اداره پلیس

اداره پلیس

صدا و سیماصدا و سیما2 ساعت قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صداوسیما به نقل از خبرگزاری رویترز؛ سخنگوی پلیس اندونزی اعلام کرد انفجاری مقابل اداره پلیس شهر مدان در شمال این کشور رخ داد. وی این انفجار را انتحاری اعلام کرد. تاتان دیرسان آتماجا در گفتگویی تلفنی اعلام کرد عامل احتمالی حمله در انفجار جان خود را از دست داد. در این انفجار چند تن از نیرو‌های پلیس زخمی شدند.
مهرمهر1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دیلی صباح، یگان‌های مبارزه با تروریسم و سازمان امنیت ملی ترکیه ادعا کردند که امروز دوشنبه و طی عملیاتی در استان عثمانیه ۸ نفر که از راه غیرقانونی وارد کشور شده بودند را به ظن ارتباط با گروهک تروریستی داعش بازداشت کرده‌اند. بر اساس اعلام این خبرگزاری، بازداشت شدگان پس از طی مراحل قانونی به اداره پلیس استان عثمانیه منتقل شدند. ترکیه مدعی است مقادیر قابل توجهی اسناد سازمانی و مدارک دیجیتالی نیز از آنان کشف و ضبط شده است.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
خبرگزاری مهر: به نقل از دیلی صباح، یگان‌های مبارزه با تروریسم و سازمان امنیت ملی ترکیه ادعا کردند که امروز دوشنبه و طی عملیاتی در استان عثمانیه ۸ نفر که از راه غیرقانونی وارد کشور شده بودند را به ظن ارتباط با گروهک تروریستی داعش بازداشت کرده‌اند. بر اساس اعلام این خبرگزاری، بازداشت شدگان پس از طی مراحل قانونی به اداره پلیس استان عثمانیه منتقل شدند. ترکیه مدعی است مقادیر قابل توجهی اسناد سازمانی و مدارک دیجیتالی نیز از آنان کشف و ضبط شده است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
به گزارش مشرق، رسانه‌های محلی از پیدا شدن جسد «جیمز گوستاف ادوارد موسوریر» بنیانگذار گروه تروریستی «کلاه سفیدها» در خانه‌اش در استانبول ترکیه خبر دادند. اداره پلیس استانبول می‌گوید که جسد بنیانگذار کلاه سفیدها در منطقه «بی اوغلو» در مقابل آپارتمانش پیدا شده است و تحقیقات اولیه حاکی از آن است که وی ظاهرا خودکشی کرده است. «ماریا زاخارووا» سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه اخیرا از احتمال ارتباط بنیانگذار کلاه سفیدها با گروه تروریستی القاعده خبر داده بود و گفت: «یکی از بنیانگذاران کلاه‌سفیدها، جیمز موسوریر است. کلاه سفیدها یک گروه تروریستی است که از سال ۲۰۱۳ در سوریه نقش زیادی در حمایت از تروریست‌ها دارد. کلاه سفیدها مدعی هستند که تنها مأموریت آن‌ها در سوریه امدادرسانی به شهروندان آسیب دیده است و اعضای این گروه در قبال تمامی طرف‌های درگیر در سوریه موضع‌ اتخاذ کرده و می‌کنند.
همشهریهمشهری1 روز قبل
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، رسانه‌های محلی از پیدا شدن جسد «جیمز گوستاف ادوارد موسوریر» بنیانگذار «کلاه سفیدها» در خانه‌اش در استانبول ترکیه خبر دادند. اداره پلیس استانبول می‌گوید که جسد بنیانگذار کلاه سفیدها در منطقه «بی اوغلو» در مقابل آپارتمانش پیدا شده است و تحقیقات اولیه حاکی از آن است که وی ظاهرا خودکشی کرده است. «ماریا زاخارووا» سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه اخیرا از احتمال ارتباط بنیانگذار کلاه سفیدها با گروه تروریستی القاعده خبر داده بود و گفت: «یکی از بنیانگذاران کلاه‌سفیدها، جیمز موسوریر است. کلاه سفیدها یک گروه تروریستی است که از سال ۲۰۱۳ در سوریه نقش زیادی در حمایت از تروریست‌ها دارد. کلاه سفیدها مدعی هستند که تنها مأموریت آن‌ها در سوریه امدادرسانی به شهروندان آسیب دیده است و اعضای این گروه در قبال تمامی طرف‌های درگیر در سوریه موضع‌ اتخاذ کرده و می‌کنند.
فارسفارس1 روز قبل
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، رسانه‌های محلی از پیدا شدن جسد «جیمز گوستاف ادوارد موسوریر» بنیانگذار گروه تروریستی «کلاه سفیدها» در خانه‌اش در استانبول ترکیه خبر دادند. اداره پلیس استانبول می‌گوید که جسد بنیانگذار کلاه سفیدها در منطقه «بی اوغلو» در مقابل آپارتمانش پیدا شده است و تحقیقات اولیه حاکی از آن است که وی ظاهرا خودکشی کرده است. «ماریا زاخارووا» سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه اخیرا از احتمال ارتباط بنیانگذار کلاه سفیدها با گروه تروریستی القاعده خبر داده بود و گفت: «یکی از بنیانگذاران کلاه‌سفیدها، جیمز موسوریر است. (جزئیات بیشتر) کلاه سفیدها یک گروه تروریستی است که از سال ۲۰۱۳ در سوریه نقش زیادی در حمایت از تروریست‌ها دارد. کلاه سفیدها مدعى هستند که تنها مأموریت آن‌ها در سوریه امدادرسانى به شهروندان آسیب دیده است و اعضاى این گروه در قبال تمامى طرف‌هاى درگیر در سوریه موضع‌ اتخاذ کرده و مى‌کنند.
رکنارکنا2 روز قبل
به گزارش رکنا، اوایل آبان امسال مهندس جوانی به اداره پلیس رفت و از سرقت وسایل خانه‌اش خبر داد. مهندس جوان در ادامه گفت: ۷ ساعت بی‌هوش بودم وقتی بیدار شدم در اتاق از پشت قفل شده بود که مجبور شدم قفل را بشکنم. در نخستین گام کارآگاهان به سراغ دوربین‌های مداربسته محل سکونت مهندس جوان رفتند. سرنخ سرقتدوربین‌های مداربسته نشان می‌داد که شیلا با خودروی مدل بالایی به خانه مهندس امیر رفته بود. بدین ترتیب با اطلاعاتی که پسر جوان در اختیار تیم تحقیق قرار داده بود شیلا بازداشت شد.
ایسناایسنا3 روز قبل
دیدار برنامه‌ریزی شده رجب طیب اردوغان از واشنگتن در هفته جاری نگرانی‌هایی را درباره تکرار اعتراضات خشونت آمیزی که در سفر سال ۲۰۱۷ او به آمریکا صورت گرفت، برانگیخته است. این درحالی است که اسنادی که به تازگی در این باره منتشر شده‌اند، جزییات تازه‌ای را درباره درگیری نیروهای امنیتی آمریکا و ترکیه‌ در سال ۲۰۱۷ مطرح می‌کنند. نیروهای امنیتی آمریکا توصیف کرده‌اند که در مسیر رسیدن به سفارت ترکیه شاهد حمله هفت نیروی امنیتی ترکیه به یک معترض زن بوده‌اند. سرویس مخفی آمریکا و پلیس این کشور در آستانه دیدار اردوغان از آمریکا در روز چهارشنبه درباره اقدامات احتیاطی اظهار نظری نکرده‌اند. لوسی اوسویان که در اعتراضات سال ۲۰۱۷ مورد حمله قرار گرفت و شاکی اصلی پرونده تشکیل شده علیه ترکیه است، اظهار کرده که در این اعتراضات شرکت خواهد کرد.

آرشیو: Cities: Skylines؛ لذت شهرسازی با نهایت جزییات

3+
زوم‌جیزوم‌جی5 روز قبل
برترین‌هابرترین‌ها6 روز قبل
دختر جوان که در رویای رسیدن به پسرعمویش بود وقتی دید خواهرش با او سر سفره عقد نشست دست به اقدام شومی زد. روزنامه خراسان: دختر جوان که در رویای رسیدن به پسرعمویش بود وقتی دید خواهرش با او سر سفره عقد نشست دست به اقدام شومی زد. آن‌ها رابطه صمیمی و گرمی داشتند به همین دلیل دختر جوان فکرمی‌کرد سیامک نیز دلباخته او شده است. این در حالی بود که هیچ کس از عشق و علاقه سمیرا به پسرعمویش خبر نداشت. ماموران پلیس وارد عمل شدند و در نخستین مرحله تحقیقات، شماره تلفن زن مزاحم را مورد بررسی قرار دادند و به یک زن جوان که آمنه نام داشت رسیدند.
نامه‌نیورنامه‌نیور6 روز قبل
مردی ۲۸ ساله به جرم قتل عام خانوادگی دستگیر و زندانی شد. به گزارش نامه نیوز، پلیس کابل مردی جوان را به جرم قتل عام خانوادگی دستگیر و زندانی کرد. گزارش پلیس حاکی از آن است که متهم ۲۸ ساله زمانی که همسرش را در حال رابطه جنسی با پدر خود دید با تبر به سراغ آن‌ها رفت و در مقابل چشمان پسر ۵ ساله‌اش آن‌ها را به طرز هولناکی به قتل رساند و پس از قتل همسر و پدرش کودک خود را نیز کشت. در پی این حادثه هولناک متهم اقدام به تکه تکه کردن اجساد و انتقال آن‌ها به خارج از خانه را داشت که توسط یکی از همسایه‌ها که شاهد ریختن خون از داخل پلاستیک بود دستگیر و پس از تماس با اداره پلیس تحویل ماموران داده شد. در حال حاضر عباس بدون وثیقه در بازداشت است تا جلسه محاکمه‌اش به زودی برگزار شود.
خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی یزد از دستگیری متهم فراری که سال ۸۵ با سلاح سرد در نزاع جمعی در رفسنجان مرتکب قتل شده بود در «اشکذر» این استان خبر داد. سرهنگ محمدرضا حناساب رئیس آگاهی فرماندهی انتظامی یزد از دستگیری متهم فراری که سال ۸۵ با سلاح سرد در نزاع جمعی در رفسنجان مرتکب قتل شده بود در «اشکذر» این استان خبر داد. به گفته حناساب، ماموران در عملیاتی متهم را در دستگیر و پس از انتقال به اداره پلیس، وی به قتل با سلاح سرد در سال ۸۵ در شهرستان رفسنجان اعتراف کرد. رئیس پلیس آگاهی یزد اضافه کرد: این متهم ۳۷ ساله در این مدت به صورت ناشناس همراه با خانواده خود در استان‌ها و شهرهای مختلف زندگی می‌کرد که پس از دستگیری روانه دادسرا شد. برای نخستین بار است متهمی پس از ۱۳ سال در استان یزد شناسایی، دستگیر و روانه شد.
زوم‌جیزوم‌جی1 هفته قبل
هرچند هنوز نمی‌توان قضاوت خاصی راجع به بازی داشت و این کار را باید به بررسی آن موکول کنیم، اما بد نیست مروری بر اطلاعات منتشر‌شده از بازی Need for Speed Heat داشته باشیم. بدین ترتیب بازیکنان هیچ اجباری به اشتراک گذاشتن تجربه بازی خودشان با سایر افراد نخواهند داشت و می‌توانند به‌عنوان یک بازی تک‌نفره آفلاین از حالت داستانی بازی لذت ببرند. اما قبل از رفتن به سراغ این موضوع، اجازه بدهید با سه مولفه‌ مهم در بازی آشنا شویم. اولین مولفه، Rep نام دارد و منظور از آن شهرت شما در بازی است. در نهایت مولفه سوم تاثیرگذار در بازی که اسم اثر هم از آن گرفته شده، Heat است.
برترین‌هابرترین‌ها1 هفته قبل
ایرنا: رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی یزد از دستگیری متهم فراری که سال ۸۵ با سلاح سرد در نزاع جمعی در رفسنجان مرتکب قتل شده بود در «اشکذر» این استان خبر داد. سرهنگ محمدرضا حناساب گفت: با توجه به دریافت خبری مبنی بر حضور قاتل فراری بررسی موضوع در دستور کار ماموران اداره مبارزه با جرایم و اطلاعات جنایی استان قرار گرفت. به گفته حناساب، ماموران در عملیاتی متهم را در دستگیر و پس از انتقال به اداره پلیس، وی به قتل با سلاح سرد در سال ۸۵ در شهرستان رفسنجان اعتراف کرد. برای نخستین بار است متهمی پس از ۱۳ سال فرار در استان یزد شناسایی، دستگیر و روانه زندان شد. مرکز شهرستان ۳۰ هزار نفری اشکذر در ۲۰ کیلومتری شمال غربی شهر یزد قرار دارد.
افکارنیوزافکارنیوز1 هفته قبل
آن‌ها رابطه صمیمی و گرمی داشتند به همین دلیل دختر جوان فکرمی‌کرد سیامک نیز دلباخته او شده است. مراسم خواستگاری برگزار شد و سمانه نیز به این درخواست جواب مثبت داد و خیلی زود این زوج جوان به خانه بخت رفتند. این در حالی بود که هیچ کس از عشق و علاقه سمیرا به پسرعمویش خبر نداشت. زندگی بین سیامک و سمانه رو به تخریب بود و زن جوان که دیگر طاقت دیدن این صحنه‌ها و تماس‌ها را نداشت تصمیم به طلاق گرفت. ماموران پلیس وارد عمل شدند و در نخستین مرحله تحقیقات، شماره تلفن زن مزاحم را مورد بررسی قرار دادند و به یک زن جوان که آمنه نام داشت رسیدند.
رکنارکنا1 هفته قبل
به گزارش رکنا، پلیس یونان روز دوشنبه اعلام کرد یک دستگاه کانتینر حامل ۴۱ مهاجر غیرقانونی را در شمال این کشور متوقف و ضبط کرده است. پلیس یونان این کانتینر را در بزرگراه شهر «خانتی» در شمال یونان به منظور انجام بازرسی متوقف کرد؛ این بازرسی منجر به کشف محموله مهاجران شد. راننده کانتینر بازداشت و به همراه مهاجران برای شناسایی به نزدیک‌ترین مرکز پلیس منتقل شدند. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
اصلاحات پرساصلاحات پرس1 هفته قبل
«متری شیش و نیم» که از ابتدا با قدرت و خشونت روایت می‌شود با صحنه‌ای آغاز می‌شود که دو مامور پلیس، صمد (معادی) و حمید (هومن کیایی) با جنب و جوش فراوان در جست‌وجوی پیدا کردن یک خرده‌فروش مواد مخدر هستند. اما «متری شیش و نیم» راهی چشمگیر نیز برای معرفی او (ناصر خاکزاد) پیدا می‌کند و او را در حالی دستگیر می‌کند که در وان خانه‌ خودش با خوردن ۱۱ بسته قرض خودکشی کرده و تقریبا دیگر مرده است. هیچ چیز از حدود خود خارج نمی‌شود و فیلم از سلول سرریز بازداشتی‌های معتاد تا بازجویی‌ و اعدام دسته‌جمعی روایت می‌شود. «متری شیش و نیم» کمی از قالب‌های سینمای کنونی ایران خارج می‌شود و پرسش‌هایی را درباره شرایط اجتماعی مردم و مبانی قانونی و اداری مطرح می‌کند. «متری شیش و نیم» که به موضوع جدی‌تری می‌پردازد، با اقبالی همچون فیلم موفق و تحسین‌شده «جدایی» روبه‌رو شده و ستاره‌های فیلم نیز با همان قدرت مقابل دوربین رفته‌اند.
میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 هفته قبل
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری میزان؛ پلیس یونان از کشف کانتینر حامل ۴۱ مهاجر غیرقانونی در شمال این کشور خبر می‎دهد. پلیس یونان از کشف کانتینر حامل ۴۱ مهاجر غیرقانونی در شمال این کشور خبر می‎دهد. به گزارش رویترز، پلیس یونان روز دوشنبه اعلام کرد یک دستگاه کانتینر حامل ۴۱ مهاجر غیرقانونی را در شمال این کشور متوقف و ضبط کرده است. پلیس یونان این کانتینر را در بزرگراه شهر «خانتی» در شمال یونان به منظور انجام بازرسی متوقف کرد؛ این بازرسی منجر به کشف محموله مهاجران شد. پلیس یونان کانتینر مذکور را برای انجام بررسی‌های بیشتر به اداره پلیس منتقل کرد.
ایسناایسنا1 هفته قبل
منتقد نشریه اسکرین با تمجید از بازی‌های درخشان در فیلم «متری شیش و نیم»، این فیلم را اثری بسیار تاثیرگذار و درگیرکننده توصیف کرد. «متری شیش و نیم» که از ابتدا با قدرت و خشونت روایت می‌شود با صحنه‌ای آغاز می‌شود که دو مامور پلیس، صمد (معادی) و حمید (هومن کیایی) با جنب و جوش فراوان در جست‌وجوی پیدا کردن یک خرده‌فروش مواد مخدر هستند. هیچ چیز از حدود خود خارج نمی‌شود و فیلم از سلول سرریز بازداشتی‌های معتاد تا بازجویی‌ و اعدام دسته‌جمعی روایت می‌شود. «متری شیش و نیم» کمی از قالب‌های سینمای کنونی ایران خارج می‌شود و پرسش‌هایی را درباره شرایط اجتماعی مردم و مبانی قانونی و اداری مطرح می‌کند. «متری شیش و نیم» که به موضوع جدی‌تری می‌پردازد، با اقبالی همچون فیلم موفق و تحسین‌شده «جدایی» روبه‌رو شده و ستاره‌های فیلم نیز با همان قدرت مقابل دوربین رفته‌اند.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 هفته قبل
این در حالی بود که نگاه سیامک به سمیرا مثل خواهرش بود. آن‌ها رابطه صمیمی و گرمی داشتند به همین دلیل دختر جوان فکرمی‌کرد سیامک نیز دلباخته او شده است. زندگی بین سیامک و سمانه رو به تخریب بود و زن جوان که دیگر طاقت دیدن این صحنه‌ها و تماس‌ها را نداشت تصمیم به طلاق گرفت. ماموران پلیس وارد عمل شدند و در نخستین مرحله تحقیقات، شماره تلفن زن مزاحم را مورد بررسی قرار دادند و به یک زن جوان که آمنه نام داشت رسیدند. سیامک وقتی شنید زن مزاحم سمیرا نام دارد یک لحظه شوکه شد، اما باور نمی‌کرد خواهرزنش باعث این اتفاقات باشد و منتظر ماند تا پلیس، زن جوان را شناسایی کند.

فیلم گفتگوی اختصاصی با تبهکار نامرئی / مدیر عامل گلدیران چهارمین ثروتمند دزدیده شده در تهران بود + عکس و جزئیات

رکنارکنا1 هفته قبل
پس چرا دستگیر شدی؟ یکی دیگر از دوستانم رییس باند بوده و من بخاطر کمک به او دستگیر شدم. چرا آدم ربایی کردی؟ من از ماجرای آدم ربایی بی‌اطلاع بودم. چطور با رییس باند آشنا شدی؟ از طریق دوستم که امیر نام دارد. کی متوجه آدم ربایی شدی؟ بعد از اینکه به منطقه احمد آباد مستوفی رفتیم و رییس باند با خانواده مرد ثروتمند تماس گرفت. می دانستی می‌خواهی آدم ربایی کنی؟ نه، ما شنیدیم که چک برگشتی دارد و برای ترساندن صاحب چک با توجه به مدارکی که داشت خواست ما در نقش مامور بدهکارش را دستگیر کنیم، بعد از آن متوجه آدم ربایی شدیم.
طرفداریطرفداری1 هفته قبل
طرفداری- ریکاردو مارکز فریرا که آرایشگری اهل مادیرای پرتغال است، آرایشگر کریستیانو رونالدو بود و طبق گزارش رسانه پرتغالی Correio da Manhã، جسدش در اتاق یکی از هتل‌های زوریخ با زخم‌های ناشی از ضربات متعدد چاقو به بالا تنه، پیدا شده است. به گزارش AS، در بیانیه پلیس زوریخ آمده است: یک مرد ۳۹ ساله برزیلی توسط پلیس محلی آن منطقه در خانه‌اش دستگیر شده و به اداره پلیس منتقل شده است. پس زمینه و انگیزه وقوع این جنایت در دست بررسی و تحقیقات بیشتر پلیس است. فریرا طی دو سال اخیر در سوئیس زندگی می‌کرد و آرایشگر اختصاصی تعدادی از ستاره‌ها و افراد مشهور پرتغالی از جمله کریستیانو رونالدو و برخی از بازیگران و مدل‌های مطرح این کشور مثل ایزابل آنجلینو، لیلیانا کامپوس و فاطیما لوپز بود.
خبر فوریخبر فوری1 هفته قبل
مأموران پلیس ساعتی پس از کشف جسد سوخته شده پسر جوانی در ته دره‌ای حوالی جاده امامزاده داوود، مردی را به عنوان مظنون به قتل بازداشت کردند. ساعت‌۱۶ بعد از ظهر روز جمعه دهم آبان‌ماه مردی هراسان با اداره پلیس تماس گرفت و گفت جسد مرد سوخته شده‌ای را ته دره‌ای حوالی امامزاده داوود پیدا کرده‌است. مأموران همچنین در نزدیکی جسد بطری بنزینی را کشف کردند که حکایت از این داشت عامل یا عاملان حادثه پس از قتل جسد را با بنزین آتش زده تا ردپایی از خود به جای نگذارند. در ادامه مأموران از داخل جیب‌های مقتول چند کارت عابر بانک و کارت شناسایی مقتول را کشف کردند که مشخص شد جسد متعلق به پسری ۲۵‌ساله است. همچنین در تن‌پیمایی جسد مأموران با خالکوبی در دست چپ مقتول روبه‌رو شدند که نوشته بود «فقط برای تو».
رکنارکنا1 هفته قبل
به گزارش رکنا، مأموران پلیس ساعتی پس از کشف جسد سوخته شده پسر جوانی در ته دره‌ای حوالی جاده امامزاده داوود، مردی را به عنوان مظنون به قتل بازداشت کردند. ساعت‌۱۶ بعد از ظهر روز جمعه دهم آبان‌ماه مردی هراسان با اداره پلیس تماس گرفت و گفت جسد مرد سوخته شده‌ای را ته دره‌ای حوالی امامزاده داوود پیدا کرده‌است. با اعلام این خبر تیمی از مأموران کلانتری امامزاده داوود همراه بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران و کارآگاهان اداره‌دهم پلیس‌آگاهی راهی محل شدند. همچنین در تن‌پیمایی جسد مأموران با خالکوبی در دست چپ مقتول روبه‌رو شدند که نوشته بود «فقط برای تو». مأموران در ادامه صاحب خودرو را شناسایی کردند که وی مدعی شد برادرش بهرام برای رفتن به امامزاده داوود خودرواش را امانت گرفته‌است.
تجارت‌نیوزتجارت‌نیوز1 هفته قبل
در این عملیات سه مرد گروگان گیر دستگیر شدند و گروگان که در یک گودال زندانی شده بود، در کمال صحت و سلامت نجات یافت. کارآگاهان با توجه به شیوه و شگرد ربوده شدن مدیر شرکت گلدیران پی بردند رئیس باند که مردی ۶۰ ساله است، در سه پرونده دیگر نقش اصلی را در آدم ربایی داشته و همدستانش دستگیر شده‌اند. پس چرا دستگیر شدی؟ یکی دیگر از دوستانم رئیس باند بود و من برای کمک به او دستگیر شدم. مامور قلابی باندحمید ۲۷ ساله ادعا می‌کند رئیس باند آن‌ها را فریب داده است. چطور با رئیس باند آشنا شدی؟ از طریق دوستم که امیر نام دارد.
افکارنیوزافکارنیوز1 هفته قبل
یک خطر از طرف طرفداران سابق داعش متوجه آلمان است که می‌خواهند به این کشور بازگردند. چیزی که مشخص است این است که از طرف این افراد که درگیری‌ها و خشونت‌های زیادی را تجربه کرده‌اند در صورت یک بازگشت بی توجه به آلمان خطر بالایی ایجاد می‌شود. از این طریق خطر داعش افزایش پیدا کرده است، برای مثال امکان کنترل از راه دور حملات تروریستی مشابه آنچه در گذشته ما تجربه کرده‌ایم فراهم شده است. وی تاکید کرد که احتمال افزایش این خطر در آلمان در صورتی که شمار آزاد سازی و شیوع عوامل ترور افزایش پیدا کند وجود دارد. بر اساس اطلاعات وزارت کشور آلمان پیش بینی می‌شود که بسیاری از عناصر داعشی آلمانی دستگیر شده در منطقه بخواهند به آلمان بازگردند.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 هفته قبل
یک خطر از طرف طرفداران سابق داعش متوجه آلمان است که می‌خواهند به این کشور بازگردند. چیزی که مشخص است این است که از طرف این افراد که درگیری‌ها و خشونت‌های زیادی را تجربه کرده‌اند در صورت یک بازگشت بی توجه به آلمان خطر بالایی ایجاد می‌شود. وی تاکید کرد که احتمال افزایش این خطر در آلمان در صورتی که شمار آزاد سازی و شیوع عوامل ترور افزایش پیدا کند وجود دارد. بر اساس اطلاعات وزارت کشور آلمان پیش بینی می‌شود که بسیاری از عناصر داعشی آلمانی دستگیر شده در منطقه بخواهند به آلمان بازگردند. اداره پلیس آلمان در ماه سپتامبر در سراسر این کشور ۶۸۸ اسلام گرای افراطی را به عنوان عناصر خطر ارزیابی کرده است.
الفالف1 هفته قبل
ایران نوشت: چند روز قبل مرد میانسالی هراسان با پلیس تماس گرفت و از آدم‌ربایی و سرقت طلاهایش خبر داد. او گفت: من در بازار مغازه طلافروشی دارم. دستگیری شاگرد مغازهبا سرنخی که مرد طلافروش در اختیار تیم تحقیق قرار داد، کارآگاهان شاگرد او را زیر نظر گرفته و در بررسی‌ها مشخص شد که چند روز بعد از سرقت پول زیادی به حساب او واریز شده است. با این احتمال که وی در سرقت شمش‌ها نقش داشته باشد از سوی پلیس بازداشت شد. امیر – شاگرد طلافروشی- ابتدا منکر دخالت در سرقت شد اما طولی نکشید که به سرقت اعتراف کرد و همدستانش را لو داد.
صدا و سیماصدا و سیما1 هفته قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از خبرگزاری فرانسه از مونترال, بانک کانادایی دژردن (Desjardins) که اطلاعات شخصی میلیونها مشتری آن در ماه ژوئن توسط یکی از کارکنانش به سرقت رفت، روز جمعه اعلام کرد اطلاعات همه ۴٫۲ میلیون مشتری حقیقی این بانک به سرقت رفته است. تعداد قربانیان حدود ۴٫۲ میلیون نفر یعنی همه مشتریان حقیقی بانک می‌باشد». نخستین بانک تعاونی کانادا و پنجمین در جهان، در ماه ژوئن اعلام کرد اطلاعات شخصی ۲٫۹ میلیون مشتری به سرقت رفته و در اختیار اشخاص ثالث قرار گرفته است. سرمایه بانک دژردن با حدود هفت میلیون مشتری, ۳۰۴ میلیارد دلار کانادا است. کارمند مظنون به سرقت اطلاعات بعد از بازجویی توسط پلیس آزاد شد.
تابناکتابناک1 هفته قبل
الآن که ۳۰ روز از آن ماجرا می‌گذرد هنوز خودروی من با تیک قرمز در فهرست خودروهای سرقتی پلیس آگاهی نشان شده است. از این طرف و آن طرف شنیده بودم خودروهای سرقتی یکی دو روز، حداکثر چهار روز بعد پیدا می‌شوند. در این یک ماه چه بسیار، از این اداره پلیس به آن اداره پلیس در رفت‌وآمد بوده‌ام و بین همین برادرزاده‌های پلیسی پاسکاری شده‌ام. پلیس آگاهی جزیره‌ای جدا از بقیه پلیس‌هاست که هیچ، درون خودشم به جزایر مختلف تقسیم شده است و دریغ از اندک ارتباط و همکاری سیستماتیک در عصر ارتباطات دیجیتال. مخلص کلام این‌که؛ جناب پلیس!

به انتهای لیست رسیدید