آخرین اخبار روزانه ایران از سایت خانه ملت

تازه‌ترین اخبار خبرگزاری «خانه ملت»

خانه ملتخانه ملت4 هفته قبل
هادی قوامی سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال ۹۹ در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره مصوبه کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۹ مبنی بر اخذ مالیات از کالاهای لوکس گفت: از مصوبات کمیسیون تلفیق لایحه بودجه مجلس این است که از مساکن دارای ارزش بالای ۱۰ میلیارد تومان و خودروهای دارای ارزش بالاتر از یک میلیارد تومان باید مالیات اخذ شود که حدود ۶۲ هزار خودرو مشمول این مصوبه است. نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: باید توجه شود گسترش پایه‌های مالیاتی مد نظر است. در بسیاری از کشورها، صاحبان مساکن و خودروهای لوکس با توجه به استفاده از خدمات دولتی، مالیات متناسب نیز پرداخت می‌کنند. قوامی تصریح کرد: لحاظ «اخذ مالیات از کالاهای لوکس» در لایحه بودجه سال ۹۹ فتح باب مناسبی برای گسترش پایه‌های مالیاتی است اینکه برخی کارشناسان نقد دارند می‌توانند نقدهای خود را به نمایندگان اعلام کنند تا بررسی شود. سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه مجلس شورای اسلامی یادآور شد: امیدوارم دولت لایحه جامع درباره نحوه اخذ مالیات از کالاهای لوکس ارائه کند.
خانه ملتخانه ملت4 هفته قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ ملت، علی بختیار در نشست علنی امروز (سه شنبه، ۸ بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: می‌توان تحریم را تبدیل به فرصت کرد، البته مشروط به آنکه از بروکراسی‌ها و پاس دادن‌های اداری عبور کنیم. در این رابطه رئیس جمهور و دولت باید اقدام اساسی انجام داده و اجازه ندهند مدیرکل مردم را به مدیر و مدیر آنها را به مرکز پاس دهند. نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امروز بانک‌ها برای کارآفرینان و جوانان درگیری بسیاری ایجاد کرده‌اند، چرا که یک جوان برای دریافت وام باید دو سال برود و بیاید و در نهایت ناامید می‌شود. وی همچنین با تذکر به وزیر ورزش گفت: آقای سلطانی فر لطفا به اتمام طرح‌های نیمه تمام که بیش از ۱۰ سال از آغاز ساخت آنها می‌گذرد، اقدام کنید. بختیار همچنین از وزیر بهداشت و درمان خواست نسبت به اتمام بیمارستان آیت الله گلپایگانی حوزه انتخابیه وی اقدام کند. /پایان پیام

خانه ملت

سایت خانه ملت، خبرگزاری مجلس شورای اسلامی روزانه اخبار صحن مجلس و سایر اخبار را پوشش می‌دهد که می‌توانید آن را در صفحه این سایت در سایت خبری دنبال کنید.