اخبار سید ابراهیم رئیسی - آخرین و مهم ترین اخبار سید ابراهیم رئیسی از خبرگزاری‌های ایران | خبری

آیت الله رئیسی

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین2 روز قبل
خبرگزاری میزان- آیت‌الله رییسی با حضور در یکی از مساجد قدیمی پایتخت، رای خود را به صندوق انداخت و گفت: انتخابات بهترین پادزهر در مقابل توطئه‌ها و فتنه‌های دشمن است. رئیس قوه قضاییه پس از انداختن رای خود به صندوق در جمع خبرنگاران‌، انتخابات را مهمترین نماد مردم‌سالاری دینی و جلوه رای و اراده ملت دانست و تاکید کرد: انتخابات بهترین پادزهر در مقابل توطئه‌ها و فتنه‌های دشمن است. رئیس قوه قضاییه تاکید کرد: هر چه این قدرت بیشتر نماد و نمود داشته باشد دشمن را بیش از پیش ناامید می‌کند. آیت‌الله رئیسی با تقدیر از دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات بر لزوم حفظ رای مردم تاکید و تصریح کرد: رای مردم حق الناس است. بیشتر بخوانید: پوشش ویژه انتخابات مجلسبه گزارش خبرگزاری میزان، انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و اولین میان‌دوره‌ای مجلس پنجم خبرگان از ساعت ۸ صبح امروز در سراسر ایران اسلامی آغاز شد و حداقل تا ساعت ۱۸ ادامه خواهد داشت.
مهرمهر2 روز قبل
همه کسانی که دوستدار اسلام، انقلاب، نظام اسلامی و ایران هستند باید در انتخابات شرکت کنند و انتخاب خوب و درست انجام دهند. یک موضوع اینکه ما پای صندوق می‌رویم تا بهترین‌ها را برای مجلس شورای اسلامی برگزینیم. وی اضافه کرد: در مقطع فعلی به دلیل شرایط بین‌المللی و منطقه‌ای انتخابات مجلس شورای اسلامی از اهمیت ویژه‌تری نسبت به گذشته برخوردار شده است. علی ربیعی سخنگوی دولت نیز با اشاره به انتخابات دوم اسفند گفت: اعضای هیئت دولت از مردم درخواست دارند که به‌رغم همه گله‌ها و انتقادات در انتخابات مجلس شورای اسلامی مشارکت داشته باشند. باید تلاش کنیم در شرایط ویژه کشور انتخابات پرشور باشد و باید گفت که شرکت در انتخابات واجب است.
مهرمهر3 روز قبل
به گزارش خبرنگار مهر حسین امیر عبداللهیان دستیار ویژه رئیس مجلس شورای اسلامی در امور بین الملل در نشست بررسی ابعاد حقوقی ترور شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی که در پژوهشگاه قوه قضائیه برگزار شد گفت: نزدیک دو دهه این افتخار را داشتم که به ایشان در امور سیاسی کمک کنم. ایشان ترتیبات تصمیمات سیاسی اجتماعی را برای امنیت ایران در منطقه اجرایی کرد. وی افزود: ایران و منطقه هزینه‌های بسیاری را متحمل شد اما امنیت حداکثری را به دست آوردیم. امیر عبداللهیان گفت: قاضی تحقیق باید به عراق برود و درباره موضوعات قضائی صحبت کند و همچنین ترامپ باید محکوم شود زیرا او دستور به قتل را صادر کرده است. وی با بیان اینکه ترور شهید سلیمانی موضوعی کاملا مشخص است گفت: حقوقدانان و قضات بین المللی منتظر هستند تا دعوت شوند و نظر خود را درباره ابعاد این ترور اعلام کنند و باید از دانش آن‌ها استفاده کرد.
خبر فوریخبر فوری3 روز قبل
حداد عادل پیشنهاد و شرط پایداری‌ها را تلویحا مجبور کردن شورای ائتلاف به انتخاب اجباری ۲۴ عضو دانسته بود. نام او حتی برای سرلیستی فهرست شورای ائتلاف هم با حرف و حدیث‌هایی روبه‌رو است. با این حال دیروز خبری مبنی بر احتمال وحدت اصولگرایان منتشر شد که ساعتی بعد، وحید یامین پور ضمن تایید جلسه برای اجماع، دست یافتن به وحدت را رد کرد. او در کانال شخصی خود با انتشار یک فایل صوتی از شکست تلاش جبهه پایداری و شورای ائتلاف نیروهای انقلاب برای تهیه لیست واحد انتخاباتی خبر داد. هم اکنون نام مجید انصاری به‌عنوان سرلیست اصلاح طلبان در هر دو فهرست انتخاباتی این جریان سیاسی مطرح است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین3 روز قبل
اعتمادآنلاین| طبق اعلام روابط عمومی خانه سینما، این تشکل صنفی در نامه‌ای که به امضای همایون اسعدیان رییس هیات مدیره رسیده است از ریاست قوه قضائیه درخواست کرد تا امکان حضور محمد رسول اف در جشنواره فیلم برلین فراهم شود. متن نامه خانه سینما خطاب به ابراهیم رئیسی ریاست محترم قوه قضاییه به شرح زیر است: «با سلام؛ احتراما همانگونه که مستحضر هستید سینمای کشورمان به عنوان پرچمدار فرهنگ جمهوری اسلامی قاره‌ها را درنوردیده و جایگاهی جهانی و موثر در عرصه هنر بین‌المللی یافته است و روزی نیست که از جشنواره‌ها و مجامع معتبر بین‌المللی جایزه‌ای به موزه جوایز هنر هفتم میهن‌مان اضافه نشود. اخیرا فیلم «شیطان وجود ندارد» ساخته محمد رسول اف در بخش اصلی جشنواره فیلم برلین پذیرفته شده و رسم مألوف جشنواره‌ها بر این است که کارگردانان آثار، به هنگام نمایش فیلم‌هایشان در هر رویداد سینمایی حضور داشته باشند و عدم حضورشان به دلایل سیاسی و ممنوعیت‌های قضایی، تصویری نامطلوب از کشور متبوعشان ایجاد خواهد کرد، با عنایت به عرایض فوق استدعا دارد به لحاظ مصالح ملی و ارائه تصویری واقعی از فضای فرهنگی کشورمان، مقرر فرمایید نسبت به صدور مجوز حضور ایشان در جشنواره مذکور مساعدت مقتضی مبذول شود.» منبع: ایسنا
برترین‌هابرترین‌ها4 روز قبل
ایسنا: خانه سینما طی نامه‌ای از ریاست قوه قضائیه درخواست کرد تا امکان حضور محمد رسول اف در جشنواره فیلم برلین فراهم شود. طبق اعلام روابط عمومی خانه سینما، این تشکل صنفی در نامه‌ای که به امضای همایون اسعدیان رییس هیات مدیره رسیده است از ریاست قوه قضائیه درخواست کرد تا امکان حضور محمد رسول اف در جشنواره فیلم برلین فراهم شود. متن نامه خانه سینما خطاب به ابراهیم رئیسی ریاست محترم قوه قضاییه به شرح زیر است: «با سلام؛ احتراما همانگونه که مستحضر هستید سینمای کشورمان به عنوان پرچمدار فرهنگ جمهوری اسلامی قاره‌ها را درنوردیده و جایگاهی جهانی و موثر در عرصه هنر بین المللی یافته است و روزی نیست که از جشنواره‌ها و مجامع معتبر بین المللی جایزه‌ای به موزه جوایز هنر هفتم میهن‌مان اضافه نشود. اخیرا فیلم «شیطان وجود ندارد» ساخته محمد رسول اف در بخش اصلی جشنواره فیلم برلین پذیرفته شده و رسم مألوف جشنواره‌ها بر این است که کارگردانان آثار، به هنگام نمایش فیلم‌هایشان در هر رویداد سینمایی حضور داشته باشند و عدم حضورشان به دلایل سیاسی و ممنوعیت‌های قضایی، تصویری نامطلوب از کشور متبوعشان ایجاد خواهد کرد، با عنایت به عرایض فوق استدعا دارد به لحاظ مصالح ملی و ارائه تصویری واقعی از فضای فرهنگی کشورمان، مقرر فرمایید نسبت به صدور مجوز حضور ایشان در جشنواره مذکور مساعدت مقتضی مبذول شود.»
تابناکتابناک6 روز قبل
حجت الاسلام و المسلمین رئیسی گفت: انقلاب اسلامی ما مبتنی بر خواست، اراده و رأی مردم است. رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه انقلاب اسلامی ما مبتنی بر خواست، اراده و رأی مردم است، گفت: نهاد‌های این نظام نیز مبتنی بر رأی و اراده مردم هستند و افتخار این نظام بهره‌مندی‌اش از رأی و مشارکت مردم است. وی افزود: حضور مردم در ۲۲ بهمن جلوه‌ای از حضور پرشور آن‌ها در جامعه است و نشان می‌دهد که آنچه مردم می‌خواهند باید تحقق یابد. وی افزود: ما به دنبال قوه قضاییه بزرگ نیستیم، بلکه به قوه قضاییه قوی می‌اندیشیم که عدالت را اجرا کند. رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه در تمام فرآیند‌های دادرسی و صدور و اجرای حکم باید به مردم توجه کنیم، گفت: مردم باید اراده و عمل قوه قضاییه را ببینند.
مهرمهر1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله ابراهیم رئیسی صبح امروز با حضور در گلزار شهدای کرمان با شهدا تجدید میثاق کرد. رئیسی با حضور بر سر مزار شهدای مقاومت به مقام شامخ سردار شهید سلیمانی ادای احترام کرد. رئیس قوه قضائیه صبح امروز به منظور شرکت در آئین اربعین سردار سلیمانی وارد کرمان شد. دیدار با قضات و کارکنان دادگستری کرمان و شرکت در شورای قضائی استان از دیگر برنامه‌های سفر رئیسی به استان کرمان است.
خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل

برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن با گرامیداشت یاد سردار سلیمانی

6+
کرد آنلاینکرد آنلاین1 هفته قبل
ایرناایرنا1 هفته قبل
مردم حاضر در راهپیمایی ۲۲ بهمن تهران پرچم متحد کشورهای جبهه مقاومت را در دستان خود حمل کردند. آنچه امام (ره) در ۱۲ بهمن گفت.» بازتاب برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن در رسانه‌های جهانروزنامه مردم سالاری در گزارشی نوشت: برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال با حضور همه اقشار مردم در سراسر کشور، بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های بین‌المللی داشت. گزارش شبکه المیادین از راهپیمایی ۲۲ بهمن شبکه لبنانی المیادین در گزارشی به راهپیمایی چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران پرداخت. خبرگزاری سوریه در گزارش خود نوشت که عدنان محمود، سفیر سوریه در تهران نیز در این مراسم حضور داشته است. مراسم راهپیمایی روز ۲۲ بهمن در کشور با شعار محوری «حماسه حضور، عظمت ملت، تکریم سردار دل‌ها» با حضور قشرهای مختلف مردم برگزار شد.
ایران‌جیبایران‌جیب1 هفته قبل
قیمت خودرو طی این دو، سه هفته آن‌قدر بالا رفت که رئیس قوه‌قضائیه نیز به ماجرا ورود کرد و خواستار تشدید نظارت بر بازار خودرو شد. قیمت خودرو طی این دو، سه هفته آن‌قدر بالا رفت که رئیس قوه‌قضائیه نیز به ماجرا ورود کرد و خواستار تشدید نظارت بر بازار خودرو شد. احتمال برخورد قهری با بازار خودروورود دستگاه قضا به ماجرای افزایش قیمت خودرو و واکنش نهادهای نظارتی و پلیس به آن نشان می‌دهد بازار خودرو در آستانه برخوردهای قهری قرار گرفته است. چنین اقداماتی چند ماه پیش نیز در جریان رشد قیمت خودرو اتفاق افتاد، اما ادامه نیافت و بعد از مدتی اوضاع بازار به روال قبلی بازگشت. به گفته میرخانی، تقاضای موثر در بازار خودرو سالی حدودا ۸۰۰ هزار دستگاه است، اما چون فاصله کارخانه و بازار قیمت خودروها بسیار بالا رفته، خیلی‌ها وسوسه می‌شوند به بازار خودرو ورود کنند تا از سود حداقل ۲۵ میلیون تومانی آن بهره‌مند شوند.
جام نیوزجام نیوز1 هفته قبل
به گزارش سرویس سیاسی جام نیوز، آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی در مراسم پایانی راهپیمایی ۲۲ بهمن مشهد در حرم منور رضوی اظهار داشت: توفیقی است که در جوار حرم نورانی حضرت رضا (ع) در جمع باصفای مردم عزیز مشهدمقدس و زائران بارگاه نورانی حضرت ثامن‌الحجج (ع) در روز ۲۲ بهمن ۹۸ باشیم. آیت‌الله رئیسی افزود: سازوکارهایی طراز انقلاب اسلامی خواست مردم است؛ خواست مردم این است که همه نهادها و دستگاه‌های منصوب به انقلاب اسلامی و این کشور طراز انقلاب اسلامی و اهداف شکوهمندش باشد؛ پیرایش از هرگونه آلودگی و پیرایش از هرگونه ناسلامتی و فساد خواست جدی مردم انقلابی ماست. آیت‌الله رئیسی با اشاره به اینکه عدالت از اهداف امام و از محورهای مهم در سخن مردم است افزود: سخن از عدالت توصیفی نیست؛ سخن در عدالت اجرایی و اثباتی است یعنی میدان، میدان اجرای عدالت باشد؛ سخن از عدالت، عدالت شنیدنی نیست و مردم باید کامشان به اجرای عدالت شیرین شود. قانون و اجرای عادلانه نیاز است و همه ظرفیت‌ها باید مبتنی بر عدالت تقسیم شود. آفات این حوزه نگاه غیرانقلابی است، دشمن مسئله‌اش روشن است و مردم نیز دشمن شناس و دشمن‌ستیز هستند.
ایسناایسنا1 هفته قبل
این آمار نشان می‌دهد که روند تحویل خودرو به بازار به درستی و به میزان کافی صورت گرفته که این حاوی این پیام به مردم و بازار است که متناسب با تقاضاها خودرو تحویل بازار و مشتریان می‌شود اما برخی سوداگران که تنها به سود خود می‌اندیشند، بازار را ملتهب می‌کنند. باتوجه به بازار شب عید قاعدتا میزان تقاضا در بازار بیشتر می‌شود اما در حال حاضر متناسب با این تقاضاها حتی در روزهای تحویل و از درب کارخانه‌ها نیز خودرو به مشتریان تحویل داده می‌شود. تنها علت اصلی گرانی‌های اخیر بازار خودرو فاصله زیاد بین قیمت کارخانه و بازار است که سبب دلال‌پروری شده و ایجاد صف و رانت برای خرید خودرو می‌کند. هیچ مصرف‌کننده‌ای از شرایط بازار خودرو راضی نیستوی ادامه داد: زیان در خودروسازی‌ها چند برابر سرمایه آن‌ها شده و تجمیع زیان شناسایی شده و بدهی خودروسازان، در حال عبور از حجم بازار آنها است. در شرایط فعلی تقریبا هیچ مصرف‌کننده‌ای از شرایط بازار خودرو رضایتی ندارد.
رجانیوزرجانیوز1 هفته قبل
وی با تأکید بر اینکه امروز خواسته انقلابیون، شکل گرفتن نهادهایی در سطح تراز انقلاب اسلامی است، تصریح کرد: خواسته مردم، پاک شدن سازمان‌ها و نهادهای مختلف، از آلودگی است. حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی با اشاره به اینکه پیشرفت فقط در حوزه توسعه صنعت نیست، ابراز کرد: ما توسعه‌یافتگی را در پرتو نیاز انسان می‌دانیم. حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی با اشاره به اینکه عدالت چشیدنی است و صرفا گفتنی نیست، اظهار کرد: مردم در زمینه دشمن‌شناسی مردانه عمل کرده و مردانه امتحان پس داده‌اند. رئیس قوه قضائیه ادامه داد: مردم در تشییع پیکر شهید سردار سلیمانی اثبات کردند که رأی آن‌ها به مقاومت است و نه به مذاکره. حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی در پایان بیان کرد: امروز چهل و یکمین سالگرد انقلاب را در حالی جشن می‌گیریم که آینده انقلاب بسیار روشن است.
جام نیوزجام نیوز1 هفته قبل
آیت‎الله رئیسی، دستگاه قضا را از جلوه‎های مهم عدالت معرفی کرد و ازمسئولان قضائی خواست با احکام عادلانه و تصمیم‎گیری‎های بجا و به‎موقع و اقدامات امیدبخش در مردم، مسئولیت و مأموریت خود در تحقق این هدف مهم انقلاب اسلامی را ایفا کنند. رئیس قوه قضائیه با بیان این‎که عدالت امری شنیدنی نیست، بلکه چشیدنی است، افزود: مردم باید احساس کنند عدالت کاملا اجرا می‌شود و در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی باید هدف مهم اجرای عدالت، سرلوحه کار همه دستگاه‎های اداری به ویژه دستگاه قضایی قرار گیرد. آیت‎الله رئیسی با اشاره به گزارش‎هایی که در خصوص افزایش قیمت خودرو به دستگاه قضائی می‎رسد، این مسأله را امری غیرقابل قبول دانست و خواستار نظارت همه‎جانبه مسئولان وزارت صمت، سازمان تعزیزات و سازمان حمایت از حقوق مصرف‎کنندگان در این زمینه شد. رئیس قوه قضائیه تأکید کرد: مسئولان باید با انجام وظایف خود و تشدید نظارت، خصوصا در ایام پایانی سال مانع افزایش کاذب قیمت کالا‌ها شده و اجازه ندهند مردم در این زمینه نگران شوند. منبع: باشگاه خبرنگاران۱۰۶
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
رئیس قوه قضائیه گفت: بنده از وزارت صمت، سازمان حمایت از مصرف کنندگان و سازمان تعزیرات حکومتی می‌خواهم به طور جد نظارت کنند و اجازه ندهند قیمت‌های کاذب مردم را دغدغه مند کند. خبرگزاری فارس: رئیس قوه قضائیه گفت: بنده از وزارت صمت، سازمان حمایت از مصرف کنندگان و سازمان تعزیرات حکومتی می‌خواهم به طور جد نظارت کنند و اجازه ندهند قیمت‌های کاذب مردم را دغدغه مند کند. حجت الاسلام والمسلمین ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضائیه اظهار داشت: این روزها حتما باید مراقب آن بود که مسئله حقوق مردم، مسئله قیمت کالاهاست. رئیس قوه قضائیه بیان داشت: قیمتی که نسبت به خودرو در این روزها مطرح می‌شود، بنده از وزارت صمت، سازمان حمایت از مصرف کنندگان و سازمان تعزیرات حکومتی می‌خواهم به طور جد نظارت کنند و اجازه ندهند قیمت‌های کاذب مردم را دغدغه مند کند. رئیسی خاطرنشان کرد: با نظارت دقیق نسبت به قیمت کالاها خصوصا در ایامی که به اواخر سال نزدیک می‌شویم نظارت بیشتر شود تا مردم در این خصوص دغدغه نداشته باشند.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز1 هفته قبل
ابراهیم رئیسی گفت: مسئولان باید با انجام وظایف خود و تشدید نظارت، خصوصا در ایام پایانی سال مانع افزایش کاذب قیمت کالا‌ها شده و اجازه ندهند مردم در این زمینه نگران شوند. به گزارش تجارت‌نیوز، ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضائیه صبح امروز در شورای‎ عالی قوه قضائیه اظهار کرد: این روزها حتما باید مراقب آن بود که مسأله حقوق مردم، مسأله قیمت کالاهاست. رئیس قوه قضائیه بیان کرد: بنده از وزارت صمت، سازمان حمایت از مصرف‌کنندگان و سازمان تعزیرات حکومتی می‌خواهم به طور جد نظارت کنند و اجازه ندهند قیمت‌های کاذب مردم را دغدغه مند کند. رئیسی خاطرنشان کرد: با نظارت دقیق نسبت به قیمت کالاها خصوصا در ایامی که به اواخر سال نزدیک می‌شویم نظارت بیشتر شود تا مردم در این خصوص دغدغه نداشته باشند. وی تأکید کرد: مسئولان باید با انجام وظایف خود و تشدید نظارت، خصوصا در ایام پایانی سال مانع افزایش کاذب قیمت کالا‌ها شده و اجازه ندهند مردم در این زمینه نگران شوند.
افکارنیوزافکارنیوز1 هفته قبل
رئیس دستگاه قضا افزود: روز ۲۲ بهمن اداره ملی مردم ایران به نمایش در می‌آید. حجت الاسلام و المسلمین رئیسی گفت: ما باید خودمان را موظف بدانیم که احکام عادلانه را در جابجای کشور اجرا کنیم. رئیس دستگاه قضا در ارتباط با افزایش قیمت خودرو گفت: مطلبی که باید این روز‌ها باید به آن توجه کنیم و به حقوق مردم هم مرتبط است قیمت کالا‌ها است. وی گفت: گزارش‌هایی به ما می‌رسد که قیمت خودرو تغییر کرده است و این موضوع به هیچ عنوان پسندیده نیست، زیرا تمام مسئولان تاکید کرده‌اند که بر روی قیمت‌ها نظارت می‌کنند. وی گفت: ان شالله با نظارت بر روی بازار در ایام عید مردم دچار دغدغه نشوند.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 هفته قبل
سیدیاسر رایگانی سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی در مورد دستور رئیس قوه قضائیه در خصوص نظارت بر افزایش قیمت خودروها اظهار کرد: ضابطه مند شدن قیمت خودرو از مواردی است که در مورد آن با ریاست دستگاه قضا هم نظر هستیم. وی با اشاره به افزایش قیمت بی ضابطه ۱۰ میلیون تومانی به صورت روزانه برخی از انواع خودرو، افزود: سقف قیمتی خودرو باید از سوی مراجع نظارتی تعیین شود تا سازمان تعزیرات بتواند به گرانفروشی در این حوزه رسیدگی کند و آماده هستیم در صورت تعیین ضابطه برای قیمت خودرو و همچنین گزارش دستگاه‌های نظارتی همچون اتحادیه‌ها و سازمان صنعت، معدن و تجارت به تخلفات در این حوزه در اسرع وقت و حتی در روزهای تعطیل رسیدگی می‌کنیم. سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی در مورد قیمت گذاری خودرو در سایت‌های فروش، اظهار کرد: از دادستانی تقاضا می‌کنیم به نرخ گذاری در سایت‌های فروش ورود کنند چرا که قیمت سازی در این سایت‌ها یکی از دلایل افزایش بی ضابطه قیمت خودرو است. ابراهیم رئیسی در جلسه امروز مسئولان قضایی، با اشاره به گزارش‎هایی که در خصوص افزایش قیمت خودرو به دستگاه قضائی می‎رسد، این مسأله را امری غیرقابل قبول دانست و خواستار نظارت همه‎جانبه مسئولان وزارت صمت، سازمان تعزیزات و سازمان حمایت از حقوق مصرف‎کنندگان در این زمینه شد. رئیس قوه قضائیه تأکید کرد: مسئولان باید با انجام وظایف خود و تشدید نظارت، خصوصا در ایام پایانی سال مانع افزایش کاذب قیمت کالاها شده و اجازه ندهند مردم در این زمینه نگران شوند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 هفته قبل
اعتمادآنلاین| سیدیاسر رایگانی، سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی، در مورد دستور رئیس قوه قضائیه در خصوص نظارت بر افزایش قیمت خودروها گفت: ضابطه مند شدن قیمت خودرو از مواردی است که در مورد آن با ریاست دستگاه قضا هم نظر هستیم. وی با اشاره به افزایش قیمت بی ضابطه ۱۰ میلیون تومانی به صورت روزانه برخی از انواع خودرو، افزود: سقف قیمتی خودرو باید از سوی مراجع نظارتی تعیین شود تا سازمان تعزیرات بتواند به گرانفروشی در این حوزه رسیدگی کند و آماده هستیم در صورت تعیین ضابطه برای قیمت خودرو و همچنین گزارش دستگاه‌های نظارتی همچون اتحادیه‌ها و سازمان صنعت، معدن و تجارت به تخلفات در این حوزه در اسرع وقت و حتی در روزهای تعطیل رسیدگی می‌کنیم. سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی در مورد قیمت گذاری خودرو در سایت‌های فروش، اظهار کرد: از دادستانی تقاضا می‌کنیم به نرخ گذاری در سایت‌های فروش ورود کنند چرا که قیمت سازی در این سایت‌ها یکی از دلایل افزایش بی ضابطه قیمت خودرو است. سیدابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضائیه، در جلسه امروز مسئولان قضایی، با اشاره به گزارش‎هایی که در خصوص افزایش قیمت خودرو به دستگاه قضائی می‎رسد، این مسأله را امری غیرقابل قبول دانست و خواستار نظارت همه‎جانبه مسئولان وزارت صمت، سازمان تعزیزات و سازمان حمایت از حقوق مصرف‎کنندگان در این زمینه شد. رئیس قوه قضائیه تأکید کرد: مسئولان باید با انجام وظایف خود و تشدید نظارت، خصوصا در ایام پایانی سال مانع افزایش کاذب قیمت کالاها شده و اجازه ندهند مردم در این زمینه نگران شوند.
عصر ایرانعصر ایران1 هفته قبل
سخنگوی سازمان تعزیرات به سخنان رئیس قوه قضائیه درباره قیمت خودرو واکنش نشان داد. به گزارش ایسنا، سیدیاسر رایگانی سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی در مورد دستور رئیس قوه قضائیه در خصوص نظارت بر افزایش قیمت خودروها اظهار کرد: ضابطه مند شدن قیمت خودرو از مواردی است که در مورد آن با ریاست دستگاه قضا هم نظر هستیم. سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی در مورد قیمت گذاری خودرو در سایت‌های فروش، اظهار کرد: از دادستانی تقاضا می‌کنیم به نرخ گذاری در سایت‌های فروش ورود کنند چرا که قیمت سازی در این سایت‌ها یکی از دلایل افزایش بی ضابطه قیمت خودرو است. به گزارش ایسنا، ابراهیم رئیسی در جلسه امروز مسئولان قضایی، با اشاره به گزارش‎هایی که در خصوص افزایش قیمت خودرو به دستگاه قضائی می‎رسد، این مسأله را امری غیرقابل قبول دانست و خواستار نظارت همه‎جانبه مسئولان وزارت صمت، سازمان تعزیزات و سازمان حمایت از حقوق مصرف‎کنندگان در این زمینه شد. رئیس قوه قضائیه تأکید کرد: مسئولان باید با انجام وظایف خود و تشدید نظارت، خصوصا در ایام پایانی سال مانع افزایش کاذب قیمت کالاها شده و اجازه ندهند مردم در این زمینه نگران شوند.
تابناکتابناک1 هفته قبل
به گزارش «تابناک اقتصادی»؛ در اردیبهشت ماه سال گذشته بود که سرانجام رئیس جمهور آمریکا بعد از مدت‌ها تهدید به خروج از برجام، تهدید خود را عملی کرد و از این توافقنامه بین المللی خارج شد. حتی صحبت‌هایی شد تا تبادلات تجاری ایران با عراق به ۲۰ میلیارد دلار افزایش یابد. محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه طی مصاحبه‌ای در هفدهم مهر ماه سال جاری در این رابطه گفت: سه منبع جایگزین نفت خواهد شد. به دلیل تامین عمده درآمد‌های دولت از طریق صادرات نفت بسیاری از دارایی‌های دولت در این سال‌ها بلااستفاده بوده است. با اعمال تحریم‌ها، دولت به فکر مولدسازی این دارایی‌ها افتاده است.
ایسناایسنا1 هفته قبل
سخنگوی سازمان تعزیرات به سخنان رئیس قوه قضائیه درباره قیمت خودرو واکنش نشان داد. به گزارش ایسنا، سیدیاسر رایگانی سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی در مورد دستور رئیس قوه قضائیه در خصوص نظارت بر افزایش قیمت خودروها اظهار کرد: ضابطه مند شدن قیمت خودرو از مواردی است که در مورد آن با ریاست دستگاه قضا هم نظر هستیم. سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی در مورد قیمت گذاری خودرو در سایت‌های فروش، اظهار کرد: از دادستانی تقاضا می‌کنیم به نرخ گذاری در سایت‌های فروش ورود کنند چرا که قیمت سازی در این سایت‌ها یکی از دلایل افزایش بی ضابطه قیمت خودرو است. به گزارش ایسنا، ابراهیم رئیسی در جلسه امروز مسئولان قضایی، با اشاره به گزارش‎هایی که در خصوص افزایش قیمت خودرو به دستگاه قضائی می‎رسد، این مسأله را امری غیرقابل قبول دانست و خواستار نظارت همه‎جانبه مسئولان وزارت صمت، سازمان تعزیزات و سازمان حمایت از حقوق مصرف‎کنندگان در این زمینه شد. رئیس قوه قضائیه تأکید کرد: مسئولان باید با انجام وظایف خود و تشدید نظارت، خصوصا در ایام پایانی سال مانع افزایش کاذب قیمت کالاها شده و اجازه ندهند مردم در این زمینه نگران شوند.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین1 هفته قبل
اعتمادآنلاین| به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر انقلاب، با عفو و تخفیف مجازات ۵۶۵ نفر از محکومان محاکم عمومی و انقلاب، سازمان قضایی نیروهای مسلح و تعزیرات حکومتی موافقت کردند. سیدابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه به مناسبت فرارسیدن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در نامه‌ای به رهبر انقلاب اسلامی پیشنهاد عفو یا تخفیف و تبدیل مجازات دو هزار و ۳۱۵ نفر از محکومان را که در اداره عفو و بخشودگی قوه قضائیه واجد شرایط لازم تشخیص داده شده‌اند، ارائه کرد که این پیشنهاد در اجرای بند ۱۱ از اصل ۱۱۰ قانون اساسی مورد موافقت حضرت آیت‌الله خامنه‌ای قرار گرفت. منبع: ایسنا
همشهریهمشهری1 هفته قبل
به گزارش همشهری آنلاین، مناسبت سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای با عفو و تخفیف مجازات دو هزار و ۳۱۵ نفر از محکومان محاکم عمومی و انقلاب، سازمان قضایی نیروهای مسلح و تعزیرات حکومتی موافقت کردند. آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضائیه به مناسبت فرارسیدن سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در نامه‌ای به رهبر انقلاب اسلامی پیشنهاد عفو یا تخفیف و تبدیل مجازات دو هزار و ۳۱۵ نفر از محکومان را که در اداره عفو و بخشودگی قوه قضائیه واجد شرایط لازم تشخیص داده شده‌اند، ارائه کرد که این پیشنهاد در اجرای بند ۱۱ از اصل ۱۱۰ قانون اساسی مورد موافقت حضرت آیت‌الله خامنه‌ای قرار گرفت.
خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
معاون تبلیغات آستان قدس رضوی از برپایی و برگزاری ویژه برنامه‌هایی گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در بارگاه منور رضوی خبر داد. حجت‌الاسلام حسین شریعتی‌نژاد اظهار کرد: ویژه برنامه‌هایی از سوی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی به مناسبت سالروز پیروزی انقلاب اسلامی تدارک دیده شده که از عصر دوشنبه با محوریت رواق امام خمینی (ره) آغاز و تا شامگاه سه شنبه نیز ادامه خواهد داشت. وی حجت الاسلام والمسلمین مهدی طائب را سخنران و مهدی میرداماد را با عنوان مداح ویژه برنامه شب ۲۲ بهمن حرم مطهر رضوی اعلام کرد و ادامه داد: طبق سنوات گذشته امشب راس ساعت ۲۱ به یادبود شب پیروزی انقلاب اسلامی ندای الله اکبر در صحن‌های حرم مطهر طنین‌انداز خواهد شد. معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی گفت: طبق برنامه‎ریزی انجام شده مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن مشهد از ساعت ۸:۳۰ صبح در میدان ۱۵ خرداد آغاز و راهپیمایان با طی کردن خیابان امام رضا (ع) برای شرکت در مراسم پایانی وارد حرم مطهر رضوی خواهند شد. معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی اعلام کرد: در این دو روز افزون بر برنامه‏‌های رواق امام خمینی (ره)، در دیگر اماکن متبرکه نیز برنامه‏‌های سخنرانی، حلقه معرفت، فقه زندگی، پرسمان دینی، سخنرانی و مداحی ویژه بانوان دائر است.
ایسناایسنا1 هفته قبل
ایسنا/خراسان رضوی معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی ویژه برنامه‌‏های یوم الله ۲۲ بهمن در حرم مطهر امام رضا (ع) را تشریح کرد. وی حجت‌الاسلام‌والمسلمین مهدی طائب را سخنران و مهدی میرداماد را با عنوان مداح ویژه برنامه شب ۲۲ بهمن حرم مطهر رضوی اعلام کرد و ادامه داد: طبق سنوات گذشته امشب راس ساعت ۲۱ به یادبود شب پیروزی انقلاب اسلامی ندای الله اکبر در صحن‌های حرم مطهر طنین‌انداز خواهد شد. معاون تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی گفت: طبق برنامه‎ریزی انجام شده مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن مشهد از ساعت ۸:۳۰ صبح در میدان ۱۵ خرداد آغاز می­‌شود و راهپیمایان با طی کردن خیابان امام رضا (ع) برای شرکت در مراسم پایانی وارد حرم مطهر رضوی خواهند شد. وی تصریح کرد: سخنران مراسم پایانی راهپیمایی ۲۲ بهمن در مشهد حجت‌الاسلام‌ و المسلمین سید ابراهیم رئیسی رئیس قوه قضاییه خواهد بود و در پایان قطعنامه سراسری این روز نیز قرائت خواهد شد. معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی اعلام کرد: در این دو روز افزون بر برنامه‏‌های رواق امام خمینی (ره)، در دیگر اماکن متبرکه نیز برنامه‏‌های سخنرانی، حلقه معرفت، فقه زندگی، پرسمان دینی، سخنرانی و مداحی ویژه بانوان دایر است.

به انتهای لیست رسیدید