جلسه که حسین فریدون و چهار نفر از مرتبطین به همراه وکلای خود حضور داشتند، نماینده دادستان کیفرخواست پرونده را قرائت کرد. گفتنی است در جلسه اول دادگاه که دو ساعت و پانزده دقیقه به طول انجامید، متهم ردیف دوم و وکیل وی پس از تفهیم اتهام از سوی قاضی عالیشاه به دفاع از اتهامات انتسابی مطرح شده در کیفرخواست پرداختند. جلسه بعدی هفته آینده برگزار می‌شود.
فراروفرارو2 ساعت قبل
رئیس پلیس پایتخت از دستگیری ۲۰ دلال ارز در پایتخت خبر داد و تاکید کرد که اعلام قیمت کاذب و دروغین برای ارز ممنوع است و پلیس در فضای مجازی نیز با آن برخورد می‌کند. رحیمی با بیان اینکه با اقدامات دلالان و مخلان بازار ارز در فضای مجازی نیز برخورد می‌شود گفت: تعدادی سایت و کانال که اقدام به نرخ کاذب ارز و یا تشویش در بازار ارز کرده بودند که شناسایی و مسدود شده و گردانندگان آن‌ها نیز احضار شدند. رئیس پلیس پایتخت تاکید کرد که اعلام قیمت کاذب و دروغین برای ارز ممنوع است و پلیس در فضای مجازی نیز با آن برخورد می‌کند. رحیمی در بخش دیگری از سخنان خود به اجرای طرح ترافیک در روز پنجشنبه اشاره کرد و گفت: اجرای طرح ترافیک و زوج و فرد در روز پنجشنبه با درخواست پلیس بوده و دلیل آن نیز بالا رفتن حجم ترافیک صبحگاهی و افزایش آلودگی هوا در این روز بود. رحیمی همچنین از افزایش ۱۵ تا ۲۰ درصدی ترافیک عصرگاهی همزمان با آغاز خرید‌های شب عید خبر داد و گفت: با توجه به حضور شهروندان در مراکز خرید طرح ویژه در این مراکز خواهیم داشت و طرح‌های ویژه ترافیکی نیز در این ایام اجرا خواهد شد.
فراروفرارو2 ساعت قبل
نظر رهبرانقلاب درباره استفاده بانوان از چادر رنگی منتشر شد. به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر مقام معظم رهبری، با اشاره به سوالی درباره «حجاب با چادر رنگی» نظر رهبر انقلاب ربدین شرح است: سؤال: آیا چادر رنگی برای حجاب بانوان مناسب و کافی است؟ جواب: حجاب و پوشش، باید گونه‌ای باشد که علاوه بر این که تمامی بدن زن (بجز صورت و دست‌ها تا مچ که استثنا شده) را بپوشاند، توجه نامحرم را جلب نکند.
فراروفرارو2 ساعت قبل
در انتخابات مجلس ۲ لیست وجود داشت که در یکی از لیست‌ها ۱۰ اقتصاددان برتر کشور وجود داشتند و در لیست دیگر هیچ اقتصاددانی وجود نداشت. افرادی که در لیست اول بودند معتقد بودند که مشکل اصلی کشور اقتصادی است و از طریق فعال کردن ظرفیت‌های داخلی بر مشکلات اقتصادی کشور فائق آمد، اما افرادی دیگر که در لیست دوم بودند اعتقاد داشتند که مشکل کشور آزادی‌های جنسی و روابط زن و مرد است و باید افرادی روی کار بیایند که در جهت این نوع آزادی قدم بردارند آن‌ها می‌گفتند نیرو‌های انقلابی می‌خواهند در خیابان‌ها بین زن و مرد دیوار بکشند و کنسرت‌ها را لغو کنند و ما می‌خواهیم سرکار بیاییم که اینطور نشود.
فراروفرارو2 ساعت قبل
پرستو صالحی به مناسبت درگذشت فرخ ساجدی، بازیگر قدیمی سینمای ایران، پستی در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد. متن پست اینستاگرامی پرستو صالحی به شرح زیر است: «نمی دونم این حس منه یا خیلی‌های دیگه هم این حس رو دارند؟! هر کدوم از پیشکسوت‌های هنر که پر می‌کشن احساس عذاب وجدان هم می‌گیرم علاوه بر غم از دست دادن اون عزیز … ما تا بی‌نهایت بدهکار این نسل باقی خواهیم ماند، نسلی که پاشون نایستادیم از فردین تا ملک مطیعی و رضا بیک ایمان وردی و سعید کنگرانی و امروز فرخ ساجدی بازیگر تحصیل کرده و جذاب سینما … قطعا نسل‌های بعدی هم با ما همین کار را خواهند کرد اگر انقلابی شود و تغییرات دیگری صورت پذیردهمینقدر بی‌تفاوت، همینقدر بی غ …! روحش شاد یادش جاوداناز شمار دو چشم یک تن کموز شمار خرد هزاران بیش» فرخ ساجدی یکی از بازیگران سینمای قدیم روز دوشنبه در سن ۷۶ سالگی درگذشت. ساجدی از بازیگران پرکار سینمای پیش از انقلاب بود که در بسیاری از فیلم‌های موسوم به فیلمفارسی حضور داشت.
فراروفرارو3 ساعت قبل
آیت الله موسوی جزایری با حضور در دفتر مقام معظم رهبری، گزارشی از وضعیت جسمانی خود ارائه کرد و از سمت «امامت جمعه اهواز» استعفا داد. به گزارش خبرگزاری حوزه، آیت الله سید محمدعلی موسوی جزایری، روز گذشته با حضور در دفتر مقام معظم رهبری، گزارشی از وضعیت جسمانی خود ارائه کرد و از سمت «امامت جمعه اهواز» استعفا داد. وی در «خطبه‌های نماز جمعه ۲۶ بهمن ماه اهواز» از «احتمال کناره‌گیری از سمت امامت جمعه به دلیل ضعف قوای جسمی» سخن به میان آورد. استمرار این بیماری، آیت الله موسوی جزایری را بر آن داشت که بنا به تکلیف شرعی و عدم توانایی در اقامه نماز جمعه، از سمت امامت جمعه استعفا دهند.
فراروفرارو3 ساعت قبل
وزیر اطلاعات تصریح کرد: اقدام جنایت کارانه تروریست‌ها در شهادت مرزبانان سپاه در جاده خاش را بی پاسخ نخواهیم گذاشت. به گزارش ایسنا، حجت الاسلام و المسلمین سید محمود علوی وزیر اطلاعات در حاشیه مراسم گرامیداشت شهدای جنایت تروریستی در جاده خاش_ زاهدان که در ستاد فرماندهی نیروی زمینی سپاه برگزار شد، با تاکید بر اینکه این اقدام تروریست‌ها را بی پاسخ نخواهیم گذاشت، گفت: قطعا روی این مساله برنامه ریزی خواهیم کرد؛ این انتظار ملت است. وی افزود: در این زمینه هم افزایی بین دستگاه‌های موثر در امنیت وجود دارد؛ از لحظه این اتفاق عملیات‌ها و بررسی‌ها از در شورای عالی امنیت ملی آغاز شده است تا پاسخی قاطع بدهیم.
فراروفرارو4 ساعت قبل
مدیر اجرایی خانه ایرانی دروازه غار ضمن تشریح وضعیت خانواده‌ها و کودکان این محله، گفت: براساس پژوهش‌های صورت گرفته از سال ۱۳۹۲ تا ۱۳۹۷، میزان علاقه این کودکان به خانواده کاهش یافته و میزان اشتغال این کودکان به دستفروشی به ۸۰ درصد رسیده است. بسیاری از کودکان کار خاستگاه‌شان دروازه غار است و عدم ثبت ازدواج مادران و ازدواج کودکان در منطقه رواج دارد. ۸۰ درصد کودکان دروازه غار دستفروشی می‌کنندوی با بیان این‌که به لحاظ آموزشی در سال ۱۳۹۲، ۸۰ درصد این کودکان سواد داشته‌اند و ۵۰ درصد آنها به مدرسه می‌رفتند، ادامه داد: در سال ۱۳۹۷ این میزان افزایش یافته است. همچنین ۴۷ درصد از این کودکان قبلا دستفروشی می‌کردند که این میزان در حال حاضر به ۸۰ درصد رسیده است. حتی برای محدود کردن معتادان نیز راه‌حل در خود محله است و هیچ راهی نداریم جز این‌که جزو محله دروازه غار شویم.
فراروفرارو5 ساعت قبل
شرق نوشت: کارگردان و تهیه‌کننده فیلم «آشغال‌های دوست‌داشتنی» در پی تحریم سینما‌های حوزه هنری که برای این فیلم اتفاق افتاده است، دسته‌گلی به برخی سینما‌های مربوط به این نهاد، از جمله سینما «آزادی» ارسال کرده است. به گفته او روی این دسته‌گل نوشته شده است از طرف «آشغال‌های دوست‌داشتنی». شهاب حسینی، بازیگر فیلم «آشغال‌های دوست‌داشتنی» که برای نمایش این فیلم به تازگی به ایران آمده است، شامگاه ۲۸ بهمن‌ماه در نمایش مردمی فیلم در پردیس سینمایی «کوروش» با اشاره به اکران این فیلم پس از شش سال گفت: «چنین شبی در رؤیاهایمان بود و در شرایطی هستیم که فیلم‌های بنده حقیر را لایق حضور در جشنواره فجر نمی‌دانند». این بازیگر سخنانش را با بیان اینکه «من یک آشغال دوست‌داشتنی هستم» به پایان برد. بازیگران فیلم به ترتیب ورود عبارت‌اند از شیرین یزدانبخش، حبیب رضایی، هدیه تهرانی، نگار جواهریان، اکبر عبدی، صابر ابر و شهاب حسینی.
فراروفرارو5 ساعت قبل
مدیر کل فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو گفت: ایران با بازار چهار میلیارد دلاری یکی از ۱۰ کشور پر مصرف لوازم آرایشی در دنیاست. وی ادامه داد: با استناد به آمار مقاله‌ای علمی که در سال ۲۰۱۶ منتشر شده، ایران یکی از کشور‌های پیشرو در مصرف محصولات آرایشی و بهداشتی در منطقه خاورمیانه و آفریقا بوده و با حجم بازاری در حدود چهار میلیارد دلار یکی از هفت تا ۱۰ کشور اول دنیا در حوزه مصرف لوازم آرایشی در دنیا اعلام شده است. وی خاطرنشان کرد: بنابراین اعداد و ارقام بازار بسیار جذابی برای تولیدکننده‌های داخلی و خارجی لوازم آرایشی داریم و لازم است محصولات آرایشی و بهداشتی از نظر سلامتی کاملا نظارت شوند. وی در ادامه ایجاد این حساسیت را یکی از وظایف رسانه‌ها دانست و ادامه داد: باید همان دقت و نگرانی که در حوزه دارو ایجاد شده است، در حوزه محصولات آرایشی هم به وجود بیاید. وی افزود: بازار قاچاق فرآورده‌های بهداشتی و آرایشی بیش از پنج میلیارد دلار گردش مالی دارد که از مارکتینگ دارو و حتی غذا بزرگتر است.
فراروفرارو6 ساعت قبل
وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در دیدار با وانگ یی، همتای چینی خود با اشاره به اهمیت روابط چین و ایران تاکید کرد: ایران مهمترین رابطه راهبردی را در جهان با چین دارد. به گزارش ایسنا به نقل از العالم، محمد جواد ظریف روز سه شنبه در این دیدار که در مهمانسرای دولتی پکن برگزار شد از سفر علی لاریجانی و هیات همراه به چین به عنوان یک شروع جدید یاد کرد و افزود: چین از کشور‌های مهم برای ایران است و در سیاست خارجی ایران نقش بالایی دارد. وی با اشاره به اینکه به همراه رییس مجلس و یک هیات بلند پایه به پکن سفر کرده است، تصریح کرد این سفر شروع تازه‌ای در روابط دو کشور است و نگاه راهبردی تهران به چین را نشان می‌دهد. وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران همچنین با تبریک سال نو چینی به مردم و دولت این کشور از استقبال گرم چین از این سفر قدردانی کرد. وانگ یی، وزیر امور خارجه جمهوری خلق چین نیز در این دیدار ضمن تاکید بر اهمیت روابط دو کشور افزود: سفر 'شی جین پینگ' رییس جمهوری خلق چین در اسفند سال ۹۴ به تهران روابط دو کشور را به سطح راهبردی ارتقا داده است.
فراروفرارو6 ساعت قبل
قیمت هر بشکه نفت برنت امروز با ۴۲ سنت معادل ۰٫۶ درصد کاهش به ۶۶ دلار و ۸ سنت رسید. به گزارش تسنیم به نقل از رویترز، به دنبال نگرانی‌ها از آسیب دیدن تقاضا برای نفت از افت رشد اقتصاد جهانی قیمت نفت امروز کاهش داشت، هرچند که کاهش تولید‌های اوپک و متحدانش موجب شده تا شکاف بین عرضه و تقاضا در بازار همچنان کم باشد. قیمت هر بشکه نفت خام آمریکا امروز با ۱۲ سنت افزایش به ۵۵ دلار و ۷۱ سنت رسید، اما پایین‌تر از رقم ۵۶ دلار و ۳۳ سنت ثبت شده در جلسه قبل بود. به رغم برخی نگرانی‌ها در مورد تجارت جهانی، به دلیل کاهش عرضه اعضای اوپک و متحدانش شکاف بین عرضه و تقاضا در بازار همچنان محدود است. آمار‌های موسسه کپلر نشان می‌دهد میزان صادرات دریایی نفت عربستان در نیمه نخست ماه فوریه کاهش داشته است.
فراروفرارو6 ساعت قبل
فرخ ساجدی از بازیگران پرکار سینمای پیش از انقلاب بود که در بسیاری از فیلم‌های موسوم به فیلمفارسی حضور داشت. او در سن هفتاد و شش سالگی درگذشت. منبع: بانی فیلم
فراروفرارو6 ساعت قبل
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه معیشت مردم ارتباطی به پالرمو و FATF ندارد، گفت: دولت در رابطه با لوایح مربوط به FATF فرافکنی نکند. به گزارش مهر، غلامعلی حدادعادل با اشاره به اظهارات برخی دولتمردان مبنی بر اینکه در صورت عدم تصویب لایحه الحاق ایران کنوانسیون پالرمو معیشت مردم با مشکل مواجه می‌شود، اظهار کرد: اینکه سخت شدن معیشت مردم را به پالرمو و FATF منوط کنند، نوعی فرافکنی است. حال که امروز این لایحه را رد نکردیم، وضع معیشت مردم خوب است؟ این فرافکنی است که این لایحه را به معیشت ارتباط دهند. عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام یادآور شد: خود آقایان هم می‌گویند هیچ تضمینی نیست که با پیوستن به کنوانسیون پالرمو وضع بهتر شود. به هر حال مجمع تشخیص مصلحت نظام به دور از فضاسازی‌ها لوایح مربوط به FATF را بررسی می‌کند.
فراروفرارو6 ساعت قبل
پرونده «۱۰۰۰ سرویس بهداشتی» دوباره باز شد. او هیچ‌گاه درباره سرویس‌های بهداشتی ساخته شده روشنگری نکرد. سازمان میراث فرهنگی و گردشگری بعد از آن گزارش‌های متناقضی را از تعداد مجتمع‌های خدماتی بهداشتی ارائه کرد. گزارش‌ها نشان می‌دهد، از ۵۵۴ پروژه‌ای که عملیات اجرایی آن‌ها آغاز شد، کمتر از ۱۰۰ سرویس بهداشتی به کار افتادند. او بیان کرد: قرار نیست این شرکت، سرویس بهداشتی بسازد، نقش ما نظارتی است، وظیفه داریم تیم مهندسی، معماری و پیمانکاران قوی را انتخاب کنیم.
فراروفرارو7 ساعت قبل
شاید باور نکنید که نشست نهایی و اعلام رأی ما در کمتر از نیم ساعت به نتیجه رسید و باید توجه داشته باشید که فستیوال بین‌المللی «پوسان» در کشور کره جنوبی در حال حاضر مهمترین جشنواره فیلم در آسیا است. این را هم گفتم که اهمیت و حساسیت جشنواره سی‌وهفتم فیلم فجر را به دلیل حضور آثار برتر و قابل اعتنای متعدد یادآور شوم. شاید اگر جایزه مشترک در جشنواره پیش‌بینی شده بود می‌توانست حداقل در موارد محدودی کارساز باشد چیزی مثل آنچه که در یک دوره جشنواره فیلم کن رخ داد و نخل طلا به «طعم گیلاس» ساخته آقای عباس کیارستمی و «اره‌ماهی» ساخته فیلمساز ژاپنی به طور مشترک اهدا شد. کلاری ادامه داد:، اما در مورد دیپلم افتخار باید بگویم ما در هیأت داوری در این باره بسیار بحث کردیم که با نتیجه‌ای که دیدید همراه شد. او درباره اینکه سطح فیلمبرداری فیلم‌های این دوره از جشنواره را چطور دیده؟ پاسخ داد: بدون تردید سطح کیفی فیلمبرداری در سینمای ایران پیشرفت چشمگیر و قابل ملاحظه‌ای داشته است.
فراروفرارو7 ساعت قبل
کیهان از قول شریعتمداری نوشت: سیستم کامپیوتری کیهان از ۴۰ و چند سال قبل یعنی قبل از انقلاب «آی بی‌ام» و «مکینتاش» بوده است و هرچه ما افزوده‌ایم از سیستم‌های دیگر است، ولی تغییر سیستم اصلی که صفحه‌بندی و چاپ با آن انجام می‌شود مستلزم هزینه‌های فراوان است یعنی اگر ما می‌خواستیم آن را تغییر بدهیم حداقل باید دو سه میلیارد هزینه کنیم، این‌ها از قبل بوده و آن دستگاهی را هم که در آنجا می‌بینید به خاطر این است که با آن می‌توانم صفحات را ببینم، مطالب را تصحیح یا جابجا کنم، با استان‌ها ارتباط برقرار کنم و موارد دیگری از این دست را انجام بدهم، چون اصلا سیستم این است و حالا آن را چه کار کنیم؟ باید چند میلیارد هزینه کنیم، از کجا این هزینه را بیاوریم؟ خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان گفت: شنیده‌ام که دو عدد هم بیشتر در کل مجموعه کیهان از آن دستگاه وجود ندارد؟ و شریعتمداری ضمن تصدیق نظر وی گفت؛ بله، دو دستگاه است، یکی در اتاق من است و یکی هم در اتاق تیتر است، چون این دو جا به این دستگاه نیاز دارند.
فراروفرارو7 ساعت قبل
تیم ملی فوتبال بانوان ایران برای شرکت در مرحله دوم انتخابی المپیک ۲۰۲۰ در آسیا، برای انجام سه بازی باید به فلسطین اشغالی میزبان این دوره از رقابت‌ها سفر کند. سفری که طبق مقررات داخلی کشور ممنوع است. به گزارش ایسنا، در صورت میزبانی فلسطین در شهر الرام، تیم ملی ایران در صورت حضور در این رقابت‌ها باید به الرام سفر کند، اما در طول ۴۰ سال گذشته پس از انقلاب اسلامی، هیچ فرد یا گروهی از ایران به فلسطین اشغالی سفر نکرده و به نظر می‌رسد که تیم ملی بانوان ایران نیز راهی جز انصراف از رقابت‌ها و وداع با المپیک ۲۰۲۰ ندارد.

صفحه نخست روزنامه‌های سه‌شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۷

7+
فراروفرارو7 ساعت قبل
فراروفرارو7 ساعت قبل
این سریال در حالی توزیع شده که ترانه یاسر بختیاری یا همان «یاس» در نسخه‌های توزیع تهران، حذف شده، در واقع تیتراژ پایانی سریال را با صدای «یاس» آماده کرده‌اند، اما در نسخه نهایی جای نگرفته است. شهرستان آری، تهران نهایلنا از توزیع نسخه کامل با صدای «یاس» در شهرستان‌ها خبر داد، اما در نسخه‌های تهران، خبری از صدای خواننده قطعات مشهوری مانند «از چی بگم» نیست. در ادامه حسین پارسایی، مدیرکل نمایش خانگی به حذف صدای «یاس» از سریال «رقص روی شیشه» واکنش نشان داد و تقصیرات را به گردن سازندگان مجموعه انداخت: «این خبر صحت ندارد. حالا سوال اینجاست چرا نسخه‌های تهران، صدای «یاس» را ندارند و مخاطبان پایتخت‌نشین باید تیتراژی متفاوت از هموطنان خود ببینند و بشنوند. حالا که صدای «یاس» مجوز نگرفته، چند میلیون ساکن تهران، «سفارشی» را نشنیده‌اند؟!
فراروفرارو16 ساعت قبل
زن جوان که در آرایشگاه دوستش اقدام به تزریق ژل زیبایی کرده بود، با عفونت صورتش مجبور به شکایت شد. یک بار که این موضوع را در جمع دوستانش مطرح کرد به او پیشنهاد کردند با تزریق ژل زیبایی، چهره‌اش را به شکل دلخواه درآورد. این جست‌وجو ماه‌ها ادامه داشت تا اینکه یکی از دوستان «آیدا» با معرفی خانم دکتری از آشنایانشان به او پیشنهاد داد تا در سالن آرایشگاه وی و با هزینه کم، کار تزریق ژل را انجام دهد. کارشناسان پس از بررسی شرایط بیمار، مدارک و اظهارات او، عوارض به وجود آمده در صورت «آیدا» را ناشی از تکنیک و انتخاب ژل نامناسب دانسته و خانم دکتر را به میزان ۵ درصد مقصر شناختند. بنابراین پرونده خانم دکتر علاوه بر تعیین قصور ۵ درصدی به نظام پزشکی ارسال خواهد شد.
فراروفرارو19 ساعت قبل
عربستان سعودی شایعه خرید باشگاه منچستر یونایتد را تکذیب کرد. به گزارش یورونیوز، وزیر فرهنگ عربستان سعودی روز دوشنبه ۱۸ فوریه به شایعات در خصوص احتمال خرید باشگاه منچستر یونایتد انگلستان پاسخ داد. ترکی الشبانیه وزیر فرهنگ و رسانه عربستان ضمن تکذیب این شایعه اظهار داشت مذاکراتی میان صندوق سرمایه‌گذاری عام عربستان سعودی و باشگاه منچستر یونایتد در زمینه حمایت مالی (اسپانسرینگ) صورت گرفته اما هیچ بحثی در خصوص خرید این باشگاه مطرح نشده است. وزیر فرهنگ و رسانه عربستان به گزارش‌هایی واکنش نشان می‌داد که در روزهای اخیر در رسانه‌ها منتشر شده بود. البته وزیر فرهنگ و رسانه عربستان در ادامه اشاره کرد که هیچ توافقی بین دو طرف امضا نشده است.
فراروفرارو19 ساعت قبل
«پلی‌استور» بازی «الدفاع المقدس» ساخت واحد رسانه‌های الکترونیک حزب‌الله لبنان را مسدود کرد. به گزارش فارس، «پلی‌استور» امکان دانلود بازی سه‌بعدی «الدفاع المقدس» ساخت واحد رسانه‌های الکترونیک حزب الله لبنان در «اندروید» را متوقف کرد. بر اساس گزارش وبگاه «العهد»، «حسن علام» مدیر پروژه این بازی اعلام کرد، تیم دست‌اندرکار برای اولین بار در تاریخ هفت دسامبر ۲۰۱۸ بازی را در پلی‌استور قرار دادند و با توجه به جنگ همه‌جانبه جهانی علیه حزب‌الله این احتمال می‌رفت که بازی مسدود شود، در ۲۵ ژانویه ۲۰۱۹ این اتفاق رخ داد و علیرغم تعداد دانلودهای بالا بازی مسدود شد؛ بار دیگر بازی مذکور در تاریخ ۲۸ ژانویه ۲۰۱۹ بر روی پلی‌استور قرار گرفت اما برای بار دوم در تاریخ دوم فوریه ۲۰۱۹ مسدود شد. علام تأکید کرد، مسدود کردن این بازی در نتیجه ترس دشمنان از آن است، این بازی متوقف شد زیرا از مقاومت و ساخت نسلی مقاوم حمایت می‌کرد و دشمنان مقاومت نمی‌توانند این را ببینند. در این بازی پیروزی‌های حزب‌الله و محور مقاومت بر دشمن تکفیری در سوریه و منطقه به تصویر کشیده شده است.
فراروفرارو20 ساعت قبل
وزیر بهداشت با تاکید بر اینکه به بنگاهداری و شرکت داری از سوی وزارت بهداشت اعتقادی ندارم، گفت: سال ۹۸ سال بسیار سختی از نظر اقتصادی است. نمکی تاکید کرد: باید بدانیم سال آینده سال سختی است. گرچه این مملکت سختی‌های فراوانی را طی کرده است اما سال ۹۸ سال بسیار سختی از نظر اقتصادی است. حال درست است که سال سختی در پیش داریم اما در کشور انسان‌های بزرگی داریم که با هیچ چیز نمی‌توان آنها را عوض کرد. وزیر بهداشت افزود: ما باید در وزارت بهداشت وزنه‌ها را از پای خود باز کنیم.
فراروفرارو20 ساعت قبل
تیم فوتبال پرسپولیس موفق شد در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی مقابل تیم پدیده در ضربات پنالتی به پیروزی برسد و حریف سپاهان در مرحله نیمه نهایی شود. به گزارش مهر، تیم‌های فوتبال پرسپولیس و پدیده از ساعت ۱۷:۱۵ امروز دوشنبه در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند. در ضربات پنالتی پرسپولیس با نتیجه ۳ بر یک (در مجموع ۴ بر ۲) به برتری رسید. مهدی مهدی خانی (۱۲) برای پدیده و شایان مصلح (۲۰) برای پرسپولیس در وقت‌های قانونی گلزنی کردند. شایان مصلح که روی گل پدیده موثر بود، اینبار با یک ضربه سر برای پرسپولیس گلزنی کرد.
فراروفرارو20 ساعت قبل
کاپیتان پرسپولیس بعد از مصدومیت و خروجش از زمین در مصاف این تیم مقابل پدیده، توسط هواداران با غیرت خطاب شد. به گزارش ایسنا، تیم پرسپولیس در ضربات پنالتی موفق شد از سد پدیده بگذرد. حواشی این دیدار به شرح زیر است: با آغاز نیمه دوم دیدار پرسپولیس و پدیده، هواداران حاضر در ورزشگاه با تشویق‌های خود از بازیکنان می‌خواست بازی رو به جلو ارائه کند. پس از تشویق‌های ابتدایی نیمه دوم، تماشاگران برای چند دقیقه سکوت کردند اما از دقیقه ٧۵ به یکباره دوباره به تشویق پرسپولیس پرداختند. سید جلال حسینی که به دلیل مصدومیت از بازی تعویض شد، با شعار «سید جلال با غیرت» توسط هواداران تشویق شد.
فراروفرارو21 ساعت قبل
گل لحظه آخر سرگی شوتسوف در دیدار اسپارتاک مسکو و هارلم در جام یوفا مرگ ۳۴۰ نفر را رقم زد. در آن دوران رؤیای تیم میزبان پیروزی ۲ بر صفر بود تا در بازی برگشت با خیال راحت کار کند. اسپارتاک با یک گل پیروز شد و بازی تا لحظاتی دیگر به پایان می‌رسید. این گل باعث شد بازی ۲ بر صفر شود و کسانی که در حال خروج از ورزشگاه بودند متوجه شدند یک گل به ثمر رسیده است. گل شوتسوف حداقل یک ارزش داشت.

فرارو

خبرگزاری فرارو روزانه با پوشش اخبار اخبار سیاسی،‌ ورزشی، اجتماعی و اقتصادی از مهم‌ترین فعالین این عرصه است و اخبار پربازدید و مهم آن را می‌توانید در صفحه‌ی این خبرگزاری در وبسایت خبری ببینید.