تازه‌ترین اخبار خبرگزاری «خبر فوری»

خبر فوریخبر فوری13 ساعت قبل
در تصمیمی شبانه داور وسط دیدار تیم‌های پرسپولیس و پدیده شهرخودرو که امروز برگزار می‌شود تغییر کرد. در حالیکه قرار است تیم‌های پرسپولیس و پدیده شهرخودرو امروز در جام حذفی به مصاف بروند اما به یکباره داور این بازی تغییر کرد. روز گذشته سایت رسمی فدراسیون فوتبال از علیرضا فغانی به عنوان داور وسط این بازی نام برده بود اما در ساعات پایانی روز یکشنبه به مسئولان باشگاه پرسپولیس اعلام شد که فغانی به دلیل کسالت این بازی را سوت نمی‌زند و اشکان خورشیدی که روز جمعه دیدار تراکتورسازی و استقلال را در تبریز سوت زده بود بازی امروز پرسپولیس و پدیده را قضاوت خواهد کرد. به جز فغانی که به جای او خورشیدی قضاوت خواهد کرد سایر کمک‌ داوران و داوران خط تغییر نخواهد کرد و این بازی امروز ساعت ۱۷:۱۵ دقیقه در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.
خبر فوریخبر فوری14 ساعت قبل
«سعد جواد قندیل» سفیر جدید عراق در ایران در آستانه عزیمت به محل مأموریت خود با حضور در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در بغداد با ایرج مسجدی سفیر کشورمان در این کشور همسایه دیدار و رایزنی کرد. در این ملاقات دو طرف پیرامون گسترش روابط دو جانبه، بهای روادید و برگزاری هرچه بهتر مراسم اربعین حسینی گفت‌وگو و تبادل نظر کردند. بر اساس اعلام سفارت ایران در بغداد، در این دیدار سفیر عراق تاکید کرد در تهران نهایت تلاش خود را برای گسترش روابط دو کشور در کلیه زمینه‌ها به عمل خواهد آورد.
خبر فوریخبر فوری14 ساعت قبل
رئیس جمهور گفت: ما همان دولتی هستیم که تورم را کنترل کردیم چون مردم امید به آینده داشتند و مردم به دنبال تولید بودند و مردم باید نسبت به آینده کشور امیدوار باشند و به آنان امید بدهیم. اما آیا در حین جنگ می‌توان گفت که جنگ و استقلال کشور را رها کنیم و به فکر چیزهای جزئی‌تر باشیم. امروز تلاش چندساله و شبانه‌روزی در استان هرمزگان ما را به ساخت زیردریایی فاتح رسانده است که می‌تواند از کشور حراست کند. رئیس جمهور ادامه داد: اینکه تولید محصولات آبزی کشور امروز نسبت به قبل از انقلاب ۴۰ برابر شده، یعنی همه دارند برای توسعه و پیشرفت کشور تلاش می‌کنند. رئیس جمهور با اشاره به اینکه یکی از دلایل قاچاق ارزانی آن جنسی است که قاچاق می‌شود، گفت: هنگامی که گازوئیل در کشور لیتری ۳۰۰ و بنزین ۱,۰۰۰ تومان است و در دیگر کشورها رقمی بالاتر دارد، معلوم است که قاچاق می‌شود.
خبر فوریخبر فوری14 ساعت قبل
دبیرکارگروه صندوق‌های پژوهش و فناوری از اجرایی شدن بسته حمایتی صندوق نوآوری شکوفایی از این صندوق‌ها در روزهای آینده خبرداد. وی افزود: بر اساس ضوابط جدید، صندوق نوآوری و شکوفایی تا ۹ برابر سرمایه صندوق‌های پژوهش و فناوری منابع به صندوق‌ها اختصاص خواهد داد به این صورت که ۳ برابر به عنوان تسهیلات و ۶ برابر به عنوان خط اعتباری در اختیار صندوق‌های پژوهش و فناوری قرار می‌گیرد. ضرورت ورود صندوق‌های پژوهش و فناوری به سرمایه‌گذاری خطرپذیر (V. C) همچنین در این جلسه دکتر غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری طی سخنانی با بیان اینکه شرایط جدید فراهم شده توسط صندوق نوآوری و شکوفایی قطعا فضای کار بسیاری برای صندوق‌های پژوهش و فناوری فراهم خواهد کرد، گفت: بر این اساس صندوق‌های پژوهش و فناوری باید برنامه‌های جدی با هدف حمایت از واحدهای علم و فناوری و فعالیت‌های فناورانه داشته باشند. وی با تاکید بر ضرورت ورود صندوق‌های پژوهش و فناوری به سرمایه‌گذاری خطرپذیر (V. C) افزود: چون اصل و اساس راه اندازی صندوق‌های پژوهش و فناوری سرمایه‌گذاری خطرپذیر بوده است؛ چنانچه قرار است این حمایت‌ها از سوی صندوق نوآوری و‌ شکوفایی انجام شود به این نکته که صندوق‌ها باید به بحث سرمایه‌گذاری خطرپذیرتوجه کنند، مدنظر باشد. گفتنی است، در ادامه جلسه، چند درخواست جدید تاسیس صندوق‌ پژوهش و فناوری مورد بحث و بررسی اعضا کارگروه قرار گرفت.
خبر فوریخبر فوری14 ساعت قبل
یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: ما هیچ آلترناتیویی جز صندوق رای نمی‌شناسیم و هر کس می‌گوید آلترناتیو صندوق رای، خیابان است، دروغ می‌گوید. سیدمصطفی تاجزاده در نشست «آیا انقلاب اسلامی اجتناب ناپذیر بود؟» که به همت کمیته اطلاع‌رسانی حزب توسعه ملی برگزار شد، اظهار کرد: پاسخ به پرسش نشست در یک کلام، بله است البته نه در سال ۵۷. این اصل مهمترین اصلی بود که باعث تغییر رژیم سابق شد و سنت در برابر حق تعیین سرنوشت یک نسل کاملا رأی می‌بازد. تاجزاده با بیان اینکه اصل تعیین سرنوشت جز از راه صندوق رأی به دست نمی‌آید، تصریح کرد: از طریق یک انتخابات آزاد و سالم است که مشخص می‌شود مردم چه چیزی را می‌خواهند و جای این اصل تاسیسی فقط در صندوق رأی است. تاجزاده ادامه داد: ما هیچ آلترناتیویی جز صندوق رأی نمی‌شناسیم و هرکس می‌گوید آلترناتیو صندوق رأی، خیابان است، دروغ می‌گوید.
خبر فوریخبر فوری14 ساعت قبل1 نظر
دختر جوانی طعمه هوس‌های کثیف پسری جوان در برنامه همسریابی شد. مرد جوانی به اتهام آدم ربایی و تعرض به دختری ۲۱ ساله دستگیر شد. طبق گزارش پلیس، متهم مارتین وایت پس از این که با قربانی در برنامه همسریابی آشنا شد و قرار ملاقاتی در خانه‌اش گذاشت او را وادار به نوشیدن مشروبات الکلی کرد. به گفته قربانی، وی وقتی از حالت مستی خارج شد متوجه شد که به صورت برعکس از سقف آویزان شده و انواع وسایل شکنجه در آن مکان وجود دارد. اکنون متهم به صورت موقت در زندان است تا پس از تکمیل پرونده اولین جلسه دادگاه او برگزار شود.
خبر فوریخبر فوری14 ساعت قبل
در حالی که دست نشان به استراحت اجباری رفته بود جانشین او هدایت مس کرمان را به عهده گرفت. در حالی که این روزها مس کرمان در حال تحولات مدیریتی و حتی چند روزی استراحت اجباری به سرمربی خود بود حالا خبرهای جدیدی از این باشگاه به گوش می‌رسد. بعد از اینکه فرزاد حسین خانی کاپیتان مس، در دیدار تیمش و در غیاب مربی هدایت تیمش را به صورت موقت بر عهده داشت حالا به عنوان سرمربی این باشگاه معرفی شد.
خبر فوریخبر فوری14 ساعت قبل
معلم هوسباز تعدادی از دانش آموزانش را در خانه مورد تجاوز قرار داد. یک معلم خصوصی در پنیسیلوانیا به اتهام آزار و اذیت جنسی دانش آموزانش دستگیر شد. بر اساس گزارش پلیس، اسکات همبرات ۲۶ ساله دانش آموزان ۱۲ تا ۱۷ ساله‌اش را در منزل خود مورد آزار و اذیت قرار داد و از اندام‌های آن‌ها عکسبرداری و فیلمبرداری کرد. به گزارش افسر پرونده، در خانه متهم تعدادی ابزار‌های جنسی ضبط شد که پس از بازجویی مشخص شد که متهم با استفاده از ابزارها قربانیان را مورد آزار و اذیت قرار داد و ۱۹۵۰ عکس از آن‌ها تهیه کرد. در حال حاضر اسکات بدون قرار وثیقه در زندان است تا جلسه دادگاهی اش به زودی برگزار شود.
خبر فوریخبر فوری14 ساعت قبل
تیم فوتبال اینتر در خانه‌اش به برتری دست یافت. تیم فوتبال اینتر در بازی هفته بیست و چهارم رقابت‌های سری A ایتالیا در خانه خودش مقابل سامپدوریا به برتری ۲ بریک رسید. در این بازی ورزشگاه «جوزپه مه‌آتزا»، اینتر در شرایطی که مائورو ایکاردی، ستاره‌اش را به خاطر حواشی اخیرش در اختیار نداشت توسط دی‌آمبرسیو در دقیقه ۷۳ و ناینگولان در دقیقه ۷۸ به گل رسید و تنها گل میهمان توسط گابیادینی در دقیقه ۷۵ زده شد. با این پیروزی اینتر رده سوم جدول و فاصله‌اش با میلان رده چهارمی را حفظ کرد.
خبر فوریخبر فوری14 ساعت قبل
اگر خانم مارپل اینجا بود، معمای فوت بابا حل می‌شد/ چرا برخی گذاشتند و بعد از فوت به سخنان بابا جواب دادند؟ آدم شک می‌کند/ اصلاح‌طلبان به شعارهایشان پایبند نبودند/ اعظم طالقانی را تحسین می‌کنم
خبر فوریخبر فوری14 ساعت قبل
?هدف از بازگشت به ماه دوباره ناسا این است که تا سال ۲۰۲۶ یک ایستگاه فضایی به نام Gateway در مدار ماه بکار گرفته شود و تا دو سال بعد نیز یک پایگاه ثابت روی خاک این سیاره افتتاح گردد. آخرین سفر به ماه ناسا سال ۱۹۷۲ میلادی انجام شده و از آن زمان ۴۷ سال می‌گذرد.
خبر فوریخبر فوری14 ساعت قبل
اگر خانم مارپل اینجا بود، معمای فوت بابا حل می‌شد/ چرا برخی گذاشتند و بعد از فوت به سخنان بابا جواب دادند؟ آدم شک می‌کند/ اصلاح‌طلبان به شعارهایشان پایبند نبودند/ اعظم طالقانی را تحسین می‌کنم
خبر فوریخبر فوری14 ساعت قبل
سیستم‌های شناسایی چهره بسیاری از گوشی‌های اندرویدی، حتی آنقدر امن نیستند که بتوان از آن برای تایید یک انتقال وجه ساده استفاده نمود. سیستم شناسایی چهره گوشی هواوی میت ۲۰ پرو یکی از این موارد است. طبق گزارش جدید انجمن مشتریان هواوی که توسط وبسایت XDA منتشر شد، یک روز بعد از انتشار آخرین آپدیت، ویژگی جدیدی نیز به سیستم تشخیص عمق سه‌بعدی در گوشی میت ۲۰ پرو افزوده شده است. البته این به‌روز‌رسانی تنها برای کاربرانی که مالک یکی از دو گوشی میت ۲۰ پرو و یا نسخه میت ۲۰ RS پورشه هستند، در دسترس است. در این قسمت با افزودن یک مورد جدید New Spare Face می‌توان برای گوشی چهره شخص دوم را مشخص کرد.
خبر فوریخبر فوری14 ساعت قبل
باشگاه الریان از غیبت دو بازیکن تیم فوتبال این باشگاه در بازی مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا برابر سایپای ایران خبر داد. دانیل جومو و عمر باری به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیم الریان قطر در بازی مرحله پلی‌آف لیگ قهرمانان آسیا برابر تیم سایپای ایران نیستند. همچنین تیم الریان امشب در زمین ورزشگاه اختصاصی خود تمرین آماده‌سازی را جهت رویارویی با سایپا زیر نظر کادر فنی‌اش برگزار کرد. تیم‌های الریان قطر و سایپا از ساعت ۱۸:۳۰ سه‌شنبه هفته جاری در ورزشگاه جاسم بن حمد شهر دوحه به مصاف هم می‌روند. برنده این بازی به گروه B لیگ قهرمانان آسیا که در آن تیم‌های الوحده امارات، الاتحاد عربستان و لوکوموتیو ازبکستان حضور دارند، خواهد پیوست.
خبر فوریخبر فوری14 ساعت قبل
به گفته محققان، این پروژه مشخصات بیومتریک سخت نظیر اثرانگشت را با اطلاعات بیومتریک نرم مظنون ترکیب می‌کند تا به ارزیابی جامعی از هویت واقعی مجرم دست پیدا کند. محققان همچنین ادعا می‌کنند که این فناوری فرصت‌های لازم برای توسعه طیف وسیعی از توانمندی‌های بیومتریک را در اختیارشان قرار می‌دهد، ضمن آنکه از پتانسیل‌های لازم برای استفاده در بخش‌های امنیتی سازمان‌ها، کنترل مرزی و بررسی جرائم سازمان یافته در سطح جهانی برخوردار است.
خبر فوریخبر فوری14 ساعت قبل
زوج امریکایی که ۴ فرزند خود را در قفس سگ‌ها نگهداری می‌کردند در پی شکایت همسایگانشان راهی زندان شدند. به‌گزارش یاهو، همسایه‌ها که از انتشار بوی بد این خانه به ستوه آمده بودند به پلیس شکایت کردند. مأموران نیز پس از ورود به این خانه ۴ کودک خردسال این خانواده را داخل قفس سگ‌ها پیدا کردند. این در حالی است که یخچال خانه پر از مواد غذایی بوده اما در یخچال با زنجیر و قفل بسته شده بود. گزارش‌های پلیس ایالتی تگزاس نشان می‌دهد که کودکان اکنون تحت حمایت سازمان حفاظت از کودکان قرار گرفته و پدر و مادر سنگدل نیز به جرم کودک آزاری بازداشت شده‌اند.
خبر فوریخبر فوری14 ساعت قبل
شکیرا ۲۴ ساله به جرم قتل معشوقش بازداشت شد. با تماس اهالی یک ساختمان مبنی بر صدای نزاع و درگیری و شلیک گلوله در یکی از ساختمان‌های ایالت اوهایو آمریکا ماموران پلیس وارد ماجرا شدند. زمانی که ماموران پلیس به محل حادثه اعزام شدند با جسد خونی مردی تقریبا ۲۷ ساله و سیاه پوست مواجه شدند. در این حین قاتل که زن جوان ۲۴ ساله‌ای است در حالی که هنوز اسلحه در دستانش بود اقدام به فرار کرد که با سرعت عمل سریع ماموران پلیس متهم دستگیر و به اداره پلیس منتقل شد. اکنون متهم بدون قرار وثیقه در بازداشت است تا جلسه دادگاهی اش به زودی برگزار شود.
خبر فوریخبر فوری15 ساعت قبل
اگر خانم مارپل اینجا بود، معمای فوت بابا حل می‌شد/ چرا برخی گذاشتند و بعد از فوت به سخنان بابا جواب دادند؟ آدم شک می‌کند/ اصلاح‌طلبان به شعارهایشان پایبند نبودند/ اعظم طالقانی را تحسین می‌کنم
خبر فوریخبر فوری15 ساعت قبل
فرمانده انتظامی شهرستان راور گفت: طی هفته گذشته ۱۱ هزار و ۸۵۰ لیتر سوخت قاچاق از یک دستگاه کامیون و یک خودروی سواری کشف شد. سرهنگ حمیدرضا سعید در تشریح این خبر عنوان کرد: ماموران پلیس آگاهی، پلیس امنیت و یگان امداد این فرماندهی طی هفته گذشته در راستای مبارزه بی امان با قاچاق سوخت ضمن هماهنگی با مقام قضایی طی دو مرحله با کنترل محور راور کرمان یک دستگاه خودروی سواری ساینا و یک کامیون را توقیف کردند. وی افزود: در بازرسی انجام شده از خودروی سواری ساینا مقدار ۸۵۰ لیتر گازوئیل و در بازرسی از کامیون نیز مقدار ۱۱ هزار لیتر سوخت قاچاق از نوع گازوئیل کشف شد. سرهنگ سعید با تاکید بر خطرات بسیار زیاد حمل سوخت از طریق خودروهای سواری بیان داشت: این دو محموله سوخت قاچاق توقیف و رانندگان آن‌ها با تشکیل پرونده به دستگاه قضایی معرفی شدند.
خبر فوریخبر فوری15 ساعت قبل
مردی ۳۶ ساله به اتهام تهدید و آزار و اذیت ۲۴ دختربچه به زندان محکوم شد. یک بیمار روانی در بریتانیا به اتهام کودک آزاری به زندان Prison محکوم شد. طبق گزارش پلیس، متهم کریستین لویس ۳۶ ساله دختر ۸ ساله آمریکایی را وادار کرد تا از خواهر ۴ ساله خود زمانی که در حمام است یا خوابیده برهنه و به طور نامناسب عکسبرداری و برای او در برنامه اسنپ چت بفرستد. همچنین وی قربانی را تهدید کرد که در صورت مخالفت خواسته هایش، او را با وجود سن کمی که دارد باردار می‌کند. از چگونگی دستگیری وی اطلاعاتی به دست خبرگزاری‌ها نرسیده است اما متهم پس از دستگیری و اعتراف به زندان منتقل شد تا اولین جلسه دادگاه او در ۲۹ اکتبر برگزار شود.
خبر فوریخبر فوری15 ساعت قبل
معاون مدیرعامل در بازاریابی و فروش شرکت ایران‌خودرو اعلام کرد: همزمان با عرضه تعداد بالایی از خودروهای تولیدی و با اجرای شرایط فروش فوری درروزهای آتی، حباب قیمت خودروهای این شرکت دربازار شکسته خواهد شد. خان کرمی تاکید کرد: شرکت ایران‌خودرو طی روزهای آتی با فروش فوری و تحویل محصولات در سال ۹۷ با روند افزایش قیمت مقابله خواهد کرد. خان‌کرمی به مشتریان توصیه کرد که فریب این دلالان را نخورده و منتظر آغاز شرایط فروش فوری شرکت ایران‌خودرو باشند. وی گفت: اجرای فروش فوری محصولات ایران‌خودرو از روز سه‌شنبه ۳۰ بهمن‌ماه ۹۷ به صورت روزانه و مستمر از ساعت ۱۰ صبح از طریق سایت فروش اینترنتی شرکت به نشانی www. esale. ikco. ir آغاز خواهد شد. خان کرمی در پایان یادآور شد: امیدواریم با عرضه مناسب در این ایام ضمن کنترل بازار و کاهش قیمت‌های افسارگسیخته بازار، نیاز متقاضیان واقعی را تأمین نمائیم.
خبر فوریخبر فوری15 ساعت قبل
اگر خانم مارپل اینجا بود، معمای فوت بابا حل می‌شد/ چرا برخی گذاشتند و بعد از فوت به سخنان بابا جواب دادند؟ آدم شک می‌کند/ اصلاح‌طلبان به شعارهایشان پایبند نبودند/ اعظم طالقانی را تحسین می‌کنم
خبر فوریخبر فوری15 ساعت قبل
راننده اتوبوسی در چین در بزرگراه ناگهان حرکتی بسیار عجیب انجام داد و موجب به وجود آمدن ترافیکی سنگین شد. تصاویر ضبط شده از اقدام راننده اتوبوس برای حرکت در خلاف جهت خودروها در بزرگراه به روشنی جزئیات اتفاق را نشان می‌دهد. هنگامی که راننده اتوبوس، وسیله نقیله خود را به منتهی الیه سمت راست بزرگراه برده و با سختی شروع به دور زدن می‌کند. در این لحظات سایر خودروها در مواجهه با این حرکت عجیب راننده اتوبوس، با کم کردن سرعت خود پشت اتوبوس توقف کردند و همین موضوع سبب به وجود آمدن ترافیکی سنگین شد. در نهایت راننده اتوبوس با سختی بسیار موفق به دور زدن می‌شود و خوشبختانه این حرکت غیرقانونی راننده اتوبوس حادثه‌ای در پی نداشت.
خبر فوریخبر فوری15 ساعت قبل
در این مطلب سخنان گهربار امام جواد (ع) در خصوص رضایت دادن به کار ناپسند را بخوانید. امام جواد علیه السلام فرمودند: هر که حاضر و ناظر کاری باشد و آن را ناپسند دارد، مانند کسی است که (آن هنگام) غایب بوده، و هر که در کاری حاضر و ناظر نباشد، ولی بدان راضی باشد، مانند کسی است که خود در آن حضور (و مشارکت) داشته است. متن حدیث: جوادالائمه علیه السلام: من شهد أمرا فکرهه کان کمن غاب عنه ومن غاب عن أمر فرضیه کان کمن شهده.
خبر فوریخبر فوری15 ساعت قبل
سخنگوی وزارت کشور از دستور وزیر کشور به استانداران برای تعیین ساز و کار و تهیه ابلاغیه‌های مشخص جهت برخورد قاطع با ساخت و سازهای غیرمجاز و اجرای دقیق ماده ۱۰۰ قانون شهرداری‌ها و جلوگیری از تخلفات ساختمانی خبر داد. وی با تاکید بر حفظ اراضی به عنوان سرمایه ملی ادامه داد: وزیر کشور از استانداران خواسته است با متخلفان در هر رده و دستگاهی بدون اغماض براساس ضوابط موجود برخورد کرده و آنها را به دستگاه قضایی معرفی کنند. سخنگوی وزارت کشور به عملکرد اجرای ماده ۱۰۰ قانون شهرداری‌ها در کشور اشاره کرد و اظهارداشت: از ابتدای تشکیل کمیسیون ماده ۱۰۰ در شهرداری‌ها که مربوط به بررسی تخلفات ساخت و سازهای غیر مجاز است، حدود ۴٫۵ میلیون پرونده تشکیل شد که توسط اعضای این کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت یا در حال رسیدگی است. وی با بیان این که یکی از مشکلات حریم شهرها اجرای ناصحیح ماده ۱۰۰ قانون شهرداری‌ها است، تاکید کرد: به دلیل فقدان برنامه مشخص و بیشتر به جهت کسب درآمد پایدار در شهرداری‌ها، کمیسیون ماده ۱۰۰ محلی برای جریمه ساخت و سازهای غیرمجاز و به تبع آن محلی برای کسب درآمد شده است. سخنگوی وزارت کشور با تاکید بر مقابله و مبارزه جدی با ساخت و ساز غیرمجاز در حریم شهرها و روستاها تصریح کرد: همکاری و هماهنگی تمامی دستگاه‌های مرتبط با امر ساختمان از جمله شهرداری‌ها، سازمان نظام مهندسی و راه و شهرسازی امری مهم و ضروری است.
خبر فوریخبر فوری15 ساعت قبل
سریال تلویزیونی «لحظه گرگ‌ومیش» به کارگردانی همایون اسعدیان، تازه‌ترین مجموعه نمایشی سیماست که بالاخره پس از مدتی انتظار، پخشش را شروع کرده و حالا به نیمه‌های راه رسیده است. یک عاشقانه آرامبن‌مایه اصلی سریال لحظه گرگ‌ومیش، همان‌طور که تا این‌جا هم شاهدش بودیم، عاشقانه‌ای آرام است که در بستر تاریخ جلو می‌آید و شدت و ضعف می‌یابد. رابطه‌ای که همچون بسیاری دیگر از عاشقانه‌های تاریخ، در ابتدا با تضاد و کشمکش شروع می‌شود و بعد به تدریج قوام می‌یابد. در ادامه هم تیتراژ روی تصویر می‌آید و صدای معتمدی این فضای عاشقانه را تکمیل می‌کند. و موسیقی پایان …در فضایی که عموم مجموعه‌های نمایشی تلویزیون تنها یک موسیقی باکلام برای تیتراژشان برمی‌گزینند و موسیقی تیتراژ دیگر بی‌کلام است، لحظه گرگ‌ومیش از دو موسیقی تیتراژ باکلام بهره جسته است و از قضا موسیقی تیتراژ پایانی این مجموعه هم (چون اولی) حسابی شنیدنی است.
خبر فوریخبر فوری15 ساعت قبل
اگر خانم مارپل اینجا بود، معمای فوت بابا حل می‌شد/ چرا برخی گذاشتند و بعد از فوت به سخنان بابا جواب دادند؟ آدم شک می‌کند/ اصلاح‌طلبان به شعارهایشان پایبند نبودند/ اعظم طالقانی را تحسین می‌کنم
خبر فوریخبر فوری15 ساعت قبل
اگر خانم مارپل اینجا بود، معمای فوت بابا حل می‌شد/ چرا برخی گذاشتند و بعد از فوت به سخنان بابا جواب دادند؟ آدم شک می‌کند/ اصلاح‌طلبان به شعارهایشان پایبند نبودند/ اعظم طالقانی را تحسین می‌کنم
خبر فوریخبر فوری15 ساعت قبل
رئیس کل گمرک ایران گفت: انتظار می‌رود تا پایان سال‌ جاری ۱۰ میلیارد دلار کالا به کشور عراق صادر شود. مهدی میراشرفی عصر امروز در جمع تجار و بازرگانان مرز باشماق مریوان با بیان اینکه گمرک از توسعه مبادلات مرزنشینان حمایت می‌کند اظهار داشت: بهترین راه برای تسهیل تجارت در مرزها ایجاد دروازه مشترک مرزی است. رئیس کل گمرک ایران تصریح کرد: کشور عراق یکی از مهمترین شرکای اصلی و عمده تجاری ایران است که تا پایان سال انتظار می‌رود بیش از ۱۰ میلیارد دلار صادرات کالا به این کشور انجام شود و حدود نیمی از این کالاها از مرز باشماق به کشور عراق صادر می‌شود. رحمانی‌پور مدیرکل گمرکات استان کردستان در این جلسه گزارشی از عملکرد اقدامات انجام شده را تشریح کرد و تجار و بازرگانان نیز جهت رفع مشکلات و تسریع و تسهیل تجارت با کشور عراق پیشنهاداتی را ارائه کردند. در این بازدید مهرداد جمال ارونقی معاون فنی و امور گمرکی، احمد ذاکری سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع گمرک و مرادی نماینده مردم شهرستان‌های مریوان و سروآباد در مجلس رئیس کل گمرک ایران را همراهی کردند.
خبر فوریخبر فوری15 ساعت قبل
اگر خانم مارپل اینجا بود، معمای فوت بابا حل می‌شد/ چرا برخی گذاشتند و بعد از فوت به سخنان بابا جواب دادند؟ آدم شک می‌کند/ اصلاح‌طلبان به شعارهایشان پایبند نبودند/ اعظم طالقانی را تحسین می‌کنم

خبر فوری

سایت خبر فوری با پوشش خبرگزاری‌های معتبر روزانه اخبار را در دسته‌های سیاسی، اقتصادی، حوادث و غیره پوشش می‌دهد که مهم‌ترین‌ها، پربازدیدترین ها و جدیدترین اخبار روزانه آن در سایت خبری موجود است.