آذری جهرمی

اخبار « محمدجواد آذری جهرمی »

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 ماه قبل
«وقتی اعتدال‌گرایان از جوانان صحبت می‌کنند تیپ «محمد جواد آذری جهرمی» مورد نظر است ولی وقتی اصول‌گرایان از جوانان سخن می‌گویند تیپ «علی فروغی» را در نظر دارند.» این روزها از زبان اصول‌گرایان دربارۀ «جوان‌گرایی» فراوان می‌شنویم. اولی یک جوان است به نام محمد جواد آذری جهرمی در مقام وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات. اینکه دلواپسان از وزیر ارتباطات انتظار دارند دست در کار قطع و فیلتر باشد نیز در نوع خود جالب است چون به قاعده او برای «وصل کردن» آمده نه برای «فصل کردن». نام جوان دیگر به مثابه یک تیپ دیگر مدیریتی که سخت مورد علاقه اصول گرایان است و ترویج می‌شود علی فروغی است. ثانیا وقتی اعتدال‌گرایان از جوانان صحبت می‌کنند تیپ «محمد جواد آذری جهرمی» مورد نظر است ولی وقتی اصول‌گرایان از جوانان سخن می‌گویند تیپ «علی فروغی» را در نظر دارند.
ایسناایسنا1 ماه قبل
«وقتی اعتدال‌گرایان از جوانان صحبت می‌کنند تیپ «محمد جواد آذری جهرمی» مورد نظر است ولی وقتی اصول‌گرایان از جوانان سخن می‌گویند تیپ «علی فروغی» را در نظر دارند.» به گزارش ایسنا، مهرداد خدیر در عصر ایران نوشت: این روزها از زبان اصول‌گرایان دربارۀ «جوان‌گرایی» فراوان می‌شنویم. اولی یک جوان است به نام محمد جواد آذری جهرمی در مقام وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات. اینکه دلواپسان از وزیر ارتباطات انتظار دارند دست در کار قطع و فیلتر باشد نیز در نوع خود جالب است چون به قاعده او برای «وصل کردن» آمده نه برای «فصل کردن». نام جوان دیگر به مثابه یک تیپ دیگر مدیریتی که سخت مورد علاقه اصول گرایان است و ترویج می‌شود علی فروغی است. ثانیا وقتی اعتدال‌گرایان از جوانان صحبت می‌کنند تیپ «محمد جواد آذری جهرمی» مورد نظر است ولی وقتی اصول‌گرایان از جوانان سخن می‌گویند تیپ «علی فروغی» را در نظر دارند.
ایران‌جیبایران‌جیب1 ماه قبل
اخیرا مخالفان وزیر جوان یکی از «حرام بودن تلگرام» گفت و دیگری «شکایت از آذری جهرمی» را مطرح کردند. گویا برخی جریانات در ادامه فشار به دولت درصددند که به بهانه فضای مجازی وزیر جوان روحانی را به حاشیه ببرند. ظهر جمعه همزمان با موحدی کرمانی، حاجتی امام جمعه اهواز نیز گفته بود آذری جهرمی باید در دادگاه پاسخگو باشد. ماجرا ادامه دارد تا اینکه از احتمال انفصال آذری جهرمی از خدمات دولتی سخن گفته شد! چنانکه تا امروز مشخص نشد شهروندانی که به گفته دادستانی نسبت به تضییع حقوق خود در پی فیلتر نشدن تلگرام شکایت کرده بودند، چه کسانی بودند.
همشهریهمشهری1 ماه قبل
به گزارش ایرنا، جواد جاویدنیا معاون فضای مجازی دادستانی کل کشور دیروز (یکشنبه) اعلام کرد: در پی شکایت دو هزار نفر از مردم اهواز، مدعی العموم از آذری‌جهرمی وزیر ارتباطات شکایت کرده است و احتمال انفصال وی از خدمات دولتی، وجود دارد. وی تاکید کرد: پرداختن به حاشیه‌ها باعث می‌شود از مأموریت خود دور بمانیم و شخصا نمی‌خواهم وارد این مسائل حاشیه‌ای شوم. به گزارش ایرنا، دلیل شکایت از وزیر ارتباطات، عدم ایجاد بستر امن و لازم برای فضای مجازی و جذب شدن جوانان به گروه‌های تکفیری عنوان شده است. محمد جعفر منتظری دادستان کل کشور نیز دیروز خطاب به آذری جهرمی گفت: شخص وزیر ارتباطات یک روزی باید در پیشگاه خداوند متعال جوابگو باشد که جهت پاکسازی فضای مجازی همکاری نکرده و نمی‌کند، مصوبات شورای عالی فضای مجازی را زیر پا می‌گذارد و با دستور موکد رهبری مقابله می‌کند. به دنبال این قضایا، جریانی برای حمایت از وزیر ارتباطات در فضای مجازی شکل گرفته و از دیروز رو به گسترش است.
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
محمد جواد آذری جهرمی افزود: امروز سلطه‌گری در حوزه اقتصاد ورود داشته است و شرکت‌هایی مثل اپل در آمریکا تحت حمایت آنها فعالیت می‌کنند. محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در نشست ماهیانه جامعه اسلامی مهندسین که عصر امروز برگزار شد، طی سخنانی گفت: مدتی پیش که خدمت رهبری رسیدم، ایشان در مورد اثر فناوری اطلاعات فرمودند فناوری در هر جایی ورود کند، فرهنگ ایجاد می‌کند. وی با بیان اینکه در سفر چند ماه قبلم به کشور کره جنوبی، اثرات فناوری بر زندگی بشر را به چشم دیدم، یادآور شد: تغییرات در حوزه فناوری می‌تواند مثبت یا منفی باشد و بستگی دارد که فناوری را چطور درک کنیم و چطور با زندگی خود هماهنگ کنیم. وی افزود: امروز سلطه‌گری در حوزه اقتصاد ورود داشته است و شرکت‌هایی مثل اپل در آمریکا تحت حمایت آنها فعالیت می‌کنند. جهرمی گفت: امروز کشور چین در حال رقابت با سلطه آمریکا در حوزه فناوری‌های نوین است به طور مثال در حوزه ساخت چیپست به دستاوردهای خوبی رسیده است و به همین دلیل در این حوزه با تحریم‌های آمریکا روبرو شده است.
افتصادنیوزافتصادنیوز1 ماه قبل
اولتیماتوم آذری‌ جهرمی به اپراتورهای تلفن همراهاقتصاد نیوز: وزیر ارتباطات برای بازگرداندن بسته‌های بلندمدت اینترنت، ۴۸ ساعت به اپراتورهای تلفن همراه فرصت داد. به گزارشاقتصاد نیوز، محمدجواد آذری جهرمی در توییتی نوشت: گزارشی مبنی بر حذف بسته‌های بلندمدت از سبد خدمات اپراتورهای تلفن همراه دریافت کردم. بررسی‌ها حاکی از صحت گزارش بود. امشب دستور داده شد که ظرف ۴۸ ساعت این بسته‌ها بازگردانده شوند. اپراتورها بهتر است بجای افزایش تعرفه، همچنان سیاست مدیریت هزینه‌های مازاد را پیگیری کنند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 ماه قبل
شکایت دادستانی کل کشور از محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات با حاشیه‌های زیادی همراه بوده است. از جمله حسن روحانی که خواستار آن شده تا وزیر کابینه‌اش با قدرت به کارش ادامه دهد و شخص آذری جهرمی که بحث درباره این موضوعات را «ورود به حواشی» تلقی کرده است. اعتمادآنلاین| فرشاد اعظمی: شکایت دادستانی کل کشور از محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات با حاشیه‌های زیادی همراه بوده است. آذری جهرمی نیز در واکنش به این شکایت اعلام کرده که «وارد حاشیه‌ها شدن به سود کشور و به سود ذهن مردم نیست». علی لاریجانی، رییس مجلس از وزارت اطلاعات خواست تا موضوع پیامک‌های توهین‌آمیز به نمایندگان را پیگیری و با ارسال‌کنندگان آن برخورد کند.
مهرمهر2 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات دقایقی پیش از طریق فرودگاه خرم آباد وارد لرستان شد. وزیر ارتباطات به منظور بازدید از مناطق سیل زده لرستان، به این سفر کرده است. بنابر این گزارش، در جریان سیلاب اخیر، شاهد قطعی ارتباطات تلفن ثابت، تلفن همراه و اینترنت در مناطق سیل زده لرستان بودیم که در این راستا محمدجواد آذری جهرمی برای بررسی جوانب به لرستان سفر کرده است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 هفته قبل
«محمدجواد آذری جهرمی» وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حساب توییتری خود اعلام کرد که به دستور رییس‌جمهوری به پلدختر می‌رود. اعتمادآنلاین| محمدجواد آذری جهرمی نوشت با توجه به وضع نامناسب آسیب‌دیدگان از سیل، با دستور رییس‌جمهوری به نمایندگی از دولت به لرستان خواهد رفت. وی افزود: برای تسریع روند امدادرسانی در پلدختر در خدمت مردم غیور لرستان خواهم بود. منبع: ایرنا
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد2 ماه قبل
وی همچنین اضافه کرد: آمار شکایت از پیامک‌های مزاحم نیز کاهش قابل‌ملاحظه‌ای داشته است که نشان از این دارند که سیستم به‌خوبی کار می‌کند. اول بهمن ماه به دنبال دستور صریح رئیس‌جمهور به وزیر ارتباطات برای قطع پیامک‌های تبلیغاتی، آذری جهرمی از اخطار جدی به دفاتر خدمات ارتباطی که با شیوه‌های غیرقانونی سیم‌کارت تلفن همراه در اختیار ارسال‌کنندگان پیامک‌های مزاحم قرار می‌دهند خبر داد. همچنین وزیر ارتباطات در واکنش به اظهارات یکی از نمایندگان مجلس مبنی بر تصمیم فیلترینگ اینستاگرام از سوی دولت، گفت: هیچ امر حاکمیتی برای بستن اینستاگرام به دولت ابلاغ نشده است. آذری جهرمی در واکنش به نقل قول کریمی قدوسی نماینده مجلس از وزیر ارتباطات که اینستاگرام به زودی فیلتر می‌شود، در توییتر نوشت: نظر یک نهاد، نظر حاکمیت نیست. وی در گفت‌وگویی با خانه ملت اظهارکرد: «آذری‌جهرمی به من گفت اینستاگرام را به زودی فیلتر می‌کنیم.
ایسناایسنا2 هفته قبل
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات وارد لرستان شد. به گزارش ایسنا، محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به منظور بازدید از مناطق سیل‌زده لرستان وارد فرودگاه خرم‌آباد شد. وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از برقراری کامل ارتباطات در لرستان تا ۳ روز آینده خبر داد. آذری جهرمی گفت: در پلدختر خواهم ماند. در اقدامی دو سه روزه تلاش می‌کنیم شرایط ارتباطات همچون گذشته در لرستان فراهم شود.

سفر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به سمنان

8+
مهرمهر2 ماه قبل
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
آذری جهرمی تصریح کرد: توسعه فناوری در دولت الکترونیک سبب افزایش اعتماد مردم به دولت و بهبود حس شهروندی به حاکمیت می‌شود و از طرف دیگر مردم نیز خدمات بهتر و راحت‌تری را دریافت می‌کنند. وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به شناسنامه‌دار کردن ۸۷ هزار شغل در سال جاری بیان کرد: متأسفانه در روند اجرای این طرح با کمبود منابع دولتی روبه‌رو شدیم که بنا به دستور رئیس‌جمهور مقرر شد بودجه این طرح به صورت ضرب‌الاجلی تأمین شود. آذری جهرمی همچنین افزود: در ایام دهه فجر حدود ۱۵۰ شرکت در تهران و همچنین با ارقام متفاوت در سایر استان‌ها در حال اجرا است که با برنامه‌ریزی‌هایی صورت گرفته مقرر شده این شرکت‌ها با عنوان «پارک فناوری» نامیده شود. وی سپس با اشاره به موضوع فیلترینگ بیان کرد: در موضوعات حاکمیتی باید براساس قانون عمل کرد و اگر قرار باشد به صورت سلیقه‌ای عمل کنیم سنگ روی سنگ بند نمی‌شود زیرا نمی‌‌توان در حاکمیت بود و به قوانین آن پای‌بند نبود. انتهای پیام/ش
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
اعلان شکایت از وزیر ارتباطات منجر به طرح احتمال انفصال «محمدجواد آذری جهرمی» از خدمات دولتی شد. برخی می‌گویند اظهارنظرهایی از این دست سبب شده تا حساسیت‌ها روی آذری جهرمی به نسبت بسیاری دیگر از دولتمردان تشدید شود. طرح احتمال انفصال وزیر ارتباطات از خدمات دولتی دو روز پیش باز هم نگاه‌ها را متوجه آذری جهرمی ساخت. دومین عنوان شکایت وزیر ارتباطات هم بسترسازی برای جاسوسی رایانه‌ای دشمنان از اطلاعات کلان مردم (بیگ دیتا) است. به گفته روحانی، وزیر جوان به کار خود را با قدرت به انجام خواهد رساند.
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، محمدجواد آذری‌جهرمی که به منظور افتتاح برخی پروژه‌های دهه فجر به استان سمنان سفر کرده است شامگاه گذشته از نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب در سمنان بازدید کرد. آذری جهرمی که برای سفر ۲ روزه وارد سمنان شد در بدو ورود مورد استقبال رسمی استاندار سمنان قرار گرفت و پس آن از نمایشگاه دستاوردهای انقلاب دیدن کرد. در این نمایشگاه که دارای غرفه‌های متعددی است دستگاه‌های اجرایی استان سمنان توانمندی‌های خود را و همچنین دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب در این دستگاه را در معرض نمایش گذاشتند. فرماندار سمنان که پیش از این از سفر وزیر ارتباطات به سمنان برای افتتاح و بهره‌برداری از ۹۸ پروژه عمرانی خبر داده بود در حاشیه بازدید آذری جهرمی از نمایشگاه دستاوردهای انقلاب گفت: نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب دارای ۲۰ غرفه برای نمایش دستاوردهای استان در انقلاب اسلامی است. وی درباره نمایشگاه دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب اسلامی گفت: این نمایشگاه از پانزدهم بهمن‌ماه دایر شده و تا نوزدهم بهمن‌ماه در سمنان ادامه دارد.
الفالف3 ماه قبل
اخطار آذری جهرمی به فروشندگان سیم‌کارت‌های تبلیغاتیگروه اجتماعی الف، ۱ بهمن ۱۳۹۷، ۱۲:۵۶ ۳۹۷۱۱۰۱۱۰۶به دنبال دستور صریح امروز رئیس جمهور به وزیر ارتباطات برای قطع پیامک‌های تبلیغاتی در حاشیه نشست صبح امروز در وزارت ارتباطات، محمدجواد آذری جهرمی در توئیتر از اخطار جدی به دفاتر خدمات ارتباطی که با شیوه‌های غیرقانونی سیم‌کارت تلفن همراه در اختیار ارسال کنندگان پیامکهای مزاحم قرار می‌دهند خبر داد.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ماه قبل
محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جلسه جمع بندی بازدید امروز خود از طرح سلامت الکترونیکی شهرستان بابلسر استان مازندران تاکید کرد: کارگروهی از وزارت ارتباطات و متولیان سلامت کشور، طرح پیاده‌سازی سامانه الکترونیکی سلامت در ۴ استان کشور را ظرف یک هفته تهیه و ارائه کنند. اعتمادآنلاین| محمد جواد آذری جهرمی در جلسه جمع بندی بازدید امروز خود از طرح سلامت الکترونیکی شهرستان بابلسر استان مازندران گفت: کارگروهی از وزارت ارتباطات و متولیان سلامت کشور، طرح پیاده سازی سامانه الکترونیکی سلامت در ۴ استان کشور را ظرف یک هفته تهیه و ارائه کنند. محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در پایان بازدید خود از سامانه الکترونیکی سلامت شهرستان بابلسر، در جلسه‌ای با مدیران سلامت کشور به بررسی اقدامات انجام شده و برنامه‌های آینده این حوزه پرداخت. وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعاتبا اشاره به اینکه سامانه الکترونیکی سلامت در بابلسر در حد توان و ظرفیت پیاده‌سازی مناسبی داشته، گفت: البته این طرح با رفع مشکلات و نواقص جای بهتر شدن دارد و می‌تواند به کل استان مازندران تعمیم داده شود. همچنین در این جلسه با پیشنهاد آذری جهرمی وزیر ارتباطات، مقرر شد ظرف یک هفته کارگروهی متشکل از وزارت ارتباطات، وزارت بهداشت، بیمه سلامت و تامین اجتماعی، طرح پیاده سازی سامانه الکترونیک سلامت در ۴ استان کشور را تهیه و ارائه کنند.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد2 ماه قبل
محمدجواد آذری جهرمی دوماه پیش از تخلف یک شرکت توسعه دهنده اپلیکیشن‌های موبایلی خبر داده بود که در مدت کوتاهی بیش از ۵۰۰ نرم افزار موبایلی توسعه داده است. وی گفت: این نرم افزارها از پوشش ادعیه تا عناوین غیراخلاقی را شامل می‌شد و برای خالی کردن جیب مشترکان تلفن همراه با سرویس‌های ارزش افزوده، توسعه داده شده بود. وزیر ارتباطات تاکید کرد که گزارش به پلیس برای رسیدگی بیشتر ارجاع شده و مبالغ به مردم باز خواهد گشت. هم اکنون آذری‌جهرمی در توییتر نوشت: در ادامه بررسی‌های انجام شده درخصوص این پرونده، برخی بازداشت شدند. وزیر ارتباطات افزود: همچون قبل مبالغ رفته از جیب مردم را بازمی‌گردانیم.
خبر فوریخبر فوری2 ماه قبل
محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات برای دیدار با جوانان و دانشگاهیان به فیروزکوه سفر کرد. محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، صبح پنج شنبه با هدف دیدار با جوانان و دانشگاهیان به فیروزکوه سفر کرد و در بدو ورود به این شهرستان مورد استقبال قاسم میرزایی نیکو، نماینده مردم شهرستان‌های دماوند و فیروزکوه و مهدی یوسفی جمارانی، فرماندار فیروزکوه قرار گرفت. وی قرار است، ساعت ۹:۳۰ صبح پنج شنبه با جوانان این شهرستان در فرهنگسرای آفرینش دیدار کند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 ماه قبل
به گزارش مشرق، بعدازظهر امروز محمد جواد آذری جهرمی؛ وزیر فناوری اطلاعات و ارتباطات با حضور در پلیس راهور تهران بزرگ از مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ بازدید کرد. سردار حسین رحیمی؛ رئیس پلیس تهران بزرگ در این بازدید، با بیان اینکه ظرفیت معابر پایتخت یک چهارم تا یک هشتم تعداد خودروها است، گفت: در ۷۰ درصد موارد، معابر، به ویژه بزرگراهی مخصوصا در صبح پر می‌شود. وی با بیان اینکه دو بار توسط سیستمهای کنترل ترافیک جریمه شده، از خدمات پلیس تشکر کرد. وزیر ارتباطات تصریح کرد: امروز مسیریاب‌های داخلی ما رقابت خوبی با مسیریاب‌های خارجی دارند البته با به برخی از دیتاها دسترسی داشته باشد. وی با بیان اینکه برای شهر هوشمند، مدیریت نقل و حمل هوشمند اهمیت دارد، گفت: پلیس از این هوشمندی بهره می‌برد و ظرفیت مجموعه وزارت ارتباطات آماده همکاری با ناجا است.
افتصادنیوزافتصادنیوز3 هفته قبل
اقتصادنیوز: محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات معتقد است تبلیغ سیاسی برای برخی از اپلیکیشن‌های ایرانی باعث عدم استقبال کاربران از آن شده است. به گزارش اقتصادنیوز به نقل از خبرآنلاین، محمدجواد آذری جهرمی از وزرای دولت دوازدهم است که به خاطر شبکه‌های اجتماعی تحت تعقیب قضایی قرار گرفته. او درباره تفاوت دو پلت‌فرم ایرانی در شبکه‌های اجتماعی، معتقد است باید به روبیکا و سروش به عنوان دو نمونه متفاوت نگریست. وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره این دو نرم افزار ایرانی می‌گوید: در عرصه پیام‌رسان در صداوسیما دو محصول تبلیغ می‌شود، یک محصول سروش بود و دیگری روبیکا، سروش را با دیدگاه سیاسی تبلیغ کردند و روبیکا را با دیدگاه عادی. به گفته آذری جهرمی، زیرساخت روبیکا و سروش با هم فرقی نمی‌کند.
تسنیمتسنیم1 ماه قبل
به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ بعدازظهر امروز محمد جواد آذری جهرمی؛ وزیر فناوری اطلاعات و ارتباطات با حضور در پلیس راهور تهران بزرگ از مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ بازدید کرد. سردار حسین رحیمی؛ رئیس پلیس تهران بزرگ در این بازدید، با بیان اینکه ظرفیت معابر پایتخت یک چهارم تا یک هشتم تعداد خودروها است، گفت: در ۷۰ درصد موارد، معابر، به ویژه بزرگراهی مخصوصا در صبح پر می‌شود. وی با بیان اینکه دو بار توسط سیستمهای کنترل ترافیک جریمه شده، از خدمات پلیس تشکر کرد. وزیر ارتباطات تصریح کرد: امروز مسیریاب‌های داخلی ما رقابت خوبی با مسیریاب‌های خارجی دارند البته با به برخی از دیتاها دسترسی داشته باشد. وی با بیان اینکه برای شهر هوشمند، مدیریت نقل و حمل هوشمند اهمیت دارد، گفت: پلیس از این هوشمندی بهره می‌برد و ظرفیت مجموعه وزارت ارتباطات آماده همکاری با ناجا است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 ماه قبل
جواد کریمی قدوسی، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با اشاره به اینکه فیلتر اینستاگرام تصمیم حاکمیت است، گفت که آذری‌جهرمی به او گفته اینستاگرام به‌زودی فیلتر می‌شود. اعتمادآنلاین| جواد کریمی قدوسی، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی بیان کرد که آذری جهرمی به من گفت اینستاگرام را به زودی فیلتر می‌کنیم. نماینده مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی افزود: فیلتر اینستاگرام تصمیم حاکمیت است و وزیر ارتباطات به خود من گفت به زودی انجامش می‌دهم. وی درباره عملیاتی نشدن فیلتر اینستاگرام تاکنون گفت: روحانی نمی‌گذارد؛ زیرا رییس جمهور و وزیرش در بحث فیلترینگ با هم اختلاف نظر دارند. این نماینده مجلس دهم تاکید کرد: هر روزی که در اجرای این تصمیمات نظام سهل‌انگاری شود، از سیئات است.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
محمد جواد آذری جهرمی به مناسبت روز پدر، با انتشار عکسی در اینستاگرامش نوشت: پدرم حاج رجبعلی قهرمان زندگی من است. برترین‌ها: محمد جواد آذری جهرمی به مناسبت روز پدر، با انتشار عکس زیر در اینستاگرامش نوشت: پدرم حاج رجبعلی قهرمان زندگی من است. اگرچه هیچ‌گاه فرصت نکرد که خواندن و نوشتن بیاموزد، اما درس زندگی، انصاف و مردم‌داری را به ما آموخت. هیچ خاطره بدی از پدرم به خاطر ندارم آن‌قدر که دوست‌داشتنی و مهربان بود. روز پدر بر همه مبارک، قدر پدر خود را بدانیم.
خبر فوریخبر فوری3 هفته قبل
محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات، تصویری در استوری اینستاگرام خود از ملاقات نوروزی اش با حسن روحانی، رئیس جمهوری منتشر کرده است. محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات، تصویری در استوری اینستاگرام خود از ملاقات نوروزی اش با حسن روحانی، رئیس جمهوری منتشر کرده است که وی اینگونه نوشته است: دستورات رئیس جمهور در اولین ملاقات سال ۹۸:۱۲ ماه، ۱۲ خدمت فراگیر دولت الکترونیکیکمک به توسعه بیشتر استارت آپها و رونق تولید از طریق آنهاتوجه بیش از پیش به صیانت از اخلاق در فضای مجازی
خبرآنلاینخبرآنلاین3 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین محمدجواد آذری جهرمی از وزرای دولت دوازدهم است که به خاطر شبکه‌های اجتماعی تحت تعقیب قضایی قرار گرفته. او درباره تفاوت دو پلت‌فرم ایرانی در شبکه‌های اجتماعی، معتقد است باید به روبیکا و سروش به عنوان دو نمونه متفاوت نگریست. وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره این دو نرم افزار ایرانی می‌گوید: در عرصه پیام‌رسان در صداوسیما دو محصول تبلیغ می‌شود، یک محصول سروش بود و دیگری روبیکا، سروش را با دیدگاه سیاسی تبلیغ کردند و روبیکا را با دیدگاه عادی. به گفته آذری جهرمی، زیرساخت روبیکا و سروش با هم فرقی نمی‌کند. مشروح سخنان نوروزی آذری جهرمی را (اینجا) بخوانید.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 ماه قبل
به گزارش مشرق، همزمان با فرا رسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، مراسم دهمین سالگرد روز ملی فناوری فضایی در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار شد. چهاردهم بهمن ماه را «روز ملی فناوری فضایی» نامیده‌اند؛ روزی که موفق به پرتاب «ماهواره امید» به فضا شدیم و ایران رسما به لیست کشورهای دارای توانایی پرتاب ماهواره پیوست. محمد جواد آذری جهرمی؛ وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در این مراسم که به بررسی دستاوردهای ۱۰ ساله فناوری فضایی کشور پرداخت، اظهار کرد: سال گذشته قرار گذاشتیم تا دانش فضایی را در کشور کاربردی کنیم؛ بسیاری از کشورها استفاده کننده از این دانش هستند نه تولیدکننده آن. وزیر ارتباطات افزود: میثاق ما با بچه‌های سازمان فضایی این بود که کاربردهای صنعت فضایی را گسترش دهند؛ امروز صنعت کشاورزی ما در حال تجهیز به دانش فضایی است و مدیریت منابع آب ما در حال استفاده از این دانش است. وی خاطر نشان کرد: پلیس امروز مشتری پر و پا قرص دانش فضایی شده است؛ مردم می‌گویند این دانش پرهزینه چه فایده‌ای برای ما دارد؟ که باید به این چالش پاسخ گفت.
نامه‌نیورنامه‌نیور1 ماه قبل
به گزارش نامه نیوز، این در حالی است که رهبر انقلاب مدتی پیش درباره فضای مجازی گفته بود: «فضای مجازی به اندازه انقلاب اسلامی اهمیت دارد و عرصه فرهنگی عرصه جهاد است و اگر از فضای مجازی غافل شویم اگر نیروهای مؤمن و انقلابی این میدان را خالی کنند مطمئنا ضربه خواهیم خورد.» این بار نخست نیست که سخنانی شبیه اظهارات موحدی کرمانی بیان می‌شود. ظهر جمعه همزمان با موحدی کرمانی، حاجتی امام جمعه اهواز نیز گفته بود آذری جهرمی باید در دادگاه پاسخگو باشد. با این استدلال احتمالا باید گروه‌هایی همچون القاعده و طالبان را از شمار گروه‌های تکفیری و تروریستی خارج کرد، چون قبل از تاسیس تلگرام فعالیت می‌کرده‌اند. ماجرا زمانی عجیب‌تر می‌شود که دادستانی از احتمال انفصال آذری جهرمی از خدمات دولتی سخن گفته است! همچنانکه تا امروز مشخص نشد شهروندانی که به گفته دادستانی نسبت به تضییع حقوق خود در پی فیلتر نشدن تلگرام شکایت کرده بودند، چه کسانی بودند.
تسنیمتسنیم2 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از بابلسر، محمدرضا آذری جهرمی امروز در معرفی سامانه الکترونیک سلامت مازندران در بابلسر اظهار داشت: بحث سلامت یکی از موضوعات حائز اهمیت در هر جامعه‌ای بوده و در طول ۴۰ سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی پیشرفت‌های زیادی در این حوزه اتفاق افتاده است. وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه طرح تحول سلامت جزو اقدامات ارزشمند دولت یازدهم و دوازدهم محسوب می‌شود، گفت: اقدامات خوبی در حوزه سلامت صورت گرفته و هدف ما باید ارایه خدمات دقیق‌تر و بهتر به مردم باشد. آذری جهرمی تصریح کرد: استقلال عملکرد میان خدمات دهندگان بیمه‌ای کشور وجود دارد و باید یکپارچگی خدمات میان این سازمان‌ها پدید آید و مسئول تشکیل و نظارت و ابلاغ پرونده‌های الکترونیک در کشور مشخص شود. وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه فناوری اطلاعات ابزار است و فرآیندهای نظام ارجاع به صورت پایه‌ای باید در کشور اصلاح شود، تاکید کرد: سامانه الکترونیک سلامت نیازمند حمایت همه جانبه مردم و مسئولین بوده و همه باید در تحقق آن تلاش کنند. وی با اشاره به اینکه در بحث بودجه در سال ۹۸ حدود یک‌هزار میلیارد تومان ردیف بودجه برای سلامت الکترونیک تعریف شد، افزود: تمام تلاش ما این است بر اساس تفاهم نامه‌ای که صورت گرفته ‌و این اعتبار تخصیص و با نظارت وزارت ارتباطات در استان‌ها هزینه شود.

آقای جهرمی! زمان جنجال توئیتری گذشته +تصاویر

3+
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 روز قبل

به انتهای لیست رسیدید

آذری جهرمی

محمدجواد آذری جهرمی (زاده ۲۵ شهریور ۱۳۶۰ جهرم) سیاست‌مدار و مدیر ارشد اجرایی ایرانی است، که هم‌اکنون در دولت دوازدهم به عنوان وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات فعالیت می‌کند. در این صفحه آخرین و مهم‌ترین اخبار محمدجواد آذری جهرمی را می‌خوانید. ویکی‌پدیا