احمد شیشه‌گران

احمد شیشه‌گران

نگاهی به زندگی و آثار مداحان تهران قدیم+صوت

ایلناایلنا3 ماه قبل
مداحان مطرح تهران قدیم چه کسانی هستند؟ بی‌شک تهران قدیم از گذشته‌های دور، روضه‌خوانان و نوحه‌سرایان مطرح و کاربلدی را به خود دیده است. علی‌اصغر خراطهاعلی‌اصغر خراط‌ها یکی از مداحان تهران قدیم است که در زمان حیاتش خود را غلام عبدالله (ع) می‌دانست. عزیزالله مبارکیعزیز‌الله مبارکی (مداح و شاعر آیینی) یکی دیگر از نوحه‌خوانان و مداحان مطرح تهران قدیم است. عزیزالله مبارکی طی سال‌های فعالیتش در عرصه مداحی و نوحه‌سرایی در هیئت‌های مطرحی چون جامعه مداح، پیرعطا، افجه‌ای‌های مقیم تهران مداحی کرده است. دیگر مداحان مطرحالبته مداحان و روضه‌خوانان مطرح قدیمی، محدود به چند نفر نامبرده نیستند.
خبر فوریخبر فوری5 ماه قبل
از میان سریال‌ها هم سریال‌های کره‌ای طرفدار زیادی دارد و تا زمانی که مردم دوست داشته باشند این سریال‌ها وارد می‌شود. این دوبلور و مدیردوبلاژ درباره دوبله سریال‌های کره‌ای در تلویزیون اظهار کرد: سریال‌های کره‌ای در تلویزیون طرفدار دارد و تا زمانی که مردم دوست داشته باشند وارد می‌شوند. این واقعیتی است که سریال‌های کره‌ای واقعا مخاطب دارند. بیننده سریال‌های کره‌ای حتی از کارهای با کیفیت و درجه یک دنیا بیشتر می‌تواند باشد. شیخ‌زاده درباره حضور پیشکسوتان در عرصه دوبله و همچنین ورود دوبلورهای جدید به این عرصه که چقدر متوازن است؟ اظهار کرد: پیشکسوتان عرصه دوبله به فراخور نقش‌هایی که دارند در عرصه دوبله حضور دارند.
ایسناایسنا5 ماه قبل
از میان سریال‌ها هم سریال‌های کره‌ای طرفدار زیادی دارد و تا زمانی که مردم دوست داشته باشند این سریال‌ها وارد می‌شود. این دوبلور و مدیردوبلاژ در گفت‌وگویی با ایسنا درباره دوبله سریال‌های کره‌ای در تلویزیون اظهار کرد: سریال‌های کره‌ای در تلویزیون طرفدار دارد و تا زمانی که مردم دوست داشته باشند وارد می‌شوند. این واقعیتی است که سریال‌های کره‌ای واقعا مخاطب دارند. بیننده سریال‌های کره‌ای حتی از کارهای با کیفیت و درجه یک دنیا بیشتر می‌تواند باشد. شیخ‌زاده درباره حضور پیشکسوتان در عرصه دوبله و همچنین ورود دوبلورهای جدید به این عرصه که چقدر متوازن است؟ اظهار کرد: پیشکسوتان عرصه دوبله به فراخور نقش‌هایی که دارند در عرصه دوبله حضور دارند.
فارسفارس7 ماه قبل
البته در آن دوره بیشتر برنامه‌های رادیو را موسیقی و خبر تشکیل می‌داد و کارکرد دیگری برای آن در نظر گرفته نشده بود. تا جایی که مونس زنان قالی‌باف و چوپانانی شده بود که در دل صحرا به جای نواختن نی برای گوسفندانشان، دل را با برنامه‌های رادیو جلا می‌دادند. بعد از انقلاب نیز با برنامه‌های «صبح جمعه با شما» و «جمعه ایرانی» فعالیت خود را در رادیو ادامه داد. مثلا برنامه صبح رادیو جوان از ساعت ۶ تا ۸ صبح را دوست دارم که بسیار پرانرژی است. **مخاطبان رادیو همیشه سرجایشان بودندنام «علیرضا جاویدنیا» نیز برای هر علاقه‌مند رادیو نامی آشناست و سابقه خوب او نیز در برنامه پر مخاطب «صبح جمعه با شما» او را به رادیو الصاق کرده است.

به انتهای لیست رسیدید