اخبار نظامی

اخبار نظامی

فارسفارس4 ماه قبل
یک خبرنگار فلسطینی با اشاره به توییت یک تحلیلگر امور اطلاعاتی رژیم صهیونیستی، از ارتباط ژنرال «خلیفه حفتر» فرمانده گروه موسوم به «ارتش ملی لیبی» با موساد خبر داد. به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، وبگاه «عربی ۲۱» در خبری نوشت، خلیفه حفتر، ژنرال سابق ارتش لیبی با سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی در ارتباط است. «عربی ۲۱» نوشت، یوسی میلمان تحلیلگر اخبار و تحولات نظامی در روزنامه صهیونیستی «معاریو» در توییتی (غیرمستقیم) گفته که حفتر با موساد در ارتباط است. نعامی با بازنشر توییت یوسی میلمان، نوشت: یوسی میلمان تحلیلگر اخبار نظامی روزنامه معاریو نوشته، خلیفه حفتر با موساد در ارتباط است. ترکیه و قطر از دولت وفاق ملی که مورد حمایت سازمان ملل است، حمایت می‌کنند و در مقابل، امارات، مصر و عربستان سعودی نیز از ژنرال حفتر حمایت می‌کنند.
خبرآنلاینخبرآنلاین4 ماه قبل
اما نه برای تهران و واشنگتن بلکه برای تهران و لندن! این تحلیلگر مسائل بین الملل افزود: احتمال می‌دهم موضوع، بیشتر تبادل پیام باشد تا میانجی‌گری. در این میان طبق اطلاعات به دست آمده، بن علوی حامل طرح ابتکار عملی برای فراهم آوردن آزادی نفتکش انگلیس است که توسط ایران توقیف شده تا پس از آزاد سازی این نفتکش، نفتکش توقیف شده ایران نیز در جبل طارق آزاد شود. این اشاره‌ای غیر مستقیم به آمادگی ایران برای تبادل دو نفتکش توقیف شده بود. به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در همین باره نیویورک تایمز نیز نوشت: ایران توقیف نفتکش ایران توسط انگلیس را ضربه‌ای به توافق هسته‌ای می‌داند.
تسنیمتسنیم5 ماه قبل
کش‌وقوس‌های سیاسی در جامعه ایران تحت‌تاثیر ادبیات گروه‌های مرجع داخلی و خارجی همچنان نشان می‌دهد صورت‌بندی‌های دروغین پربسامد، مانع حل‌وفصل ابهامات اجتماعی است. پیام دروغین «یا جنگ یا سازش» مهم‌ترین مانع ساختاری ما برای بیرون آمدن از وضع فعلی است. بهاری‌ها طیف دوم هستند اما با مانع تاریخی مواجهند و سعی می‌کنند از پوزیشن ضداستکباری سابق بیرون نیایند اما با ابلاغ پیام ترس از جنگ آمریکا در قالب «خبر درگوشی» نقش‌آفرینی کنند. طیف سوم اما پیچیدگی دارند و دولت فعلی آمریکا را بخشی از این کشور می‌دانند. تفاوت بزرگ دوری از آمریکا (آنچه رهبر انقلاب به نخست‌وزیر ژاپن فرمود) با جنگ دقیقا در همینجا نمایان می‌شود.
رجانیوزرجانیوز5 ماه قبل
پیام دروغین «یا جنگ یا سازش» مهم‌ترین مانع ساختاری ما برای بیرون آمدن از وضع فعلی است. جنگ اساسا با نفرت عمومی همراه می‌شود و ترساندن هر جامعه‌ای فارغ از عقاید سیاسی و مذهبی از جنگ نتیجه‌ مشابهی دارد. بهاری‌ها طیف دوم هستند اما با مانع تاریخی مواجهند و سعی می‌کنند از پوزیشن ضداستکباری سابق بیرون نیایند اما با ابلاغ پیام ترس از جنگ آمریکا در قالب «خبر درگوشی» نقش‌آفرینی کنند. بخش زیادی از عملیات رفت و برگشت صدای جنگ و سازش در ماه‌های اخیر به‌صورت شگفت‌انگیزی در داخل و خارج ایران همزمان رخ می‌دهد. این پاسخ ناظر به قدرت نظامی کشور در مقام دفاع است و خودش مانع جنگ.
ایرناایرنا6 ماه قبل
یک عضو کمیسیون امنیت و دفاع پارلمان عراق روز یکشنبه در واکنش به اقدام اخیر بحرین در تبعیت از سیاست‌های عراق هراسی آمریکا و عربستان، به رسانه‌های محلی گفته است: بحرین و برخی دیگر از کشورها، در هرچیزی از آمریکا تبعیت می‌کنند و هدف از این گونه فراخوان‌ها بدنام کردن عراق و القای نابسامانی اوضاع امنیتی و سیاسی این کشور می‌باشد، امری که کاملا نادرست و غیر واقعی است. 'کریم علیوی' در کنایه‌ای به اوضاع بحرین افزود: اوضاع امنیتی در عراق پایدار و بسیار خوب و بلکه از برخی کشورهای عربی بهتر است، همچنین نیروهای امنیتی عراق به طور کامل بر اوضاع کنترل دارند و هیچ گونه خطری ماموریت‌های بین المللی و افراد خارجی حاضر در عراق را تهدید نمی‌کند. درخواست خروج اتباع بحرین از عراق از سوی وزارت امور خارجه این کشور در حالی است که حاکمان بحرین از مدتها پیش، اتباع بحرینی مقیم عراق بویژه روحانیون بحرینی حوزه نجف را تروریست دانسته و نسبت به اقامت آنان در عراق معترض هستند. ناظران مسائل عراق، علاوه بر عنصر تبعیت کورکورانه سران بحرین از سیاست‌های خصمانه آمریکا و سعودی درباره عراق و منطقه، اقدام دیروز منامه برای خروج شهروندانش از عراق را همچنین نوعی استفاده از فرصت برای قطع ارتباط معنوی و اجتماعی شیعیان بحرین با جامعه عراق و سفر به عتبات عالیات در این کشور ارزیابی می‌کنند. این اقدام بحرین همچنین درحالی انجام می‌شود که حتی کشورهای غربی همپیمان آمریکا در چارچوب ائتلاف مدعی مبارزه با داعش نیز ادعاهای آمریکا در خصوص وجود تهدیدات امنیتی در عراق و عراق هراسی واشنگتن را باور نکردند و حاضر به همراهی با آمریکا در خارج کردن بخشی از کارمندان و نیروهایشان از خاک عراق نشدند.
ایرناایرنا6 ماه قبل
رسانه‌های عراق شنبه شب از اعلام وزارت دفاع آلمان مبنی بر از سرگیری قریب الوقوع فعالیت‌های خود مربوط به آموزش نظامی ارتش عراق در قالب ائتلاف مدعی مبارزه با داعش به سرکردگی آمریکا در خبر دادند. وزارت دفاع آلمان دو روز پیشتر و همزمان با اقدام مشابه آمریکا در خارج کردن کارمندان غیرضروری خود از عراق، از اعلام تعلیق فعالیت‌های مستشاری خود در عراق سخن گفته بود. این اقدام آلمان مایه شگفتی ناظران و بعنوان همراهی با جنگ روانی آمریکا در القای ناامنی در عراق و افزایش تنش در منطقه تعبیر شده بود. اشاره سخنگوی وزارت دفاع آلمان به آخرین بررسی‌های ائتلاف و تاکید بر کاهش سطح تهدیدات، بار دیگر بی اعتباری ادعاهای آمریکا و ایجاد جنگ روانی و القای ناامنی و تهدید در عراق را نشان داد. ۶۰ نیروی نظامی و مستشاری آلمان در منطقه التاجی در شمال بغداد پایتخت عراق و یکصد نفر دیگر نیز در اقلیم کردستان عراق حضور دارند.
ایرناایرنا6 ماه قبل
ژنرال 'کریستوفر گیکا' معاون فرماندهی کل نیروهای ائتلاف مدعی ضد داعش به سرکردگی آمریکا بتازگی در جریان یک گفت و گوی تلویزیونی زنده از بغداد با تعدادی از خبرنگاران آمریکایی در پنتاگون اذعان کرد که گزارش‌های مربوط به وجود تهدیدات امنیتی علیه نیروهای غربی و آمریکایی در عراق صحت ندارد. سخنان صریح معاون ائتلاف بین المللی مدعی ضد داعش، بطور مستقیم ادعاهای روزافزون واشنگتن مبنی بر وجود تهدیداتی علیه نیروهایش در عراق و در نتیجه براه انداختن موج ایران هراسی و عراق هراسی و متهم کردن نیروهای مقاومت عراقی، را نفی می‌کند. واشنگتن بویژه در روزهای اخیر بر دامنه جنگ روانی خود در منطقه و عراق افزوده و اعلام کرده است که نیروهای غیرضروری در سفارت و خارج از سفارت خود در بغداد را از عراق خارج می‌کند. در همین راستا، اظهارات معاون فرماندهی کل نیروهای ائتلاف مدعی داعش مبنی بر نبود تهدیدات جدید در عراق علیه نیروهای غربی و آمریکایی، با آنکه با گزارش‌ها و اظهارنظرهای متعدد مقامات سیاسی و امنیتی عراق مطابقت دارد، باعث خشم مقامات نظامی و سیاسی آمریکا و توبیخ نامبرده شد. روز چهارشنبه نیز برخی رسانه‌های غربی و منطقه خبرهای متعددی از خروج یا کاهش تعداد نیروهای مستشاری چند کشور غربی در عراق منتشر کردند که ساعتی بعد تکذیب شد.
افتصادنیوزافتصادنیوز7 ماه قبل
به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایرنا، این فرماندهی تصریح کرد که به طور کامل خبر برخی سایت‌ها و روزنامه‌ها را در خصوص درگیری مزبور بشدت تکذیب می‌کنیم. برخی از سایت‌ها و رسانه‌های خبری در روزهای اخیر مدعی شدند که درگیری هایی بین نیروهای نظامی روسیه و ایران در دیر الزور و حلب در شمال سوریه رخ داده است. فرماندهی کل ارتش و نیروهای مسلح سوریه از همه رسانه‌ها خواست که به دقت و مسئولیت انتشار اخبار توجه داشته و از انتشار هرگونه اخبار نظامی مگر اخباری که توسط یک منبع نظامی سوری صادر شده، توجه داشته باشند. پیشتر نیز برخی رسانه‌های مغرض که به دنبال دامن زدن به بحران در سوریه هستند، اخباری در خصوص وقوع درگیری بین نیروهای ایرانی و روسی در سوریه منتشر کرده بودند که تکذیب شد. موفقیت‌های ارتش سوریه و کشورهای دوست این کشور از جمله ایران و روسیه در سال‌های اخیر موجب شده تا برخی رسانه‌ها اقدام به انتشار اخبار کذب درباره تحولات سوریه کنند.
آخرین خبرآخرین خبر7 ماه قبل
ارتش سوریه: درگیری بین نیروهای ایران و روسیه کذب محض استایرنا/ فرماندهی کل ارتش سوریه و نیروهای مسلح این کشور خبر منتشره در خصوص بروز درگیری بین نیروهای نظامی ایران و روسیه در «دیرالزور» و «حلب» را کذب محض خواند. به گزارش خبرگزاری سوریه (سانا)، این فرماندهی تصریح کرد که به طور کامل خبر برخی سایت‌ها و روزنامه‌ها را در خصوص درگیری مزبور بشدت تکذیب می‌کنیم. برخی از سایت‌ها و رسانه‌های خبری در روزهای اخیر مدعی شدند که درگیری هایی بین نیروهای نظامی روسیه و ایران در دیر الزور و حلب در شمال سوریه رخ داده است. پیشتر نیز برخی رسانه‌های مغرض که به دنبال دامن زدن به بحران در سوریه هستند، اخباری در خصوص وقوع درگیری بین نیروهای ایرانی و روسی در سوریه منتشر کرده بودند که تکذیب شد. موفقیت‌های ارتش سوریه و کشورهای دوست این کشور از جمله ایران و روسیه در سال‌های اخیر موجب شده تا برخی رسانه‌ها اقدام به انتشار اخبار کذب درباره تحولات سوریه کنند.
ایرناایرنا7 ماه قبل
به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری سوریه (سانا)، این فرماندهی تصریح کرد که به طور کامل خبر برخی سایت‌ها و روزنامه‌ها را در خصوص درگیری مزبور بشدت تکذیب می‌کنیم. برخی از سایت‌ها و رسانه‌های خبری در روزهای اخیر مدعی شدند که درگیری هایی بین نیروهای نظامی روسیه و ایران در دیر الزور و حلب در شمال سوریه رخ داده است. فرماندهی کل ارتش و نیروهای مسلح سوریه از همه رسانه‌ها خواست که به دقت و مسئولیت انتشار اخبار توجه داشته و از انتشار هرگونه اخبار نظامی مگر اخباری که توسط یک منبع نظامی سوری صادر شده، توجه داشته باشند. پیشتر نیز برخی رسانه‌های مغرض که به دنبال دامن زدن به بحران در سوریه هستند، اخباری در خصوص وقوع درگیری بین نیروهای ایرانی و روسی در سوریه منتشر کرده بودند که تکذیب شد. موفقیت‌های ارتش سوریه و کشورهای دوست این کشور از جمله ایران و روسیه در سال‌های اخیر موجب شده تا برخی رسانه‌ها اقدام به انتشار اخبار کذب درباره تحولات سوریه کنند.

متن کامل ویژه‌نامه نوروزی تسنیم/ از بررسی ماجرای عزل منتظری تا مهم‌ترین اتفاقات نظامی

30+
تسنیمتسنیم8 ماه قبل

مهمترین اخبار نظامی در سال ۹۷؛ از فاتح و سهند تا «ذوالفقار» بر سینه‌ی حاج قاسم

21+
خبر فوریخبر فوری8 ماه قبل

ویژه‌نامه نوروزی-۲۶|مهمترین اخبار نظامی در سال ۹۷؛ از فاتح و سهند تا «ذوالفقار» بر سینه‌ی حاج قاسم

22+
تسنیمتسنیم8 ماه قبل
ایرناایرنا8 ماه قبل
** پاسخی محکم به اقدام علیه کشتیرانی ایران می‌دهیمخبرساز‌ترین موضوع نظامی کشور در هفته گذشته واکنش وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به تهدید صادرات نفت ایران از سوی رژیم صهیونیستی بود. **کرار می‌آیدفرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران ظهر پنجشنبه با اعلام اینکه تانک کاملا بومی ایران سال آینده عملیاتی می‌شود، اخبار مهم خط عملیاتی نیروهای مسلح در این هفته را کامل کرد. **نشست بین المللی مین زداییدر این هفته وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح همایش بین المللی مین زدایی را با مشارک صلیب سرخ جهانی و کمیته مقابله با مین سازمان ملل برگزار کرد. وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: جمهوری اسلامی ایران دیگر ‌اجازه نمی‌دهد جنگی رخ دهد، از این رو برای حفاظت از صلح و امنیت حتما توان دفاعی خود را افزایش می‌دهیم. **سال رونق دستاوردهای دفاعی در پیش استوزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح که یکی از خبرساز‌ترین چهره سیاسی در هفته گذشته بود، در اظهار نظری دیگر سال ۱۳۹۸ را سال 'رونق تولیدات و دستاوردهای دفاعی' عنوان کرد و گفت: بودجه مناسبی برای نیروهای مسلح پیش بینی شده است که باید به دقت در جهت افزایش تولیدات دفاعی استفاده شود.
تسنیمتسنیم9 ماه قبل
به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری تسنیم، اخبار و گزارش‌های متعددی در یک هفته گذشته توسط گروه امنیتی - دفاعی خبرگزاری تسنیم منتشر شده که تعدادی از این اخبار، مورد توجه مخاطبان قرار گرفته و جزو پربازدیدترین اخبار نظامی تسنیم شناخته می‌شود. در ذیل، پربازدیدترین اخبار نظامی تسنیم در یک هفته گذشته را به تفکیک بخوانید: اختصاصی|دریادار تنگسیری: درخواست سپاه برای تجهیز به «زیردریایی خلیج‌ فارس» / ندسا «سلاح ضدلیزر» تولید کردسردار شادمانی: انتقال داعش به افغانستان با پول کشورهای عربی؛ این به‌ضرر چین و روسیه هم هستحمله دزدان دریایی به نفتکش ایرانی در «باب‌المندب» ناکام ماندسرلشکر باقری: با تهدیدات متنوعی از سوی دشمن و ایادیش روبرو هستیمحضور جانشین فرمانده سپاه در اتوبوس عمومی فرودگاه + عکسسردار باقری: امنیت پایدار در گرو افزایش قدرت بازدارندگی استعیادت «امیر نصیرزاده» از یک خلبان بازنشستهجانشین فرمانده نیروی قدس سپاه: رو به افول بودن آمریکا شعار نیست بلکه واقعیت استسردار سلامی: گام دوم انقلاب، نوبت تعقیب دشمن استسرلشکر موسوی: دافوس آماده پذیرش دانشجویان خارجی استانتهای پیام/

مهمترین اخبار نظامی در هفته‌ای که گذشت + لینک

12+
تسنیمتسنیم9 ماه قبل

مهمترین اخبار نظامی در هفته‌ای که گذشت + لینک

18+
تسنیمتسنیم9 ماه قبل
تسنیمتسنیم9 ماه قبل
به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری تسنیم، اخبار و گزارش‌های متعددی در یک هفته گذشته توسط گروه امنیتی - دفاعی خبرگزاری تسنیم منتشر شده که تعدادی از این اخبار، مورد توجه مخاطبان قرار گرفته و جزو پربازدیدترین اخبار نظامی تسنیم قرار گرفته است. در ذیل، پربازدیدترین اخبار نظامی تسنیم در یک هفته گذشته را به تفکیک بخوانید: حضور زیردریایی فاتح و ناوشکن سهند در رزمایش ولایت ۹۷رزمایش دریایی ولایت ۹۷ آعاز شدوزارت اطلاعات| دستگیری ۱۳ عضو گروهک داعش در کردستان پیش از ترور علمای اهل‌سنتسرلشکر سلیمانی: انتقام خون شهدای سیستان و بلوچستان را می‌گیریم؛ هشدار می‌دهم ایران را آزمایش نکنیدروایت جانشین نیروی ‌قدس سپاه از دروغ‌گویی آمریکا در بیان آمار دقیق کشته‌شدگان جنگ عراق و افغانستان‌فضائلی: نسل اول و دوم انقلاب آماده واگذاری مسئولیت‌ها به جوانان باشندبازداشت ۸ نفر در ارتباط با حادثه تروریستی ‌زاهدان/خانه‌های تیمی تروریست‌ها کشف شددریادار خانزادی: رزمایش دریایی ولایت۹۷ در تنگه هرمز تا شمال اقیانوس هند برگزار می‌شودبازدید هیئت نظامی جمهوری آذربایجان از دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتشفرمانده نیروی زمینی سپاه: عامل انتحاری و ۲ نفر از اعضای تیم تروریستی زاهدان پاکستانی بودندانتهای پیام/

مهمترین اخبار نظامی در هفته‌ای که گذشت + لینک

5+
تسنیمتسنیم9 ماه قبل
تسنیمتسنیم9 ماه قبل
به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری تسنیم، اخبار و گزارش‌های متعددی در یک هفته گذشته توسط گروه امنیتی - دفاعی خبرگزاری تسنیم منتشر شده که تعدادی از این اخبار، مورد توجه مخاطبان قرار گرفته و جزو پربازدیدترین اخبار نظامی تسنیم قرار گرفته است. در ذیل، پربازدیدترین اخبار نظامی تسنیم در یک هفته گذشته را به تفکیک بخوانید: اخبار منتسب به سردارجعفری درباره افزایش حقوق کارکنان سپاه تکذیب شدتأیید شهادت ۲۷تن از نیروهای سپاه در حمله انتحاری سیستان و بلوچستانسرلشکر باقری: نیروهای مسلح نسبت به مجازات تروریست‌ها اقدام خواهند کردگزارش تحلیلی: موشک کروز هویزه؛ «دست بزن جدید» برای سپاه پاسدارانمجروحیت دو تن از بسیجیان تهران در درگیری با سارقین + عکسحمله انتحاری به اتوبوس حامل نیروهای سپاه در سیستان و بلوچستان با چندین شهید و مجروح + اطلاعیه قرارگاه قدسسپاه پاسداران: توسعه قدرت موشکی و کمک به جبهه مقاومت را ادامه می‌دهیمپاسخ امیر اسماعیلی به شایعات درباره جابجایی‌اش از فرماندهی پدافند هواییتأکید سرلشکر باقری بر لزوم جلوگیری از تجاوزات هوایی رژیم صهیونیستی به سوریهسرلشکر سلیمانی: دفاع از نظام و دین ‌قابل تفکیک از هم نیستانتهای پیام/

مهمترین اخبار نظامی در هفته‌ای که گذشت + لینک

6+
تسنیمتسنیم9 ماه قبل

مهمترین اخبار نظامی در هفته‌ای که گذشت

5+
خبر فوریخبر فوری10 ماه قبل
تسنیمتسنیم10 ماه قبل
به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری تسنیم، هفته‌ای که گذشت با اخبار مهمی در عرصه دفاعی و در سطح نیروهای مسلح کشورمان همراه بود. گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم بنا دارد برای سهولت دسترسی مخاطبان به اخبار نظامی و دفاعی، هر هفته مهمترین اخبار دفاعی یک هفته گذشته را در قالب یک گزارش منتشر کند. در ادامه می‌توانید مهمترین اخبار و رویدادهای دفاعی طی هفته گذشته را بخوانید: تصاویر دیدنی عکاس تسنیم از رزمایش ارتشجدیدترین موشک‌های ضدزره ایرانی رونمایی شد + عکساولین پهپاد جت پهن‌پیکر ایرانی رونمایی شد + عکسآغاز اجرای ۴۰هزار طرح محرومیت‌زدایی از ۱۲ بهمن توسط بسیجسرلشکر باقری: آمادگی تولید انبوه و صادرات تسلیحات انفرادی را داریماخبار رزمایش| رکوردزنی تیپ ۵۵ هوابرد ارتش در انتقال نیروجنگنده‌های میگ ۲۹ در خط اورهال + عکسرونمایی از راکت هدایت ترکیبی F۴CL در نمایشگاه دستاوردهای دفاعی + عکسانتهای پیام/
تسنیمتسنیم10 ماه قبل
به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری تسنیم، هفته‌ای که گذشت با اخبار مهمی در عرصه دفاعی و در سطح نیروهای مسلح کشورمان همراه بود. گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم بنا دارد برای سهولت دسترسی مخاطبان به اخبار نظامی و دفاعی، هر هفته مهمترین اخبار دفاعی یک هفته گذشته را در قالب یک گزارش منتشر کند. در ادامه می‌توانید مهمترین اخبار و رویدادهای دفاعی طی هفته گذشته را بخوانید: سرلشکر باقری: بازدارندگی دفاعی کارآمد و هراس دشمن از تلفات باعث شده درگیری نظامی نداشته باشیمجزئیاتی از سایت جدید قرارگاه پدافند هوایی در زاهدانفرمانده نزاجا: رزمایش بزرگ اقتدار۹۷ نیروی زمینی ارتش از فردا آغاز می‌شودکشف محموله ۶۱۸کیلویی هروئین توسط وزارت اطلاعاترزمایش اقتدار ۹۷ نیروی زمینی ارتش آغاز شداخبار رزمایش| رکورد زنی تیپ ۵۵ هوابرد ارتش در انتقال نیروبازدید فرمانده نیروی هوایی ارتش از پایگاه شکاری شهید اردستانیوزیر دفاع: امکان قراردادن ماهواره در مدار ۲۶۰ کیلومتر را داریمرونمایی از سایت راداری جدید قرارگاه پدافند هوایی در شرق کشوراخبار رزمایش| تمرین مقابله با گروهک‌های تکفیری توسط تیپ ۶۵ نوهدانتهای پیام/

مهمترین اخبار نظامی در هفته‌ای که گذشت + لینک

6+
تسنیمتسنیم10 ماه قبل
تسنیمتسنیم10 ماه قبل
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، اخبار و گزارش‌های متعددی در ۲۴ ساعت گذشته توسط گروه سیاسیخبرگزاری تسنیم منتشر شده که تعدادی از این اخبار، مورد توجه مخاطبان قرار گرفته و جزو پربازدیدترین اخبار سیاسی تسنیم شناخته شده است. در ذیل، پربازدیدترین اخبار سیاسی تسنیم در ۲۴ ساعت گذشته را به‌تفکیک بخوانید: 👈تصدی دولت در صنعت خودرو پایان یافت👈 خوئینی‌ها از هاشمی رفسنجانی انتقاد کرد تا روحانی را هدف بگیرد/ آیا کارگزاران حزب معامله‌گران است؟ گفتگوی تسنیم با قوچانی را ببینید👈 بیشترین شکایت‌ها به کمیسیون اصل ۹۰ مجلس درباره چیست؟ 👈 مفتح: زمان بررسی بودجه ۹۸ در کمیسیون تلفیق تمدید می‌شود👈 علی مطهری: اسماعیل بخشی اسنادی درباره شکنجه شدنش به نمایندگان ارائه نکرد👈 پیشنهاد یک نماینده درباره بودجه نهاد ریاست جمهوری👈 بررسی لایحه قانون ارتقای سلامت نظام اداری در دستورکار نمایندگان👈 درخواست ۴۰ نماینده از رئیس دیوان محاسبات درباره پرونده‌های قاچاق👈 جذب هزار عضو هیئت علمی تا فروردین ۹۸ در دانشگاه آزاد👈 نامه ۱۵۰ نماینده به «روحانی» درباره بیمه فرهنگیانانتهای پیام/
تسنیمتسنیم10 ماه قبل
به گزارش خبرنگار دفاعی خبرگزاری تسنیم، هفته‌ای که گذشت با اخبار مهمی در عرصه دفاعی و در سطح نیروهای مسلح کشورمان همراه بود. گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم بنا دارد برای سهولت دسترسی مخاطبان به اخبار نظامی و دفاعی، هر هفته مهمترین اخبار دفاعی یک هفته گذشته را در قالب یک گزارش منتشر کند. در ادامه می‌توانید مهمترین اخبار و رویدادهای دفاعی طی هفته گذشته را بخوانید: بیانیه ارتش درباره سقوط هواپیمای ۷۰۷ در حوالی کرجتصاویر اختصاصی تسنیم از حادثه سقوط هواپیمای ۷۰۷ و ۳۰ تن گوشت وارداتیتوضیحات جدید سخنگوی ارتش درباره سقوط هواپیمای ۷۰۷اسامی شهدا و مصدومان حادثه هواپیمای بوئینگ ۷۰۷ ارتش اعلام شدتصاویر شهدای ارتش در سانحه سقوط بوئینگ ۷۰۷پرتاب بمب‌های ۲۰۰۰پوندی از هواپیماهای C-۱۳۰فرمانده سپاه خطاب به نتانیاهو: با دم شیر بازی می‌کنید/ بترسید از روزی که موشک‌های نقطه‌زن بر سرتان فرود آیدمصاحبه|جانشین وزیر دفاع: موشک سومار تحویل سپاه می‌شود/ ارتقاء تانک‌های T-۷۲S به کرارجنگنده‌های اف۵ و صاعقه مراکز حساس دشمن فرضی را منهدم کردندسرنگونی موشک مهاجم توسط جنگنده میگ۲۹ و موشکR۷۳انتهای پیام/

مهمترین اخبار نظامی در هفته‌ای که گذشت + لینک

5+
تسنیمتسنیم10 ماه قبل
ایرناایرنا10 ماه قبل
معاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران درمورد تشابه باور ۳۷۳ با نمونه‌های خارجی آن گفت: اگر توانایی‌های این سامانه کاملا ایرانی بیشتر از نمونه‌های خارجی نباشد، قطعا کمتر نیست. دریادار سیاری با بیان این که جمهوری اسلامی ایران چند نمونه سامانه برد متوسط و برد بلند پدافندهوایی در داخل تولید می‌کند، اظهار امیداوری کرد که باور ۳۷۳ تا پایان امسال رونمایی شود. **سقوط بوئینگ ۷۰۷سقوط هواپیمای بوئینگ ۷۰۷ نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در فرودگاه فتح استان البرز خبرساز‌ترین رخ داد ایران در هفته گذشته بود. در این حادثه ۱۵ نفر از سرنشینان این هواپیما در دم جان خود را از دست دادند که ۱۳ نفر از آنان پرسنل نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران بودند. رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در گفت وگو با ایرنا اعلام کرد که اسناد محرمانه جنگ تحمیلی رژیم بعث عراق علیه جمهوری اسلامی ایران ابتدای سال آینده منتشر خواهد شد.

به انتهای لیست رسیدید