اتلتیکو مادرید

اتلتیکو مادرید

نودنود1 ساعت قبل
باشگاه اتلتیکو مادرید اعتقاد دارد بارسلونا باید پول بیشتری به آن‌ها بپردازد. به گزارش وبسایت نود، نشریه موندو دپورتیوو در شماره امروز خودش ایمیل هایی از ایجنت آنتوان گریزمن منتشر کرده که آن‌ها مطابق ادعای اتلتیکو مادرید نشان می‌دهند این بازیکن از ماه مارس گذشته در حال مذاکره با بارسلونا بوده است. در این ایمیل‌ها مشخص شده که پدر گریزمن، ایجنتش، یک واسطه فرانسوی و یکی از نمایندگان بارسلونا در مجموع بابت انتقال این بازیکن به بارسلونا مبلغ ۱۴ میلیون یورو دریافت کرده‌اند. گریزمن در ابتدای تابستان پس از فعال سازی بند فسخ قرارداد ۱۲۰ میلیون یورویی اش راهی بارسلونا شد اما اتلتیکو اعتقاد دارد که طرفین از ماه مارس مشغول مذاکره بودند و بدین ترتیب بارسا باید مبلغ فسخ قرارداد آن زمان به ارزش ۲۰۰ میلیون یورو را پرداخت کند و به همین دلیل از بارسا شکایت کرده است. رسانه‌های اسپانیا چند روز پیش مدعی شدند که بارسا ممکن است به دلیل شکایت اتلتیکو به برگزاری بازی پشت درهای بسته محکوم شود.
فوتبالیفوتبالی6 ساعت قبل
سایت رسمی فوتبالی – آنتوان گریزمان در بهار امسال و پیش از انتقالش به بارسلونا، با این باشگاه بر سر مبلغی که قرار بود در هنگام امضای قرارداد پرداخت شود صحبت کرده بود. انتقال او باعث عصبانیت شدید سران اتلتیکو شد، چرا که بارسلونا مبلغ ۱۲۰ میلیون یورو بابت فسخ قرارداد او پرداخت. مبلغ فسخ قرارداد او پیش از یک جولای ۲۰۰ میلیون یورو بود، و مدیران اتلتی می‌گویند که چون بارسا پیش از یک جولای با گریزمان مذاکره کرده بود، باید ۲۰۰ میلیون یورو می‌پرداخت. سران اتلتیکو هم از این توافق خبر داشته‌اند، اما در شکایت خود به فدراسیون فوتبال اسپانیا به آن اشاره نکرده‌اند. اتلتیکو امیدوار است که بتواند ۸۰ میلیون یورو دیگر از بارسلونا بگیرد.

جلد نشریات ورزشی امروز اروپا (عکس)

3+
ورزش۳ورزش۳9 ساعت قبل

 ورزشکاران جهان در شبکه‌های اجتماعی ۱۹ سپتامبر ۲۰۱۹

8+
طرفداریطرفداری14 ساعت قبل

گیشه مطبوعات خارجی؛ پنج شنبه، ۱۹ سپتامبر ۲۰۱۹؛ رقص پاری سن ژرمن با فرشتگان!

3+
طرفداریطرفداری23 ساعت قبل

دیدار تیم‌های فوتبال اتلتیکو مادرید و یوونتوس‎

19+
مهرمهر1 روز قبل
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
سایت رسمی فوتبالی - شکست تحقیرآمیز رئال مادرید در پاریس، مدیران رئال مادرید را به شدت عصبانی کرد چرا که تیم عملکرد ضعیفی از خود ارائه داد. با وجود آن که زیدان هنوز مورد حمایت مدیران رئال مادرید است اما اطرافیان باشگاه شایعات را در مورد اخراج وی و حضور مورینیو روی نیمکت رئال آغاز کرده‌اند. رئال مادرید در هفته‌های آینده بازیهای مهمی مقابل سویا، اتلتیکو مادرید و بارسلونا دارد و اگر نتواند از پس این بازیها بر بیاید اخراج زیدان دور از انتظار نیست. در این شرایط مورینیو که در ماه‌های اخیر و پس از اخراج از یونایتد بدون تیم مانده می‌تواند به برنابئو برگردد. البته باشگاه رئال مادرید این شایعه را فعلا قبول ندارد و می‌گوید که به زیدان و تیمش کاملا باور دارد.
الفالف1 روز قبل
سردار پیش از این دوبار هم با پیراهن روستوف در لیگ قهرمانان اروپا دروازه حریفان را باز کرده بود. به‌این‌ترتیب او هم‌اکنون به سه گل در لیگ قهرمانان اروپا رسیده است و در کنار دایی بهترین گلزن ایرانی این رقابت‌هاست. تا به امروز چهار ملی‌پوش ایرانی در لیگ قهرمانان اروپا موفق به گلزنی شده‌اند. این بازیکن این فرصت را دارد تا با زدن یک گل دیگر در لیگ قهرمانان اروپا به بهترین گلزن ایرانی تاریخ لیگ قهرمانان اروپا تبدیل شود. او شاید تصور نمی‌کرد دیگر رنگ لیگ قهرمانان اروپا را ببیند، اما انتقال عجیبش به شالکه چنین فرصتی را برایش پیش آورد.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
سرمربی یوونتوس تساوی برابر اتلتیکو مادرید را در اسپانیا تلخ توصیف کرد. مائوریتسیو ساری سرمربی یووه از اینکه تیمش نتوانست از دو گل خود حفاظت کند ناراحت است. او بعد از بازی گفت: بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم اما چنین تساوی تلخ است و مزه بد آن را هنوز هم احساس می‌کنم. قبل از بازی به کوادرادو گفتم که فضای لازم را به دست خواهد آورد و توانست یک گل زیبا به ثمر برساند. در دیگر بازی این گروه لوکوموتیو مسکو توانست در آلمان با نتیجه دو بر یک بایرلورکوزن را شکست دهد.
نامه‌نیورنامه‌نیور1 روز قبل
به گزارش نامه نیوز، هفته نخست لیگ قهرمان اروپا بامداد پنجشنبه شب با بازگشت اتلتیکو مادرید و شکست رئال مادرید به پایان رسید. آزمون همچنین با زدن سه گل در لیگ اروپا توانسته است برترین گلزن ایرانی در این تورنمنت نیز باشد. هت تریک هالند و اورسیچپرگل‌ترین بازی هفته به دیدار سالزبورگ و خنک تعلق داشت. برای نخستین بار در تاریخ لیگ قهرمانان یک بازیکن در اولین حضورش در ۴۵ دقیقه ابتدایی هت تریک کرد. او به جوان‌ترین بازیکن بارسلونا در لیگ قهرمانان تبدیل شد.
خبر فوریخبر فوری1 روز قبل
تشکیل پلیس قضایی از اختلاف سلیقه‌ ضابطان جلوگیری می‌کند / حفاظت اطلاعات سپاه، وزارت اطلاعات و نیروی انتظامی درباره یک موضوع واحد، سه نظر متفاوت دارند
ایسناایسنا1 روز قبل
سرمربی یوونتوس تساوی برابر اتلتیکو مادرید را در اسپانیا تلخ توصیف کرد. مائوریتسیو ساری سرمربی یووه از اینکه تیمش نتوانست از دو گل خود حفاظت کند ناراحت است. او بعد از بازی گفت: بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم اما چنین تساوی تلخ است و مزه بد آن را هنوز هم احساس می‌کنم. قبل از بازی به کوادرادو گفتم که فضای لازم را به دست خواهد آورد و توانست یک گل زیبا به ثمر برساند. در دیگر بازی این گروه لوکوموتیو مسکو توانست در آلمان با نتیجه دو بر یک بایرلورکوزن را شکست دهد.
ایسناایسنا1 روز قبل
سرمربی آرژانتینی اتلتیکو مادرید از عملکرد خط حمله تیمش در دیدار برابر یوونتوس راضی نیست. به گزارش ایسنا و به نقل از مارکا، اتلتیکو مادرید در آغاز فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا میزبان یوونتوس بود. سرمربی آرژانتینی اتلتیکو مادرید بعد از بازی گفت: اینکه بازیکنان تسلیم نشدند و تا پایان جنگیدند خوشحال کننده است. سیمئونه در پایان گفت: یک امتیاز برابر تیم خوب یوونتوس نه بد است و نه نتیجه‌ای خوب برای ما. در خط حمله بازی خوبی را به نمایش نگذاشتیم.
فارسفارس1 روز قبل
مدافع یوونتوس بعد از تساوی مقابل اتلتیکو مادرید گفت: ما در این بازی عملکرد خوبی داشتیم اما باید بهتر از این‌ها در توپ‌های کاشته ارسالی عمل می‌کردیم. به گزارش خبرگزاری فارس، یوونتوس شب گذشته در اولین بازی‌اش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا میهمان اتلتیکو مادرید بود که این دیدار با نتیجه تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید. لئوناردو بونوچی، مدافع یوونتوس بعد از این تساوی تلخ گفت: ما در این بازی عملکرد خوبی داشتیم اما باید بهتر از این‌ها در توپ‌های کاشته ارسالی عمل می‌کردیم و در نهایت رقیب از نقطه ضعف ما استفاده کرد و ۲ گل زد و بازی مساوی شد. وی افزود: بدون شک ما از این نتیجه ناراحت هستیم. در چنین بازی‌هایی باید شما از دقیقه اول بازی تا زمان سوت پایان بازی تمرکز خود را حفظ کنید.
موجموج1 روز قبل
در مهمترین دیدار تیم‌های اتلتیکو مادرید و یوونتوس در ورزشگاه واندامتروپولیتانوی شهر مادرید به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی دو بر دو به پایان رسید. در دیگر بازی مهم امشب، از گروه نخست تیم پاری سن ژرمن میزبان رئال مادرید بود که با سه گل حریفش را در هم کوبید. در گروه B بایرن مونیخ با سه گل مهمانش ستاره سرخ بلگراد را شکست داد. کینگزلی کومان در دقیقه ۳۴، لواندوفسکی دقیقه ۸۰ و توماس مولر در دقیقه ۹۱ گلزنان باوارایی‌ها در این بازی بودند. در دیگر مسابقه این گروه، دیناموزاگرب با چهار گل مهمانش آتالانتا را مغلوب کرد.
ایلناایلنا1 روز قبل
در گروه D رقابت‌های جام باشگاه‌های اروپا دیدار حساس اتلتیکو مادرید ویوونتوس به تساوی انجامید تا لوکوموتیو با یک پیروزی با ارزش خارج از خانه مقابل لورکوزن موقتا در صدر جدول رده بندی قرار بگیرد. به گزارش ایلنا، در گروه D رقابت‌های جام باشگاه‌های اروپا تیم‌های تیم مدعی اتلتیکومادرید، یوونتوس، بایرلورکوزن و لوکوموتیو مسکو حضور دارند. در این گروه ابتدا در شهر مادرید و ورزشگاه زیبای متروپولیتانو درحالی که تا دقایق پایانی می‌رفت بازی، با برد تورینی‌ها همراه شود گلزنی مدافع پیش تاخته اتلتیکومادرید مانع از پیروزی یوونتوسی‌ها شد و به این ترتیب این بازی با تساوی دو بر دو به پایان رسید. در دیگردیدار این گروه تیم بحران‌زده بایرلورکوزن که با دو بازی بدون برد پا به مرحله گروهی لیگ قهرمانان گذاشته بود، در دیداری خانگی به مصاف لوکوموتیو مسکو رفت و تن به شکست ۲ بر یک داد تا تیم روسی انتقام شکست سال ۲۰۱۴ را از لورکوزن بگیرد و برای اولین بار در تاریخ این تیم را شکست دهد. در پایان روز اول این گروه (D) تیم فوتبال لوکوموتیو با توجه به پیروزی مقابل لورکوزن در جایگاه نخست و تیمهای اتلتیکومادرید، یوونتوس همزمان در جایگاه دوم وبایرن لورکوزن در مکان‌های چهار جدول رده بندی این گروه قرار دارندگروه Dبایرلورکوزن یک - لوکوموتیو مسکو ۲بندیکن هوودس (گل به خودی) برای لورکوزن و کریچوویاک ۱۶، دیمیتری بارینف ۳۷-------------------------------------------------------------------------------------اتلتیکومادرید ۲ - یوونتوس ۲برای میزبان ساویچ ۷۰ و هررا ۹۰ و برای یوونتوس کوادرادو ۴۸ و ماتئویدی ۶۵ گلزنی کردند.
فارسفارس1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری فارس، تیم فوتبال اتلتیکو مادرید شب گذشته در اولین بازی‌اش در لیگ قهرمانان اروپا مقابل یوونتوس بازی ۲ بر صفر باخته را به تساوی کشاند. دیگو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو مادرید از این تساوی خانگی گفت: از روحیه مبارزه طلبی بازیکنان در این بازی خوشحال هستم. آنها با وجود اینکه از رقیب ۲ گل عقب افتادند ولی تسلیم نشدند و مقابل تیمی که برای قهرمانی رقابت می‌کند بازی را به تساوی کشاندند. امیدوارم در لیگ قهرمانان اروپا اشتباهاتمان کمتر شود. ما از فردا برای اصلاح تیم تلاش خواهیم کرد تا در آینده عملکرد بهتری را داشته باشیم.
فارسفارس1 روز قبل
سرمربی یوونتوس بعد از تساوی مقابل اتلتیکو مادرید گفت: به نظرم ما بازی خوبی را از خودمان به نمایش گذاشتیم اما تلخی این تساوی را احساس می‌کنیم. به گزارش خبرگزاری فارس، یوونتوس شب گذشته در اولین بازی‌اش در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا میهمان اتلتیکو مادرید بود که این دیدار با نتیجه تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید. ساری، سرمربی بیانکونری بعد از این تساوی خارج از خانه گفت: به نظرم ما بازی خوبی را از خودمان به نمایش گذاشتیم اما تلخی این تساوی را احساس می‌کنیم. چون ما با ۲ گل جلو بودیم ولی احساس می‌کردیم بازی در دستان ماست اما به راحتی این برتری را از دست دادیم. به نظرم در حالت کلی ما بازی خوبی ارائه دادیم اما برخی اشتباهات نیز داشتیم که در بازی آشکار شد و باید این اشتباهات در تمرینات اصلاح شود.
ایسناایسنا1 روز قبل
به گزارش ایسنا، هفته نخست لیگ قهرمان اروپا بامداد پنجشنبه شب با بازگشت اتلتیکو مادرید و شکست رئال مادرید به پایان رسید. آزمون همچنین با زدن سه گل در لیگ اروپا توانسته است برترین گلزن ایرانی در این تورنمنت نیز باشد. هت تریک هالند و اورسیچپرگل‌ترین بازی هفته به دیدار سالزبورگ و خنک تعلق داشت. برای نخستین بار در تاریخ لیگ قهرمانان یک بازیکن در اولین حضورش در ۴۵ دقیقه ابتدایی هت تریک کرد. یک شب بعد میسلاو اورسیچ در شب پیروزی ۴ بر صفر دینامو زاگرب هت تریک کرد.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
به گزارش «ورزش سه»، بعد از آنکه دیشب در جریان تساوی ۲-۲ یوونتوس مقابل اتلتیکو مادرید در هفته اول مرحله گروهی لیگ قهرمانان، حرکت دست کریستیانو رونالدو در این بازی با انتقادهای زیادی از سوی هواداران اتلتیکو مواجه شد، ستاره پرتغالی می‌گوید هدف آن حرکت هواداران اتلتیکو نبوده و او قصد تمسخر آنها را نداشته. در جریان بازی دیشب دو تیم دوربینها کریستیانو را در حالی نشان دادند که بعد از فرصتی که در اواخر بازی از دست داد با دست خود حرکتی کرد که به مذاق هواداران اتلتیکو خوش نیامد و در نتیجه بعد از بازی انتقادات زیادی به رونالدو وارد شد. رونالدو درحالیکه به سمت هوادران اتلتیکو برگشته بود حرکتی را با دست خود نشان داد که در ایتالیایی به معنای ترسیدن است. گفته می‌شود رونالدو می‌خواسته کارنامه درخشان خود در گل زدن به تیمهای دیگم سیمئونه را به رخ اتلتیکو بکشاند. اما رونالدو بعد از بازی این موضوع را انکار کرد و گفت: " منظورم یاد گرفتن بود.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
به گزارش مشرق، دومین شب هفته نخست مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا با شکست سنگین رئال مادرید، تساوی دراماتیک اتلتیکومادرید مقابل یوونتوس و برتری آسان بایرن مونیخ و منچسترسیتی به پایان رسید. نتایج کامل دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است: گروه Aکلوب بروژ ۰ - ۰ گالاتاسرایپاری‌سن‌ژرمن ۳ - ۰ رئال مادریدبرای میزبان دی‌ماریا دو گل ۱۴ و ۳۳ و مونیر ۹۱ گلزنی کرد. روند کابوس وار رئال مادرید با زیدان ادامه دارد. گروه Bالمپیاکوس ۲ - ۲ تاتنهامبایرن مونیخ ۳ - ۰ ستاره سرخ بلگرادبرای مونیخی‌ها کومان ۳۴، لواندوفسکی ۸۰ و مولر ۹۱ گلزنی کردند. گروه Dبایرلورکوزن ۱ - ۲ لوکوموتیو مسکواتلتیکومادرید ۲ - ۲ یوونتوسبرای میزبان ساویچ ۷۰ و هررا ۹۰ و برای یوونتوس کوادرادو ۴۸ و ماتئویدی ۶۵ گلزنی کردند.
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
سایت رسمی فوتبالی - دیه‌گو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو مادرید، باور دارد که تیمش در دیدار برابر یوونتوس شایستگی کسب یک امتیاز را داشته است. سیمئونه در کنفرانس خبری خود پس از بازی درباره اتفاقات و شرایط بازی گفت: " ما در نیمه اول خوب نبودیم و یوونتوس عملکرد بهتری داشت اما این واقعیت که هرگز تسلیم نمی‌شویم و همیشه برای برگشتن تلاش می‌کنیم را دوست دارم. ژوزه ماریا خیمنز پیش می‌رفت و ویتولو و کوریا نیز نمایش خوبی داشتند بنابراین ما شایسته کسب یک امتیاز بودیم. تجربه در این شرایط کمک بسیاری می‌کند و به همین دلیل است که این بازی‌ها به رشد ما برای بازی‌های پیش رو کمک خواهد کرد. مهمترین نکته این است که انگیزه خود را در جریان بازی از دست ندهیم و به تیم خود ایمان داشته باشیم. "
فوتبالیفوتبالی1 روز قبل
سایت رسمی فوتبالی – مائوریتزیو ساری باور دارد که یوونتوس باید بیشتر روی دفاع خود کار کند تا دیگر بازی پیروز شده را از دست ندهد. سرمربی ایتالیایی یوونتوس پس از پایان بازی به خبرنگاران گفت: " این بازی بسیار بهتر از بازی قبلی بود. فکر می‌کردیم بازی در اختیار ماست و همین مسئله باعث شد که این تساوی طعم تلخی برای ما داشته باشد. یوونتوس بارها در این ورزشگاه گل نزده بود و ما این بار دو گل زدیم. این ناامید کننده است چون گل‌های اتلتیکو روی موقعیت‌های قابل پیش بینی به ثمر رسیدند اما ما برای آنها آماده نبودیم.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
سرمربی اتلتیکو مادرید بعد از تساوی مقابل یوونتوس کسب یک امتیاز را با ارزش دانست. خبرگزاری فارس: تیم فوتبال اتلتیکومادرید شب گذشته در اولین بازی‌اش در لیگ قهرمانان اروپا مقابل یوونتوس بازی ۲ بر صفر باخته را به تساوی کشاند. دیگو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو مادرید از این تساوی خانگی گفت: از روحیه مبارزه طلبی بازیکنان در این بازی خوشحال هستم. آنها با وجود اینکه از رقیب ۲ گل عقب افتادند ولی تسلیم نشدند و مقابل تیمی که برای قهرمانی رقابت می‌کند بازی را به تساوی کشاندند. امیدوارم در لیگ قهرمانان اروپا اشتباهاتمان کمتر شود.
ورزش۳ورزش۳1 روز قبل
سردار فصل گذشته نیز عملکرد درخشانی در ترکیب زنیت داشت و بعد از حضورش در این تیم توانسته بود در خط حمله یاران سرگی سماک تحولی عظیم ایجاد کند. اما درخشش سردار همچون فصول گذشته تنها در رقابت‌های داخلی روسیه خلاصه نمی‌شود و او دیشب توانست اولین گل زنیت در لیگ قهرمانان اروپا در فصل جدید را به ثمر برساند. نکته جالب دیگر در مورد گل او اینکه او حالا با این گل زننده اولین گل فصل ۲۰-۲۰۱۹ لیگ قهرمانان اروپا لقب گرفته است. نکته جالب دیگر در مورد بازی دیشب سردار آزمون در ترکیب زنیت این که او یک رکورد دیگر را در این رقابت‌ها به جای گذاشت. سایت فاکس اسپورت آسیا نیز دیروز در خبری به تمجید از عملکرد ستاره ایرانی زنیت پرداخت و عنوان کرد: «یک آسیایی زننده اولین گل فصل جدید لیگ قهرمانان شد.»
طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری- اتلتیکو مادرید در مقابل یوونتوس توانست بازی دو بر صفر عقب افتاده را با به ثمر رساندن دو گل به تساوی بکشاند. استفان ساویچ که زننده گل اول اتلتی بود، پس از این مسابقه در میکسدزون ورزشگاه گفت: دیدار برابر یوونتوس مسابقه‌ای عالی بود و من فکر می‌کنم ما به ویژه در نیمه اول خوب کار کردیم. اتلتیکو تیمی است که هیچ گاه تسلیم نمی‌شود و این احساس را داشتیم که می‌توانیم بازی را برگردانیم. امروز کاملا احساس خوبی نداشتم زیرا روز گذشته را کاملا در تب بودم. خوشحالم زیرا موفق شدم اولین گل خود در لیگ قهرمانان را به ثمر برسانم و همیشه گل زدن احساس خوبی دارد.
طرفداریطرفداری1 روز قبل
لئوناردو بونوچی، کاپیتان یوونتوس در مصاحبه با اسکای ایتالیا گفت: در نیمه اول تحت پرس اتلتیکو مادرید قرار گرفتیم و کمی در گردش توپ کند بودیم اما وقتی در گردش توپ سریع‌تر شدیم، به محوطه جریمه آن‌ها رسیدیم. حیف شد که از روی دو ضربه آزاد، دو گل خوردیم. تیمی مثل یوونتوس نباید بارها از روی ضربات آزاد گل بخورد. همچنین حیف شد که توپ کریستیانو رونالدو در لحظات پایانی گل نشد. همه ما باید مسئولیت گل هایی که خوردیم را بپذیریم.
طرفداریطرفداری1 روز قبل
طرفداری - دیدار رفت دو تیم اتلتیکو مادرید و یوونتوس در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه مساوی ۲-۲ خاتمه یافت. به گزارش وب سایت یوفا، خوان کوادرادو زننده گل اول مسابقه گفت: بابت نتیجه، افسوس می‌خورم، اما فکر می‌کنم ما امشب بازی بسیار خوبی به نمایش گذاشتیم. بنظرم بدشانس بودیم که موفق به کسب برد نشدیم، اما باید بهتر دفاع کنیم. نکته خوب این است که این اتفاق امشب رخ داد، چرا که تازه مسابقات شروع شده است. ما از زمان کافی برای اصلاح اشتباهاتمان برخورداریم.

به انتهای لیست رسیدید