آلکمار

آلکمار

اعتمادآنلایناعتمادآنلاین46 دقیقه قبل
اعتمادآنلاین| سه گزینه از سوی باشگاه پرسپولیس به گابریل کالدرون سرمربی این تیم معرفی شد تا او از بین این نفرات، مهاجم مدنظرش را انتخاب کرده و پس از آن مسئولان مذاکرات شان را برای جذب این بازیکن آغاز کنند. جوناتاس که کارنامه و کیفیتش در هفته‌های اخیر از سوی کالدرون تائید شده و مدیران باشگاه و در راس آن‌ها انصاری‌فرد، پس از مذاکرات گسترده‌ای که با او داشتند، توانسته‌اند از لحاظ مالی با جوناتاس به توافق برسند. این بازیکن برزیلی که سابقه بازی در تیم‌های هانوفر، کورنتیانس، رئال‌سوسیداد، روبین‌کازن و آلکمار را داشته را داشته به زودی به تهران می‌آید تا پس از انجام مذاکرات نهایی و قبولی در تست‌های پزشکی قراردادش را امضاء کند. جوناتاس موفق شده در تمام طول مدت بازی حرفه‌ای خود ۸۸ گل و ۳۲ پاس گل در ۲۰۰ مسابقه به ثمر برساند. منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
فارسفارس3 ساعت قبل
سایت گل یکی از گزینه‌های احتمالی یونایتد را ستاره اتریشی سالزبورگ بیان کرد اما به نظر می‌رسد «ارلینگ هالند» به درهای باشگاه دورتموند آلمان نزدیک‌تر باشد. سولسشر در نشست خبری پس از بازی مقابل آلکمار به درخشش «میسون گرین‌وود» اشاره کرد. ستاره ۱۸ ساله و ۷۲ روز یونایتد اکنون با ۵ گل در لیگ اروپا آقای‌گل است. چیزی که به نظر می‌رسد فردا هم در تمرینات او گل‌های بیشتری به ثمر خواهد رساند. سولسشر ادامه داد: من مهاجمان خوبی دیدم حتی با رونی بازی کردم ولی چیزی که گرین‌وود دارد را تاکنون ندیده‌ام.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 ساعت قبل
در ۴۵ دقیقه دوم ریتم‌مان را پیدا کردیم و پاس‌ها و حرکت‌های رو به جلوی بیشتری دادیم. ما با تحت فشار قرار دادن حریف به گل‌هایی که می‌خواستیم، رسیدیم. وی همچنین درباره صعود تیمش به مرحله حذفی لیگ اروپا به‌عنوان صدرنشین گروه L اظهار داشت: صعود به عنوان صدرنشین برای ما اهمیت زیادی داشت. سرمربی نروژی شیاطین سرخ همچنین درباره فعالیت این باشگاه در نقل‌وانتقالات زمستانی که از احتمال بازیکنانی چون جیمز مادیسون، ارلینگ هالند، جیدون سانچو و سائول نیگوئس در جمع شیاطین سرخ خبر داده‌اند، خاطرنشان کرد: ما به دنبال تقویت خود در پست‌های مختلف هستیم. ما در نقل‌وانتقالات ژانویه خواهیم بود و نیاز به جذب دو یا سه بازیکن جدید داریم تا در پست‌های مختلف بازیکن به اندازه کافی داشته باشیم.
تسنیمتسنیم3 ساعت قبل
در ۴۵ دقیقه دوم ریتم‌مان را پیدا کردیم و پاس‌ها و حرکت‌های رو به جلوی بیشتری دادیم. ما با تحت فشار قرار دادن حریف به گل‌هایی که می‌خواستیم، رسیدیم. وی همچنین درباره صعود تیمش به مرحله حذفی لیگ اروپا به‌عنوان صدرنشین گروه L اظهار داشت: صعود به‌عنوان صدرنشین برای ما اهمیت زیادی داشت. ما در نقل‌وانتقالات ژانویه خواهیم بود و نیاز به جذب دو یا سه بازیکن جدید داریم تا در پست‌های مختلف بازیکن به اندازه کافی داشته باشیم. انتهای پیام/
برترین‌هابرترین‌ها4 ساعت قبل
خبرورزشی: سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد ضمن ابراز رضایت از عملکرد شاگردانش مقابل AZ آلکمار اعلام کرد این باشگاه در ماه ژانویه برای جذب دو یا سه بازیکن جدید اقدام می‌کند. در ۴۵ دقیقه دوم ریتم‌مان را پیدا کردیم و پاس‌ها و حرکت‌های رو به جلوی بیشتری دادیم. ما با تحت فشار قرار دادن حریف به گل‌هایی که می‌خواستیم، رسیدیم. وی همچنین درباره صعود تیمش به مرحله حذفی لیگ اروپا به‌عنوان صدرنشین گروه L اظهار داشت: صعود به‌عنوان صدرنشین برای ما اهمیت زیادی داشت. ما در نقل‌وانتقالات ژانویه خواهیم بود و نیاز به جذب دو یا سه بازیکن جدید داریم تا در پست‌های مختلف بازیکن به اندازه کافی داشته باشیم.
ورزش۳ورزش۳5 ساعت قبل
مارکوس راشفورد، ستاره انگلیسی منچستریونایتد، در صفحه توییتر خود واکنش جالبی نسبت به درخشش میسون گرین وود داشت. در بازی دیشب اوله گنار سولسشر از میسون گرین وود در ترکیب اصلی خود استفاده کرده بود؛ موضوعی که باعث شد مارکوس راشفورد نیمکت نشین باشد. گرین وود همچنین به عنوان بهترین بازیکن زمین در بازی دیشب انتخاب شد تا شب فوق العاده‌اش تکمیل شده باشد. مارکوس راشفورد اما پس از پایان بازی دیشب در صفحه توییتر خود واکنش جالبی نسبت به درخشش گرین وود نشان داد. راشفورد در توییتی نوشت: " وقتی نیمکت نشین هستی و باید گرین وود را تماشا کنی؛ تنها باید لذت ببری.
ورزش۳ورزش۳5 ساعت قبل
میسون گرین‌وود، پدیده ۱۸ساله منچستریونایتد دیشب در بازی مقابل آلکمار موفق شد نام خود را در کتابهای رکورد این باشگاه ثبت کند تا شگفتی‌سازی‌های او در این فصل همچنان ادامه داشته باشد. در شبی که شاگردان اوله گنار سولسشر با نتیجه ۴-۰ بر حریف هلندی به پیروزی رسیدند گرین‌وود در دقایق ۵۸ و ۶۴ موفق به دبل شد. گرین‌وود ۱۸ساله با احتساب این دو گل در فصل جاری تا اینجا برای یونایتد در لیگ اروپا ۴ گل به ثمر رسانده است. او در این فصل در همه رقابتها برای یونایتد ۱۸ بار به میدان رفته و شش گل برای این تیم به ثمر رسانده. در بین بازیکنان منچستریونایتد در این فصل تنها مارکوس راشفورد بوده که تعداد گلهای زده‌اش بیشتر از گرین‌وود است.
ورزش۳ورزش۳8 ساعت قبل
اوله گنار سولسشر، سرمربی منچستریونایتد بعد از پیروزی ۴-۰ این تیم مقابل آلکمار در لیگ اروپا ضمن تحسین عملکرد تیمش گفت شیاطین سرخ به دو یا سه بازیکن جدید نیاز دارند. یونایتد در یک برهه ده دقیقه‌ای از بازی دیشب طوفانی بازی کرد و سه گل به ثمر رساند و دو گل از این گلها توسط میسون گرین‌وود پدیده این تیم به ثمر رسید. سرمربی یونایتد همچنین تایید کرد که تیمش در ماه ژانویه به دو یا سه بازیکن جدید نیاز خواهد داشت. اگر ما را با تیمهای دیگر مقایسه کنید می‌بینید که برای اینکه بتوانیم در پستهای مختلف از بازیکنان‌مان به صورت چرخشی استفاده کنیم به دو یا سه بازیکن جدید نیاز داریم. این در یک فصل بلند برای هر تیمی لازم است و باید ببینیم در آینده چه پیش می‌آید".
نودنود11 ساعت قبل
سویا و آپوئل از این گروه صعود کردند. مالمو و کوپنهاگن از این گروه صعود کردند. آرسنال و اینتراخت از این گروه صعود کردند. استانبول باشاک شهیر و رم از این گروه صعود کردند و گلادباخ صدرنشین بوندس لیگا حذف شد. یونایتد و آلکمار از این گروه صعود کردند.
طرفداریطرفداری11 ساعت قبل
طرفداری- میسون گرینوود با ۲ گلی که در جریان برد ۴-۰ منچستریونایتد مقابل آلکمار به ثمر رساند، تبدیل به جوان‌ترین بازیکن منچستریونایتد شد که در یک بازی اروپایی موفق به زدن حداقل دو گل شده است. به گزارش اسکای اسپورتز، لیست جوان‌ترین بازیکنان منچستریونایتد که موفق به زدن حداقل دو گل در یک بازی اروپایی شده‌اند به شرح ذیل می‌باشد: میسون گرینوود (۱۸ سال و ۷۲ روز) مارکوس رشفورد (۱۸ سال و ۱۱۷ روز) وین رونی (۱۸ سال و ۳۴۰ روز) جرج بست (۱۹ سال و ۱۳۷ روز) رایان گیگز (۲۰ سال و ۲۸۹ روز)

ویدیو؛ آتش بازی هواداران منچستریونایتد در شهر پیش از دیدار با آلکمار (لیگ اروپا-۲۰۱۹/۲۰)

طرفداریطرفداری11 ساعت قبل
طرفداری- تیم‌های منچستریونایتد و آلکمار در هفته ششم مرحله گروهی لیگ اروپا به مصاف هم رفتند و در نهایت منچستریونایتد با پیروزی ۴ بر ۰ به عنوان صدرنشین گروهش راهی مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا شد. نگاهی داریم به آتش بازی هواداران منچستریونایتد پیش از دیدار.
طرفداریطرفداری12 ساعت قبل
طرفداری- اوله گونار سولسشر پس از برد ۴-۰ منچستریونایتد مقابل آلکمار در لیگ اروپا، از دلیل تحول تیمش در نیمه دوم پرده برداشت. به گزارش BBC، سرمربی منچستریونایتد دلیل نمایش بسیار بهتر تیمش در نیمه دوم را این طور توصیف کرد: به آن‌ها گفتم بیشتر خودمان باشند، بیشتر منچستریونایتد باشند. می‌دانم پس از اعمال تغییرات کار برای بازیکنان سخت می‌شود ولی در نیمه دوم ریتم خودمان را پیدا کردیم، پاس‌های رو به جلوی بیشتری فرستادیم، فرارهای بدون توپ بیشتری داشتیم و با پرس بهتر، به گل رسیدیم.
طرفداریطرفداری12 ساعت قبل
طرفداری- پس از برد ۴-۰ منچستریونایتد مقابل آلکمار در اولدترافورد، خوان ماتا به ستایش از هم تیمی جوان خود یعنی میسون گرینوود پرداخت. به گزارش BBC، ماتا که در این بازی ضمن به ثمر رساندن یک گل، دو پاس گل هم فرستاد، گفته است: به نظرم نیمه دوم خیلی خوب بود. آلکمار در نیمه اول خوب کار کرد و ما ریتم لازم را پیدا نکردیم. چینش‌مان را کمی عوض کردیم و نیمه دوم خیلی بهتر شروع شد. شاید زیاد توپ را لمس نکند ولی درون محوطه جریمه یک قاتل است.
طرفداریطرفداری13 ساعت قبل
طرفداری- با پایان یافتن دور گروهی لیگ اروپا در فصل ۲۰۱۹/۲۰، چهره ۳۲ تیم صعودکننده به مرحله یک شانزدهم نهایی مشخص شد. قرعه کشی این مرحله، ساعت ۱۵:۳۰ روز دوشنبه برگزار خواهد شد. تیم‌های سرگروه و چهار تیم راه یافته از لیگ قهرمانان اروپا در سید یک قرار می‌گیرند و تیم‌های دوم و چهار تیم دیگر لیگ قهرمانان اروپا در سید دو جای می‌گیرند. تیم‌های سید دو در دیدار نخست میزبان خواهند بود. باشگاه‌های یک کشور و باشگاه‌های هم گروه در مرحله گروهی، در قرعه کشی با یکدیگر برخورد نخواهند کرد.
طرفداریطرفداری13 ساعت قبل
طرفداری- هفته ششم و پایانی لیگ اروپا در فصل ۲۰۱۹/۲۰ با حذف تیم‌های شاخصی همراه بود. از دیگر نتایج جالب امشب، شکست سنگین اسپورتینگ لیسبون و پیروزی پر گل وولورهمپتون بود. وولورهمپتون به لطف هتریک دیگو ژوتا با نتیجه ۰-۴ از سد بشیکتاش گذشت. رنجرز نیز با تساوی ۱-۱ مقابل یانگ بویز، برای اولین بار از فصل ۲۰۰۷-۲۰۰۶ موفق به صعود از گروهش در یک رقابت اروپایی شد. نتایج کلی بازی‌های هفته ششم مرحله گروهی لیگ اروپا ۲۰۱۹/۲۹ به شرح زیر است:
تسنیمتسنیم13 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم، مرحله گروهی رقابت‌های لیگ اروپا با برتری تیم فوتبال منچستریونایتد، صعود رم و سرگروهی خنت در حضور یک نیمه‌ای میلاد محمدی، ملی‌پوش کشورمان به پایان رسید. یانگ در دقیقه ۵۳، گرینوود در دقیقه ۵۸، ماتا در دقیقه ۶۲ و مجددا گرینوود در دقیقه ۶۴ برای شیاطین سرخ گلزنی کردند. ازن این گروه منچستریونایتد ۱۳ و آلکمار ۹ امتیازی صعود کردند. پنجشنبه شب همچنین در گروه دهم، رم با وجود تساوی ۲ - ۲ خانگی مقابل ولفسبورگر با ۹ امتیاز به‌عنوان تیم دوم صعود کرد. در گروه یازدهم، براگا ۴ بر ۲ اسلاون براتیسلاوا را برد و ولورهمپتون ۴ بر صفر بشیکتاش را شکست داد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین13 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری میزان، شب پایانی مرحله گروهی رقابت‌های لیگ اروپا با صدرنشینی منچستریونایتد، خنت، پورتو، براگا، اسپانیول و باشاک شهیر و صعود رم به پایان رسید. در دیگر بازی این گروه، وولفسبورگ در خانه با یک گل مقابل سنت اتین به برتری دست یافت. در جدول پورتو با ۱۰ و رنجرز با ۹ امتیاز صعود کردند. در گروه هشتم، اسپانیول در خانه مقابل زسکا مسکو با یک گل شکست خورد و لودوگورتس یک بر یک با فرانس واروژ مساوی کرد. در جدول این گروه، براگا ۱۴ و وولورهمپتون ۱۳ امتیازی جواز صعود به دور بعدی را کسب کردند.
فارسفارس13 ساعت قبل
هفته پایانی مرحله گروهی لیگ اروپا با صدرنشینی منچستر، حذف گلادباخ در گام آخر و صعود منچستر به عنوان صدرنشین به اتمام رسید. دیدار منچستر و آلکمار برای مشخص شدن صدرنشین با برتری پر گل و قاطع منچستر خاتمه یافت تا شاگردان سولسشر به عنوان صدرنشین صعود کنند. گروه Hاسپانیول صفر - زسکامسکو یکلودوگورتس یک - فرانس واروژ یکدر این گروه اسپانیول ۱۱ امتیاز و لودوگورتس با ۸ امتیاز جواز صعود دریافت کردند. گروه Iولفسبورگ یک - سن‌اتین صفرخنت ۲ - الکساندریا یکدر این گروه خنت و ولفسبورگ راهی مرحله بعد شدند. گروه Jمونشن گلادباخ یک - باشاک شهیر۲آاس رم ۲ - ولفسبرگر ۲در این گروه باشاک‌شهیر با برتری در بازی آخر اول شد و رم به عنوان تیم دوم صعود کرد تا گلادباخ در گام آخر از صعود باز بماند.

خلاصه بازی منچستریونایتد ۴-۰ آلکمار (لیگ اروپا - ۲۰۱۹/۲۰)

طرفداریطرفداری13 ساعت قبل
طرفداریطرفداری13 ساعت قبل
طرفداری- منچستریونایتد از ساعت ۲۳:۰۰ به وقت ایران میزبان آلکمار بود تا در نهایت با پیروزی مقابل نماینده هلند، به عنوان صدرنشین گروهش راهی مرحله یک شانزدهم نهایی لیگ اروپا شود. منچستریونایتد ۲-۰ آلکمار؛ گرینوود (۵۸): پرس کردن بازیکنان یونایتد باعث پس گرفتن توپ در پشت محوطه جریمه حریف شد و در آنجا گرینوود بدون حرکت اضافی، با شوت زمینی پای چپ خود موفق به گلزنی شد. منچستریونایتد ۳-۰ آلکمار؛ ماتا (۶۲): متوقف شدن بازیکن یونایتد در محوطه جریمه آلکمار، یک پنالتی در اختیار شیاطین سرخ قرار داد. ماتا پشت توپ ایستاد و بیزوت با وجود تشخیص دادن مسیر ضربه او نتوانست مانع از ورود توپ به دروازه شود تا اختلاف به سه گل افزایش پیدا کند. منچستریونایتد ۴-۰ آلکمار؛ گرینوود (۶۴): ماتا توپ را در سمت راست زمین به گرینوود رساند و این بازیکن پس از برتری در نبرد یک در برابر یک، با یکی از آن ضربات زمینی پای چپ مختص به خود و به کمک عملکرد ضعیف دروازه‌بان حریف در تیر نزدیک‌تر، گل دوم خودش را به ثمر رساند.

گل دوم میسون گرینوود به آلکمار (منچستریونایتد ۴-۰ آلکمار)

طرفداریطرفداری13 ساعت قبل

گل خوان ماتا به آلکمار (منچستریونایتد ۳-۰ آلکمار)

طرفداریطرفداری13 ساعت قبل

گل میسون گرینوود به آلکمار (منچستریونایتد ۲-۰ آلکمار)

طرفداریطرفداری14 ساعت قبل

گل اشلی یانگ به آلکمار (منچستریونایتد ۱-۰ آلکمار)

طرفداریطرفداری14 ساعت قبل
ورزش۳ورزش۳16 ساعت قبل
۵ دقیقه بعد یونایتد توسط میسون گرین وود به گل دوم رسید. روی یک توپ ربایی پشت محوطه جریمه آلکمار بود که توپ به گرین وود رسید و او هم با یک شوت دیدنی، دروازه را باز کرد. فشار حملات یونایتد در دقیقه ۶۲ به یک پنالتی برای این تیم منجر شد. خطای مدافع آلکمار روی گرین وود باعث شد تا داور نقطه پنالتی را نشان بدهد. اما این هم پایان کار نبود و منچستریونایتد در دقیقه ۶۴ به گل چهارم رسید.
برترین‌هابرترین‌ها16 ساعت قبل
در شب برتری قاطعانه تیم فوتبال منچستریونایتد، رم صعود کرد و تیم بازیکن ایرانی سرگروه شد. خبرگزاری تسنیم: مرحله گروهی رقابت‌های لیگ اروپا با برتری تیم فوتبال منچستریونایتد، صعود رم و سرگروهی خنت در حضور یک نیمه‌ای میلاد محمدی، ملی‌پوش کشورمان به پایان رسید. در گروه دوازدهم این رقابت‌ها، منچستریونایتد که پیش از این صعودش را قطعی کرده بود در بازی تشریفاتی خانگی مقابل آلکمار به برتری ۴ بر صفر رسید. پنجشنبه شب همچنین در گروه دهم، رم با وجود تساوی ۲ - ۲ خانگی مقابل ولفسبورگر با ۹ امتیاز به‌عنوان تیم دوم صعود کرد. در دیگر بازی این گروه، استانبول باشاک شهیر در خانه بوروسیامونشن‌گلادباخ به برتری ۲ بر یک رسید و با ۱۰ امتیاز سرگروه شد.
فوتبالیفوتبالی16 ساعت قبل
پایگاه خبری فوتبالی – دور گروهی لیگ اروپا به پایان رسید و تیم‌های صعودکننده مشخص شدند. اما بهترین گل‌زنان و بهترین گل‌سازان مرحله مقدماتی چه کسانی بودند؟ جدول گل‌زنان برتر به این ترتیب است: منیر الحدادی، سویا، ۵ گل در ۳۶۸ دقیقه آلفردو مورلوس، رنجرز، ۵ گل در ۴۴۵ دقیقه برونو فرناندس، اسپورتینگ، ۵ گل در ۴۴۹ دقیقه کلودیو کشرو، لودوگورتس، ۴ گل در ۳۰۲ دقیقه میرون بوادو، آلکمار، ۴ گل در ۴۴۳ دقیقه دانیل سینانی، دودلانژ، ۴ گل در ۴۵۰ دقیقه آندراژ اشپورار، اسلووان براتیسلاوا، ۴ گل در ۴۵۰ دقیقهجدول بهترین گل‌سازان هم به این ترتیب است: گالنو، براگا، ۶ گل در ۴۴۴ دقیقه دنی کویینتانا، قره‌باغ، ۳ گل در ۲۰۶ دقیقه جو اینگه برگت، مالمو، ۳ گل در ۳۶۰ دقیقه محمد ایهاتارن، پی‌اس‌و آیندهوون، ۳ گل در ۴۰۷ دقیقه واندرسون، لودوگورتس رازگراد، ۳ گل در ۴۲۸ دقیقه برونو فرناندس، اسپورتینگ، ۳ گل در ۴۴۹ دقیقه بورنا باریشیچ، رنجرز، ۳ گل در ۴۵۰ دقیقه اوروش ماتیچ، آپوئل، ۳ گل در ۴۵۰ دقیقه اوروش ماتیچ، آپوئل، ۳ گل در ۴۵۰ دقیقه۸۴۴۴
فوتبالیفوتبالی16 ساعت قبل
پایگاه خبری فوتبالی – دور گروهی لیگ اروپا تمام شد و ۲۴ تیم از ۱۲ گروه این مسابقات به دور بعد راه یافتند. ۸ تیم هم از لیگ قهرمانان به این مسابقات رسیدند و به این ترتیب ۳۲ تیم در مرحله یک‌شانزدهم نهایی این مسابقات حضور خواهند یافت. ۲۴ تیمی که از لیگ اروپا صعود کردند به این ترتیب هستند: سید یک: سویا (اسپانیا)، مالمو (سوئد)، بازل (سوییس)، لاسک (اتریش)، سلتیک (اسکاتلند)، آرسنال (انگلیس)، پورتو (پرتغال)، اسپانیول (اسپانیا)، خنت (بلژیک)، استانبول باشاک‌شهیر (ترکیه)، براگا (پرتغال)، منچستر یونایتد (انگلیس) سید دو: آپوئل (قبرس)، کپنهاگن (دانمارک)، ختافه (اسپانیا)، اسپورتینگ لیسبون (پرتغال)، کلوژ (رومانی)، آینتراخت فرانکفورت (آلمان)، رنجرز (اسکاتلند)، لودوگورتس رازگراد (بلغارستان)، ولفسبورگ (آلمان)، رم (ایتالیا)، ولوز (انگلیس)، آلکمار (هلند) تیم‌های راه‌یافته از لیگ قهرمانان هم به این ترتیب هستند: سید یک: آژاکس، سالزبورگ، اینتر، بنفیکاسید دو: بایر لورکوزن، شاختار دونتسک، المپیاکوس، بروژ۸۴۴۴
طرفداریطرفداری16 ساعت قبل
طرفداری- منچستریونایتد و آلکمار از ساعت ۲۳:۰۰ در ورزشگاه اولدترافورد به مصاف هم می‌روند. منچستریونایتدرومرو، یانگ، مگوایر، توانزبه، ویلیامز، ماتیچ، گارنر، ماتا، پریرا، مارسیال، گرینوودنیمکت: گرانت، جونز، لیرد، فرد، مک تومینای، چونگ، رشفوردآلکماربیزوت، اسونسون، کلاسی، وویتنز، ویندال، کوپمینرز، استنگز، میتسیو، سوگاوارا، ادریسی، ده ویت

به انتهای لیست رسیدید