آمريكا

رصد نیروهای آمریکایی در عراق توسط نیروی نجباء عراق + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 هفته قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، حرکت شبانه کاروان خودروهای سنگین نیروهای اشغالگر آمریکا از پایگاه هوایی القیارة عراق، توسط نیروی نجباء عراق رصد شده است که در ادامه ویدئویی از آن را مشاهده می‌کنید. بیشتر بخوانید: وعده‌های مردان «نجباء» در میدان نبرد + فیلمانتهای پیام/فیلمی از حرکت نیروهای آمریکایی در عراق
فراروفرارو3 ماه قبل
وزارت خارجه برنامه‌های خود را پیش می‌برد و ما هم اینجا مطالب مختلف را ازجمله در حوزه سیاست خارجی برای آقای رئیس‌جمهور آماده می‌کنیم. جلسات چندنفره و تک‌نفره با آقای رئیس‌جمهور و آقای واعظی هم بوده است. ممکن است یک نفر از نمایندگان مجلس با آقای واعظی جلسه داشته باشد یا یک اصلاح‌طلب با رئیس‌جمهور. اینکه دولت افغانستان را در جریان قرار می‌دادیم یعنی از قصدمان برای مذاکره با آنها اطلاع دادیم یا از دولت افغانستان در مورد قصدمان مشورت خواستیم؟ به دولت افغانستان اطلاع دادیم که چنین تحولی صورت خواهد گرفت و هیئتشان به تهران می‌آید و طبیعی است به نقطه‌نظراتشان گوش دادیم. از دید ما دولت افغانستان دولتی قانونی است و روابط سیاسی و تجاری خوبی با هم داریم و همسایه هم هستیم.
نامه‌نیورنامه‌نیور3 هفته قبل
تنها یکی از این موارد، کاهش شدید محبوبیت ترامپ در ایالت سرنوشت ساز و کلیدی «فلوریدا» است. فلوریدا به تنهایی دارای ۲۹ رای الکترال است که به صورت سنتی، به هیچ یک از دو حزب دموکرات و جمهوریخوه تعلق ندارد. مروری کوتاه بر نظرسنجی منتشر شده در پایگاه «هیل»، به خوبی نشان می‌دهد که آرای ترامپ در فلوریدا تا چه اندازه‌ای افت داشته است. در هر حال از این پس نام ۴ ایالت سرنوشت ساز آمریکا را در ذیل مناسبات انتخاباتی این کشور بیشتر خواهیم شنید! آیا سران حزب دموکرات قادر به حفظ روند صعودی آرای خود و متعاقبا، هدایت مستمر روند نزولی آرای ترامپ در نظرسنجی هتای فعلی خواهند بود؟
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 ماه قبل
روحانی به عراق می‌رودوزیر امور خارجه طی مکالمه‌ای تلفنی با همتای عراقی خود درباره آخرین تحولات روابط دوجانبه بویژه سفر قریب‌الوقوع رئیس جمهوری اسلامی ایران به عراق رایزنی و تبادل نظر کرد. ایران به ادعا‌های وزیر خارجه امارات درباره جزایر سه‌گانه واکنش نشان دادسخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به اظهارات وزیر خارجه امارات، گفت: برخی کشورها برای سرپوش گذاشتن بر سیاست‌های خسارت بار خود، به طرح ادعاهای واهی عادت کرده‌اند. پشت‌صحنه ادعای کذب امارات درباره جزایر ایرانی/ ماجرای پیشنهاد «برژینسکی» به «صدام» یکی از مشوقان امارات برای طرح ادعای مضحک مالکیت بر جزایر سه‌گانه، آمریکایی‌ها هستند. توضیحات ظریف درباره دلایل استعفایشوزیر امور خارجه، گفت: استعفای بنده صرفا برای حفظ شان و اعتبار وزارت امور خارجه به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران در صحنه بین‌المللی بود. هشدار درباره کاسه‌ ظریف صبر ظریفوزیر امور خارجه ایران با اشاره به اینکه آژانس بین‌المللی انرژی اتمی برای چندمین بار پایبندی ایران به توافق هسته‌ای را تائید کرده، هشدار داد که صبر ایران رو به پایان است.
فراروفرارو1 هفته قبل
یک بازار یک‌پارچه صنعت نفت در امارات وجود دارد؛ «جبل علی» در تعمیرات و سرویس و خود ابوظبی در تولید نفت. همان‌طور که اشاره کردم، در سال ۱۹۸۶ قیمت نفت برنت ۱۰ دلار و قیمت نفت ایران هفت دلار بود. این‌طور بود که چاه‌ها و حوزه‌هایی که از لحاظ تولید نفت اقتصادی نبودند، اقتصادی شدند و باعث شد قیمت نفت پایین بیاید. حالا آمریکا می‌خواهد متهم کند که ایران نفت خود را قاچاق می‌‌کند، بله ما نفت خودمان را قاچاق می‌کنیم؛ چه ایرادی دارد؟! چقدر می‌توانستیم بعد از برجام فروش نفت خودمان را افزایش دهیم که اهمال و سنگ‌اندازی‌ها مانع از آن شد؟ به‌نظر من اشکال اول به خود وزارت نفت وارد است.

به انتهای لیست رسیدید