کانال تلگرام بورس ۲۴ - خبری
بورس ۲۴

بورس ۲۴

✅ جهش سودشرکت تامین سرمایه امید در خردادماه

به گزارش کدال نگر بورس٢۴، شرکت تامین سرمایه امید در شش ماهه منتهی به خرداد٩٨ مبلغ١٣١میلیارد تومان درامد داشته است گفتنی است ٣۶میلیارد تومان از این مبلغ مربوط به خرداد ماه می‌باشد. حال انکه درامد خردادماه سال ٩٨ در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ١٢۵درصد افزایش یافته است.

🔗 ادامه مطلب …


✅ نگاهی به عملکرد شرکت تاید واترخاورمیانه در گزارش سه ماهه

به گزارش کدال نگر بورس٢۴، شرکت تاید واتر خاورمیانه در سه ماهه منتهی به خرداد٩٨ مبلغ۵٩میلیارد تومان درامد داشته است گفتنی است ١٩میلیارد تومان از این مبلغ مربوط به خرداد ماه می‌باشد. حال انکه درامد سه ماهه سال ٩٨ در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۵درصد افزایش یافته است.

🔗 ادامه مطلب …


✅ افزایش فروش پتروشیمی پارس در خرداد ماه

به گزارش کدال نگر بورس ٢۴، شرکت پتروشیمی پارس در٣ماهه منتهی به خرداد ١٣٩٨ از فروش محصولات خود٣٧٩٩ میلیارد تومان درآمد کسب نمود که مبلغ ١١١٢ میلیارد تومان آن مربوط به فروش خرداد ماه می‌باشد. گفتنی است مبلغ فروش این شرکت در مدت ٣ ماهه سال ٩٨ در مقایسه با مدت مشابه سال قبل١١۶ درصد رشد داشته است.

🔗 ادامه مطلب …


✅ باز هم تراز عملیاتی مثبت برای بانک ملت در گزارش سه ماهه

به گزارش کدال نگر بورس ٢۴، مانده تسهیلات اعطایی پایان دوره بانک ملت در خرداد ماه مبلغ ٢١۵۵۵٩میلیارد تومان می‌باشد حال انکه مانده سپرده‌های سرمایه گذاری ٢٠١٢۵٧میلیارد تومان می‌باشد گفتنی است که سود حاصل از تسهیلات اعطایی در سه ماه ۵٩٣٢میلیارد تومان می‌باشد حال انکه کل سود اعطایی بابت سپرده‌ها در سه ماه ٣٢٨٠میلیارد تومان می‌باشد و تراز عملیاتی مثبت٢۶۵٢میلیارد تومانی برای سه ماه را دارد شایان ذکر است تراز عملیاتی خرداد ماه نیز ٨۶٩میلیارد تومان مثبت می‌باشد.

🔗 ادامه مطلب …


✅ چهره بانک اقتصاد نوین در خرداد

به گزارش کدال نگر بورس ٢۴، مانده تسهیلات اعطایی پایان دوره بانک اقتصاد نوین در خرداد ماه مبلغ ٣٠٨٧٠میلیارد تومان است، حال آن که مانده سپرده‌های سرمایه گذاری ٣۵٩٢۴میلیارد تومان می‌باشد. گفتنی است که سود حاصل از تسهیلات اعطایی «ونوین» در سه ماهه ۶٢١میلیارد تومان است، در حالی که که ٣۶٣میلیارد تومان آن برای خرداد ماه می‌باشد …

🔗 ادامه مطلب …


✅ چقدر نفت می‌فروشیم؛ ما …؟؟

سخنگوی دولت درخصوص حاشیه‌های به‌وجودآمده برای بیژن زنگنه در وزارت نفت از دستگاه پوز تا نفوذ یک جاسوس زن‌:

موضع دولت در قبال آقای زنگنه این است که ایشان وزیر کارا و کاربلد است و در شرایط تحریم‌ بهترین فرد برای کسب و فروش است. گفتند که «از وقتی آقای زنگنه آمده صادرات کمتر شده است»، اما آمارها را نگاه می‌کردم در شرایط تحریم فروش نفت را به ١ میلیون و ٣۵٠ بشکه نفت رساند که این بیشتر از دوره مشابه قبل در وضعیت تحریم است …

🔗 ادامه مطلب …


✅ افزایش سرمایه سنگین معادن بافق به تصویب رسید

به گزارش کدال نگر بورس ٢۴، هیأت مدیره معادن بافق افزایش سرمایه ۴٩۴ درصدی این شرکت از محل سود انباشته را به تصویب رساند.

🔗 ادامه مطلب …


✅ نگاهی به عملکرد شرکت آسان پرداخت پرشین در گزارش سه ماهه

به گزارش کدال نگر بورس٢۴، شرکت آسان پرداخت پرشین در سه ماهه منتهی به خرداد٩٨ مبلغ١٢۶١میلیارد تومان درامد داشته است گفتنی است ۴٢١ میلیارد تومان از این مبلغ مربوط به خرداد ماه می‌باشد. حال انکه درامد سه ماهه سال ٩٨ در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ١٨درصد افزایش یافته است.

🔗 ادامه مطلب …


✅ چه خبر از مجمع صنایع ریخته‌گری؟

مدیران مجموعه: چه کردیم؛ چه می‌کنیم؟

در این مجمع اعلام شد، برنامه آینده شرکت حضور فعال و موثر در …

🔗 ادامه مطلب …


✅ گزارشی از آخرین تحولات «ذوب» در بازار کالا

متوسط نرخ معامله این محصول نسبت به آخرین عرضه در اواخر خردادماه حوالی ۴٠,۵٠٠ ریال ….

🔗 ادامه مطلب …


✅ یوکیا آمانو: فعالیت‌های هسته‌ای ایران مطابق برجام است

مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی اظهار کرد: از روز اجرای این توافق تاکنون، آژانس بین المللی انرژی اتمی بر اجرای تعهدات ایران تحت برجام، بازرسی و نظارت داشته است …

🔗 ادامه مطلب …


✅ خبری خوش برای مشتریان ایران خودرو

تکمیل و تحویل بیش از ۳۳ هزار دستگاه خودرو کلید خورد

با دستور مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو تمامی گروه‌های تامین، تولید، برنامه ریزی و سازندگان بر تجاری سازی خودرو‌های ناقص و تحویل به مشتریان تمرکز کرده‌اند و …

🔗 ادامه مطلب …


✅ افزایش درآمد «همراه اول» در خردادماه

به گزارش کدال نگر بورس ٢۴، شرکت ارتباطات سیار ایران در سه ماه ٣٩۶۴میلیارد تومان درآمد داشته است که مبلغ١٣۵٨میلیارد تومان از این مبلغ برای خرداد ماه می‌باشد …

🔗 ادامه مطلب …


✅ افزایش درامد شرکت داده گستر عصر نوین در خردادماه

به گزارش کدال نگر بورس٢۴، شرکت داده گستر عصر نوین در سه ماهه منتهی به خرداد٩٨ مبلغ ٩٢میلیارد تومان درامد داشته است گفتنی است ٣١ میلیارد از این مبلغ مربوط به خرداد ماه می‌باشد.

🔗 ادامه مطلب …


✅ بازار کسل کننده!

بورس ٢۴: این روزها بازارهای کالایی کسل کننده شده است. نه خبر مهمی را شاهد هستیم و نه تکانه مثبتی که بتوان به کمک آن به آینده امیدوار شد. داستان‌های این بازار هم همگی تکراری شده است و البته امید خاصی هم به بهبود در کوتاه‌مدت وجود ندارد …

افت قیمت‌ها ادامه می‌یابد هرچند بازارهای رسمی همچون بورس کالا و یا بورس انرژی در برابر افت نرخ با قیمت‌های اعلامی مقاومت کنند ولی در نهایت بازار نظر خود را به همه تحمیل می‌کند …

بازارهای فولاد و پتروشیمی افت نرخ دارند و بورس انرژی هم با کاهش حجم معاملات روبه‌رو شده است …

🔗 ادامه مطلب …


✅ فروش خوب پتروشیمی مبین در خرداد ماه

به گزارش کدال نگر بورس ٢۴، شرکت پتروشیمی مبین در٣ماهه منتهی به خرداد ١٣٩٨ از فروش محصولات خود٢۶٠١ میلیارد تومان درآمد کسب نمود که مبلغ ٧٩٩ میلیارد تومان آن مربوط به فروش خرداد ماه می‌باشد. گفتنی است مبلغ فروش این شرکت در مدت ٣ ماهه سال ٩٨ در مقایسه با مدت مشابه سال قبل١۵۶ درصد رشد داشته است.

🔗 ادامه مطلب …


✅ سهامداران فولاد مبارکه دعوت شدند

به گزارش کدال نگر بورس ٢۴، شرکت فولاد مبارکه اصفهان سهامداران خود را برای شرکت در مجمع عمومی عادی سالیانه فراخواند.

🔗 ادامه مطلب …


✅ جهش سوداوری سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات در خردادماه

به گزارش کدال نگر بورس ٢۴، ارزش پرتفوی شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن وفلزات در پایان خرداد ماه مبلغ٢٠٨٢۶میلیارد تومان می‌باشد گفتنی است در خرداد ماه ۴١١ میلیارد تومان به ارزش پرتفوی اضافه شده است، لازم به ذکر است است که شرکت در خرداد ماه ٢٢٨میلیارد تومان سرمایه گذاری کرده و ۶٧میلیارد تومان از سرمایه گذاری‌های خود را به فروش رسانده است همچنین در خرداد ماه ١۵میلیارد تومان از فعالیت‌های سرمایه گذاری خود سود برده است.

🔗 ادامه مطلب …


✅ رشد ٣۴ درصدی در فروش سیمان تهران

به گزارش کدال نگر بورس ٢۴ شرکت سیمان تهران در ٣ ماهه منتهی به خرداد ١٣٩٨ از فروش محصولات خود ٨٧ میلیارد تومان درآمد کسب نمود که مبلغ ٣۴ میلیارد تومان آن مربوط به فروش خرداد ماه می‌باشد. گفتنی است مبلغ فروش این شرکت در مدت ٣ ماهه سال ٩٨ در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ٣۴ درصد رشد داشته است. همچنین نرخ فروش این شرکت نیز در خرداد در مقایسه با میانگین ٣ ماهه با رشد قابل توجهی همراه بود.

🔗 ادامه مطلب …


✅ نگاهی به عملکرد شرکت صنعتی بهپاک در گزارش سه ماهه

به گزارش کدال نگر بورس ٢۴، شرکت صنعتی بهپاک در ٣ ماهه منتهی به خرداد ٩٨ از فروش محصولات خود ٣٩٧میلیارد تومان درآمد کسب نمود که مبلغ ۵۴ میلیارد تومان آن مربوط به فروش خرداد ماه می‌باشد. شایان ذکر است مبلغ فروش این شرکت در مدت ٣ ماهه سال ٩٨ در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ١ درصد رشد داشته است.

🔗 ادامه مطلب …


✅ جهش فروش پلی اکریل ایران در گزارش سه ماهه

به گزارش کدال نگر بورس ٢۴، شرکت پلی اکریل ایران در ٣ ماهه منتهی به خرداد ١٣٩٨ از فروش محصولات خود ٢۵۶ میلیارد تومان درآمد کسب نمود که مبلغ ٣۶ میلیارد تومان آن مربوط به فروش خرداد ماه می‌باشد. گفتنی است مبلغ فروش این شرکت در مدت ٣ ماهه سال ٩٨ در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ٣٣۴ درصد رشد داشته است.

🔗 ادامه مطلب …


✅ سخنان تازه و بی اساس برایان هوک بر علیه ایران

ایران سردمدار خشونت و تروریسم در منطقه است!

حقوق یک نیروی حزب الله از حقوق یک نیروی ایرانی بیشتر است!

رئیس گروه اقدام علیه ایران در وزارت خارجه آمریکا طی سخنانی مدعی شد، که …

🔗 ادامه مطلب …


✅ نگاهی به عملکرد بانک دی در سه ماه

به گزارش کدال نگر بورس ٢۴، مانده تسهیلات اعطایی بانک دی تا پایان خرداد مبلغ٩٣٨١میلیارد تومان می‌باشد حال انکه مانده سپرده گذاری‌ها مبلغ ٢۴١٠٣می باشد گفتنی است درامد حاصل از تسهیلات در سه ماه مبلغ ٢٣٢میلیارد تومان می‌باشد.

🔗 ادامه مطلب …


✅ چند شرکت مهم از فعالیت ماهانه خود گفتند

به گزارش کدال نگر بورس٢۴، وضعیت تولید و فروش خرداد ماه چندین شرکت دیگر بررسی شد

🔗 ادامه مطلب …


✅ طلای جهانی امروز یک درصد ارزان شد

قیمت طلا در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی تحت تأثیر اظهارات مقامات بانک مرکزی آمریکا و سود گیری سرمایه گذاران از افزایش اخیر قیمت‌‌ها، بیش از یک درصد سقوط کرد …

🔗 ادامه مطلب …


تغییرات شاخص متوسط صنعتی داوجونز در بورس آمریکا در ۱۲ ماه اخیر

www. bourse۲۴. ir


✅ ترامپ: ما دوست داریم، که با ایران مذاکره کنیم

آن‌‌ها هم ممکن است، به زودی این کار را انجام دهند

بسیاری از دوستانم ایرانی هستند / برایم ناراحت کننده است، که …

رئیس جمهور آمریکا گفت، مردم ایران ملت بزرگی هستند. من بسیاری از آن‌‌ها را می‌ شناسم. در نیویورک زندگی می‌ کردم و …

🔗 ادامه مطلب …


✅ جهش سنگین سود در سرمایه گذاری پارس آریان

به گزارش کدال نگر بورس ٢۴ شرکت سرمایه گذاری پارس آریان در ١٢ ماهه منتهی به اسفند ٩٧ برای هر سهم ۵٢ ریال سود محقق کرد. آریان در مدت مشابه سال قبل ١ ریال سود برای هر سهم شناسایی کرده بود. علت اصلی افزایش ۴٣۴۴ درصدی سود در سال ٩٧ نسبت به سال قبل را می‌توان ناشی از رشد ۴۶٨ درصدی سود فروش سرمایه گذاری‌ها و افزایش جمع درآمدهای عملیاتی دانست.

🔗 ادامه مطلب …


✅ درآمد این شرکت‌ها تا پایان خرداد ماه چقدر بود؟

به گزارش کدال نگر بورس٢۴، وضعیت درآمدی چند شرکت مهم مورد ارزیابی قرار گرفت

🔗 ادامه مطلب …


تغییرات شاخص #دلار در یک ماه اخیر. امروز ارزش دلار در برابر #یورو و #پوند رشد کرده و این یک عامل فشار بر قیمت طلاست.

www. bourse۲۴. ir


✅ گل گهر در ٣ ماهه گل کاشت

به گزارش کدال نگر بورس ٢۴ شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در ٣ ماهه منتهی به خرداد ١٣٩٨ از فروش محصولات خود ٢٩٢٩ میلیارد تومان درآمد کسب نمود که مبلغ ٩٣٢ میلیارد تومان آن مربوط به فروش خرداد ماه می‌باشد. گفتنی است مبلغ فروش این شرکت در مدت ٣ ماهه سال ٩٨ در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۶٩ درصد رشد داشته است.

🔗 ادامه مطلب …


✅ واکنش زنگنه به حواشی اخیر درباره تداوم مسئولیتش

اگر دوستان بگذارند، کار می‌ کنم / به امید خدا جا نمی‌زنم

بیژن زنگنه وزیر نفت صبح چهارشنبه، در حاشیه جلسه هیأت دولت، با اشاره به …

🔗 ادامه مطلب …


✅ شکر به سوالات کنفرانس اطلاع رسانی پاسخ داد

به گزارش کدال نگر بورس ٢۴، شرکت شکر اهم مطالب مطرح شده در کنفرانس اطلاع رسانی را منتشر نمود.

🔗 ادامه مطلب …


✅ فرآورده‌های غذایی و قند چهارمحال از تخصیص شکر خام خبر داد

به گزارش کدال نگر بورس ٢۴، شرکت فرآورده‌های غذایی و قند چهارمحال از ابلاغ تخصیص مقدار ۶٠٫٠٠٠ تن شکرخام به این شرکت براساس نامه شماره ٢٠٠٢٨ انجمن صنفی کارخانه‌های قند وشکر ایران و انعقاد توافق نامه با شرکت زرین دانه سرآشپز (سهام دار عمده) درخصوص تامین نقدینگی لازم و سهم از سود حاصله خبر داد.

🔗 ادامه مطلب …


✅ سود ٨ میلیارد تومانی صنعت و معدن در ١ ماه

به گزارش کدال نگر بورس ٢۴، شرکت سرمایه گذاری صنعت و معدن در خرداد ماه ٨ میلیارد تومان از معاملات خود سود کسب نمود. ارزش پرتفوی بورسی این شرکت نیز در خرداد ۴٠ میلیارد تومان افزایش داشت.

🔗 ادامه مطلب …


✅ بررسی عملکرد به پرداخت ملت در ٣ ماهه نخست

به گزارش کدال نگر بورس ٢۴ شرکت به پرداخت ملت در ٣ ماهه منتهی به خرداد ١٣٩٨ از خدمات خود ۴١۶ میلیارد تومان درآمد کسب نمود که مبلغ ١٣٧ میلیارد تومان آن مربوط به ارائه خدمات در خرداد ماه می‌باشد. گفتنی است درآمد این شرکت در مدت ٣ ماهه سال ٩٨ در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ١١ درصد رشد داشته است.

🔗 ادامه مطلب …


✅ فروش ۵۴۵ میلیارد تومانی سایپا در خرداد

به گزارش کدال نگر بورس ٢۴ شرکت سایپا در ٣ ماهه منتهی به خرداد ١٣٩٨ از فروش محصولات خود ١۵۴٠ میلیارد تومان درآمد کسب نمود که مبلغ ۵۴۵ میلیارد تومان آن مربوط به فروش خرداد ماه می‌باشد.

🔗 ادامه مطلب …


✅ پتروشیمی کرمانشاه در ٣ ماهه چه کرد؟

به گزارش کدال نگر بورس ٢۴، شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه در ٣ ماهه منتهی به خرداد ١٣٩٨ از فروش محصولات خود ٣٨۴ میلیارد تومان درآمد کسب نمود که مبلغ ١٢٠ میلیارد تومان آن مربوط به فروش خرداد ماه می‌باشد. گفتنی است مبلغ فروش این شرکت در خردادماه سال ٩٨ در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ٧۵٧ درصد رشد داشته است.

🔗 ادامه مطلب …


✅ فروش خوب پتروشیمی خراسان در ٣ ماهه

به گزارش کدال نگر بورس ٢۴ شرکت پتروشیمی خراسان در ٣ ماهه منتهی به خرداد ١٣٩٨ از فروش محصولات خود ٣٠٨ میلیارد تومان درآمد کسب نمود که مبلغ ١۴۶ میلیارد تومان آن مربوط به فروش خرداد ماه می‌باشد. گفتنی است مبلغ فروش این شرکت در مدت ٣ ماهه سال ٩٨ در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ١٠٢ درصد رشد داشته است.

🔗 ادامه مطلب …


✅ عملکرد ٣ ماهه بانک تجارت در یک نگاه

به گزارش کدال نگر بورس ٢۴ بانک تجارت در ٣ ماهه منتهی به خرداد ماه سال ١٣٩٨، حدود ٣٠۶٨ میلیارد تومان درآمد از تسهیلات اعطایی خود کسب نمود. هم چنین جمع سود اعطا شده به سپرده‌های سرمایه گذاری شده در این بانک به ٣٨۵٩ میلیارد تومان رسید.

🔗 ادامه مطلب …


✅ سنگ آهن گهر زمین در نیمه نخست چه کرد؟

به گزارش کدال نگر بورس ٢۴ شرکت سنگ آهن گهر زمین در ۶ ماهه منتهی به خرداد ١٣٩٨ از فروش محصولات خود ٢۶۴۴ میلیارد تومان درآمد کسب نمود که مبلغ ۵١٧ میلیارد تومان آن مربوط به فروش خرداد ماه می‌باشد. گفتنی است مبلغ فروش این شرکت در مدت ۶ ماهه سال ٩٨ در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ١٣١ درصد رشد داشته است.

🔗 ادامه مطلب …


✅ نگاهی به آخرین آمار معاملات «شمش» در بازار کالا

نرخ پایانی روز جاری نسبت به عرضه سه روز گذشته در قیمت ٣۴٩٨ تومان ٣٫۵٪ …

🔗 ادامه مطلب …


✅ نگاهی به تولید و فروش این شرکت‌ها تا پایان خرداد

به گزارش کدال نگر بورس٢۴، آخرین وضعیت تولید و فروش چندین شرکت بررسی شد

🔗 ادامه مطلب …


✅ سامان کیش از نتیجه دادگاه خبر داد

به گزارش کدال نگر بورس ٢۴، شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش در خصوص نتیجه دادگاه مطالبه خسارت علیه شرکت اعلام داشت دعوی در مرحله بدوی با صدور دادنامه شماره ٩٨٠٩٩٧٢١۶٠١٠٠٣٣٢ مورخ ٩٨٫٠٣٫٢٧ صادره از شعبه ٣۶ دادگاه عمومی حقوقی تهران مبنی بر بی حقی شرکت موصوف به نفع این شرکت خاتمه یافته است و در صورت تجدید نظرخواهی محکوم علیه مجددا بررسی خواهد گردید.

🔗 ادامه مطلب …


✅ گزارشی از عملکرد پتروشیمی شیراز

به گزارش کدال نگر بورس ٢۴ شرکت پتروشیمی شیراز در ٣ ماهه منتهی به خرداد ١٣٩٨ از فروش محصولات خود ١٠٠۴ میلیارد تومان درآمد کسب نمود که مبلغ ٣٨٧ میلیارد تومان آن مربوط به فروش خرداد ماه می‌باشد. گفتنی است مبلغ فروش این شرکت در مدت ٣ ماهه سال ٩٨ در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ١٣۶ درصد رشد داشته است.

🔗 ادامه مطلب …


✅ جهش ١۶۴ درصدی در فروش پاکشو

به گزارش کدال نگر بورس ٢۴، گروه صنعتی پاکشو در ٣ ماهه منتهی به خرداد ١٣٩٨ از فروش محصولات خود ٣۵٧ میلیارد تومان درآمد کسب نمود که مبلغ ١٣۶ میلیارد تومان آن مربوط به فروش خرداد ماه می‌باشد. گفتنی است مبلغ فروش این شرکت در مدت ٣ ماهه سال ٩٨ در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ١۶۴ درصد رشد داشته است.

🔗 ادامه مطلب …


✅ فروش ٣٠۵ میلیارد تومانی ارفع در یک ماه

به گزارش کدال نگر بورس ٢۴ شرکت آهن و فولاد ارفع در ٣ ماهه منتهی به خرداد ١٣٩٨ از فروش محصولات خود ٧۴۶ میلیارد تومان درآمد کسب نمود که مبلغ ٣٠۵ میلیارد تومان آن مربوط به فروش خرداد ماه می‌باشد. گفتنی است مبلغ فروش این شرکت در مدت ٣ ماهه سال ٩٨ در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ۶۶ درصد رشد داشته است.

🔗 ادامه مطلب …


✅ توضیحات سرمایه گذاری ساختمانی نظام مهندسی ایران در خصوص افزایش سرمایه

به گزارش کدال نگر بورس ٢۴، شرکت سرمایه گذاری ساختمانی نظام مهندسی ایران اعلام داشت افزایش سرمایه شرکت به دلیل عدم وجود متعهد پذیره نویسی از دستور کار خارج گردید.

🔗 ادامه مطلب …