تازه‌ترین اخبار خبرگزاری «خبر فوری»

خبر فوریخبر فوری3 روز قبل
دیدار تیم‌های شاهین شهرداری بوشهر و کارون اروند خرمشهر ازسری رقابت‌های لیگ یک برگزار شد. دیدار تیم‌های شاهین شهرداری بوشهر و کارون اروند خرمشهر در حالی برگزار شد که از سوی لطیف مرفاوی، مربی تیم کارون اروند خرمشهر به دلیل ورود به زمین بازی و اهانت به داور و تهدید وی که منجر به اخراج وی از سوی داور شد. ‌این مربی به دو جلسه از همراهی تیم خود محروم است و باید ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. (این رأی در خصوص محرومیت قابل تجدید نظر است) احسان خدری، مدیر رسانه تیم کارون اروند خرمشهر به دلیل ورود به زمین و اخراج توسط داور به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.. (این رأی در خصوص محرومیت قابل تجدید نظر است) تیم شاهین بوشهر به دلیل پرتاب اشیا از سوی تماشاگرانش به داخل زمین به مبلغ ۷۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. تیم کارون اروند خرمشهر به دلیل داشتن ۵ بازیکن اخطاری باید ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.
خبر فوریخبر فوری3 روز قبل
یک روزنامه چینی از سرمربی جدید تیم ملی ایران به عنوان یک مربی «ناموفق» یاد کرد. این روزنامه نوشت: فوتبالیست سابق بلژیک که قرار است مربی تیم ملی فوتبال ایران باشد، روز چهارشنبه در تهران وارد تهران شد. ویلموتس به عنوان مربی ایران پذیرفته شده است، در حالیکه او کارنامه موفقی در میدان ندارد. ویلموتس تا پایان جام جهانی ۲۰۲۲ مربی تیم ایران باقی خواهد ماند. مارک رابرت ویلموتس بازیکن سابق تیم ملی بلژیک است که اخیرا هدایت تیم ملی فوتبال ساحل عاج را بر عهده داشت.

خبر فوری

سایت خبر فوری با پوشش خبرگزاری‌های معتبر روزانه اخبار را در دسته‌های سیاسی، اقتصادی، حوادث و غیره پوشش می‌دهد که مهم‌ترین‌ها، پربازدیدترین ها و جدیدترین اخبار روزانه آن در سایت خبری موجود است.