تازه‌ترین خبرهای خبرگزاری خبر ورزشی

تازه‌ترین اخبار خبرگزاری «خبر ورزشی»

خبر ورزشیخبر ورزشی44 دقیقه قبل
نظر شما چیست؟ * مثلا خط حمله؟ * علی علیپور هم برخلاف تصور همگان نتوانست عنوان آقای گلی خودش را تکرار کند و این عنوان به دو برزیلی رسید. برانکو در پرسپولیس عملکرد فوق العاده‌ای داشته و خودش هم دوست دارد بماند. به نظر من اسکلت تیم فعلی باید حفظ شود. پرسپولیس قهرمان لیگ برتر شده و بالطبع بازیکنان خوبی دارد. علیپور مهاجم زحمتکش، دونده و گلزنی است که در همین فصل هم ۱۴ گل به ثمر رساند و اگر بقیه بچه‌ها خوب او را تغذیه می‌کردند آقای گل هم می‌شد. البته فکر می‌کنم خستگی ناشی از فشردگی مسابقات آسیایی و لیگ برتر همه بازیکنان پرسپولیس از جمله علیپور را اذیت کرد. بازی در اصفهان همیشه سخت بوده است.
خبر ورزشیخبر ورزشی1 ساعت قبل
فرهاد مجیدی که ابتدا با عنوان سرمربی موقت جانشین شفر شده بود نه با شکست العین بلکه با پشت سر گذاشتن سپیدرود رشت از اعلام آمادگی خود برای هدایت استقلال فصل آینده و ساختن تیمی درخور نام استقلال سخن گفت. سرمربی موقت آبی‌ها با پیروزی در آخرین مأموریت خود نیز بار دیگر از تمایلات خود برای ابقا و البته این بار برای سرمربیگری دائم نه موقت خود حرف زد تا مدیران باشگاه را متوجه این نکته کرده باشد که نام او را در کنار سایر کاندیدا‌های مد نظر برای سکان هدایت استقلال فصل بعد قرار دهند. کسب ۳ برد و ۲ مساوی از ۵ بازی که فرهاد مجیدی وظیفه سرمربیگری موقت پسران آبی را بر عهده داشت عملا کفه ترازوی سنجش معیار‌های مد نظر مدیران برای انتخاب سرمربی را به نفع فرهاد مجیدی سنگین می‌کند و همین موضوع در کنار محبوبیت غیر قابل انکار شماره ۷ محبوب استقلال باعث خواهد شد افرادی که قرار است سرمربی فصل آینده را انتخاب کنند با مشکلاتی احتمالی مواجه شوند. استقلال چنانچه بخواهد نیاز‌های فنی خود را با نظر فرهاد مجیدی جذب کند و، اما هدایت تیم در فصل آینده بر عهده شخص دیگری گذاشته شود آنگاه راه فرار برای عدم نتیجه‌گیری احتمالی سرمربی آینده باز است چرا که در صورت عدم موفقیت با جواب کلیشه‌ای من تیم را نبسته‌ام و چنانچه تیم با نظر من بسته می‌شد شرایط این‌گونه نبود مواجه خواهد شد. به همین دلیل ساده بهتر است مدیران استقلال قبل از آنکه بخواهند خرید‌های چند میلیاردی خود را برای جذب بازیکنان فصل آینده انجام دهند با اتخاذ یک تصمیم کارشناسی ابتدا سرمربی فصل آینده را انتخاب کرده و پس از آن با نظر او خرید‌های مورد نیاز تیم را انجام دهند.
خبر ورزشیخبر ورزشی1 ساعت قبل
رقابت‌های انتخابی تیم‌های ملی پرورش‌اندام، بادی‌کلاسیک، فیزیک و …، چون به صورت فراخوان انجام می‌شود، برای حفظ شأن فدراسیون و کادر فنی آن باید سالم و بدون هیچ ابهامی برگزار شود. علی نعمتی یکی از مربیان تیم ملی پرورش‌اندام ضمن بیان این مطلب گفت: باید بپذیریم که رقابت‌های انتخابی به دلیل اهمیت آن خیلی بیشتر از رقابت‌های قهرمانی کشور و … در چشم اهالی این رشته بوده و همین اهمیت سبب می‌شود تا برگزارکنندگان در برگزاری خوب و بدون حرف و حدیث آن دقت بیشتری داشته باشند. ضمن اینکه برای ورزشکاران نیز این رقابت‌ها از ارزش خاصی برخوردار است و ارزش آن بسیار بیشتر از رقابت‌ها و تورنمنت‌های دیگری است که توسط فدراسیون‌ها و تشکیلات موازی دیگر برگزار می‌شود. نعمتی گفت: در تمامی رشته‌های ورزشی دیگر نیز این‌گونه است و تمامی ورزشکاران آن رشته‌ها می‌کوشند تا به عضویت تیم‌های ملی خود درآیند تا اهمیت کارشان صدچندان شود و این کار اتفاق نمی‌افتد، مگر با حضور در مسابقات انتخابی و متعاقب آن عضویت در تیم‌های ملی که نهایت آمال و آرزو‌های هر ورزشکاری است. نعمتی در خصوص اهمیت بالای رقابت‌های انتخابی گفت: خوشبختانه افرادی در مسابقات انتخابی حاضر می‌شوند که خودشان را در حد عضویت در تیم ملی می‌دانند، ضمن اینکه قرار است در هر دو وزن و هر رده قدی هم تنها یک ورزشکار انتخاب شود که همین مسئله کیفیت مسابقات را به بالاترین حد ممکن خود خواهد رساند و من اعتقاد دارم که سطح مسابقات انتخابی به آن اندازه بالاست که ورزشکاران نیمه‌آماتور هم در آن حاضر نشوند چرا که مسابقات رقابت‌های بهترین‌هاست که طبیعتا باید در آن بهترین‌ها هم حاضر باشند. مربی تیم ملی در ادامه گفت: ضمن احترام بالایی که برای صحبت‌های آقای کریمی قائل بوده و هستم، اما باید بگویم که نباید مسابقات انتخابی را محدود و نفراتی را از دیدن آن محروم کرد. ما باید بپذیریم که هرگز حضور افراد مختلف نمی‌تواند روی رأی داوران و اعضای کمیته فنی تأثیر بگذارد چرا که قرار است در مسابقات انتخابی هر کس کار خود را بکند و قطعا آن‌ها نیز کار خودشان را خواهند کرد. نعمتی در پایان گفت: شرایط ورزش ما به گونه‌ای است که علی‌رغم داشتن حریفانی، چون عراق، کره‌جنوبی، چین و ژاپن در آسیا باز ایران بخت اول قهرمانی قاره کهن آسیاست و در آن هم هیچ شکی وجود ندارد.
خبر ورزشیخبر ورزشی2 ساعت قبل
به گزارش خبرورزشی، رضا عنایتی در مورد وضعیت کادر فنی استقلال برای فصل بعد و برخی اختلاف‌نظرها پیرامون انتخاب مربی داخلی یا خارجی گفت: در این زمینه نظرها متفاوت است و هر فردی هم می‌تواند دلایل خاص خودش را داشته باشد، ولی من معتقدم که در این شرایط آوردن مربی درجه یک خارجی بسیار سخت است. مهاجم پیشین تیم فوتبال استقلال در ادامه افزود: شما می‌بینید که وضعیت ارز در ایران چطور است و مربیانی که قرار است به ایران بیایند بحث گرفتن دستمزد و مسائل دیگر را هم مورد بررسی قرار می‌دهند. الان فدراسیون هم برای جذب مربی خارجی با چنین مشکلاتی مواجه است و نمی‌تواند یک مربی درجه یک را به تیم ملی بیاورد. وی همچنین خاطر نشان کرد: مربی درجه دو یا سه به درد استقلال نمی‌خورد و انتخاب چنین مربیانی فقط باعث می‌شود که زمان را از دست بدهیم، این در حالی است که صبر هواداران استقلال هم لبریز شده و آنها دوست دارند که امسال شاهد قهرمانی تیم‌شان باشند. استقلال اگر قصد دارد مربی خارجی بیاورد، این مربی باید کاربلد و جزو مربیان کارنامه‌دار و طراز باشد که البته بعید می‌دانم باشگاه استقلال بتواند چنین کاری را انجام دهد. عنایتی در پاسخ به این پرسش که آیا موافق حضور مربی ایرانی روی نیمکت استقلال است، تصریح کرد: من معتقدم مربی خارجی باید درجه یک باشد، در غیر این‌صورت می‌توان به مربی داخلی فکر کرد. متأسفانه در سال‌های اخیر استقلال برای برخی بازیکنان و مربیان خارجی تبدیل به میدان آزمون و خطا شد. برخی که اصلا کیفیت نداشتند و برخی هم مثل تیام بعد از حضوری کوتاه مدت در استقلال، تیم را رها کردند و رفتند.
خبر ورزشیخبر ورزشی2 ساعت قبل
ویلموتس به قول اولیه و به قرار قبلى اش وفادار ماند؛ ویلموتس زیر حرف‌ها و توافقهاى نهاده شده و نهادینه شده زد. ویلموتس مى خواهد مربى پروازى باشد؛ ویلموتس مى خواهد پولش را جور دیگرى دریافت کند. دلایلى رو مى شود که ویلموتس پیچیده است. دلایل دیگرى به رویت گذارده مى شود که مرد بلژیکى، یک سر سوزن هم «دبه» نکرده است و ما، مانده‌ایم که کدامین حرف هاى منتشره را باور کنیم؟ ویلموتس دندان ما را شمرده است! خدا کند او دیگر زیر حرفش نزند! تیم ملى، در اولویت است و فعلا، نمى دانیم تکلیفمان با آقاى ویلموتس چه خواهد شد؟ هیچکس هم نیست که دو کلمه حرف حساب بزند تا حرفش فصل الخطاب باشد! خدا کند قول و عمل ویلموتس، دوتا نشود!
خبر ورزشیخبر ورزشی2 ساعت قبل
به گزارش خبرورزشی، محمد ایرانپوریان، مدافع راست و بازیکن باتجربه سپاهان، می‌گوید این تیم، فصل بسیار خوبی را سپری کرده و زمان آن است تا یک قهرمانی به دست بیاورد. او از قهرمانی در جام‌حذفی می‌گوید. ایرانپوریان در این خصوص گفت: «در فصلی که گذشت، تلاش فراوانی داشتیم ولی در تعدادی از بازی‌ها، اسیر بدشانسی شدیم تا امتیازات مهمی را از دست بدهیم. باز هم تأکید می‌کنم در این فصل نیز ما می‌توانستیم به قهرمانی برسیم و می‌بینید که فقط ۳ امتیاز با صدر جدول فاصله داشتیم. امیدوارم با تدابیر مسئولان و مدیران باشگاه، در لیگ بعدی با قدرت و سرعت بیشتری به سمت قهرمانی برویم.»
خبر ورزشیخبر ورزشی3 ساعت قبل
۱- چرخش توپ بدون استرس۲- بازی خوب عالیشاه۳- خداحافظی سخت ژاوی۴- دو مهار عالی بیرانوند۵- دیدنی شدن بازی در نیمه دومتشریفاتی‌ترین بازی چند فصل اخیر پرسپولیس یکی از دیدنی‌ترین مسابقات این تیم از کار درآمد و ارتش سرخ توانست با یک نمایش زیبا یک برد تلخ را به دست بیاورد و با ناکامی از لیگ قهرمانان آسیا خداحافظی کند. در ادامه چند برش از نمایش پرسپولیس مقابل السد قطر را مطالعه می‌کنید. بی‌تأثیر بودن نتیجه این بازی برای پرسپولیس باعث شد تا نسبت به همیشه شاگردان برانکو بهتر و روان‌تر توپ را به چرخش دربیاورند. همین موضوع سبب شد تا یک نمایش عالی را از سوی سرخپوشان و تقریبا در تمام دقایق بازی شاهد باشیم. برای آبروداری، پرسپولیس با ترکیب اصلی خود به میدان رفته بود و تنها سیدجلال حسینی و بودیمیر در ترکیب نبودند و به جای آنها، ربیع‌خواه و عالیشاه بازی کردند که انصافا هر دو به خصوص عالیشاه بسیار خوب در میدان ظاهر شدند. امید پرسپولیس انصافا در این بازی عالی بود و بار‌ها باعث آزار مدافعان حریف شد. اینکه خداحافظی ژاوی با یک شکست همراه بود قطعا برای هواداران این بازیکن خوشایند نبود، ولی این موضوع برای هواداران پرسپولیس بسیار دلنشین بود چراکه عملا کاپیتان السد و یکی از اسطوره‌های فوتبال دنیا در آخرین بازی رسمی‌اش مقهور قدرت شاگردان برانکو شد. یک بار در نیمه نخست و یک بار در نیمه دوم و در مجموع علیرضا بیرانوند دو مهار عالی داشت تا یکی از دلایل اصلی گل نخوردن پرسپولیس همین دو عکس‌العمل زیبا و عالی علیرضا درون دروازه باشد. دو عکس‌العملی که یک بار دیگر کلاس بالای بیرانوند را نشان داد. تقریبا بازی در نیمه نخست آرام دنبال شد، ولی با شروع نیمه دوم و سراپا حمله شدن السد برای جبران گل خورده این دیدار بسیار دیدنی شد و برای تکمیل این موضوع ضدحمله‌های بسیار خطرناک پرسپولیس هم به شدت بر زیبایی بازی اضافه کرده بود و مدام در دو سوی میدان شاهد ایجاد موقعیت گلزنی از سوی هر دو تیم بودیم.
خبر ورزشیخبر ورزشی4 ساعت قبل
هشتمین سالگرد اسطوره مردمی فوتبال ایران سوم خردادماه برگزار می‌شود. به همین بهانه با خانم بهناز شفیعی، همسر ناصر حجازی تماس گرفتیم که گفت: ناصر دوم خرداد به دیدار معبود شتافت و چهارم خرداد به خاک سپرده شد. یک مرتبه هم درباره درگذشتگان فوتبال ایران صحبت کرد و اسم همه را آورد جز ناصر! می‌دانم مدیران شبکه ۳ دوست ندارند اسم حجازی در این شبکه برده شود، اما حالا قدردان عادل فردوسی‌پور هستم که در هر فرصتی یاد حجازی را گرامی می‌داشت. حقیقتا به قدری از میثاقی منزجر شده‌ام که اصلا دیگر شبکه سوم را نگاه نمی‌کنم.
خبر ورزشیخبر ورزشی4 ساعت قبل
خبر ورزشیخبر ورزشی5 ساعت قبل
خبر ورزشیخبر ورزشی5 ساعت قبل
مسابقه فینال کرواسی کاپ (جام حذفی کرواسی) شب گذشته برگزار شد که طی آن تیم‌های دینامو زاگرب و ری‌یکا، قهرمان و نایب قهرمان لیگ یک کرواسی به مصاف هم رفتند. دینامو زاگرب که برخلاف دیدار اخیرش صادق محرمی را در ترکیب و لیست مسابقه نداشت، در نیمه اول با دو گل شکست خورد تا درآستانه از دست دادن قهرمانی جام حذفی قرار بگیرد. میسلاو اورسیچ در دقیقه ۶۳ گل اول دینامو زاگرب را به ثمر رساند، اما ۱۰ دقیقه بعد این تیم فرصت عالی به تساوی کشیدن بازی از روی نقطه پنالتی را هدر داد و ضربه دنی آلمو تبدیل به گل نشد. زوران کورزیچ در دقیقه ۸۴ گل سوم ری‌یکا را به ثمر رساند تا دینامو زاگرب در این مسابقه با نتیجه ۳ بر یک مغلوب شود و برخلاف لیگ یک کرواسی نتواند به قهرمانی در جام حذفی دست پیدا کند. صادق محرمی که پس از سه هفته غیبت متوالی، در دیدار اخیرشان ۴۵ دقیقه مقابل اینتر زاپرسیچ بازی کرده بود، در دیدار حساس امشب دینامو زاگرب برابر ری‌یکا جزو فهرست تیمش حضور نداشت.
خبر ورزشیخبر ورزشی5 ساعت قبل
باشگاه چلسی به مدت یک فصل قرارداد ویلی کابایرو، سنگربان دوم آرژانتینی تیمش را تمدید کرد. چلسی از نقل و انتقالات تابستانی پیش رو محرومو مجبور است به داشته‌های خود اکتفا کند. به همین علت، آن‌ها تصمیم گرفتند قرارداد دروازه بان ذخیره مسن خود را تمدید کنند. به این ترتیب قرارداد دروازه‌بان ۳۷ ساله آرژانتینی تا سال ۲۰۲۰ تمدید شد. کابایرو در فصل گذشته، تنها ۹ بار درون دروازه چلسی ایستاد.
خبر ورزشیخبر ورزشی6 ساعت قبل
رقابت‌های کوپا آمه‌ریکا به زودی در برزیل آغاز می‌شود. قطر و ژاپن در این دوره به عنوان تیم‌های میهمان حاضر هستند. قطر در گروه خود با تیم‌های کلمبیا، پاراگوئه و آرژانتین هم گروه است. لیست تیم ملی قطر با نظر فلیکس سانچز، سرمربی موفق اسپانیایی به شرح زیر اعلام شد:
خبر ورزشیخبر ورزشی6 ساعت قبل
خبر ورزشیخبر ورزشی6 ساعت قبل
ایمان آذیش که برای صعود به قله اورست راهی نپال شده بود صبح روز گذشته به عنوان تنها کوهنورد ایرانی در این فصل توانست صعود موفقیت‌آمیزی داشته باشد. این صعود به همراه شرپا (باربر کوهستان) و با استفاده از کپسول اکسیژن صورت گرفت. این کوهنورد ۳۵ ساله پس از صعود به بیس‌کمپ بازگشته و در سلامت کامل به سر می‌برد.
خبر ورزشیخبر ورزشی6 ساعت قبل
قلعه نویی با بیان اینکه گزینه اول، دوم و سوم من سپاهان است، تاکید گرد: استقلال در دوران بی پولی اش برای ما بود و حالا برخی می‌خواهند اسطوره سازی کنند. می‌خواهم در سپاهان بمانم و درهمین جا به کارم ادامه دهم. قلعه نویی این صحبت‌ها را درحالی عنوان کرد که این روز‌ها بحث انتخاب سرمربی تیم استقلال در رسانه‌ها داغ‌تر از همیشه درحال پی گیری است. وی با بیان اینکه فضای مجازی استقلال را نابود کرده است، اظهار داشت: وقتی حرف حق می‌زدم کسی پشت سر من نیامد به همین دلیل امروز دیگر مایل نیستم در استقلال کار کنم. سرمربی اسبق تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه اگر به استقلال بیاید آیا با فرهاد مجیدی کار خواهد کرد؟ گفت: مربیگری مثل پدرشدن است و در مربیگری باید نفر دوم بودن را تجربه کرد تا آبدیده شد من خودم از تیم‌های پایین شروع کردم تا قلعه نویی شدم. وی افزود: هرکسی که نفر اول تیمی می‌شود همکاران خود را دارد و الزامی نیست با هرکسی کار کند با این همه برای مجیدی آرزوی موفقیت می‌کنم و خوشحالم که نسل مربیان جوان و استقلالی در حال زیاد شدن است. وی درخصوص انتخاب مارک ویلموتس برای تیم ملی فوتبال ایران نیز گفت: دراین باره اعضای کمیته فنی و کسانی که با این مربی بلژیکی توافق کردند باید نظر دهند. معتقدم ویلموتس کارنامه خوبی دارد و لی باید چارچوب همکاری با او از همین ابتدا مشخص شود تا اتفاقات دوره قبل تکرار نشود. قلعه نویی با بیان اینکه شرکت دراین دوره جام جهانی از دوره‌های قبل آسان‌تر است، عنوان کرد: برهمین اساس باید انرژی خود را به تیم امید دهیم تا بعد از ٤٠ سال راهی المپیک شود، چون رفتن به جام جهانی خیلی آسان است. وی درباره هجدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر نیز گفت: امسال عدالت در این لیگ رعایت نشد در مورد بازی با سپاهان هم باید برخورد می‌شد و به من تقدیر نامه می‌دادند نه اینکه به خاطر عدم حضور در نشست خبری من را به فدراسیون فرا بخوانند.
خبر ورزشیخبر ورزشی7 ساعت قبل
به گزارش خبرورزشی، مارک آندره تراشتگن دروازه‌بان آلمانی بارسلونا به دلیل مصدومیت در فینال کوپادل‌ری غایب خواهد بود. این بازیکن به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو نمی‌تواند در ترکیب بارسا حضور داشته باشد. مارک آندره تراشتگن دروازه‌بان آلمانی بارسلونا به دلیل مصدومیت در فینال کوپادل‌ری غایب خواهد بود. این بازیکن به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو نمی‌تواند در ترکیب بارسا حضور داشته باشد. فینال جام حذفی اسپانیا موسوم به کوپادل‌ری شنبه آینده بین بارسلونا و والنسیا برگزار خواهد شد. لیست تیم ملی آلمان برای انتخابی یورو ۲۰۲۰ اعلام شد که به‌دلیل مصدومیت تراشتگن در این اردو هم حاضر نخواهد بود.
خبر ورزشیخبر ورزشی7 ساعت قبل
باشگاه اینتر به طور رسمی از پیراهن اول خود در فصل آینده رونمایی کرد که این پیراهن همچون همیشه به رنگ سیاه و آبی و به صورت راه‌راه است.
خبر ورزشیخبر ورزشی7 ساعت قبل
بعد از ظهر امروز اعلام شد علیرضا بیرانوند به دلیل برخورد ناپسندی که با مامور نیروی انتظامی پس از دیدار تیم‌های پارس جنوبی و پرسپولیس در ورزشگاه تختی جم داشته، با محرومیت موقت مواجه شد؛ تصمیمی که واکنش سریع باشگاه پرسپولیس را به همراه داشت تا از بازیکن خود بخواهد در جلسه کمیته اخلاق حضور یابد. بنابر درخواست باشگاه پرسپولیس، بیرانوند ساعت ۱۸ امروز در جلسه کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال حضور یافت و مستندات خود را ارائه داد. حرکت دروازه‌بان پرسپولیس غیر حرفه‌ای شناخته شد، ولی کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال به دلیل عدم سابقه، ملی پوش بودن و حسن اخلاق علیرضا بیرانوند، کمترین مجازات را برای او در نظر گرفته است. طبق گفته یک منبع آگاه، سه بازی محرومیت تعلیقی و ۵۰ میلیون تومان جریمه نقدی، حکمی است که کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال برای بیرانوند در نظر گرفته و به زودی اعلام خواهد شد و همچنین در صورت تکرار چنین رفتار‌هایی از سوی این دروازه‌بان، به حالت اجرا درخواهد آمد؛ البته جریمه نقدی او قطعی است. باشگاه پرسپولیس نیز با توجه به اینکه حرکت علیرضا بیرانوند را نپسندیده و آن را خلاف شئونات بازیکن این تیم می‌داند، به همین منظور قصد دارد جرایم دیگری برای او در نظر بگیرد و احتمال جریمه مالی از سوی باشگاه هم وجود دارد. البته هنوز کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال رسما این موضوع را اعلام نکرده، اما شنیده می‌شود این حکم نهایی در نظر گرفته برای پرونده علیرضا بیرانوند است.
خبر ورزشیخبر ورزشی7 ساعت قبل
کامران منزوی درباره اینکه برخی خبرگزاری‌ها از تعیین سقف بودجه برای استقلال پرده برداشته‌اند، این واکنش را نشان داد: هنوز بودجه استقلال به دستمان نرسیده است. پس چطور می‌خواهیم در مورد سقف قرارداد بازیکنان تصمیم بگیریم. انشاالله به زودی از استقلال هم اخبار خوبی به بیرون منتشر می‌شود. البته باید تاکید کنم که شرایط استقلال را با باشگاه‌های دیگر مقایسه نکنید. شرایط استقلال باعث شده خون به دل همه بشود و ما نمی‌توانیم بی گدار به آب بزنیم.
خبر ورزشیخبر ورزشی8 ساعت قبل
طی روز‌های اخیر و بعد از پایان فصل هجدهم که با قهرمانی مجدد پرسپولیس همراه بوده، یکی از دغدغه‌های هواداران تیم مربوط به تمدید قرارداد و نقل و انتقالات باشگاه برای فصل آینده بوده است. بازیکنانی همچون کمال کامیابی نیا، شجاع خلیل زاده و … از جمله نفراتی بودند که گفته می‌شود باشگاه به دنبال تمدید قرارداد آنهاست، اما ایرج عرب می‌گوید همه بازیکنان پرسپولیس با این باشگاه قرارداد دارند. وقتی درباره شجاع از او سوال میکنیم عرب تاکید می‌کند این بازیکن هم جزو کسانی است که با باشگاه قرارداد دارد، اما اگر بحث او درباره فصول بعد است بحث متفاوت می‌شود. مدیرعامل پرسپولیس بشار رسن را حتی جزو بازیکنان بدون قرارداد لیست نمی‌داند و می‌گوید مسائلی به توافقنامه باشگاه پرسپولیس و این هافبک عراقی مرتبط است که شاید به ادامه همکاری منجر نشود.
خبر ورزشیخبر ورزشی8 ساعت قبل
مرتضی پورعلی‌گنجی امروز به مرکز نگهداری معلولان و ناتوانان جسمی بابل رفت تا ساعاتی را کنار آنها باشد. کار مرتضی قشنگ بود و از آن زیباتر لبخند رضایتی است که بر لبان میزبانان معلولش نشاند.
خبر ورزشیخبر ورزشی8 ساعت قبل
به نظر می‌رسد که جام جهانی ۲۰۲۶، اولین جام جهانی با حضور ۴۸ تیم باشد. فیفا قصد داشت که جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را با حضور ۴۸ تیم، برگزار کند. از طرفی، چون کشور کوچک قطر از لحاظ زیرساختی برای پذیرش ۴۸ تیم به جای ۳۲ تیم آماده نبود، فیفا ایده برگزاری تعدادی از بازی‌ها در خاک کشور‌های همسایه همچون عمان و کویت را مطرح کرده بود. جانی اینفانتینو رئیس فدراسیون جهانی فوتبال، در تلاش بود که جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، با حضور ۴۸ تیم (با برگزاری برخی از مسابقات در خاک کشور‌های همسایه با قطر) برگزار شود. با این حال، او اکنون با اکراه پذیرفته است که این امر بیش از حد ممکن چالش برانگیز و سخت است و بنابراین برنامه‌ریزی‌ها در این زمینه را متوقف کرده است. انتظار می‌رود که اینفانتینو، در روز ۵ ژوئن و در کنگره فیفا در پاریس، به طور رسمی اعلام کند که جام جهانی ۲۰۲۲ با حضور ۳۲ تیم برگزار خواهد شد. گفتنی است، چندی پیش و به طور رسمی اعلام شده بود که جام جهانی ۲۰۲۶، با حضور ۴۸ تیم در کشور‌های آمریکا، مکزیک و کانادا برگزار خواهد شد.

خبر ورزشی

سایت روزنامه خبر ورزشی روزانه با پوشش اخبار حوزه ورزش، اخبار فوتبال، والیبال، بسکتبال و سایر ورزش‌ها از مهم‌ترین مرجع‌ها برای دنبال کردن اخبار ورزشی به شما می‌رود. اخبار تازه و پربازدید این خبرگزاری در صفحه‌ی مربوط به آن در خبری با ظاهری متفاوت موجود است.