پربادزیدترین اخبار خبرگزاری «ایلنا»

ایلناایلنا7 ساعت قبل
معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی پایتخت، با اشاره به دستگیری متهمی که سعی داشت با تهدید از دکتر معالج خود، اخاذی کند، گفت: این فرد که برای بار دوم پزشک معالج خود را به بهانه‌های واهی تهدید می‌کرد برای عملی نکردن تهدیدات خود درخواست یک میلیارد و ۲۸۶ میلیون تومان وجه نقد داشت. سرهنگ ولیپور گودرزی، اظهار داشت: با اعلام شکایت این پزشک جراح و پیگیری قضایی کارآگاهان این یگان وارد عمل شده و در بررسی‌های خود به سرنخ هایی برمی خورند که نشان از حضور همان متهم اولی دارد. مدتی بعد تهدیدات از سوی فرد ناشناس بیشتر شده و اعلام می‌دارد که در صورت عدم پرداخت وجه درخواستی به همسر و کودکان پزشک مذکور آسیب می‌رساند که با پیگیری‌های پزشک جراح و همکاری شبانه روزی کاراگاهان اداره ۱۶ پلیس آگاهی پایتخت، این متهم در یک سفره خانه واقع در نیاوران شناسایی و دستگیر می‌شود. سرهنگ گودرزی، تصریح کرد: متهم که فردی ۴۲ ساله است، دارای اعتیاد به مصرف مشروبات الکلی و موادمخدر صنعتی است که اظهار داشته به خاطر اعتیاد به مواد مخدر و مشروبات الکلی شرایط روحی و روانی مناسبی ندارد. معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اشاره به اینکه از مخفیگاه این متهم مواد مخدر (شیشه) و مشروبات الکلی کشف شده است، گفت: متهم به دستور بازپرس شعبه ۱۰ بازپرسی دادسرای جنایی تهران برای انجام آزمون‌های روانی و همچنین انجام تست‌های اعتیاد به مواد مخدر و مشروبات الکلی، در اختیار کارآگاهان اداره ۱۶ پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارد.
ایلناایلنا19 ساعت قبل
سردار آزمون در دیدار برگشت لیگ اروپا موفق شد با نمایشی درخشان تیمش را در آستانه صعود قرار دهد. به گزارش ایلنا، زنیت که در بازی رفت در ترکیه مقابل فنرباغچه با نتیجه یک بر صفر شکست خورده، با درخشش مهاجم ایرانی خود در آستانه صعود به مرحله بعدی قرار دارد. آزمون ابتدا با پاس گل خود اوزدوئف را در موقعیت گلزنی قرار داد تا آنها با یک گل از حریف پیش بیفتند و نتیجه بازی رفت را جبران کنند. سردار آزمون اما در ادامه بازی با گل خود، برتری کامل را به اردوگاه زنیت آورد. باید دید مهاجم ایرانی زنیت در ادامه آتش بازی خود در این بازی قادر است، تیم روسی را به مرحله بعدی برساند یا خیر.
ایلناایلنا18 ساعت قبل
سردار آزمون در دیدار برگشت لیگ اروپا موفق شد با نمایشی درخشان تیمش به مرحله بعدی این رقابت‌ها برساند. آزمون ابتدا با پاس گل خود اوزدوئف را در موقعیت گلزنی قرار داد تا آنها با یک گل از حریف پیش بیفتند و نتیجه بازی رفت را جبران کنند. سردار آزمون اما در ادامه بازی با گل خود، برتری کامل را به اردوگاه زنیت آورد. اما در نهایت این بازی در نیمه اول با حساب دو بر یک خاتمه یافت تا فنرباغچه با سود بردن از گل زده در خانه حریف شانس بیشتری داشته باشد. مهاجم ایرانی زنیت در ادامه و در نیمه دوم نیز موفق شد یک گل دیگر به نام خود کند تا زنیت به جواز صعود مرحله بعدی این رقابت‌ها دست یابد.
ایلناایلنا21 ساعت قبل
در حالی دو تیم زنیت و فنرباغچه به مصاف هم می‌روند که سردار آزمون در ترکیب اصلی تیمش قرار دارد. به گزارش ایلنا، از ساعت ۲۱:۲۵ به وقت ایران از چارچوب دور برگش، مرحله حذفی لیگ اروپا تیم زنیت به مصاف فنرباغچه می‌رود. این در حالی است که فنرباغچه بازی رفت رابا نتیجه یک بر صفر پیروز پیروز شده است. در آستانه این بازی ترکیب زنیت اعلام شده که نام سردار آزمون در ترکیب اصلی به چشم می‌خورد.
ایلناایلنا21 ساعت قبل
ورود غیر مجاز یک‌دستگاه تریلر ترانزیت به مسیر خط تندرو خیابان خاوران منجر به تصادف شد. به گزارش ایلنا، بنا به اعلام روابط عمومی شرکت واحد اتوبوسرانی تهران، در پی انتشار خبری مبنی بر تصادف اتوبوس با جایگاه ایستگاه اعلام می‌دارد: ورود غیر مجاز یک‌دستگاه تریلر ترانزیت در مسیر خط تندرو خیابان خاوران منجر به تصادف آن با جایگاه ایستگاه اتوبوس شده و خساراتی وارد کرده است.
ایلناایلنا20 ساعت قبل
بازیکنان استقلال طی روزهای اخیر واکنش تندی نسبت به عدم پرداخت مطالبات خود به مدیریت داشته‌اند. رفتاری که روزبه چشمی دارد و پیامدش سکوت باشگاه استقلال، مصداق بارز بازیکن سالاری در فوتبال ایران است و انتظار می‌رود که سران باشگاه استقلال در مقابل چنین رفتارهایی قاطع باشند. رفتاری که برخی بازیکنان استقلال انجام می‌دهند جز آنکه وجهه باشگاه استقلال در میان مردم را تخریب کند و این باشگاه را همواره بدهکار جلوه دهد محصول دیگری به همراه نخواهد داشت. پدیده خرید آپارتمان در ترکیه توسط بازیکنان استقلال البته مختص به یکی، دو بازیکن نیست و غالب بازیکنان این باشگاه را در بر می‌گیرد. البته در این ماجرا پای یکی از پیشکسوت‌های قدیمی ترکیه‌نشین استقلال هم در میان است و او بازیکنان را برای سرمایه‌گذاری در ترکیه تهییج می‌کند!
ایلناایلنا4 ساعت قبل
ستاره میانه میدان تیم ملی قطر الدحیل را ترک کرد. به گزارش ایلنا، در حالی که فقط چند روز تا آغاز رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا باقی مانده است؛ تیم الدحیل قطر دو بازیکن خود را به الریان فروخت. عاسیم مادیبو و احمد یاسر دو بازیکن تیم الدحیل با توافق صورت گرفته بین دو تیم الدحیل و الریان راهی تیمی شدند که چند روز پیش سایپا را حذف کرده بود. مادیبو در تیم ملی قطر و در جام ملت‌های آسیا در مرکز میدان نمایش بسیار خوبی داشت و مورد توجه قرار گرفته بود. البته او فصل پیش در بازی پرسپولیس و الدحیل در مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا اشتباه عجیبی را انجام داد و اجازه داد تا منشا گل پیروزی بخش سرخپوشان را وارد دروازه لکومته کند.
ایلناایلنا20 ساعت قبل
نویسنده و تهیه‌کننده سریال پدر، به بیان انتقادتی نسبت به نحوه برگزاری ویژه برنامه تلویزیونی پنجمین جشنواره جام‌جم پرداخت. حامد عنقا در گفتگو با ایلنا، از نحوه برگزاری ویژه برنامه تلویزیونی پنجمین جشنواره جام‌جم که به اعتقاد او منجر به جهت‌دهی آرای مردم و حذف سریال پدر شده است، انتقاد کرد. البته به احترام شبکه دو، خانم زنگنه تنها کسی بود که در یکی از برنامه‌های این شبکه حضور کوتاهی داشت. بنابراین ما در عین احترامی که برای مخاطبان خود و همچنین جشنواره قائلیم از حضور در برنامه خیابان جام‌جم پرهیز کردیم. عنقا با اشاره به تاثیرگذاری سریال «پدر» در زمان پخش خود، در این خصوص گفت: موجی که زمان پخش سریال به راه افتاد مثال زدنی و گویای استقبال کم نظیر مخاطبان بود.
ایلناایلنا20 ساعت قبل
اوله گونار سولشر، سرمربی منچستریونایتد پس از پیروزی تیمش مقابل چلسی مستقیما به سراغ کالوم هادسون اودوی، مهاجم جوان حریف رفته است. به گزارش ایلنا، بازیکن ۱۸ ساله چلسی بار دیگر نتوانست اعتماد سرمربی‌اش را جلب کند و در شب باخت تیمش روی نیمکت نشانده شد و حتی دید که داویده زاپاکاستا به او برای ورود به زمین به‌عنوان بازیکن تعویضی ترجیح داده شد. هادسون اودوی از زمان مسدود شدن مسیر انتقالش به آلمان (برای پیوستن به بایرن مونیخ)، تنها ۱۹ دقیقه برای چلسی بازی کرده و این در حالی است که گفته می‌شود باشگاه لندنی مترصد تمدید قرارداد او است. در همین حال گویا منچستری‌ها هم می‌خواهند شانس خود را برای جذب این بازیکن آینده‌دار امتحان کنند و گپ سولشر با او پس از سوت پایان بازی هم احتمالا بی‌ارتباط با این موضوع نیست. او دست بازیکنی که قهرمان جام جهانی زیر ۱۷ ساله‌ها شده است را فشرد و بعد از آن هم گپ کوتاهی با او داشت.
ایلناایلنا23 ساعت قبل
آندر اررا، هافبک اسپانیایی منچستریونایتد در آستانه عقد قراردادی جدید با این تیم قرار دارد که او را برای سه سال دیگر به شیاطین سرخ متعهد می‌کند و علاوه بر این به موجب این قرارداد حقوق او به هفته‌ای ۱۰۰ هزار پوند افزایش پیدا می‌کند. انتظار می‌رود این بازیکن ۲۹ ساله قرارداد ۳ ساله جدیدی امضا کند و این حاصل مذاکراتی است که طبق ادعای نشریه سان انگلیس از هفته‌های اخیر آغاز شده است. نشریه دیلی میل هم در ابتدای ماه جاری گزارش کرده بود هافبک اسپانیایی منچستریونایتد دوباره خودش را به‌عنوان یک بازیکن ترکیب اصلی احیا کرده است و امکان دارد مزد بازی‌های خوبش را بگیرد. یک منبع نزدیک به باشگاه منچستریونایتد به نشریه سان گفت: «باشگاه موضعش را مشخص کرده و گفته که می‌خواهد اررا بماند. باشگاه نمی‌خواهد به‌عنوان بازیکن آزاد اررا را از دست بدهد.»
ایلناایلنا16 ساعت قبل
آیت الله مومن عالمی وارسته، اخلاق مدار و فقیهی دانا و آشنا به مسائل روز بود. او مبارزی خسته ناپذیر در دوران قبل از پیروزی و ایثار‌گری تمام عیار برای انقلاب و مردم بود. به گزارش ایلنا، کدخدایی در مطلبی در کانال شخصی خود نوشت: برای او که مومن به انقلاب بود! او مومن به مفهوم واقعی کلمه بود، مومن به اسلام، مومن به انقلاب، مومن به امام، مومن به رهبری معظم انقلاب و مومن به مردم. آیت الله مومن عالمی وارسته، اخلاق مدار و فقیهی دانا و آشنا به مسائل روز بود.
ایلناایلنا3 ساعت قبل
جاده جدیدالاحداث هشتگرد - طالقان رکورد تاخیر پروژه‌‌ها را در کشور شکست. به گزارش ایلنا، جاده جدیدالاحداث هشتگرد - طالقان که در زمستانی سخت در سال ۱۳۶۸ آغاز شد، اکنون در آستانه سیمین سال کلنگ‌‌زنی این پروژه مهم با ۳۹ کیلومتر مساحت تنها با حدود ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی همراه است و علیرغم اعلام زمان‌های مختلفی برای افتتاح این پروژه مهم توسط مسئولان اعلام شده که آخرین زمان اعلامی در دهه فجر امسال بوده است، نه تنها این پروژه افتتاح نشده بلکه زمان دقیق افتتاح آن مشخص نیست. مردم شهرستان طالقان از محمدباقر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی و استاندار جدید البرز انتظار دارند از این پروژه بازدید و از نزدیک در جریان جزییات این پروژه قرار گیرند و زمان دقیق افتتاح را مشخص کنند تا این پروژه وارد سومین دهه کلنگ‌‌‌‌زنی خود نشود و در صورت بهره‌برداری از این محور که در ردیف پروژه‌های اقتصاد مقاومتی استان البرز قرار گرفته، مسیر طالقان به تهران ۳۵ کیلومتر کوتاه‌تر و مدت‌زمان سفر نیز حدود یک ساعت کاهش می‌یابد. گفتنی است نجفی استاندار سابق البرز اوایل سال اعلام کرده بود این پروژه دهه فجر افتتاح می‌‌‌شود اما هم‌‌‌اکنون کمبود منابع و پرداخت قطره‌‌‌چکانی اعتبارات پس از دو دهه از دلایل عدم افتتاح این پروژه مهم است.
ایلناایلنا3 ساعت قبل
تیتراژ پایانی سریال «رقص روی شیشه» به تهیه کنندگی پیمان جعفری و کارگردانی مهدی گلستانه که توسط یاس خوانده شده از سریال حذف شده است. یاسر بختیاری (یاس) تیتراژ پایانی سریال «رقص روی شیشه» را خوانده است، اما پس از انتشار قسمت اول آن با وجود موافقت اولیه مسئولان مربوطه، این قطعه از تیتراژ سریال حذف شده است. یاسر بختیاری، ‌ طی توضیحی در کانال شخصی‌اش درباره این اثر چنین گفته است: «امید که باب میل باشه. البته طبیعتا این آهنگ به گوش عده‌ای خوشایند نخواهد بود. آهنگ «سفارشی» تلنگری به گوش‌هاست و امیدوارم که پیام این اثر در عین تلخ بودن مفید واقع شود.
ایلناایلنا3 ساعت قبل
ثبت‌نام اهالی رسانه و اعضای انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران برای حضور در سی‌وهفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر از شنبه چهارم اسفندماه آغاز می‌شود. به گزارش ایلنا، ثبت‌نام اهالی رسانه و اعضای انجمن منتقدان و نویسندگان سینمای ایران برای حضور در سی‌وهفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر از شنبه چهارم اسفندماه آغاز می‌شود و به مدت ۱۵ روز ادامه خواهد داشت. ثبت درخواست برای دریافت کارت حضور در جشنواره جهانی فیلم فجر تنها از طریق سایت www. fajriff. com صورت می‌گیرد و درخواست‌های حضوری پذیرفته نمی‌شود. اهالی رسانه ضمن تکمیل اطلاعات شخصی لازم است معرفی نامه‌ای از سوی رسانه متبوع خود در سایت ارائه کنند و حداقل دو نمونه از مطالب خود را درباره سی‌وششمین جشنواره جهانی فیلم فجر و آثار حاضر در آن بارگذاری کنند. سی و هفتمین دوره جشنواره جهانی فیلم فجر از ۱۸ تا ۲۶ آوریل ۲۰۱۹ (۲۹ فروردین تا ۶ اردیبهشت ۱۳۹۸) به دبیری رضا میرکریمی در تهران برگزار می‌شود.
ایلناایلنا3 ساعت قبل
مهاجم تیم ملی ایران به شکستن رکورد علی دایی واکنش نشان داد. به گزارش ایلنا، سردار آزمون موفق شد با دو گلی که مقابل فنرباغچه در لیگ اروپا به ثمر رساند با ۸ گل زده به عنوان بهترین گلزن ایرانی مسابقات اروپایی دست پیدا کند و از رکورد ۶ گل علی دایی عبور کند. آزمون با انتشار پیامی نسبت به این اتفاق واکنش نشان داده است.
ایلناایلنا3 ساعت قبل
مهاجم اسکاتلندی تراکتورسازی باید در قبال غیبت طولانی مدتش پاسخگو باشد. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، هری اروین، مهاجم اسکاتنلدی تراکتورسازی که در نیم فصل نخست عملکرد فوق‌العاده‌ای در ترکیب این تیم داشت، در اواخر نیم فصل برای مرخصی به کشورش سفر کرد و دیگر برنگشت. وی که در پاسخ مکاتبات باشگاه مرخصی استعلاجی یک ماهه خود را دلیل غیبتش عنوان کرد، پس از پایان این دوره بازهم به تبریز برنگشت تا ادامه همکاری او با باشگاه دچار ابهام شود. با این حال ظاهرا بازگشت اروین به تراکتورسازی به این آسانی‌ها و بدون دردسر برای او نخواهد بود. پس از این جلسه، جرج لیکنز در مورد بازگشت اروین تصمیم نهایی را خواهد گرفت ولی به احتمال زیاد در صورت بازگشت اروین هم او با جریمه مالی سنگینی مواجه می‌شود.
ایلناایلنا3 ساعت قبل
مدیرعامل باشگاه سایپا از سمت خود استعفا داد. به گزارش ایلنا، رضا درویش، مدیرعامل باشگاه سایپا در ادامه مشکلات مالی این تیم از سمت خود استعفا داد. درویش که از اردیبهشت ماه ۸۵ به‌عنوان جانشین بیت‌الله رضایی در پست مدیر عاملی باشگاه سایپا انتخاب شد و طی دو فصل و نیم اخیر در این باشگاه حضور داشت، اکنون به نظر می‌رسد به پایان کار با نارنجی پوشان رسیده است. بودجه باشگاه سایپا در دو سال گذشته کاهش پیدا کرده و این فصل به اوج خود رسیده، طوری که علاوه بر مسائلی مثل نداشتن زمین تمرین و چمن مناسب برای برگزاری مسابقات خانگی، این تیم برای سفرهای خود نیز دچار مشکلاتی بوده و این موضوع در دو سفر اخیرشان به رشت و قطر مشاهده شده است. بازیکنان سایپا بخاطر عدم پرداخت مشکلات مالی و عدم پرداخت قراردادهای‌شان، روز گذشته و امروز دست به اعتصاب زدند، اما در تمرین امروز نارنجی پوشان به آنها عنوان شد که رضا درویش از مدیر عاملی باشگاه سایپا استعفاء داده است.
ایلناایلنا3 ساعت قبل
مدافع تیم پرسپولیس به علت مصدومیت دیدار با نفت مسجدسلیمان را از دست داد. به گزارش ایلنا، در حالی که تیم فوتبال پرسپولیس امروز آخرین تمرین خود را قبل از بازی با نفت مسجدسلیمان برگزار می‌کرد اما شجاع خلیل‌زاده مدافع این تیم از ناحیه چهار سر ران دچار مصدومیت شد و به همین دلیل سرخ‌پوشان را در سفر به مسجدسلیمان همراهی نخواهد کرد. کاروان پرسپولیس امروز راهی مسجدسلیمان خواهد رفت و علاوه بر شجاع خلیل زاده که امروز از ناحیه چهار سر دچار کشیدگی شد سیدجلال حسینی هم مصدوم است و در این بازی حضور ندارد تا برانکو تیمش را بدون دو مدافع اصلی و تخصصی فردا به مصاف نفت مسجدسلیمان بفرستد.
ایلناایلنا3 ساعت قبل
رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: متأسفانه کسانی که باید به جامعه آرامش بدهند و برای عبور از وضعیت فعلی تلاش کنند، سیاه‌‌‌‌نمایی می‌کنند و به دنبال ناامید کردن مردم هستند. اگر مردم ناامید شوند از همه عبور خواهند کرد. عارف افزود: خیلی از استان‌ها اعلام می‌کنند که شاخص‌های استان یزد وضعیت برجسته‌‌‌ای دارد. وی با انتقاد از برخی اظهارنظرهایی که به دنبال ناامید کردن مردم هستند، عنوان کرد: متأسفانه کسانی که باید به جامعه آرامش بدهند و برای عبور از وضعیت فعلی تلاش کنند، سیاه‌‌‌‌نمایی می‌کنند و به دنبال ناامید کردن مردم هستند. اگر مردم ناامید شوند از همه عبور خواهند کرد.
ایلناایلنا3 ساعت قبل
با امضای تفاهمنامه‌ای به ارزش دو میلیون دلار میان ایران و هند، همکاری‌های دو کشور در حوزه کارآفرینی گسترش می‌یابد. به گزارش ایلنا، این تفاهم‌نامه در حیدرآباد هندوستان به امضای اصغر نورالله‌‌‌زاده، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید جمهوری اسلامی ایران و سانیل شوکلا، رییس موسسه توسعه کارآفرینی هند رسید. براساس این تفاهمنامه که در حاشیه کنفرانس دوسالانه بین المللی توسعه کارآفرینی در هند امضا شد، مرکز تخصصی کارآفرینی کسب و کارهای خرد و کوچک هند – ایران در تهران ایجاد می‌شود. برگزاری دوره‌‌‌‌های تخصصی آموزشی، تبادل دانش برای شناسایی ظرفیت‌های کارآفرینی، اجرای برنامه‌‌‌های توسعه کارآفرینی و تامین مالی خرد از جمله دستورکارهای این مرکز خواهد بود. در این سفر که به همراه علی ربیعی، رییس هیات مدیره صندوق انجام شده است، هیات ایرانی با مدیرعامل بانک توسعه صنایع کوچک هند، مدیرعامل بانک تعاون هند، مدیرعامل بانک توسعه کشاورزی هند و مدیرعامل بانک زنان هند دیدار و در مورد گسترش همکاری‌ها و تبادل تجربیات در چارچوب تفاهمنامه منعقده مذاکره کرد.
ایلناایلنا4 ساعت قبل
معاون پارلمانی رییس‌جمهور در پیامی درگذشت عضو فقید شورای‌ نگهبان و مجلس‌ خبرگان رهبری را تسلیت گفت. به گزارش ایلنا، در پیام حسینعلی امیری آمده است: خبر ارتحال عالم ربانی، فقیه وارسته و ساده‌‌زیست حضرت آیت‌‌الله محمد مومن عضو فقهای شورای نگهبان و مجلس خبرگان رهبری موجب اندوه و تالم فراوان گردید. در سال‌‌های عضویت شورای نگهبان، همواره شاهد دقت نظرهای موشکافانه ایشان نسبت به مصوبات مجلس شورای اسلامی بودم. در ایام انتخابات در بررسی صلاحیت‌‌‌ها ضمن نگاه یکسان و برابر نسبت به نامزدهای احزاب و جناح‌‌‌های مختلف سیاسی به شدت مراقب حفظ سرمایه‌‌های انسانی انقلاب و دفاع از آنها فارغ از نوع نگاه سیاسی آنها بودند. اینجانب فقدان این فقیه گرانمایه را به محضر مبارک حضرت ولیعصر (ع)، مقام معظم رهبری، حوزه‌‌‌های علمیه، اعضای محترم شورای نگهبان و خبرگان و بیت مکرم به ویژه فرزندان ایشان تسلیت عرض می‌نمایم و از پروردگار متعال برای آن عالم فرزانه و ژرف‌‌اندیش رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان معزز ایشان صبر و شکیبایی مسالت می‌‌نمایم.
ایلناایلنا3 ساعت قبل
به گزارش ایلنا از روابط عمومی کمیته امداد، سیدپرویز فتاح، در مراسم امضای تفاهمنامه ساخت ۱۲ هزار واحد مسکونی برای مددجویان سیستان و بلوچستان که در حاشیه جلسه شورای برنامه‌ریزی استانداری سیستان و بلوچستان برگزار شد، مسکن را اصلی‌ترین نیاز مددجویان دانست و افزود: براساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده، با مشارکت کمیته امداد، سازمان برنامه و بودجه و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ۱۲ هزار مسکن برای محرومان طی یک سال در سیستان و بلوچستان ساخته می‌شود. وی با اشاره به عمق محرومیت در سیستان و بلوچستان تاکید کرد: ساخت ۱۲ هزار واحد مسکونی برای نیازمندان سیستان و بلوچستان در حالی آغاز شده است که در دیگر استان‌ها ساخت هزار یا ۲ هزار واحد مسکونی در دستور کار قرار گرفته است و این نشان‌دهنده اولویت سیستان و بلوچستان برای رفع فقر است. در ادامه این جلسه، رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نیز گفت: این طرح با همکاری کمیته امداد، سازمان برنامه‌ و بودجه و و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برای مددجویان کمیته امداد و خانواده‌های نیازمندی که تحت حمایت این نهاد نیستند، برنامه‌ریزی شده است. علیرضا تابش افزود: بخش اصلی این توافق بر مبنای تسهیلات بانکی و اعتبارات بلاعوض است و از این طریق، مسکن خانوارهای نیازمند ساخته می‌شود.
ایلناایلنا3 ساعت قبل
رییس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از مصدومیت یک نفر به دلیل حادثه در قله دماوند خبر داد. مرتضی سلیمی، رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا، درباره حادثه کوهستان گفت: در ساعت ۸:۲۳ اعلام یک مورد حادثه در در بارگاه سوم قله دماوند درخواست بالگرد از EOC استان مازندران شده است. وی با بیان اینکه بر اثر این حادثه یک نفر دچار مصدومیت شده بود، اظهار داشت: تیم واکنش سریع این سازمان با یک فروند بالگرد به موقعیت اعزام و مصدوم تحویل بیمارستان میلاد شد.
ایلناایلنا4 ساعت قبل
وینگر برزیلی تیم چلسی بهترین بازیکن لیگ اروپا تا پایان مرحله یک شانزدهم نهایی است. به گزارش ایلنا، مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا به پایان رسید و تیم‌های راه یافته به مرحله یک هشتم نهایی مشخص شدند. با اعلام یوفا ویلیان وینگر برزیلی چلسی تا به اینجای کار عنوان بهترین بازیکن مسابقات را در اختیار دارد و پس از او سباستین هالر از آینتراخت فرانکفورت و زلاتکو یانوزوویچ از سالزبورگ در رده‌های بعدی قرار گرفته‌اند.
ایلناایلنا4 ساعت قبل
تیم چلسی قادر نخواهد بود تا بازیکنی را به خدمت بگیرد. به گزارش ایلنا، باشگاه چلسی پس از ناکامی‌های اخیر در لیگ انگلیس اکنون با یک شوک مواجه شده است و نمی‌تواند بازیکن جذب کند. طبق اعلام فیفا باشگاه چلسی به علت نقض قوانین انتقال بازیکنان زیر ۱۸ سال، از سوی فیفا دو پنجره نقل و انتقالاتی محروم و مبلغ ۶۰۰ هزار فرانک جریمه شد. همچنین فدراسیون فوتبال انگلیس ۵۰۰ هزار فرانک جریمه شد.
ایلناایلنا4 ساعت قبل
مهاجم ایرلندی تراکتورسازی به تمرینات تیمش برگشت. به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، ‌ آنتونی استوکس، مهاجم ایرلندی تراکتورسازی که چند روزی با گرفتن مرخصی از باشگاه به کشورش سفر کرده بود، به تبریز برگشت و از صبح امروز در تمرینات تیمش حاضر شد. استوکس در فهرست تراکتورسازی برای بازی با سایپا حضور دارد ولی با توجه به غیبتش در تمرینات روز گذشته مشخص نیست لیکنز او را از ابتدا در ترکیب اصلی قرار دهد یا نه. تراکتورسازی یکشنبه ۵ اسفند باید تهران به مصاف سایپا برود.
ایلناایلنا4 ساعت قبل
مبانی انقلاب، اصول و ارزش‌‌‌های انقلاب برآمده از قرآن، ‌ کلمات پیشوایان دین و سیره اولیای الهی است. وی اضافه کرد: ‌ امام علی (ع) می‌‌‌فرماید این قدرت، قدرت ایمانی و قدرت علمی است. این قدرت، قدرت تفکر و عدالت است. اقتصاد قوی عامل قدرت و عامل نفوذناپذیری کشور استابوترابی فرد با اشاره به فرازهای اقتصادی بیانیه رهبر انقلاب گفت: اقتصاد قوی عامل قدرت و عامل نفوذناپذیری کشور است. مهمترین عیوب از نظر سکاندار انقلاب اسلامی، وابستگی اقتصاد به نفت، نگاه به خارج و نه توان و ظرفیت داخلی و همچنین بودجه‌‌‌بندی معیوب و نامتوازن است.
ایلناایلنا5 ساعت قبل
مشاور عالی سازمان سنجش خبر داد: مهلت ثبت نام در کنکور سراسری سال ۹۸ ساعت ۲۴ دوشنبه ۶ اسفند ۹۷ پایان می‌پذیرد. حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش با اعلام این خبر به خبرنگار ایلنا گفت: براساس برنامه زمانی اعلام شده ثبت نام کنکور سراسری ۹۸ از چهارشنبه ۲۴ بهمن از طریق سایت سازمان سنجش آغاز شده است و داوطلبان با توجه به فرصت تمدید شده می‌توانند تا دوشنبه ۶ اسفند در این آزمون ثبت نام کنند. مشاور عالی سازمان سنجش گفت: تا ساعت ۹:۳۰ امروز جمعه سوم اسفند ۹۷ تعداد ۹۳۰ هزار و ۷۸ نفر در این آزمون ثبت نام کرده‌اند. ثبت نام کنکور سراسری سال ۹۸ برای پذیرش دانشجو در رشته‌های با آزمون و دوره‌های روزانه، شبانه، نیمه حضوری، مجازی، پردیس‌های خودگردان دانشگاه‌ها، دانشگاه پیام نور، دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی، ظرفیت مازاد دانشگاه‌ها و رشته‌های تحصیلی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی صورت می‌گیرد. وی در پایان تاکید کرد: آزمون سراسری سال ۹۸ در روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۳و ۱۴ تیرماه در حوزه‌های امتحانی مربوط برگزار می‌شود.

ایلنا

ایلنا، سایت خبرگزاری کار ایران شامل مهم‌ترین و جدیدترین اخبار روز سیاسی، ورزشی، اخبار کارگری، اخبار اجتماعی و سایر دسته که در خبری می‌توانید آن‌ را دنبال کنید.