پربادزیدترین اخبار خبرگزاری «زومیت»

زومیتزومیت1 روز قبل
به گزارش اتوموتیو نیوز اروپا، جگوار لندرور همچنین می‌تواند دارایی‌های اجاره‌ای خود را به فروش برساند و به سایر منابع تأمین مالی بانکی روی بیاورد. بن برگ‌بائر، مدیر مالی جگوار لندرور گفت: وضعیت بازار اکنون به‌طور کلی کمتر از حد مطلوب است و اوراق قرضه ما زیر قیمت معامله می‌شود، که عملکرد مالی اخیر ما را نشان می‌دهد. هفته گذشته جگوار لندرور، زیان ۴٫۳۸ میلیارد دلاری را تجربه کرد، که به‌دلیل کاهش ۳۵ درصدی فروش در چین به‌عنوان بزرگ‌ترین بازار خودرو رخ می‌دهد. طبق گفته‌ی مسئولان تاتا موتورز، جگوار لندرور هنوز تسهیلات اعتباری استفاده نشده‌ای معادل ۲٫۴۵ میلیارد دلار و ۳٫۲ میلیارد دلار سرمایه نقدی در اختیار دارد. درکنار وضعیت فروش خودرو در چین، توافق برگزیت نیز یکی دیگر از مشکلات کنونی جگوار لندرور به شمار می‌رود.
زومیتزومیت1 روز قبل
درحالی‌که درمان‌های مؤثر مختلفی، مانند درمان‌های دارویی و درمان‌های روان‌شناسی، برای افسردگی وجود دارد، میزان افسردگی رو‌به‌کاهش نیست و این درمان‌ها برای کاهش بار این بیماری کافی نیستند. مزایای پیشگیری از افسردگی فراتر از سلامت روان است و خوشبختانه راه‌هایی برای پیشگیری از آن وجود دارد. بعضی از منتقدان می‌گویند تا زمانی‌که علت افسردگی را درک نکنیم، نمی‌توانیم از افسردگی پیشگیری کنیم و فاصله‌ی زیادی تا رسیدن به آن نقطه داریم. مطالعه‌ی تصادفی کنترل‌شده‌ای در آلمان نشان می‌دهد با استفاده از مداخلات آنلاین می‌توان از نمونه‌های جدید افسردگی پیشگیری کرد. این برنامه‌ها شامل مداخلاتی است که به کاربران آموزش می‌دهد چگونه برای پیشگیری یا مدیریت افسردگی خلق‌و‌خوی خود را مدیریت کنند.

مزایای استفاده از آرشیو عکس در عکاسی حرفه‌ای

11+
زومیتزومیت1 روز قبل
زومیتزومیت1 روز قبل
دانشمندان ممنوع‌شدن توسعه‌ی سلاح‌های مجهز به هوش مصنوعی را خواستار شده‌اند. گروهی از دانشمندان ممنوع‌شدن توسعه‌ی سلاح‌های مرگ‌بار مجهز به هوش مصنوعی را خواستار شده‌اند. پژوهشگران حوزه‌ی اخلاق نیز استدلال می‌کنند اینکه سیستم‌های هوش مصنوعی روزی بتوانند بدون دخالت انسان به کشتار انسان‌ها دست بزنند، عبور از خط قرمزهای اخلاقی است. رایان گریپی، مدیر ارشد تکنولوژی شرکت Clearpath Rbotics، از پیشنهاد ممنوع‌شدن سلاح‌های مجهز به هوش مصنوعی حمایت می‌کند. این درحالی‌ است که شرکت او قراردادهای نظامی را می‌پذیرد؛ اما به‌کارگیری سیستم‌های هوش مصنوعی در جنگ را محکوم و اعلام کرده چنین سیستم‌هایی را توسعه نخواهند داد.
زومیتزومیت1 روز قبل
دانشمندان از طرح‌های تازه‌‌ی این کشور برای ساخت اولین نیروگاه خورشیدی در فضا پرده برداشته‌‌اند. به‌گفته‌ی پانگ ژیهوا، پژوهشگر از آکادمی فناوری فضایی چین، نیروگاه خورشیدی فضایی می‌‌تواند منبع تأمین انرژی پاک بی‌‌پایان برای بشریت باشد. گام بعدی نیز احداث نیروگاه خورشیدی فضایی با ظرفیت تولید مگاواتی است که شروع ساختش سال ۲۰۳۰ برنامه‌ریزی شده است. به‌‌نقل از لی مینگ، معاون رئیس آکادمی فناوری فضایی چین، انتظار می‌رود چین اولین کشوری باشد که نیروگاه خورشیدی فضایی با ارزشی عملی احداث کند. در‌حال‌حاضر، علاوه‌‌بر چین، دانشمندانی از ژاپن و هند و اروپا نیز درباره‌ی ایده‌هایی مبنی‌‌بر استفاده‌‌ از انرژی خورشیدی در فضا تحقیق می‌کنند.

خودروهای گران‌قیمت در حراجی Scottsdale ۲۰۱۹

6+
زومیتزومیت1 روز قبل

ایران ایر از کجا و چگونه شکل گرفت؟

5+
زومیتزومیت1 روز قبل
زومیتزومیت1 روز قبل
جسیکا آلبا به‌کمک شرکای تجاری‌اش، شرکتی به‌نام Honest Company راه‌اندازی کرده و قصد دارد محصولات آن را در سال جدید به اروپا نیز عرضه کند. جسیکا آلبا، هنرپیشه‌ی معروف هالیوود، شرکت Honest Company را در سال ۲۰۱۲ به‌همراه سه بنیان‌گذار دیگر راه‌اندازی کرد. درادامه‌ی این مطلب زومیت، مصاحبه‌ی آلبا درباره‌ی سبک زندگی و مشکلاتش در تجارت را می‌خوانیم. مهم نیست کسب‌وکار چه اندازه موفق باشد، مهم این است که منظم ارزیابی شود تا موفقیت خود را حفظ کند. رشد کسب‌وکار مشکلاتی به‌همراه دارد؛ اما یاد گرفته‌ام مشکلات انسان را تعریف نمی‌کنند؛ بلکه هر کدامشان فرصتی برای رشد و یادگیری مهیا می‌کنند.
زومیتزومیت1 روز قبل
برای آشنا‌یی با دو مدل خاص از این وانت‌ها با زومیت همراه باشید. در آن زمان، دو مدل وانت وجود داشت که بر جاده‌ها پادشاهی می‌کردند: فورد F-۱۵۰ SVT و دوج Ram SRT-۱۰. در این وانت خاص، بسته‌های ویژه‌ی نیترو هم تعبیه شده که آن را به وانتی خشن و سریع تبدیل کرده است. وانت دیگری که می‌خواهیم درباره‌ی آن صحبت کنیم، Ram SRT-۱۰ مدل ۲۰۰۴ است که درحقیقت، دوج وایپر در پوسته‌ی وانت است. در این خودرو، موتور ۸٫۳ لیتری V۱۰ تعبیه شده که ۵۰۰ اسب‌بخار قدرت و ۷۱۱ نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند.

با ترفندهای کاربردی جیمیل آشنا شوید

12+
زومیتزومیت1 روز قبل
زومیتزومیت1 روز قبل
بنابراین، صبرکردن در چنین وضعیتی این امکان را به ما می‌دهد که در آن زمان، دچار حس پشیمانی نشویم. ترس از پشیمانی موجب می‌شود وضعیت موجود جذاب به‌نظر بیاید؛ حتی اگر در بلندمدت موجب خوشحالی‌مان نشود. همچنین، آن‌ها نشان می‌دهند در تجربه‌ی پشیمانی و ترس از پشیمانی، مدارهای مغزی مشابهی دخالت دارند. هیپوکامپ مغز در تجربه‌ی پشیمانی و ترس از پشیمانی نقش داردهمه‌ی ما به‌طور مشابهی تحت‌تأثیر پشیمانی قرار نمی‌گیریم. این بدان معنا است که گرایش برای داشتن حس پشیمانی با تجربه‌ی خشم و ترس و تنهایی ارتباط دارد.
زومیتزومیت1 روز قبل
شرکت خودرو الکتریکی ملی سوئد (NEVS) و کونیگزگ (Koenigsegg) طی قراردادی شرکت سرمایه‌گذاری مشترکی با هدف گسترش در بازارهای جدید و کلاس‌های مختلف خودرو تأسیس کردند. در این همکاری، NEVS مبلغی حدود ۲۳۸، ۰۰۰، ۰۰۰ دلار برای سرمایه‌ی اولیه‌ی شرکت جدید تأمین می‌کند که ۶۵ درصد سهام آن را تشکیل می‌دهد. همچنین، NEVS به‌طور هم‌زمان ۲۰ درصد از سهام کونیگزگ را تصاحب می‌کند. طی این قرارداد کونیگزگ باقی‌مانده‌ی سهام شرکت مشترک را به‌همراه مالکیت معنوی و مجوز فناوری و طراحی محصول دراختیار خواهد داشت. اورگرند گروپ (Evergrande Group) شرکتی چینی است که اخیرا ۵۱ درصد سهام NEVS را خریده است.
زومیتزومیت2 روز قبل
شما نمی‌توانید با استفاده از قوانین استاندارد فیزیک نیروی سوپرمن، پرواز کردنش یا دیدش با اشعه ایکس را توضیح دهید. حتی برای من مهم نیست که او می‌تواند در حال حمل یک ساختمان پرواز کند. او می‌خواهد که ساختمان را بلند کند ولی ناگهان به‌جای آن درست از وسط آن به سمت بالا پرواز می‌کند. اگر سوپرمن این ساختمان را از وسط بلند کرده، چه چیزی لبه‌های ساختمان را نگه داشته است؟ پاسخ این است که دیگر قسمت‌های ساختمان لبه‌ها را نگه داشتند. اگر بعضی از قسمت‌های سمت چپ ساختمان به سمت بالا نیرو وارد می‌کنند، پس نیرویی که سمت چپ ساختمان به قسمت‌های دیگر ساختمان وارد می‌کند باید رو به پایین باشد.
زومیتزومیت2 روز قبل
گروه‌بندی جدید دانشمندان درباره‌ی انواع بی‌خوابی صرفا براساس علائم بی‌خوابی، همچون سخت بیدارشدن از خواب یا مشکل در به‌خواب‌رفتن نیست. پژوهشگران به این نتیجه رسیده‌اند که افراد مبتلا به اختلال بی‌خوابی شرایط ذهنی و شناختی مختلفی مانند سطوح استرس و احساسات متفاوت دارند. سازوکارهای مغزی هریک از انواع بی‌خوابی ممکن است متفاوت باشد. همین موضوع درباره‌ی اختلال بی‌خوابی نیز صادق است. افراد مبتلا به بی‌خوابی نوع ۱ بیشتر دچار ویژگی‌های استرسی و روان‌رنجوری و کم‌امیدی مبتلا بودند؛ درحالی‌که افراد گروه ۲ و ۳ دچار ویژگی‌های استرسی کمتر.
زومیتزومیت2 روز قبل
برخی از افراد می‌گویند ابتلا به بیماری‌های دوران کودکی، مانند آبله و سرخک و اوریون، به پیشگیری از سرطان کمک می‌کند. سرخک بیماری پیشگیری‌شدنی به‌وسیله‌ی واکسن است و واکسن‌های سرخک هم درحدود ۹۹ درصد کارایی دارند؛ یعنی واکسن از ابتلای هر فردی پیشگیری می‌کند که با این ویروس مواجه شود. او معتقد بود عفونت موجب تحریک سیستم ایمنی بیمار برای مبارزه با سرطان می‌شود. واقعیت این است که این بیماری‌های پیشگیری‌شونده به‌وسیله‌ی واکسن موجب مرگ تعداد چشمگیری از کودکان می‌شوند. اگرچه تمام واکسن‌ها صد‌در‌صد محافظت‌کننده نیستند، واکسن سرخک یکی از محافظت‌کننده‌ترین واکسن‌ها است و حدود ۹۹ درصد ایمنی را برای افرادی فراهم می‌آورد که آن را دریافت می‌کنند.
زومیتزومیت2 روز قبل
هرازگاهی از متخصص لوله‌کشی ساختمان بخواهید سیستم لوله‌کشی را وارسی کند تا درصورت هرگونه اشکال، سریع متوجه شوید. سرامیک و کاشی را عوض کنیدیکی از روش‌های ایجاد تغییر در آشپزخانه و حمام، تعویض کاشی‌ها است. از متخصصان استادکار کمک بگیریدلوله‌کشی آب‌وفاضلاب و تعمیرات آن کاری بسیار تخصصی است که افزون‌بر دقت، به توانایی و تخصص نیاز دارد. بااین‌حال، ما سفارش ازطریق استادکار را پیشنهاد می‌کنیم؛ زیرا استادکار بهترین اپلیکیشن درخواست خدمات در کشور است. استادکار علاوه‌بر ارائه‌ی خدمات لوله‌کشی آب، لوله‌کشی فاضلاب ساختمان، کاشی‌کاری و سرامیک‌کاری، خدمات دیگری مانند بازسازی ساختمان، نظافت منزل، خدمات خودرو، نقاشی ساختمان، نصب کاغذ دیواری، تعمیرات پکیج و … را ارائه می‌دهد.

سرمایه‌گذاری میلیارد دلاری جنرال موتورز و آمازون در برند ریوین

5+
زومیتزومیت2 روز قبل
زومیتزومیت2 روز قبل
بازار ارزهای دیجیتال در چند ماه اخیر افت شدیدی کرده؛ اما سرمایه‌گذاری روی شرکت بلاک‌چین فعال در مبارزه با جرایم مالی نشان می‌دهد این بازار هنوز نمرده است. شرکت Chainalysis، ارائه‌دهنده‌ی نرم‌افزار پیگیری تراکنش‌های ارز دیجیتال، اعلام کرده است در مرحله‌ی دوم سرمایه‌گذاری، ۳۰، ۰۰۰، ۰۰۰ دلار از شرکت Accel دریافت کرده است. جاناتان لوین، بنیان‌گذار و رئیس عملیات اجرایی Chainalysis می‌گوید: مدیران جدید شرکت به تحقیق و توسعه‌ی این شرکت و گسترش آن در بازار اروپا کمک خواهند کرد. ابزارهای تحقیق و بررسی این شرکت به مؤسسات مالی و رگولاتورها و صرافی‌های ارز دیجیتال کمک می‌کند جرایم مالی، مانند پول‌شویی و تقلب آنلاین را شناسایی کنند. افزون‌براین، این شرکت ۱، ۶۰۰، ۰۰۰ دلار در مرحله‌ی ایده‌پردازی و ۱۶، ۰۰۰، ۰۰۰ دلار در مرحله‌ی اول سرمایه‌گذاری دریافت کرده است.
زومیتزومیت2 روز قبل
شهرهای بدروم، کوش آداسی، مارماریس و آلانیا درکنار شهرهای بزرگ ترکیه، مکان‌های دیدنی فوق‌العاده‌ای دارند که کمتر شناخته شده‌اند و در نوروز می‌توانید به آن‌ها سر بزنید. امروزه اغلب آژانس‌های مسافرتی، انواع تور ترکیه به مقصد شهرهای مختلف مثل استانبول، آنتالیا، مارماریس، کوش آداسی، بدروم و آلانیا را ارائه می‌کنند. به همین دلیل است که تور بدروم نیز درکنار تور شهرهای مشهور ترکیه، رفته رفته محبوبیت خاصی می‌یابد. کوش آداسی علاوه‌بر طبیعت بکر، تاریخ غنی‌ای نیز دارد و همین امر سبب محبوبیت تور کوش آداسی بین انواع تور ترکیه شده است. برترین مکان‌های دیدنی کوش آداسی از نگاه کاربران وب‌‌سایت تریپ‌ادوایزر شامل این جاذبه‌ها است: پارک آبی آدالند (Adaland)، قلعه کوش آداسی، ساحل بانوان (Kadınlar Denizi)، اوزون پلاژ (Uzun Plaj) و ساحل شن‌های نقره‌ای (Silver Sands Beach) در منطقه SSK.
زومیتزومیت2 روز قبل
براساس جدیدترین گفته‌های جک دورسی، احتمالا شبکه‌ی اجتماعی توییتر به‌جای فراهم‌کردن امکان ویرایش توییت‌ها، میزبان قابلیت جدیدی به‌نام «شفاف‌سازی» خواهد شد. در پی افزایش درخواست کاربران این شبکه‌ی اجتماعی برای افزوده‌شدن امکان ویرایش توییت‌ها، مدیران توییتر اعلام کردند احتمال دارد در آینده، چنین قابلیتی به این شبکه‌ی اجتماعی اضافه کنند. درواقع، ویژگی جدید توییتر به‌جای اینکه امکان ویرایش توییت‌های پیشین را برای کاربران مهیا کند، به آنان اجازه می‌دهد درباره‌ی گفته‌های پیشین خودشان اظهارنظر کنند. به‌گفته‌ی دورسی، اضافه‌شدن این قابلیت فعلا قطعی نیستافزون‌براین، مدیران توییتر اضافه‌کردن قابلیت «شفاف‌سازی» توییت‌های گذشته را در میان گزینه‌‌هایش قرار داده‌اند و احتمال دارد آن را عملی کنند. درواقع، مدیران توییتر فعلا مشغول ایده‌پردازی و گذراندن مراحل اولیه برای اضافه‌کردن قابلیت جدید، مانند ویرایش توییت یا شفاف‌سازی توییت‌ها هستند.

چرا شرکت‌های فناوری به استخدام اقتصاددانان روی آورده‌اند؟

3+
زومیتزومیت2 روز قبل
زومیتزومیت2 روز قبل
گوگل نیز دراین‌زمینه فعالیت‌های متعددی انجام می‌دهد، برای مثال، اخیرا تصمیم گرفته در پروژه‌ای سرمایه‌گذاری کند که به‌کمک هوش مصنوعی می‌تواند مقالات خبری بنویسد. این انقلاب به‌وسیله‌ی توسعه‌ی سریع نرم‌افزار یادگیری ماشین، یکی از زیرمجموعه‌های هوش مصنوعی، در‌حال‌تحقق است. تأثیر برای حقوق مالکیت ادبی و هنریخلق آثار ادبی و هنری با استفاده از هوش مصنوعی، پیامدهای مهمی برای حقوق مالکیت ادبی و هنری (کپی‌رایت) ممکن است داشته باشد. آیندهاستفاده از هوش مصنوعی هرروز پیچیده‌تر می‌شود و به‌نظر می‌رسد میزان استفاده از این فناوری در تولید آثار هنری روبه‌افزایش است. به‌نظر می‌رسد اعطای حقوق مالکیت ادبی و هنری به شخص انجام‌دهنده‌ی عملیات هوش مصنوعی منطقی‌ترین رویکرد باشد.
زومیتزومیت2 روز قبل
آرتور آشکین قصد دارد ضمن رونمایی آخرین دستاوردش در تبدیل ارزان و کاربردی انرژی خورشیدی، دومین جایزه‌‌ی نوبل فیزیک را برایش به‌ارمغان آورد. آرتور آشکین، قدیمی‌ترین برنده‌‌ی جایزه‌ی نوبل، ازجمله افرادی است که به‌ راحتی در سبک زندگی اهمیت فراوانی می‌دهد. در سال ۲۰۱۸، او به‌‌خاطر نقشش در اختراع فناوری کوچکی به‌نام «موچین نوری» برنده‌‌ی جایزه‌‌ی نوبل فیزیک شد. او حتی به کسب دومین جایزه‌‌ی نوبل خود نیز چشم دوخته است. [آشکین] می‌تواند هسته‌‌ی سلول را جابه‌جا کند و بسیاری از کارهای جالب دیگر را انجام دهد.
زومیتزومیت2 روز قبل
پتنتی که اخیرا ردموندی‌ها ثبت کرده‌اند، به‌نام Active Stylus Motion Vector شناخته می‌شود که به‌احتمال زیاد، مرتبط‌با بهبود عملکرد قلم هوشمند سرفیس خواهد بود. پتنت اخیر مایکروسافت به‌طور کلی به هماهنگی و اتصال قلم هوشمند با صفحه‌ی لمسی ارتباط دارد. در متن پتنت آمده است: حسگر لمسی می‌تواند دقت مکان‌یابی قلم استایلوس را با صرف زمان بیشتر افزایش دهد. به‌بیان ساده‌تر، افزایش دقت در مکان‌یابی قلم استایلوس امکان ایجاد لگ در نوشتن یا نقاشی‌کشیدن را افزایش می‌دهد. راهکار مایکروسافت برای بهینه‌سازی تعادل در دقت مکان‌یابی قلم و قابلیت‌های لمسی ایجاد بردار حرکتی برای ارتباط قلم با صفحه‌ی لمسی است.
زومیتزومیت2 روز قبل
پرزیدنت ترامپ برخلاف اظهارات پیشین، بدون کنار گذاشتن هیچ کدام از برنامه‌های ناسا، بودجه‌ی این سازمان فضایی در سال ۲۰۱۹ را به نحو چشمگیری افزایش داد. در طرف دیگر، بودجه‌ی برنامه‌ی اکتشافات انسانی نیز که در سال ۲۰۱۸ برابر با ۴/۷۹ میلیارد دلار بود، اکنون به ۵ میلیارد دلار افزایش یافته است. بااین‌حال، مواد تکمیلی برای بودجه هشدار می‌دهند که هزینه‌ی این پروژه باید در حدود ۳٫۲ میلیارد دلار که توسط کنگره تعیین شده است، باقی بماند. کالبرسون، یک هوادار بزرگ و سرسخت فضا به‌حساب می‌آید که سابقه‌ی ریاست کمیته‌ی فرعی مسئول تأمین بودجه‌ی ناسا در مجلس را در کارنامه دارد. همچنین، این ششمین سال متوالی است که ناسا بودجه‌ای بزرگتر از سال قبل دریافت می‌کند.
زومیتزومیت2 روز قبل
این حرکات از دو قانون مشترک برای تمام شکل‌های ارتباطی انسان‌ها تبعیت می‌کردند: قانون زیف (Zipf's law) درمورد اختصار و قانون منزیراث (Menzerath's law) درمورد پیچیدگی ساختارهای زبانی. قانون زیف، توصیف‌کننده‌ی ارتباط معکوس بین مرتبه‌ی استفاده‌ی ما از یک کلمه و رتبه‌ی آن درمقایسه با دیگر کلمه‌ها است. هر نوع بیانی دارای یک فراوانی بود و مطابق با قانون زیف، حرکاتی که بیش از همه استفاده می‌شد، دارای کوتاه‌ترین دوره زمانی بودند. یک استثنای جالب برای این قانون درمورد حرکت کل بدن بود. آیا این موضوع می‌تواند به زندگی در جهان‌های دیگر نیز تعمیم داده شود؟ شاید روزی ما کشف کنیم که قوانین زبانی چقدر جهانی هستند.
زومیتزومیت2 روز قبل
شرکتی به نام Specially Vehicle Engineering مدل‌هایی از شورولت سابربن و تاهو را معرفی کرده است که قدرت آن‌ها به ۱۰۰۰ اسب‌بخار می‌رسد. تاهو و سابربن دو خودروی شاسی‌بلند بزرگ از شورولت هستند که برای خانواده‌های پرجمعیت و افرادی که به خودروی جادار نیاز دارند بسیار ایده‌آل‌اند. نسخه‌ی اول این پکیج تیونینگ ۸۱۰ اسب‌بخار و نسخه‌ی دوم ۱۰۰۰ اسب‌بخار قدرت دارند. در مدل ۱۰۰۰ اسب بخاری قطعات داخلی جعبه‌دنده‌ نیز تقویت شده‌اند تا بتوانند از پس این قدرت بالا بر بیایند. امروزه در بین محصولات این شرکت مدل‌های ۱۰۰۰ اسب بخاری از شورولت کامارو و شورولت کوروت نیز دیده می‌شوند.
زومیتزومیت2 روز قبل
سفر به اسپانیا به منظور تفریح، کار، تجارت و … مستلزم دریافت ویزای شینگن اسپانیا از سفارت این کشور در تهران است. بنابراین، ضرورت دارد تا گردشگرانی که قصد سفر به اسپانیا را دارند، پیش از سفر به آنجا ازطریق سفارت این کشور در تهران برای دریافت ویزای شینگن اقدام کنند. ارسال و ثبت تمام مدارک به معنای داشتن «حقی» برای دریافت ویزا نبوده و تصمیم نهایی درباره صدور ویزای متقاضی برعهده سفارت اسپانیا خواهد بود. مدارک مورد نیاز برای ویزای اسپانیامتقاضیان ویزای شینگن اسپانیا باید مجموعه کاملی از مدارک هویتی، مدارک مالی، مدارک سفر مانند بلیط هواپیما و … را ارائه دهند. سفارت اسپانیا در ایران
زومیتزومیت2 روز قبل
یک شرکت کوچک و تازه کار ایتالیایی به نام Zava اعلام کرده که در صورت تأمین شدن هزینه‌هایش خواهد توانست خودروهای برقی سفارشی را برای مشتریان خود بسازد. زاوا (Zava) یک استارتاپ کوچک ایتالیایی است و مدعی است که در صورت تأمین شدن هزینه‌هایش برای آغاز به کار خواهد توانست ابرخودرو برقی را به‌صورت سفارشی برای مشتریان خود تولید کند. طرح اولیه‌ی زاوا PrometheuS نام دارد و یک ابرخودرو تمام برقی با قابلیت حمل یک سرنشین است. زاوا از فناوری جدید خود نه در یک نمایشگاه خودرو بلکه در نمایشگاه Human anatomy در ایتالیا رونمایی کرده است. اما اگر زاوا بتواند کار خود را آغاز کند باید در آینده منتظر اخبار جالبی از این برند باشیم.
زومیتزومیت2 روز قبل
حالا پس از گذشت یک سال این خانواده بزرگ‌تر شده است. یکی دیگر از اهداف تکیز پایان دادن به نگرانی همیشگی کاربران ایرانی از بابت کیفیت قطعات تعویضی در گوشی‌های هوشمند است. از آنجا که تکیز فقط از قطعات اصل و OEM استفاده می‌کند و هیچ تردیدی در مورد کیفیت این قطعات وجود ندارد، کلیه خدمات خود را با یکسال گارانتی ارائه می‌کند. جهت استفاده از خدمات تعمیر تکیز یا دریافت اطلاعات بیشتر در این باره میتوانید سری به وبسایت www. techys. me بزنید یا با شماره ۰۲۱-۲۵۹۱-۷۷۹۷ تماس بگیرید. خدمات ما با استفاده از قطعات اصل و OEM و با کمک کارشناسان دارنده گواهی KHDA ارائه می‌گردد که تحت نظارت وزارت علوم امارات متحده عربی است.

زومیت

همه‌ی اخبار دنیای فناوری،،‌عکاسی، معماری، ابزارهای تازه، موبایل و اینترنت و شبکه، و سایر اخبار حوزه‌ی تکنولوژی در صفحه‌ی خبرگزاری زومیت در سایت خبری قابل مشاهده است.