اخبار بوشهر

اخبار بوشهر

تسنیمتسنیم1 هفته قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، مرتضی بختیاری بعدازظهر امروز در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان بوشهر با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه با تاکید بر توجه به معیشت و اقتصاد مددجویان اظهار داشت: ایجاد درآمد باثبات مددجویان با حفظ تکریم در راس برنامه‌های کمیته امداد قرار دارد. وی، توانمندسازی خانواده‌های تحت حمایت را مورد تاکید قرار داد و بیان کرد: ایجاد اشتغال، احداث مسکن و ارائه برنامه‌های فرهنگی در اولویت برنامه‌های کمیته امداد است که در این راستا برنامه‌های مهمی تدوین و عملیاتی شده است. وی از اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی در این نهاد خبر داد و خاطر نشان کرد: یک سوم طرح‌های اشتغال‌زایی سال گذشته کل کشور توسط کمیته امداد در استان‌ها ایجاد شد که نشان از توجه این نهاد به اقتصاد، معیشت و اشتغال مددجویان است. رئیس کمیته امداد با اشاره به اینکه در سال گذشته، ۲۵۰۰ میلیارد تومان برای اشتغال روستایی مددجویان استان بوشهر پرداخت شد گفت: سهم استان بوشهر از محل تبصره ۱۴ برای سال آینده، ۱۴۰ میلیارد تومان است و انتظار می‌رود در امسال ۲۵۰۰ شغل جدید در استان بوشهر و برای مددجویان ایجاد شود. انتهای پیام/۱۹۰/ز
تسنیمتسنیم6 ماه قبل
به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، عباس طبیب‌نژاد شامگاه پنجشنبه پس از شکست تیم دریانوردان بوشهر مقابل تیم موج‌سواران نوشهر اشتباهات فردی بازیکنان و داوری ضعیف این دیدار را نتیجه این شکست عنوان کرد و اظهار داشت: همان گونه که ابتدای فصل عنوان کردم هدف ما بعد دو سال صعود به لیگ برتر ماندگاری است. وی با اشاره به ضعف داوری در رقابت‌های لیک برتر فوتبال ساحلی بیان کرد: در هفته پنجم با هجمه بعضی تیم‌ها نسبت به نتایج تیم دریانوردان بوشهر که داوری را در این بردها تاثیرگذار عنوان می‌کردند در هفته ششم به بعد داوری در حق این تیم با بی‌عدالتی رفتار کرد و در هر صورت تلاش می‌کنیم در لیگ برتر ماندگار شویم. سرمربی تیم دریانوردان بوشهر با بیان اینکه شکست این تیم تاوان کم تجربگی است تصریح کرد: از روی کم تجربگی بازیکنان تیم دریانوردان بوشهر نتوانستند در مقابل حریف شمالی به برتری دست یابند. طبیب‌نژاد با اشاره به اینکه پیش‌بینی رقابت دشواری برابر تیم موج‌سواران داشتیم خاطرنشان کرد: بخش عمده‌ای از شکست تیم دریانوردان ناشی از اشتباه‌های داوری است ولی با توجه به نخستین سال حضور این تیم در لیگ برتر تلاش می‌شود سهمیه این تیم در لیگ حفظ شود. تیم فوتبال ساحلی دریانوردان بوشهر در هفته نهم مسابقات باشگاه‌های لیگ برتر مقابل تیم موج‌سواران نوشهر مازندران شش بر پنج شکست خورد.
تسنیمتسنیم6 ماه قبل
وی با بیان اینکه مردم متدین و روزه‌دار استان بوشهر نسبت به ادای فرائض دینی و مذهبی توجه خاصی دارند خاطر نشان کرد: پرداخت زکات یکی از برنامه‌های مهم مردم متدین استان بوشهر است که این مهم در عید سعید فطر به اوج خود می‌رسد. مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر با بیان اهمیت پرداخت زکات به نیازمندان جامعه گفت: بسیاری از مشکلات خانوارهای محروم از طریق پرداخت زکات حل می‌شود و بنابراین انتظار داریم تا مردم نوع دوست هم استانی نسبت به پرداخت زکات فطریه به نیازمندان تلاش کنند. دبیر شورای زکات استان بوشهر با بیان اینکه به شکرانه یک ماه بندگی و عبودیت خالصانه، مردم استان بوشهر در نماز عید سعید فطر شرکت می‌کنند از استقرار پایگاه‌های جمع‌‌آوری زکات مردم روزه‌دار خبرداد و تصریح کرد: برای جمع آوری زکات فطره مردم روزه‌دار استان بوشهر در روز عید سعید فطر ۳۶۰ پایگاه در سطح استان بوشهر مستقر شده است. مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر اظهار امیدواری کرد: بیش از ۶۰ درصد از زکات فطریه مردم استان جذب و در همان روز بین خانواده‌های نیازمند که از قبل بانک اطلاعات و نیازسنجی‌های لازم صورت گرفته توزیع شود. زمان جمع آوری زکات فطریه از ساعت شش صبح روز عید تا ساعت ۲۱ و فردای آن روز از ساعت شش صبح تا ساعت ۱۵ است.

به انتهای لیست رسیدید