آریا برزگر

آریا برزگر

ورزش ۱۱ورزش ۱۱2 روز قبل
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت خورشید عصر ارتباطات می‌باشد و هرگونه کپی‌برداری بدون ذکر نام و لینک منبع غیر قانونی بوده و قابل پیگرد میباشد. Copyright © ۲۰۱۳-۱۹
روزنوروزنو2 روز قبل
باشگاه پرسپولیس چند هفته قبل آریا برزگر، مهاجم تیم فوتبال جوانان ایران را به خدمت گرفت و این بازیکن بعد از همراهی تیم جوانان در رقابت‌های مقدماتی قهرمانی آسیا از امروز (چهارشنبه) در تمرین سرخپوشان حاضر شد. نکته جالب توجه اینکه کالدرون در این جلسه تمرینی از برزگر خواست در تمرینات تیم بزرگسالان شرکت کند، اما هر وقت تیم جوانان پرسپولیس بازی داشت این تیم را در بازی‌های آسیا ویژن تهران همراهی کند. این خواسته کالدرون از خرید جدید باشگاهش پرسپولیس بدین معناست که برزگر فعلا شانس کمی برای همراهی تیم بزرگسالان دارد.
خبر فوریخبر فوری3 روز قبل
آریا برزگر مهاجم جدید تیم پرسپولیس در تمرینات این تیم حضور یافت. آریا برزگر مهاجم ۱۷ ساله که دو هفته پیش به تیم پرسپولیس پیوست، در تمرین امروز این تیم حضور یافت. او پیش از این در تیم جوانان شاگرد سیروس پورموسوی بود و اتفاقا در بازی با امارات نیز توانست برای تیم ایران گلزنی کند. این مهاجم جوان حالا باید با علیپور، روستایی، عبدی و مهاجم خارجی جدید رقابت کند تا به ترکیب اصلی برسد. شاید گلزنی عبدی در دربی سبب شده تا او نیز امیدوار به حضور در میدان باشد ولی با این حال شاید این فصل زمانی برای کسب تجربه توسط این بازیکن باشد.

برگزاری تمرینات پرسپولیس با حضور ملی‌پوشان (تصاویر)

23+
ایلناایلنا3 روز قبل
وانانیوزوانانیوز3 روز قبل
به گزارش وانانیوز، باشگاه پرسپولیس چند هفته قبل آریا برزگر، مهاجم تیم فوتبال جوانان ایران را به خدمت گرفت و این بازیکن بعد از همراهی تیم جوانان در رقابت‌های مقدماتی قهرمانی آسیا از امروز (چهارشنبه) در تمرین سرخپوشان حاضر شد. نکته جالب توجه اینکه کالدرون در این جلسه تمرینی از برزگر خواست در تمرینات تیم بزرگسالان شرکت کند، اما هر وقت تیم جوانان پرسپولیس بازی داشت این تیم را در بازی‌های آسیا ویژن تهران همراهی کند. این خواسته برانکو از خرید جدید باشگاهش پرسپولیس بدین معناست که برزگر فعلا شانس کمی برای همراهی تیم بزرگسالان دارد. انتهای پیام/
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان ایران تمرین امروز (چهارشنبه) خود را از ساعت ۱۱ در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز کردند. *آریا برزگر هم اولین تمرین خود با پرسپولیس را انجام داد. *تمرین امروز با گرم کردن بازیکنان پرسپولیس آغاز شد و پس از آن، برنامه‌های هوازی در دستور کار بود. *برنامه‌های تاکتیکی، ترکیبی برای سانتر از جناحین و شوتزنی، بخش‌های دیگر این تمرین بود. *یک هوادار با بیماری خاص هم میهمان ویژه تمرین بود که در پایان با اعضای تیم عکس یادگاری گرفت.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 روز قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، آریا برزگر، مهاجم تیم فوتبال جوانان ایران که در ابتدای فصل مورد توجه باشگاه پرسپولیس قرار گرفته بود به خاطر مشکل تهیه خانه در تهران از قرارداد با پرسپولیس منصرف شد. با روی کار آمدن مدیریت جدید در باشگاه این بازیکن قرارداد ۳ ساله خود را با پرسپولیس به امضا رساند. برزگر که در خط حمله تیم جوانان به میدان رفت، توانست در مسیر انتخابی جام جهانی درخشش خاصی داشته باشد و طی ۳ دیدار اخیر، ۳ گل برای ایران به ثمر رساند. درخشش برزگر در بازی‌های مقدماتی تیم جوانان حتی تعجب بازیکنان پرسپولیس را هم در پی داشته است. آنها با نشان دادن فیلم گلزنی برزگر مقابل امارات به کالدرون، از سرمربی آرژانتینی خود خواستند که به جای خرید بازیکن خارجی، به این بازیکن اعتماد کند.
ورزش۳ورزش۳3 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، آریا برزگر مهاجم ۱۷ ساله که دو هفته پیش به تیم پرسپولیس پیوست، در تمرین امروز این تیم حضور یافت. او پیش از این در تیم جوانان شاگرد سیروس پورموسوی بود و اتفاقا در بازی با امارات نیز توانست برای تیم ایران گلزنی کند. برزگر که حالا یکی از جوان‌های بااستعداد فوتبال ایران محسوب می‌شود، در بین هواداران پرسپولیس هم چهره‌ای شناخته شده است و حالا همه منتظرند تا او را در زمین ببینند. این مهاجم جوان حالا باید با علیپور، روستایی، عبدی و مهاجم خارجی جدید رقابت کند تا به ترکیب اصلی برسد. شاید گلزنی عبدی در دربی سبب شده تا او نیز امیدوار به حضور در میدان باشد ولی با این حال شاید این فصل زمانی برای کسب تجربه توسط این بازیکن باشد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز3 روز قبل
آریا برزگر هم‌اکنون ۱۷ ساله است و به تازگی نیز قراردادی با باشگاه پرسپولیس بست. خاصه آنکه بازیکن جوان به یکی ازدو تیم بزرگ پایتخت برود آنگاه اوضاع بدتر هم خواهد شد. اگر بازیکن جوان شانس بیاورد تیمی پیدا کند که در ۲۲ یا ۲۳ سالگی به او بازی بدهند شاید بتواند پیشرفت کند. مهاجمی ۱۷ ساله که در بازی با پا و سر به یک اندازه استعداد دارد و همه را به یاد جوانی سردار آزمون انداخته است. او شور، شوق و انگیزه درخشش در پرسپولیس را هم دارد به شرط آنکه گابریل کالدرون بخواهد و به حرف برخی اطرافیان پرسپولیس در خصوص نحوه استفاده از بازیکن جوان فکر نکند.
افکارنیوزافکارنیوز3 روز قبل
اینجا در فوتبال ایران بازیکن جوان و زیر ۲۰ سال را به بازی نمی‌گیرند یا آن‌قدر به او بی‌محلی می‌کنند تا فوتبالش تمام شود! خاصه آنکه بازیکن جوان به یکی ازدو تیم بزرگ پایتخت برود آنگاه اوضاع بدتر هم خواهد شد. اگر بازیکن جوان شانس بیاورد تیمی پیدا کند که در ۲۲ یا ۲۳ سالگی به او بازی بدهند شاید بتواند پیشرفت کند. مهاجمی ۱۷ ساله که در بازی با پا و سر به یک اندازه استعداد دارد و همه را به یاد جوانی سردار آزمون انداخته است. او شور، شوق و انگیزه درخشش در پرسپولیس را هم دارد به شرط آنکه گابریل کالدرون بخواهد و به حرف برخی اطرافیان پرسپولیس در خصوص نحوه استفاده از بازیکن جوان فکر نکند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 روز قبل
به گزارش مشرق، پرداخت‌ها رشد سالیانه عجیبی پیدا کردند و تورم فوتبال در ایران چندین برابر تورم قیمت در هر خدمات دیگری در ایران شد. عادت به خرید بازیکن، جایگزین عادت به ساختن بازیکن شد. استقلال و پرسپولیس اولین باشگاه‌هایی بودند که در دو دهه اخیر خرید بازیکن به عادت همیشگی‌شان تبدیل شد. سپاهان، تیم متمول دو دهه اخیر ایران در اصفهان بازیکن نساخت و خرید و خرید. هر روز یک مثال تازه برای این جریان وارونه در فوتبال ایران پیدا می‌شود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز4 روز قبل
مثل همین «آریا برزگر» که از راه نرسیده، اسمش یاد خیلی‌ها مانده. به تیم بزرگسالان پرسپولیس هم پیوست اما به همان شتاب که آمده بود، رفت. در حالی که به نظر می‌رسد پرونده جونیور مهاجم بی‌فایده و پرحاشیه پرسپولیس در حال بسته شدن است، برخی بر این باورند که آریا برزگر می‌تواند در کنار علی علیپور یک تمام‌کننده موفق باشد. وقتی مهدی قائدی با این سن و سال در لباس آبی می‌درخشد، چرا آریا برزگر این کار را نکند؟ پرسپولیسی‌ها منتظر اولین نمایش او هستند. اینکه ببینند آیا او آنقدر ارزش داشت تا تیم بزرگسالان پرسپولیس در یک جنگ سرد آریا برزگر را از کف استقلالی‌ها برباید یا نه؟ راستی!
ورزش۳ورزش۳4 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، آریا برزگر مهاجم بلند قامت تیم ملی جوان شبیه سردار آزمون بازی می‌کند. اما آریا برزگر به نیت بازی راهی تیم پرسپولیس شده است و می‌خواهد با چهره شدن دراین تیم راهی تیم ملی بزرگسالان شود و دست کم اکنون برنامه‌ای برای حضور در تیم‌های خارجی ندارد. شاید در برهه‌ای که سردار آزمون پیراهن تیم سپاهان را برتن کرد بازی ندادن به این بازیکن از سوی امیر قلعه نویی طبیعی بود. در چنین وضعیتی آریا بدون دغدغه بازی خواهد کرد ودر چنین شرایطی بهتر قابلیت‌های فنی خود را به رخ خواهد کشید. آریا برزگر یکی از مهاجمان خوب و جوان فوتبال کشور است که در ابتدای مسیر قرار دارد.
برترین‌هابرترین‌ها4 روز قبل
ایران ورزشی: پرداخت‌های گزاف به بازیکنان و مربیان یکی از اولین واکنش‌های دورانی بود که فوتبال ایران با تصور حرفه‌ای شدن، چهره عوض کرد. عادت به خرید بازیکن، جایگزین عادت به ساختن بازیکن شد. استقلال و پرسپولیس اولین باشگاه‌هایی بودند که در دو دهه اخیر خرید بازیکن به عادت همیشگی‌شان تبدیل شد. هر روز یک مثال تازه برای این جریان وارونه در فوتبال ایران پیدا می‌شود. پرسپولیس به دلیل حضور بی‌ثمر براندائو جونیور و درخشش آریا برزگر در تیم جوانان ایران یک مثال است وگرنه از این تناقض‌ها تا بخواهید در فوتبال ایران پیدا می‌کنید.
جام نیوزجام نیوز5 روز قبل
از کادر فنی هم تشکر می‌کنم. این ستاره پرسپولیس درمورد حضورش در جمع سرخ پوشان اظهار داشت: همیشه دوست داشتم که با حضور در یک تیم بزرگ چالش داشته باشم تا امروز تمرکزم روی تیم ملی بود و از حالا به بعد نوبت باشگاه بزرگ پرسپولیس است. این تیم بازیکنان بسیار زیادی دارد. این صحبت‌ها از آن جهت می‌تواند باعث خوشحالی پرسپولیسی‌ها باشد که بازیکن جدید این تیم از نظر بسیاری از کارشناسان یک پدیده است و می‌تواند در نوک خط حمله این تیم حضور داشته باشد و البته اگر دچار غرور کاذب نشود برای سرخ‌پوشان‌ در آینده هم درخشش خواهد داشت. این بازیکن به تازگی با پرسپولیس قرارداد بسته و هنوز بازی رسمی برای این تیم انجام نداده است.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین5 روز قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، جونیور براندائو، مهاجم برزیلی این فصل تیم فوتبال پرسپولیس که با امید زیادی به این تیم آمد، این روز‌ها اصلا شرایط خوبی ندارد و همین موضوع باعث شده انتقادات شدیدی به این بازیکن و البته مدیران وقت پرسپولیس وارد شود. جونیور در این مدت حتی از دادن پاس‌های ساده هم در زمین بازی عاجز بوده و مشخص نیست او بر چه اساسی به پرسپولیس آمده و حتی شماره ۷ این تیم را برتن کرده است. انتقال جونیور به پرسپولیس در حالی در تابستان با سروصدای زیاد رقم خورد که چند هفته پیش باشگاه موفق شد تنها با ۲۰۰ میلیون تومان آریا برزگر ستاره تیم فوتبال جوانان ایران را جذب کند. برزگر که بدون شک یکی از بهترین استعداد‌های حال حاضر فوتبال ایران است، می‌تواند سال‌ها پرسپولیس را با استعداد و توانایی خود بیمه کند، اما جونیور که به صورت قرضی به پرسپولیس آمده و هزینه زیادی هم برای باشگاه داشته، در ابتدایی‌ترین نکات فوتبالی هم ضعف دارد. نکته مهم اینجاست که چرا باشگاه پرسپولیس به جای هزینه روی تیم‌های پایه و خرید بازیکنان جوان و آینده‌دار داخلی مثل برزگر، دست روی بازیکنی چون جونیور گذاشته و چه چیزی از این بازیکن مدیران وقت پرسپولیس را متقاعد به جذب او کرده است.
ورزش۳ورزش۳5 روز قبل
تیم ملی جوانان در مصاف با تیم‌های قرقیزستان، نپال و امارات ۹ گل زد و بدون گل خورده راهی جام ملتهای آسیا و انتخابی جام جهانی شد. نگاهی خواهیم داشت به ۵ بازیکن اثرگذار تیم ملی جوانان در بازی‌های مقدماتی جام ملت‌ها. ۳-یاسین سلمانیهافبک دفاعی سپاهان در هر سه بازی تیم ملی جوانان جز مهره‌های ثابت ایران بود و در هر سه بازی پرتلاش بازی کرد. ۵- آریا برزگرمهاجم راس تیم ملی جوانان در هر سه بازی تیم ملی جوانان برای تیم ملی گل زد. او با بازی در ترکیب تیم پرسپولیس به مهاجم پخته‌تری برای تیم ملی جوانان تبدیل خواهد شد.
برنابرنا5 روز قبل
سرمربی پرسپولیس یکی از دو گلزن دربی هفته پیش در رده سنی جوانان را امروز به تمرین دعوت کرد. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ گابریل کالدرون، سرمربی پرسپولیس یکی از دو گلزن دربی هفته پیش در رده سنی جوانان را به تمرین دعوت کرد. بر اساس این خبر دیروز و همزمان با شروع دور جدید تمرینات پرسپولیس و با نظر کادر فنی سه بازیکن پرسپولیس به نام‌های محمد فراهانی، محمد خارکش و امیرحسین نوری از تیم جوانان به سایر بازیکنان بزرگسالان اضافه شده‌اند، خواگین دستیار کالدرون این نفرات را در دربی جوانان زیر نظر گرفته بود. با این تفاسیر به نظر می‌رسد که اولویت سرخ پوشان برای جذب در فاز هجومی بازیکن داخلی است و کالدرون با جذب آریا برزگر و یکی دیگر از مهاجمان تیم جوانان که امروز در تمرینات حاضر شد، به دنبال یک مهاجم است. بحث حضور بازیکن آرژانتینی هم در فضای مجازی مطرح شده اما هنوز تایید نشده است.

فیلم/ جوانان فوتبالیست‌مان به میزبان رحم نکردند

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز6 روز قبل
شاگردان سیروس پورموسوی با دو گل آریا برزگر و مجید هاشمی نژاد امارات را شکست دادند تا با ۹ امتیاز و بدون گل خورده به دورنهایی رقابت‌های قهرمانی جوانان آسیا صعود کنند.
افکارنیوزافکارنیوز6 روز قبل
از کادر فنی هم تشکر می‌کنم که مثل پدری دلسوز بالای سر ما بود و همه جور برای ما زحمت کشیدند از تماشاگران هم که ما را تشویق کردند تشکر می‌کنم. اخبار ورزشی- بازیکن پرسپولیس در مورد حضورش در این باشگاه گفت: همیشه دوست داشتم که با حضور در یک تیم بزرگ چالش داشته باشم تا امروز تمرکزم روی تیم ملی بود و از حالا به بعد نوبت باشگاه بزرگ پرسپولیس است. این تیم بازیکنان بسیار زیادی دارد. وی در مورد سوابق فوتبالی خود گفت: از ۶ سالگی فوتبال بازی می‌کردم و در تیم خلیج فارس شیراز بودم و تا ۱۲ سالگی، اکنون هم که ۱۶ ساله هستم به تیم پرسپولیس آمده‌ام. همچنین از مربیانم تشکر می‌کنم که اگر آن‌ها نبودند من هم اینجا حضور نداشتم.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴6 روز قبل
آریا برزگر، مهاجم تیم فوتبال جوانان کشورمان درباره بازی تیمش برابر امارات گفت: خیلی خوشحالم که صعود مقتدرانه‌ای به دور بعد داشتیم. امارات تیم خوبی بود و اردوهای اروپایی خوبی داشت. وی با ابراز خرسندی از حضورش در پرسپولیس گفت: من تا به الان تمام حواسم به تیم جوانان بود و از الان تمام فکرم روی پرسپولیس است تا ببینم سرمربی از من چه می‌خواهد و تمام تلاشم را می‌کنم که برای باشگاهم مثمرثمر باشم. مهاجم جدید تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا می‌تواند در ترکیب پرسپولیس بازی کند، تصریح کرد: من تمام تلاشم را می‌کنم و بازی کردنم به تصمیم سرمربی بستگی دارد. برزگر درباره اینکه کادرفنی پرسپولیس هم بازی مقابل امارات را از نزدیک می‌دیدند، اظهار کرد: من به این موضوع فکر نمی‌کردم، ولی دست تک تک هواداران را می‌بوسم که تیم ما را تشویق کردند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز6 روز قبل
به گزارش مشرق، تیم فوتبال جوانان ایران در آخرین دیدار خود در مرحله مقدماتی رقابت‌های جوانان آسیا به مصاف امارات رفت و در پایان توانست حریف خود را با ۲ گل شکست دهد. بیشتر بخوانید: پیروزی پرگل جوانان فوتبال ایران مقابل نپالحواشی این دیدار را در زیر از نظر می‌گذرانید: *تمام اعضای کادرفنی تیم فوتبال پرسپولیس به غیر از کالدرون در ورزشگاه حضور داشتند. *پسرعموی آریا برزگر بازیکن تیم جوانان در ورزشگاه حضور داشت و از روی سکوها با صدای بلند این بازیکن را تشویق می‌کرد. *تمام نیمکت‌نشینان تیم ایران پس از سوت پایان بازی به زمین ریختند و خوشحالی کردند. *پس از پایان دیدار، بازیکنان تیم جوانان به سمت هواداران رفتند و با آنها به سبک ایسلندی، این پیروزی را جشن گرفتند.
همشهریهمشهری6 روز قبل
به گزارش خبرنگار همشهری آنلاین، در این دیدار ایران برتری کاملی نسبت به امارات داشت و در هر نیمه یک بار دروازه حریف را گشود. با این پیروزی ایران در گروهش با ۹ امتیاز و بدون دریافت گل به مرحله نهایی صعود کرد. در پایان این بازی پورموسوی سرمربی تیم ملی جوانان ایران گفت: این پیروزی را به مردم ایران تبریک می‌گویم اما تبریک دیگری دارم برای مربیان تیم‌های پایه که بدون پول و امکانات شرایطی را مهیا کردند تا این تیم به این جایگاه برسد. این پیروزی را به خانواده‌های کادرفنی و بازیکنان نیز تبریک می‌گویم که یازده ماه دوری ما را تحمل کردند تا ما به این موفقیت دست یابیم. وی در ادامه گفت: از فدراسیون فوتبال و کمیته جوانان نیز تشکر و قدردانی می‌کنم که همه امکانات را برای این تیم فراهم کردند.
تسنیمتسنیم6 روز قبل
به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، آریا برزگر، مهاجم تیم فوتبال جوانان کشورمان درباره بازی تیمش برابر امارات گفت: خیلی خوشحالم که صعود مقتدرانه‌ای به دور بعد داشتیم. امارات تیم خوبی بود و اردوهای اروپایی خوبی داشت. پرسپولیس باشگاه بزرگی است و بازیکنان بزرگی دارد و من هم از الان باید بزرگ فکر کنم تا لیاقت بزرگ شدن را داشته باشم. مهاجم جدید تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا می‌تواند در ترکیب پرسپولیس بازی کند، تصریح کرد: من تمام تلاشم را می‌کنم و بازی کردنم به تصمیم سرمربی بستگی دارد. انگیزه همیشه برای من وجود دارد، ولی من کاری به مسائل بیرون زمین فوتبال ندارم.
طرفداریطرفداری6 روز قبل
طرفداری- تیم جوانان ایران در آخرین دیدار خود در مقدماتی قهرمانی زیر ۱۹ سال آسیا در ورزشگاه پاس قوامین تهران به مصاف امارات رفت که بازی با نتیجه ۲-۰ به سود ایران به پایان رسید. آریا برزگر و مهدی هاشمی نژاد، گل‌های ایران را در این بازی به ثمر رساندند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین6 روز قبل
مصاف دو تیم ملی فوتبال جوانان ایران و امارات با برتری ۲ بر صفر شاگردان پورموسوی به پایان رسید. اعتمادآنلاین|‌ در جریان رقابت‌های فوتبال مقدماتی قهرمانی جوانان آسیا، دو تیم ملی جوانان ایران و امارات به مصاف هم رفتند که در نهایت ملی‌پوشان ایران موفق شدند با نتیجه ۲ بر صفر پیروز میدان شوند. در نیمه دوم بازی هم ملی‌پوشان ایران صاحب توپ بودند و فرصت‌های گلزنی متعددی برای خود ایجاد کردند. تلاش ایران برای گلزنی در دقیقه ۸۱ جواب داد و مهدی هاشمی‌نژاد با یک شوت تک ضرب زیبا در محوطه جریمه حریف موفق شد گل دوم ایران را به ثمر برساند. قرقیزستان با چهار و امارات با سه امتیاز به ترتیب دوم و سوم این گروه شدند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین6 روز قبل
خبرگزاری میزان- تیم فوتبال جوانان ایران در آخرین دیدار خود در مرحله مقدماتی رقابت‌های جوانان آسیا به مصاف امارات رفت و در پایان توانست حریف خود را با ۲ گل شکست دهد. حواشی این دیدار را در زیر از نظر می‌گذرانید: *تمام اعضای کادرفنی تیم فوتبال پرسپولیس به غیر از کالدرون در ورزشگاه حضور داشتند. *پسرعموی آریا برزگر بازیکن تیم جوانان در ورزشگاه حضور داشت و از روی سکوها با صدای بلند این بازیکن را تشویق می‌کرد. *تمام نیمکت‌نشینان تیم ایران پس از سوت پایان بازی به زمین ریختند و خوشحالی کردند. *پس از پایان دیدار، بازیکنان تیم جوانان به سمت هواداران رفتند و با آنها به سبک ایسلندی، این پیروزی را جشن گرفتند.
ایلناایلنا6 روز قبل
تیم ملی جوانان ایران در مسابقات مقدماتی قهرمانی زیر ۱۹ سال آسیا در دیدار با امارات با گل آریا برزگر مهاجم جدید تیم پرسپولیس نیمه اول را به سود خود به پایان رساند. به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس خواکین و اینیگو والنسیا دو دستیار کالدرون هم نظاره‌گر این مسابقه هستند. خواکین دربی جوانان و بازی دیروز امیدهای پرسپولیس مقابل پیکان را هم به انفاق خانبان آنالیزور تیم از نزدیک تماشا کرده بود.
ایلناایلنا6 روز قبل
جوانان ایران صدرصد امتیازات را کسب کردند. تیم جوانان ایران در این مسابقات هیچ گلی نیز دریافت نکرد. پیش از این مسابقه نیز تیم ایران مقابل قرقیزستان و نپال به پیروزی رسیده بود. تیم جوانان ایران در نیمه دوم تلاش کرد با اداره بازی به یک پیروزی ارزشمند برسد و صعود خود را به مرحله نهایی مسابقات قطعی کند. علیرضا منظمی بازیکن تیم ایران در دقیقه ۷۲ دچار مصدومیتی جزیی شد.
ایسناایسنا6 روز قبل
مصاف دو تیم ملی فوتبال جوانان ایران و امارات با برتری ۲ بر صفر شاگردان پورموسوی به پایان رسید. به گزارش ایسنا، در جریان رقابت‌های فوتبال مقدماتی قهرمانی جوانان آسیا، دو تیم ملی جوانان ایران و امارات به مصاف هم رفتند که در نهایت ملی‌پوشان ایران موفق شدند با نتیجه ۲ بر صفر پیروز میدان شوند. در نیمه دوم بازی هم ملی‌پوشان ایران صاحب توپ بودند و فرصت‌های گلزنی متعددی برای خود ایجاد کردند. در پایان بازی با نتیجه ۲ بر صفر به سود ملی‌پوشان جوان ایران به پایان رسید تا شاگردان سیروس پورموسوی با ۹ امتیاز صدرنشین گروه D این رقابت‌ها شوند و به مرحله بعد این مسابقات راه پیدا کنند. قرقیزستان با چهار و امارات با سه امتیاز به ترتیب دوم و سوم این گروه شدند.

به انتهای لیست رسیدید