اخبار حوادث

اخبار حوادث

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
بیشتر بخوانید: اجرای طرح‌های انتظامی ترافیکی ویژه در کشورسخنگوی نیروی انتظامی گفت: برابر سنوات گذشته نیروی انتظامی در چارچوب تدابیر فرماندهی ناجا، تمهیدات لازم را برای برگزاری باشکوه مراسم ۲۲ بهمن پیش بینی کرده است و همچنین طرح انتظامی- ترافیکی ویژه‌ای در سطح کشور اجرا می‌شود. بیشتر بخوانید: صدور گواهی سوء پیشینه رایگان در راهپیمایی ۲۲ بهمنپلیس آگاهی در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن، گواهی سوء پیشینه رایگان صادر می‌کند. بیشتر بخوانید: آماده باش ۲۸۰ آتش نشان پایتخت برای راهپیمایی ۲۲ بهمنمعاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران بزرگ ازآماده باش بیش از ۲۸۰ آتش نشان درمسیر‌های مختلف راه پیمایی برای تامین ایمنی راه پیمایان تهرانی در روز ۲۲ بهمن امسال خبر داد. بیشتر بخوانید: زلزله‌ای به بزرگی ۴٫۲ ریشتر گلستان را لرزاندزمین زلزله‌ای به بزرگی ۴٫۲ ریشتر ساعت ۱۰ و ۱۶ دقیقه صبح امروز دوشنبه علی آبادکتول در گلستان را لرزاند. بیشتر بخوانید: تمهیدات اورژانس تهران برای راهپیمایی ۲۲ بهمنرئیس اورژانس تهران به تشریح تمهیدات اورژانس برای خدمات رسانی به شهروندان در مسیر‌های ۱۲ گانه راهپیمایی پرداخت.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 هفته قبل
چرا که بعد از روز جمعه، هنوز خبری از تأیید صلاحیت مجدد نامزدهای شناخته شده سیاسی به گوش نرسیده. اوضاعی که برای اصولگرایان فرق دارد و آنها در لیست شورای ائتلاف با فهرستی ۹۰ نفره و در لیست جبهه پایداری با فهرستی ۶۰ نفره برای رسیدن به ۳۰ نفر نهایی خود تلاش می‌کنند. آخرین بار روز جمعه خبر تأیید صلاحیت دو چهره شناخته شده این جریان یعنی محمدعلی مقیمی و محمد حسین افشانی منتشر شد. رونمایی از فهرست اولیه شورای ائتلاف با ۱۸ چهرهدر طرف مقابل اما بازار تحولات به مراتب داغ‌تر است. پیشنهادی که به نظر می‌رسد با این نامه حدادعادل به صراحت رد شده تا دوم اسفند میدانی برای رقابت دوباره میان اصولگرایان باشد.
الفالف1 هفته قبل
گروه سیاسی الف، ۲۰ بهمن ۱۳۹۸، ۲۰:۳۰ ۳۹۸۱۱۲۰۱۲۲توضیحات کدخدایی درباره مدعیان واسطه‌گری برای تایید صلاحیتمدتی است بحث افرادی که مدعی نفوذ در شورای نگهبان هستند و در ازای دریافت وجه برای تایید صلاحیت کارسازی می‌کنند در رسانه‌ها مطرح شده است. خوشبختانه شورای نگهبان همه نظارت‌ها را نسبت به کارهایی که انجام می‌دهد دارد، مردم هم هشیار باشند. برخی از این‌ها هم رسما اعلام کرده‌اند چون کاندیداهای ما تایید صلاحیت نشدند لیست نمی‌دهیم. همچنین سعید کرمی و سیدعلی یزدی‌خواه به‌عنوان کاندیداهای اختصاصی دو حوزه اسلامشهر و ری، به لیست ۳۰ نفره راه یافته‌اند. تصمیم شورا یک تصمیم جبهه‌ای است و بار مسئولیت لیست چند حزب نباید به عهده تمام اصلاح‌طلبان بیفتد.
تابناکتابناک1 هفته قبل
توصیه پلیسی: کودکان را درون خودرو به حال خود رها نکنیدبا وجود هشدار‌های فراوان پلیس مبنی بر لزوم توجه جدی به کودکان در معابر عمومی و داخل خودرو، همچنان شاهد بی‌احتیاطی برخی والدین در نگهداری صحیح و اصولی از فرزندان هستیم. والدین می‌بایست در زمان همراه داشتن کودکان، مراقبت‌های لازم را از آنان به عمل بیاوردند و حتی برای خرید‌های کوتاه مدت و لحظه‌ای، عزیزان خود را داخل خودرو به حال خود رها نکنند. اغلب اوقات سارقان غافل از اینکه درون خودرو کودک حضور دارد، اقدام به جابه جایی وسیله نقلیه می‌کنند و ممکن است ناخواسته موجب بروز خطر‌های جانبی شوند. اگرچه کارآگاهان خبره پلیس آگاهی در برخورد با چنین وقایعی به سرعت وارد عمل می‌شوند و تمام سعی و تلاش خود را برای برگرداندن کودک به آغوش خانواده به کار خواهند گرفت، اما لازم است والدین نیز به توصیه‌های پلیس خدمتگزار توجه جدی کنند و از کودکان خود غفلت نکنند. والدین مهارت‌های لازم را به فرزندان خود آموزش دهند و در صورت بروز هرگونه مشکل و گم شدن در معابر، خود را به نزدیک‌ترین ایستگاه پلیس معرفی و از آنان درخواست کمک کنند.
رکنارکنا1 هفته قبل
به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی رکنا، پایگاه اطلاع رسانی رکنا امروز وارد پنج سالگی انتشار خود شد. گفتنی است رکنا طی چهار سال فعالیت خود، با نوع نگاهی که به جذب مخاطب هدف داشته توانسته است اکنون در جایگاه اولین رسانه‌های پر مخاطب ایران قرار گیرد. فریدون صدیقی پیشکسوت رونامه نگاری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی رکنا، درباره این مسئله که چه عواملی در موفقیت یک رسانه دخیل است اینگونه بیان داشت: یک رسانه برای موفق شدن در گام نخست باید مخاطب هدف خود را شناسایی کند. یعنی بستر شناسی زیست رسانه‌ای در قانون مطبوعات و قانون‌های نانوشته و کاربردی آن از الزامات موفقیت یک رسانه است. فریدون صدیقی اضافه کرد: بسیاری دیده‌ام که در خصوص موضوعات جدی، منبع رسانه‌ها نیز رکنا بوده است.
همشهریهمشهری1 هفته قبل
از تعداد شکایت‌کنندگان در مرحله دوم برای ما می‌فرمایید که چند نفر از داوطلبان به ویژه نمایندگان در این مرحله شکایت خود را به ثبت رسانده‌اند. آیا موردی هم بوده است که افراد از شورای نگهبان شکایت کنند؟ بحث روند بررسی صلاحیت‌ها؟ یعنی شکایت از کجا؟ مثلا اینکه یک فرد به دلیل اینکه رد صلاحیت شده عنوان کند که ادله شورای نگهبان برای رد صلاحیت هم کافی نبوده و بخواهد از طریق قوه قضائیه این موضوع را پیگیری کند. مرجع تصمیم‌گیری در رابطه با انتخابات فقط و فقط شورای نگهبان است. در این راستا حمایت‌های بی‌دریغ مقام معظم رهبری مدظله‌العالی و اعتماد ملت ایران به نهاد شورای نگهبان سرمایه‌ای ارزشمند برای انجام این وظایف است. از این رو نظارت دقیق، جامع و فراگیر شورای نگهبان در پاسداری کامل از حق الناس، اهمیت و حساسیت ویژه‌ای دارد.
تابناکتابناک1 هفته قبل
توصیه پلیسی: سایت‌ها و کانال‌های همسریابیهیچ یک از این سایت‌ها مجوز ندارند و از این رو فعالیتشان غیر قانونی است، اگر کاربری وارد یکی از این سایت‌ها شود، ابتدا از او مشخصات هویتی، ظاهری و تصاویرش دریافت می‌شود و در مرحله بعدی افراد مورد نظر را به آنان معرفی می‌کنند. در برخی از این سایت‌ها حتی مبلغ اندکی نیز از کاربران دریافت می‌شود که می‌تواند منجر به کپی اطلاعات کارت بانکی نیز بشود. در این شرایط چند اتفاق رخ می‌دهد، نخست اینکه بسیاری از کاربران با هویت اصلی خود در این فضا حاضر نمی‌شوند و چه بسا ممکن است حتی جنسیتشان نیز متفاوت باشد، از این رو می‌تواند منجر به جرائم دیگری نظیر خفت‌گیری، سواستفاده، اخاذی و … شود. در برخی موارد نیز از مشخصات هویتی و ظاهری افراد سوءاستفاده نیز می‌شود و علاوه بر آن موارد مجرمانه بسیار زیاد دیگری نیز وجود دارد که ممکن است در این فضا‌ها رخ دهد. در همین راستا نیز لازم است که افراد توجه داشته‌باشند که به هیچ عنوان عضو چنین سایت‌هایی نشوند.
تابناکتابناک2 هفته قبل
توصیه پلیسی: مراقب شرکت‌های خدماتی، نظافتی و قالیشویی غیرمجاز باشیدسرهنگ «شهاب امینی» با اشاره به رسم خانه تکانی در روز‌های پایانی سال، اظهار داشت: در این راستا توزیع آگهی‌های تبلیغاتی گسترده در سطح شهر و ارسال پیامک‌های فریبنده، ممکن است دامی برای کلاهبرداری و سرقت اموال هموطنان باشد. شرکت‌های صوری و جعلی فاقد مجوز در ابتدا اعتماد مردم را از طریق درج آگهی به خود جلب کرده و پس از دستیابی به اهداف شوم خود، متواری می‌شوند. شرکت‌های معتبر و دارای پروانه خدمات از طریق استعلام از اتحادیه‌های مربوطه قابل شناسایی و پیگیری بوده و معمولا با مراجعه به سایت مربوطه یا روزنامه رسمی، می‌توان نسبت به درستی ادعای مطرح شده پی برد. شهروندان هنگام مراجعه نمایندگان یا کارگران شرکت‌های خدماتی دقت کنند و علاوه بر درخواست کارت شناسایی، مشخصات ظاهری افراد و شماره پلاک خودرو آنان را یادداشت تا در صورت بروز مشکلات احتمالی، پلیس بتواند مجرمان را در اسرع وقت شناسایی و دستگیر کند. اخبار حوادث را در تابناک اجتماعی بخوانید
تابناکتابناک2 هفته قبل
بانک‌ها اعلام کردند در حال ایجاد زیرساخت‌ها هستند و به نظر می‌رسد تا بیستم بهمن ماه، اجرای این طرح سراسری شود. تاکنون دو بانک این طرح را ایجاد کرده‌اند، اما هنوز تعداد پرونده‌های کلاهبرداری و فیشینگ، کاهش پیدا نکرده است. برخی بانک‌ها اعلام کرده‌اند تراکنش‌های بانکی روزانه زیر صدهزارتومان، با همان رمز‌های ایستا قابل استفاده است. ما پیگیر غیرفعال سازی رمز‌های دوم دائمی هستیم تا بتوانیم از از این طریق حساب‌های بانکی کاربران را در مقابل کلاهبرداران حفاظت کنیم. به نظر می‌رسد مردم تمایلی به استفاده از این رمز‌ها ندارند، اما متاسفانه این مسئله بستری برای کلاهبرداری‌های اینترنتی ایجاده کرده است.
تابناکتابناک2 هفته قبل
توصیه پلیسی: در دام ترفند کلاهبرداران رادیو تلویزیونی نیفتیداستفاده از رمز یک بار مصرف در تراکنش خرید‌های اینترنتی سطح وقوع جرایم برداشت غیر مجاز را کاهش داده است. هموطنان گرامی می‌توانند با برقراری تماس با مرکز امداد و فوریت‌های سایبری از طریق سایت رسمی پلیس فتا به آدرس www. cyberpolice. ir گزارش مجرمانه این افراد سود جو و کلاهبردار را اعلام کنند. برنده شدن در مسابقات رادیو تلویزیونی یکی از ترفند‌های مجرمان سایبری است که کلاهبرداران با استفاده از این روش و با سوء استفاده از ضعف‌های آموزشی، از طریق برقراری تماس تلفنی با مخاطبان طعمه‌های خود را انتخاب می‌کنند. فراهم شدن امنیت نسبی در فضای مجازی نیازمند مشارکت و هوشیاری فعال هموطنان است. بر اساس گزارش سایت پلیس، وی به شهروندان توصیه کرد که برای واریز هر گونه وجوهات نقدی به حساب‌های مالی آن‌ها؛ ارسال شماره کارت و شماره حساب کافی است؛ بنابراین باید از افشای سایر اطلاعات کارت بانکی خود به سایر افراد خودداری کنند.
مهرمهر2 هفته قبل
دسته سوم افرادی هستند که شاید از حادثه دور باشند اما به واسطه ‏شغل خود وقتی در مواجه به تصاویر و اخبار این رویدادهای قرار می‌گیرند از آن متأثر می‌شوند. ‏خبرنگاران شاید در صدر این لیست قرار بگیرند خصوصا آنکه آنها مکررا در معرض اخبار حوادث ‏گوناگون قرار می‌گیرند و جزئیات آن را به واسطه شغل خود باید دنبال کنند. در کنار آنها وقتی حادثه‌ای مثل سقوط هواپیما رخ می‌دهد، کسانی که در خدمه‌های پروازی مشغول به کار هستند، نیز شامل ‏این دسته می‌شوند. تعدادی محرک دیگر نیز به وجود می‌آیند که باعث ایجاد واکنش ترس، از جا پریدن، و هوشیاری مفرط می‌شوند. در این میان شاید آموزش تاب آوری بتواند یکی از مداخلات مؤثر پیشگیرانه باشد که رسانه‌ها می‌توانند به کار بگیرند.
تابناکتابناک2 هفته قبل
خروج ایرباس ۳۱۹ از باند فرودگاه کرمانشاهیک فروند ایرباس ۳۱۹ حوالی ساعت ۶ صبح امروز به هنگام فرود در فرودگاه کرمانشاه، از باند منحرف شد. یک فروند ایرباس ۳۱۹ حوالی ساعت ۶ صبح امروز به هنگام فرود در فرودگاه کرمانشاه، از باند منحرف شد. بیشتر بخوانیدتأیید حکم قصاص برای قاتل مرد بنگاهیحکم قصاص مرد میانسال که در جریان اختلاف با یک ساختمان ساز وی را کشته بود از سوی دیوان عالی کشور تأیید شد. حکم قصاص مرد میانسال که در جریان اختلاف با یک ساختمان ساز وی را کشته بود از سوی دیوان عالی کشور تأیید شد. بیشتر بخوانیدفرار نوعروس از زندگی داماد لاکچری!
ایسناایسنا2 هفته قبل
به گزارش ایسنا، شیوع ویروس جدید کرونا در چین و مشاهده مواردی از آن در چند کشور دیگر و اعلام وضعیت اضطراری جهانی در پی شیوع کرونا ویروس و همچنین آتش زدن کتاب ماخذ پزشکی «هاریسون» توسط یکی از مدعیان طب اسلامی، در صدر اخبار حوزه سلامت در هفته‌ای که گذشت، بود. بر همین اساس سازمان جهانی بهداشت در نشستی که روز پنجشنبه (۱۰ بهمن) برگزار کرد، شیوع کرونا ویروس را به‌عنوان وضعیت اضطراری جهانی اعلام کرد. وی افزود: بنابراین دلایل، من به دلیل شیوع کرونا ویروس، وضعیت اضطراری جهانی اعلام می‌کنم. با شیوع روزافزون کرونا ویروس در چین، دیگر کشورها نیز در تلاش برای مهار و کنترل گسترش این ویروس هستند. از تلف شدن بیش از ۸۰۰۰ قطعه پرنده مهاجر در تالاب میانکاله تا آخرین وضعیت تالاب‌های کشورتلف شدن بیش از ۸۰۰۰ قطعه پرنده مهاجر در تالاب میانکاله به دغدغه دوستداران محیط زیست طی هفته جاری تبدیل شده بود.
تابناکتابناک2 هفته قبل
بسته اخبار حوادث نهم بهمن ماه ۹۸؛ پایان کار خانم دکتر قلابی پس از ۱۰ سال در تهران/ ۸ تن داروی دامی تقلبی کشف شد/ واژگونی سمند در خوزستان حادثه به بار آورد/ واژگونی سمند در خوزستان حادثه به بار آورد/ شناسایی ۶ نفر مبتلا به ویروس کرونا در کشور/ واژگونی مینی‌بوس در ماسال/ تتلو به ایران تحویل داده می‌شود/ تصادف خونین موتورسیکلت و پژو/ علت بیشتر طلاق‌های صوری در مازندران لو رفت! / گاز گرفتن سر یک مرد توسط پلنگ در ارتفاعات بجنورد/ زن خائن شوهرش را دیوانه کرد!
تابناکتابناک3 هفته قبل
به گزارش «تابناک»؛ مهم‌ترین اخبار حوادث و توصیه پلیسی امروز (سه شنبه هشتم بهمن ماه سال ۹۸) را می‌توانید در این بسته خبری مشاهده کنید. توصیه پلیسی: هشدار انتخاباتی رئیس پلیس فتا به کاربران فضای مجازیسردار وحید مجید رئیس پلیس سایبری کشور، اظهار داشت: همه شرایط و ضوابط تبلیغ و اقدام داوطلبان مجاز به تبلیغات نمایندگی مجلس شورای اسلامی در فضای مجازی، تابع قوانین و مقررات ستاد برگزاری انتخابات است. پلیس فتا بر حسب مأموریت‌های ذاتی و محوله خود به صورت عام فضای مجازی را رصد می‌کند و هرگونه جرایم و موارد مغایر با قوانین و موازین تعیین شده را احصاء کرده و به مراجع قضائی اعلام می‌کند. رصد فعالیت‌ها و جریانات خبری مرتبط به انتخابات در فضای مجازی از اولویت‌های پلیس فتا است و در صورت مشاهده مواردی مبنی بر رؤیت «تخلفات انتخاباتی و تبلیغاتی» به ستاد برگزاری انتخابات وزارت کشور و سایر مراجع ذی صلاح قانونی منعکس می‌شود. وی، عمده‌ترین تخلفات انتخاباتی را آغاز تبلیغات زود هنگام در فضای مجازی اعلام کرد و بازه زمانی انجام تبلیغات مجاز انتخاباتی با بهره گیری از فضای سایبر را، همان تبلیغات در فضای واقعی به مدت ۷ روز برشمرد و گفت: در خارج از محدوده زمانی تعیین شده، هرگونه تبلیغات انتخاباتی برای کاندیدا‌ها جزو موارد تخلفاتی به شمار می‌رود.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 هفته قبل
تخلفات انتخاباتی و تبلیغاتی رصد می‌شودرئیس پلیس سایبری کشور گفت: در صورت مشاهده و رویت «تخلفات انتخاباتی و تبلیغاتی» در فضای مجازی، موضوع به ستاد برگزاری انتخابات وزارت کشور و سایر مراجع ذی صلاح قانونی منعکس می‌شود. امیر تتلو خواننده زیرزمینی در ترکیه بازداشت شد+فیلم و عکسبه گفته سردار نوریان، خواننده زیرزمینی ایرانی در ترکیه بازداشت شده است. آخرین جرئیات از بسته مشکوک میدان تجریشبنابر اعلام پلیس، بسته مشکوک کشف شده در تجریش، توسط پلیس بررسی شده و هیچ مورد خاصی گزارش نشده است. ایجاد مرکز نگهداری از معتادان متجاهر بیمار تا اسفندماه/ وزارت بهداشت مسئولیتش را پذیرفتسردار مومنی گفت: بر مبنای پیگیری و مطالبه ما، متولیان امر در وزارت بهداشت قول دادند مرکزی برای نگهداری معتادان متجاهر دارای بیماری خاص تا اسفندماه سال جاری ایجاد شود. نگهداری از معتادان متجاهر بیمار، ضعف اراده‌ای دارد نه قانونیرئیس پلیس پایتخت در پاسخ به این سوال که ضعف قانونی در آئین نامه‌ها برای ساماندهی معتادان متجاهر بیمار وجود دارد؛ گفت: ما هیچ مشکل قانونی نداریم؛ ما مشکل ضعف همت و اراده داریم.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین3 هفته قبل
به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، در این بسته خبری مهمترین اخبار حوادث گروه جامعه خبرگزاری میزان را طی امروز دوشنبه ۷ بهمن ماه مشاهده می‌کنید. بیشتر بخوانید: قاچاقچی ۱۱۰ میلیاردی دستگیر شدسردار زاهدیان گفت: یک قاچاقچی معروف که تاکنون ۱۱۰ میلیارد از اموال و دارایی‌های او توقیف شده است دستگیر شد. بیشتر بخوانید: مرزبانی ناجا چیست؟ با خواندن این گزارش با نحوه شکل گیری و وظایف مرزبانی ناجا آشنا شوید. بیشتر بخوانید: دستگیری فراریان منطقه ابوسعید/سارقان طلای دزدی به همراه داشتندسرهنگ امیری از دستگیری ۲ جوان موتور سوار که مواد مخدر و طلا سرقتی همراه داشتند، خبر داد. بیشتر بخوانید: کلاهبردار دیوار دستگیر شدسردار خانچرلی از دستگیری یک کلاهبردار سایت دیوار و کشف ۲۰ فقره کلاهبرداری خبر داد.
تابناکتابناک3 هفته قبل
بیشتر بخوانیدمولتی میلیاردر هروئینی دستگیر شد رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا از دستگیری قاچاقچی معروف مواد مخدر در یکی از شهر‌های جنوب کشور خبر داد. سرهنگ امیری از دستگیری ۲ جوان موتور سوار که مواد مخدر و طلا سرقتی همراه داشتند، خبر داد. بیشتر بخوانیدپسر عمو‌های جیب بر حرفه‌ای در مترو تهران دستگیر شدندرئیس پلیس مترو تهران از دستگیری ۲ پسر عمو جیب بر حرفه‌ای در مترو با ۲۰ فقره سرقت خبر داد. رئیس پلیس مترو تهران از دستگیری ۲ پسر عمو جیب بر حرفه‌ای در مترو با ۲۰ فقره سرقت خبر داد. بیشتر بخوانید قتل همسر به خاطر تبعیض بین فرزندانمرد جنایتکار که همسر دومش را با خوراندن سیانور به قتل رسانده بود پس از ۱۱ ماه راز این جنایت را فاش کرد.
تابناکتابناک3 هفته قبل
پلیس توصیه می‌کند به فرزند خود بیاموزید که:۱ - نام، سن، شماره تلفن، آدرس محل سکونت، شهر و استان خود را یاد بگیرد. ۲ - چنانچه کودک شما دچار عقب‌ماندگی ذهنی است، مشخصات، آدرس محل سکونت و شماره تلفن تماس را بر روی قطعه کاغذی نوشته در جای مناسبی همراه وی قرار دهید. ۷ - هر روز به دقت به ظاهر فرزندانتان نگاه کنید و نیز توجه کنید چه نوع لباسی می‌پوشند. ۲۱ - به فرزندانتان بیاموزید که مأمورین نیروی انتظامی دوست آن‌ها هستند و در مواقع لزوم و یا وقتی که گم شده‌اند، می‌توانند به مأمورین مزبور مراجعه نمایند. ۲۹ - هنگام سوار شدن همیشه اول بچه‌ها و سپس خودتان سوار شوید و هنگام پیاده شدن اول بزرگتر‌ها و سپس بچه‌ها پیاده شوند.
تابناکتابناک3 هفته قبل
در قسمت تماس با ما، حتما آدرس و اطلاعات تماس از فروشگاه موجود باشد. فروشگاه دارای نماد اعتماد الکترونیکی (اینماد) باشد. آدرس سایت فروشگاه دارای گواهی SSL باشد. اطلاعات کامل و عکس از محصول مورد خرید در سایت وجود داشته باشد. هرگز از کامپیوتر‌ها و شبکه‌های عمومی برای انجام خرید اینترنتی استفاده نکنید؛ شبکه‌های عمومی نسبت به شبکه اینترنت شخصی شما به مراتب نا‌امن‌تر است؛ بنابراین از شبکه‌های عمومی فقط برای گشت و گذار و سرگرمی و تحقیق در اینترنت استفاده کنید و هرگز از آن‌ها برای انجام تراکنش‌های مالی استفاده نکنید.
ایسناایسنا3 هفته قبل
ایسنا/یزد رئیس پلیس فتا استان یزد از کشف یک پرونده کلاهبرداری از شهروندان یزدی با ترفند"کمک هزینه سفر به عتبات عالیات خبر داد و گفت: تماس‌هایی که با عنوان برنده شدن در قرعه‌کشی صورت میگیرد صرفا کلاهبرادری محض است. «سرهنگ ابوطالبی» اظهار کرد: در پی مراجعه افرادی به این پلیس با در دست داشتن مرجوعه قضایی و درخواست رسیدگی به شکوائیه‌های خود مبنی بر کلاهبرداری از طریق برنده شدن در قرعه کشی، پی‌گیری موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت. وی افزود: یکی از شاکیان مدعی بود، فرد کلاهبردار با تماس تلفنی، خود را نماینده شرکت همراه‌اول معرفی و گفته شما به علت خوش حسابی در قرعه‌کشی شرکت ما با عنوان هزینه سفر به عتبات عالیات به مبلغ یک میلیون تومان شده‌اید و با ترفندی خاص ضمن کشاندن من به پای دستگاه خودپرداز، کل موجودی حسابم را برداشت کرده است. به گزارش ایسنا و به نقل از پلیس فتا وی در پایان خاطرنشان کرد: سایت پلیس فتا به آدرس الکترونیکی www. cyberpolice. ir آماده دریافت گزارشات مردمی بوده و همچنین کاربران گرامی می‌توانند آخرین اخبار حوادث و رویدادهای سایبری را از این سایت دریافت کنند، همچنین شماره تماس ۲۵۰۵۰ ۲۱۸ ۰۳۵ به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به سوالات شهروندان در سراسر استان است. انتهای پیام
تابناکتابناک3 هفته قبل
بیشتر بخوانیدخواننده لس آنجلسی در تهران دستگیر شدسرهنگ مرادی از دستگیری «س» خواننده لس آنجلسی در سفره خانه‌ای در تهران خبر داد. سرهنگ مرادی از دستگیری «س» خواننده لس آنجلسی در سفره خانه‌ای در تهران خبر داد. بیشتر بخوانید قتل شوهر به بهانه بداخلاقیزن جوانی که شوهرش را به بهانه بداخلاقی کشته بود، دیروز در دادگاه از خود دفاع کرد. زن جوانی که شوهرش را به بهانه بداخلاقی کشته بود، دیروز در دادگاه از خود دفاع کرد. مهرداد و میلاد ۲ سارق حرفه‌ای خودرو‌های تهران بودند که روز گذشته به دام پلیس تهران افتادند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 هفته قبل
به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، در این بسته خبری مهمترین اخبار حوادث گروه جامعه خبرگزاری میزان را طی امروز دوشنبه ۲ بهمن ماه مشاهده می‌کنید. نوشین سارق بود نه نظافتچیرئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارق منزلی با مشخصات مختلف خبر داد و گفت: این زن سارق در پوشش نظافت چی از منزل مال باخته یک میلیارد ریال طلا سرقت کرده بود. مطرب معروف از ویلا دزدی کردسرهنگ عزیزخانی از دستگیری سارق منازل غرب و جنوب غرب تهران با ۱۶ فقره سرقت به ارزش ۲۰ میلیارد ریال خبر داد و گفت: متهم یکی از مطربان سابقه دار بود. سرقت موبایل بیماران در بیمارستانفردی که تلفن همراه بیماران بیمارستان امام خمینی (ره) را به سرقت می‌برد، دستگیر شد. ۹ هزار و ۸۰۰ فقره اموال سرقتی کشف شد/ افزایش ۵ درصدی کشفیات پلیسصبح امروز نمایشگاه طرح رعد ۳۲ با حضور سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت در ستاد پلیس پیشگیری برگزار شد.
تابناکتابناک4 هفته قبل
توصیه پلیسی: متقاضیان تحصیل و اقامت در خارجسردار مجتبایی گفت: سوء استفاده و جرائم اقتصادی در داخل و خارج کشور متداول است، اما ما باید قبل از اطمینان خاطر از رسمیت دانشگاه‌های خارجی هوشیار باشیم و با آن‌ها معامله نکنیم؛ لذا هموطنان برای کار‌های علمی، فرهنگی و اقتصادی خود رسمیت و هویت مجموعه را بررسی کنند. پلیس جمهوری اسلامی یکی از فعال‌ترین اعضای اینترپل است. ما با بسیاری از کشور‌ها که مانعی برای تعامل وجود ندارد وارد می‌شویم و سطح تعاملات را با آن‌ها افزایش می‌دهیم.
رکنارکنا4 هفته قبل
به گزارش گروه اجتماعی رکنا، نشست خبری مشترک سخنگوی شورای شهر تهران و رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران برگزار شد. علی اعطا در ابتدای این نشست با اشاره به حادثه پلاسکو گفت: در سومین سالگرد حادثه آتش‌سوزی و فروریختن ساختمان پلاسکو یاد و خاطره جانفشانی ۱۶ نفر از آتش‌نشانان شهید را گرامی می‌داریم. اعطا گفت: امیدوارم در جلسه امروز خروجی گزارش‌ها به تفکیک دستگاه‌ها و سازمان‌ها دسته بندی شود و متناسب با آن برنامه‌ریزی لازم برای پیگیری تحقق خروجی‌ها صورت بگیرد. وی ادامه داد: این طرح باعث می‌شود تا درآمدهای شهرداری ساماندهی شود و همچنین از تراکم فروشی در شهرها جلوگیری گردد‌. وی در مورد آخرین وضعیت پل و تونل پالادیوم نیز گفت: کمیسیون ماده ۱۰۰ رأی خود را مبنی بر تخریب پل و تونل صادر کرده و در دادگاه تجدیدنظر هم رای بدوی تصویب و ابلاغ شده و رأی پالادیوم مشخص است.
ایلناایلنا4 هفته قبل
سخنگوی شورای شهر تهران از پیگیری پرونده بام لند در اداره کل حقوقی شهرداری خبر داد. به گزارش خبرنگار ایلنا، نشست خبری مشترک سخنگوی شورای شهر تهران و رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران برگزار شد. علی اعطا در ابتدای این نشست با اشاره به حادثه پلاسکو گفت: در سومین سالگرد حادثه آتش‌سوزی و فروریختن ساختمان پلاسکو یاد و خاطره جانفشانی ۱۶ نفر از آتش‌نشانان شهید را گرامی می‌داریم. وی ادامه داد: این طرح باعث می‌شود تا درآمدهای شهرداری ساماندهی شود و همچنین از تراکم فروشی در شهرها جلوگیری گردد‌. وی در مورد پرونده بام لند نیز گفت: این موضوع از طریق اداره کل حقوقی شهرداری در حال پیگیری است و شکایتی نیز در این خصوص انجام شده است.
تابناکتابناک4 هفته قبل
توصیه پلیسی: پیشگیری از سرقت هنگام خرید در مراکز فروش۱- از کارت‌های اعتباری و عابر بانک برای خرید استفاده کرده و از قرار دادن رمز در کنار آن خودداری کنید. ۴- از به همراه داشتن طلا و جواهر و اشیاء غیر ضروری گرانقیمت پرهیز شود. ۶- در مراکز خرید با ازدحام جمعیت مراقب کیف دستی و اشیاء همراه خود باشید. ۷- حتی الامکان از وسایط نقلیه عمومی استفاده شود و در صورت استفاده از خودروی شخصی آن را در پارکینگ عمومی پارک کنید. ۱۰- مراقب افرادی که تحت عنوان مامور قصد کنترل چک پول و اشیاء خریداری شده شما را دارند باشید.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین4 هفته قبل
سارق انبار دپوی سیم و کابل در شرق پایتخت بازداشت شدرئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارق محل دپوی سیم و کابل به ارزش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال خبر داد و گفت: در این رابطه مالخر اموال سرقتی نیز دستگیر شد. پلمب ۶ واحد صنفی اغذیه در مرکز تهرانمعاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس پایتخت از بازدید و نظارت بر ۱۶ واحد صنفی اغذیه و آبمیوه فروشی در حوالی خیابان سهروردی خبر داد و گفت: در این بازدید‌ها ۶ واحد صنفی متخلف پلمب شد. عاملان تخریب گاراژ در جنوب تهران دستگیر شدندرئیس پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی پایتخت از دستگیری ۳ تن از عاملان تخریب گاراژی در جنوب تهران خبر داد و گفت: ۲ تن از متهمان برادر هستند. مامور قلابی در جلوی در کلانتری به دام افتادرئیس بازرسی پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری یک مامور قلابی در جلوی در یکی از کلانتری‌های شرق تهران خبر داد. تصادف زنجیره‌ای در پایتخت ۱۶ مصدوم برجای گذاشتتصادف زنجیره‌ای ۲ دستگاه مینی بوس به همراه ۲ خودرو سواری در بزرگراه فتح تهران منجر به مصدومیت ۱۶ نفر شد.
تابناکتابناک4 هفته قبل
بسته اخبار حوادث سی ام دی ماه ۹۸؛ دستگیری ۲ برادر به جرم تخریب گاراژی در جنوب/ تصادف در اتوبان فتح ۱۶ مصدوم بر جای گذاشت/ ۱۶ کشته و مصدوم در واژگونی اتوبوس در قم/ انهدام باند دزدان رایانه خودرو‌های وارداتی/ مرگ تلخ دختر ۴ ساله جیرفتی در آتش سوزی/ سناریوهای وحشتناک شوهربرای قتل همسر/ اصرار بر بی گناهی پسرعموها در جنایت خونین/ مرگ کارگر پیمانکاری همدان در اثر سقوط/ قتل مزاحم یک زن
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 ماه قبل
به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، در این بسته خبری مهمترین اخبار حوادث گروه جامعه خبرگزاری میزان را طی امروز یک شنبه ۲۹ دی ماه مشاهده می‌کنید. بیشتر بخوانید: انحراف به چپ سمند ۶ مصدوم بر جای گذاشتتصادف خودرو سمند با خودرو نیسان در محور خلخال - اسالم، ۶ مجروح برجای گذاشت. بیشتر بخوانید: ۳۵ آتش نشان تهران به امدادرسانی در مناطق سیل زده مشغولندبه گفته ملکی، ۳۵ آتش نشانی تهرانی در مناطق سیل زده استان سیستان و بلوچستان به امدادرسانی مشغولند. بیشتر بخوانید: کلاهبرداری ۲۰۰ میلیاردی در پایتخت/ مالباختگان در فضای مجازی گول خوردندسرهنگ تقی پور از دستگیری اعضاء باند ۳ نفره جعل و کلاهبرداری با ۲۰۰ میلیارد ریال کلاهبرداری خبرداد و گفت: متهمان مال بختگان را در سایت اینترنتی خرید و فروش شناسایی می‌کردند. بیشتر بخوانید: محور مسدود نداریم/افزایش ۳۰ درصدی تصادفات در اولین روز برفی تهرانبه گفته سرهنگ رازقی، در حال حاضر محور‌های شمالی ترافیک سنگین دارند، اما هیچگونه محوری مسدود نیست.

به انتهای لیست رسیدید