ابراهیم اصغر زاده

ابراهیم اصغر زاده

افکارنیوزافکارنیوز1 روز قبل
افکارنیوز، به گزارشثبت‌نام داوطلبان شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی از تاریخ نهم آذر آغاز شد و به مدت یک هفته تا شانزدهم این ماه ادامه داشت. در این مدت تعداد ۱۵۶۱۸ نفر ثبت‌نام کردند که در این بین، تعداد اندکی از آن‌ها شناخته شده هستند و سایر افراد، ناشناخته بودند. اخبار سیاسی- در ادامه اسامی تمام چهره‌های شناخته شده‌ای را که برای حضور در این انتخابات ثبت‌نام کرده‌اند می‌خوانید: اسامی ثبت شده در روز اول: محمدحسن قدیری ابیانه، سفیر اسبق ایران در استرالیا و مکزیکمحسن علیجانی، نماینده تهران در دور دهم مجلسحجت‌الاسلام سید محمد سادات ابراهیمی، نماینده دوره‌های هشتم و نهم مجلسسید محمود نبویان، نماینده دور نهم مجلساسامی ثبت شده در روز دوم: حمیدرضا پشنگ، نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامیمحمد سعید احدیان، مدیر مسئول روزنامه خراسانمحمد عباس‌پور، نماینده دوره‌های چهارم، ششم و هفتم مجلسمحمد خدابخشی، نماینده مردم الیگودرزوهاب عزیزی، دبیرکل جبهه جهادگران ایران اسلامی. ولی الله نانوا کناری، نماینده دور دهم مجلس. ولی داداشی، نماینده دور دهم مجلسعبدالله رضیان، نماینده دور دهم مجلسداوود محمدی، نماینده ادوار نهم و دهم مجلسمحمدحسین فرهنگی، نماینده ادوار هفتم، هشتم، نهم و دهم مجلسسلام امینی، نماینده دور دهم مجلساسامی ثبت شده در روز ششم: علی عباسپور تهرانی‌فر، نماینده ادوار مجلسغلامرضا انصاری، عضو سابق شورای شهرحسین نقاشی، رئیس روابط عمومی شورای شهرمحسن پیرهادی، دبیرکل جمعیت پیشرفت و عدالتبهرام شکوری، رئیس کمیسیون معدن اتاق بازرگانی ایرانامیر آریازند، عضو شورای مرکزی اتحاد ملتابراهیم سحرخیز، معاون اسبق وزیر آموزش و پرورشمهدی آقاتقی، فرماندار سابق تهرانعلی مطهری، نماینده مردم تهران در مجلسصادق خلیلیان، وزیر جهاد کشاورزی دولت دهمحسین سبحانی نیا، نماینده ادوارسید محمد حسینی، وزیر ارشاد دولت‌های نهم و دهممحمد عباسی، وزیر ورزش و جوانان در دولت دهممنصورالسادات هاشمی، نایب رییس هیئت فوتبال تهرانسیدمهدی هاشمی، نماینده مجلس نهممحمدعلی وکیلی، عضو هیئت رئیسه مجلسایرج ندیمی، نماینده سابق مردم لاهیجانمحمود صادقی، عضو فراکسیون امیدغلامرضا عبدالوند، نماینده ادوار مختلف مجلسفرید موسوی، نایب رئیس دوم کمیسیون اقتصادی مجلسعلی گلمرادی، نماینده ماهشهر در مجلسبهروز نعمتی، نماینده مردم تهرانمصطفی کواکبیان، نماینده مردم تهراناقبال شاکری، عضو سابق شورای شهر تهرانفاطمه رهبر، نماینده مردم تهران در دوره‌های هفتم، هشتم و نهم مجلسمحمدرضا پورابراهیمی، نماینده ادوار نهم و دهم مجلساحمد مرادی، نماینده مجلس دهمهادی قوامی، نماینده ادوار هشتم، نهم و دهم مجلسمحمدصادق حسنی جوریابی، نماینده مجلس دهممحمود نگهبان سلامی، نماینده ادوار نهم و دهم مجلسهاجر چنارانی، نماینده دور دهم مجلسحسن نوروزی، نماینده ادوار هشتم و دهم مجلسسکینه الماسی، نماینده مجلس دهمالهیار ملکشاهی، نماینده ادوار نهم و دهم مجلس.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد2 روز قبل
پیش از این محمد علی وکیلی روز جمعه هنگام ثبت‌نام در انتخابات از احتمال عدم حضور عارف در انتخابات مجلس یازدهم خبرداده بود. عارف دومین چهره شاخص مجلس دهم است که پس از علی لاریجانی، رئیس مجلس تصمیم گرفته داوطلب نمایندگی مجلس یازدهم نشود. به این ترتیب شهردار اسبق تهران عصرروز گذشته به‌طور رسمی به‌عنوان کاندیدای مجلس یازدهم ثبت‌نام کرد. یاران احمدی‌نژاد و اصولگرایاناما به غیر از نمایندگان اصولگرای مجلس دهم، دیگر چهره‌های اصولگرا هم در آخرین روز ثبت‌نام حضور گسترده‌ای برای ثبت‌نام درانتخابات مجلس یازدهم داشتند. به گزارش «ایسنا» او با انتشار بیانیه‌ای انتقادی نسبت به آنچه تحدید جایگاه مجلس خواند گفت که تصمیم به عدم شرکت در انتخابات مجلس یازدهم گرفته است.

حضور پرتعداد اصلاح طلبان؛ خاتمی دستور داد؟ | کاندیداتوری به خاطر دستور کروبی | قالیباف بدون نوبت ثبت نام کرد

4+
همشهریهمشهری2 روز قبل
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین4 هفته قبل
پیام خوزستان - اهواز- مناظره سیاسی از «تسخیر (لانه جاسوسی) تا برجام» روز دوشنبه با همت انجمن اسلامی علوم پزشکی دانشگاه جندی شاپور اهواز در تالار شهدای این دانشگاه برگزار شد. وی با اشاره به اینکه سفارت آمریکا در اسفند ۱۳۵۷ توسط گروه‌های چپ گرا با هدف انتقال اسناد مهم آمریکا به سفارت شوروی اشغال شد افزود: امام خمینی (ره) با این کار (اشغال سفارت آمریکا در اسفند۱۳۵۷) مخالف بودند و پس از چند روز سفارت آمریکا تحویل سفیر آمریکا شد ولی تصرف سفارت آمریکا در ۱۳آبان ضرب شست محکمی به دولت مداخله‌گر آمریکا بود. خضریان با اشاره به تداوم دشمنی امریکا با ملت ایران و این نظام انقلابی اسلامی اظهار داشت: ماهیت انقلاب اسلامی ایران در تضاد با منافع نامشروع امریکا است. مذاکره با آمریکا آری یا خیردر این مناظره موضوع مذاکره با آمریکا نیز به بحث گذاشته شد که هر کدام از مناظره کنندگان دیدگاه‌های خود را مطرح کردند. خضریان افزود: توقع‌ها و انتظارهای دولت آمریکا از ایران اسلامی در مذاکرات مستقیم نقطه پایانی ندارد به همین دلیل مذاکره با چنین دولت متوقع و گستاخی معنایی جز تسلیم ندارد.
ایسناایسنا4 هفته قبل
ایسنا/خراسان رضوی صادق زیبا کلام استاد علوم سیاسی دانشگاه تهران و احسان قاضی‌زاده هاشمی نماینده مردم فریمان و سرخس در مجلس شورای اسلامی با موضوع روابط ایران و آمریکا با یکدیگر مناظره کردند. دسته اول افرادی هستند که معتقدند انقلاب اسلامی ایران از اساس و بنیان ضد استکبار و ظلم است و به تعبیری آمریکاستیزی یکی از جوهره‌ها و اجزای لاینفک جمهوری اسلامی ایران است. دسته دیگر افرادی هستند که به ذاتی بودن آمریکاستیزی جمهوری اسلامی ایران اعتقاد دارند اما دعوای اصلی را مربوط به موضوع دیگری می‌دانند. معتقدم که روایت جمهوری اسلامی ایران در رابطه با آمریکا و کودتا ۲۸ مرداد یک سویه است و به واسطه ضدیت با آمریکا تحریف‌های زیادی در آن ایجاد شده است. به گزارش ایسنا، در ادامه این مناظره زیباکلام عنوان کرد: ما مجبور هستیم به انقلاب، اهداف و آرمان‌های آن یک نگاه مجدد داشته باشیم.
عصر ایرانعصر ایران3 ماه قبل
عصر ایران- امروز هفتم شهریور در تهران و در کانون توحید، آیینی به مناسبت دومین سالگرد درگذشت دکتر ابراهیم یزدی وزیر امور خارجه دولت موقت برگزار می‌شود و مطابق اعلام عمومی، یکی از سخنرانان «احسان شریعتی» است. نکته جالب یا شگفت آور اما این که همزمان در مشهد نیز مراسمی به یاد استاد محمد تقی شریعتی با عنوان «جان جهان دانش و اخلاق» در تالار شهر برگزار می‌شود که در آن نیز یکی از سخنرانان، احسان شریعتی اعلام شده است. مراسم تهران با عنوان «سیاست خارجی و دکترین امنیت ملی» ساعت ۵ بعد از ظهر شروع می‌شود و احسان شریعتی به عنوان سخنران اول اعلام شده است. مراسم مشهد اما ساعت ۴ بعد از ظهر شروع می‌شود و نام احسان شریعتی به عنوان سخنران دوم اعلام شده است. محمد تقی شریعتی هم اگر چه بیشتر به عنوان پدر دکتر شریعتی شهرت دارد اما قبل از اشتهار فرزند نیز به عنوان یک متفکر دینی خصوصا در مشهد شناخته شده و مورد احترام بود.
همشهریهمشهری3 ماه قبل
ایرنا نوشت: در این مراسم شخصیت‌های سیاسی و اجرایی چون محمدرضا خاتمی، بیژن نامدارزنگنه وزیر نفت، معصومه ابتکار، ابوالفضل قدیانی، فیض الله عرب سرخی، علی شکوری راد دبیرکل حزب اتحاد ملت، حجت الاسلام والمسلمین محسن رهامی، ابراهیم اصغر زاده، محمود حجتی وزیر کشاورزی، حبیب الله بیطرف وزیر نیرو در دولت اصلاحات، حجت الاسلام والمسلمین سید محمود دعایی سرپرست موسسه اطلاعات، محمود صادقی و غلامرضا حیدری نمایندگان مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، محمدعلی ابطحی و محسن آرمین حضور یافتند. سیدشمس الدین الدین وهابی نماینده پیشین مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی و عضو هیات علمی دانشگاه تهران، روز جمعه ۱۸ مرداد، پس از تحمل یک دوره بیماری قلبی، در سن ۶۴ سالگی دار فانی را وداع گفت. پیکر مرحوم وهابی روز یکشنبه ۲۰ مرداد ۹۸ ساعت از درب منزل وی در تهران تشییع و در «بهشت فاطمه» لواسان به خاک سپرده شد.
فردا نیوزفردا نیوز7 ماه قبل
ابراهیم اصغرزاده عضو کمیته سیاسی و برنامه گزارشی از وضعیت و شرایط جامعه به اعضای شورای عالی اصلاح طلبان ارائه کرده و تاکید داشته است که طرفداران آقای روحانی و بخشی از جامعه از دولت سرخورده شده‌اند. خبرگزاری فارس: اولین جلسه شورای عالی سیاست گذاری اصلاح‌طلبان در سال ۹۸ به ریاست محمدرضا عارف رئیس این شورا برگزار شد. حضور سیدمحمدعلی افشانی شهردار سابق تهران در این جلسه از نکات قابل توجه جلسه شورای عالی در سال ۹۸ بود. یک عضو شورای عالی اصلاح‌طلبان درباره این جلسه به فارس گفت که ابراهیم اصغرزاده عضو کمیته سیاسی و برنامه گزارشی از وضعیت و شرایط جامعه به اعضای شورای عالی اصلاح طلبان ارائه کرده و تاکید داشته است که طرفداران آقای روحانی و بخشی از جامعه از دولت سرخورده شده‌اند. وی گفت: در این جلسه اعضای شورا با توجه به مشکلات و فشارهایی که به مردم وارد میشود، خواستار توجه بیشتر نهادهای مسئول به مطالبات اقشار مختلف مردم شدند.

به انتهای لیست رسیدید