آندره آ استراماچونی

آندره آ استراماچونی

ورزش۳ورزش۳14 ساعت قبل
معاون باشگاه استقلال می‌گوید سرمربی ایتالیایی سابق این تیم، درخواست غرامت نداشته و به دنبال برگزاری جلسه‌ای برای توافق است. در این رابطه، امیر سلطانی معاون باشگاه استقلال به «ورزش سه» گفت: در حال حاضر صحبتی از شکایت یا غرامت خواهی نشده است. وکیل استراماچونی می‌گوید ما یک سری ادعا داریم و باشگاه هم همینطور است. وی افزود: با توجه به شناختی که از استراماچونی دارم، بعید می‌دانم او دنبال غرامت باشد. ولی نکته اینجاست که به هر حال این کیس بین استقلال و استراماچونی از لحاظ حقوقی باید بسته شود و او هم دنبال همین است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
به گزارش مشرق، نهم اردیبهشت ماه ۹۸ مسئولان وقت باشگاه استقلال حکم به برکناری وینفرد شفر از نیمکت رهبری این تیم دادند. وینفرد شفر بعد از ترک استقلال مدعی شد استقلال را وارد جنگی حقوقی برای دریافت مطالباتش خواهد کرد. آندره آ استراماچونی با ارسال نامه‌ای از طریق وکلای خود به باشگاه استقلال که نامه به دست اعضای هیات مدیره هم رسیده است، جنگ حقوقی خود با این باشگاه را آغاز کرد. عدد این جنگ حقوقی چیزی در حدود ۱٫۵ میلیون دلار (۱٫۳ میلیون یورویی که نقل محافل رسانه‌ای شده بود) تخمین زده می‌شود که می‌تواند شوک بزرگی برای باشگاه آن هم در این روزهای بی پولی باشد. حتی در این راه گفته می‌شود باشگاه استقلال ادله و مستندات محکمی هم دارد که می‌تواند کمیته حقوقی فیفا را قانع کند.
افکارنیوزافکارنیوز1 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشیوسف دانشیار مترجم و آنالیزور آندره آ استراماچونی که پس از رفتن سرمربی ایتالیایی، در تمرینات این تیم شرکت نکرده بود، از قطع همکاری خود با این باشگاه خبر داد و ساعتی پیش برای مذاکره نهایی با مسئولان باشگاه استقلال، در محل باشگاه حضور پیدا کرد. اخبار ورزشی- گفته می‌شود فرهاد مجیدی و مسئولان باشگاه استقلال با جدایی او موافقت کردند.
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
پایگاه خبری فوتبالی- مترجم سرمربی سابق استقلال گفت: هر زمان باشگاه به من نیاز داشته باشد، به تیم کمک می‌کنم، اما به دلیل مسائل شخصی نمی‌توانم به همکاری با استقلال ادامه دهم. در واقع مسائل مالی او را وکلایش پیگیری می‌کنند و من در این باره اطلاعی ندارم. دانشیار در پاسخ به این پرسش که آخرین بار چه زمانی با استراماچونی صحبت کرده گفت: آخرین بار ۱۰ روز پیش با استراماچونی صحبت کردم. او اعلام کرد با اینکه ۲ برابر بیشتر از استقلال از باشگاه تراکتور پیشنهاد داشتم اما در ایران همیشه برای استقلال کار خواهم کرد و از علاقه‌اش برای بازگشت به این تیم حرف صحبت می‌کرد، اما زمانش را مشخص نکرد و نگفت که ممکن است چه زمانی دوباره هدایت تیم را برعهده بگیرد. استراماچونی با مجیدی هم در تماس است و رویکرد حمایتی نسبت به او دارد.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
چند هفته بعد انتقال قرضی فرهاد مجیدی به استقلال نهایی شد و این ستاره جوان در اولین دیدار و در روز خداحافظی فرشاد پیوس، مقابل پرسپولیس به میدان رفت. با ورود سکوموروخوف به رختکن استقلال، فرهاد مجیدی با شماره ۱۰ تبدیل به مهاجم نوک شد و از خط میانی به خط حمله انتقال پیدا کرد. یک ماه بعد، فرهاد مجیدی که از حضور با لباس استقلال محروم شده بود، برای اولین بار لژیونر شدن را تجربه کرده و راهی راپیدوین اتریش شد و در مرداد ۷۹ دوباره و این بار با شماره ۱۱، لباس استقلال را بر تن کرد. طی آن دو فصل اگرچه استقلال موفق به فتح لیگ برتر نشد، اما فرهاد مجیدی گل‌های فوق العاده از جمله گل سولو برابر سپاهان در تهران و گل ثانیه‌های آخری مقابل فجر را به تاریخ باشگاه استقلال الصاق کرد. اما یک جدایی عجیب در دی ماه ۱۳۹۰ و انتقال به الغرافه، یک فصل دیگر از دوران حضور فرهاد مجیدی در استقلال را نیز به پایان رساند.
ایلناایلنا1 روز قبل
ارزش این بازیکن آزاد در سایت ترانسفرمارکت ۴ میلیون پوند تعیین‌شده است! تازه تمام این‌ها در شرایطی است که این بازیکنان در شرایط بحرانی خاورمیانه اصلا حاضر باشند در ایران بازی کنند! حالا که ارزش این بازیکنان مشخص شد باید نگاهی به بودجه باشگاه برای نقل و انتقالات تابستانی بیاندازیم. وقتی بازگشت استراماچونی منتفی شد و فرهاد مجیدی کار را دست گرفت، بودجه ارزی باشگاه برای خرید یک تا ۲ بازیکن خارجی به حدود ۴۰۰ هزار یورو کاهش پیدا کرد. یعنی اگر قرار بر خرید ۲ بازیکن باشد، هرکدام باید حدود ۲۰۰ هزار یورو هزینه روی دست باشگاه بگذارند.
ورزش۳ورزش۳3 روز قبل
اما حالا و بعد از برگزاری دو بازی دوستانه فرهاد مجیدی اهداف تاکتیکی خود را رفته رفته به نمایش گذاشته است، اهدافی که به نظر به تیمی که استراماچونی ساخته بود بسیار نزدیک است او در تلاش است با همان سیستم سرمربی ایتالیایی در نیم فصل دوم حاضر شود. او طراح تمرینات استقلال است و در جریان بازی دوستانه امروز هم توصیه هایی در مورد بهتر اجرا شدن سیستم ۲-۵-۳ به فرهاد مجیدی انجام داد. به نظر می‌رسد نقش لکیچ باتجربه که سابقه‌ای طولانی در فوتبال اروپا داشته، در موفقیت استقلال در نیم فصل دوم بسیار مهم است چراکه او نزدیک‌ترین فرد به فرهاد مجیدی خواهد بود. * بلاتکلیفی که همه را اذیت می‌کندبازی‌های استقلال بیشتر از هر تیم دیگری تعویق افتاده است. این موضوع باعث شده فرهاد مجیدی نتواند برنامه ریزی درستی در تعطیلات داشته باشد و شاید به همین دلیل هم هست که این تیم تاکنون بازی‌های دوستانه کمی برگزار کرده است.
ایلناایلنا1 هفته قبل
استقلال تهران در نقل و انتقالات زمستانی اگرچه در خط حمله عملکرد موفقی داشت اما موفق به خرید مدافع و یک دروازه‌بان مطمئن نشده است. درمجموع بررسی ورودی و خروجی‌های استقلال نشان می‌دهد غیر از خط حمله در سایر بخش‌ها تیم نه‌تنها تقویت نشده که ضعیف‌تر هم شده‌اند! خط حملهتا چند روز پیش اوضاع خط حمله استقلال که تا پایان هفته هفدهم با ۳۳ گل زده با اختلاف صاحب بهترین خط حمله لیگ است چندان خوب نبود. خط حمله استقلال نسبت به نیم‌فصل اول نه‌تنها ضعیف‌تر نشد که اوضاع‌واحوال بهتری هم پیدا کرد. درمجموع تراز ورودی و خروجی استقلال در خط حمله تا به اینجا مثبت است.
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
استقلال تهران در نقل و انتقالات زمستانی اگرچه در خط حمله عملکرد موفقی داشت اما موفق به خرید مدافع و یک دروازه‌بان مطمئن نشده است. درمجموع بررسی ورودی و خروجی‌های استقلال نشان می‌دهد غیر از خط حمله در سایر بخش‌ها تیم نه‌تنها تقویت نشده که ضعیف‌تر هم شده‌اند! خط حملهتا چند روز پیش اوضاع خط حمله استقلال که تا پایان هفته هفدهم با ۳۳ گل زده با اختلاف صاحب بهترین خط حمله لیگ است چندان خوب نبود. خط حمله استقلال نسبت به نیم‌فصل اول نه‌تنها ضعیف‌تر نشد که اوضاع‌واحوال بهتری هم پیدا کرد. درمجموع تراز ورودی و خروجی استقلال در خط حمله تا به اینجا مثبت است.
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
کمتر از ۲۴ ساعت از بعد از اعلام پایان همکاری پرسپولیس با گابریل کالدرون، اکنون به بررسی شروط سرمربی آرژانتینی که باعث این موضوع شد خواهیم پرداخت. در نامه ارسالی از سوی گابریل کالدرون به این موضوع اشاره شده که او و دستیارانش در تاریخ یکم و پنجم ژانویه قرارداد‌های خود را فسخ کرده‌اند. این ترجمه متن مربوط به شروطی است که گابریل کالدرون اعلام کرده و مورد بررسی باشگاه پرسپولیس قرار گرفته و به آن پاسخ داده شد. *باشگاه پرسپولیس نیز در پاسخ به شروط گابریل کالدرون این واکنش و پاسخ را داشته است: جناب آقای کالدرونسرمربی محترم تیم فوتبال بزرگسالان پرسپولیسپیشنهادات شما دریافت گردید. جناب آقای کالدرون به موجب این نامه پاسخ باشگاه در خصوص پیشنهادات شما داده می‌شود.

تیم منتخب نیم فصل اول لیگ برتر ایران به انتخاب طرفداری؛ مهدی ترابی بهترین بازیکن شد

9+
طرفداریطرفداری1 هفته قبل
جام نیوزجام نیوز1 هفته قبل
*خوشبختانه سفارت‌های دو کشور این مشکل را حل کردند که این اقدام می‌شد زودتر صورت بگیرد. *من به باشگاه رسما اعلام کردم تمایلی به کار دوباره ندارم پس چرا گفتند مذاکره مجدد! *نه مذاکره‌ای در کار بود و نه نماینده‌ای در دوحه داشتم. اصلا چطور ممکن است باشگاه برای مذاکره با من یک فرد پرسپولیسی را به دوحه بفرستد؟! وقتی مشکل نوع پرداخت حل شد من برنامه تمرینی را برای کاپیتان و اعضای تیم فرستادم تا اجرا شود.
ورزش۳ورزش۳1 هفته قبل
به گزارش «ورزش سه»، استقلالی‌ها بعد از پیروزی برابر پدیده در هفته سیزدهم لیگ برتر توانستند صدرجدول را در اختیار بگیرند اما دقیقا بعد از این بازی آندره آ استراماچونی قراردادش را فسخ کرد تا آبی‌ها در سه بازی بعدی ۵ امتیاز از دست بدهند و ۵ امتیاز با صدرجدول فاصله بگیرند. با این حال در چند روزی که فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی استقلال انتخاب شده است بازیکنان این تیم با روحیه و انگیزه بالا کار خود را دنبال می‌کنند تا بتوانند امتیازهای عقب افتاده را جبران کنند. در این هنوز مشخص نیست آیا بازی استقلال برابر فولاد در هفته هفدهم لیگ برتر برگزار می‌شود یا نه اما آبی‌ها امیدوار هستند این بازی به تعویق بیفتد تا این تیم زمان بیشتری برای آماده کردن خود برای اولین بازی در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا داشته باشند. عکس: رضا سعیدی پور
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
کانون مربیان فوتبال باید با ورود به این موضوع از فدراسیون مطالبه کند و بخواهد که لااقل در شرایط کنونی کشور و وضعیت فعلی ارزهای خارجی، مانع از ورود مربیان و حتی بازیکنان خارجی به ایران شود. عجیب است که تیمی مانند شهرخودرو در مشهد مقدس که با هزینه بخش خصوصی اداره می‌شود سراغ مربی ایرانی رفته است. فراموش نکنیم در مرداد ماه که تیم والیبال جوانان کشورمان با مربی ایرانی قهرمان جام جهانی والیبال جوانان شد مقام معظم رهبری پیشنهاد دادند با تکیه بر توانایی مربیان ایرانی تیم‌های داخلی هم از مربیان خارجی استفاده نکنند. بی شک این مهم علاوه بر حفظ ارز در داخل کشور موجبات تحولی بزرگ در عرصه مربیان فوتبالی را هم در پی خواهد داشت. چون هر یک شفری که به ایران نیاید ۴، ۵ مربی همراهش هم نمی‌آیند و هر ایرانی که سرمربی تیمی شود ۴، ۵ مربی ایرانی را به همراهش سرکار می‌آورد.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 هفته قبل
به گزارش مشرق، تعداد کامنت‌های زیر پست آندره آ استراماچونی سرمربی پیشین استقلال که پس از جنجال فراوان از این تیم جدا شد، از ۳ میلیون هم عبور کرد!
طرفداریطرفداری1 هفته قبل
بهترین کار ممکنو کرد این وزیر لنگی عمه ننه میخواست مجیدی هم مثل منصوریان بشه و حیا کن رها کن بشنوه تو ورزشگاه و بولینگیا خر ذوق شن و تو دربی هم با داور هماهنگ میکرد استقلال ببازه تا ۴ تا دربی پشت هم استقلال باخته باشه و عدد ۴ رو مسخره کننتو تیم امید هم اشتباه کرد و همون اوایل باید استعفا میداد وقتی دستیار نگرفتن براش و تو کارش دخالت کردن و هیچ امکاناتی نداشت ولی برای استیلی لنگی کمکای میلیاردی و بهترین زمین و امکانات رو فراهم کردنمجیدی اینن بار عاقلانه‌تر رفتار کرد حداقل مثل تیم امید مدارا نکرد
ورزش۳ورزش۳1 هفته قبل
به گزارش «ورزش سه» بعد از انتخاب فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی جدید استقلال و جانشین آندره آ استراماچونی، تمرینات این تیم آغاز شد اما این تمرینات یک غایب بزرگ داشت. وریا غفوری کاپیتان استقلال در دو تمرین اول تیمش با سرمربی جدید حضور پیدا نکرد. البته وریا تنها غایبت استقلال در اولین تمرین‌ها نبود اما دیگر غایبان بعد از تماس هایی که از سوی باشگاه با آن‌ها برقرار شد به تمرین بازگشتند با اینحال او روز گذشته هم در تمرین شرکت نکرد. در مورد او گفته می‌شد که به خاطر برخی دلخوری‌ها در تمرین حضور پیدا نکرده است. بی شک فرهاد مجیدی از بازگشت یکی از بهترین بازیکنان تیمش به تمرین خوشحال است و این را می‌توان از عکس هایی که از تمرین امروز استقلال بیرون آمده به خوبی متوجه شد.
ایلناایلنا1 هفته قبل
این زیبا بازی کردن یک دلیل مهم داشت و آن‌هم سیستم بازی پیشرفته و مدرن آبی پوشان بود که مرد ایتالیایی با سری A با خودش به تهران آورده بود. فرهاد مجیدی ۴۳ ساله و کم‌تجربه در دوران کوتاه سرمربیگری‌اش نشان داده است که سیستم موردعلاقه‌اش بعد از سال‌ها پشت سر گذاشتن کلاس و دوره‌های مربیگری در اروپا بازی با ۴ دفاع است. او در همان ۵ یازی که سرمربی استقلال بود استقلال را با سیستم‌های ۴-۴-۲ و ۴-۲-۳-۱ روانه میدان کرد. پیشکسوتان استقلال و کارشناسان هم به کادر فنی جدید توصیه کرده‌اند که راه و روش استراماچونی را ادامه دهد. به‌این‌ترتیب می‌شود گفت که استقلال فرهاد مجیدی با همان روش استراماچونی به کارش می‌دهد و دست‌کم در کوتاه‌مدت کادر فنی برنامه‌ای برای ایجاد تغییرات ندارد.
فوتبالیفوتبالی1 هفته قبل
پایگاه خبری فوتبالی- یوسف دانشایر مترجم آندره آ استراماچونی پس از جدایی این سرمربی ایتالیایی، با باشگاه استقلال قطع همکاری کرد. چرا شما در این فضا حاضر به ادامه همکاری با استقلال نیستید؟ به دلایل شخصی، البته یک‌سری افراد هم هستند که نمی‌توانم با آنها کنار بیایم. اگر یادتان باشد همان اول هم سر نخواستنم دعوا بود و فکر می‌کنم دیگر اشتیاقی برای ادامه همکاری وجود نداشته باشد. در این مدت استراماچونی از مجیدی حمایت کرده و این‌طور احساس می‌شد که شما حلقه ارتباطی بین مجیدی و استرا باشید. نمی‌خواهید دلیل اصلی جدایی مربی ایتالیایی را بگویید؟ در هر صورت مشکلاتی بود که باعث شد استرا نتواند به کار ادامه دهد!
مازن آنلاینمازن آنلاین1 هفته قبل
پیام مازند - اکثر بازیکنان پرسپولیس از عدم بازگشت سرمربی تیم‌شان به ایران استقبال می‌کننداستقبال اکثر بازیکنان پرسپولیس از عدم بازگشت کالدرونگابریل کالدرون برخلاف آندره آ استراماچونی چندان در بین بازیکنان تیمش محبوب نیست و این را به خوبی از صحبت‌های درون تیمی سرخپوشان می‌توان فهمید. نکته مهم اینکه تا الان هیچ یک از بازیکنان پرسپولیس در رسانه‌‌ها به حمایت مستقیم از کالدرون نپرداخته و ترجیح داده‌اند سکوت اختیار کنند. موردی که خلاف آن را در استقلال دیدیم و بازیکنان این تیم بارها به حمایت از سرمربی ایتالیایی کرده و خوهان بازگشت او شدند. در تمرین پرسپولیس هم که در غیاب کالدرون و دستیاران خارجی‌اش برگزار شد، اکثر سرخپوشان در شوخی‌های خود از سرمربیگری باقری حمایت کرده و آرزو می‌کردند کالدرون نیاید. مخصوصا نفراتی که در نیم فصل اول کمتر بازی کرده یا اینکه با کالدرون اختلاف پیدا کردند.
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
خبرگزاری میزان: با جدایی آندره‌آ استراماچونی از استقلال، این باشگاه همچنان محل بروبیای افراد و مربیان مختلف باقی ماند. در فصل پانزدهم که پرسپولیس کم‌کم دوباره رنگ مدعی به خود گرفت و حتی نایب قهرمان لیگ برتر شد، پرویز مظلومی سرمربی استقلال بود. با شروع فصل شانزدهم مظلومی به دلیل کسب نتایج ضعیف، تیمش را ترک کرد و جای خود را به علیرضا منصوریان داد. در زمان حضور منصوریان روی نیمکت استقلال، پرسپولیس قهرمان لیگ شانزدهم شد. نکته جالب اینجاست که این بار پرسپولیس قهرمان نیم‌فصل شده و بعد از ۱۶ بازی در صدر جدول حضور دارد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
در فصل پانزدهم که پرسپولیس کم‌کم دوباره رنگ مدعی به خود گرفت و حتی نایب قهرمان لیگ برتر شد، پرویز مظلومی سرمربی استقلال بود. با شروع فصل شانزدهم مظلومی به دلیل کسب نتایج ضعیف، تیمش را ترک کرد و جای خود را به علیرضا منصوریان داد. در زمان حضور منصوریان روی نیمکت استقلال، پرسپولیس قهرمان لیگ شانزدهم شد. نکته جالب اینجاست که این بار پرسپولیس قهرمان نیم‌فصل شده و بعد از ۱۶ بازی در صدر جدول حضور دارد. با این حال، اما مشخص نیست استقلال قرار است چه زمانی به آرامش برسد و با واژه ثبات آشتی کند.
خبر فوریخبر فوری2 هفته قبل
ایلناایلنا2 هفته قبل
نشریه ایتالیایی مدعی شد آندره آ‌ استراماچونی با تغییر مدیریت باشگاه استقلال دوباره به تهران برمی‌گردد. به گزارش ایلنا، نشریه توتومرکاتووب در جدیدترین گزارش خود پیرامون جدایی آندره آ استراماچونی نوشت: ‌ "رابطه آندره آ استراماچونی و هواداران تیم استقلال تهران فراتر از فوتبال است. در مدت زمان کوتاه حضور این سرمربی روی نیمکت استقلال آنها پس از شش سال به صدر جدول رده بندی لیگ برتر رسیدند. " سایت ایتالیایی همچنین مدعی شد که مدیریت باشگاه استقلال دستخوش تغییر می‌شود و این راه بازگشت استراماچونی به ایران را هموار خواهد کرد: " گفته نمی‌شود که در تابستان استراماچونی و استقلال نمی‌توانند دوباره یکدیگر را ملاقات کنند. استراماچونی در این باره به توتومرکاتووب می‌گوید: «من مطمئن هستم که یک روز برمی‌گردم.»
ایلناایلنا2 هفته قبل
هافبک فصل گذشته تیم استقلال تهران طی روزهای آینده دوباره به این تیم برمی‌گردد. آیاندا پاتوسی به عنوان یکی از بهترین بازیکنان فصل گذشته تیم استقلال تهران یکی از اسامی سرشناس لیست مجیدی پس از بازگشت به استقلال بود و در این راستا مذاکرات باشگاه با این بازیکن آفریقایی مثبت بود و طرفین به توافق اولیه دست یافته‌اند. قرار است پاتوسی به زودی به تهران سفر کند تا برای توافق نهایی و عقد قرارداد رسمی با آبی پوشان اقدام کند. با پایان همکاری پاتوسی و ینی یاس او مشکلی برای امضای قرارداد جدیدی برای بازگشت به استقلال نخواهد داشت. دیگر خرید تیم استقلال که او هم قرار است به زودی برای امضا قرارداد رسمی به تهران سفر کند، امیر ارسلان مطهری است.
ورزش۳ورزش۳2 هفته قبل
به گزارش «ورزش سه»، آندره آ استراماچونی توانست از استقلال یک تیم فوق العاده بسازد و این تیم را بعد از مدت‌ها به صدر جدول برساند اما او به یکباره سه بازی مانده به پایان نیم فصل این تیم را رها کرد تا آبی‌ها هم به رده پنجم جدول رده بندی سقوط کنند و هم شرایط عجیبی برای انتخاب سرمربی این تیم به وجود بیاید. در نهایت اما فرهاد مجیدی این ریسک بزرگ را پذیرفت و بعد از یک بار رد پیشنهاد سرمربیگری استقلال قبول کرد جانشین استراماچونی محبوب روی سکوهای آبی شود. نکته جالب اینکه مجیدی تصمیم گرفت از مجید نامجو مطلق در کادر فنی تیمش استفاده کند، کسی که مثل خودش از محبوبیت زیادی روی سکوها برخوردار است و یکی از بهترین هافبک‌های تاریخ فوتبال ایران محسوب می‌شود. فرهاد مجیدی در ۵ بازی آخر فصل گذشته سرمربیگری در استقلال را تجربه کرد و البته نامجو مطلق در زمان صمد مرفاوی در کادر فنی این تیم حضور داشت اما این دو حالا یک رویای مشترک دارند، قهرمانی استقلال و ساختن تیمی رویایی. عکس: رضا سعیدی پور
طرفداریطرفداری2 هفته قبل
طرفداری- تیم ملی امید ایران باید در مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا و انتخابی المپیک به مصاف ازبکستان برود. در مصاحبه با سایت رسمی AFC، مهدی قائدی، مهاجم جوان استقلال و تیم ملی امید در این خصوص گفت: واقعیت این است که بازی اول همیشه دشوار است. وی ادامه داد: همه می‌دانند که ما ۴۴ سال پیش به المپیک صعود کردیم ولی اکنون فرصت خوبی پیش روی ما وجود دارد. تیم خوبی اینجا داریم. نهایت تلاش خود را خواهیم کرد تا به المپیک صعود کنیم.
ورزش۳ورزش۳2 هفته قبل
به گزارش «ورزش سه»، با پایان یافتن ماراتن یک ماهه مذاکرات میان باشگاه استقلال و آندره آ استراماچونی سرانجام این پرونده مختومه و بایگانی شد تا همان طور که پیشبینی می‌شد فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی جدید آبی‌ها انتخاب و منصوب شود. با گذشت نزدیک به یک هفته از این انتصاب تمرینات استقلال بنا به دلایل زیادی برگزار نشد و بالاخره استراحت طولانی مدت زمستانی امروز به پایان خود رسید تا بازیکنان بار دیگر دور هم جمع شده و برنامه‌های آماده سازی خود را زیر نظر سرمربی و مربیان جدید استارت بزنند. قبل از آغاز جلسه تمرینی مدیران باشگاه با حضور دسته جمعی در محل تمرینات تیم در مجموعه ورزشی انقلاب درصدد برگزاری مراسم معارفه رسمی فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی و سایر مربیان برآمدند تا تاریخ جدیدی در باشگاه استقلال رقم بخورد. اسماعیل خلیل‌زاده سرپرست مدیرعاملی استقلال به همراه هادی مباشری معاون اجرایی، بهرام امیری، امیر سلطانی مشاوران سرپرست باشگاه و ستار همدانی در محل تمرین استقلال حاضر شدند تا مراسم معارفه فرهاد مجیدی و کادرش را برگزار کنند.
ورزش۳ورزش۳2 هفته قبل
سرمربی و سرپرست سابق استقلال در اولین جلسه تمرینی این تیم بعد از جدایی استراماچونی حاضر شدند. به گزارش «ورزش سه»، باشگاه استقلال امروز در مراسم معارفه سرمربی جدید تصمیم به دعوت از چهره‌های سرشناس سابق این تیم گرفتند که از جمله چهره‌های حاضر در میان دعوت شده‌ها می‌توان به حضور سرمربی و سرپرست سابق استقلال اشاره کرد. نصرالله عبدالهی به عنوان سرپرست سابق استقلال در کنار پرویز مظلومی سرمربی سال‌های گذشته امروز با حضور در محل تمرینات استقلال علاوه بر گفتگو با خلیل زاده سرپرست باشگاه در مراسم معارفه شاگرد سابق خود به عنوان سرمربی جدید و جانشین آندره آ استراماچونی شرکت کردند.
ورزش۳ورزش۳2 هفته قبل
بنا به اعلام باشگاه استقلال اردوی زمستانی این تیم به مدت یک هفته در جزیره خوش آب و هوای کیش برگزار می‌شود. به گزارش «ورزش سه»، سر و سامان دادن نسبی به شرایط نیمکت استقلال بعد از قطعی شدن جدایی آندره آ استراماچونی با ورود فرهاد مجیدی سرانجام به تعطیلات طولانی مدت این تیم در نیم فصل خاتمه داد تا آبی‌ها در آستانه ورود به پلی آف لیگ قهرمانان آسیا تمرینات خود را از امروز در تهران استارت بزنند. در شرایطی که برپایی اردوی آماده سازی تمام باشگاه‌ها در خارج از ایران لغو شده است، باشگاه استقلال به درخواست فرهاد مجیدی مقدمات برپایی اردویی یک هفته‌ای در داخل را فراهم کرد که با اعلام رسمی مسئولان این تیم جزیره زیبا و خوش آب و هوای کیش میزبان این اردو خواهد بود. به احتمال فراوان فرهاد مجیدی و شاگردانش از شنبه آینده به مدت یک هفته در جزیره کیش اردو خواهند زد تا در کنار تمرینات هوازی و تاکتیکی یک یا دو بازی تدارکاتی نیز داشته باشند.

به انتهای لیست رسیدید