آشپزی

آشپزی

۲۲ سریالی که دوست داریم احیا شوند

15+
زوم‌جیزوم‌جی13 دقیقه قبل
ایلناایلنا2 ساعت قبل
وی در بیان گزارشی از فعالیت‌های هفتمین دوره از جشنواره فیلم شهر افزود: ‌ این سالن ظرف دو ماه برای این جشنواره آماده شد که پیش از این برای جشنواره فجر و برخی جشنواره‌ها استفاده می‌شد. در بخش بهترین سریال تندیس و دیپلم افتخار و جایزه نقدی به سیدمحمود رضوی برای سریال «پرده نشین» اهدا شد. در بخش پوستر فیلم‌های کوتاه و مستند تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به علی باقری برای پوستر فیلم «مسافر فوکوشیما» به کارگردانی معصومه نورمحمدی اهدا شد. در بخش مسابقه پوستر فیلم سینمایی، تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به طاها ذاکر، برای فیلم «کوپال» به کارگردانی کاظم مولایی اهدا شد. در بخش آنونس فیلم تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به روح الله موحدی، برای آنونس فیلم «گرگ بازی» به کارگردانی عباس نظام دوست اهدا شد.
ایلناایلنا2 ساعت قبل
آیین افتتاحیه هفتمین جشنواره فیلم شهر با افتتاح گالری تجسمی شهر و معرفی برگزیدگان بخش سریال؛ محله و تبلیغات سینمای ایران برگزار شد. در بخش بهترین کارگردانی تندیس جشنواره و دیپلم افتخار و جایزه نقدی به همایون اسعدیان برای کارگردانی سریال «لحظه گرگ و میش» اهدا شد. در بخش بهترین سریال تندیس و دیپلم افتخار و جایزه نقدی به سیدمحمود رضوی برای سریال «پرده نشین» اهدا شد. در بخش مسابقه پوستر فیلم سینمایی، تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به طاها ذاکر، برای فیلم «کوپال» به کارگردانی کاظم مولایی اهدا شد. در بخش آنونس فیلم تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به روح الله موحدی، برای آنونس فیلم «گرگ بازی» به کارگردانی عباس نظام دوست اهدا شد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین3 ساعت قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خراسان، اسماعیلی سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به سوالی درباره لاکچری خواندن زندان اوین گفت: این زندان نه مخوف است نه لاکچری. زندان اوین یک زندان معمولی است. حدود دو هفته قبل بود که شرق با انتشار گزارشی از زندان اوین از وجود اتاق‌های VIP و لاکچری برای تعدادی از زندانیان مالی این زندان خبر داده بود. در این زندان، یک باشگاه ورزشی اختصاصی و مجهز در اختیار زندانیان قرار دارد و هر سلول هم یک تلویزیون اختصاصی برای خود دارد. لوکس‌ترین زندان جهاندستگیری شاهزاده‌های میلیاردر و زندانی کردن آن‌ها در یک هتل لوکس پنج ستاره باعث شد تا هتل ریتز کارلتون که یکی از مهم‌ترین هتل‌های شهر ریاض است تبدیل به لوکس‌ترین زندان جهان شود.
مهرمهر5 ساعت قبل
در ادامه بخش ویژه جایزه رتبه دوم به مهدی شاهسواری برای فیلم خداحافظی، رتبه اول محمد اسدی برای فیلم ناپیدا اهدا شد. حسین انتظامی، رئیس سازمان سینمایی و صفا صبوری، معاون عمرانی شهرداری تهران هدیه ویژه جشنواره فیلم شهر را به این هنرمند اهدا کردند. تندیس جشنواره و دیپلم افتخار برای بهترین پوستر آثار کوتاه و مستند به علی باقری برای فیلم «مسافر فوکوشیما» تقدیم شد. تندیس و دیپلم افتخار بهترین پوستر فیلم بلند هم به طاها ذاکر برای فیلم «کوپال» اهدا شد. تندیس و دیپلم افتخار بهترین آنونس هم به روح اله موحدی برای فیلم «گرگ بازی» اهدا شد.
صدا و سیماصدا و سیما11 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در آیین گشایش هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر برگزیدگان برخی از بخش‌های جشنواره معرفی شدند. لوح تقدیر و جایزه نقدی بخش ویژه تهران به عنوان رتبه دوم به مهدی شاهسواری برای فیلم «خداحافظی» رسید. تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی به محمد حسنی برای فیلم‌های «ناپیدا» و «اینجا به تمام آزادی ام فکر می‌کنم» اهدا شد. در بخش اقلام تبلیغی تندیس جشنواره و دیپلم افتخار و جایزه نقدی قسمت نامواره به محمد روح الامین برای مجموعه آثارش رسید. تندیس جشنواره و دیپلم افتخار و جایزه نقدی در بخش آنونس فیلم به روح الله موحدی برای آنونس فیلم «گرگ‌بازی» تعلق گرفت.
تسنیمتسنیم11 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، مراسم افتتاحیه هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر امشب ساعت ۲۱ در پردیس سینمایی ملت آغاز شد. بعد از اجرای آغازین برنامه هاشم میرزاخانی دبیر جشنواره فیلم شهر با توجه به سخنان خود در نشست خبری چندان صحبت نکرد و با تشکر از حضور مهمانان صحنه را به مجری سپرد. بعد از او مراسم بزرگداشت داریوش اسدزاده بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون برگزار شد. در انتهای این بخش اوحدی رییس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران ضمن آرزوی سلامتی برای این هنرمند از هنرمندان و مدیران جشنواره فیلم شهر تشکر و قدردانی کرد. در بخش دیگر جوایز شهر تهران فیلم‌های لازم نیست منتظر بمانیم، زنان مریخی مردان ونوسی، آشپزی برای دیگران ببخشید کودکان مورد تقدیر قرار گرفتند.
افکارنیوزافکارنیوز14 ساعت قبل
۳- خاصیت گرمازایی فعالیت بدنیخاصیت گرمازایی فعالیت بدنی، حدود ۱۵ تا ۳۰ درصد از کل انرژی روزانه را شامل می‌شود. در مورد وزن به غیر از میزان خوردن پارامتر‌های مختلفی دخیل‌اند؛ ژنتیک، میزان متابولیسم، فعالیت بدنی و. انجام کار‌های ریز و درشت خانه فرصت‌های بسیار خوبی برای افزایش کالری سوزی‌اند. در نهایت این کهاگر وزن کم کردن، هدف اصلی‌تان از ورزش کردن است، پس فعالیت بدنی غیرورزشی را نیز باید جزئی از برنامه‌تان کنید. رمز یک کاهش وزن موفق که بتوانید آن را حفظ کنید، همین دو نکته است!

شش شگرد برای تسهیل امور آشپزخانه

تابناکتابناک15 ساعت قبل
شش شگرد برتر در آشپزخانه در این ویدیو آشپز حرفه‌ای معروف، گوردن رمزی به شما شش شگرد برتر در …چرا باید از سنگ پیتزا استفاده کنیم؟ اکثر پیتزاهای خانگی و حتی در رستوران‌های معمولی پیتزا را در سینی پیتزا …طرز تهیه استیک ماهی گیدر ماهی تن زرد باله (گیدر) در جنوب ایران صید می‌شود، در این ویدیو با طرز …طرز تهیه ساندویچ سالاد مرغ مخصوص یکی از فست فودهای خوش طعم و سالم، ساندویچ مرغ است که گاهی در قالب سالاد …طرز تهیه همبرگر پفکی پفکی شدن همبرگر یکی از تکنیک‌هایی است که هر آشپزی بلد نیست و جزو ایده‌ها …طرز تهیه نان سیر به سبک رستورانی «نان سیر / گارلیک برد / Garlic bread» یک نان است که معمولا با ترکیبی از …دستور پخت خورش مرغ و آلو خورش مرغ و آلو یکی از غذاهایی است که طرفدار خاص خود را دارد و به واسطه …دستور پخت ماهی سرخو گریل شده «سرخو ماهیان / اسنپرها / Snappers» یک گروه از ماهی‌ها است که طعم خاص و …ترفند پخت سریع و آسان سبزیجات روش‌های مختلفی برای پختن سبزیجات وجود دارد ولی یکی از سریع‌ترین و …دستور پخت پیتزای پپرونی گوشت بدون خمیر بسیاری از افراد به گلوتن یا غلات حساسیت دارند و نمی‌توانند غذاهایی که …دستور پخت چلو گردن با سس پیاز چلو گردن یکی از غذاهای خوش طعم است که معمولا با گوشت گردن گوسفند تهیه …طرز تهیه ارده خانگی ارده یا تاهینی خوراکی است که از آسیاب کردن دانه‌های کنجد برشته شده با …سه روش برای کندن پوست سیر صدها روش برای کندن پوست سیر وجود دارد. انتخاب هر یک از این روش‌ها به …دستور پخت سوپ جو زرد سوپ جو یکی از سوپ‌های خوش طعم و پرطرفدار است که با شیوه‌های متفاوتی و …طرز تهیه نوشابه اسپرایت خانگی اسپرایت، همان نوشابه بی‌رنگ لیمویی معروف است که در سراسر جهان فروخته …طرز تهیه روغن کرمانشاهی خانگی روغن کرمانشاهی نوعی روغن حیوانی است که با حرارت دادن به کره و تبخیر آب و …طرز تهیه پاپ کورن کاراملی نمکی پاپ کورن خوراکی خوشمزه و سالمی است و درست کردن آن نیز بسیار ساده است …. طرز تهیه پیتزای تابه‌ای درست کردن پیتزا در یک تابه کار سختی نیست و می‌توان در عرض تنها ۱۵ دقیقه …طرز تهیه دسر بنافی ساندی بنافی یک نوع دسر انگلیسی محبوب است که با موز و شیر و خامه و تافی درست …
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین18 ساعت قبل
خبرگزاری میزان- مدیرکل تغذیه و تدارکات حج، عمره وعتبات از طبخ روزانه ۱۰ هزار پرس در هر وعده برای زائران ایرانی در مدینه منوره خبر داد. به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، مهران فرشید افزود: دو آشپزخانه در شمال شرق و جنوب غربی مدینه برای پخت غذای زائران ایرانی فعال شده‌اند و در کنار آن سردخانه و انبار نگهداری اقلام مورد نیاز و توزیع نیز پیش بینی شده است. مدیرکل تغذیه و تدارکات حج، عمره و عتبات سازمان حج و زیارت با تاکید بر اینکه طبخ غذای با کیفیت، سالم و بهداشتی در اولویت قرار دارد، افزود: در هر آشپزخانه ۲۷ نیروی ایرانی مسئولیت طبخ و توزیع غذا را به عهده دارند. فرشید گفت: روزانه ۲۰ دستگاه خودرو حمل غذا که در هر کدام ۱۲ هیتر برقی قرار دارد و در هر هیتر نیز غذای حدود ۵۰۰ نفر نگهداری می‌شود غذای طبخ شده در آشپزخانه‌ها را به بیش از بیست هتلی که زائران ایرانی و کارگزاران حج در مدینه مستقر هستند، منتقل می‌کنند. وی افزود: توزیع غذای ظهر از ساعت ۱۰صبح و توزیع غذای شب از ساعت ۵ بعداز ظهر با رعایت شرایط بهداشتی انجام می‌شود.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین19 ساعت قبل
همین است که دنیا از هجوم گردشگران چینی پولدار به «سونامی زرد» یاد می‌کند. این در حالی است که مسئولان در دولت قبلی از جذب چند میلیونی گردشگران چینی سخن می‌گفتند. دوستعلی دور بودن آژانس‌های ایران از آژانس‌های چینی را یکی دیگر از دلایل ناموفق بودن بخش خصوصی ایران در جذب گردشگران چینی می‌داند. فکری چشم و هم‌چشمی میان چینی‌ها را باعث افزایش تصاعدی گردشگران چینی در سفر به کشورهای مختلف می‌داند اما اعتقاد دارد ایران در جذب گردشگران چینی به‌دلیل گران بودن تورها موفق نبوده است. البته فکری تبلیغ را مهم‌ترین گام برای جذب گردشگران چینی می‌داند و هشدار می‌دهد که چینی‌ها هیچ شناختی از ایران ندارند.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز22 ساعت قبل
به همین دلیل می‌توانید با مراجعه به سایت پرشین هتل رزرو هتل تهران یا هاستل در تهران را به راحتی انجام دهید. همانطور که پیداست رزرو هتل تهران می‌تواند گران‌تر از رزرو هتل آچارتمان در تهران باشد. پرشین هتل یکی از سایت‌های امن برای رزرو هتل تهران، هتل شیراز و هتل اصفهانسایت‌های بسیاری در زمینه رزرو هتل تهران، هتل اصفهان و هتل شیراز فعالیت می‌کنند. زیرا این سایت محبوب رزرو هتل شیراز، رزرو هتل تهران، رزرو هتل اصفهان را با بهترین قیمت برای گردشگران انجام می‌دهد. امیدواریم با اطلاعاتی که راجع به رزرو هتل شیراز، هتل اصفهان، هتل تهران از پرشین هتل ارائه کردیم سفر هایی شیرین و خاطره انگیز را داشته باشید.
کجاروکجارو22 ساعت قبل
ترکیه دسرهای لذیذ و بسیار متنوعی دارد. به همین دلیل در آنکارار کافه‌ها و رستوران‌های زیادی وجود دارد که در آن‌ها می‌توانید این دسرهای لذیذ را نوش جان کنید. از باقلوا گرفته تا آب‌نبات ترکی، از دسرهای تهیه شده با شیر تا تعدادی از دسرهای بین‌المللی را می‌توانید در آنکارا امتحان کنید و از چشیدن طعم لذیذ و متفاوت آن‌ها لذت ببرید. از بین بهترین دسرهای محبوب این قنادی می‌توان تیرامیسو، چیزکیک، پای خامه‌ای، کرامبل سیب، پودینگ مگنولیا و … را نام برد. رستوران Urfali Hoca’nin Yeriتخصص این رستوران در ارائه انواع کوفته است؛ ولی یک دسر لذیذ هم به نام کونفه دارد.
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 روز قبل
به همین دلیل در ادامه برای شما فهرستی از رهبران کشورهای بزرگ دنیا و خوراکی‌هایی که در طول روز می‌خورند آماده کرده‌ایم. ترزا میدر حالی که بعضی از رهبران دنیا تمایل به خوردن غذاهای فست‌فودی دارند و بعضی دیگر نیز اهل شام و نهارهای تجملاتی هستند، ترزا می‌کاری به دیگر رهبران دنیا ندارد و عاشق غذاهای آشپزخانه‌ای است. ترزا می‌به اندازه‌ای به غذاهایی که در آشپزخانه طبخ می‌شود علاقه دارد که آوازه ذائقه او در رسانه‌ها پیچیده است. در این قسمت به پایان فهرست خوراکی‌های موردعلاقه رهبران دنیا رسیدیم، علاقه به خوراکی‌های خوشمزه تنها مربوط به رهبران دنیا نیست و انسان‌ها ذائقه‌های متفاوت دارند. در نتیجه اگر عادت به خوردن غذاهای سالم و مقوی دارید، پیشنهاد می‌کنیم در قسمت نظرات این خوراکی‌ها را با ما و دیگر خواننده‌ها در میان بگذارید.
برنابرنا1 روز قبل
پیام دکتر علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی برای اولین جشنواره‌ی خوراک ملل که ۲۰ تا ۲۵ مرداد ماه سال جاری در برج میلاد برگزار خواهد شد. امروزه گردشگری خوراک می‌تواند تاثیر به سزایی در توسعه‌ی پایدار اقتصادی - اجتماعی و زیست‌محیطی مقاصد گردشگری داشته باشد و به منافع اقتصادی در عرصه‌های بین‌المللی منتج شود. براین اساس مقاصد گردشگری باید به اهمیت فرهنگ غذایی در زمان برنامه‌ریزی بلندمدت برای توسعه‌ی صنعت گردشگری بویژه توسعه پایدار و بوم گردی‌ها توجه کنند. فرهنگ خوراک کشورها دریچه‌ای گشوده به روی گردشگر است که با تجربه و چشیدن آن به عمق فرهنگ‌های محلی و میراث آن منطقه از طریق طعم و ذائقه وارد ‌می شود؛ تفاوتی که درک و لمس آن یکی از مهم‌ترین انگیزه گردشگران است. امیدواریم نخستین جشنواره بین‌المللی خوراک ملل در کشور کهن ایران فرصت مناسبی را در جهت ارتقا تعاملات فرهنگی بر اساس میراث غنی کشورها در زمینه‌ی گردشگری خوراک را فراهم آورد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
۳- خاصیت گرمازایی فعالیت بدنیخاصیت گرمازایی فعالیت بدنی، حدود ۱۵ تا ۳۰ درصد از کل انرژی روزانه را شامل می‌شود. بنابراین وقتی تصمیم به کاهش وزن و دریافت کالری کمتر می‌کنید باید در مورد چگونگی افزایش NEAT آگاه باشید. بیشتر بخوانید۱۴ راه برای کاهش وزن بدون رژیم یا ورزش۵ راهکار برای افزایش متابولیسم بدن۱۰ راز تحریک متابولیسم بدن۴. انجام کارهای ریز و درشت خانه فرصت‌های بسیار خوبی برای افزایش کالری سوزی‌اند. رمز یک کاهش وزن موفق که بتوانید آن را حفظ کنید، همین دو نکته است!

همایش آشپزی کشورهای اسلامی در باکو

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما، دومین همایش آشپزی کشورهای اسلامی امروز سه شنبه با حضور آشپزان برجسته و کارشناسان حوزه غذایی و گردشگری بیش از ۲۰ کشور از جمله جمهوری اسلامی ایران در باکو آغاز به کار کرد. «اجلی» حضور در این قبیل همایش‌های بین المللی را از نظر معرفی غذاهای ایرانی مهم خواند و گفت: غذاهای ایرانی به موجب تنوع فرهنگی که در کشورمان وجود دارد، از اهمیت زیادی برخوردار هستند. وی با اشاره به ضرورت معرفی تنوع غذایی ایرانی در سطح جهانی بویژه در کشورهای اسلامی، افزود: این همایش بین المللی و نیز نمایشگاه‌های محصولات غذایی فرصیت مناسبی در این زمینه است. «اجلی» همچنین معرفی غذاهای ملی را بعنوان یک محصول گردشگری برای رونق گردشگری و جذب بیشتر گردشگران مهم توصیف کرد. در حاشیه دومین همایش آشپزی کشورهای اسلامی همچنین نمایشگاه غذا و قنادی حلال کشورهای حاضر برپا شده است و نیز مسابقات تهیه غذا و قنادی با حضور آشپزان از کشورهای مختلف برگزار می‌شود.
ایسناایسنا1 روز قبل
کتاب «لیبرا» نوشته روبر پنژه با ترجمه عاطفه طاهایی، «عشق خرکی» نوشته کترین دان با ترجمه نیما جمالی‌پور و «در ستایش سایه‌ها» نوشته جونیچیرو تانیزاکی با ترجمه علیرضا شلویری منتشر شد. همچنین رمان «عشق خرکی» نوشته کترین دان با ترجمه نیما جمالی‌پور در ۴۸۰ صفحه با شمارگان ۵۰۰ نسخه توسط نشر یادشده منتشر شده است. نوشته پشت‌ جلد کتاب: «عشق خرکی» با یک دوجین شخصیت عجیب و غریب، احساس همدردی و انزجار را هم‌زمان در مخاطب برمی‌انگیزد و دنیایی خلق می‌کند که سراسر تخیلی و سرشار از طنز است و هر چه جلوتر می‌رود جذاب‌تر می‌شود. معروف‌ترین رمان او «عشق خرکی» (۱۹۸۹) نام دارد که جزو نامزدهای نهایی جایزه ملی کتاب آمریکا و جایزه برام استوکر بود. دیگر کتاب تازه منتشرشده در نشر مشکی، کتاب «در ستایش سایه‌ها» با عنوان فرعی «نگاهی دیگر به زیبایی‌شناسی ژاپنی» نوشته جونیچیرو تانیزاکی است که با ترجمه علیرضا شلویری در ۱۰۴ صفحه با شمارگان ۵۰۰ نسخه به چاپ رسیده است.
تسنیمتسنیم1 روز قبل
چه از لحاظ نظافت و خدماتی که در هتل‌ها ارائه می‌شود در هتل آپارتمان‌ها نیز ارائه می‌شوند. مهم‌ترین تفاوتی که بین هتل و هتل آپارتمان وجود دارد وجود امکانات آشپزی در هتل آپارتمان‌ها بر خلاف هتل و نیز وجود یک واحد اتاق خواب در هتل آپارتمان‌ها که متمایز کننده این دو از هم می‌باشد. در این مقاله به بررسی تعدادی از هتل آپارتمان‌های مشهد می‌پردازیم اطلاعات تکمیلی‌تر از هتل آپارتمان‌ها و هتل‌های مشهد در وب سایت تخصصی رزرو هتل و هتل آپارتمان در مشهد «مشهد هتل نت» یافت می‌شود. هتل آپارتمان حیات شرق مشهد: این هتل آپارتمان یکی از لوکس‌ترین و بهترین هتل آپارتمان‌های مشهد میباشد که در حاشیه خیابان نواب صفوی با امکانات بسیار مجهز و خدمات عالی پذیرای مهمانان و مسافران مشهد مقدس می‌باشد. هتل آپارتمان مهر مشهد: هتل آپارتمان مهر مشهد یکی از هتل آپارتمان لوکس و دو ستاره مشهد مقدس می‌باشد که از بهترین و شیک‌ترین هتل آپارتمان‌های مشهد می‌باشد.

غذاهای محلی تفلیس، ویترین طعم‌های ناب غذاهای گرجستان (قسمت دوم)

11+
کجاروکجارو1 روز قبل

طرز تهیه استیک ماهی گیدر

تابناکتابناک2 روز قبل
طرز تهیه ساندویچ سالاد مرغ مخصوص یکی از فست فودهای خوش طعم و سالم، ساندویچ مرغ است که گاهی در قالب سالاد …طرز تهیه همبرگر پفکی پفکی شدن همبرگر یکی از تکنیک‌هایی است که هر آشپزی بلد نیست و جزو ایده‌ها …طرز تهیه نان سیر به سبک رستورانی «نان سیر / گارلیک برد / Garlic bread» یک نان است که معمولا با ترکیبی از …دستور پخت خورش مرغ و آلو خورش مرغ و آلو یکی از غذاهایی است که طرفدار خاص خود را دارد و به واسطه …دستور پخت ماهی سرخو گریل شده «سرخو ماهیان / اسنپرها / Snappers» یک گروه از ماهی‌ها است که طعم خاص و …ترفند پخت سریع و آسان سبزیجات روش‌های مختلفی برای پختن سبزیجات وجود دارد ولی یکی از سریع‌ترین و …دستور پخت پیتزای پپرونی گوشت بدون خمیر بسیاری از افراد به گلوتن یا غلات حساسیت دارند و نمی‌توانند غذاهایی که …دستور پخت چلو گردن با سس پیاز چلو گردن یکی از غذاهای خوش طعم است که معمولا با گوشت گردن گوسفند تهیه …طرز تهیه ارده خانگی ارده یا تاهینی خوراکی است که از آسیاب کردن دانه‌های کنجد برشته شده با …سه روش برای کندن پوست سیر صدها روش برای کندن پوست سیر وجود دارد. انتخاب هر یک از این روش‌ها به …دستور پخت سوپ جو زرد سوپ جو یکی از سوپ‌های خوش طعم و پرطرفدار است که با شیوه‌های متفاوتی و …طرز تهیه نوشابه اسپرایت خانگی اسپرایت، همان نوشابه بی‌رنگ لیمویی معروف است که در سراسر جهان فروخته …طرز تهیه روغن کرمانشاهی خانگی روغن کرمانشاهی نوعی روغن حیوانی است که با حرارت دادن به کره و تبخیر آب و …طرز تهیه پاپ کورن کاراملی نمکی پاپ کورن خوراکی خوشمزه و سالمی است و درست کردن آن نیز بسیار ساده است …. طرز تهیه پیتزای تابه‌ای درست کردن پیتزا در یک تابه کار سختی نیست و می‌توان در عرض تنها ۱۵ دقیقه …طرز تهیه دسر بنافی ساندی بنافی یک نوع دسر انگلیسی محبوب است که با موز و شیر و خامه و تافی درست …دستو پخت هویج پلو هویج پلو یکی از غذاهای خوش طعم است که در کنار برنج، ماده اصلی آن هویج …چرا زعفران گرانقیمت است؟ زعفران گران‌ترین ادویه جهان است. هر کیلو زعفران حدود ۱۲۰۰۰ دلار قیمت …طرز تهیه پیتزای گریل شده تابستان در پیش است و فصل گریل کردن و استفاده از گریل‌ها در حیاط یا پشت …

رهبران دنیا از صبح تا شب چه غذاهایی می‌خورند؟

7+
برترین‌هابرترین‌ها2 روز قبل
عصر ایرانعصر ایران2 روز قبل
مسیر هوایی بینی اولین محل ورود هوا به مسیر هوایی بدن است که هوا را به مقصد نهایی خود ینی ریه‌های شما انتقال می‌دهد. جراحان امروزه می‌توانند افرادی را که دارای تنفس دهانی شده‌اند با رینوپلاستی فانکشنال (رینوپلاستی) درمان کنند. علاوه بر انجام رینوپلاستی زیبایی، دکتر جعفر پور می‌تواند برای افرادی که دچار تنفس دهانی هستند عمل جراحی فانکشنال رینوپلاستی نیز انجام دهد. رینوپلاستی فانکشنال یا سپتوپلاستی برای درمان تنفس از دهانرینوپلاستی فانکشنال یا سپتوپلاستی، جراحی طراحی شده برای اصلاح مشکلات تنفسی مستند شده است. کنترل تورمهر عمل جراحی باعث ایجاد تورم می‌شود (ورم بینی)، و عمل جراحی فانکشنال بینی نیز از این قضیه استثنا نیست.
زوم‌جیزوم‌جی2 روز قبل
در حال حاضر بازی Marvel Ultimate Alliance ۳: The Black Order دارای کاراکترهای قابل بازی زیادی نظیر ددپول، ولورین، اعضای اونجرز و سایر قهرمان‌های جهان مارول است. بااین‌حال مشخص شده است که کاراکترهای بیشتری نظیر کاراکترهایی دیگر از «مردان ایکس» (X-Men)، «چهار شگفت انگیز» (Fantastic Four) و «شوالیه‌های مارول» (Marvel Knights)، در قالب بسته‌های الحاقی مختلف به بازی راه پیدا می‌کنند. باتوجه‌به جدیدترین اخبار بازی، سیزن پس بازی ۲۰ دلار قیمت دارد و شامل سه بسته الحاقی متفاوت می‌شود. هر بسته الحاقی هم محتویات داستانی تازه‌ای دارد و شخصیت‌های جدیدی را هم به بازی اضافه می‌کند. بازی Marvel Ultimate Alliance ۳ در تاریخ ۲۸ تیر ماه (۱۹ جولای) به‌صورت انحصاری برای نینتندو سوییچ عرضه می‌شود.

سوغات وارنا، بلغارستان

7+
کجاروکجارو2 روز قبل

جشنواره فرهنگی ورزشی چای در روستای دارباغ فومن/ کارآفرینی خانواده روستایی با «عروس جنگل»

3+
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 روز قبل

چرا باید به کم‌ بازدیدترین کشورهای دنیا سفر کنیم؟ (قسمت دوم)

8+
کجاروکجارو2 روز قبل
تسنیمتسنیم3 روز قبل
رئیس دانشگاه علمی وکاربردی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه ۶۷ رشته شامل ۴۰ کد رشته کاردانی و ۲۷ کد رشته کارشناسی در این دانشگاه ارائه می‌شود، اضافه کرد: اولین مرکز گردشگری استان با همکاری سرمایه‌گذار بین‌المللی مالزیایی به زودی در شهرکرد راه‌اندازی می‌شود. وی با اشاره به اینکه اولویت استان رونق صنعت گردشگری در منطقه است، گفت: این مرکز رشته‌های هتل‌داری، آشپزی و گردشگری را ارائه می‌دهند. راه‌اندازی این مرکز توسعه و رونق اقتصادی را برای منطقه به همراه دارد. براتی با بیان اینکه از ۲۷ مرداد پذیرش کاردانی و از ۲ شهریور پذیرش مهرماه آغاز می‌شود، اضافه کرد: در سال تحصیلی جدید در ۸ مرکز این دانشگاه دانشجو جذب می‌شود. وی با اشاره به اینکه دانشگاه با رویکرد خوشه بندی شغلی کد رشته ارائه می‌دهد، ادامه داد: در سال جاری مقرر شده است ۷۹ خوشه شغلی در دانشگاه ایجاد شود.
فارسفارس3 روز قبل
معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران تصریح کرد: در ایام اربعین روزانه تا ۱۰۰ هزار نفر اسکان خواهیم داشت. وی بیان کرد: امسال همچون سال گذشته در سه نقطه ثوره العشری، صحن حضرت زهرا و پارکینگ طبقاتی اسکان خواهیم داشت. گودرزی اظهار کرد: قرار بوداسکان کل صحن حضرت زهرا برعهده استان تهران باشد اما چون امکانش نیست از دیگر استان‌ها در این نقطه اسکان خواهند داشت. وی بیان کرد: پنج تیم آشپزی در صحن حضور خواهند داشت. گفتنی است، این جلسه قرار بود بدون حضور خبرنگاران باشد اما به دلیل حضور دو خبرنگار، گودرزی معاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران دقایقی سخنرانی کرد و سپس خبرنگاران از جلسه خارج شدند.
برترین‌هابرترین‌ها3 روز قبل
وب سایت نیویورک تایمز این هفته در قسمت آشپزی خود، دستور پخت یک غذای ایرانی را منتشر کرده است. این وب سایت در توضیح «پلو با ته‌دیگ» نوشته است: هیچ وعده‌ای در یک خانه ایرانی بدون برنج کامل نیست و هیچ قابلمه‌ای هم بدون ته دیگ. برترین‌ها: وب سایت نیویورک تایمز این هفته در قسمت آشپزی خود، دستور پخت یک غذای ایرانی را منتشر کرده است. این وب سایت در توضیح «پلو با ته‌دیگ» نوشته است: هیچ وعده‌ای در یک خانه ایرانی بدون برنج کامل نیست و هیچ قابلمه‌ای هم بدون ته دیگ. در بین نظرات، یک عربستانی نوشته است: «۴۵درصد ایرانی‌ها زیر خط فقر هستند، چطور می‌توانند همچین غذای گرانی را تهیه کنند؟».

به انتهای لیست رسیدید

موضوع‌های مشابه

entrepreneur