کانال تلگرام undefined - خبری

اعتراف عجیب هدایتی، مفسد اقتصادی، مبنی بر خواهش وزیر ورزش وقت، برای کمک به پرسپولیس و آوردن برانکو به ایران!

طبق گفته‌ی نماینده‌ی دادستان تهران، تمام پولهایی که هدایتی خرج کرده، باید عودت داده شوند!

حال سوال اینجاس، تکلیف قهرمانی‌های کثیفی که با پولهای هدایتی بدست آمده چه میشود؟!

×Jafar Ahmadi×


بیش از یک‌میلیون یورو طلب کادرفنی

بین ۲۰۰-۳۰۰ هزار دلار طلب بشار

طلب رادوشوویچ

طلب و شکایت بودیمیر + ۷۵۰ هزار دلار پول رضایت نامش

حالا خرج بازیکنای داخلی مث شجاع و سروش و ترابی بماند

با این همه هزینه میرن ۲ میلیون یورو سالی به کاررا پیشنهاد میدن!!


‏استقلال قدم به قدم عقب نشینی می‌کند، ورزشگاه کاظمی، مرغوبکار و دیهیم را دو دستی تقدیم پرسپولیسی‌ها کردند و هیچ مسئولی هم پاسخگو نیست.

این عکس ورزشگاه مرغوبکار هست جایی که حالا شده پاتوق پرسپولیسی‌ها، چه بلایی می‌خواهند سر استقلال بیاوردند؟


‏تو تصاویری که سایت تسنیم از قرارداد پاتوسی منتشر کرده رقم و مهلت پرداخت بند دائم مشخص نشده اما نکته امیدوار کننده اینه که تا ۳۰ ژوئن فرصت تسویه حساب قرارداد قرضی هست و برای هر مسئله‌ای مربوط به تمدید و فسخ حداقل تا این تاریخ مهلت وجود داره؛ آقایون دست بجنبونید.


در تمرین امروز پرسپولیس، هواداران این تیم به شدت علیه فرشاد احمدزاده به شعار دادن پرداختند و اعلام کردند اگر او جرأت دارد به تمرین بیاید 😂


🔵خطیر پولسازترین معاون استقلال

🔹علی خطیر در پستی قراردارد که گاها تنش آفرین شده است اما بی انصافی است که قراردادهایی که این معاون جوان به نفع استقلال منعقد کرده را نادیده بگیریم.

🔹برای مثال باید به لحاظ کردن بند ۶۰۰هزار دلاری آزادسازی سید مجید حسینی اشاره کنیم که پس از پیوستن به ترابزون، استقلال را به نفع مالی مطلوبی رساند. یا ۹۵۰ هزار دلار بند فروش اللهیار صیادمنش به باشگاه فنر باغچه که پولسازی قابل توجهی را برای باشگاه استقلال به همراه داشت. خطیر در جریان جدایی تیام از استقلال نیز کوشید جوانب مالی کافی را به نفع باشگاه استقلال در نظر بگیرد. او در این ماجرا نیز پیش دستی کرد و ۴۰۰هزار دلار را شرط جدایی مهاجم سنگالی از استقلال قرار داد تا آبی‌ها گرچه از لحاظ فنی از این جدایی لطمه خوردند اما به لحاظ مالی باز هم صاحب سود قابل توجهی شوند.

🔹 البته این پایان ماجرای تیام نبود. خطیر که آن روزها علاقه باشگاه متمول اماراتی را برای جذب تیام می‌دید در اقدامی آینده نگرانه از باشگاه اماراتی امضاء گرفت که چنانچه این بازیکن از این باشگاه به باشگاه دیگری منتقل شود بازهم ۲۰ درصد به استقلال نفع مالی برسد که اکنون این اتفاق رخ داده و استقلال ۲۵۰ هزار دلار هم از انتقال تیام به تیم کاسیم پاشای ترکیه سود برده است.


🎥 آخرین خبر درباره پاتوسی از زبان هومن جعفری (خبرنگار روزنامه فرهیختگان) و به نقل از هادی مباشری (معاون باشگاه استقلال)


باشگاه استقلال با ارسال نامه‌ای به باشگاه کیپ تاون آفریقای جنوبی از سران این باشگاه فرصت خواست تا با پرداخت پول رضایت نامه آیاندا پاتوسی این بازیکن را در تیم خود حفظ کند. /ایرنا


🔵دلیل طولانی شدن تمدید قرارداد حسینی مشخص شد

🔹سیدحسین حسینی: دو روز پیش سر همه موارد از جمله مبلغ قرارداد با استقلال به توافق رسیدم اما به من اعلام شد هیات مدیره با رقم توافق شده مخالفت کرده است|همین امروز هم که قراردادم تمدید شد ۶۰۰ میلیون تومان به استقلال تخفیف دادم|چون قرار است این فصل بازی کنم و فیکس باشم از همین الان شروع به تخریب من کردند|آقای منزوی به من گفت برای پیش پرداخت می‌توانی طلب استقلال از باشگاه عجمان را بگیری اما من به فتحی اعلام کردم این پول را به تمدید قرارداد پاتوسی اختصاص دهید|شاید سابقه من در استقلال بیشتر باشد اما اینکه کدام بازیکن کاپیتان باشد فرقی ندارد.


بازگشت رحمتی به استقلال تکذیب شد

بر اساس اعلام یکی از مدیران استقلال، شایعه بازگشت سیدمهدی رحمتی که با پدیده قرارداد امضا کرده و در مشهد حضور دارد، صحت ندارد و کذب محض است.


با مشخص شدن وضعیت سید حسین حسینی و تمدید قرارداد این بازیکن بزودی دروازه‌بان دوم استقلال هم معرفی خواهدشد. در بین گزینه‌های مدنظر باشگاه، محمد حسین اکبرمنادی شانس بیشتری برای حضور در جمع آبی‌پوشان دارد.


📸 سید حسین حسینی بعد از حضور در دفتر امیرحسین فتحی مدیرعامل باشگاه استقلال قرارداد خود را به مدت دو فصل تمدید کرد


مورچه اتمی زیر ذره بین استراماچونی در استقلال!

پس از اینکه تیموری و محمدی مهر نتوانستند رضایت استراماچونی را برای ماندن در استقلال جلب کنند، حالا چند بازیکن دیگر نیز زیر ذره بین سرمربی هستند و عملکرد آنها به دقت بررسی می‌شود. محسن کریمی یکی از این بازیکنان است که کادرفنی به او چند روزی فرصت داده تا توانایی‌های خود را ثابت کند و در تست‌های آمادگی جسمانی موفق باشد. کریمی در صورت عدم جلب رضایت استراماچونی به سرنوشت تیموری و محمدی مهر دچار خواهد شد.


علیرضا امامی‌فر: «شرم بر #کی‌روش که به فینال لیگ قهرمانان آسیا نیامد، شرم بر کی‌روش که علیه #برانکو حرف زد. ویلموتس چون کاپیتان بلژیک بوده یعنی بزرگ است؟ این ستاره‌های بلژیک بودند که باعث موفقیتش شدند. فدراسیون بگوید ویلموتس در ایران چه می‌کند؟»

#امامی‌فر دستیار #مارک_ویلموتس شد.

*شقایق اشک ریز*


دیدار دوستانه میان تیم‌های بزرگسالان و امید کشورمان روز ۲۴ تیر ماه برگزار خواهد شد و شاگردان ویلموتس و مجیدی به مصاف هم می‌روند


فنایی مربی دروازه بان‌های پدیده در ادعایی عجیب عنوان کرد که منادی ٢٠ روز قبل با پدیده قرارداد داخلی امضا کرده است!!!


مهدی تاج شروع به کار: اردیبهشت ۱۳۹۵

موارد مبهم پرونده: زمین خواری، دریافت رشوه از هدایتی

قهرمان لیگ در سالهای ۹۵-۹۶، ۹۶-۹۷، ۹۷-۹۸ و حذفی ۹۷-۹۸= پیروزی

پ. ن: در این دوره دوبار سوپرجام بدون برگزاری مسابقه به پیروزی رسیده، طاهری هم اعتراف کرد دوبار با همکاری وثوق احمدی سند جعل کرده


اردوی مشترک استقلال و پرسپولیس در کنار یکدیگر

🔹باشگاه فنرباغچه ترکیه از دو تیم استقلال و پرسپولیس دعوت کرده است تا در تابستان در کمپ تمرینی این تیم اردوی آماده سازی خود را برگزار کنند.

🔹فنرباغچه پس از انتقال صیادمنش از استقلال رابطه خوبی با این تیم دارد و پرسپولیس نیز با عنوان قهرمان ایران به این کمپ دعوت شده‌اند. آبی‌ها این اردو را منوط به تشخیص استراماچونی دانسته‌اند و پرپسولیس نیز تا زمانی که مربی خود را معرفی نکند پاسخی به این دعوت نخواهد داد.


🔻محمد انصاری صبح امروز #استوری زد که بوی جدایی میداد، ظهر رفت باشگاه لنگ و موندگار شد.

🔺مبلغ قرارداد حاجی #لنگیا سالانه ۵ میلیارد تومان است که نصف این مبلغ رو امروز نقدا گرفت.


تاریخ دیدار دوستانه تیم امید با شاگردان ویلموتس مشخص شد

همانطور که پیش از این مرتضی محصص از برگزاری دیدار دوستانه تیم ملی بزرگسالان با شاگردان مجیدی خبر داده بود ابراهیم شکوری نیز ضمن تائید این خبر تاریخ برگزاری این مسابقه را اعلام کرد. طبق برنامه مسابقه فوق روز ۲۴ تیر ماه برگزار می‌شود.


محمدحسین اکبر منادی: با مسئولان استقلال مذاکراتی انجام داده‌ام، اما هنوز قراردادی نبسته‌ام. قرار بود باز هم مذاکرات ادامه داشته باشد که تا این لحظه چنین موضوعی رخ نداده است.

با مسئولان شهر خودرو هم مذاکره کرده بودم، اما فعلا تصمیمی نگرفته‌ام. /میزان


📸 حضور سید حسین حسینی در باشگاه استقلال

🔹 این بازیکن چندی پیش اعلام کرد با استقلال به توافق رسیده است اما تا پیش از جلسه امروز قراردادی با آبی پوشان امضا نکرد.


فرشید باقری امروز از مچ پایش ام آر آی گرفت تا در صورت تایید پزشکان استقلال بتواند تمرینات خود را با این تیم شروع کند.


🔹 گلر استقلال که قراردادش با این تیم به پایان رسیده، برای انجام مذاکرات نهایی و تمدید قرارداد خود دقایقی قبل به دفتر باشگاه مراجعه کرد.

حسینی تا کنون جلسات متعددی با مسئولان باشگاه استقلال داشته ولی تا کنون برای تمدید قراردادش به توافق نهایی نرسیده بود. شنیده می‌شود در جلسه امروز به احتمال زیاد مشکلات حل شده و قرارداد جدید حسینی امضا خواهد شد.


فرصت دوباره به استقلال برای حفظ پاتوسی

باشگاه کیپ تاون سیتی آفریقای جنوبی تا روز یکشنبه هفته آتی به سران استقلال مهلت دادند تا تکلیف این بازیکن را روشن کنند.


🔵استراماچونی: سفیر کوچکی از فوتبال ایتالیا در ایران هستم

🔹من پسر ساده‌ای هستم و در مسیر مربیگری خودم نیز چالش‌ها و اشتباهاتی داشتم که به من کمک کرده است تا بتوانم مربی بهتری باشم.

🔹فرهنگ ایران برگرفته از امپراطوری باستانی ایران و ریشه اسلام است ولی با دنیای عرب فرق می‌کند و شاید بیش‌تر شبیه ترکیه باشد.

🔹از آخرین قهرمانی استقلال مدتی می‌گذرد و هدف ما این است که بتوانیم تیم را به قهرمانی برسانیم.


✅فتاحی تقویم پیشنهادی لیگ نوزدهم را به مربیان داد

🔹در حاشیه نشست هم اندیشی مربیان لیگ برتری، سعید فتاحی برنامه پیشنهادی فصل آینده لیگ برتر را به همه مربیان این حوزه ارائه کرد تا آنها پس از بررسی این برنامه نظرات خود را به سازمان لیگ منعکس کنند. /خبر ورزشی


🔹فریبرز محمودزاده: باتوجه به فسخ یک طرفه دشتی و بلبلی بر اساس ماده ۱۵ آیین نامه نقل و انتقالات مشکلی برای ثبت قرارداد و مانعی برای صدور کارت بازی آنها نخواهد بود.

در صورت شکایت باشگاه سپیدرود و سایپا، در کمیته تعیین وضعیت تکلیف آن مشخص می‌شود و مسئولیت حقوقی با بازیکن است.


مصاحبه قبلی امامی فر علیه ویلموتس را ببینید!

امروز این بازیکن دستیار سرمربی تیم ملی شد!

اصرار به استفاده از قرمزها به کدامین دلیل است؟


🔵استراماچونی: هدف ما این است که بتوانیم استقلال را به قهرمانی برسانیم

🔹به گزارش gianlucadimarzio، آندره‌آ استراماچونی هدایت تیم فوتبال استقلال را بر عهده گرفته است. او درباره حضور در تیم استقلال گفت: من پسر ساده‌ای هستم و در مسیر مربیگری خودم نیز چالش‌ها و اشتباهاتی داشتم که به من کمک کرده است تا بتوانم مربی بهتری باشم. به هر حال اینجا نیز تفاوت‌های فرهنگی وجود دارد. فرهنگ ایران برگرفته از امپراطوری باستانی ایران و ریشه اسلام است ولی با دنیای عرب فرق می‌کند و شاید بیش‌تر شبیه ترکیه باشد. ایران کشوری با مواد معدنی غنی است. چهارمین کشور بزرگ از نظر تولید نفت و دومین کشور تولید کننده گاز جهان. به فوتبال برگردیم. از آخرین قهرمانی استقلال مدتی می‌گذرد و هدف ما این است که بتوانیم تیم را به قهرمانی برسانیم.

🔹در مراسم معارفه او جوزپه پارونه، سفیر ایتالیا در ایران حضور داشت که استراماچونی گفت: افتخار کردم که در مراسم معارفه من، او نیز حضور داشت و به من نشان داد که فوتبال و ورزش چطور می‌تواند ابزاری برای اتحاد شوند آن هم بدون هیچ مرزی. این که سفیر کوچکی از فوتبال ایتالیا در ایران هستم به من انگیزه می‌دهد.

🔹این سایت البته از شرایط زندگی در تهران و فاصله ۴ هزار کیلومتری با ایتالیا نوشته است و این که برج میلاد نماد اصلی شهر تهران است و در صورتی که در بالای آن قرار گیرید می‌توانید نقاط زیادی از شهر تهران را ببینید.


علی کریمی طی هفته‌های گذشته مذاکرات مفصل و جدی با باشگاه‌های بلژیکی، یونانی همین طور ترکیه‌ای انجام داد. مدیران استقلال با علم به این موضوع اما همچنان مذاکرات خود با کریمی را ادامه دادند گرچه احتمال ماندن این بازیکن خیلی ضعیف است.

با تمام این تفاسیر می‌توان گفت هافبک اصفهانی یک گام تا جدایی قطعی فاصله دارد مگر این که مذاکراتش به نتیجه نرسد و دوباره در جمع استقلالی‌ها بماند.


🔵باشگاه استقلال: پاتوسی برمی گردد

🔹در تایید این اخبار یکی از مدیران ارشد باشگاه که دوست نداشت نامش فاش شود خبری جالب برای هواداران نگران داشت آن هم این که ستاره اهل آفریقای جنوبی با وجود تمام گمانه زنی‌ها در خصوص جدایی قطعی از استقلال در این تیم خواهد ماند. بنا به ادعای این مدیر استقلالی‌ها، آیاندا پاتوسی از آن دست بازیکنانی است که استراماچونی تاکید زیادی روی حفظ و تمدید قرارداد او دارد.

🔹مرد ایتالیایی با تماشای فیلم بازی‌های استقلال پافشاری زیادی روی اضافه شدن هر چه سریع‌تر این بازیکن به تمرینات پیش فصل دارد از همین رو باشگاه با وجود تمام فشارهای مالی بار دیگر در خصوص تعیین تکلیف این ستاره کلیدی و سیه چره به مسیر مذاکره بازگشته و طی دو روز گذشته پالس‌های مثبتی برای باشگاه طرف قرارداد با این بازیکن در آفریقای جنوبی برای تمدید قرارداد و پرداخت مبلغ توافق شده ارسال کرده است.


🔵یک منبع آگاه در باشگاه استقلال: پاتوسی ماندنی است

🔹یکی از مدیران ارشد باشگاه استقلال که نخواست نامش فاش شود، گفت: آیاندا پاتوسی با وجود تمام گمانه زنی‌ها در خصوص جدایی قطعی از استقلال در این تیم خواهد ماند. پاتوسی از آن دست بازیکنانی است که استراماچونی تاکید زیادی روی حفظ و تمدید قرارداد او دارد.


میثم تیموری:

تصمیم خودم بود که از استقلال جدا شوم. من همیشه در تمرینات بهترین تلاشم را می‌کردم تا بازی کنم.

جداشدن از استقلال و هواداران سخت است، اما شرایطی پیش آمد که تصمیم گرفتم بروم تا جایی که بیشتر بازی کنم. یک روز به استقلال برمی‌گردم و با شرایط بهتری پیراهن این تیم را برتن می‌کنم.


آرش رضاوند؛ در انتظار تعیین تکلیف دو آبی پوش

هافبک سابق سایپا در آکادمی باشگاه استقلال رشد کرد و توانست برای خود اسم و رسمی رقم بزند. این بازیکن که از مدت‌ها قبل نامش در سبدخریدهای تابستانی آبی پوشان قرار داشت این روزها روی همه بندهای قراردادی به توافق رسیده است اما بلاتکلیفی دو ستاره دیگر استقلال هم پست با رضاوند، امضای قرارداد این بازیکن خلاق و خوش تکنیک را با ابهاماتی روبرو کرده است. گفته می‌شود استقلالی‌ها در انتظار نهایی شدن آینده چشمی و کریمی در روزهای آتی هستند تا در صورتی که یکی از آنها جدایی اش قطعی شد با ارش رضاوند به عنوان آخرین سهمیه لیگ برتری قرارداد امضا کنند.


🔵استراماچونی طارق را می‌خواهد

🔹ملی پوش عراقی استقلال از جمله بازیکنانی است که حواشی زیادی را اطراف خود دید به خصوص بعد از سفر پرماجرای چند روز گذشته به ترکیه حالا باشگاه استقلال با توجه به این که همام توسط استراماچونی برای ماندن تایید شد به طور قطع در فهرست سال آتی باقی خواهد ماند.


📸پست اینستاگرامی استراماچونی

از اینتر به استقلال، با سی میلیون هوادار و چالشی جدید در چهار هزار کیلومتری ایتالیا؛ جایی که خانواده‌ام هست، من احساس میکنم در خانه هستم …


🔵استراماچونی با یک مهاجم خارجی به توافق رسید

🔹در فاز تهاجمی استراماچونی طی جلساتی که با سران باشگاه استقلال داشت با بیان این که تنها یک بازیکن خارجی به استقلال اضافه می‌کند مدعی شد تصمیم نهایی خود را اتخاذ کرده و با گزینه مد نظرش نیز به توافق اولیه رسیده تا مذاکرات با باشگاه ایرانی را آغاز کند.


🔵میلاد باقری:

🔹وقتی از باشگاه استقلال با مدیر برنامه هایم صحبت کردند تا صبح از خوشحالی نخوابیدم

🔹سعی می‌کنم در خط دفاع بهترین عملکرد را داشته باشم.

🔹مدت خیلی کمی است که با استراماچونی کار می‌کنیم.

🔹نیاز است که با او بیشتر کار کنیم تا شناخت مان از افکار و برنامه‌های سرمربی جدید بیشتر شود.


🔵 فتح الله زاده: حفظ پاتوسی از نان شب واجب‌تر است

🔹اگر قرار است من ارزش افزوده خرید یک بازیکن در آن سالها را امروز بپردازند پس چرا نمی‌گویند که در دوران مدیریت هم یک زمین برای استقلال گرفتم که الان هزار میلیارد تومان می‌ارزد این ارزش افزوده نداشته است؟

🔹اگر باشگاه دولتی است پس چرا من باید پولش را بدهم؟ اگر دولتی نیست و شخصی است چه کسی با چه اختیاراتی ما را از باشگاه کنار گذاشته است؟

🔹 تصور خود من هم این نبود که ۹۸ درصد رای بیاورم، شکر خدا این انتخاب نه در دست ما بود نه در سایت منتسب به ما، بلکه بخشی از اپراتور همراه اول که دولتی است این کار را کرده است.

🔹 ورود منزوی به جریان تمدید قرارداد‌ها مغایر با قوانین نیست و هر کسی در باشگاه بتواند کمک کند باید کمک کند.


تیام: برای استقلال آرزوی موفقیت دارم.

استقلال همیشه برای من جایگاه خاصی دارد. همین طور طرفدارانش. شاید یک روز دوباره به استقلال بازگردم. این چیزی است که نمی‌توانم درباره‌اش پیش بینی کنم ولی خودم قلبا دوست دارم چنین اتفاقی روزی رخ دهد.


🔵روزبه چشمی؛ ۲۴ ساعت تا پاسخ نهایی

🔹روزبه همچنان در ایران نیست و مذاکرات با مدیربرنامه‌های او ادامه دارد. آخرین شنیده‌ها حکایت از این دارد که باشگاه با ارائه پیشنهاد تمدید قرارداد دوساله خود تا پایان این هفته به چشمی فرصت داده بود تا تصمیم نهایی خود را اتخاذ کند. از همین رو می‌توان گفت ۲۴ ساعت تا پاسخ نهایی و تعیین تکلیف این بازیکن با باشگاه زمان باقی مانده.


سلطانی‌فر: شفافیت لازم برای خصوصی‌شدن سرخابی‌ها اخذ شده/باید تا شهریور این دو باشگاه به بورس بروند/فارس


تبعیض هم خجالت می‌کشد از این رفتارها

🔹 با خبر شدیم ورزشگاه مرغوبکار و ورزشگاه دیهیم را که سال‌های سال در اختیار استقلال بوده علی رغم مصوبه دولت و دستور مجلس، از استقلال گرفته و به پرسپولیسی‌ها داده‌اند.

🔹هر دو مجموعه در خفا به فرشاد پیوس داده شده که با آرم پرسپولیس مدرسه فوتبال زده است.

🔹ادامه این تبعیض‌ها غیر قابل تحمل است. کاش یک نفر به فریاد استقلال برسد

اخبار تکمیلی در راه است..


🔵حسینی از فردا به تمرینات استقلال اضافه می‌شود

🔹با پیگیری‌های صورت گرفته از جانب مدیرعامل همین طور کامران منزوی مسئول مستقیم مذاکرات با این دروازه بان امروز تا آخر وقت مطالبات سیدحسین به حساب او واریز و قرارداد این بازیکن فردا رسما امضا خواهد شد تا شاهد اضافه شدن حسینی به جمع شاگردان استراماچونی باشیم.


مدیرعامل باشگاه استقلال دیروز به وزارت ورزش رفت تا با وزیر و مدیران ارشد وزارتخانه ملاقات کند ظاهرا در این جلسه دو مسئله بسیار مهم مورد توجه قرار گرفته است.

بحث پروپئیچ و تبعات پرداخت نکردن پول آن که برای استقلال چیزی شبیه فاجعه خواهد بود و سوژه دوم هم اتفاقی که برای مدیران سابق استقلال رخ داده است و تعدادی از آنها ممنوع المعامله و ممنوع الخروج شده‌اند.


🔹جای دو بازیکن در لیست استقلال باز شد

تیموری و محمدی مهر نتوانستند نظر سرمربی ایتالیایی را جلب کنند و خواهان فسخ قرارداد شدند به این ترتیب دو جای خالی در لیست سهمیه بزرگسالان استقلال ایجاد شد و استراماچونی می‌تواند دو بازیکنی که مدنظر دارد را وارد لیست ۱۸ نفره تیمش کند.


🔹استقلال باید تا ۳۱ تیر مجمع بگذارد

طبق قانون سال مالی استقلال روز ۳۱ تیرماه امسال تمام می‌شود و باشگاه باید حتما قبل از آغاز سال مالی جدید مجمع عمومی خودش را با حضور رئیس آن برگزار کند.

مجمع عمومی باشگاه استقلال باید تا قبل از پایان اولین ماه تابستان برگزار شود و وزیر ورزش به عنوان رئیس مجمع در آن حضور یافته و توضیحات لازم به او ارائه شود.


🔵آرمین سهرابیان، بازیکن استقلال:

خدا را شکر در این چند روز تمرینات خوبی با آقای استراماچونی پشت سر گذاشتیم.

صبح‌ها بدنسازی انجام دادیم و بعد از ظهر هم کارهای تاکتیکی را در دستور کار خود قرار دادیم.

تمرینات استراماچونی پیشرفته و خوب است و امیدوارم این تمرینات باعث شود که فصل را با قدرت شروع کنیم و نتایج خوبی کسب کنیم