آقای عرب

آقای عرب

روزنوروزنو3 روز قبل
محمدحسن انصاری‌فرد، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: من در سال ۸۴ به مدت یک سال و نیم مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بودم. به هواداران هم می‌گویم که بحث مجوز حرفه‌ای ما حل شده و به لطف خدا تمام بدهی به طلبکاران را تسویه کردیم. هر مدیری که به باشگاه پرسپولیس می‌آید، چون ردیف بودجه ندارد نمی‌داند کف و سقف درآمدزایی‌اش چه میزان است. مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که «تکلیف رأی سوپرجام چه شد؟»، گفت: ما دو سوپرجام طلب داریم! امیدوارم در بازی پرسپولیس - استقلال این اتفاقات نیفتد و مردم راحت در ورزشگاه حاضر شوند.
انتخابانتخاب4 روز قبل
می‌خواهیم بلیت فروشی را به سامانه هواداری متصل کنیم. وی تاکید کرد: ما اطمینان داریم که بلیت فروشی به صورت ۹۰ – ۱۰ در داربی انجام نمی‌شود اما برای بازی برگشت به دنبال ایجاد این موضوع هستیم. اولا بلیت فروشی باید در کمال آرامش انجام شود. از ۸ صبح امروز تا ۸ صبح فردا بلیت فروشی انجام می‌شود تا هواداران به راحتی وارد ورزشگاه شوند. فرمول‌هایی برای بلیت فروشی‌ پیشنهاد دادیم که عملی کنیم و اشکالات برطرف شود.
ورزش۳ورزش۳4 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، محمدحسن انصاری فرد مدیرعامل تیم پرسپولیس در برنامه ورزش و مردم حضور یافت و در خصوص موضوعات مختلف صحبت کرد. انصاری فرد درباره جزئیات طلبکاران پرسپولیس گفت: ما با تمام طلبکاران تسویه کردیم، فقط نیلسون مانده. باید این را پرداخت کنیم تا بازیکنان با روحیه باشند و بدانند علی رغم شکایت‌ها قرارداد این بازیکنان پرداخت می‌شود. امیدوارم ما به عنوان هوادار پرسپولیس بارقه امید را در هواداران به وجود بیاوریم. انصاری فرد درباره دربی دوباره عنوان کرد: به نظر من اینجوری می‌رسد که ۹۰-۱۰ نمی‌شود.
مهرمهر4 روز قبل
جا دارد از ایرانسل تشکر کنم که برای گرفتن مجوز حرفه‌ای مبلغی را به ما کمک کرد. پول نیلسون را در صندوق باشگاه نگه داشته ایمانصاریفرد تاکید کرد: موانع گرفتن مجوز حرفه‌ای برطرف شده است. اینرا با مسئول مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ و مسئولان فدراسیون هم در میان گذاشته‌ایم. مبلغ قرارداد بازیکنان پرسپولیس بالا استمدیرعامل باشگاه پرسپولیس درباره بالا بودن مبلغ قرارداد تعدادی از بازیکنان و مطرح شدن بحث ۸ میلیاردی بعضی از قراردادها گفت: مبالغ بالا است و اشکالی هم ندارد. احتمال ایجاد تغییرات در هیات مدیره پرسپولیسوی درباره احتمال ایجاد تغییرات در هیات مدیره پرسپولیس گفت: این موضوع در حیطه اختیارات وزیر ورزش است.
روزنوروزنو6 روز قبل
دربی شش‌تایی‌ها که دروغ است (با خنده) آقای فتح‌الله‌زاده این را گفته بود. ایشان بازیکن بزرگی بود و راجرز به من گفت برو گوش چپ که گفتم نمی‌روم. از آن طرف مرحوم رنجبر به من گفت اگر بروی گوش چپ خط می‌خوری، اما من تیم ملی را دوست داشتم و گفتم نمی‌روم. یعنی نه حرف راجرز شد نه حرف من. البته من هم از چپ مدام جلو می‌رفتم و مثل گوش چپ کار می‌کردم.
ایلناایلنا1 هفته قبل
* آقا رضا اخیرا عکسی از باشگاه پرسپولیس بیرون آمده که خاطر هواداران قدیمی پرسپولیس را آزرده کرده است. آقای عرب کی بود که مدیر و همه‌کاره باشگاه شد؟ به نظر من آقای کاشانی و نبی جلوتر از آقای انصاری‌فرد بودند برای مدیریت. یعنی نه حرف راجرز شد نه حرف من. * البته آقای راجرز که قبل از آن بازی مدتی در ایران نبودند. * به نظر شما نقش راجرز و همایون خان در این برد بیشتر بود یا درخشش بازیکنان؟ همه با هم بودند.
ایران ورزشیایران ورزشی1 هفته قبل
وطنخواه با شور و اشتیاق خاصی درباره آن مسابقه حرف می‌زند و البته مثل همه همدوره‌ای‌هایش کلی حرف ناگفته دارد. یعنی نه حرف راجرز شد نه حرف من. علی پروین زرنگ بود و بالاخره این حرف به گوش عبده رسید و نفری ۳۰۰ تومان به ما پاداش داد. البته من هم از چپ مدام جلو می‌رفتم و مثل گوش چپ کار می‌کردم. البته ۳۰۰ تومانی که به ما دادند هم خوب بود و گفتیم خدا برکت چون آن زمان پیکان ۱۵ هزار تومان بود.
ایران ورزشیایران ورزشی1 هفته قبل
البته برخی از اینها آدم‌هایی هستند که در فضای مجازی توسط هیأت مدیره خریده شده‌اند چون به نفع‌شان نیست مسائل آقایان را وزیر بداند. من توصیه‌ام به آقای انصاری‌فرد این است که با حضور این هیأت مدیره نباشد چون به هیچ جا نمی‌رسد. یکی مثل افشین پیروانی که بین هواداران و بازیکنان و مدیرعامل و هیأت مدیره قرار بگیرد و مطمئن باشید خیلی می‌تواند کمک کند. امیدوارم آقای انصاری‌فرد بداند که بچه‌ها دل‌شان برای پرسپولیس می‌سوزد و اینها هستند که می‌توانند برای پرسپولیس کار کنند. حالا هر اتفاقی بیفتد شک نکنید هیأت مدیره و مدیرعامل قبلی مقصرند.
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
آقای میناوند صحبت از بازگشت افشین پیروانی به پرسپولیس است. وقتی به افشین پیروانی در تیم ملی آن اتهامات زده شد من از ریز مسائل خبر داشتم. شما طوری از افشین پیروانی حمایت می‌کنید انگار که با محسن خلیلی مشکلی دارید. چه گفتید؟ من گفتم اگر افشین پیروانی را نمی‌آورید محسن خلیلی می‌تواند بهترین گزینه باشد. من با خلیلی دشمنی ندارم اما وقتی اصرار می‌کنم که افشین پیروانی بیاید به خاطر این است که خلیلی امتحانش را پس داده و رفوزه شده.
افکارنیوزافکارنیوز1 هفته قبل
انصاری‌فرد، مدیر هزینهآقای عرب از جنس فوتبال نبود، ولی پرسپولیس را فاتح لیگ و جام حذفی کرد، اما برکنار شد. من مشکل شخصی با آقای انصاری‌فرد ندارم، ولی ایشان را ۱۲ سال قبل به دلیل ناکارآمدی و بدهی چند میلیاردی کنار گذاشتیم، اما حالا دوباره او را برگردانده‌ایم. وضع خوب مدیرانچرا هرکس مدیر پرسپولیس می‌شود وضعش خوب می‌شود؟ رک بگویم هیچ گربه‌ای محض رضای خدا موش نمی‌گیرد. حذف از آسیاصادقانه می‌گویم آرزو می‌کنم استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان حذف شوند. در مورد این‌که من روزی مدیرعامل پرسپولیس می‌شوم یا نه هم باید بگویم مدیرعامل پرسپولیس می‌شوم، ولی در آن دنیا!
وانانیوزوانانیوز2 هفته قبل
بعد از انتشار این خبر، رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال اعلام کرد فتحی به کارش ادامه خواهد داد. همچنین سعید آذری هم در گفتگو‌هایی تاکید کرد که برنامه‌ای به وزارت ورزش برای مدیریت در استقلال نداده است. اگر در رسانه‌ها و یا فضای مجازی نقل قول مستقیمی از من وجود دارد که گفته‌ام می‌خواهم مدیرعامل استقلال شوم، بگویند. برای استقلال برنامه نداده بودممدیرعامل سابق ذوب آهن ادامه داد: متاسفانه بعضی جا‌ها عنوان شد که من برای استقلال برنامه داده‌ام، ولی اینطور نبود. باید از مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان، محمود یاوری، امیر قلعه نویی و تمام پیشکسوتان فوتبال اصفهان تشکر کنم.
برترین‌هابرترین‌ها2 هفته قبل
انصاری‌فرد، مدیر هزینهآقای عرب از جنس فوتبال نبود، ولی پرسپولیس را فاتح لیگ و جام حذفی کرد، اما برکنار شد. به نظرم انصاری‌فرد مدیر هزینه است. وضع خوب مدیرانچرا هرکس مدیر پرسپولیس می‌شود وضعش خوب می‌شود؟ رک بگویم هیچ گربه‌ای محض رضای خدا موش نمی‌گیرد. حذف از آسیاصادقانه می‌گویم آرزو می‌کنم استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان حذف شوند. در مورد این‌که من روزی مدیرعامل پرسپولیس می‌شوم یا نه هم باید بگویم مدیرعامل پرسپولیس می‌شوم، ولی در آن دنیا!
عصر ایرانعصر ایران2 هفته قبل
به گزارش ایسنا، جواد نکونام سرمربی فولاد خوزستان درباره شرایط تیمش در دو هفته ابتدایی رقابت‌های لیگ برتر گفت: از هواداران تیم فولاد که تیممان را حمایت کردند تشکر می‌کنم. این بازیکن سابق فوتبال درباره شکایت باشگاه استقلال از فغانی به خاطر اینکه سوت پایان را دیر زده، اظهار کرد: اگر باشگاه بزرگ استقلال می‌خواهد شکایت کند حق این کار را دارد. قرارداد من با باشگاه فولاد است و باید از حق این تیم دفاع کنم. با بلبلی که صحبت کردیم ابراز علاقه کردند تا به باشگاه بزرگ فولاد بیایند. بازیکن نباید این کار را کند و اگر با باشگاه سپیدرود قرارداد داشته نباید با ما قرارداد می‌بسته و اگر با ما قرارداد داشته نباید با باشگاه استقلال قرارداد می‌بسته است.
ایلناایلنا2 هفته قبل
. محمدحسن انصاری‌فرد هم که برای دومین بار مدیرعامل پرسپولیس شد؟ خب ایشان از جنس فوتبال هستند. امیدوارم که این اتفاق برای تمام باشگاه‌ها رخ دهد و مدیرانی از جنس فوتبال داشته باشند. یعنی آقای عرب و مدیران قبلی از جنس فوتبال نبودند و نتوانستند به پرسپولیس کمک کنند؟ منظورمن این نبود. من می‌گویم اگر مدیر از جنس فوتبال باشد بیشتر شرایط را درک می‌کند چون خودش خاک زمین فوتبال را خورده است. عرب در هیات مدیره باقی می‌ماند؟ بله ایشان کماکان در هیات مدیره باقی می‌مانند وازتجربیات ایشان استفاده می‌کنیم.
برترین‌هابرترین‌ها2 هفته قبل
آقای انصاری فرد بازیکن پرسپولیس و تیم ملی بوده و هواداران خاطرات خوبی از او دارند. شاهرودی در واکنش به این موضوع عنوان کرد: یادمان نرود علی علیپور آقای گل بوده است. شاهرودی در پاسخ به این سوال که به پرسپولیس کالدرون امیدوار است یا خیر، گفت: ‌ من خیلی نگاهم به این تیم مثبت است. به نظرم قطعا می‌توانیم دوباره قهرمان شویم به شرط اینکه هواداران زود عصبی نشوند و از تیم حمایت کنند. در واقع سرمایه‌های پرسپولیس هواداران هستند که به تیم برای موفقیت کمک می‌کنند.
افکارنیوزافکارنیوز2 هفته قبل
به هر حال فوتبال برد، مساوی و باخت دارد و حتی به نظرم بازی می‌توانست مساوی هم بشود. آقای انصاری فرد بازیکن پرسپولیس و تیم ملی بوده و هواداران خاطرات خوبی از او دارند. مربی سابق تیم امید با اشاره به پرمهره بودن پرسپولیس ادامه داد و افزود: پرسپولیس پر مهره است و می‌تواند هجومی بازی کند. به نظرم قطعا می‌توانیم دوباره قهرمان شویم به شرط اینکه هواداران زود عصبی نشوند و از تیم حمایت کنند. در واقع سرمایه‌های پرسپولیس هواداران هستند که به تیم برای موفقیت کمک می‌کنند.
ورزش۳ورزش۳2 هفته قبل
به هر حال فوتبال برد، مساوی و باخت دارد و حتی به نظرم بازی می‌توانست مساوی هم بشود. آقای انصاری فرد بازیکن پرسپولیس و تیم ملی بوده و هواداران خاطرات خوبی از او دارند. شاهرودی در پاسخ به این سوال که به پرسپولیس کالدرون امیدوار است یا خیر، گفت: ‌ من خیلی نگاهم به این تیم مثبت است. به نظرم قطعا می‌توانیم دوباره قهرمان شویم به شرط اینکه هواداران زود عصبی نشوند و از تیم حمایت کنند. در واقع سرمایه‌های پرسپولیس هواداران هستند که به تیم برای موفقیت کمک می‌کنند.
فوتبالیفوتبالی2 هفته قبل
وب سایت رسمی فوتبالی- مدیرعامل و عضو اسبق هیات مدیره پرسپولیس در خصوص بازگست دوباره محمد حسن انصاری فرد به عنوان مدیرعامل جدید این باشگاه واکنش نشان داد. بالاخره ورزیر و مسئولان وزارن ورزش صدای هواداران و مردم را شنید. مدیرعامل سابق پرسپولیس تصریح کرد: هوادار نه با کسی عهد اخوت بسته است و نه با کسی دشمنی دارد. در هرحال به اعتقاد من همیشه قضاوت عمومی درست است و هواداران با توجه به نگرانی هایی که داشتند، خواستار تغییر و تحولات مدیریتی در باشگاه پرسپولیس بودند. نژاد فلاح در خصوص ایرج عرب و عملکرد او در پرسپولیس خاطر نشان کرد: جا دارد از این طریق خسته نباشید و خدا قوتی به آقای عرب بگویم.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین2 هفته قبل
وی در مورد دیدار حساس پرسپولیس در تبریز هم گفت: قطعا دیدار جذابی خواهد بود و کار پرسپولیس در این بازی خیلی سخت است. تراکتور تیم پرمهره‌ و قدرتمندی است و کادرفنی خوبی دارد که کار پرسپولیس را سخت می‌کند ولی به نظرم اگر بازیکنان روز خوبشان باشد و تمرکز داشته باشند می‌توانند دست پر از تبریز خارج شوند. فوتبال برای لذت بردن است و به هر حال برد و باخت دارد و باید آن را پذیرفت. وی در مورد تغییرات مدیریتی پرسپولیس و جدایی عرب عنوان کرد: پرسپولیس در حال حاضر به شرایطی رسیده که اداره‌اش از یک وزارتخانه هم سخت‌تر است چرا که هواداران پرشماری دارد و انتظار آنها از تیم همیشه بالاست. او در جدایی برانکو تا حدی مقصر بود ولی امیدوارم این موضوع خیریتی برای تیم و هواداران داشته باشد.
ایلناایلنا2 هفته قبل
وی در مورد دیدار حساس پرسپولیس در تبریز هم گفت: قطعا دیدار جذابی خواهد بود و کار پرسپولیس در این بازی خیلی سخت است. تراکتور تیم پرمهره‌ و قدرتمندی است و کادرفنی خوبی دارد که کار پرسپولیس را سخت می‌کند ولی به نظرم اگر بازیکنان روز خوبشان باشد و تمرکز داشته باشند می‌توانند دست پر از تبریز خارج شوند. فوتبال برای لذت بردن است و به هر حال برد و باخت دارد و باید آن را پذیرفت. او در جدایی برانکو تا حدی مقصر بود ولی امیدوارم این موضوع خیریتی برای تیم و هواداران داشته باشد. درخشان در مورد اختلافات میان انصاری‌فرد و علی پروین هم عنوان کرد‌: اگر اختلافاتی بوده باید کنار گذاشته شود و همه برای موفقیت پرسپولیس تلاش کنیم.
وانانیوزوانانیوز2 هفته قبل
به گزارش وانانیوز، اسماعیل حلالی در خصوص تغییرات مدیریتی باشگاه پرسپولیس و مدیرعاملی محمدحسن انصاری‌فرد به جای ایرج عرب اظهار داشت: ابتدا برای انصاری‌فرد آرزوی موفقیت می‌کنم. سرمربی تیم فوتبال امید پرسپولیس گفت: ۱۱ ماه است که اعضای تیم‌های پایه باشگاه پولی دریافت نکردند. آیا عرب از خودش نپرسیده که تیم‌های پایه چطور به کار خود ادامه می‌دهند؟ به نظرم او اصلا نباید مدیرعامل پرسپولیس می‌شد. با این شرایط انصاری‌فرد خیلی باید تلاش کند و فکر می‌کنم عرب یک مخروبه را تحویل انصاری‌فرد داده است. دیروز، روز عید من بود، چون عرب رفت و یک مدیر کاربلد مدیرعامل باشگاه شد.
افکارنیوزافکارنیوز2 هفته قبل
افکارنیوز، به گزارشمحمدرضا داورزنی معاون وزیر ورزش و جوانان در خصوص شایعه استعفایش که دیروز منتشر شده است، اظهار داشت: به همراه آقای صالحی امیری در دیزین حضور داریم و برای پاره‌ای از موضوعات جلسه‌ای را با یکدیگر برگزار کردیم. نمی‌دانیم این شایعه استعفا از کجا به وجود آمده است. اخبار ورزشی- وی در خصوص حضور انصاری‌فرد در پست مدیرعاملی پرسپولیس ادامه داد: در جریان امور قرار گرفتم. برای‌شان آرزوی موفقیت در سمت جدید دارم. از آقای عرب هم تشکر می‌کنیم که در مدت حضورشان تمام تلاش‌شان را برای موفقیت پرسپولیس انجام دادند.
ایران ورزشیایران ورزشی3 هفته قبل
وی افزود: انصاری فر حدود یک ساعت بعد از جلسه دعوت ما را قبول کرد و در باشگاه پرسپولیس حضور دارد. رغبتی در خصوص اینکه آیا تغییراتی در هیات مدیره صورت می‌گیرد گفت: نه تا این لحظه هیچ بنایی برای تغییرات در هیات مدیره نیست. فعلا هم در هیات مدیره باشگاه هستم. نمی‌توان هنگام کار در باشگاه پرسپولیس نظر مثبت همه را جلب کرد چون هواداران از اقشار مختلف جامعه هستند. البته مسائل مالی هیچوقت در باشگاه پرسپولیس تمامی ندارد و شرایط خاصی به خاطر تورم وجود دارد.
ایمناایمنا3 هفته قبل
این را به هواداران پرسپولیس بگویم که من از ۱۱ سالگی هوادار پرسپولیس بودم و بعد بازیکن و مربی پرسپولیس بودم و الان خداوند توفیق داده که به عنوان مدیرعامل خدمتی ناچیز به پرسپولیس و هوادارانش کنم. انصاری درباره ایرج عرب گفت: امروز با آقای عرب جلسه داشتیم و ایشان در هیات مدیره خواهند بود و همکاری ما ادامه خواهد داشت. مدیرعامل جدید پرسپولیس درباره بدهی‌های باشگاه پرسپولیس گفت: امروز در جلسه هیات مدیره مطرح شده و این مساله حل خواهد شد و هیچ اتفاقی برای پرسپولیس نخواهد افتاد. تمام مسائلی که برای پرسپولیس می‌افتد در هیات مدیره باید بحث شود و تصمیم‌گیری شود و به هم‌فکری کامل برسیم. مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس درباره تغییرات مدیریتی باشگاه پرسپولیس خاطر نشان کرد: ‌ تغییرات اتفاق افتاده و ما سعی می‌کنیم این تغییرات به خود شاکله باشگاه آسیب نزند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 هفته قبل
محمدرضا داورزنی، معاون وزیر ورزش و جوانان، در خصوص شایعه استعفایش واکنش نشان داد. اعتمادآنلاین| محمدرضا داورزنی، معاون وزیر ورزش و جوانان، در خصوص شایعه استعفایش که امروز منتشر شده است، گفت: به همراه آقای صالحی امیری در دیزین حضور داریم و برای پاره‌ای از موضوعات جلسه‌ای را با یکدیگر برگزار کردیم. وی در خصوص حضور انصاری‌فرد در پست مدیرعاملی پرسپولیس ادامه داد: در جریان امور قرار گرفتم. برای‌شان آرزوی موفقیت در سمت جدید دارم. از آقای عرب هم تشکر می‌کنیم که در مدت حضورشان تمام تلاش‌شان را برای موفقیت پرسپولیس انجام دادند.
ایلناایلنا3 هفته قبل
معاون وزیرورزش و جوانان در خصوص شایعه استعفایش واکنش نشان داد. نمی‌دانیم این شایعه استعفا از کجا به وجود آمده است. وی در خصوص حضور انصاری‌فرد در پست مدیرعاملی پرسپولیس ادامه داد: در جریان امور قرار گرفتم. برای‌شان آرزوی موفقیت در سمت جدید دارم. از آقای عرب هم تشکر می‌کنیم که در مدت حضورشان تمام تلاش‌شان را برای موفقیت پرسپولیس انجام دادند.
فوتبالیفوتبالی3 هفته قبل
وب سایت رسمی فوتبالی- کارشناس فوتبال ایران با اظهار تعجب از تغییر دوباره مدیرعاملی پرسپولیس گفت: آمدن انصاریفرد را با توجه به جوانی اش که شور و شوق دارد باید به فال نیک گرفت. پیشکسوت فوتبال ایران درباره حضور انصاریفرد در سمت مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: او مدیری است که از بدنه وزارت ورزش آمده است و مورد تاییدات آقایان است. آمدن او را به فال نیک می‌گیرم. وی درباره اینکه آیا وزارت ورزش باید به حمایت از انصاریفرد در زمینه‌های مالی و مدیریتی بپردازد تصریح کرد: بدون شک وزارت ورزش با انتخاب انصاریفرد موافق بوده است. وزارت ورزش باید تکلیف خود را برای کمک به باشگاه‌های استقلار و پرسپولیس مشخص کند وگرنه این دو باشگاه همچنان ضرردهی خواهند داشت. در واقع پیر بود برای مدیرعاملی پرسپولیس نمی‌آمد.
مهرمهر3 هفته قبل
عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس افزود: پس از صحبت‌های مفصل، با استعفای آقای عرب موافقت کردیم. وی در خصوص دلایل قبول استعفای ایرج عرب اظهار داشت: من در جزئیات جلسه آقای عرب با وزیر ورزش که پس از قهرمانی در جام حذفی داشتند، نیستم البته آقای عرب به طور رسمی درخواستی مبنی بر استعفا در آن برهه زمانی نداده بودند اما این‌بار اصرار زیادی داشتند که با استعفای کتبی ایشان موافقت شود. عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که چرا عرب از سمت مدیرعاملی استعفا داد؟ گفت: از خودشان سؤال بپرسید. عضو هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس درباره عدم حضور خود در بین رسانه‌ها افزود: پس از ۶ ماه حضور در باشگاه پرسپولیس، برای اولین‌بار در حال مصاحبه هستم. وی در پایان درباره احتمال تغییر اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: تا این لحظه هیچ برنامه‌ای برای تغییر نیست.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 هفته قبل
اعتمادآنلاین| علی رغبتی، عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس، درباره تغییرات ایجاد شده در سمت مدیرعاملی این باشگاه گفت: آقای عرب رسما و کتبا استعفا دادند و در جلسه فوق‌العاده استعفای او پذیرفته شد و آقای انصاری‌فرد را به عنوان جانشین آقای عرب انتخاب کردیم. ان‌شاءالله تشریفات اداری این تصمیم طی می‌شود و انصاری‌فرد به صورت رسمی مدیرعامل پرسپولیس می‌شود. الان هم آقای انصاری‌فرد در ساختمان باشگاه هستند. عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس درباره دلایل عدم پذیرش استعفای عرب در چند ماه قبل و قبول این استعفا در روزهای اخیر، بیان کرد: البته من در جریان جزئیات جلسه عرب و وزیر ورزش نیستم. به هر حال او صحبت‌هایی با وزیر داشتند که مورد قبول وزیر قرار نگرفته بود.

به انتهای لیست رسیدید