ابلیس سیاه

ابلیس سیاه

فراروفرارو9 ماه قبل
معروف به ابلیس سیاه است، تنها ٤ ماه پیش بود که از زندان آزاد شد و درست بعد از آزادی سرقت‌هایش را شروع کرد. پیرمردی که پسرش، اعضای باند ابلیس و همدستانش را برای سرقت اجیر کرده بود. بنابراین با توجه به تحقیقات میدانی و دیگر اقدامات پلیسی، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پسر مقتول را دستگیر کردند. حمید از من خواست تا به خانه‌ پدرش رفته و محتویات داخل گاوصندوق را سرقت کنیم. روز حادثه برابر نقشه‌ای که من طراحی کرده بودم، حمید همراه خانواده‌اش به خانه پدرش رفت و در مجتمع را باز کرد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین9 ماه قبل
کارآگاهان با توجه به تحقیقات میدانی و دیگر اقدامات پلیسی اقدام به دستگیری پسر مقتول کردند. کارآگاهان در تحقیقات از پسر مقتول اطلاع پیدا کردند که علی پس از آزادی از زندان در منطقه ستارخان تردد دارد. علی پس از مواجهه حضوری با پسر مقتول به‌ناچار لب به اعتراف گشود و ضمن معرفی دو همدست خود، به کارآگاهان گفت: چندی پیش با حمید (پسر مقتول) آشنا شدم. در همان تحقیقات مقدماتی صورت‌گرفته از این گروه از سارقان و در بازرسی از مخفیگاه‌های آنها، تعدادی از طلاجات سرقت‌شده از خانه مقتول کشف شد. در ادامه با بررسی پرونده‌های مشابه، تعدادی از محل‌های سرقت به عنف منازل در شهر تهران شناسایی و مال‌باختگان به پلیس آگاهی تهران بزرگ دعوت شدند.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز9 ماه قبل
برای کنترل و جلوگیری از وقوع جرم و سرقت در این مکان‌ها دو برنامه کلان را در دستور کار داریم. بیشتر بخوانید: ابلیس سیاه چهارماه پس از آزادی دوباره دستگیر شدوی افزود: بحث دیگر افزایش توانمندی و قابلیت‌های پلیس است. رئیس پلیس پیشگیری ناجا بیان کرد: با این حال علاوه بر وظایف و عملکرد پلیس مدیران سایر بخش‌ها باید یکسری مسائل را بطور ویژه ببینند. به عنوان نمونه در بحث خودروها باید خودروسازان امنیت خودروها را ارتقا دهند. وی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا پلیس نمی‌تواند الزام‌هایی را برای خودروسازان برای افزایش امنیت خودروها داشته باشد؟، گفت: البته که الزام‌هایی را داریم.
خبر فوریخبر فوری9 ماه قبل
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری مجرمی سابقه دار موسوم به «ابلیس سیاه» خبر داد که تنها پس از گذشت چهار ماه از زمان آزادی اش این بار اقدام به سرقت به عنف منجر به جنایت کرده است. با حضور مأموران در محل و تأیید خبر اولیه فوت پیرمردی ۶۸ ساله، بلافاصله موضوع به اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی و قاضی کشیک دادسرای امور جنایی اعلام شد. با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع «قتل عمد» و هماهنگی با بازپرس شعبه پنجم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران، تحقیقات در دستور کار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت. کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در تحقیقات از پسر مقتول اطلاع پیدا کردند که علی. الف، طی یک عملیات پلیسی و قبل از هرگونه اقدام به فرار در مورخه ۲۳/۱۱/۱۳۹۷ دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.
ایسناایسنا9 ماه قبل
رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری متهم سابقه دار مشهور به «ابلیس سیاه» که پس از آزادی‌اش از زندان اقدام به قتل کرده بود، خبر داد. وی ادامه داد: کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در تحقیقات از پسر مقتول اطلاع پیدا کردند که علی. الف» وی طی یک عملیات پلیسی و قبل از هرگونه اقدام به فرار در روز گذشته دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد. همچنین در همان تحقیقات مقدماتی صورت گرفته از سارقان و در بازرسی از مخفیگاه‌های آن‌ها، مقادیری از طلا که از خانه مقتول سرقت شده بود کشف شد. علاوه بر طلاجات سرقت شده از خانه مقتول، اموال باارزش دیگری از قبیل فرش و طلاجات نیز کشف شد.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز9 ماه قبل
با حضور مأموران در محل و تأیید خبر اولیه فوت پیرمردی ۶۸ ساله، بلافاصله موضوع به اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی و قاضی کشیک دادسرای امور جنایی اعلام شد. وی افزود: با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع «قتل عمد» و هماهنگی با بازپرس شعبه پنجم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران، تحقیقات در دستور کار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت. رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: برابر اطلاعات پرونده‌ی سال ۱۳۹۱ "علی. وی گفت: کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در تحقیقات از پسر مقتول اطلاع پیدا کردند که علی. الف، طی یک عملیات پلیسی و قبل از هرگونه اقدام به فرار دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین9 ماه قبل
خبرگزاری میزان- رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری مجرمی سابقه دار موسوم به «ابلیس سیاه» خبر داد که تنها پس از گذشت چهار ماه از زمان آزادی اش اینبار اقدام به سرقت به عنف منجر به جنایت کرده است. با حضور مأموران در محل و تأیید خبر اولیه فوت پیرمردی ۶۸ ساله، بلافاصله موضوع به اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی و قاضی کشیک دادسرای امور جنایی اعلام شد. با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع «قتل عمد» و هماهنگی با بازپرس شعبه پنجم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران، تحقیقات در دستور کار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت. کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در تحقیقات از پسر مقتول اطلاع پیدا کردند که علی. الف.، طی یک عملیات پلیسی و قبل از هرگونه اقدام به فرار روز ۲۳ بهمن ماه امسال دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

به انتهای لیست رسیدید

موضوع‌های مشابه

ابلیس سیاه
سرقت