تازه‌ترین اخبار خبرگزاری «ایران‌جیب»

ایران‌جیبایران‌جیب1 ساعت قبل
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس درباره راهکارهای لازم برای ساماندهی بازار خودرو توضیحاتی ارائه کرد. وی اظهار کرد: خودروسازان در قراردادهای پیش‌فروش قیمت‌‌ها را قطعی نکردند و مقرر شده است؛ قیمت محصولات بر اساس فرمول ۵ درصد زیر قیمت بازار در زمان تحویل محاسبه شود. واردات خودرو آزاد شودباستانی ادامه داد: برای رفع مشکلات خودروسازی در وهله نخست باید اعتبارات مناسب ارزی و ریالی به خودروسازان تزریق شود در مرحله بعدی واردات خودرو آزاد شود. باستانی گفت: بر اساس تجربه سنوات گذشته بازار خودرو باید پس از تعطیلی نوروز راکد و کساد شود اما این موضوع در سال ۹۸ تکرار نشد. افزایش قیمت خودرو در روزهای اخیر نشان می‌دهد افزایش قیمت خودرو به تقاضای بازار ارتباطی ندارد بلکه مشکل اصلی مربوط به تامین است.
ایران‌جیبایران‌جیب1 ساعت قبل
امروز پس از مراجعه تعدادی از مشتریان رامک خودرو به سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، رئیس این سازمان طی جلسه‌ای با مشتریان …امروز پس از مراجعه تعدادی از مشتریان رامک خودرو به سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان، رئیس این سازمان طی جلسه‌ای با مشتریان اعلام کرد که اطلاعات تمام مشتریان این شرکت در اختیار دادگاه قرار داده شده؛ ضمن اینکه تمام اموال این شرکت خودرویی توقیف شده و مشتریان نباید نگران باشند و تا نتیجه رأی دادگاه مشتریان منتظر بمانند؛ لذا نیاز به شکایت نیست. به گزارش ایران جیب از ایسنا، روز شنبه، حدود ۴۰ نفر از مشتریان رامک خودرو، مقابل سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان تجمع کرده و خواستار حق خود شدند. پس از تجمع در مقابل در وردودی و طبقه همکف سازمان، تعدادی از مشتریان شاکی به سالن جلسات سازمان هدایت شده تا عباس تابش-رییس سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان- جوابگوی آن‌ها باشد. این جلسه حدود یک ساعت طول کشید و وی به سوالات مشتریان پاسخ داد. طی سال گذشته (٩٧) چندین بارمشتریان شرکت خودروسازی رامک خودرو مقابل وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان، مجلس شورای اسلامی و شرکت رامک خودرو تجمع کرده و خواهان پاسخی برای حل مشکلات خود و به تعویق افتادن تحویل خودروهای ثبت‌نامی شدند.
ایران‌جیبایران‌جیب1 ساعت قبل
با این حال، به نظر می‌رسد، شوک مورد انتظار در ۱۳ اردیبهشت ماه امسال در بازار ارز در ماه‌های قبل‌ پیش‌خور شده و اضافه شدن مولفه تحریمی جدید، اثر بیشتری بر بازار ارز نخواهد داشت. از سوی دیگر بازار متشکل ارزی به زودی فعالیت خود را آغاز خواهد کرد. در نهایت این وضعیت، شرایط انتظار را برای بسیاری از فعالان اقتصادی و حتی فعالان بازار ارز به ‌وجود آورده و از میزان معاملات کاسته است. در این زمینه، مجید شاکری کارشناس اقتصادی طی یادداشتی در پاسخ به این سوال که آیا بازار متشکل ارزی نرخ ارز را کاهش خواهد داد یا خیر؟ نوشت: بازار متشکل برای کاهش یا افزایش نرخ ارز نیست. در نهایت و در صورتی که نرخ بازار متشکل نرخ راهبر بازار آزاد شود (که یک شبه هم رخ نخواهد داد) تغییرات نرخ بازار آزاد (خرده فروشی) هم بسیار کاهش خواهد یافت.
ایران‌جیبایران‌جیب1 ساعت قبل
اطلاعات اولیه از سامانه اطلاعات بازار املاک ایران حاکی از انجام و ثبت ۱۸۷ معامله آپارتمان نوساز در فروردین ماه امسال است. اطلاعات اولیه از سامانه اطلاعات بازار املاک ایران حاکی از انجام و ثبت ۱۸۷ معامله آپارتمان نوساز در فروردین ماه امسال است. این دو منطقه به ترتیب مناطق ۱۵ و چهار تهران هستند که در هر یک از آنها بیش از ۲۰ معامله مسکن انجام و تاکنون ثبت شده است. اگر بخواهیم در این دسته‌بندی از مناطقی که کمترین سهم را در معاملات آپارتمان نوساز در فروردین ماه داشته‌اند نیز نام ببریم، باید از مناطق یک تا سه یاد کنیم. در منطقه یک تا کنون تنها اطلاعات فروش یک آپارتمان کلیدنخورده در محله دربند در سامانه املاک ثبت شده است و در مناطق دو و سه نیز به ترتیب ۶ و ۲ آپارتمان نوساز فروخته شده‌اند.
ایران‌جیبایران‌جیب1 ساعت قبل
بر اساس این گزارش، قیمت هر اونس طلا که در جلسه قبل تا رقم ۱۲۷۰ دلار و ۶۳ سنت رسیده بود، امروز با ۰٫۱ درصد افزایش به ۱۲۷۵ دلار و ۸۰ سنت رسید. قیمت طلای آمریکا هم امروز با ۰٫۱ درصد افزایش به ۱۲۷۷ دلار و ۸۰ سنت رسید. پس از انتشار آمارهای نسبتا قوی از اقتصاد آمریکا ارزش دلار امروز در برابر یورو و پوند انگلیس تقویت شد. این آمارها نشان می‌دهد که رشد اقتصادی آمریکا در سه ماهه نخست امسال سرعت گرفته است. بنگاه‌های اقتصادی در حوزه یورو سه ماهه دوم سال را ضعیف شروع کردند زیرا به رغم رشد ضعیف قیمت‌ها میزان تقاضا ضعیف بوده است.
ایران‌جیبایران‌جیب2 ساعت قبل
یک رسانه کویتی مدعی شد که صدور روادید برای شهروندان ایرانی و پنج کشور دیگر برای سفر به کویت تنها با موافقت وزیر کشور کویت انجام خواهد شد. یک رسانه کویتی مدعی شد که صدور روادید برای شهروندان ایرانی و پنج کشور دیگر برای سفر به کویت تنها با موافقت وزیر کشور کویت انجام خواهد شد. به گزارش ایسنا، روزنامه کویتی الانباء مدعی شد که دستوراتی به رؤسای امور اقامت تمام استان‌های کویت درباره عدم صدور مجوز سفر برای اتباع ۶ کشور اعم از عراق، سوریه، یمن، ایران و پاکستان، صادر کرده است. دولت کویت در این ابلاغیه از ادارات اقامت استان‌های خود خواسته است که صدور روادید برای اتباع این ۶ کشور تنها پس از ارسال درخواست‌ها به دفتر خالد الجراح، معاون نخست‌وزیر و وزیر کشور کویت و دریافت موافقت وی انجام خواهد شد و در صورت عدم موافقت وزیر کشور صدور روادید لغو خواهد شد. بر اساس این گزارش، کارگران بنگلادشی که برای نخستین بار وارد کویت می‌شوند هم مشمول قانون مذکور خواهند شد.
ایران‌جیبایران‌جیب2 ساعت قبل
محمود احمدی نژاد عصر یکشنبه در مراسم جشن نیمه شعبان در روستای خورهشت از توابع شهرستان تاکستان قزوین سخنرانی کرد. ایرنا نوشت: محمود احمدی نژاد عصر یکشنبه در مراسم جشن نیمه شعبان در روستای خورهشت از توابع شهرستان تاکستان قزوین سخنرانی کرد. * برخی رهبران جوامع در دنیا بدون آزادی دادن می‌خواهند مردم را به سمت خدا هدایت کنند و این کار شدنی نیست، چراکه انبیاء آمدند تا مردم را به سمت خدا هدایت کنند و مردم هرچقدر بیشتر رشد کنند، بیشتر نیازمند و شیفته امام خواهند بود. * حتی اگر بودجه دولت را کنار بگذاریم، اگر ارزش اولیه منابعی مانند انرژی را تقسیم کنیم برای هر ایرانی یک میلیون تومان در ماه می‌رسد و این به غیر از ارزش اولیه معادن و دارایی دریاهاست. * اگر در جمهوری اسلامی بخواهیم منتظر امام باشیم باید در راه امام قدم برداریم که به طور حتم امام زمان ثروت را در اختیار مردم قرار داده و ریشه ظلم را می‌خشکاند.
ایران‌جیبایران‌جیب2 ساعت قبل
سه مقام کنونی و سه مقام سابق آمریکایی گفتند که واشنگتن قصد دارد برای دولت‌های خارجی، نهادها و سازمان‌های …فارس به نقل از رویترز اعلام کرد: سه مقام کنونی و سه مقام سابق آمریکایی گفتند که واشنگتن قصد دارد برای دولت‌های خارجی، نهادها و سازمان‌های مردم نهادی که با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در تعامل هستند معافیت از تحریم‌ قائل شود.
ایران‌جیبایران‌جیب2 ساعت قبل
بی احتیاطی در رانندگی موجب بروز تصادف دو دستگاه خودروسواری با یکدیگر و گرفتار شدن یکی از رانندگان در داخل خودرو شد. در پی تماس شاهدین این حادثه با سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی، ستاد فرماندهی این سازمان در ساعت ۴:۳۰ دقیقه بامداد امروز بی درنگ آتش نشانان ایستگاه ۷۳ را به محل حادثه در شمال به جنوب بزرگراه شهید صیاد شیرازی، خروجی خیابان پلیس روانه کرد. مجید میرزایی فرمانده آتش نشانان اعزامی در خصوص این حادثه اظهار داشت: هنگام رسیدن به محل حادثه مشاهده شد دو دستگاه خودروی سواری پژو پارس و پراید به شدت با یکدیگر برخورد کرده و راننده پراید در اتاقک خودرواش محبوس و مجروح شده بود. میرزائی افزود: آتش نشانان سپس فرد مصدوم که مردی ۳۵ ساله بود را جهت انتقال به مراکز درمانی به عوامل اورژانس حاضر در صحنه حادثه تحویل دادند. این فرمانده آتش نشانی گفت: علت بروز این حادثه رانندگی از سوی پلیس راهور در دست بررسی است.
ایران‌جیبایران‌جیب2 ساعت قبل
روحانی که به دلیل جراحی بینی خود به «مدل عروسکی» از دکتر جراح شکایت کرده بود، نتوانست در دادگاه علیه وی پیروز شود و به طور روزانه مشغول «نفرین» وی در اینستاگرام خود است. روحانی که به دلیل جراحی بینی خود به «مدل عروسکی» از دکتر جراح شکایت کرده بود، نتوانست در دادگاه علیه وی پیروز شود و به طور روزانه مشغول «نفرین» وی در اینستاگرام خود است. این فرد چندی قبل به دلیل تصادف، بینی شکسته‌ی خود را به دست جراح سپرده بود که جراح با چیره دستی، بینی وی را به حالت «عروسکی» عمل کرد! این روحانی می‌گوید «چون من با لباس روحانیت بوده‌ام، جراح بینی من را به این شکل عمل کرده است، آخر کدام آدم عاقلی بینی مصدوم تصادفی را عروسکی جراحی می‌کند؟»
ایران‌جیبایران‌جیب2 ساعت قبل
رییس مرکز مدیریت حوادث و اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: یک خانم ۲۲ ساله روز یکشنبه در اثر سقوط از پاراگلایدر جان باخت. صائب مدرسی در گفت و گو با خبرنگاران افزود: این فرد که در سایت پروازی «ویس قرنی» مشغول عملیات پرواز بود از ارتفاع ۸۰ متری سقوط کرد. وی اظهار داشت: کارکنان مرکز اورژانس که در محل حادثه حاضر شده بودند، بعد از معاینه متوجه شدند که این فرد بعد از سقوط بلافاصله فوت کرده است. رییس مرکز مدیریت حوادث و اورژانس پیش بیمارستانی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: جسد این خانم تحویل یکی از بیمارستان‌های کرمانشاه شد. سایت پروازی ویس قرنی یکی از بهترین و استانداردترین سایت‌های پروازی کشور است که در جوار جاده کرمانشاه به روانسر قرار دارد و در طول سال مسابقات و تمرینات پروازی ورزشکاران کرمانشاه و دیگر استانهای کشور در این منطقه انجام می‌شود.
ایران‌جیبایران‌جیب2 ساعت قبل
به‌گزارش خبرنگار جنایی «ایران»، روز ۳۱ فروردین مأموران کلانتری ۱۵۷ مسعودیه در جریان یک نزاع خانوادگی قرار گرفتند. بعد از جنایت چه کردی؟ زمانی که بچه‌ام خواب بود، جسد همسرم را داخل ماشین گذاشتم به سمت امامزاده هاشم حرکت کردم. بعد از جنایت چه کردی؟ می‌دانستم که خانواده همسرم به سراغش می‌آیند. سر همین موضوع هم چندین بار باهم دعوایمان شد و بعد هم مأموران کلانتری آمدند. از آنجایی که خانواده همسرم از قتل چیزی نمی‌دانستند با وساطت مأموران کلانتری دعوا خاتمه یافت و بعد از رفتن آنها دوباره شروع می‌شد.
ایران‌جیبایران‌جیب2 ساعت قبل
صدها‌هزار صورتحساب رانندگان تپسی در ایران لو رفت. شهروند| صدها‌هزار صورتحساب رانندگان تپسی در ایران لو رفت. لو رفتن اطلاعات مشترکان ایرانسل و لو رفتن اطلاعات شرکت ‏به پرداخت تنها دو نمونه این اتفاق در سال‌های گذشته هستند که البته به سادگی فراموش شد. آذری جهرمی، رسما فاش شدن اطلاعات ٦٠‌هزار راننده تپسی و آسیب‌پذیری در ‏نگهداری از اطلاعات رانندگان را توسط تپسی تأیید کرد. البته تپسی دراطلاعیه دومش نیز تأکید زیادی روی این داشته که ‏این اطلاعات مربوط به کاربر و جزییات سفر و اطلاعات آنها نمی‌شود‎. ‎چه کسی اطلاعات رانندگان را سرقت کرده؟ اینکه چه کسی یا کسانی پشت حمله به اطلاعات رانندگان تپسی قرار دارند، فعلا مشخص نیست.
ایران‌جیبایران‌جیب2 ساعت قبل
البته هر‌ساله موضوع قیمت‌های نجومی میوه‌های نوبرانه به بحثی داغ در فضای مجازی و جامعه تبدیل می‌شود و بسیاری به آن واکنش نشان می‌دهند. حال خبر رسیده که در برخی از نقاط شمالی تهران گوجه‌سبز نوبرانه به قیمت ۴۰۰هزار تومان عرضه می‌شود. او ادامه داد: در حال حاضر برای گوجه‌سبز نوبرانه قیمت‌هایی نجومی در محدوده قیمتی ۲۰۰ تا ۴۰۰‌هزار تومان اعلام می‌شود که این نرخ‌ها هیچ‌جایگاهی در میان واحدهای صنفی مجاز ندارد و هر‌ساله در زمان عرضه نوبرانه اعلام قیمت‌های نجومی رخ می‌دهد. رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و سبزی خاطرنشان کرد: با گذشت حداکثر ۱۰ روز از عرضه اولیه یا نوبرانه گوجه‌سبز قیمت این محصول بسیار کاهش یافته و قیمت اقتصادی و منطقی برای آن اعلام خواهد شد. او در انتها گفت: قیمت‌های اعلامی برای محصولات نوبرانه تنها به واسطه جو روانی و عرضه اولیه کم ایجاد می‌شود.
ایران‌جیبایران‌جیب2 ساعت قبل
رویترز به نقل از منابع آگاه نوشت: دولت آمریکا قرار است امروز اعلام کند در صورتی که تمام خریداران نفت ایران به زودی خرید نفت از ایران را …رویترز به نقل از منابع آگاه نوشت: دولت آمریکا قرار است امروز اعلام کند در صورتی که تمام خریداران نفت ایران به زودی خرید نفت از ایران را متوقف نکنند تحت تحریم قرار خواهند گرفت. خبرهایی منتشر شده که نشان می‌دهد دولت آمریکا قرار است امروز اعلام کند در صورتی که تمام خریداران نفت ایران به زودی خرید نفت از ایران را متوقف نکنند تحت تحریم قرار خواهند گرفت. دولت آمریکا پس از خروج یکجانبه از توافق برجام در ماه نوامبر سال گذشته تحریم صادرات نفت ایران را مجددا برقرار کرد. اما واشنگتن معافیت هایی را برای ۸ مشتری عمده نفت ایران که عمدتا آسیایی بودند در نظر گرفت. موعد این معافیت‌ها به زودی به پایان می‌رسد و در صورت عدم تمدید، این مشتریان باید منبع دیگری برای خرید نفت بیابند.
ایران‌جیبایران‌جیب2 ساعت قبل
در آخرین روز فروردین‌ماه، سکه و دلار در دو جهت متناقض حرکت ولی هر دو بازدهی ماهانه مثبت را تجربه کردند. دنیای‌اقتصاد: در آخرین روز فروردین‌ماه، سکه و دلار در دو جهت متناقض حرکت ولی هر دو بازدهی ماهانه مثبت را تجربه کردند. با این حال، به باور فعالان، به‌دلیل نوسانات درهم در اواسط فروردین‌ماه، قیمت دلار نیز با تغییرات بیشتری مواجه شد؛ به‌طوری‌که رشد ماهانه آن از سکه تمام بهار آزادی نیز پیشی گرفت. این در حالی بود که سکه در اسفندماه بسیار بیشتر از دلار رشد ماهانه را تجربه کرده بود. در آن مقطع زمانی، سکه حدود ۳٫۳ درصد افزایش قیمت را تجربه کرد، حال آنکه رشد دلار کمی بیشتر از نیم درصد بود.
ایران‌جیبایران‌جیب13 ساعت قبل
بارش‌ها فردا در استان‌های کرمان، بوشهر، هرمزگان، زنجان، قزوین، البرز، تهران، فارس و نواحی مرکزی خلیج فارس؛ هم‌چنین مرکز و شرق کشور تقویت …بارش‌ها فردا در استان‌های کرمان، بوشهر، هرمزگان، زنجان، قزوین، البرز، تهران، فارس و نواحی مرکزی خلیج فارس؛ هم‌چنین مرکز و شرق کشور تقویت می‌شود و با توجه به افت دما در نیمه شمالی کشور احتمال بارش برف در مناطق سردسیر وجود دارد. فردا بارش در مناطق یادشده تقویت خواهد شد و به مناطق مرکزی و شرقی کشور نیز کشیده می‌شود؛ با توجه به افت دما در نیمه شمالی کشور فردا احتمال وقوع برف در ارتفاعات و مناطق سردسیر دور از انتظار نیست. روز سه‌شنبه ۹۸/۰۲/۰۳‌ در استان‌های گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی، نیمه شرقی خراسان رضوی، برخی نقاط خراسان جنوبی بارش باران و در ارتفاعات و نقاط سردسیر بارش برف پیش‌بینی می‌شود که بیشترین میزان بارش تجمعی بین ۳۰ تا ۶۰ میلیمتر است. میانگین بلندمدت بارندگی کشور در بازه زمانی مذکور ۱۹۲٫۲ میلیمتر است که بارش سال جاری ۴۳ درصد بیشتر از سال بلندمدت است. بیشترین میزان بارش در هفته بیست و نهم سال زراعی متعلق به منطقه کلات نادر در استان خراسان رضوی به میزان ۴۹ میلی‌متر بوده است.
ایران‌جیبایران‌جیب13 ساعت قبل
مرکز آمار ایران اعلام کرد: نرخ تورم دوازده ماه منتهی به فروردین ماه ۱۳۹۸ به ۳۰٫۶ درصد رسید که نسبت به همین اطلاع در ماه قبل …مرکز آمار ایران اعلام کرد: نرخ تورم دوازده ماه منتهی به فروردین ماه ۱۳۹۸ به ۳۰٫۶ درصد رسید که نسبت به همین اطلاع در ماه قبل (۲۶٫۹ درصد) ۳٫۷ واحد درصد افزایش نشان می‌دهد. نرخ تورم دوازده ماهه منتهی به فروردین ماه ١٣٩٨ به ٣٠,٦ درصد رسید که نسبت به همین اطلاع در ماه قبل (٢٦٫٩ درصد) ٣٫٧ واحد درصد افزایش نشان می‌دهد. نرخ تورم دوازده ماهه منتهی به فروردین ماه ١٣٩٨ به ٣٠٫٦ درصد رسید که نسبت به همین اطلاع در ماه قبل (٢٦٫٩ درصد) ٣٫٧ واحد درصد افزایش نشان می‌دهد. درصد تغییر شاخص کل نسبت به ماه مشابه سال قبل ٥٠,٠ درصد است که نسبت به ماه قبل (٤٦,٦ درصد) ٣٫٤ واحد درصد افزایش داشته است. درصد تغییر شاخص کل نسبت به ماه مشابه سال قبل ٥٩,٤ درصد است که نسبت به ماه قبل (٥٢,٧ درصد) ٦٫٧ واحد درصد افزایش داشته است.
ایران‌جیبایران‌جیب22 ساعت قبل
آخرین بررسی‌های میدانی از بازار مسکن شهر تهران نشان می‌دهد هیجان ایجاد شده از طرف عرضه با واکنش خنثی طرف تقاضا همراه بوده است. عوامل تورم‌زای مقطعی همچون تحریم سپاه پاسداران نیز تأثیری برای افزایش تقاضا در بازار مسکن ایجاد نکرد. کارشناسان دفاتر املاک پیش بینی می‌کنند رکود معاملاتی برای حداقل ۱۰ تا ۱۲ فصل در بازار مسکن ماندگار خواهد بود. از سوی دیگر، ورود نقدینگی به بازارهای خودرو و سهام در هفته گذشته اوضاع را به ضرر نوسان گیران بازار مسکن تغییر داد. از سوی دیگر، رصد شرایط فعلی بازار مسکن گویای دو ویژگی کاهش قدرت خرید و افت شدید معاملات است.
ایران‌جیبایران‌جیب22 ساعت قبل
سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: هنوز هیچ دستورالعملی درباره قیمت و سهمیه‌بندی بنزین به ما ابلاغ نشده است. سخنگوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: هنوز هیچ دستورالعملی درباره قیمت و سهمیه‌بندی بنزین به ما ابلاغ نشده است. زیبا اسماعیلی در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان اینکه شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران تنها اجرا کننده سیاست‌ها و دستورالعمل‌ها است، افزود: تاکنون درباره سیاست گذاری‌های جدید برای قیمت بنزین و سهمیه‌بندی آن برای اجرا به این شرکت ابلاغ نشده است. وی با اشاره به برخی اخباری که در این رابطه منتشر شده است، اظهار کرد: در برخی رسانه‌ها اعداد و ارقامی برای قیمت بنزین مطرح می‌شود که واقعیت ندارد و حتی در سناریوهای پیشنهادی در حال بررسی هم نیست و صرفا گمانه زنی‌های نادرست است.
ایران‌جیبایران‌جیب1 روز قبل
بانک فدرال آلمان و بانک ملی اتریش با پایان روز ۲۶ آوریل ارائه اسکناس ۵۰۰ یورویی را متوقف می‌کنند. علت این اقدام که دیگر کشورهای حوزه یورو …بانک فدرال آلمان و بانک ملی اتریش با پایان روز ۲۶ آوریل ارائه اسکناس ۵۰۰ یورویی را متوقف می‌کنند. با پایان وقت کاری بانک‌ها در جمعه هفته آینده (۲۶ آوریل) پرونده ارائه اسکناس‌های ۵۰۰ یورویی در کل منطقه یورو بسته خواهد شد. آلمان و اتریش آخرین کشورهای منطقه یورو هستند که ارائه اسکناس ۵۰۰ یورویی را متوقف می‌کنند. شورای بانک مرکزی اروپا ابتدای ماه مه ۲۰۱۶ مقرر کرد که انتشار و ارائه اسکناس‌های ۵۰۰ یورویی باید تا پایان سال ۲۰۱۸ متوقف شود.
ایران‌جیبایران‌جیب1 روز قبل
نماینده ویژه مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در فروش و خدمات پس از فروش گفت: فروش فوری محصولات سایپا به‌مناسبت نیمه شعبان و …نماینده ویژه مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در فروش و خدمات پس از فروش گفت: فروش فوری محصولات سایپا به‌مناسبت نیمه شعبان و به منظور کنترل قیمت‌ها، امروز یکشنبه ساعت ۱۰ صبح نیز ادامه خواهد داشت. عبدالله بابایی افزود: باتوجه به سیاست سایپا در افزایش تولید و عرضه خودرو به بازار و پاسخ‌گویی به نیاز مشتریان، طرح فروش فوری محصولات سایپا از هفته گذشته در حال اجرا است و مطابق برنامه قرار است به‌صورت مستمر ادامه یابد. به گفته وی در این طرح، محصولات پرتیراژ و متنوع گروه خودروسازی سایپا با موعد تحویل ٣٠ روزه به بازار عرضه می‌شوند تا مشتریان بتوانند این محصولات را با قیمتی کمتر از قیمت‌های موجود که توسط واسطه‌ها در بازار تعیین می‌شود، تهیه کنند. نماینده ویژه مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با بیان این‌که در حال حاضر همانند اواخر سال ۹۷ قیمت‌ها روند کاهشی دارد گفت: متقاضیان خرید محصولات سایپا نگران تهیه خودرو نباشند، چرا که تولید و عرضه خودرو و عمل به تعهدات معوق در سایپا به‌صورت مستمر ادامه دارد و در این زمینه مشتریان اطمینان داشته باشند که روند کنونی بدون وقفه و هیچ‌گونه مشکلی ادامه خواهد داشت.
ایران‌جیبایران‌جیب1 روز قبل
گزارش سالانه این سازمان از مالیات بر دستمزد کشورهای عضو این سازمان، اعضا را بر حسب مالیاتی دریافتی دولت از کارفرما و …بلژیکی‌ها بیشترین و شیلیایی‌ها کمترین مالیات بر درآمد را می‌پردازند. به گزارش ایران جیب به نقل از سازمان توسعه و همکاری اقتصادی، گزارش سالانه این سازمان از مالیات بر دستمزد کشورهای عضو این سازمان، اعضا را بر حسب مالیاتی دریافتی دولت از کارفرما و کارمند رتبه بندی کرده است. بر همین اساس بالاترین نرخ مالیات بر دستمزد کشورهای عضو سازمان توسعه و همکاری اقتصادی متعلق به بلژیک با ۵۴ درصد بوده است. از طرف دیگر کمترین میزان مالیات بر دستمزد متعلق به کشور شیلی با ۹ درصد است. نیوزلندی‌ها نیز با پرداخت ۱۸٫۴ درصد دستمزد خود به دولت تحت عنوان مالیات یکی از پایین‌ترین مالیات‌ها را دارند.
ایران‌جیبایران‌جیب1 روز قبل
به اطلاع کلیه متقاضیان محترم محصولات شرکت ایران خودرو می‌رساند، شرایط فروش خودروی وانت آریسان با مدل ۹۷ به مناسبت نیمه شعبان …به اطلاع کلیه متقاضیان محترم محصولات شرکت ایران خودرو می‌رساند، شرایط فروش خودروی وانت آریسان با مدل ۹۷ به مناسبت نیمه شعبان به تعداد بسیار محدود از روز دوشنبه مورخ ۹۸/۰۲/۰۲ تا زمان تکمیل ظرفیت به شرح جداول پیوست و با شرایط ذیل ارائه می‌گردد. شرایط و توضیحات روش فروش اعتباری: در این روش فروش صرفا مشتریانی امکان ثبت نام خواهند داشت که چک‌های طرح «سامانه صیاد» را داشته وفاقد هرگونه چک برگشتی باشند. از اینرو اطلاعات صادر کننده چک پس ازانجام پیش ثبت نام، اعتبارسنجی شده و در صورت دارا بودن شرایط لازم، ادامه فرآیند ثبت نام و واریز وجه امکان پذیر خواهد بود. ضمنا نتیجه بررسی و اعتبارسنجی از طریق پیامک به مشتریان و امکان ادامه ثبت نام به نمایندگی اطلاع رسانی خواهد شد. زمان فعال سازی بخشنامه ساعت ۱۰ روز دوشنبه مورخ ۹۸/۰۲/۰۲ می‌باشد.
ایران‌جیبایران‌جیب1 روز قبل
در راستای تنظیم قیمت خودروهای شرکت ایران خودرو در بازار، بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان محترم می‌رساند، شرایط فروش فوری تنظیم بازار …در راستای تنظیم قیمت خودروهای شرکت ایران خودرو در بازار، بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان محترم می‌رساند، شرایط فروش فوری تنظیم بازار مطابق جدول ذیل و از ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه مورخ ۹۸/۰۲/۰۳ آغاز خواهد شد. بدیهی است امکان ثبت نام تا تکمیل ظرفیت فعال خواهد بود.
ایران‌جیبایران‌جیب1 روز قبل
سرپرست سازمان تأمین اجتماعی مبنای افزایش حق بیمه، بیمه شدگان خاص مشاغل آزاد، اختیاری، قالیبافان، کارگران ساختمانی را اعلام کرد. محمدحسن زدا، سرپرست سازمان تأمین اجتماعی در مورد افزایش حق بیمه‌شدگان خاص (اختیاری، مشاغل آزاد، قالیبافان، کارگران ساختمانی و…) گفت: آن چیزی که باعث می‌شود ناخواسته حق بیمه‌ها افزایش پیدا کند افزایش حداقل دستمزد است. در روزهای گذشته نرخ حق بیمه اختیاری و حرف و مشاغل آزاد پس از تعیین حداقل دستمزد ۹۸ در پایان سال ۹۷ اعلام شد. نرخ حق بیمه با توجه در ۶ ماه اول و دوم سال متفاوت است که در زیر مقدار آن درج شده است. مبلغ حق بیمه اختیاری به شرح زیر می‌باشد: ماه‌های ۳۱ روزه ۵۰۷۸۵۱۸ ریالماه‌های ۳۰ روزه ۴۹۱۴۶۹۴ ریال
ایران‌جیبایران‌جیب1 روز قبل
کریم انصاری‌فرد، مهاجم ایرانی تیم ناتینگهام فارست نیز از پدیده مذموم نژادپرستی در فوتبال انگلیس در امان نمانده است. این رسانه انگلیسی در بخشی از این گزارش خود به نقل از یک هوادار مرد تیم ناتینگهام فارست نوشت: در بازی هفته سی‌وهفتم تیم ناتینگهام فارست برابر آستون ویلا شاهد استهزاء و طعنه یک هوادار به کریم انصاری‌فرد، مهاجم ایرانی هنگام تعویض شدنش بودم. این مرد با صدای خیلی بلندی خطاب به کریم انصاری‌فرد گفت: تو (کریم انصاری‌فرد) تیره‌پوست هیچ کاری نمی‌توانی آن جلو بکنی و گل بزنی. من با شنیدن این توهین احساس یخ‌زدگی در وجودم داشتم و به خاطر شوک وارده نمی‌توانستم پاسخی بدهم. اکنون نیز به این نتیجه رسیدم در صورت مواجهه دوباره با پدیده نژادپرستی واکنش عملی نشان دهم.
ایران‌جیبایران‌جیب1 روز قبل
روند بازار طی روز جاری در اکثر مبادی ثابت گزارش شده است و در قیمت‌های اعلامی برخی کارخانه‌ها نیز شاهد سیر نزولی قیمت‌ها بوده‌ایم. آهن‌پرایس- روند بازار طی روز جاری در اکثر مبادی ثابت گزارش شده است و در قیمت‌های اعلامی برخی کارخانه‌ها نیز شاهد سیر نزولی قیمت‌ها بوده‌ایم. کارخانه هایی که بیشترین کاهش را اعمال داشتند همان هایی هستند که در هفته گذشته بیشترین مقدار افزایش را در قیمت‌های خود اعلام داشتند. تا کنون میلگرد کارخانه‌ی شاهرود ۶۰ با تومان، سیرجان با ۱۰۰ تومان، راد همدان نیزبا ۶۰ تومان کاهش در هر کیلو شروع به فعالیت کردند. که گزارش‌ها حاکی از تقرب دسته جمعی قیمت میلگرد در مبادی به کانالهای پایین‌تر (حدود۴۷۰۰) نیز می‌باشد.
ایران‌جیبایران‌جیب1 روز قبل
رئیس اتحادیه مشاوران املاک با اشاره به اینکه اعلام رکوردزنی اجاره‌بها در تهران از اساس غلط است، گفت: رشد اجاره‌بها از جنوبی‌ترین تا شمالی‌ترین …رئیس اتحادیه مشاوران املاک با اشاره به اینکه اعلام رکوردزنی اجاره‌بها در تهران از اساس غلط است، گفت: رشد اجاره‌بها از جنوبی‌ترین تا شمالی‌ترین نقطه تهران ۱۰ تا ۲۰ درصد بوده است. خسروی با تأکید بر اینکه طبق گزارشاتی که از مشاوران املاک از جنوبی‌ترین تا شمالی‌ترین نقطه تهران گرفته شده است، این افزایش ۱۰ تا ۲۰ درصد بوده است، اظهار داشت: قطعا اعلام افزایش و جهش نرخ اجاره بها بهانه‌ای به مالکان خواهد داد تا اجاره‌بها را بیشتر افزایش دهند. وی اضافه کرد: قبول داریم که قیمت مسکن در یک سال گذشته بیش از ۸۰ درصد رشد کرده است، اما این دلیل نمی‌شود که اجاره‌بها نیز در همین حد باید افزایش یابد. رئیس اتحادیه مشاوران املاک خاطرنشان کرد: رشد نرخ اجاره‌بها در جنوبی‌ترین نقطه تهران از ۱۰ درصد شروع شده و تا شمالی‌ترین نقطه تهران که ۲۰ درصد است ادامه می‌یابد، پس رکوردزنی رشد نرخ اجاره‌بها به هیچ وجه درست نیست، مگر چه خبر است. وی افزود: اینکه به صورت دستوری اعلام شود، اجاره‌بها نباید بیشتر از ۹ درصد افزایش یابد، نمی‌تواند برای بازار مسکن و مستأجران مفید باشد.

ایران‌جیب

سایت ایران جیب شامل اخبار روز قیمت دلار، قیمت ارز، قیمت طلا و سکه، قیمت خودرو و موبایل و سایر قیمت‌های بازار است که می‌توانید آخرین اخبار روز آن را در سایت خبری دنبال کنید.