تازه‌ترین اخبار خبرگزاری «هفته‌نامه شنبه»

هفته‌نامه شنبههفته‌نامه شنبه4 روز قبل
رضا اربابیان، مدیرعامل استارتاپ شیپور، در مراسم رونمایی از سرویس مشترک «شیپور» و «همراه‌مکانیک» گفت: «هدف از راه‌اندازی سرویس کارشناسی سلامت و استعلام قیمت خودرو این است که معامله‌ای شیرین برای مردم رقم بخورد و بازار خریدوفروش خودرو شفاف شود.» اربابیان افزود: «شیپور می‌خواهد برای فروشندگان و خریداران امنیت روانی ایجاد و قیمت استاندارد خودروها را اعلام کند. در روند کارشناسی تمامی اجزای ماشین بررسی خواهد شد و نهایتا قیمت‌گذاری صورت خواهد گرفت.» اربابیان: «کار این سرویس با بررسی و کارشناسی برند کیا آغاز شده است و اطلاعات مربوطه در سایت شیپور بارگذاری شده. طی سه‌چهار روز آینده، بخش قیمت خودرو نیز اضافه می‌شود.» باقری، مدیرعامل استارتاپ همراه‌مکانیک، گفت: «سیستم ما در کشور از همه کامل‌تر است و تا حالا ۵۰هزار خودرو را کارشناسی کرده‌ایم تا به بازار معامله خودرو نظم دهیم.» باقری درباره کارشناس‌های خودرو گفت: «برای هر مدلی کارشناس ویژه داریم و ابزارهای معاینه خودرو متفاوت‌اند. طبق قوانینمان، کارشناس ماشین‌های لاکچری باید دست‌کم دوهزار خودرو را در همراه‌مکانیک کارشناسی کرده باشد. هزینه کارشناسی، بر اساس مدل خودرو، از ۱۰۰هزار تا ۵۰۰هزار تومان است.»
هفته‌نامه شنبههفته‌نامه شنبه2 هفته قبل
این شرکت در سال جدید با اضافه کردن سرویس‌های «الو تاکسی»، «الو پست»، «الو مارکت» و «الو فود» که به زودی آغاز به کار خواهند کرد، رسما تبدیل به سوپر اپلیکیشنی شد که مهمترین نیازها و دغدغه‌های روزمره کاربران را در اختیارشان قرار خواهد داد. این شرکت در سال جدید با اضافه کردن سرویس‌های «الو تاکسی»، «الو پست»، «الو مارکت» و «الو فود» که به زودی آغاز به کار خواهند کرد، رسما تبدیل به سوپر اپلیکیشنی شد که مهمترین نیازها و دغدغه‌های روزمره کاربران را در اختیارشان قرار خواهد داد. دکان استارتاپی پیشرو در زمینه سفارش آنلاین کالاهای فروشگاهی بوده که فرایند خرید بیش از ۵۰۰۰ کالاهای فروشگاهی را برای کاربران تسهیل می‌کند. همچنین همکاری همه جانبه با فروشگاه‌های زنجیره‌ای یاران دریان به عنوان یک شبکه گسترده از سوپرمارکت‌ها در اقصی نقاط تهران، پشتوانه قوی برای عرضه محصولات با کیفیت برای الومارکت به شمار می‌رود. به پشتوانه این تملک و جذب سرمایه همزمان، الومارکت بزودی خدماتی را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد که تمام نیازمندی‌های کالایی سوپرمارکتی خود را از طریق اپلیکیشن و پرداخت درون برنامه‌ای انجام دهند.
هفته‌نامه شنبههفته‌نامه شنبه1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری شنبه‌پرس، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهور با انتشار خبری در اینستاگرام شخصی خود از همکاری مشترک با کشور فیلیپین خبر داد. زیست بوم مشترک ایران و کشور فیلیپینبه گفته ستاری، کشور ایران که با منابع زیرزمینی غنی و سرشارش شناخته می‌شد، امروز سرمایه ارزنده دیگری برای تعامل با جهان دارد؛ خلاقیت و دانش جوان تحصیل‌کرده ایرانی، زبان گویای گفت‌وگو و تعامل پایدار ایران است؛ سرمایه عظیم نیروی انسانی خلاق و تحصیل کرده ایران می‌تواند محور همکاری‌های دوجانبه با دیگر کشورها باشد. ستاری با بیان اینکه ایجاد مراکزی که یک زیست بوم مساعد برای همکاری‌های دانشی و فناورانه دو کشور را فراهم می‌سازد جز محورهای تعامل با فیلیپین است، ادامه داد: ایجاد و توسعه پارک‌های علم و فناوری، کارخانه‌های نوآوری، مراکز رشد، شتاب‌دهنده‌ها و بسترهای تبادل دانش، فناوری و محصولات دانش بنیان در مدار همکاری‌های ایران و فیلیپین است. رویدادهای نمایشگاهی و برنامه‌های علمی و فناوری مشترک دنبال می‌شود تا یک تحول را در اقتصاد و جایگاه علمی و فناوری دو کشور به وقوع بپیوندد. رویدادهای نمایشگاهی و برنامه‌های علمی و فناوری مشترک دنبال می‌شود تا یک تحول را در اقتصاد و جایگاه علمی و فناوری دو کشور به وقوع بپیوندد.

هفته‌نامه شنبه

سایت شنبه‌پرس روزانه اخبار زیادی را در حوزه تکنولوژی و فناوری از سراسر ایران و جهان گردآوری می‌کند و به همراه اخبار استارتاپ‌ها و رویدادها در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد.