اخبار ورزشی امروز از سایت ورزش ۳

تازه‌ترین اخبار خبرگزاری «ورزش۳»

ورزش۳ورزش۳6 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، مارک ویلموتس که برای انجام مذاکرات نهایی و همینطور امضای قرارداد، شب گذشته خود را به تهران رساند و از صبح امروز نیز به همراه تعدادی از مسئولان فدراسیون فوتبال به بازدید از امکانات مرکز ملی فوتبال پرداخت. او در این بازدید همه زمین‌های آکادمی، مرکز پک و … را از بررسی کرد و در نهایت به همراه مسئولان حاضر به سوی ورزشگاه آزادی حرکت کردند تا وی ورزشگاه اصلی تیم ملی را نیز از نزدیک مورد بررسی قرار بدهد. قرار است سرمربی بلژیکی پس از بازدید از امکانات مختلف فوتبال ایران، راهی جلسه نهایی با تاج شود و قرارداد خود با تیم ملی ایران را منعقد کند.
ورزش۳ورزش۳6 روز قبل
به گزارش ورزش سه و به نقل از فارس، فدراسیون فوتبال هند رسما اعلام کرد که با ایگور استیماچ، سرمربی سابق تیم ملی کرواسی قرارداد امضا کرده است و او به عنوان سرمربی جدید تیم ملی این کشور انتخاب شد. استیماچ سابقه هدایت تیم سپاهان اصفهان را نیز در کارنامه‌اش دارد. آخرین تیمی که این مربی کروات برعهده داشت الشحانیه قطر بود که ۲ سال پیش به خاطر نتایج ضعیف از این تیم برکنار شده بود.
ورزش۳ورزش۳6 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، بعد از اینکه مسابقات قهرمانی کشتی فرنگی آسیا با کسب عنوان نخست برای ایران به پایان رسید، حالا بنا و شاگردانش کار خود را برای حضور در رقابت‌های جهانی قزاقستان استارت زدند. فرنگی کاران زیر نظر آقای خاص تمرینات سخت و فشرده‌ای را پشت سر می‌گذارند. در تمرین روز گذشته شاگردان بنا به دستور و زیر نظر دستیارانش به اجرای فن سالتو بارانداز پرداختند. این فن ۴ امتیازی که در حالت خاک و با بلند کردن حریف اجرا می‌شود، یکی از فنونی است که در کشتی فرنگی زیاد دیده می‌شود. همانطور که سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی گفته بود، فرنگی کاران راه زیادی تا رسیدن به سطح اول جهان دارند.
ورزش۳ورزش۳6 روز قبل
گفت و گوی صمیمانه با مهاجم برزیلی گلزن تیم فولاد، یکی از بخش‌های جالب برنامه فوتبال برتر بود. شیمبا از خوزستان و برزیل تا غذاهای مورد علاقه‌اش صحبت کرد. حضور قطبی در فولاد؟ وقتی آقای قطبی آمدند، نه تنها من، بلکه شرایط کل تیم خوب شد. آقای قطبی با بچه‌ها به صورت انفرادی بعد از هر تمرین صحبت می‌کرد. از همین بابت می‌توانم بگویم من مدیون آقای قطبی هستم، با اینکه خیلی سال است فوتبال بازی می‌کنم، اما چیزهای جدیدی به من یاد داد.
ورزش۳ورزش۳6 روز قبل
پاری سن ژرمن الان در این فاز قرار دارد. مورینیو در پاسخ به سوالی درباره شکست پاری سن ژرمن در مقابل منچستریونایتد در لیگ قهرمانان گفت: " من دوست ندارم تحلیل‌هایم را همیشه به صورت علنی اعلام کنم. با اینکه ما در مرحله گروهی موفق شدیم یوونتوس را در تورین شکست بدهیم ولی پیروزی یونایتد بر پاری سن ژرمن تا حدودی بر خلاف جریان بازی اتفاق افتاد". مورینیو در پاسخ به سوالی درباره سندروم فصل سوم مورینیو گفت: " بازیکنها اغلب فرسوده می‌شوند به خصوص اگر از آنها خیلی انتظار بالا داشته باشید. مورینیو در ادامه صحبتهایش به پپ گواردیولا پرداخته و در پاسخ به سوالی درباره اینکه گواردیولا تا کنون ۲۶ قهرمانی و مورینیو ۲۵ قهرمانی بدست آورده می‌گوید: " این آمار نشان می‌دهد که من تا این لحظه ۲۵ عنوان قهرمانی بدست آورده‌ام.
ورزش۳ورزش۳6 روز قبل
سرمربی جدید تیم ملی بعد از حضور در کمپ تیم‌های ملی و بازدید از امکانات آن درختی به یادگار در محوطه کمپ تیم‌های ملی کاشت. به گزارش «ورزش سه»، فدراسیون فوتبال معمولا از میهمان خارجی که برای بازدید از کمپ تیم‌های ملی وارد مجموعه می‌شوند درخواست می‌کند یک نهال را در محوطه تعیین شده بکارند تا به یادگار از آنها باقی بماند. مارک ویلموتس بلژیکی صبح امروز از همه قسمت‌های کمپ تیم‌های ملی بازدید کرد و قرار است تا ساعاتی دیگر با خبرنگاران نشست خبری برگزار کند و در خصوص دلایل حضور خود در تیم ملی فوتبال ایران و هم چنین برنامه هایش برای این تیم صحبت کند. او دراولین بازی باید روز ۱۶ خرداد در استادیوم آزادی تیم ملی فوتبال ایران را در برابر سوریه هدایت کند.

ورزش۳

سایت خبرگزاری ورزش ۳ شامل اخبار دنیای فوتبال،‌ والیبال و سایر ورزش‌هاست که نتایج زنده را نیز پوشش می‌دهد. در سایت خبری و صفحه‌ی این خبرگزاری می‌توانید مهم‌ترین و پربازدیدترین اخبار ورزشی از این سایت را دنبال نید.