اخبار «روسیه»

اخبار «روسیه»

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین5 ماه قبل
این تحولات واکنش بازیگران دخیل در این رویداد تاریخی را به همراه داشت، ترکیه روسیه و سوریه را تهدید کرد و در مقابل روسیه نیز به ترکیه رسما هشدار داد. مناطق سبز رنگ مناطقیست که خالی از تروریست‌های مورد حمایت ترکیه شده است. ترکیه خواهان حمایت خودش در برابر یگان‌های مدافع خلق کرد است درحالی که آمریکا خواهان حمایت کردها در برابر ترکیه است. اما به نظر شکاف‌هایی در توافق ترکیه و روسیه بر سر منطقه کاهش تنش در شمال شرق سوریه مشاهده می‌شود. وزارت دفاع ترکیه اعلام کرد: به رغم هشدارهای مکرری که به مقامات روسیه دادیم عملیات نظامی نیروهای نظام در ادلب ادامه دارد.
خبرآنلاینخبرآنلاین5 ماه قبل
زهره نوروزپور: ارتش سوریه بار دیگر فتح الفتوح کرد. این تحولات واکنش بازیگران دخیل در این رویداد تاریخی را به همراه داشت، ترکیه روسیه و سوریه را تهدید کرد و در مقابل روسیه نیز به ترکیه رسما هشدار داد. توافق‌های میان وزرای دفاع آمریکا و ترکیه با مواضع محافظه‌کارانه‌ای از سوی مولود چاووش‌اوغلو، وزیر خارجه ترکیه مواجه شده است. اما به نظر شکاف‌هایی در توافق ترکیه و روسیه بر سر منطقه کاهش تنش در شمال شرق سوریه مشاهده می‌شود. وزارت دفاع ترکیه اعلام کرد: به رغم هشدارهای مکرری که به مقامات روسیه دادیم عملیات نظامی نیروهای نظام در ادلب ادامه دارد.
برترین‌هابرترین‌ها5 ماه قبل
این تحولات واکنش بازیگران دخیل در این رویداد تاریخی را به همراه داشت، ترکیه روسیه و سوریه را تهدید کرد و در مقابل روسیه نیز به ترکیه رسما هشدار داد. به گزارش سایت شبکه روسیا الیوم، مولود چاووش‌اوغلو، وزیر خارجه ترکیه اظهار کرد: مذاکرات ترکیه با آمریکا درباره منطقه امن در سوریه ادامه خواهد یافت. توافق‌های میان وزرای دفاع آمریکا و ترکیه با مواضع محافظه‌کارانه‌ای از سوی مولود چاووش‌اوغلو، وزیر خارجه ترکیه مواجه شده است. اما به نظر شکاف‌هایی در توافق ترکیه و روسیه بر سر منطقه کاهش تنش در شمال شرق سوریه مشاهده می‌شود. وزارت دفاع ترکیه اعلام کرد: به رغم هشدارهای مکرری که به مقامات روسیه دادیم عملیات نظامی نیروهای نظام در ادلب ادامه دارد.
دنیای اقتصاددنیای اقتصاد8 ماه قبل
به‌رغم تلاش‌های خط‌مشی‌گذاری آنلاین به‌وسیله شرکت‌های فناوری آمریکایی، هنوز به‌آسانی نمی‌توان مانع از ارسال و گسترش اخبار نادرست شد. این انتخابات می‌تواند محکی برای خیزش پوپولیست‌ها در سراسر اتحادیه اروپا باشد. اما آنها بر این باورند که پوتین مدت طولانی است که به‌دنبال تکه‌تکه کردن اتحادیه اروپا از درون خود بلوک است. سرگیجه در بروکسلدرحالی‌که فعالیت‌های طرفداران روسیه در انتخابات پارلمانی اتحادیه اروپا افزایش یافته، برگزیت هم به یکی دیگر از سرگیجه‌های طرفداران اتحادیه اروپا در بروکسل تبدیل شده است. در این شرایط سالوینی قصد دارد تا بلوک خود را در انتخابات پارلمانی اتحادیه اروپا موفق گرداند.
افتصادنیوزافتصادنیوز9 ماه قبل
اقتصادنیوز: حقوق و دستمزد ویلادیمیر پوتین نسبت به سال‌های گذشته کاهش یافته است. روزنامه مالی روسیه (rbc. ru) طی گزارشی اذعان کرد که دستمزد بالای آقای رییس جمهور در سال ۲۰۱۷ را می‌توان با درآمد حاصل از فروش قطعه زمینی در همان سال توضیح داد. افشاگری‌های مالی که هر ساله توسط وب سایت کرملین منتشر می‌شود این بار نیز کار دست ویلادیمیر پوتین، رهبر روسیه داده و درآن از دو مورد از اموال وی نیز پرده برداری شده است. از جمله این افشاگری‌ها می‌توان به ۷۷ متر مربع آپارتمان با گاراژ ۱۸ مترمربعی نام برد که توسط شخص رییس جمهور روسیه خریداری شده و ۱۵۳٫۷ مترمربع آپارتمان نام برد که برای فعالیت‌های وابسته به ریاست جمهوری در مسکو رزرو شده است. برطبق گزارش شخص رییس جمهور این خودروها شامل دو سدان وینتیج ولگا GAZ M۲۱، یک lady NIVAشاسی بلند و یک تریلر Skiff tent به ارزش ۸۰۰ یورو می‌شود.
خبرآنلاینخبرآنلاین9 ماه قبل
روزنامه مالی روسیه (rbc. ru) طی گزارشی اذعان کرد که دستمزد بالای آقای رییس جمهور در سال ۲۰۱۷ را می‌توان با درآمد حاصل از فروش قطعه زمینی در همان سال توضیح داد. افشاگری‌های مالی که هر ساله توسط وب سایت کرملین منتشر می‌شود این بار نیز کار دست ویلادیمیر پوتین، رهبر روسیه داده و درآن از دو مورد از اموال وی نیز پرده برداری شده است. از جمله این افشاگری‌ها می‌توان به ۷۷ متر مربع آپارتمان با گاراژ ۱۸ مترمربعی نام برد که توسط شخص رییس جمهور روسیه خریداری شده و ۱۵۳٫۷ مترمربع آپارتمان نام برد که برای فعالیت‌های وابسته به ریاست جمهوری در مسکو رزرو شده است. این درحالی است که پوتین از دارایی‌های خود تنها به داشتن ۳ خودرو و یک تریلر اعتراف کرده است. برطبق گزارش شخص رییس جمهور این خودروها شامل دو سدان وینتیج ولگا GAZ M۲۱، یک lady NIVAشاسی بلند و یک تریلر Skiff tent به ارزش ۸۰۰ یورو میشود.

به انتهای لیست رسیدید