آشغال‌های دوست داشتنی

آشغال‌های دوست داشتنی

خبرآنلاینخبرآنلاین12 ساعت قبل
محسن امیریوسفی کارگردان، نویسنده و تهیه‌کننده این فیلم ضمن تائید این خبر در پاسخ به چگونگی حضور یک فیلم اکران شده در جشنواره گفت: فیلم «آشغال‌های دوست داشتنی اصل» ۵۵ دقیقه با نسخه اکران شده تفاوت دارد، این تفاوت شامل پانزده دقیقه سکانس‌های اضافه شده و حدود چهل دقیقه پلان‌های جایگزین شده با نسخه اکران شده است که جداگانه فیلمبرداری شد. و قرار بود با اکرانش همه چیز کن فیکون شود ولی نه تنها اتفاقی نیفتاد که با استقبال مردم با هر سلیقه فکری روبرو شد آن هم در بدترین فصل اکران بدون سینماهای حوزه هنری و بدون تبلیغات تلویزیونی! آن فیلم با پیگیری و شجاعت آقای دکتر انتظامی و دکتر داروغه‌زاده اکران شد هرچند کسی پاسخگوی شش‌سال خانه‌نشینی و کار نکردن من نیست. البته الان پیگیر ساخت فیلمنامه ششم هستم تا شاید بتوانم در دوره هشت ساله آقای روحانی حداقل یک فیلم سینمائی بسازم، البته شاید! ولی دیده شدن «آشغال‌های دوست داشتنی اصل» در جشنواره برای من مثل اکران یک فیلم جدید است و مطمئن هستم دیدن این نسخه متفاوت برای مردم و اهالی مطبوعات بسیار جذاب و هیجان‌انگیز خواهد بود.» ۲۵۸۲۵۸
صدا و سیماصدا و سیما6 روز قبل
روزنامه جمهوری اسلامی «گمانه زنی‌ها درباره سفر وزیر خارجه عمان به تهران» را تیتر کرد. روزنامه آفتاب اقتصادی با بررسی صادرات تولیدات غیر نفتی «افزایش ۱۷ درصدی صادرات کالا‌های غیر نفتی» را تیتر زد. روزنامه ستاره صبح در گزارش خبری تحلیلی از روز ملی صادرات «۲۷ میلیارد دلار صادرات در شرایط تحریم» را تیتر زد. روزنامه اقتصاد سرامد با کندو کاو در روند اقتصاد بندری ایران «بنادر خارج از گود تحریم» را تیتر زد. روزنامه اخبار صنعت به نقل از معاون وزیر راه و شهرسازی «تهران از طرح ملی مسکن حذف شد» را تیتر زد.
پارس نیوزپارس نیوز3 هفته قبل
رفع توقیف توقیفی‌هابسیاری از بازیگران هستند که در انتظار رفع توقیف بعضی از آثارشان هستند و امیدوارند که آن فیلم‌ها بتوانند رنگ پرده را ببینند. نکته منفی این که هیچ‌یک دستاورد ویژه‌ای برای او محسوب نشد؛ چه «خانه پدری» که پس از چهار روز دوباره توقیف شد و چه «آشغال‌ها …» که انتظار مخاطبان را از شهاب حسینی برآورده نکرد. شهاب حسینی در هر دو فیلم بازی قابل قبولی دارد اما هیچ کدام از آن‌ها یک اتفاق در کارنامه او نیستند. اگر «لابی»، «شب» و «نرگس» اکران شود می‌توان درباره دیگر همکاری‌های او با فیلم‌اولی‌ها نیز قضاوت کرد. در انتظار احیا با «مست عشق» اکنون در چنین شرایطی فیلم «مست عشق» می‌تواند حکم مجموعه «شهرزاد» را داشته باشد.

بهترین فیلم‌های ایرانی سال ۱۳۹۸

6+
زوم‌جیزوم‌جی1 ماه قبل
خبر فوریخبر فوری1 ماه قبل
اصغر نعیمی، نویسنده و کارگردان سینما در وبلاگ‌اش نوشت: فراموش می‌کنیم که سینما بهانه است و فیلم‌ها گوشت قربانی دعوا میان جریان‌های سیاسی و اصحاب قدرت در سینما هستند. لازم نیست جایی بیرون این حرفه دنبال مقصر بگردیم، همیشه از ما است که بر ما است و امروز هم انگشت اشاره خیلی از خودی‌ها در ماجرای توقیف خانه پدری را به وضوح می‌بینیم. همیشه هم فراموش می‌کنیم که سینما بهانه است و فیلم‌ها گوشت قربانی دعوا میان جریان‌های سیاسی و اصحاب قدرت در سینما هستند. یادمان می‌رود چه آثاری قربانی مصلحت اندیشی مدیران سینما برای حفظ پست میزشان شدند و ما سکوت کردیم. بله، ما سینماگران هم به سهم خود متهمیم. حالا این بار نوبت «خانه پدری» و کیانوش عیاری شده، فردا نوبت کدام یک از ما خواهد رسید؟
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
وقتی در خرداد سال ٦١ علیه فیلم «برزخی‌ها» طومار جمع کردند و فشار آوردند تا فیلم از پرده پایین کشیده شد و ما سکوت کردیم باید فکر اینجا را هم می‌کردیم. لازم نیست جایی بیرون این حرفه دنبال مقصر بگردیم، همیشه از ما است که بر ما است و امروز هم انگشت اشاره خیلی از خودی‌ها در ماجرای توقیف خانه پدری را به وضوح می‌بینیم. همیشه هم فراموش می‌کنیم که سینما بهانه است و فیلم‌ها گوشت قربانی دعوا میان جریان‌های سیاسی و اصحاب قدرت در سینما هستند. یادمان می‌رود چه آثاری قربانی مصلحت اندیشی مدیران سینما برای حفظ پست میزشان شدند و ما سکوت کردیم. بله، ما سینماگران هم به سهم خود متهمیم. حالا این بار نوبت «خانه پدری» و کیانوش عیاری شده، فردا نوبت کدام یک از ما خواهد رسید؟ * نویسنده و کارگردان سینما* منتشر شده در سینمادیلی
پارس نیوزپارس نیوز1 ماه قبل
و با امید به این که فیلم «صد سال به این سال‌ها» هم رفع توقیف شود. این روز‌ها به همت آقای انتظامی فیلم «خانه پدری» رفع توقیف شد. بلکه راه دیدن و انتخاب کردن باز شد، فیلم «آشغال‌های دوست داشتنی» هم مدتی پیش‌تر رفع توقیف شد. …که سعی می‌کنند امنیت ایجاد کنند اما بر عکس امنیت اجتماعی و فردی را می‌آشوبند. و تمام آن هایی که در برابر هنر ایستادند و می‌ایستند فقط چندی به خود بالیدند ولی نهایتا کنار زده شدند و آن چه ماند وخواهد ماند «هنر» است.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، رضا کیانیان با انتشار پستی در صفحه شخصی‌اش با تبریک روز هنرمند، از اکران «خانه پدری» دفاع کرد و نوشت: روز هنرمند مبارک. و با امید به این که فیلم «صد سال به این سال‌ها» هم رفع توقیف شود. این روزها به همت آقای انتظامی فیلم «خانه پدری» رفع توقیف شد. بلکه راه دیدن و انتخاب کردن باز شد، فیلم «آشغال‌های دوست داشتنی» هم مدتی پیش‌تر رفع توقیف شد. و تمام آنهایی که در برابر هنر ایستادند و می‌ایستند فقط چندی به خود بالیدند ولی نهایتا کنار زده شدند و آن چه ماند وخواهد ماند «هنر» است.
برترین‌هابرترین‌ها1 ماه قبل
به همین بهانه، نظر سینماگران را درباره اکران فیلم «خانه پدری» جویا شدیم که در ادامه می‌خوانید. عیاری از کارگردانان خوب و بی‌حاشیه سینمای ایران است و به نظرم نمایش فیلم «خانه پدری» او هیچ منعی ندارد. مهرزاد دانش/ منتقدکسی که فیلم «خانه پدری» را با تعمیم‌گرایی و نمادگرایی سعی می‌کند تحلیل کند، شناختی از سینما ندارد. محمد تاجیک/ روزنامه‌نگارواقعا نمی‌دانم چرا فیلم «خانه پدری» تا کنون نمایش داده نشده بود؟ کاش یک نفر توضیح بدهد. «خانه پدری» همانست که سینمای ایران باید باشد، همان که از سینمای ایران توقع داریم، اصل سینمای ایران.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
عیاری در این‌باره اعلام کرده بود: «الان پس از حدود یک دهه که «خانه پدری» در معرض تماشای عموم قرار می‌گیرد قطعا برای همه سوال‌ برانگیز خواهد بود که چرا این فیلم باید یک دهه متوقف شود. اگرچه این شرایط فعلی، یک توافق است ولی واقعیت این است که تصور می‌کنم شاید همان چیزی که باعث نمایش این فیلم شده، یک اتفاق بهتر است. الان راضی‌تر هستم و این را محصول گذشت زمان و فروکش کردن حسی که در آن سال‌ها داشتم می‌دانم. اما تاکید می‌کنم که در ارتباط تماشاگر با فیلم خللی ایجاد نشده است.» امروز احمد سالک، نماینده مجلس در واکنش به اکران فیلم «خانه پدری» مخالفت خود را نشان داد و گفت: «به فیلم «خانه پدری» که با سیاه‌نمایی و خشونت همراه است و مدت‌ها کنترل شده بود، مجددا مجوز اکران دادند که جای تأسف است.» در اینجا ذکر نکته‌ای خالی از لطف نیست، «آدم برفی»، فیلمی اجتماعی، کمدی به نویسندگی و کارگردانی داود میرباقری است که در سال ۱۳۷۳ ساخته شد، این فیلم مدت ۳ سال توقیف بود و در سال ۷۶ امکان اکران پیدا کرد و پر فروش‌ترین فیلم سال شد. حال با توجه به رفع توقیف «خانه پدری» و چند ماه قبل‌تر «آشغال‌های دوست داشتنی»، باید به مدیریت کنونی وزارت ارشاد و سازمان سینمایی احسنت گفت که با یک رویکرد پدرانه می‌توانند تلخی اتفاقات سال‌های گذشته را به کام سازندگان فیلم‌های توقیفی شیرین سازند.
خبرآنلاینخبرآنلاین1 ماه قبل
در یک دهه گذشته که فیلم «خانه پدری» امکان نمایش نداشت بخش زیادی از اهالی سینما تمام قد پشت فیلم ایستادند. البته امیدوارم فیلم «خانه پدری» مشمول گذر زمان نشده باشد؛ واقعا امیدوارم! به همین دلیل اتفاقی که برای «خانه پدری» افتاده را به فال نیک می‌گیرم و انکار نمی‌کنم بابت آن خوشحالم. امیدوارم «خانه پدری» بر اساس ویژگی‌های خودش تماشاگران را جذب کند و البته به فروش خوبی هم برسد. امیدوارم «خانه پدری» این نقش مهم را در کنار دیگر فیلم‌هایی که طی این سال‌ها ساخته شده ایفا کند.
برنابرنا1 ماه قبل
«آشغال‌های دوست‌داشتنی» به کارگردانی محسن امیر یوسفی به شبکه نمایش خانگی آمد. به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ فیلم «آشغال‌های دوست‌داشتنی» به کارگردانی محسن امیر یوسفی به شبکه نمایش خانگی آمد. فیلم درباره‌ خانواده‌ای است که یک شب فرصت دارند مشکل مادر خانواده را حل کنند. او برای دور ماندن از خطر زندان، مشغول به جمع کردن وسایل مشکوک خانه‌اش می‌شود و…شیرین یزدانبخش. صابر ابر و شهاب حسینی بازیگران این فیلم هستند.
خبر فوریخبر فوری2 ماه قبل
مراسم اکران ویژه نابینایان فیلم «قصر شیرین» ساخته رضا میرکریمی در سینما چارسو برگزار شد. سینمای ویژه نابینایان، روز گذشته جمعه ۲۹ شهریور در تازه‌ترین اقدام خود، به اکران «قصر شیرین» آخرین ساخته رضا میرکریمی برای نابینایان پرداخت که با حضور رضا کیانیان به صورت زنده صوتی شد. گلاره عباسی مؤسس سوینا در این مراسم از چهره‌های مطرح دیگری همچون رسول صدرعاملی، شبنم مقدمی و حبیب رضایی نیز میزبانی کرد. این مراسم روز گذشته با حضور بیش از ۳۰۰ نابینا همراه بود و رادیو سوینا نیز برای آن دسته از مخاطبانی که امکان حضور نداشتند به ویژه نابینایان شهرستانی، به پوشش مراسم پرداخت و چهره‌ها نیز مهمان آن شدند. سوینا در ادامه فعالیت‌های خود سه شنبه ۲ مهر ساعت ۱۷ الی ۱۹ اولین جلسه نقد کتاب صوتی را با همکاری نشر چشمه در نشر چشمه کارگر برگزار می‌کند.
انتخابانتخاب2 ماه قبل
مراسم اکران ویژه نابینایان فیلم «قصر شیرین» ساخته رضا میرکریمی در سینما چارسو برگزار شد. سینمای ویژه نابینایان، روز گذشته جمعه ۲۹ شهریور در تازه‌ترین اقدام خود، به اکران «قصر شیرین» آخرین ساخته رضا میرکریمی برای نابینایان پرداخت که با حضور رضا کیانیان به صورت زنده صوتی شد. گلاره عباسی موسس سوینا در این مراسم از چهره‌های مطرح دیگری همچون رسول صدرعاملی، شبنم مقدمی و حبیب رضایی نیز میزبانی کرد. این مراسم روز گذشته با حضور بیش از ۳۰۰ نابینا همراه بود و رادیو سوینا نیز برای آن دسته از مخاطبانی که امکان حضور نداشتند به ویژه نابینایان شهرستانی، به پوشش مراسم پرداخت و چهره‌ها نیز مهمان آن شدند. سوینا در ادامه فعالیت‌های خود سه شنبه ۲ مهر ساعت ۱۷ الی ۱۹ اولین جلسه نقد کتاب صوتی را با همکاری نشر چشمه در نشر چشمه کارگر برگزار می‌کند.
خبر فوریخبر فوری2 ماه قبل
در بیست و یکم شهریور ماه سال ۱۲۷۹، ابراهیم خان عکاسباشی پشت دوربین فیلمبرداری قرار گرفت و از مظفرالدین شاه قاجار فیلم گرفت. فیلم سینمایی «آشغال‌های دوست داشتنی» بعد از ۶ سال توقیف، بالاخره اکران شد. فیلم سینمایی «غلامرضا تختی» که در جشنواره فجر مورد توجه قرار گرفته بود با یک‌ شکست سنگین تجاری در اکران نوروز مواجه شد. بعد از این جشنواره فیلم «قصر شیرین» ساخته این کارگردان در جشنواره شانگهای جایزه گرفت. از همین رو پدرام ابدان سراغ بهادر زمانی، بازیگر نقش حضرت عباس (س) در فیلم سینمایی رستاخیز رفته است.
سینماپرسسینماپرس3 ماه قبل
به گزارش سینماپرس یکی از اتفاقات مشمئزکننده‌ای که مدت‌ها است در مراسم‌های اختتامیه جشنواره‌ها، دورهمی‌ها و جشن‌های سینمای ایران شاهد آن هستیم شوخی با احکام شرعی و آداب و سنن ایرانی اسلامی است! گوهر خیراندیش که سابقه بوسیدن چهره نامحرم در یکی از جشنواره‌ها را دارد، مدتی است که در مراسم‌های مختلف روی صحنه می‌آید و سعی دارد با خنده و شوخی احکام اسلامی را زیر سوأل ببرد! حالا همین خانم که برای اهدای جایزه بهترین بازیگر مکمل زن در جشن خانه سینما روی صحنه رفته بود ناگهان این مراسم را با میتینگی سیاسی اشتباه گرفت و در سخنانی پرشائبه و کوتاه نظرانه گفت: «آرزو می‌کنم هیچ فعال مدنی در زندان نباشد! عنوان کرد «شما راویان ۱۴۰۰ساله چه می‌کنید که مردم هنوز ترانه‌ای ایران مرا گوش می‌دهند ولی نتوانستید تغییری ایجاد کنید؟» جمله‌ای عوامانه و مغلطه آمیز که بهت و حیرت همه حاضران را دربرداشت! از «آشغال‌های دوست داشتنی» گرفته تا «متری شش و نیم»!
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 ماه قبل
داوری ۶۰ فیلم در جشن بزرگ سینمادر ادامه مراسم منوچهر شاهسواری مدیرعامل خانه سینما روی صحنه آمد و گفت: امشب جمع ما جمع است و از خداوند برای این دورهمی تشکر می‌کنیم. این لحظه از جشن خانه سینما به اسحاق خانزادی تقدیم شد. این لحظه از جشن خانه سینما به عنایت بخشی اهدا شد. محمدزاده پس از دریافت تندیس این بخش گفت: شب خیلی مهمی است، اول اینکه این جایزه را از خانه سینما می‌گیرم و من را بچه این خانه می‌دانند. در ادامه تندیس بهترین کارگردانی توسط همایون اسعدیان و بهمن فرمان آرا به سعید روستایی برای «متری شیش و نیم» اهدا شد.

(تصاویر) برندگان جشن خانه سینما؛ از نوید محمد زاده تا …

20+
فراروفرارو3 ماه قبل
تسنیمتسنیم3 ماه قبل
نماینده طالبی این جایزه را دریافت کرد و از اینکه جایزه فیلم را در ایران گرفته است ابراز خوشحالی کرد. تندیس بهترین فیلم مستند بلند به حناچی شهردار تهران برای فیلم زمستان است تعلق گرفت. در بخش بهترین فیلم کوتاه داستانی تندیس خانه سینما به سیاوش شهابی برای فیلم تشریح تعلق گرفت. قبل از اهدای جایزه بهترین فیلم کلیپی با موضوع محرم و عزاداری‌ به نمایش درآمد. در پایان تندیس بهترین فیلم توسط حسین انتظامی و منوچهر محمدی و هارون یشایایی به مجید مطلبی برای فیلم سرخپوست اهدا شد.
الفالف3 ماه قبل
سرخپوست و نوید محمدزاده بهترین‌های جشن سینما شدندگروه فرهنگی الف، ۹ شهریور ۱۳۹۸، ۰۸:۲۶ ۳۹۸۰۶۰۹۰۱۳در بیست و یکمین جشن خانه سینما «سرخپوست» بهترین فیلم شد و سعید روستایی عنوان بهترین کارگردانی را برای «متری شیش و نیم» کسب کرد. نوید محمدزاده نیز برای فیلم «سرخپوست» بهترین بازیگر اول مرد شد.
همشهریهمشهری3 ماه قبل
جایزه بهترین فیلم مستند کوتاه به یاسر طالبی برای دلبند اهدا شد. جایزه بهترین فیلم مستند بلند نیز به پیروز حناچی برای فیلم زمستان است تعلق گرفت. جایزه بهترین فیلم انیمشین با حضور روانبخش صادقی و بابک برزویه به برگزیده این بخش بهرام عظیمی برای سین ششم اهدا شد. تندیس بهترین فیلم کوتاه داستانی با حضور وحید جلیلوند و امیر آقائی به سیاوش شهابی برای فیلم تشریح اهدا شد. جایزه بخش بهترین صداگذاری با حضور محمدرضا دلپاک و میلاد کی‌مرام به امیرحسین قاسمی برای فیلم تنگه ابوقریب‌ تعلق گرفت.
انتخابانتخاب3 ماه قبل
«آشغال‌های دوست‌داشتنی» فیلمی که سال‌ها توقیف بود و بالاخره سال گذشته اکران شد، جایزه بهترین فیلمنامه ژانر فانتزی را از آن خود کرد. در ژانر فانتزی نشان سپنتا به محسن امیریوسفی رسید برای فیلمی که بیش از ۶سال توقیف بود. امیریوسفی وقتی برای گرفتن جایزه بهترین فیلمنامه ژانر فانتزی از دست حبیب رضایی به روی صحنه رفت در حالی که به شدت خوشحال بود گفت: «من آمده بودم جایزه بدهم نه جایزه بگیرم. تا اینکه در نهایت بعد از ۱۶ بار بازنویسی بالاخره «آشغال‌های دوست‌داشتنی» مجوز گرفت. تشکر می‌کنم از کسانی که ۶سال فیلم را توقیف کردند.
خبر فوریخبر فوری3 ماه قبل
هشتمین جشن کانون فیلمنامه‌نویسان سینمای ایران با معرفی برگزیدگان سینمای ایران در سال ۹۷ و اهدای نشان سپنتا برگزار شد و از نکات بارز این جشن اهدای جایزه به خشایار الوند بود. هشتمین جشن شب کانون فیلمنامه نویسان سینمای ایران امشب چهارشنبه ششم شهریور در سالن عباس کیارستمی بنیاد سینمایی فارابی برگزار شد. تقدیر از خشایار الوند با اهدای یک جایزهنخستین نشان سپنتا به خشایار الوند اهدا شد که اهدای این نشان با حضور مجید قاری‌زاده کارگردان قدیمی سینما، صورت گرفت. فرشته طائرپور بعد از دریافت جایزه خود گفت: «این جلسه با یک اشک همدلانه شروع شد، امیدوارم با قدردانی همدلانه ما هم رنگ‌های متفاوتی بگیرد. در ادامه مراسم جایزه بهترین فیلمنامه درام به پیمان معادی برای نگارش فیلمنامه «بمب؛ یک عاشقانه» اهدا شد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 ماه قبل
خبرگزاری میزان- حسین انتظامی ریاست سازمان سینمایی طی ماه‌ها فعالیت خود نظرات خوبی را برای بهبود وضعیت سینما اعلام کرده، اما انگار سینما و مشکلات آن قدرت بیشتری از نظرات انتظامی داشته و وی را در عملی کردن وعده هایش با مشکل روبرو کرده است. به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، سازمان سینمایی طی سال گذشته با تغییرات و اتفاقات گوناگونی روبرو بوده است، تغییراتی که ابتدا به امر آبان ماه سال ۹۷ و با حکم سرپرستی این سازمان توسط حسین انتظامی کلید خورد. انتظامی در همان روز‌های ابتدایی نشستن بر مسند ریاست سازمان سینمایی با تاکید بر برنامه ریزی این سازمان بر تولید فیلمنامه‌های با کیفیت، نسبت به آثار کمدی سطحی روز سینما واکنش نشان داد، اما چرخه سینما نشان داد که قدرت مافیای اکران کمی بیشتر از ریاست سازمان سینمایی بوده و این آثار همچنان جای بزرگی در جدول اکران سینما دارند. نکته مهم در قبال حسین انتظامی آنجاست که وی با شعار شفاف سازی وارد سازمان سینمایی شد اما هیچگاه بعد از نشست خبری خود به سوالات مورد نظرات اهالی رسانه جواب مستقیم و شفافی نداده و پاسخگویی به سوالات را به روابط عمومی خود ارجاع می‌داد. اما سوال اینجاست پاسخ رسانه هایی که منتشر کننده اخبار سازمان سینمایی و دیگر نهادهای فرهنگی هستند را چه کسی باید بدهد؟.
پارس نیوزپارس نیوز3 ماه قبل
در تازه‌ترین گردهمایی اعضای «سوینا» سیصد و پنجاه نابینا مهمان ویژه نمایش «اشک‌ها و لبخندها» شدند به گزارش روابط عمومی «سوینا»، روز گذشته ۲۹ مرداد ماه، برای نخستین بار سیصد و پنجاه نفر ازنابینایان عضو سوینا (سینمای ویژه نابینایان)، مهمان نمایش ویژه «اشک‌ها و لبخندها» به کارگردانی هادی قضاوت و تهیه کنندگی سهیل کوشانپور بودند. رویا نونهالی، دکتر ناظمی، امیر دژاکام، علیرضا آرا، لاله اسکندری، علی سرابی، افشین هاشمی، مهراوه شریفی نیا، مارال بنی آدم، رضا فیاضی نیز از جمله هنرمندانی بودند که در این نمایش ویژه در کنار اعضای «سوینا» به دیدن «اشک‌ها و لبخندها» نشستند. «سوینا» به مدیریت گلاره عباسی مدتی است فعالیتش را در زمینه برگزاری رویدادهای هنری ویژه نابینایان آغاز کرده است و تاکنون سه فیلم «اجاره نشین‌ها»، «سرخپوست»، «آشغال‌های دوست داشتنی» برای اعضای سوینا به روش صوتی کردن فیلم نمایش داده شده است.
مهرمهر3 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی «سوینا»، روز گذشته ۲۹ مرداد ماه، برای نخستین بار ۳۵۰ نفر از نابینایان عضو سوینا (سینمای ویژه نابینایان) مهمان نمایش ویژه «اشک‌ها و لبخندها» به کارگردانی هادی قضاوت و تهیه کنندگی سهیل کوشانپور شدند. رویا نونهالی، امیر دژاکام، علیرضا آرا، لاله اسکندری، علی سرابی، افشین هاشمی، مهراوه شریفی نیا، رضا فیاضی نیز از جمله هنرمندانی بودند که در این نمایش ویژه در کنار اعضای «سوینا» به دیدن «اشک‌ها و لبخندها» نشستند. «سوینا» به مدیریت گلاره عباسی مدتی است فعالیتش را در زمینه برگزاری رویدادهای هنری ویژه نابینایان آغاز کرده است و تاکنون سه فیلم «اجاره نشین‌ها»، «سرخپوست» و «آشغال‌های دوست داشتنی» برای اعضای سوینا به روش صوتی کردن فیلم نمایش داده شده است.
زوم‌جیزوم‌جی3 ماه قبل
بنابر جدیدترین اخبار سینمای ایران؛ اولین تریلر فیلم سینمایی «روسی» به مناسبت اکران آن منتشر شده است. شما در ادامه می‌توانید تازه‌ترین تریلر فیلم سینمایی «روسی» را تماشا کنید. طناز طباطبایی، بازیگر فیلم سینمایی «روسی» بازی در سینما را از سال ۱۳۸۳ با فیلم سینمایی «دیشب باباتو دیدم آیدا» آغاز کرد. صابر ابر دیگز بازیگر فیلم سینمایی «روسی» است. نظر شما کاربران زومجی درباره اولین تریلر فیلم سینمایی «روسی» چیست؟

به انتهای لیست رسیدید