ادعیه ماه رمضان

ادعیه ماه رمضان

فارسفارس3 ماه قبل
تهیه کننده برنامه تلویزیونی «مسافر ماه» گفت: خوشبختانه به هدف گذاری هایی که می‌خواستیم در این برنامه رسیدیم و نشان دادیم که بدون حضور سلبریتی چه در اجرا و چه به عنوان مهمان می‌توان برنامه ساخت و موفق بود. به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس، «مسافر ماه» عنوان جنگ شبانه شبکه دو سیما بود که در ماه مبارک رمضان هر شب روانه آنتن می‌شد. در این بخش با تکیه بر پرسش و پاسخ‌هایی جملات تاثیرگذاری مطرح می‌شود؛ جملاتی که در فرازهایی از ادعیه ماه رمضان وجود دارند اما از کنار آن به سادگی گذشته‌ایم. همچنین «جهان اطراف من» عنوان یکی دیگر از بخش‌های «مسافر ماه» است که به گفت‌وگو با افرادی که سهم خود را به درستی و به شکلی غیر کلیشه‌ای نسبت به جهان پیرامون شان ادا کرده‌اند، تعلق دارد. اتفاقی که برای مسافر ماه هم افتاد و خوشبختانه حرف برنامه به گوش بسیاری رسید.

پشت صحنه| تهیه‌کننده «مسافر ماه»: برنامه‌های فاقد ایده صرفا کپی‌کاری است/ آزادی: یک جایی باید جلوی سلبریتی‌محوری در تلویزیون ایستاد

3+
تسنیمتسنیم3 ماه قبل
خوزستان آنلاینخوزستان آنلاین4 ماه قبل
پیام خوزستان - سازمان بسیج شهرداری اهواز اقدامات این سازمان را در ماه رمضان تشریح کرد. به گزارش اداره ارتباطات سازمان بسیج شهرداری اهواز این اقدامات شامل ارسال دستور العمل اجرای برنامه‌های. ویژه ماه مبارک رمضان توسط مناطق هشتگانه وسازمانهای وابسته، نظافت ومعطر نمودن نمازخانه‌های شهرداری-فضا سازی ونصب ادعیه ماه رمضان در نمازخانه‌ها، پخش قرآن واذان در مرکز وادارات تابعه، بیان احکام ومسائل شرعی مربوط به روزه وروزه داری توسط ائمه جماعات، تشکیل جلسات حلقات صالحین در مرکز در راستای کیفی سازی به صورت هفتگی با حضور شورای سازمان، قرائت قرآن به صورت روزانه بعد نماز جماعت ظهر و عصر، قرائت جز خوانی قرآن توسط پایگاه بسیج خواهران در مرکز، فعال شدن نمازخانه‌ها واستقبال خوب همکاران در برپایی نماز جماعت، برگزاری مسابقه پیامکی ویژه ماه رمضان برای کارکنان می‌باشد.
سینماپرسسینماپرس4 ماه قبل
سینماپرس: جنگ شبانه «مسافر ماه» در ایام ماه مبارک رمضان هر شب از شبکه دو سیما پخش می‌شود. به گزارش سینماپرس، «مسافر ماه» عنوان جنگ شبانه شبکه دو سیماست که هرشب در ماه مبارک رمضان روانه آنتن می‌شود. در این بخش با تکیه بر پرسش و پاسخ‌هایی جملات تاثیرگذاری مطرح می‌شود؛ جملاتی که در فرازهایی از ادعیه ماه رمضان وجود دارند اما از کنار آن به سادگی گذشته‌ایم. همچنین «جهان اطراف من» عنوان یکی دیگر از بخش‌های «مسافر ماه» است که به گفت‌وگو با افرادی که سهم خود را به درستی و به شکلی غیر کلیشه‌ای نسبت به جهان پیرامون شان ادا کرده‌اند، تعلق دارد. این برنامه به نویسندگی و تهیه‌کنندگی احسان ارغوانی و سردبیری و اجرای محسن آزادی کاری از گروه اجتماعی فرهنگی شبکه دو سیماست که در ایام ماه مبارک رمضان هر شب بعد از بخش خبری ساعت ۲۲:۳۰ روانه آنتن می‌شود.
فارسفارس4 ماه قبل
به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس، «مسافر ماه» عنوان جنگ شبانه شبکه دو سیماست که هرشب در ماه مبارک رمضان روانه آنتن می‌شود. «رنگ خدا» یکی از بخش‌های این برنامه است که به گفت‌وگو با کودکان ۷ تا ۱۰ سال و دریافت‌های صادقانه و شفاف آنها از خالق هستی مربوط می‌شود. در این بخش با تکیه بر پرسش و پاسخ‌هایی جملات تاثیرگذاری مطرح می‌شود؛ جملاتی که در فرازهایی از ادعیه ماه رمضان وجود دارند اما از کنار آن به سادگی گذشته‌ایم. همچنین «جهان اطراف من» عنوان یکی دیگر از بخش‌های «مسافر ماه» است که به گفت‌وگو با افرادی که سهم خود را به درستی و به شکلی غیر کلیشه‌ای نسبت به جهان پیرامون شان ادا کرده‌اند، تعلق دارد. این برنامه به نویسندگی و تهیه‌کنندگی احسان ارغوانی و سردبیری و اجرای محسن آزادی کاری از گروه اجتماعی فرهنگی شبکه دو سیماست که در ایام ماه مبارک رمضان هر شب بعد از بخش خبری ساعت ۲۲:۳۰ روانه آنتن می‌شود.

به انتهای لیست رسیدید