آسیا

آسیا

روزنوروزنو20 دقیقه قبل
بالاخره بعد از مدت‌ها حرف و حدیث مشخص شد سهمیه باشگاه ایرانی برای بازی‌های لیگ قهرمانان در سال ۲۰۲۰، ۲+۲ است و با این شرایط استقلال باید به همراه شهرخودرو در مرحله دوم مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا شرکت کند. طبق سیدبندی لیگ قهرمانان آسیا آبی‌ها باید در راند اول مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا با برنده بازی الفیصلی اردن- الکویت کویت در ورزشگاه آزادی بازی کند و بعد از آن آبی‌ها در قطر یک تک بازی با الریان قطر برگزار می‌کنند، بازی که برنده آن می‌تواند به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کند. پس با این شرایط تعطیلات نیم فصل برای استقلال و البته پدیده برخلاف سایر تیم‌ها تنها ۲۴ روز خواهد بود. معمای حضور امیدهای استقلال در پلی آفاستقلال هم اکنون دو بازیکن در اردوی تیم امید دارد که از نفرات اصلی ترکیب استراماچونی هم محسوب می‌شوند. همچنین تیم امید در صورت شکست در مرحله نیمه نهایی باید در تاریخ پنجم بهمن بازی رده بندی را برگزار کند و در صعود به فینال در تاریخ ششم بهمن ماه به میدان می‌رود، یعنی ۲ و ۳ روز قبل از بازی دوم استقلال برابر الریان.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین33 دقیقه قبل
وزیر خارجه رژیم صهیونیستی با ادعای اینکه ایران تهدید اصلی برای منطقه غرب آسیا است، اظهار داشت: «به خاطر برنامه‌هسته‌ای‌اش، به خاطر موشک‌های بالستیک‌اش و به خاطر حمایتش از سازمان‌های تروریستی مانند حزب‌الله، حماس و جهاد اسلامی فلسطین». کاتص ضمن مهم دانستن تحریم‌های آمریکا علیه ایران، اضافه کرد: «کارزار فشار حداکثری آمریکا [علیه ایران] نیز باید ادامه پیدا کند. ما شاهد اعتراضاتی در عراق، لبنان و همچنین داخل ایران هستیم که نشان می‌دهد فشارها مفید بوده است». این دیپلمات صهیونیست سپس خواستار بهبود روابط تل‌آویو با کشورهای عربی شد: «ما با کشورهای حاشیه خلیج [فارس] هیچ درگیری نداریم بلکه منافع مشترکی در حوزه امنیت علیه تهدید ایران و توسعه طرح‌های مشترک انسانی داریم». وی پیش از این ضمن حمایت از آشوب‌های روزهای اخیر، خود را «دوست مردم ایران» خوانده و مدعی شده است که اسرائیل در کنار آن‌ها ایستاده است.
ایسناایسنا55 دقیقه قبل
تیم فوتبال المپیک ایران در دیدار تدارکاتی مقابل قطر شکست خورد. به گزارش ایسنا و به نقل از فدراسیون فوتبال، تیم فوتبال امید ایران از ساعت ١٦ در زمین تمرینی مجموعه لوسیل برابر تیم المپیک قطر قرار گرفت و با حساب دو بر یک شکست خورد. در ادامه تیم ایران صاحب توپ و میدان بود و بارها روی دروازه حریف خطرساز شد. به گزارش ایسنا، هدایت تیم امید قطر بر عهده فیلیکس سانچس است که چندی پیش توانست تیم ملی قطر را تا به قهرمانی جام ملت‌های آسیا در امارات برساند. سرمربی تیم المپیک قطر خاطرنشان کرد: تیم ایران در گروه ما حضور ندارد و به همین دلیل از هر نظر حریف بسیار خوب و شایسته‌ای برای این بازی بود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 ساعت قبل
به گزارش مشرق، «اسرائیل کاتص» وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی امروز (پنجشنبه) با تکرار اتهامات بی‌اساس علیه جمهوری اسلامی ایران، از جامعه جهانی خواست تا ایران را «تهدید نظامی جهانی» اعلام کنند. اکنون زمان آن است که جهان به رهبری ایالات متحده، تهدید نظامی موثری علیه رژیم ایران در صورت تداوم برنامه هسته‌ای آن، انجام دهند». کاتص ضمن مهم دانستن تحریم‌های آمریکا علیه ایران، اضافه کرد: «کارزار فشار حداکثری آمریکا [علیه ایران] نیز باید ادامه پیدا کند. ما شاهد اعتراضاتی در عراق، لبنان و همچنین داخل ایران هستیم که نشان می‌دهد فشارها مفید بوده است». این دیپلمات صهیونیست سپس خواستار بهبود روابط تل‌آویو با کشورهای عربی شد: «ما با کشورهای حاشیه خلیج [فارس] هیچ درگیری نداریم بلکه منافع مشترکی در حوزه امنیت علیه تهدید ایران و توسعه طرح‌های مشترک انسانی داریم».
خبرآنلاینخبرآنلاین3 ساعت قبل
اکنون زمان آن است که جهان به رهبری ایالات متحده، تهدید نظامی موثری علیه رژیم ایران در صورت تداوم برنامه هسته‌ای آن، انجام دهند». وزیر خارجه رژیم صهیونیستی با ادعای اینکه ایران تهدید اصلی برای منطقه غرب آسیا است، اظهار داشت: «به خاطر برنامه‌هسته‌ای‌اش، به خاطر موشک‌های بالستیک‌اش و به خاطر حمایتش از سازمان‌های تروریستی مانند حزب‌الله، حماس و جهاد اسلامی فلسطین». کاتص ضمن مهم دانستن تحریم‌های آمریکا علیه ایران، اضافه کرد: «کارزار فشار حداکثری آمریکا [علیه ایران] نیز باید ادامه پیدا کند. ما شاهد اعتراضاتی در عراق، لبنان و همچنین داخل ایران هستیم که نشان می‌دهد فشارها مفید بوده است». این دیپلمات صهیونیست سپس خواستار بهبود روابط تل‌آویو با کشورهای عربی شد: «ما با کشورهای حاشیه خلیج [فارس] هیچ درگیری نداریم بلکه منافع مشترکی در حوزه امنیت علیه تهدید ایران و توسعه طرح‌های مشترک انسانی داریم».
فارسفارس3 ساعت قبل
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «اسرائیل کاتص» وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی امروز (پنجشنبه) با تکرار اتهامات بی‌اساس علیه جمهوری اسلامی ایران، از جامعه جهانی خواست تا ایران را «تهدید نظامی جهانی» اعلام کنند. اکنون زمان آن است که جهان به رهبری ایالات متحده، تهدید نظامی موثری علیه رژیم ایران در صورت تداوم برنامه هسته‌ای آن، انجام دهند». کاتص ضمن مهم دانستن تحریم‌های آمریکا علیه ایران، اضافه کرد: «کارزار فشار حداکثری آمریکا [علیه ایران] نیز باید ادامه پیدا کند. ما شاهد اعتراضاتی در عراق، لبنان و همچنین داخل ایران هستیم که نشان می‌دهد فشارها مفید بوده است». این دیپلمات صهیونیست سپس خواستار بهبود روابط تل‌آویو با کشورهای عربی شد: «ما با کشورهای حاشیه خلیج [فارس] هیچ درگیری نداریم بلکه منافع مشترکی در حوزه امنیت علیه تهدید ایران و توسعه طرح‌های مشترک انسانی داریم».
الفالف3 ساعت قبل
گروه اقتصادی الف، ۳۰ آبان ۱۳۹۸، ۱۶:۲۹ ۳۹۸۰۸۳۰۰۶۳دبیر کمیته شهرهای هوشمند در مجمع شهرداران آسیایی گفت: بر اساس مطالعات صورت پذیرفته سهم شهرهای آسیایی از کل حوزه توسعه شهرهای هوشمند در جهان حدود ۴۰ درصد است و انتظار می‌رود که شهرهای آسیایی با توجه به ارزش بازار حدود دو تریلیارد دلاری هوشمندسازی تا پنج سال آینده بیش از ۸۰ میلیارد دلار در حوزه توسعه شهر هوشمند سرمایه گذاری کنند. بینا توضیح داد: شهرها با مشارکت و به اشتراک گذاری تجارب موفق خود در توسعه پایدار شهری، می‌توانند بهره وری بالاتر و ارزش بیشتری را خلق کنند. تمام این تلاش‌ها در جهت ارتقاء کیفیت زندگی شهروندان و تحقق توسعه پایدار و مدیریت کارآمدتر شهرهاست. همچنین در این‌ رویداد مدیران ارشد حوزه شهر هوشمند و نوآوری ۱۲ شهر از ۱۲ کشور جهان به همراه شبکه شهرهای اتحادیه اروپا و مجمع شهرداران آسیایی به اشتراک نظر و ارایه آخرین دستاوردها، رویکردها و برنامه‌های خود در خصوص حمل و نقل هوشمند در شهرهای هوشمند پرداختند. در این کنفرانس، مقامات و مسئولین حوزه توسعه شهر هوشمند و نوآوری شهری ۲۰ شهر از ۱۸ کشور دنیا همراه با دبیر شبکه شهرهای اتحادیه اروپا و دبیر کمیته شهرهای هوشمند مجمع شهرداران آسیایی، نظرات، رویکردها، فرصت‌ها و برنامه‌های خود را توسعه شهرهای هوشمند و smart mobility به اشتراک گذاشتند.
برترین‌هابرترین‌ها3 ساعت قبل
فدراسیون فوتبال: تیم فوتبال امید ایران از ساعت ١٦ در زمین تمرینی مجموعه لوسیل برابر تیم المپیک قطر قرار گرفت و با حساب دو بر یک شکست خورد. در دقایق ابتدایی این بازی خالد منیر روی اشتباه مدافعان ایران صاحب توپ شد و دروازه را گشود. پس از این گل بازیکنان ایران به جریان بازی برگشتند و امید نورافکن با یک شوت سنگین در دقیقه ١٦ یکی از گل‌های خورده راجبران کرد. در ادامه تیم ایران صاحب توپ و میدان بود و بارها روی دروازه حریف خطرساز شد. هدایت تیم امید قطر بر عهده فیلیکس سانچس است که چندی پیش توانست تیم ملی قطر را تا به قهرمانی جام ملت‌های آسیا در امارات برساند.
فارسفارس4 ساعت قبل
کره شمالی به واسطه تیرگی روابط میان دو کره، دعوت سئول برای مشارکت در نشست هفته آینده «آسه‌آن» را رد کرد. به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، کره شمالی دعوت از «کیم جونگ اون» رهبر کره شمالی برای حضور در نشست هفته آینده کشورهای شرق آسیا موسوم به «آسه‌آن» را که قرار است در سئول برگزار شود، رد کرد. بنا به گزارش خبرگزاری رویترز، کره شمالی اعلام کرده است به واسطه تیرگی روابط دو کره، «هم‌اکنون زمان مناسبی» برای مشارکت کیم در این نشست نیست. کره شمالی همچنین کشور همسایه خود را متهم کرده که به واسطه وابستگی به آمریکا در حل موضوعات مربوط به دو کره، به روابط میان دو کره آسیب وارد آورده است. خبرگزاری رسمی کره شمالی ادامه داد: «جای تعجب است که آنها (کره جنوبی) پس از تجربه شکست‌های ناشی از تکیه کردن بیش از اندازه به آمریکا، پیشنهاد مذاکره درباره روابط دو کره در چنین مکان چندجانبه نامناسبی (نشست آسه‌آن) را مطرح کرده‌اند».
الفالف4 ساعت قبل
گروه جهان الف، ۳۰ آبان ۱۳۹۸، ۱۵:۳۳ ۳۹۸۰۸۳۰۰۶۲وزیر امور خارجه روسیه و معاون اول وزیر خارجه کره شمالی ضمن دیدار و گفت‌وگو در خصوص آخرین توافقات سران دوکشور تبادل نظر کردند. به گزارش روز پنجشنبه خبرنگار ایرنا، «سرگئی لاوروف» در مسکو پذیرای «چو سون هویی» است که برای برگزاری نخستین دور از گفت‌وگوهای استراتژیک میان دو کشور به مسکو آمده است. پیشتر خبرگزاری کیودو ژاپن با اشاره به این سفر اعلام کرده بود: معاون اول وزیر خارجه کره قصد دارد در این سفر با طرف روس درباره اوضاع شبه جزیره کره و مذاکرات خلع سلاح هسته‌ای با آمریکا رایزنی و تبادل نظر کند. مذاکرات کره شمالی و آمریکا پس از نشست بی‌نتیجه فوریه امسال «دونالد ترامپ» و «کیم جونگ اون» در هانوی ویتنام متوقف شد. ترامپ و کیم ژوئن سال گذشته برای اولین بار در سنگاپور دیدار کردند.
کجاروکجارو4 ساعت قبل
اما شهرهایی در دنیا وجود دارد که به‌عنوان هوشمندترین شهرهای دنیا شناخته می‌شوند و بسیاری از اولین‌های فناوری در این شهرها رخ می‌دهد. در این مطلب به سراغ بررسی و شناخت هوشمندترین شهرهای دنیا رفته‌ایم: بر اساس بررسی‌ها و مطالعات، نیویورک هوشمندترین شهر دنیا است. لندن در لیست هوشمندترین شهرهای جهان رتبه دوم را به دست آورده، این در حالی است که بعد از لندن بلافاصله اسم پاریس دیده می‌شود. اما منظور از شهر هوشمند چیست؟ چه فاکتورهایی یک شهر را هوشمند می‌کند؟ وقتی صحبت از هوشمندترین شهرهای دنیا به میان می‌آید عوامل زیادی در این میان درگیر می‌شوند تا یک شهر به هوشمندترین شهر دنیا تبدیل شود. عواملی که در رتبه‌بندی هوشمندترین شهرهای دنیا تأثیر دارند شامل جذب افراد و تبدیل شهر به پایتخت، انسجام اجتماعی، اقتصاد، محیط، دولت، برنامه‌ریزی شهری، همکاری بین‌المللی، فناوری و حمل و نقل است.
فوتبالیفوتبالی4 ساعت قبل
حالا که تیم ملی باخته و استقلال هم در اوج است، شنیدن حرف‌های او خالی از لطف نیست. ظاهرا ما مردم ایران دوست داریم کار‌ها را از مسیر سخت انجام دهیم، برای تیم ملی هم ظاهرا با سختی فراوان به جام جهانی صعود کردن لذت‌بخش‌تر است. آن‌ها منتقدان سرسختی بودند و فکر می‌کردند بدون کی‌روش تیم ملی موفق خواهد شد، به همین دلیل او را فراری دادند. الان صحبت از بازگشت برانکو به تیم ملی است، شما چه نظری دارید؟ نظر خاصی ندارم، ولی عقیده دارم نباید مثل کشور‌های عربی عجول باشیم. فکر می‌کنی تیم ملی به جام جهانی به عنوان تیم اول صعود می‌کند؟ همه دوست دارند تیم ملی به جام جهانی صعود کند، من اعتقاد دارم تیم ملی به جام جهانی صعود کند، به عنوان تیم دهم صعود کند!
الفالف5 ساعت قبل
استفادهٔ بی‌بی‌سی از کارشناسان بسیار نخبه در زمینه جامعه‌شناسی و روانشناسی اجتماعی و اساتید رسانه‌ای و غیره، این رسانه را به یک بنگاه خبری موفق در سطح جهان تبدیل کرد که در موارد متعددی حتی دولت‌های کشورهای دیگر را تغییر دادند بدون اینکه افکار عمومی جامعه مذکور از تأثیر مهم بی‌بی‌سی آگاه باشد. این وضعیت تا سال‌ها پس از انقلاب نیز ادامه داشت و سیاست خبری بی‌بی‌سی کماکان رعایت ظاهری بی‌طرفی و انصاف و بدور از جانبداری خاصی بود. اما در سال‌های اخیر – و بالاخص از حوادث سال ۱۳۸۸ ایران به بعد – شاهد تغییر سیاست خبری عجیب و غیرقابل باور بی‌بی‌سی درباره ایران بودیم. لذا بی‌بی‌سی در بزنگاه‌های حوادث ایران اصطلاحا شمشیر را از رو می‌بندد و دیگر سیاست تبلیغات سنتی خود را دنبال نمی‌کند. نقش این افراد در رادیکالیزه شدن این بنگاه خبری نیز می‌تواند یکی از دلایل سیاست اخیر بی‌بی‌سی باشد.
برترین‌هابرترین‌ها5 ساعت قبل
خبرورزشی: محمد نادری مدافع جوان و ملی‌پوش پرسپولیس در دیدار مقابل عراق اولین بازی ملی‌اش را انجام داد. با این حال نادری با اطمینان از صعود تیم ملی حرف می‌زند. واقعا حس فوق‌العاده‌ای داشتم و خیلی خوشحال بودم که می‌توانم برای تیم ملی در یک بازی رسمی به میدان بروم. خیلی‌ها می‌گویند تیم ملی روحیه جنگندگی ندارد …طبیعی است بعد از شکست از ما انتقاد شود، ولی نجنگیدن در تیم ما جایی ندارد. هرکس پیراهن تیم ملی را بر تن می‌کند به چیزی جز موفقیت تیم ملی توجه نمی‌کند.
افکارنیوزافکارنیوز6 ساعت قبل
افکارنیوز، به گزارش «اسرائیل کاتص» وزیر امور خارجه رژیم صهیونیستی امروز (پنجشنبه) با تکرار اتهامات بی‌اساس علیه جمهوری اسلامی ایران، از جامعه جهانی خواست تا ایران را «تهدید نظامی جهانی» اعلام کنند. اکنون زمان آن است که جهان به رهبری ایالات متحده، تهدید نظامی موثری علیه رژیم ایران در صورت تداوم برنامه هسته‌ای آن، انجام دهند». کاتص ضمن مهم دانستن تحریم‌های آمریکا علیه ایران، اضافه کرد: «کارزار فشار حداکثری آمریکا [علیه ایران] نیز باید ادامه پیدا کند. ما شاهد اعتراضاتی در عراق، لبنان و همچنین داخل ایران هستیم که نشان می‌دهد فشارها مفید بوده است». این دیپلمات صهیونیست سپس خواستار بهبود روابط تل‌آویو با کشورهای عربی شد: «ما با کشورهای حاشیه خلیج [فارس] هیچ درگیری نداریم بلکه منافع مشترکی در حوزه امنیت علیه تهدید ایران و توسعه طرح‌های مشترک انسانی داریم».
ایسناایسنا6 ساعت قبل
رسانه دولتی کره‌شمالی امروز (پنج‌شنبه) با اعلام اینکه پیونگ‌یانگ دعوت از کیم جونگ اون برای شرکت در نشست کشورهای جنوب شرق آسیا در سئول را نمی‌پذیرد، گفت به علت روابط تیره «اکنون زمان مناسبی» برای آن نیست. به گزارش ایسنا، خبرگزاری کی‌سی‌ان‌ای کره‌شمالی گزارش داد مون جائه این، رئیس‌جمهوری کره‌جنوبی دعوتنامه‌ای برای کیم جونگ اون، ‌ رهبر کره‌شمالی در تاریخ ۵ نوامبر ارسال کرده و در آن ذکر شده است که چنانچه این مقام نتوانست در جلسه آسه‌آن حاضر شود، نماینده‌ای اعزام شود. به گزارش رویترز، مون جائه این در روزهای آتی میزبان کشورهای عضور آسه‌آن در شهر بندری بوسان خواهد بود. این گردهمایی به مناسبت سی‌امین سالروز تشکیل این مجمع است و او گفته بود که شاید کیم جونگ اون بیاید. کی سی ان ای با تشکر از این دعوت تاکید کرد، کره‌شمالی درخواست دارد تا سئول «درک کند که اکنون ما هیچ دلیل مشروعی» برای مشارکت کیم جونگ اون در این نشست «پیدا نمی‌کنیم.»
فارسفارس6 ساعت قبل
استان ایلام به‌مدت ۲ روز میزبان مسابقات دو صحرا نوردی قهرمانی کشور شد. عباس فتحی، مسوول هیات دومیدانی استان ایلام ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ایلام گفت: استان ایلام میزبان مسابقات دو صحرا نوردی قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی جمهوری اسلامی ایران جهت اعزام به مسابقات قهرمانی آسیا شد. وی افزود: در این مسابقات ۲۴۰ شرکت کننده خانم و آقا از ۳۰ استان کشور حضور دارند. وی بیان کرد: با توجه به میزبانی ایلام، از استان دو تیم (۸ ورزشکار) در این مسابقات به رقابت خواهند پرداخت. به گفته وی، هم‌اکنون بیش از ۲۰۰ ورزشکار دونده در استان ایلام مشغول به فعالیت هستند.
برترین‌هابرترین‌ها7 ساعت قبل
کره شمالی به واسطه تیرگی روابط میان دو کره، دعوت سئول برای مشارکت در نشست هفته آینده «آسه‌آن» را رد کرد. خبرگزاری فارس: کره شمالی دعوت از «کیم جونگ اون» رهبر کره شمالی برای حضور در نشست هفته آینده کشورهای شرق آسیا موسوم به «آسه‌آن» را که قرار است در سئول برگزار شود، رد کرد. بنا به گزارش خبرگزاری رویترز، کره شمالی اعلام کرده است به واسطه تیرگی روابط دو کره، «هم‌اکنون زمان مناسبی» برای مشارکت کیم در این نشست نیست. کره شمالی همچنین کشور همسایه خود را متهم کرده که به واسطه وابستگی به آمریکا در حل موضوعات مربوط به دو کره، به روابط میان دو کره آسیب وارد آورده است. خبرگزاری رسمی کره شمالی ادامه داد: «جای تعجب است که آنها (کره جنوبی) پس از تجربه شکست‌های ناشی از تکیه کردن بیش از اندازه به آمریکا، پیشنهاد مذاکره درباره روابط دو کره در چنین مکان چندجانبه نامناسبی (نشست آسه‌آن) را مطرح کرده‌اند».
مهرمهر7 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، مارال ترکمان بازیکن پیشین تیم‌های پایه فوتبال بانوان ایران امسال در تیم فوتسال بانوان سایپا بازی می‌کند و یکی از پدیده‌های فوتسال بانوان ایران محسوب می‌شود. تیم‌های فوتبال بانوان و فوتسال بانوان بر سر انتخاب این بازیکن اختلاف هایی داشتند و هر دو تیم می‌خواستند از وجود این بازیکن ۱۶ ساله و آینده دار ایران استفاده کنند. در حالی که سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان خواهان اضافه شدن ترکمان به اردوی تیمش شده بود اما این بازیکن در نهایت تصمیم گرفت که به دعوت تیم ملی فوتسال پاسخ مثبت بدهد. وی در این خصوص گفت: من در کودکی به فوتسال علاقه داشتم البته در تیم‌های پایه فوتبال توپ زده‌ام. به این ترتیب این پدیده فوتبال و فوتسال بانوان ایران از این بعد در فوتسال بازی خواهد کرد و احتمالا نام وی به زودی در فوتسال آسیا به عنوان یک ستاره مطرح می‌شود.
خبر فوریخبر فوری8 ساعت قبل
شهر خودرو برای صعود به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا باید در دو بازی پلی‌آف به پیروزی برسد. تیم فوتبال شهر خودرو مشهد برای صعود به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا باید در دو بازی پلی‌آف به پیروزی برسد. دیدار نخست آن‌ها مقابل برنده دیدار تیم چنای هند با الریفای بحرین خواهد بود. آبی‌پوشان تهرانی و شاگردان یحیی گل‌محمدی برای رسیدن به مرحله گروهی باید دو بازی را با پیروزی پشت سر بگذارند و راهی مرحله گروهی شوند. برد در مقابل نماینده قطر شهر خودرو را برای اولین بار در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا جای خواهد داد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین8 ساعت قبل
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری میزان و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، تیم کامپوند کشورمان برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا، شب گذشته راهی بانکوک رسید و صبح امروز (پنجشنبه) وارد هتل محل اقامت شد. دانیال حیدرزاده، نیما محبوبی و محمدصالح پالیزبان در بخش مردان، ویدا حلیمیان، راحله فارسی و آرزو طاهریان در بخش زنان اعضای تیم ایران در این مسابقات هستند. مجید احمدی هدایت تیم کامپوند را برعهده دارد. تیم ایران فردا (جمعه) نخستین تمرین خود را انجام خواهد داد. بیشتر بخوانید: انتهای پیام/
افکارنیوزافکارنیوز8 ساعت قبل
با این حال نادری با اطمینان از صعود تیم ملی حرف می‌زند. خیلی‌ها می‌گویند تیم ملی روحیه جنگندگی ندارد …طبیعی است بعد از شکست از ما انتقاد شود، ولی نجنگیدن در تیم ما جایی ندارد. هرکس پیراهن تیم ملی را بر تن می‌کند به چیزی جز موفقیت تیم ملی توجه نمی‌کند. پارسال صددرصد حق علیرضا بود که بهترین بازیکن سال شود، ولی AFC بی‌انصافی کرد. ولی دوست دارم امسال جایزه مرد سال آسیا را در دستان علیرضا ببینم و کیف کنم.
ورزش۳ورزش۳8 ساعت قبل
به گزارش «ورزش سه» در فاصله سه روز مانده به بازی دور برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا، الهلال تمریناتش را برای موفقیت برابر اوراواردز در توکیو انجام می‌دهد. رزوان لوچسکو در آستانه این بازی حساس تمرینات تیمش را پشت درهای بسته برگزار می‌کند تا برنامه هایش برای بازی فینال از چشم تیم رقیب دور بماند اما مشخص شد که ژاپنی‌ها با زرنگی توانسته‌اند یک جاسوس را به تمرین این تیم بفرستند. سعد السبیعی خبرنگار عربستانی عکسی را منتشر کرد که در آن یک مرد ژاپنی را نشان می‌دهد که تمرینات الهلال که پشت درهای بسته برگزار می‌شود را زیر نظر گرفته است. این موضوع با واکنش‌های زیادی در رسانه‌های عربستانی همراه بوده است؛ به طوری که اکنون این بحث وجود دارد که‌ای اف سی باید به این مورد رسیدگی کند؛ چراکه این کار خلاف فیرپلی بوده و ژاپنی‌ها می‌توانند از تاکتیک‌های مدنظر حریف باخبر شوند. تیم‌های اوراواردز و الهلال روز یکشنبه، سوم آذر، دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا را برگزار می‌کنند.
ورزش۳ورزش۳8 ساعت قبل
رقابت دو تیم باشگاهی الهلال و النصر در فوتبال عربستان شباهت زیادی به جدال استقلال و پرسپولیس دارد؛ به طوری که هواداران این تیم‌ها حاضر نیستند رقیبشان در فینال آسیا به پیروزی برسد. به گزارش «ورزش سه» در حالی که الهلال به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیده چالش فوتبالی عربستان جدال هواداران دو رقیب بزرگ این کشور است. آخرین بار در لیگ قهرمانان آسیا اتفاق مشابهی رخ داد. الهلال در بازی رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا در زمین خودش با نتیجه یک بر صفر برابر اوراوا ردز به پیروزی رسید. هواداران النصر شاکی هستنداما عکس العمل‌های متفاوتی نسبت به این حرف‌های ماجد عبدالله و این موضوع که هواداران النصر چه نظری نسبت به حضور الهلال در فینال لیگ قهرمانان دارند، وجود دارد.
ایسناایسنا8 ساعت قبل
ایسنا/قم رییس هیئت دومیدانی استان قم گفت: ۴ دومیدانی کار از استان قم در ماده‌های مختلف به تیم ملی دومیدانی جوانان دعوت شدند. علی رضایی در گفت‌وگو با ایسنا عنوان کرد: مرحله دوم اردوی تیم ملی جوانان از تاریخ ۹ آذر در استان یزد آغاز و تا روز ۱۶ آذر ماه ادامه خواهد داشت و نمایندگان استان قم نیز در این اردو حضور خواهند یافت. وی افزود: علی قاسم بابایی و مهدی رضایی در ماده ۱۰۰ متر، امیر مقدمی در ماده ۴۰۰ متر بامانع و سید علی حسینی در ماده پرش با نیزه به اردوی تیم ملی دعوت شدند، همچنین علی رضایی و محمد محسن ربانی به عنوان مربی در این اردو حضور خواهند یافت. رییس هیئت دومیدانی استان قم، گفت: در اواسط دی ماه مسابقات بین المللی دومیدانی در استان لرستان برگزار می‌شود که اردوی انتخابی تیم ملی برای شرکت در مسابقات قهرمانی آسیا نیز محسوب می‌شود و تیم استان قم با قدرت در این مسابقات شرکت خواهد کرد. انتهای پیام
طرفداریطرفداری8 ساعت قبل
دوستان ب یاری خدا و ب آگاهی شما ان شاء الله زندان شکستنی خواهد بود منتها چندتا کار خیلی نیازهاصلاح نسل‌ها و تربیت صحیح بر اساس واقعیات ن خرافاتنابود کردن تابو هایی ک درسرمون ساختنفهماندن اتحاد ب بچه‌ها و اینکه اگه ب دوستت ضرر بزنن روزی ب تو ضرر خواهند زددرکل اصلاح نسل باید بشه تو همین تظاهراتنسل هفتاد و شصت بودن ب زودی بچه‌های ایران اصلاح خواهند شد و دیگ حرف بی سند تو مخشون نمیره
ایمناایمنا8 ساعت قبل
به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی با کمان، تیم کامپوند کشورمان برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا، شب گذشته راهی بانکوک رسید و صبح امروز وارد هتل محل اقامت شد. دانیال حیدرزاده، نیما محبوبی و محمدصالح پالیزبان در بخش مردان، ویدا حلیمیان، راحله فارسی و آرزو طاهریان در بخش زنان اعضای تیم ایران در این مسابقات هستند. مجید احمدی نیز هدایت تیم کامپوند را برعهده دارد. تیم ایران فردا نخستین تمرین خود را انجام خواهد داد.
فارسفارس8 ساعت قبل
سایت The world game در ادامه عنوان کرد: البته این «اگر» برای تیم ایران، شرطی بزرگ در مقطع کنونی است. در تیم ایران از یک طرف بحث پرداخت نشدن حقوق مربی مطرح است و از سویی دیگر موضوع عدم انجام وظایف محول‌شده به چشم می‌آید. بازیکنانی که لژیونر هستند و در تیم‌های اروپایی به نظر عملکرد خوبی دارند، در آسیا مجبورند بجنگند و تیم «ایران نوین» متفاوت‌ با تیمی سراسر انگیزه، ‌منظم و سازمان‌یافته دوران ۸ ساله کارلوس کی‌روش به نظر می‌آید. در بخش پایانی این مقاله، گزارشگر سایت مذکور عنوان کرده تیم ملی ایران باید به شرایط بهتری برسد تا به هدف خود برای راهیابی به جام جهانی قطر نزدیک شود. این سایت نوشت: ایران باید بهتر کارکند. اگر ایران می‌خواهد رویای حضور در یک جام جهانی دیگر را تحقق ببخشد، ‌باید خیلی بهتر از این کارکند.

به انتهای لیست رسیدید