تازه‌ترین اخبار خبرگزاری «اقتصاد آنلاین»

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین24 دقیقه قبل
بازار ارز از چه مسائلی تاثیر می‌گیرد؟ بازار ارز ایران در شرایط کنونی تحت تاثیر سیاست قرار دارد. برخی این وضعیت را نشانه بلوغ بازار ارزی ایران می‌دانند اما در این میان، عملکرد بانک مرکزی محور تحلیل‌ها در خصوص وضعیت بازار ارز ایران است. بازار متشکل ارزی اما این عملیات را به داخل منتقل کرده و اشراف بانک مرکزی بر بازار ارز را دو چندان خواهد کرد. بازار متشکل ارزی چیست؟ بازار متشکل ارزی قرار است برای خرید و فروش ارز بین بازیگران اصلی بازار ارز ایجاد شود. به نظر می‌رسد بازار ارز حالا ترجیح داده است به جای توجه به فشار سیاسی ترامپ واقعیات موجود در بازار ارز را مد نظر قرار دهد و شمارش معکوس برای آغاز به کار بازار متشکل ارزی را در دستور کار قرار دهد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین33 دقیقه قبل
رشد اقتصادی بخش صنعت نیز منفی ۷٫۹ درصد بوده است. در این رابطه بهرام شکوری - عضو خانه معدن ایران - اظهار کرد: بخشی از علت منفی شدن رشد اقتصادی، مشکل نقدینگی واحدهای تولیدی و سرمایه در گردش مورد نیاز است. علاوه بر این فضای کسب و کار کشور وضعیت مناسبی ندارد که باید بهبود یابد. کما اینکه قوانین کسب و کار هم وجود دارد و باید مستمرا این فضا رصد شود و بهبود در این بخش صورت گیرد. به فرض مثال از پرداخت‌های تأمین اجتماعی یا پرداخت مالیات معاف شود تا به نوعی انگیزه‌های مضاعف برای افزایش و رونق تولید ایجاد شود.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین36 دقیقه قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، درآمدهای مالیاتی از جمله مطمئن‌ترین مبادی تأمین درآمد پایدار برای دولتها هستند و در کشور ما نیز اگرچه سهم مالیات در تأمین درآمدهای دولتی طی سالهای گذشته نسبتا افزایش یافته اما تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله زیادی دارد. کاهش معافیت‌ها و مشوق‌های مالیاتی و گسترش پایه‌های مالیاتی کشور مهمتری راهکار افزایش درآمدهای مالیاتی است و در سنوات اخیر بسیار مورد توجه مسئولان بوده اما عملکرد دولت‌ها نشان می‌دهد که در این زمینه موفقیت چندانی حاصل نشده است. مشخص نبودن هزینه‌-درآمدی این مشوق‌ها و طولانی بودن طول دوره برخورداری از معافیت‌ها از جمله مهمترین معایب دیگر نظام مشوق‌های مالیاتی در ایران است. درواقع، در ایران طبق رویه‌ای که از قدیم مرسوم بوده، اولین قدم به منظور توسعه بخش‌های مدنظر (توسعه صادرات، بخش اقتصادی خاص مانند کشاورزی، توسعه منطقه‌ای و غیره) اعطای مشوق‌های مالیاتی بدون انجام تحلیل‌های مربوط به هزینه فایده بوده است. البته سال گذشته معاون مالیات‌های مستقیم سازمان امور مالیاتی در گفتگویی از تهیه بسته معافیت‌های مالیاتی جهت ساماندهی این بخش خبر داده و گفته بود طی سال ۹۸، این بسته برای بررسی به هیأت دولت ارسال می‌شود.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین39 دقیقه قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، حسین ساسانی، با بیان اینکه رشد اقتصادی مستمر و پایدار نیاز به بسترسازی و ایجاد زیرساخت برای افزایش تولید ملی دارد، گفت: از بعد محصولات صادراتی و صنعتی سرمایه‌گذاری لازم برای حضور کالاهای ایرانی در بازارهای جهانی انجام نشده و این موضوع منجر به رشد منفی اقتصاد در بخش صنعت شده است. عضو کنفدراسیون صنعت ایران در ادامه با تاکید بر اهمیت پایدار بودن رشد اقتصادی، تصریح کرد: آمارها نشان می‌دهد رشد اقتصادی مثبت نیز در کشور پایدار نبوده و معمولا رشد اقتصادی مثبت بعد چند سال دوباره منفی می‌شود. به گفته وی نوسان رشد اقتصادی نشان می‌دهد که نگاه جامع و یکپارچه‌ای به سیاست‌های اقتصادی وجود ندارد. براساس جدیدترین آمارهای ارائه شده رشد اقتصادی کشور در ۹ ماه ابتدایی سال ۱۳۹۷ به منفی ۳٫۸ درصد رسیده است. در این میان بخش صنعت به عنوان یکی از اصلی‌ترین عوامل تأثیرگذار در رشد اقتصادی کشور در ۹ ماه ابتدایی سال گذشته رشد منفی ۷٫۹ درصدی را به ثبت رسانده است.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین44 دقیقه قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، مهدی روانشادنیا، اظهار کرد: اگر بر مبنای رفتار گذشته، بازار مسکن را تحلیل کنیم پایان سال ۱۳۹۷ می‌بایست پایان افزایش قیمت‌ها در بازار مسکن باشد. اما چهار عامل در سال ۱۳۹۸ به سردرگمی فعالان بازار منجر شده که از شرایط اقتصادی عمومی کشور نشأت می‌گیرد. وی افزود: رفتار بازارهای موازی، دومین عامل رشد قیمت‌های اسمی در بازار مسکن ارزیابی می‌شود. روانشادنیا، افزایش هزینه‌های تولید مسکن را سومین پارامتر اثرگذار بر نا اطمینانی بازار مسکن دانست و افزود: قیمت مصالح ساختمانی طی یک سال اخیر بالا رفته است. همین موضوع به شرط آرامش بازار ارز، ایجاد ثبات قیمتی بازار مسکن در اردیبهشت ماه را محتمل کرده و به اعتقاد من در ماه‌های آینده رشد قیمت محسوسی در بازار مسکن اتفاق نخواهد افتاد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین50 دقیقه قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از میزان، قاسمعلی حسنی درباره وضعیت بازار مواد غذایی در آستانه ماه مبارک رمضان اظهار کرد: بازار در وضعیت آرامی به سر می‌برد و کالا نیز به صورت وفور وجود دارد. حسنی خاطرنشان کرد: کالا‌های پرمصرف ماه مبارک رمضان از جمله برنج، روغن، خرما، پنیر، حبوبات همه تامین شده و کمبودی وجود ندارد. وی تاکید کرد: هیچ گونه کمبودی برای ماه مبارک رمضان نداریم و به هر میزان کالایی که نیاز باشد در بازار وجود دارد. دبیر اتحادیه بنکداران مواد غذایی درباره مشکلاتی که در توزیع شکر به وجود آمده بود، گفت: شکر از طریق تعاونی‌ها و ادارت دولتی در حال توزیع است. وی همچنین درباره قیمت روغن خاطرنشان کرد: به دلیل اینکه دولت مجوز افزایش قیمت را صادر نمی‌کند، در حال حاضر اختلاف قیمتی بین بازار و قیمت مصرف کننده وجود دارد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین55 دقیقه قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایبنا، بر اساس اعلام بانک مرکزی هر دلار آمریکا برای امروز «پنج شنبه ۵ اردیبهشت ماه ۹۸» بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین روز جاری هر پوند انگلیس با ۱۲۹ ریال کاهش نسبت به روز گذشته ۵۴ هزار و ۲۰۳ ریال و هر یورو نیز با ۲۳۷ ریال افت ۴۶ هزار و ۸۶۱ ریال ارزش‌گذاری شد. افزون بر این، هر فرانک سوئیس ۴۱ هزار و ۱۶۳ ریال، کرون سوئد ۴ هزار و ۴۵۶ ریال، کرون نروژ ۴ هزار و ۸۶۱ ریال، کرون دانمارک ۶ هزار و ۲۷۶ ریال، روپیه هند ۶۰۰ریال، درهم امارات متحده عربی ۱۱ هزار و ۴۳۷ ریال، دینار کویت ۱۳۸ هزار و ۲۶ ریال، یکصد روپیه پاکستان ۲۹ هزار و ۶۶۲ ریال، یکصد ین ژاپن ۳۷ هزار و ۴۹۸ ریال، دلار هنگ‌ کنگ ۵ هزار و ۳۵۷ ریال، ریال عمان ۱۰۹ هزار و ۲۳۴ ریال و دلار کانادا ۳۱ هزار و ۱۴۳ ریال قیمت خورد. از سویی دیگر، نرخ دلار نیوزیلند ۲۷ هزار و ۷۱۸ ریال، راند آفریقای جنوبی ۲ هزار ۹۱۴ ریال، لیر ترکیه ۷ هزار و ۱۲۹ ریال، روبل روسیه ۶۵۴ ریال، ریال قطر ۱۱ هزار و ۵۳۹ ریال، یکصد دینار عراق ۳ هزار و ۵۰۳ ریال، لیر سوریه ۸۲ ریال، دلار استرالیا ۲۹ هزار و ۴۸۴ ریال، ریال سعودی ۱۱ هزار و ۲۰۱ ریال، دینار بحرین ۱۱۱ هزار و ۷۰۲ ریال، دلار سنگاپور ۳۰ هزار و ۸۳۲ ریال، یکصد تاکای بنگلادش ۴۹ هزار و ۵۶۸ ریال، ده روپیه سریلانکا ۲ هزار و ۳۹۵ ریال، کیات میانمار ۲۸ ریال و یکصد روپیه نپال ۳۷ هزار و ۲۹۵ ریال تعیین شد. افزون بر این نرخ یکصد درام ارمنستان ۸ هزار و ۷۱۹ ریال، دینار لیبی ۳۰ هزار و یک ریال، یوان چین ۶ هزار و ۲۴۳ ریال، یکصد بات تایلند ۱۳۱ هزار ۴۴ ریال، رینگیت مالزی ۱۰ هزار و ۱۵۷ریال، یک هزار وون کره جنوبی ۳۶ هزار و ۲۸۰ ریال، دینار اردن ۵۹ هزار و ۲۳۹ ریال، یکصد تنگه قزاقستان ۱۱ هزار و ۱۰۵ ریال، لاری گرجستان ۱۵ هزار و ۵۴۵ ریال، یک هزار روپیه اندونزی ۲ هزار و ۹۶۸ ریال، افغانی افغانستان ۵۴۲ ریال، روبل جدید بلاروس ۱۹ هزار و ۹۳۷ ریال، منات آذربایجان ۲۴ هزار و ۷۵۷ ریال، یکصد پزوی فیلیپین ۸۰ هزار و ۴۰۵ ریال، سومونی تاجیکستان ۴ هزار و ۴۵۰ ریال، بولیوار جدید ونزوئلا ۴ هزار و ۲۰۶ ریال و منات جدید ترکمنستان ۱۲ هزار و یک ریال ارزش‌گذاری شد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین59 دقیقه قبل
اقتصادآنلاین - رعنا بصیرت پور: آنچه در زیر می‌آید جدول قیمت معاملات انجام شده رهن آپارتمان کلنگی در تهران طی فروردین ماه ۹۸ است. بنابر عرف بازار، در ازای کم کردن یک میلیون تومان از ودیعه، ۳۰ هزار تومان به اجاره‌بهای ماهیانه اضافه می‌شود. لازم به ذکر است که این ارقام مربوط به اعلام سامانه اطلاعات بازار املاک ایران می‌باشد:
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 ساعت قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، «محمد جواد ظریف» وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در مصاحبه با خبرگزاری «رویترز» تأکید کرد که ایران به دنبال تقابل و درگیری نیست، اما از دفاع از خود نیز گریزان نخواهد بود. وی افزود: «کسانی که سیاست‌هایی را طراحی کرده‌اند که الان دنبال می‌شود، دنبال یک راه‌حل برآمده از مذاکره نیستند. وی تحریم سپاه را اقدامی «پوچ» توصیف کرده، اما گفته تا زمانی که ایالات متحده به قواعد حاکم بر نحوه عملکرد نیروها در خلیج فارس پایبند باشد، ایران علیه این نیروها اقدام نظامی نمی‌کند. ظریف در پاسخ تأکید کرده است که ایران به فروش نفت خود ادامه می‌دهد، چراکه «همواره راه‌هایی برای دور زدن این تحریم‌ها وجود دارد. وی در مورد اینکه ایران ممکن است به چه کسانی نفت بفروشد، گفته است: «اگر به شما بگویم، دیگر نمی‌توانیم به آن‌ها بفروشیم.»
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 ساعت قبل
۱۵۱۶ متصدی اداری و منابع انسانیدارای حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی، ترجیحا گرایش‌های مهندسی صنایع و مدیریتتسلط کامل به نرم افزارهای آفیس خصوصا اکسلسن ۲۴ تا ۳۲ سال، دارای دو سال تجربه کاری مرتبطآشنایی به فرآیندهای اداری و منابع انسانی (تامین نیرو و استخدام، ترفیعات، طبقه بندی مشاغل و حقوق و مزایا و …) توانایی سفر و انجام ماموریت‌های کاریباهوش، خلاق، مسئولیت پذیر، دارای تفکر تحلیلیتوانمند درکار تیمیعلاقه مند در حوزه کار منابع انسانیمحل کار جنوب غرب تهران می‌باشداز متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را با درج کد ۱۵۱۶ در عنوان ایمیل به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند. آدرس ایمیل: HR@coca-cola-ir. com
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 ساعت قبل

اولین دیدار پوتین و اون +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 ساعت قبل
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 ساعت قبل
مدیر بازرگانیکارشناسی ارشد رشته‌های مهندسی یا مدیریت بازرگانیمسلط به امور بازرگانی، مذاکرات تجاری به زبان انگلیسی و عقد قراردادهای مربوطهتجربه کافی در خصوص مواد اولیه، ماشین آلات و فاینانس پروژه هادارای حداقل ۲ سال سابقه مدیریت در حوزه مواد شیمیاییاز متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را با ذکر عنوان شغلی به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند. آدرس ایمیل: jobs@kahantech. comوب سایت: kahantech. com
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 ساعت قبل
یک شرکتی ارائه کننده خدمات برش و مارکینگ لیزری فلزات و غیر فلزات، واقع در استان تهران شهر قدس (قلعه حسن خان) جهت تکمیل کادر مهندسی فنی خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می‌نماید.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 ساعت قبل
طراح معمارجوان و خلاقدارای تسلط کامل و حرفه‌ای به نرم افزار‌های طراحی از قبیل ۳ دی مکس و …ساعات کاری شرکت: از روز شنبه الی چهارشنبه ساعت ۸٫۳۰ الی ۱۷ می‌باشد. متقاضیان واجد شرایط میتوانند رزومه و نمونه طرح‌های خود را به شماره تلگرام ارسال نمائید. لطفا از تماس تلفنی خودداری نمائید. تلگرام: ۰۹۱۲۳۵۷۳۵۰۴آدرس: تهران، شیخ بهایی جنوبی، خیابان ۶۴ یوسف آباد، برج آ اس پ
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 ساعت قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و کیم جونگ اون رهبر کره شمالی در شهر ولادی وستوک روسیه با یکدیگر دیدار کردند. پوتین در ابتدای این دیدار گفت: سفر رهبر کره شمالی به ما در فهم نحول دست یابی به حل بحران شبه جزیره کره کمک می‌کند. از سوی دیگر کیم جونگ اون رهبر کره شمالی هم گفت: اوضاع در شبه جزیره کره اهتمام جامعه بین المللی را طلب می‌کند. شایان ذکر است که ساعتی قبل اعلام شده بود که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه برای اولین دیدار با کیم جونگ اون رهبر کره شمالی وارد ولادی وستوک شده است. رهبر کره شمالی روز گذشته با قطار وارد شهر ولادی ووستوک شده است تا اولین نشست خود را با رئیس جمهور روسیه برگزار کند.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 ساعت قبل
کارشناس فروش آقا و خانمبا رده سنی ۲۲ الی ۲۸ سالدارای روحیه کار تیمی و انفرادی مرتبط با محیط دفتریدارای روابط عمومی و اجتماعی خوب و آشنایی به مهارت‌های ارتباطیدارای نظم و ترتیب و علاقمندی به پیشرفت انفرادی و درون سازمانیعدم استعمال دخانیاتساکن محدوده شهری تهران (فقط شهر تهران) حقوق ثابتبیمهپورسانتبازاریاب فروش آقابا رده سنی ۲۲ الی ۲۸ سالدارای روحیه کار تیمی و انفرادی مرتبط با محیط دفتریدارای روابط عمومی و اجتماعی خوب و آشنایی به مهارت‌های ارتباطیدارای نظم و ترتیب و علاقمندی به پیشرفت انفرادی و درون سازمانیعدم استعمال دخانیاتظاهری آراسته و مسلط به فن بیان اداریساکن محدوده شهری تهران (فقط شهر تهران) متقاضیان واجد شرایط میتوانند رزومه کاری خود را به ایمیل و یا شماره تلگرام زیر ارسال نمایند و یا با شماره تلفن‌ ثابت زیر تماس حاصل نمایند. تلفن: ۰۲۱۸۸۹۱۲۱۴۱تلگرام: ۰۹۳۵۱۰۴۳۹۳۸آدرس ایمیل: ali_lari_co@yahoo. com
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 ساعت قبل
کارشناس تدارکات و پشتیبانی آقاجهت تدارکات و پشتیبانی یک شرکت معتبر ساختمانی (دفتر مرکزی تهران) آشنا به اقلام ساختمانی (عمرانی، مکانیکی و برقی) حداقل ۵ سال سابقه مرتبطسن از ۲۵ الی ۳۲مسلط به مجموعه آفیسمتقاضیان واجد شرایط میتوانند رزومه خود را به شماره تلگرام زیر ارسال نمایند. از تماس تلفنی خودداری شود. تلگرام: ۰۹۳۶۵۲۴۶۰۹۵
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 ساعت قبل
کارشناس برنامه ریزی و تولید (مهندسی صنایع) فقط آقارشته تحصیلی: مهندسی صنایعآشنایی کامل به Excelساکن شرق تهران، پردیس، جاجرود و بومهن.. حداکثر سن ۳۰ سالحقوق ثابت + بیمهجذب پس از مصاحبه حضوریاز متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه کاری خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند تا پس از بررسی و غربال با شما تماس گرفته شود. آدرس ایمیل: jobs@toloesalamati. com
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 ساعت قبل
فروشنده خانممجرب در زمینه فروش محصولات آرایشی بهداشتیآشنا به کامپیوتر و صندوق داریساعت کاری از ۹ صبح تا ۹ شبحقوقبیمهپورسانتمتقاضیان واجد شرایط میتوانند جهت تکمیل فرم پرسشنامه استخدامی روی لینک زیر کلیک و پس از دانلود و تکمیل فرم آن را به شماره تلگرام زیر ارسال و یا و یا با شماره تلفن‌های زیر تماس حاصل نمایند. تلفن: ۰۲۱۶۶۹۳۶۱۶۵موبایل: ۰۹۱۲۱۶۷۵۹۴۷تلگرام: ۰۹۱۲۱۶۷۵۹۴۷آدرس: میدان انقلاب - ابتدای جمالزاده شمالی - روبروی کوچه اخوان - پلاک ۲۱۶
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 ساعت قبل
کارشناس مخابرات در بخش تحقیق و توسعه (R & D) آقا حداقل کارشناسی (برق/مخابرات /الکترونیک) تسلط کامل به زبان انگلیسیعلاقه مند به فعالیت در حوزه‌ی تحقیق و توسعه (R & D) آشنایی با نسل‌های موبایل (۲G/۳G/۴G) دارای سابقه‌ی Research and development) R & D) سابقه مخابراتی حداقل ۳ سالدارای انگیزه و توانایی پرزنت مقابل کارفرما و شرکت در جلساتتوانایی داکیومنت سازی و تهیه گزارشمحل خدمت: تهراناز متقاضیان واجد شرایط خواهشمندیم رزومه خود را به آدرس ایمیل زیر ارسال نمایند. آدرس ایمیل: sh_shajarian@yahoo. com
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 ساعت قبل
ورود عجیب شورای نظارتدر پی اعلام این مواضع، دیروز اظهارنظری عجیب از غلامرضا کاتب نماینده مجلس و عضو شورای نظارت بر صداوسیما منتشر شد که جای سؤال داشت. این عضو شورای نظارت در گفت‌وگو با ایرنا، وعده داد در جلسه بعدی این شورا که ۱۵ روز دیگر برگزار می‌شود، درباره حواشی «برنده باش» بحث کنند! «پنج ستاره» هم هستباید توجه داشت بخت‌آزمایی‌های تلویزیونی محدود به مسابقه «برنده باش» نیست و این برنامه به دلیل مخاطب گسترده‌تر، تنها در مرکز توجهات قرار گرفته است. از همه بدتر مسابقه عجیب‌وغریب روبیکیو است که این شب‌ها تلویزیون را پر کرده و در هر شبکه‌ای یافت می‌شود. با دانستن تعداد دقیق شرکت کنندگان در هفته‌های قبل، ممکن است این رقم تا ۲۰۰ میلیارد هم بالا برود.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 ساعت قبل
کارشناس مناقصات اداریپایش مناقصات مرتبط با موضوع فعالیت شرکت و آنالیز سود و زیانکنترل سایت‌های مرتبط با مناقصات سازمانی و ارائه گزارش‌های تحلیلی در این خصوص به مقام مافوقپایش مناقصات مرتبط با موضوع فعالیت سازمان در بخش IDC وآنالیز سود و زیان برای شرکت در آن متقاضیان واجد شرایط میتوانند رزومه خود را به ایمیل زیر ارسال نمایند و یا با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایند. تلفن: ۰۲۱۸۲۱۹۵۲۳۲آدرس ایمیل: HR@fanava. netوب سایت: fanava. net
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 ساعت قبل
دستیار مدیر ۱ نفر /خانممسلط به زبان نگلیسی (مکالمه، ترجمه) در حد عالی۲ سال سابقه کاردور کاری خواهد بودمسلط به نرم افزارهای آفیسدارای روابط عمومی بالاحداقل مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد۲ کارشناس بازاریابی بین الملل ۱ نفر /خانم یا آقاجهت واحد بازاریابی بین المللمسلط به زبان عربی (مکالمه، ترجمه) دارای دوسال سابقه کار (مکالمه به زبان عربی) دارای مدرک MBA و یا مهندسی برقپایان خدمت برای اقایاندورکاری خواهد بودافرادی که دارای سوابق بازاریابی و فروش هستند در اولویت خواهند بود. دارای روابط عمومی بالاتوانمند در ارتباطات میان فردیآشنایی کامل با نرم افزارهای آفیسعلاقمند به فروش و بازار یابی و ارتباطات بین المللمتقاضیان واجد شرایط میتوانند رزومه خود را به شماره تلگرام و یا واتس آپ زیر ارسال نمایند. لطفا از تماس تلفنی خودداری نمائید. تلگرام: ۰۹۱۲۷۰۰۶۶۲۷واتس اپ: ۰۹۱۲۷۰۰۶۶۲۷

اقتصاد آنلاین

خبرگزاری اقتصاد آنلاین روزانه اخبار مهم و آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان را پوشش می‌دهد و می توانید اخبار مسکن، خودرو،‌ ارز،‌ دلار، سکه و بانک و بورس را از صفحه این خبرگزاری دنبال کنید.